Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 07:01   #3571
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Marta jakiej firmy soczewki nosisz? Nie czujesz ich na oku?

I jakie miałaś robione badania przed doborem soczewek? Mi tak babka dobrała, że albo nie kłują albo zachodzą mgłą albo je czuję ogólnie na oczach. Więc chyba coś nie halo mam.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Azide, bo na BU nie ma emulgatorów luzem. Ale olejki mają bardzo dobre. Od nich zaczynałam. Jaką wersję wzięłaś?

A ja teraz używam oleju konopnego. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Może Marta używasz jakiś wyjątkowo tłustych?

W ogóle widzę, że my tu prawie wszystkie z wadami wzroku.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:10   #3572
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Marta jakiej firmy soczewki nosisz? Nie czujesz ich na oku?

I jakie miałaś robione badania przed doborem soczewek? Mi tak babka dobrała, że albo nie kłują albo zachodzą mgłą albo je czuję ogólnie na oczach. Więc chyba coś nie halo mam.
Masz złe Soczewki mają być komfortowe

Cytat:
Azide, bo na BU nie ma emulgatorów luzem. Ale olejki mają bardzo dobre. Od nich zaczynałam. Jaką wersję wzięłaś?
Pomarańczową Wpierw chciałam bezzapachową, ale ostatecznie nie mogłam sobie odmówić odrobiny luksusu dla zmysłów

Ty spać nie możesz?
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:12   #3573
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

No i dupa blada. Tak myślałam, że coś nie tak jest.

No gdzie nie mogę. W pracy jestem.

A Ty co się tak zerwałaś rano?

Ja miałam bezzapachową. Ciekawa jestem jak Ci się spodoba.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:18   #3574
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Bo wczoraj robiłam za fryzjera u kumpeli i już mi się nie chciało wracać do siebie to zerwałam się z nią wcześnie rano żeby zjeść Ona do roboty, a ja leżę

Ja raz oszczędziłam na soczewkach, kupiłam jakiś inny model na gruponie, bo mega tanio, ale właśnie męczę ostatnią parę i nie mogę się doczekać aż wrócę do swoich. Przy moich prawidłowych wychodzi stówa na pół roku.

Ogólnie się z olejami lubię, więc myślę, że będzie dobrze
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:23   #3575
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

A to się wygrzewasz pod kołderką. A na dworze u mnie 4 stopnie.

Co robiłaś koleżance? Jakiś fryz fajny?

Soczewki masz miesięczne? Jakich używasz?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:40   #3576
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Ombre koleżance koleżanki

Miesięczne Bausch&Lomb Softlens 59

Do teatru dziś idę to i sobie coś z włosami muszę zrobić
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:00   #3577
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dokładnie, zobaczysz od razu.
Ja byłam w 3 czy 4 salonach, przymierzyłam chyba wszystko, co mieli (oczywiście w granicach rozsądku cenowego i estetycznego) i przy tych jednych jedynych uznałam, że "tak, pasują!", mimo że kompletnie nie byłam przyzwyczajona do siebie w okularach, to moje pierwsze. A na dodatek z grubszymi granatowymi oprawkami więc nie to, że mało się rzucają w oczy.
I jak się przymierza, to nagle okazuje się, że jedne są super, a drugie, zdaje się niemal identyczne, wyglądają już okropnie na nosie.



