Planowanie dzidzi na rok 2010 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 13:34   #1501
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Droga Lucky, dlaczego mieliby rodzice wiecznie pomagać, skoro teraz nie pomagają? Radzimy sobie sami. O czarną godzinę się nie martw, bo na czarną godzinę mamy. A dobre wakacje po co? Ja się i tak boję samolotem latać Wolę w góry pociągiem pojechać z rodzinką i mieszkać na kwaterze, niż lecieć na Cypr
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:35   #1502
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
to powodzenia zycze,rodzice wiecznie nie zyja i nie beda pomagali-to oczywisty fakt,dziecko tez ksoztuje i to niemalo,do tego jakies dobre wakacje,ew.choroby,leczen ie.nieprzewidzanie wydatki,nie mowiac juz o odlozeniu czegos na tzw.czarna godz.bedziecie kazda zlotowke musieli 2 razy ogladac.oj chyba sie zaczne starac,bo mam juz 26 lat,to juz chyba za poznomoj tż ma 22 lata,a jego tata prawie 70 i jak widac jakos za pozno nigdy nie jest.wszystko zalezy od podejscia.oczywiscie nikt nikomu nie broni miec dzieci i wczesniej.
A kto tu napisał, ze liczy na pomoc rodziców, i to wieczną? Czytanie ze zrozumieniem nie boli - my się utrzymujemy sami, własnie z tym diabolicznym kredytem Pewnie, ze w końcu może być za późno, można obudzić się z ręką w nocniku. Ale wy nie chcecie mieć dzieci (przynajmniej z tego co wyczytałam na innych forach - brak instynktu macierzyńskiego). Twoje życzenia powodzenia są złośliwe i na nic nam się nie przydadzą. Schowaj się w swoim małych, bezpiecznym światku, gdzie jeździ się na dobre wakacje

Wiecie co, ja jeździłam z moimi rodzicami na wakacje nad jezioro, nawet niedaleko mojej mieściny. Wynajmowaliśmy domek i były to najszczęśliwsze wakacje mojego życia - las, woda i dużo swobody Mam nadzieję, ze moje dzieci też będą się tak czuły na wakacjach. niekoniecznie w Chorwacji
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:37   #1503
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

To prawda. Dla nas to nowość wziąć kredyt na 30, 40 lat. Moja mama jak o tym słyszy to włos jej się jeży na głowie...U mnie w domu rzadko co brało się na raty-praktycznie nic takiego nie pamiętam.
Mieszkanie rodzice dostali zakładowe a teraz po prostu je wykupili ze spółdzielni za jakies śmieszne pieniądze.
To prawda rata kredytu poważnie nadwyręża budżet. Rozumiem cie doskonale. Czasem to kwestia wprawy w oszczędzaniu. Znajomi tak zrobili: chcieli kupic mieszkanie na kredyt ale najpierw zrobili próbę: co miesiąc 800zł z wypłaty przelewali na konto do którego nie mieli namiarów(chyba jedna z mam założyła).I tak z pół roku. Nauczyli się myśleć że po prostu mają o tyle mniejszy budzet...a przy okazji mieli na dzidzie zaoszczędzone Teraz mają maleństwo i kredyt, nie zarabiają kokosów a jednak sobie radzą.
Kretencja ja mam podobne poglądy co ty odnośnie tipsów i solarium, odwoływałam się do postów lucka na różnych forach
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:38   #1504
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Pomidorko, ja jeździłam z Rodzicami i z Bratem przez całe lata na tzw. wczasy (oczywiście tylko w Polsce i to pociągiem, bo samochodu ani prawa jazdy rodzice nie mają ), tudzież właśnie na prywatną kwaterę, w góry. Zawsze było BOSKO
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:43   #1505
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Izazusia, super pomysł mieli twoi znajomi Bardzo mi się podoba My też musieliśmy nauczyć sie pewnych wyborów, ale wcale nie takich trudnych. A kredyt jakoś nas nie przeraża - możemy spłacić wczesniej i wcale nie zakładamy, że będzie to trwało 30 lat. A jak będzie - trudno, żyjemy na odpowiednim poziomie, niczego nam nie brakuje

Kretencjo, ale fajnie, w góry Ja to raczej w góry nie jeździłam, bo bliżej morza mieszkam, więc u nas morze na tapecie było

Muszę iść na zakupy, ale mi się nie chce Siedzę na tym wizażu i tyłka nie ruszam z krzesełka.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:45   #1506
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Czesc kochane, ja juz po szkole, ale za to w pracy

Co do postów Lucky odnosze wrażenie, ze jedyny ich cel to wprowadzenie zamętu i psucie atmosfery. Ja włączam ignora, komuś kto swoją postawą prezentuje postawe rozkapryszonej księzniczki.

