przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 18:33   #1471
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

JAK PRZEDŁUŻAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ ZGRZEWARKI


Taką końcówkę muszą mieć Twoje pasemka ( zdjęcie)
Do wykonania przedłużania potrzebne będą: zgrzewarka, szablony ochronne, pasemka włosów, płyn do usuwania zgrzewów i cązki do zgniatania zgrzewów.



1.Przygotowanie włosów do przedłużania
Aby móc na długo cieszyć się ze swojej nowej fryzury,należy własne włosy odpowiednio do takiego przedłużania przygotować.
Włosy powinny być absolutnie czyste, wolne od pozostałości po kosmetykach i tłuszczu. Zalecane jest zastosowanie Szamponu z pilingiem,jeśli takiego nie posiadamy.Można użyć pH neutralnego płynu do mycia naczyń!
Po umyciu należy dokładnie wysuszyć włosy!Jeśli włos będzie wilgotny,przymocowanie za pomocą zgrzewarki będzie niemożliwe lub nietrwałe!
Jeśli włosy były farbowane lub robiona była trwała ondulacja-wskazane jest odczekać 3 dni zanim przystapi się do przedłużania włosów za pomocą zgrzewarki.
2.Rozmieszczenie
Ważne jest aby pierwszy rząd pasemek nie znajdował się całkiem na dole,mniej więcej pod wyczuwalna z tyłu głowy kością,należy zrobić lekko półokrągły- w połowie obojga uszu przedziałek (gdy zbierzemy włosy w kucyk,nasze włosy zakryją zgrzewy).Reszta włosów zaczesana do góry,aby nie przeszkadzały
Podczas pracyp przesuwamy się od dołu głowy ku górze.
Pasemka można przyczepiać blisko siebie, przy kręconych włosach zalecane jest robienie przerw między zgrzewami na szerokość 1 zgrzewu( czyli robić co drugie pasemko)
Bardzo ważne aby pasemko nie było cieńsze od pasemka do przedłużania!!!! Pod wpływem takiego ciężaru, uszkodzimy nasze włosy (włosy wypadną razem z cebulkami!)
Nie ma dokładnego schematu umiejscowiania pasemek ,każda głowa ma inny kształt.Należy przeczesywać kolejne gotowe rzędy szczotką, łatwo można zoorientować się jak powinny umiejscowione być pasemka w kolejnym rzędzie.
Pasemko naszych naturalnych włosów powinno być wyznaczone przez malutki kwadracik,te włosy ze srodka kwadracika są naszymi pasemkiem,proszę nie chwytać włosów „byle jak”!
3.Zgrzewanie
Po oddzieleniu pasemka,proszę nałożyć specjalną osłonkę,która chroni skórę głowy przed gorącą temperaturą zgrzewarki,a także odseparuje pasemko od reszty włosów (co ułatwi pracę) . Osłonkę należy przymocowac,przypiąć klamerką tak aby nie trzeba było jej trzymać podczas zgrzewania.
Proszę teraz umiejscowić keratynową końcówkę (o wyglądzie paznokcia) 1cm-1,5cm od skóry głowy, przykładamy końcówkę do naszego własnego pasemka i zaciskamy gorącą zgrzewarką.
Palcami należy przytrzymywać obydwa pasemka,druga ręką zgrzewać. Należy tak długo trzymać szczypce zaciśnięte,aż uznamy,że keratyna się rozpuściła (na początku jest ciężko określić punkt odpowiedniego rozgrzania,ale po kilku razach będzie to rutyna)
Następnie,proszę odłożyć zgrzewarkę i ciepłą keratynę rulować w palcach w równy rulonik.Prosze nie rulować włosów mocno podniesionych do góry! Należy jak najbardziej płasko to robić (tak jak leżą włosy –
w pionie nie w poziomie)


4. Zdejmowanie pasemek
Po 4-6 miesiącach zgrzewy stają się widoczne.
Aby zdjąć pasemka potrzebny jest płyn do zmiękczania keratyny.
Oczywiście włosy należy porządnie umyć tak jak przed przystąpieniem do pierwszego przedłużania.
Po usunięciu włosów uzyska się uczucie bardzo rzadkich włosów,nie jest to spowodowane zniszczeniem,lecz jak wiemy każdego dnia,człowiek naturalnie gubi ok 100 włosów,te wszystkie włosy zostały w keratynowych końcówkach uwięzione (ok 20 tyś włosów!)