Kupiłam dziś Emolium, będę używać na moje suche placki na twarzy. Akurat była promocja w Superpharmie - za 9,99zł przy zakupach powyżej 35 zł, a że akurat takie robiłam, to wzięłam. Mam nadzieję, że nie zapcha mnie okrutnie, bo po składzie to widzę, że może...
Ja miałam dodatkowy problem, bo mam nierówno brwi osadzone, jedna wyżej druga niżej i szukałam takich okularów, w których nie będzie to widoczne, ale nie udało się musiałabym mieć mega ogromne, żeby zakryły tą wyższą brew, a tak to jedna brew akurat się ukrywa pod oprawką, a druga cała jest nad okularami na szczęście nie widac tego bardzo dopóki nie powiem, że tak jest
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:07   #3578
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Odp: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Dziewczyny,wypadaja Wam wlosy na jesien? Bo ja od tygodnia przezywam jakad masakre :/ mozliwe zeby to od tej pogody?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:19   #3579
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Odp: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wypadaja Wam wlosy na jesien? Bo ja od tygodnia przezywam jakad masakre :/ mozliwe zeby to od tej pogody?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi wypadają bez względu na porę roku
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:32   #3580
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Marta jakiej firmy soczewki nosisz? Nie czujesz ich na oku?

I jakie miałaś robione badania przed doborem soczewek? Mi tak babka dobrała, że albo nie kłują albo zachodzą mgłą albo je czuję ogólnie na oczach. Więc chyba coś nie halo mam.
Noszę z tej co Azzidee - Bausch&Lomb, ale ja mam PureVision (wyszła 2 generacja, ale pozostałam przy pierwszej, bo skoro pasują, to aż się boję zmienić )

Nie miałam żadnych konkretnych badań przed doborem soczewek, tylko wszystkie typowe dla wizyty u okulisty, nie znam się, co oni tam badają. W każdym razie soczewki dobierałam trochę metodą prób i błędów.


Cytat:
A ja teraz używam oleju konopnego. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Może Marta używasz jakiś wyjątkowo tłustych?
Pewnie tak, nie kupowałam żadnego konkretnie, żeby do twarzy mieć.
Użyłam wczoraj 2 razy tego Emolium (od razu po zmyciu makijażu i na noc) i dziś już nie ma takiej tragedii jak co rano. I nawet mnie jeszcze nie wysypało.


Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Ja miałam dodatkowy problem, bo mam nierówno brwi osadzone, jedna wyżej druga niżej i szukałam takich okularów, w których nie będzie to widoczne, ale nie udało się musiałabym mieć mega ogromne, żeby zakryły tą wyższą brew, a tak to jedna brew akurat się ukrywa pod oprawką, a druga cała jest nad okularami na szczęście nie widac tego bardzo dopóki nie powiem, że tak jest
A okulary bez oprawek? Przymierzałaś takie?


Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wypadaja Wam wlosy na jesien? Bo ja od tygodnia przezywam jakad masakre :/ mozliwe zeby to od tej pogody?
Możliwe.
Ale mnie o dziwo nie wypadają, a na pewno nie więcej, ba! wręcz mniej niż jeszcze z miesiąc temu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:05   #3581
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Ja właśnie zastanawiałam się nad b&l. Ostatnio przeglądałam sobie w necie ich soczewki i nie wiem czy nie zamówię. Czasem mi się przydają 1 -dniowe. Do tej pory miałam z johnsona i z ciby. Z johnsona strasznie podrażniały mi oczy (piekł).

Azide na co idziesz do teatru? Kurcze ja z rok temu byłam ostatni raz. Odstaw się ładnie.

Mi też co jakiś czas wypadają włosy. Nie wiem czy to na tle hormonalnym czy na tle łzs. Staram się sobie nie zaprzątać tym głowy, bo najgorzej jak się człowiek nakręci.

Marta to fajnie, że emolium pomaga. Może akurat nie sprawi Ci żadnej niespodzianki.

Ale mam urwanie głowy.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2013-09-27 o 09:06
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 09:41   #3582
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Idę na "Zemstę"

Akurat niewygodne soczewki też mam z Baush&Lomb nie pamiętam które, ale możliwe, że te co ma martaakow Najważniejsznie to dobrze dopasować. Czekam aż będzie jakaś promocja w 'kontaktowe' i jadę ^^
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:36   #3583
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Nie mogłam tej Zemsty przeczytać.... Może spektakl się ogląda lepiej...