Nasz plan na życie jest taki:
póki co mieszkamy w Kielcach, wynajmujemy mieszkanie wspólnie z moją koleżanką i jej facetem. Ja studiuje i pracuje. Jakoś dajemy radę mimo, ze duzo kasy odkładamy na wesele.
Ślub bierzemy we wrześniu (juz nie moge sie doczekac), po ślubie wynajmiemy mieszkanie w mniejszym mieście pod Kielcami i staramy sie o dziecko. Ja nie chce juz dłużej czekać, Mariusz też. Będę na piątym roku, skupie się na pracy mgr. Jak juz bebik sie troche podchowa, bede szukac pracy i wtedy pomyslimy o kupnie.
Plan może ulec zmianie.

Kretencjo nie martw się poukłada Wam się
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:46   #1507
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Pomidora, ja też nie ruszam tyłka. A poodkurzać powinnam przynajmniej

Scio, dzięki. Coraz poważniej rozważam taki właśnie plan. Wynajem, odchowanie dzidzi, stała praca i dopiero kupno mieszkanka...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:47
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 13:52   #1508
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

na jakich innych forach?chyba na topicach,bo na innych forach mnie nie mato wspolczuje takich wakacji,kazdy czlowiek wolalby wczasy na cyprze niz w koziej wolceja od malego jezdzilam za granice(nie tylko ja-wiadomo) i mam nadzieje,ze tak zostanie.tż tez.dlatego na razie nie chcemy z dzieckiem sie tulac i podrozowac,bo przeszkadza,jest meczace,trzeba sie caly dzien nim zajmowac,a mi by sie nie chcialo,nuda,ale wiadmo,ze sa tez i mile chwile z dziecmi.szkoda tylko,ze nieliczne z reguly.nie chce byc poki co uwiazana dzieckiem z tż.dziwne,ze jakos ludzie na ulicy,w parku,na specerze,w sklepie nie zachywcaja sie malymi dziecmi w wozku-chyba,ze znajomi i/lub bliska rodzina,a malymi psami wszyscy.z reguly obcy ludzie.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:53   #1509
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Scio, a mnie ta Lucky bawi Rzeczywiście - postawa rokapryszonej dziewczynki Ale żal mi ludzi, którzy mają "kalkurator w oczach". Plan bardzo fajny i przede wszystkim do zrealizowania. Najtrudniej to chyba plan ułożyć, potem to już wiadomo, do czego dążyć. My tak mieliśmy tak z 2-3 lata temu. i jak na razie wszystkie cele zostały spełnione czego i wam życzę

Kretencjo, to na raz, dwa trzy tyłki w górę Ja naprawdę się ruszam, bo z głodu umrę i do wieczora nikt mnie nie znajdzie Ale wizazu nie wyłączę, bo ma sklep blisko i zaraz pewnie wrócę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:53   #1510
agagmm23
Raczkowanie
 
Avatar agagmm23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 302
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Nasz plan na zycie:

Narazie mieszkamy u moich rodziców, mamy dwa swoje pokoje, ale niestety wspólna łazienka i kuchnia. Ale i do tego da sie przyzwyczaić
Jestesmy w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę i jak dobrze pójdzie to w maju ruszamy z budowa naszego domku.
Oboje pracujemy , szkoły pokończone więc i na maleństwo również czas.
agagmm23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:54   #1511
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Lucky mnie rozbraja. Dziewcze widac nie jest zbyt dowartościowane, to chce nam popsuc przyjacielska i niemal rodzinna atmosferke tutaj A ten podpis... Dziękujemy serdecznie za zlote rady, poradzimy sobie same, Z NASZYM KWASEM FOLIOWYM I NASZYMI GŁUPIMI SUWACZKAMI. Już mi lepiej
My z TZ też prędzej czy później weźmiemy kredyt, w dzisiejszych czasach niestety trzeba to przełknąc. I żadne z nas nie rozpacza z tego powodu. Owszem, będzie ciężko, ale po pierwsze: mamy siebie, co oznacza, że mamy w sobie wsparcie, pomysły na życie i cele do realizacji. I my tutaj wszystkie nie wychodzimy z założenia, że jakoś to będzie. Bo mamy cel, priorytet. Chcemy pogodzic wszystko nie wszelkim kosztem, a wspólnymi siłami. Jak napisała Pomidorka-czytanie ze zrozumieniem nie boli. Tego uczyli w podstawówce już z tego co pamiętam...
Tak więc kobietki my wszystkie niewdzięczne za te jakże cenne rady, spłacające kredyty i zadłużające się niemiłosiernie-miejmy to w serdecznym poważaniu. Bo damy radę
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 13:55   #1512
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

