Kurs - tipsy - Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 00:18   #1
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670

Kurs - tipsy - Szczecin


Nie wiem czy ten wątek był już gdzieś i nie bardzo wiem czy tutaj go zamieścić??? Za ewentualną pomyłkę przepraszam

A więc szukam kursu tipsy UV, akryl, fiberglass w Szczecinie, czy zna ktoś adresy, ceny, czas trwania takiego kursu? szukałam na google ale nie wierzę że w tak niby dużym mieście jest tylko 5 miejsc z takim kursem, chodzi mi bardziej o zdobycie certyfikatu który liczy się też w innych krajach, na allegro są takie do kupienia tzn kurs + certyfikat przez internet: yyyy: ale nie wiem czy się liczą heh

tipsy robię sobie i znajomym... tak na dziko a teraz potrzebowałabym certyfikat...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:40   #2
aganieszkaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 49
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

Witam ja robilam w La Femme moze to nie najlepsza firma bo akryl i zel sama zmienilam na Spn zaraz po kursie ale pani Ela jest naprawde sietnym szkoleniowcem.Firma znajduje sie na Wilkow Morskich
aganieszkaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 14:53   #3
Quovadis311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

Witam, każdy kraj ma swoje własne własne zasady uznawania certyfikatów odbytych szkoleń. Np. w Grecji wymagają poza dokumentem stwierdzającym odbycie szkolenia także 2 lata praktyki w zawodzie na umowę o prace na pełen etat, w Anglii po prostu akceptują nasze certyfikaty bez zastrzeżeń, natomiast w Polsce najważniejszym dokumentem jest zaświadczenie o odbyciu kursu wg. wzoru MEN. Jeśli chodzi o szkolenia to najlepsze są szkolenia w małych grupach do 5 osób. Ja nie będę się wypowiadała na temat innych firm szkoleniowych (choć rzeczywiście troszke potwierdzam wypowiedź aganieszjaj) ponieważ sama taką firme prowadzę więc nie byłabym obiektywna choć oczywiście konkurencję moją znam. Jeśli będziesz miała jakieś pytania pomagające Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie kurs pytaj a ja w miarę możliwości odpowiem na pytania.
Quovadis311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 17:10   #4
aneta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

Witam,

niebawem wybieram sie na kurs euro fashion (IMPULS na sikorskiego) i mam pytanie do uczestniczek. Czy jestescie zadowolone z kursu, czy faktycznie przez te 4 dni mozna sie dobrze nauczyc przedluzania paznokci? Dodam, ze wybralam metode zelowa, bez zdobienia.

Pozdr.
aneta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 17:14   #5
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

"gdzie zrobic kurs wątek zbiorczy"...przyklejony u góry w dziale paznokcie...opcja szukaj

a ten chyba do zamkniecia
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:11   #6
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

najlepiej w impulsie albo u pani sylwei konpko w wonder nails-spn albo u agnieszki fruty w bevelinie-charisma.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

mialo byc u pani sylwi konopko w wonder nails na niemierzynskiej.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 07:32   #7
kajdama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-06-09 o 10:16
kajdama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 18:16   #8
sarenka5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

Polecam każdej dziewczynie kurs w Impulsie w Szczecinie. Bardzo miłe Panie, super atmosfera. Starają się wszytko wytłumaczyć i pokazać, można zadawać tysiąc pytań, nikt nie pogania natomiast absolutnie nie polecam kursu u Agnieszki Arciszewskiej z Diamond Nails, masakra - niemiła (przez telefon tylko się stara), mało przekazuje wiedzy, niczego nie uczy, ciągle się gdzieś spieszy, wszytko "wytłumaczone" pobieżnie, wyniosła. Po tym kursie NIC nie wiem!!!
sarenka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:59   #9
MagdaSzczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

Robiłam jakiś czas temu z koleżanką kurs stylizacji paznokci na Kopernika w beauty centre. Bardzo się opłaciło, bo dziś robię koleżankom paznokcie i powoli mi się zwraca opłata za kurs
Ceny naprawdę niewysokie za kurs a satysfakcja gwarantowana.
Pani która mnie uczyła ma dużo wiedzę w tym temacie i jest bardzo cierpliwa. Koleżanka również jest zadowolona. Do tego poznałyśmy kilka nowych pomysłów co do wzornictwa itp.

Edytowane przez MagdaSzczecin
Czas edycji: 2012-02-07 o 16:07
MagdaSzczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 12:25   #10
fankadobrejkuchni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs - tipsy - Szczecin

wątek nieźle nieaktualny teraz jest mnóstwo nowych miejsc ale trzeba uważać bo moim zdaniem tylko kursy indywidualne mają sens bo przy grupie 3-5 osób szkoleniowiec nie daje rady...
a co do świadectw Men to się nie zgadzam aby pracować jako manicurzystka wystarczy mieć normalny certyfikat o szkoleniu bo właścicieli którzy wynajmują miejsca manicurzystkom interesują nie papiery a KWALIFIKACJE
fankadobrejkuchni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.