To ten sklep?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:50   #3584
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiałam się nad b&l. Ostatnio przeglądałam sobie w necie ich soczewki i nie wiem czy nie zamówię. Czasem mi się przydają 1 -dniowe. Do tej pory miałam z johnsona i z ciby. Z johnsona strasznie podrażniały mi oczy (piekł).
Soczewki z Johnsona to chyba były najgorsze soczewki, jakie miałam. :P
I też wypróbowałam różne, zwykle się przesuwały albo je czułam na oku, albo po ok. 8 h nadawały się tylko do zdjęcia, bo uwierały mnie.
A te są genialne, nie czuję ich ani trochę, mogę nosić naprawdę długo, ba! nawet kilka dni, jeśli jest taka konieczność (to teoretycznie są 24h soczewki do noszenia non-stop cały miesiąc, ale normalnie je zdejmuję codziennie).
Ale to sprawa bardzo indywidualna i chyba nie ma co się sugerować opiniami innych osób, tylko na sobie testować.


Cytat:
Marta to fajnie, że emolium pomaga. Może akurat nie sprawi Ci żadnej niespodzianki.
Mam taką nadzieję.


Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Akurat niewygodne soczewki też mam z Baush&Lomb nie pamiętam które, ale możliwe, że te co ma martaakow Najważniejsznie to dobrze dopasować. Czekam aż będzie jakaś promocja w 'kontaktowe' i jadę ^^
Bardzo możliwe. Znam sporo osób noszących soczewki i nikomu (o ile w ogóle testował) nie odpowiadały moje PureVision. One są o tyle specyficzne, że są mniejszej średnicy niż większość na rynku i są bardzo miękkie, co niektórych doprowadza do szału przy zakładaniu, ale mnie zupełnie nie. Chociaż może to kwestia przyzwyczajenia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:22   #3585
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Soczewki z Johnsona to chyba były najgorsze soczewki, jakie miałam. :P
I też wypróbowałam różne, zwykle się przesuwały albo je czułam na oku, albo po ok. 8 h nadawały się tylko do zdjęcia, bo uwierały mnie.
A te są genialne, nie czuję ich ani trochę, mogę nosić naprawdę długo, ba! nawet kilka dni, jeśli jest taka konieczność (to teoretycznie są 24h soczewki do noszenia non-stop cały miesiąc, ale normalnie je zdejmuję codziennie).
Ale to sprawa bardzo indywidualna i chyba nie ma co się sugerować opiniami innych osób, tylko na sobie testować.
Mój brat ma aktualnie też z johnsona i też narzeka. Wiadomo, że trzeba próbować, ale opinie innych zawsze są w jakiś sposób pomocne. Także dziękuję.

A powiedzcie mi jeszcze jakie płyny polecacie do soczewek? Czy każdy płyn nadaje się do takich soczewek czy one się czymś różnią? I na ile taki płyn starcza - pi razy oko.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:31   #3586
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jeszcze jakie płyny polecacie do soczewek? Czy każdy płyn nadaje się do takich soczewek czy one się czymś różnią? I na ile taki płyn starcza - pi razy oko.
Ja kupuję jakikolwiek zwykle. W użytkowaniu nie zauważyłam różnicy. Różne mają terminy przydatności - tj. niektóre trzeba zużyć 2 miesiące po otwarciu, teraz mam taki, że 3 miesiące po otwarciu jest ważny, a są jeszcze chyba ważne do pół roku.
Mnie duża butelka wystarcza na ok. 3 miesiące.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:54   #3587
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Nie mogłam tej Zemsty przeczytać.... Może spektakl się ogląda lepiej...

To ten sklep?
Dokładnie ten Lubię go, bo nie dość, że ceny mają konkurencyjne to często mają darmową wysyłkę albo rabaty w newsletterze

Dawno w teatrze za to nie byłam, ale kumpela dostała z pracy bilety za darmo no to raczej, że się ukulturnię

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jeszcze jakie płyny polecacie do soczewek? Czy każdy płyn nadaje się do takich soczewek czy one się czymś różnią? I na ile taki płyn starcza - pi razy oko.
Miałam jednodniowe z johnsona i musiałam je dosłownie zdrapywać z oka. Nigdy więcej.