grunt,ze kazda z was ma plan i sie tgo 3-ma i chce go realizwac,a na forach jestem kosmetycznych jeszcze i gw-bezdzietni z wyboru razem z tż. tam was by teznikt nie zrozumial.tez lece na zakupy.swoja droga w brzydkich miastach mieszkacie-kielce-scyzoryki,lodz.nieciekawi e.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:56   #1513
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Ha,ha,ha. Chyba fiknę ze śmiechu Za granicą też bywałam, i bywało fajnie, ale i tak wolałam wakacje z rodzicami.
Ludzie dzielą się na materialistów i resztę.
Ty, Lucky, należysz do materialistów, ja do reszty. Chyba się nie dogadamy
Ty zapewne mieszkasz w najpiękniejszym mieście w Polsce i wiedziesz najcudowniejsze z nas wszystkich życie. Życzę Ci, żeby tak zostało
PS. Ciągle nie odpowiedziałaś na proste pytanie - dlaczego tu piszesz?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:58
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:00   #1514
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

i zgodze sie z wami w 1,ze moi rodzice nigdy nie brali i nie wezma kredytu,wszystko co maja dorobili sie sami,i nie zgodze sie,ze w dzisiejszych czsach trzeba brac kredyt.nikt z moich znajomych go nie ma,a co do posiadania dzieci w ronizku 83 i/lub starszych,to ze studiow z grupy 3 laski sa dzieciate,z lo-1,a z podstawowki-moze 2.tak,ze jak widac nikomu sie nie pali do obowiazkow.mozna sie wszystkiego dorobic samemu i powoli,ale dzisiaj mlodzi chca miec wszystko na juz i od razu,nie chca z niczym czekac jak nasi rodzice i sa niecierpliwi dlatego zyja na kredytach.napewno im panstwo pomoze splacic jak beda bezrobotni
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:00   #1515
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
grunt,ze kazda z was ma plan i sie tgo 3-ma i chce go realizwac,a na forach jestem kosmetycznych jeszcze i gw-bezdzietni z wyboru razem z tż. tam was by teznikt nie zrozumial.tez lece na zakupy.swoja droga w brzydkich miastach mieszkacie-kielce-scyzoryki,lodz.nieciekawi e.
A ty masz brzydki awatar I poziom inteligencji tej własnie na nim pani Idź na zakupy i nie wracaj do nas nigdy więcej, bo nas mdłości ogarniają na widok twoich wypowiedzi

Wiecie co, ona naprawdę nie potrafi czytać ani w żaden sposób współpracować. Kilkakrotnie zadawałyśmy pytanie, po co tu jest, ale chyba analfabetyzm się szerzy Normalnie mam dziś lepszy humor, jak poczytam takie sobie głupotki A jeszcze doczytałam że branie kredytu to nie dorabianie się do wszystkiego samemu - a kto niby spłaca ten kredyt - wróżka czy Św. Mikołaj? <hahaha>
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014






Edytowane przez Pomidora
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:02
Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:02   #1516
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

bo mnie i tż bawia niektore posty i podejscie niektorych.kazdy ma prawo do swoich racji.zycia super nie mam,ale nie narzekam i nie chcialabym mieszkac w tych miastach.jestem estetka.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:02   #1517
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Też mam lepszy humor

Lucky, ponawiam pytanie. Po co tu piszesz?

PS. Przepraszam, spóźniłam się. Dziękuję za odpowiedź. Jak się chcesz pobawić, to może komedię sobie puść?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:04   #1518
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

no wlasnie zaraz lece-na miotlehehe,grunt to mie dystans do siebie,a avatar kwestia gustu.mi sie podoba i to najwazniejsze.musi byc jakas roznorodnosc.inaczej by bylo smutno.that's hot.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:06   #1519
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010


Juz wiem skad ja kojarze z watku :wychodze za mąż mając osiemnaście lat" to ta panna co ma faceta młodszego, wyglada na 18 lat i w ogóle jest zajefajnie jedwabista jej mama tez ma młodszego i w ogole jest dziewczyna ze****** bo czyta portale ekonomiczne