Należy odczekać 2 miesiące zanim nałoży się kolejne pasemka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do%20zgrzewarki1(2).jpg (42,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw.jpg (25,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zgrzewarka%20model%20male(2).jpg (15,6 KB, 460 załadowań)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 18:35   #1472
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

JAK PRZEDŁUŻAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ METODY Hairstript


Do wykonania przedłużania potrzebne będą: zgrzewarka, włosy na taśmie, szydełko, keratyna luzem.




1. Oddzielić partię włosów na karku
2. Dopasowaną szerokością taśmę, przypiąć klipsami ku górze.

3. Szydełkiem przeciągnąć przez taśmę (przeciągnąć należy przez zszycie taśmy!) pasemko naszych włosów z górnej partii i pasemko włosów z dolnej partii.

4.+ 5. Złączyć obydwa pasemka i podłożyć specjalny szablon ochronny, chroniący leżące pod spodem włosy. Keratynowy drops rozgrzać na szczypcach zgrzewarki i kilka razy zacisnąć obydwa pasemka tak aby gorąca keratyna je połączyła.

Równie łatwo można dwa pasma połączyć mikroringiem.

6. Łączenie zrólować w palcach nadając smukły kształt.

7. Całość należy przymocować do włosów za pomocą pięciu takich łączen. Pierwsza partia jest gotowa po przewróceniu taśmy do dołu.

8.Można dodatkow na skroniach umiejscowic kilka pasemek włosów oprócz taśmy.

9. Po około 3-4 miesiącach należy usunąć (za pomoca specjalnego płynu) zgrzewy keratynowe i podciągnąć taśmę do góry po czym ponownie wykonać czynności od punktu 3.Można zgzrać te same pasemka lub przeciągnąć przez taśmę nowe.




milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 18:38   #1473
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

JAK PRZEDŁUŻAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ METODY CLIP-IN


do wykonania przedłużania tą metodą potrzebne będą: włosy na taśmie, klipsy, igła z nitką, grzebień do tapirowania.


Włosy na taśmie należy pociąć według potrzeb, do brzegu doszyć poziomo klipsy.




1.Ta metoda przedłużania jest całkowicie nieskomplikowana. Nie niszczy włosów-jest świetną alternatywą kiedy pragniemy mieć piękne włosy bez konieczności kosztownego przedłuzania. Potrzebny jest tylko grzebień ze szpikulcem do tapirowania.
2.Oddzielić górną część włosów ( mniej więcej tak jak czesze sie typową „agatkę”)
3. Proszę przymierzyć taśmy do głowy aby mniej więcej zorientować sie, w których miejscach będziemy przypinać klipsy.
4. Pasma włosów z miejsc w które wpinać będziemy klipsy podtapirować przy skórze. Można owy tapir dodatkowo spryskać lakierem do włosów.
5. Jeden z klipsów wpiąć mocno w podtapirowane miejsce. Następnie drugi.Taśma powinna być bardzo mocno naciągnięta miedzy dwoma klipsami. Absolutnie nie może zwisać!
6.Grzebieniem ze szpikulcem należy od góry wyciągnąć część przyciśniętych taśmami naszych włosów.
7.Górną częścią włosów przykryć taśmy - modelować według gustu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klipsy(1).jpg (15,7 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3%20tsmy.jpg (35,8 KB, 398 załadowań)
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 18:41   #1474
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ROBIENIE PASEMEK DO MIKRORINGÓW I PRZEDŁUŻANIE WŁOSAMI Z TAŚMY


milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 18:44   #1475
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Włosy przedłużone potrzebują intensywnej pielęgnacji