Ja najbardziej lubię Bio True Bausch&Lomb, od biedy kupię każdy inny (bo oczywiście wybrałam sobie jeden z droższych ), ale ten jest najfajniejszy IMHO i ładnie nawilża soczewki

martaakow że miękkie to na pewno, ale mi się w stosunku do moich Softlens 59 wydają sporo większe Natomiast nie sprawdzę dokładnie modelu, bo wywaliłam opakowanie.

Btw byłam dziś w swoim ukochanym sklepie i oczywiście nie skończyło się na odebraniu zamówienia, bo zobaczyłam maseczkę sandałową Khadi do twarzy
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:05   #3588
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
martaakow że miękkie to na pewno, ale mi się w stosunku do moich Softlens 59 wydają sporo większe Natomiast nie sprawdzę dokładnie modelu, bo wywaliłam opakowanie.
Specjalnie sprawdziłam, moje są mniejsze.
Ale Twoje też nie są duże, jak inne.
PureVision mają średnicę 14,0 mm, a Soflensy 14,2 mm. A z tego, co zauważyłam, większość soczewek ma ok. 14,5-14,7 mm, co na moje małe oczęta było za dużo i może dlatego mnie uwierały wszystkie.

edit: teraz patrzę, to wcale nie są w większości takie duże. Ale i tak mnie uwierały wszystkie inne.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2013-09-27 o 13:09
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:14   #3589
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Specjalnie sprawdziłam, moje są mniejsze.
Ale Twoje też nie są duże, jak inne.
PureVision mają średnicę 14,0 mm, a Soflensy 14,2 mm. A z tego, co zauważyłam, większość soczewek ma ok. 14,5-14,7 mm, co na moje małe oczęta było za dużo i może dlatego mnie uwierały wszystkie.

edit: teraz patrzę, to wcale nie są w większości takie duże. Ale i tak mnie uwierały wszystkie inne.
To albo to nie było Pure Vision albo po prostu mi nie pasowały bez względu na średnicę
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:22   #3590
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
To albo to nie było Pure Vision albo po prostu mi nie pasowały bez względu na średnicę
Może właśnie za małe były. A że mają tę samą krzywiznę, to źle Ci dolegały i uwierały.
Albo po prostu moje soczewki są dziwne (bo nikt, kogo znam, ich nie lubi), a że ja jestem dziwna, to swój do swego ciągnie i jest idealnie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 17:46   #3591
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Hmm nie wiem czy nie wybiorę się znów do optyka - tym razem do innego. Znalazłam u siebie w mieście salon, który na stronie wszystko ma fajnie opisane jak powinno przebiegać badanie i jak się dobiera soczewki. Mniemam więc, że powinni to dobrze robić. A przynajmniej mam taką nadzieję.

Dzięki za info odnośnie płynów.

Azide co to za fajny sklep masz co tak Cię wszystko kusi w nim?

Byłam dziś w 2 ciuchlandach, chciałam jakiś mega ciepły sweter dorwać. Nie wiem czy nie mam szczęścia do łowów czy co, ale w ogóle nie było na czym oka zawiesić.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:42   #3592
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość




A okulary bez oprawek? Przymierzałaś takie?