W ogole moje życie jest beznadziejne, bo mieszkam w brzydkim mieście. Pomidorko to ja już niie wiem co Ty masz zrobić, mieszkasz w jeszcze mniejszym mieście.
Swoją drogą Lucky taka mądra wykształcona obyta, a stereotypami się posługuje. Dla mnie to troll, a trolle sie ignoruje, wiec ja wracam do tematu, planowanie maleństewka

No tak Twoje miasto pewnie piekne- te zanieczyszczające powietrze autobusy, blokowiska.
Ja tam lubie moje miasto mieszkam blisko rezerwatu geologicznego i oddycham soebie czystym tlenem. Może dlatego mój mózg jeszcze pracuje.
Dobra koniec, bo spadne z krzesla
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:10
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 14:08   #1520
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Kobietki, fikam z Wami, nie mogę dosłownie. Tej pani już podziękujemy, bo nam zaburza zdrowe funkcjonowanie na forum i niezdrowo miejsce zapycha

PS. Mój Włocławek to wstrętny jest niemiłosiernie. I życ z tym nie mogę Dobrze, że chociaż ketchup mamy dobry, jaaaaa....
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!

Edytowane przez jasiulek
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:09
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:09   #1521
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Witajcie ale naskrobane

Widzę nowe osoby na forum!!!!!!!!!
Lucky dziwne masz podejście do życia i do ludzi, to jest moje zdanie.
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi jednej bo czasu szkoda na więcej, rozumiem dlaczego jest tyle przemocy wobec dzieci. Bo rodzą je ludzi którzy są nie odpowiedzialni albo nie wiedzą co to miłość! Skoro talk lubujesz się w podróżach to wyjeżdżaj jak najdalej i jak najdłużej tam siedż. Jeżeli tobie się nie chce mieć dziecko i nim zajmować to po co o nim piszesz. Czy ty masz wszystko dobrze poukładane? dziecko w wieku 12lat lepiej myśli niż ty.
Kup sobie pieska i zapisz się na forum zwierzaki, tam może znajdziesz wsparcie w swych rozterkach.
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:11   #1522
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Lucky, jeżeli każdy ma prawo do swoich racji, to po co na siłę przekonujesz do swoich? To jest niesmaczne i żałosne. Bądź sobie bezdzietna z wyboru, twój TŻ też, jak macie taką ochotę to nie będę was przekonywać, że dziecko jest cudownym darem. Może sami do tego dojdziecie, a może nie - wasza sprawa. Ale nie masz prawa pisać, ze ktoś powinien poczekać ze starankami, bo ty musisz mieć na solarkę i nie wyobrażasz sobie bez tego życia. Jak sama napisałaś, różnorodność musi być.
Pani estetko, a gdybyś urodziła się w "brzydkim" mieście (co zresztą jest pojęciem względnym i bardzo subiektywnym, pewnie o tym wiesz) to może byś już jako dziecko się wyprowadziła i poszukała czegoś, co odpowiada twoim walorom piękna? Swoją drogą - ciekawe jakie to piękne miasto wybrałaś na to, w którym mieszkasz
Uciekaj na tej miotle, "Widzisz Pański krzyż (...) a kysz, a kysz!"("Dziady, czII")
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:21   #1523
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Wróciłam z wynikiem pomiaru cholesterolu Wszytko w normie

Kakusiu hmmm ewidentnie dajesz znaki M. ze chcesz wsparcia, przytulenia aaa on chyba nie chce tego widziec!
Nie wiem co doradzić, bo nie miałam z tym problemu...
Co do studiów, to może dopiero początek i wszystko się zacznie "deklarować" z kolejnymi zjazdami Choć nie powiem, żebym była orłem

lucky juz wszytskie wiemy, że Ty nie dałabyś rady z kredytem, z jedna pensja itd itd itd......

Kretencjo Ja nie pomogę a to dlatego, że to już musi być WASZA przemyślana decyzja... Chociaż i tak wszytskożycie weryfikuje....

Pomidorko aaa to stawki z tableki to sa stawki brutto czy netto??