Włosy muszą być regularnie myte, aby pozostałości po środkach do stylizacji ich nie obciążały.
Należy stosować dobre delikatne odżywki i szampony o właściwościach bardzo nawilżających
Przed umyciem włosy należy dokładnie rozczsać
Włosy myjemy przesuwająć dłonie z szamponem z góry do dołu absolutnie
Nie wolno włosów myć okrążnymi ruchami ! Skórę głowy masujemy palcami.
Włosy najlepiej myć pod prysznicem! Płynąca z góry woda powoduje,że włosy się nie plączą
Po umyciu czeszemy wilgotne włosy (nie mokre ale tez nie suche!) czesanie zaczyna się od samych końców włosów- przechodząc do całej ich długości
Zalecamy pozostawienie odżywki na włosach doczepionych (rada,używaj delikatnych odżywek bez spłukiwania)Nie polecam nakładania odżywki na łącza
Po umyciu należy zawinąć włosy w ręcznik na kilka minut (aż woda w niego wsiąknie) nie wolno „czochrać” włosów ręcznikiem, należy delikatnie przeczesywać palcami włosy przedłużone i odsączyć ręcznikiem, przeciągając go wzdłuż włosów
Włosy najlepiej pozostawić do naturalnego wyschnięcia (jeśli użyjesz wosku w sprayu lub odżywki a potem pozgniatasz włosy w dłoniach, uzyskasz efekt falowanych włosów) Nie można dopuścić aby włosy doczepiane stały się wysuszone!
Należy je nawilżać bardzo mocno odżywkami i balsamami!!! Jest to włos naturalny ale martwy!!! Minimum dwa razy dziennie należy porządnie przeczesać włosy
Bardzo długie włosy należy na noc wiązać w kucyk lub warkocz
Używaj kosmetyków bez dodatku alkoholu
UWAGA! jeśli używasz prostownicy lub lokówki w żadnym wypadku nie nagrzewaj włosów u samej nasady tam gdzie są zgrzewy!!!<
Przy prostowaniu, nakręcaniu, karbowaniu, suszeniu suszarką itp. włosów zalecam stosować wosk lub odżywkę w sprayu - włosy będą pięknie błyszczały, zapewnimy im tym odpowiednią ochronę!
Jeśli koniecznie chcemy mieć loki lub fale zaleca się stosowanie wałków lub papilotów
Do pielęgnacji nie trzeba stosować drogich i wyspecjalizowanych środków
KURACJA CUD!
Raz na jakiś czas możesz odżywić swoje włosy jeszcze intensywniej: do tego potrzebna będzie Oliwka dla niemowląt Jonson’s Baby. Po umyciu, wcieramy sporo tłustej oliwki we włosy przedłużane,zawijamy w folię i zabezpieczamy gumką do włosów, pozostawiamy oliwkę na noc, rano myjemy włosy dokładnie szamponem (według w/w zaleceń) włosy nabiorą połysku, siły i zdrowego wyglądu. Zalecamy robienie takiej kuracji co 4 tygodnie -nie częściej niż 2 razy w miesiącu.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 21:44   #1476
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Rybciu wiem coś na ten temat
to wrażenie optyczneja po zdjęciu pierwszych włosów miałam wrażenie że jestem łysa, i że chyba połowa włosów mi wypadła.
nie mogłam się przyzwyczaić, bo z grubego kucyka, został tylko mysi ogonek
obecnie nie mam przedłużonych włosków(czekam na 4 marca kiedy odwiedzi mnie Pani Renatka), ale można się przyzwyczaić
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 10:47   #1477
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
po 2 miesiącach noszenia włosów na tasmie bylam zmuszona je ściagnąć (odrosty )
Efekt optyczny tragedia. Nagle zrobilo sie ich tak mało.... ale za to dzieki temu ze musiałam dobrze nawilżać doczepione włoski moje sa teraz takie mieciutkie jak nigdy wczesniej.
Wlosy na tasmie sa w rewelacyjnum stanie - az mi sie nie chcialo wierzyc ze sa takie błyszczace mimo ze nie uzywalam zadnych profesjonalnych kosmetyków. Chwilowo nie bede znowu przedłuzac bo co tu duzo ukrywac nie chce mi sie znowu tydzien cierpiec dopoki warkoczyki sie nie poluznią. Moze jak kiedys Pani Renia sie zdecyduje odwiedzic Poznań to się skuszę bo dziewczyny które u niej miały robione włoski tą metoda nie miały takich objawow jak ja.

Zrobilam pare zdjęć, podczas sciagania włosków i jak wygladaly wloski z tasma w kitce ale niestety moj cholerny aparat sie zawiesil i trzeba bylo sformatowac kartę wiec zdjecia przepadły buuuuu

ja natomiast przeszłam metamorfozę - miałam długie blond a teraz mam wloski do ramion i jestem brunetką
i tak trzymać!! nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak mała( w tym przypadku duża)metamorfoza. założe sie że wygladasz również ślicznie jako brunetka ..zważywszy na fakt że...brunetki są postrzegane jako bardziej zmysłowesama to testuje w chwili obecnej
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 10:57   #1478
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Widze ze nikt nic nie pisze .