.
Mierzyłam, ale wyglądałam beznadziejnie poza tym w ogóle mi się takie nie podobają.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:02   #3593
pastelowo
Rozeznanie
 
Avatar pastelowo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 826
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

ja mam ostatnią parę soczewek, ale już mi są za słabe, strasznie mi się pogorszył wzrok ostatnio... poza tym ja mam tylko astygmatyzm, bez krótko- ani dalekowzroczności w zestawie, a soczewki astygmatyczne wychodzą drożej. a ja mieszkam w dwóch miejscach na raz i mam do wyboru albo dwa zestawy płynów, pudełeczek itp, albo noszenie wszystkiego ze sobą... więc chyba już wolę te okulary. niech już będzie ten poniedziałek, to może coś wybiorę i proszę mnie wtedy utwierdzać, że jest pięknie i cudownie nawet, jak będzie beznadziejnie

jutro na uczelnię po wpis, a później na imprezę rodzinną, dziadkowie TŻa 50tą rocznicę ślubu oblewają... wypadałoby ładnie wyglądać, a mi się tak nieeee chceeee i chętnie bym przespała cały weekend x.x
__________________
Mój biżu-wątek na Wizażu

Blożek

Falowana!
Dbam o włosy od początku 2013 roku
pastelowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:51   #3594
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Azide co to za fajny sklep masz co tak Cię wszystko kusi w nim?
Bioorganika Sandałową maseczkę Khadi niedługo będę testooowaaać. Przydałoby się, gdyby się pojawił szampon Khadi z różą, bo porównywałam analizy Khadi i jakoś ten mi najbardziej przypadł do gustu (a skoro tak rzadko myję szamponem, to mogę być burżujem ), ale co tylko tam jestem to molestuję właściciela o coś nowego to muszę mu dać trochę odpocząć

Cytat:
Byłam dziś w 2 ciuchlandach, chciałam jakiś mega ciepły sweter dorwać. Nie wiem czy nie mam szczęścia do łowów czy co, ale w ogóle nie było na czym oka zawiesić.
Ja w ogóle nie potrafię się odnaleźć w ciuchlandach i nigdy nic nie mogę tam znaleźć Za to kilka razy już znajome pokazywały mi swoje łupy stamtąd i zazdrość mnie zżera

Olejek myjący przyszedł, jest świetny Pachnie pomarańczą i idealnie nada się na wieczory, kiedy nie będzie mi się chciało robić ocm Testuję też olej z pestek malin - pachnie tak cudnie ziołowo DD Ah ah
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:01   #3595
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie potrafię się odnaleźć w ciuchlandach i nigdy nic nie mogę tam znaleźć Za to kilka razy już znajome pokazywały mi swoje łupy stamtąd i zazdrość mnie zżera
Bo trzeba mieć trochę szczęścia, dużo cierpliwości i po prostu lubić szperać w tych ciuchach.
Ja też czasem nachodzę się po różnych lumpeksach i kupię jedną bluzkę, a innym razem wejdę do jednego lumpa i obłowię się w takie cudeńka, że
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:05   #3596
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Pastelcia na pewno coś dobierzesz fajnego. W poniedziałek czekamy na fotki w nowym nabytku.

Miłej zabawy jutro na imprezce rodzinnej. Pośpisz sobie później.

Azide fajny ten sklep. Szkoda, że ja takiego nie mam. Biedny właściciel już pewnie nie wyrabia z Twoimi zamówieniami.

To fajnie. Cieszę się, że olejek Ci się podoba. U mnie w domu przekonałam nawet brata i mamę do niego. Teraz też się nim myją. A jak się kończy to ciągle słyszę: zrób olej, olej się kończy, gdzie ten olej?

Ja miałam raz olej z malin, ale jakoś dziwnie pachniał. A miałaś z pestek śliwki? Jest obłędny.

Też mnie zawsze zazdrość zżera jak ktoś coś dorwie fajnego w ciuchu.

Jak tam spektakl?