Widziałam kolezanke z podstawowki, ledow ja poznalam zrobiła sie hmmmm pulchniutka Jak mnie to ZMOBILIZOWALO

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Laski ja jestem za IGNOROWANIEM! lucky!! Juz nie na jednym zamet zrobiła!
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:26   #1524
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

nie tylko ja,bo nikt nie jest wieczny i prace mozna dzis b.latwo stracic.nie mowie,ze moje jest piekne,ale przy lodzi,wachacku i kielcach,to bez porownania.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:29   #1525
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

To sie juz robi irytujące. Bylo zabawne, ale przestało.
Popieram Marcelinke, ja ignoruję juz ta niemile widzianą tu osobę. Kto jeszcze?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:30   #1526
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Witam Was!
Jak narazie to pisałam na watku Planowanie dzidzi w 2009 roku, ale jak w tym cyklu sie nie uda to bedzie 2010 i przeskocze na ten watek

Widzę że poruszacie tutaj rózne tematy i każdy ma inne spojrzenie na rzeczywistość i świat i tego nie zmienimy. Ja praktycznie nie jezdziłam z rodziną na wakacje, jezeli wycieczki to tylko z klasa w szkole a wakacje to były u babci na wsi i jakos żyję.

W zeszłym roku kupilismy domek do remontu, oczywiscie na kredyt, bo niestety nie było mi dane pochodzić z pełnej i zamorznej rodziny i rodzice mi nic nie pomagali i nie pomagają (mówie o ojcu), bo mama i tesciowie jak moga to sie staraja i pomagaja. Chociaż i tak nie chciałabym aby miec wszytsko podane na tacy i nie starac sie o nic w życiu i nie walczyc. Na szczescie poznałam TŻ i jakos układa nam sie w życiu niczego nie brakuje, jak człowiek chce i potrafi kombinować to może wiele. Te dwa wpolne lata (po slubie) nauczyły nas walczyc o siebie i swoje, bo wczesniej jakos inaczej sie patrzło na swiat.

Teraz przyszedł czas na dzidzie i staramy sie, zobaczymy co czas przyniesie

ufffffff ale sie rozpisałam

Pozdrawiam i zmykam na obiadek.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:31   #1527
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Wróciłam z wynikiem pomiaru cholesterolu Wszytko w normie

Kakusiu hmmm ewidentnie dajesz znaki M. ze chcesz wsparcia, przytulenia aaa on chyba nie chce tego widziec!
Nie wiem co doradzić, bo nie miałam z tym problemu...
Co do studiów, to może dopiero początek i wszystko się zacznie "deklarować" z kolejnymi zjazdami Choć nie powiem, żebym była orłem

lucky juz wszytskie wiemy, że Ty nie dałabyś rady z kredytem, z jedna pensja itd itd itd......

Kretencjo Ja nie pomogę a to dlatego, że to już musi być WASZA przemyślana decyzja... Chociaż i tak wszytskożycie weryfikuje....

Pomidorko aaa to stawki z tableki to sa stawki brutto czy netto??

Widziałam kolezanke z podstawowki, ledow ja poznalam zrobiła sie hmmmm pulchniutka Jak mnie to ZMOBILIZOWALO

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Laski ja jestem za IGNOROWANIEM! lucky!! Juz nie na jednym zamet zrobiła!
Zgadnij, gratuluję dobrego cholesterolku, ja jakiś czas temu miałam niestety podwyższony Ale pilnuję się z dietką, więc powinno byc lepiej. Teraz dodatkowo oczyszczam organizm z toksyn jednym z preparatów dostępnych w aptekach i muszę przyznac, że efekty widzę już po tygodniu. A jak u Ciebie mobilizacja? I efekty? może jakieś cenne wskazówki?

Lucky-->mamy Cię dośc, cokolwiek na ten temat sądzisz. Pstryk! I Cię nie ma, bo dłużej tego nie zdzierżę...
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!

Edytowane przez jasiulek
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:33
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:32   #1528
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Jasiulko jak idzie projekcik??
Scio dzis w pracy czy wolne masz??
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:36   #1529
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Witaj, Magdulec
Lucky,
ja też robię pstryk i Cię nie ma
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:37   #1530
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010

Jasiulko a co stosujesz??
Staram sie ograniczam jedzenie, czyli jak juz czuje sie najedzona to jedzonka odstawiam, jem wolno, pije wode niegazowana, choc nie jest zbyt "smaczna", swieze soki, nawet minimalny ruch, byle byl Slodyczy malo, wszelkich uzywek nie uzywam typu kawki itd... aha i ost posilek 3 godz przed spaniem, bo jak zjem o 18 a poloze sie o polnocy to ciagbnie do jedzonka ciemne pieczywo
Błonnik łykam i pozostałe muszę wykończyć tabl

Czyli w skrócie wszytsko ale z umiarem!!
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.