Wieć powtórze pytanie i zadam następne.

Czy po założeniu włosów na mikroringi mogę je w karzdej chwili zdjąć ( jeśli okaże się że ta fryzura to był zły pomysł)???????????

Jak mocno zacisnąć mikroringi z sylikonem żeby się odbrze trzymało a przy tym nie uszkadzało włosa?????????????????


Przoszę wszystkich o odpowiedz
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:07   #1479
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

renihair nasza niedziela aktualna 4 marca o 17.00 .ja tez uwazam ze ciemnowlose sa bardzo zmyslowe, nie ujmujac blondynkom oczywiscie.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:12   #1480
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no ja mam nadzieje ze nie ujmujac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:16   #1481
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jeszcze jakies 4 miesiace temu tez bylam blondynka ale nie wychodzily mi kolory takie jak chcialam zawsze byly zolte, no i wrocilam do swojego koloru braz i jest ok.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 12:41   #1482
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
renihair nasza niedziela aktualna 4 marca o 17.00 .ja tez uwazam ze ciemnowlose sa bardzo zmyslowe, nie ujmujac blondynkom oczywiscie.
tak. aktualne.
a propo zmiany kolorów to ja jestem ruda ...i juz mi sie to znudziło...ciągle tylko jasne..jasne...teraz jestem posiadaczka ciemnych włosów i jest ok..tyle ze jak wiosna przyjdzie to oszustwo wyjdzie na jak bede piegowata jak na prawdziwwego rudzielca przystało
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 12:53   #1483
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja zawsze marzylam o nosku w piegach
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:30   #1484
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja zawsze marzylam o nosku w piegach
o nosku tak...ale dlaczego to jest wszędzie?????
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:34   #1485
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
o nosku tak...ale dlaczego to jest wszędzie?????
taki juz urok
ja bym chciala miec piegi na nosku i kolo oczu - to takie slodkie

ps. na swojej stronie pisalas ze nie powinno sie myc wlosow z glowa do dolu a ja je tak myje od poczatku - z glowa wiszaca nad wanna. czy to szkodzi jakos moim wlosom?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 14:57   #1486
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
taki juz urok
ja bym chciala miec piegi na nosku i kolo oczu - to takie slodkie

ps. na swojej stronie pisalas ze nie powinno sie myc wlosow z glowa do dolu a ja je tak myje od poczatku - z glowa wiszaca nad wanna. czy to szkodzi jakos moim wlosom?
cebulki twoich włosów są mocniej obciążone i powoduje to ich wyrywanie.jesli nie masz mozliwossci na stojaco to głowe w bok nad wanna i tak polewaj z bokczu raz jednego raz drugiego.bezpieczniej.nie polecam zrobienia makijażu przed takim myciem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:18   #1487
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

renihair czy przy tasmie tez mozna myc wlosy nad wanna z boczku czy tylko glowa do tylu i jak je osuszyc recznikiem bo wydaje mi sie ze turbanu to sie nie da zrobic na glowie???nigdy nie mialam tak dlugich wlosow ,najdluzsze to tuz za ramiona wycieniowane.poza tym przy przedluzeniu jest ich o wiele wiecej niz wlasnych .wiec jak to zrobic.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 19:57   #1488
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
renihair czy przy tasmie tez mozna myc wlosy nad wanna z boczku czy tylko glowa do tylu i jak je osuszyc recznikiem bo wydaje mi sie ze turbanu to sie nie da zrobic na glowie???nigdy nie mialam tak dlugich wlosow ,najdluzsze to tuz za ramiona wycieniowane.poza tym przy przedluzeniu jest ich o wiele wiecej niz wlasnych .wiec jak to zrobic.
głowa z boczku i turban jak najbardziej da sie zrobić.nie wycieramy czyli nie trzemy włosów ręcznikiem tylko trzymamy turban pare minut po czym włosy wyciskamy w ręcznik.dacie rade drogie panie)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 22:05   #1489
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny...niedawno sie chwialilam jakie to mam piekne wloski itd.byl to 3 dzien ale musze sie wyzalic..wlosy robione z tasmy fryzjerka sama ciela pasemka i smarowala kreatyna.mam dopiero tydzien a juz mi sie zsunelo 6 pasemek!!! te pesemka to jescze nic te wlosy caly czas mi sie wyczesuja i wypadaja. nie wiem co mam robic.przeciez te wlosy nie wytrzymaja 4 miesiecy.aa i wloski sa juz matowe i sie w ogole nie blyszcza...
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 10:09   #1490
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