Marta pewnie też masz dryg do wynajdywania. Ja chyba niet.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2013-09-27 o 22:06
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:20   #3597
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Bo trzeba mieć trochę szczęścia, dużo cierpliwości i po prostu lubić szperać w tych ciuchach.
Ja też czasem nachodzę się po różnych lumpeksach i kupię jedną bluzkę, a innym razem wejdę do jednego lumpa i obłowię się w takie cudeńka, że
Trzeba mieć jeszcze dobre lumpy Jeśli kiedykolwiek na coś trafiałam to były to miejscowości mniejsze, poza Warszawą. Do swoich jak wejdę to wszystko nudne, brzydkie albo wielgachne

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Azide fajny ten sklep. Szkoda, że ja takiego nie mam. Biedny właściciel już pewnie nie wyrabia z Twoimi zamówieniami.
Chyba mnie lubi więc ma problem, bo ja takich ludzi strasznie męczę jeśli są sympatyczni Czekam na rosyjskie kosmetykiii.
Dzisiaj np. wyszłam bez płacenia. Spokojnie, zapłaciłam w domu xD

Cytat:
To fajnie. Cieszę się, że olejek Ci się podoba. U mnie w domu przekonałam nawet brata i mamę do niego. Teraz też się nim myją. A jak się kończy to ciągle słyszę: zrób olej, olej się kończy, gdzie ten olej?
Właśnie ja swojego brata przekonuję i póki co raz umył i powiedział "wporzo na razie" więc jestem dobrej myśli

Cytat:
Ja miałam raz olej z malin, ale jakoś dziwnie pachniał. A miałaś z pestek śliwki? Jest obłędny.
Bardzo Ci dziękuję za to, że pewnie zaraz będę robić rozeznanie w kwestii tego oleju Tak, potrzebowałam kolejnego wydatku

Cytat:
Jak tam spektakl?
Tak cudownie bosko-boski! Fenomenalna gra aktorska, śmiałam się co chwilę (co u mnie akurat częste nie jest), idealnie dobrany podkład muzyczny i zgodnie z kumpelą stwierdziłyśmy, że trzeba korzystać będzie częściej z biletów pracowniczych ;P
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:10   #3598
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Trzeba mieć jeszcze dobre lumpy Jeśli kiedykolwiek na coś trafiałam to były to miejscowości mniejsze, poza Warszawą. Do swoich jak wejdę to wszystko nudne, brzydkie albo wielgachne
No ja mieszkam w Łodzi, więc też mam podobny problem, że większość lumpeksów oferuje mi byle-jakie szmatki, byle więcej. Trzeba połazić trochę dalej od centrum zwykle (choć i w centrum są fajne lumpy czasem).
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:12   #3599
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za to, że pewnie zaraz będę robić rozeznanie w kwestii tego oleju Tak, potrzebowałam kolejnego wydatku
Cała przyjemność po mojej stronie. Naczytałaś się już jak pięknie pachnie?


Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Tak cudownie bosko-boski! Fenomenalna gra aktorska, śmiałam się co chwilę (co u mnie akurat częste nie jest), idealnie dobrany podkład muzyczny i zgodnie z kumpelą stwierdziłyśmy, że trzeba korzystać będzie częściej z biletów pracowniczych ;P
Zazdraszczam pracowniczych biletów. Ja własnie oblukałam co u mnie grają i jakaś kiszka sama. A też bym poszła żeby się ukulturalnić.

Co tam znowu zamówiłaś z rosyjskich mazideł?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:38   #3600
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No ja mieszkam w Łodzi, więc też mam podobny problem, że większość lumpeksów oferuje mi byle-jakie szmatki, byle więcej. Trzeba połazić trochę dalej od centrum zwykle (choć i w centrum są fajne lumpy czasem).
Do swoich już straciłam cierpliwość

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Cała przyjemność po mojej stronie. Naczytałaś się już jak pięknie pachnie?
Tak. Niestety uwielbiam migdałowe, marcepanowe zapachy. Póki co się jednak wstrzymam

Cytat:
Co tam znowu zamówiłaś z rosyjskich mazideł?
Właśnie nie próbowałam jeszcze żadnego rosyjskiego kosmetyku, a tyyyle rzeczy mnie kusi Oszczędzam Mam wszystko co najpotrzebniejsze i dam radę xD
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa

Edytowane przez Aziddee
Czas edycji: 2013-09-28 o 16:39
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.