to moje aktualne fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anetka2..jpg (20,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka3..jpg (23,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka4..jpg (25,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka..jpg (19,0 KB, 117 załadowań)
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 10:15   #1491
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu mam pytanie...bo nie wiem co robic....mam już duzy odrost i wkurzaja mnie te moje nieszczesne brązowo sliwkowe pasemka...co radzisz mi zrobić..poczekać na nastepna wizytę u ciebie i ewentualnie poprosić zebyś ufarbowała moje włoski i pozbyła się tych ochydnych pasemek...czy sama mogę ufarbować włoski...szkoda mi szczerze mówiąc farbować te przedłuzone włoski...no a już odrost mam taki 2 centymetrowy...i się włsnie zastanawiam ...
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:54   #1492
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Reniu mam pytanie...bo nie wiem co robic....mam już duzy odrost i wkurzaja mnie te moje nieszczesne brązowo sliwkowe pasemka...co radzisz mi zrobić..poczekać na nastepna wizytę u ciebie i ewentualnie poprosić zebyś ufarbowała moje włoski i pozbyła się tych ochydnych pasemek...czy sama mogę ufarbować włoski...szkoda mi szczerze mówiąc farbować te przedłuzone włoski...no a już odrost mam taki 2 centymetrowy...i się włsnie zastanawiam ...
wiadomosc na privie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 12:16   #1493
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
to moje aktualne fotki
ale nie wrzucilas nam do tej pory zadnego zdjecia z calymi wloskami z tylu glowy, jak narazie podziwiamy tylko Twoja buzke
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 12:35   #1494
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No tak... tak to jest jak się samemu robi zdjęcia...postaram sie poprawić... no i przepraszam ze was tak moją facjatą zameczam, to włoski tu grają główna rolę oczywiście...
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 12:38   #1495
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
cebulki twoich włosów są mocniej obciążone i powoduje to ich wyrywanie.jesli nie masz mozliwossci na stojaco to głowe w bok nad wanna i tak polewaj z bokczu raz jednego raz drugiego.bezpieczniej.nie polecam zrobienia makijażu przed takim myciem
dziekuje a odp
ja oczywiscie mam mozliwosc umycia glowy na stojaco podczas kapieli ale zazwyczaj myje glowe na szybko przed wykladami np i nie chce mi sie w ten sposob
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 13:47   #1496
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam nadzieję, że coś będzie widac... włoski są pofalowane bo nosiłam warkocz...tak na co dzień są proste...mam już lekki odrost jak widać...no i mogę normalnie nosić spiete włoski i nic nie widać...a to ważne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anetka wloski.jpg (21,9 KB, 320 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka wloski1.jpg (19,5 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka wloski3..jpg (21,9 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anetka wloski4..jpg (20,0 KB, 199 załadowań)
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 14:31   #1497
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że coś będzie widac... włoski są pofalowane bo nosiłam warkocz...tak na co dzień są proste...mam już lekki odrost jak widać...no i mogę normalnie nosić spiete włoski i nic nie widać...a to ważne
BubiGirl jakiej długości masz doczepione włosy?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 16:40   #1498
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

bubigirl jakiej dlugosci mialas swoje wloski , no i te ostatnie zdiecia sa bardzo dobre , ladnie wygladaja doczepione razem z twoimi. nie widac roznicy jak ktos nie wie to w zyciu sie nie domysli . ale masz dlugi kucyk .a jak jest ze spaniem co z nimi robisz.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:54   #1499
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Znalazłam jeszcze takie zdjęcia - metoda na warkoczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid1_small.jpg (11,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid2_small.jpg (5,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid3_small.jpg (10,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid4_small.jpg (10,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid5_small.jpg (10,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinchbraid6_small.jpg (9,4 KB, 93 załadowań)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:57   #1500
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Jak spiąć włosy na głowie żeby doczepić pasemka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg demo_1300wmx_small.jpg (11,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demo_parting8300wm_small.jpg (13,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demo_parting_2a300wm_small.jpg (15,7 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demo_parting_4a300wm_small.jpg (13,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demo_parting_5a300wm_small.jpg (14,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demo_parting_6a300wm_small.jpg (14,9 KB, 109 załadowań)
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.