Świece zapachowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 18:19   #31
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Świece zapachowe

Dziewczyny, to ja pokuszę jeszcze troche
http://www.mojekosmetyki.pl/index.php?cat_id=167
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:20   #32
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
CUDA!

Szczególnie zainteresowały mnie woski - nie wiedziałam, że coś w takiej formie można podgrzewać w kominku zapachowym. I ten oszałamiający wybór zapachów Z pewnością coś tam zamówię tylko ochłonę nieco - w tym momencie musiałabym wziąć połowę asortymentu

Tak, woski są fajne i dość tanie ale do nich trzeba mieć chyba osobny kominek bo nie wyobrażam sobie doczyścić pojemnik na olejek po wosku

Zapachy do auta też przetestuję, bo mam dosyć waniliowych choinek
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:37   #33
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Świece zapachowe

Taką Pachnącą Szafę widziałam w Bomi na Matarni http://www.pachnacaszafa.pl/pl/tajemnice.htm
Są w niej też świece zapachowe
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:39   #34
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Taką Pachnącą Szafę widziałam w Bomi na Matarni http://www.pachnacaszafa.pl/pl/tajemnice.htm
Są w niej też świece zapachowe

Homyku, fajna szafa

W takim realnym Bomi stoi?


edit:
doczytałam, na Matarni jest
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:45   #35
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Homyku, fajna szafa

W takim realnym Bomi stoi?
Kasiu, tam na stronie internetowej jest zakładka z adresami pod którymi można zajrzeć do tej szafy http://www.pachnacaszafa.pl/pl/gdzie_szukac.htm

W matarnianym Bomi przy kasach na wysokości półek z chemią i kosmetykami stoi Szafa, dwudrzwiowa, otwarta na oścież, a w środku pachnące gadżety - nawet pastylki do odkurzacza
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 19:29   #36
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Świece zapachowe

O, wiedzę że już ktoś podał link do Yankee Candle - podobno najbardziej opłaca się kupować samplery, w słoiczkach są już znacznie droższe, ale za to do słoiczków można dokupić takie hm... abażury i wtedy wygląda to jak lampka
Podobno zapachy obłędne, ja strasznie chciałam powąchać je w realu zanim kupię, no ale wygląda na to, że jednak zamówię.

W USA to jest jedna z najpopularniejszych firm, koleżanka twierdzi, że zapala sampler na 20 min przed wyjściem do pracy i kiedy wraca cały dom jest przesiąknięty zapachem - podobno jeżeli pali się ponad pół godziny, to autentycznie można się udusić przydałoby mi się właśnie coś takiego trwałego.

Dziewczyny, a jak z trwałością tych zapachów z Ikei? Wiem, że najlepszy efekt można osiągnąć dzięki olejkom, ale ciężko mi znaleźć równie smakowite wonie.

--------------------------
Nie wiem, czy to nie będzie jakaś reklama - w razie czego proszę Moderatora o usunięcie linka. W tym sklepie jest chyba największy asortyment YC, upatrzyłam sobie Creme Brulee i French Vanilla - ciekawa jestem jak pachnie Wedding Day

http://www.magiczneswiece.pl/index.php/cPath/49_136
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 13:42   #37
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Świece zapachowe

Wczoraj przegladałam sobie gazetkę Elle i mój wzrok zatrzymał sie na świecach zapachowych których lampiony (np.kielich) zostały ozdobione kryształkami Swarovskiego.Sa śliczne.Chciałabym dostać taki prezent na mikołajki.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 21:36   #38
Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Jeanette Pokaż wiadomość
Jakże mogłabym nie lubić, skoro uwielbiam światło świec i uwielbiam piękne zapachy? Najbardziej - zwłaszcza teraz, zimą - świece pachnace ciepło, pikantnie, przyprawami - cynamonowe, waniliowe itd. Przy okazji ostrzegam - w Rossamnie pojawiły się ostatnio swieczki zapachowe w takich płaskich puszkach z pokrywką, wygladaja w miare zachęcająco i maja pachnieć różnymi smakowitościami - szarlotką, struclą jakąś itd. Jak dla mnie kompletna pomyłka, cuchną niemiłosiernie.
Ja tez nie wyobrażam sobie zimy bez światła świec. Uwielbiam nastrój, który tworzą. Zwłaszcza zapach wanilii, który kojarzy mi się ze świętami, uwielbiam go

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
Wczoraj przegladałam sobie gazetkę Elle i mój wzrok zatrzymał sie na świecach zapachowych których lampiony (np.kielich) zostały ozdobione kryształkami Swarovskiego.Sa śliczne.Chciałabym dostać taki prezent na mikołajki.
Z kryształkami Swarovskiego? Wiesz coś wiecej o tych świeczkach?
Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 11:36   #39
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Cupcakes Pokaż wiadomość
Ja tez nie wyobrażam sobie zimy bez światła świec. Uwielbiam nastrój, który tworzą. Zwłaszcza zapach wanilii, który kojarzy mi się ze świętami, uwielbiam go



Z kryształkami Swarovskiego? Wiesz coś wiecej o tych świeczkach?


Tak ,znalazłam stronkę na której można wybrac sobie swoj świecznik plus dobrac odpwoiedni dla siebie zapach świeczki ;-)
tak sobie mysle ze chyba to jest dobry pomysł na tegoroczny prezent dla mamy

http://www.candles4you.pl/
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 00:45   #40
Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
Tak ,znalazłam stronkę na której można wybrac sobie swoj świecznik plus dobrac odpwoiedni dla siebie zapach świeczki ;-)
tak sobie mysle ze chyba to jest dobry pomysł na tegoroczny prezent dla mamy

http://www.candles4you.pl/
O śliczne są. Na prezenty to swoją droga, ale chyba sama sobie jeden sprawie.
Co do zapachów- to najbardziej podoba mi sie opis black angel
Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 13:16   #41
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
CUDA!

Szczególnie zainteresowały mnie woski - nie wiedziałam, że coś w takiej formie można podgrzewać w kominku zapachowym. I ten oszałamiający wybór zapachów Z pewnością coś tam zamówię tylko ochłonę nieco - w tym momencie musiałabym wziąć połowę asortymentu
patrzcie a ja glupia nie wiedzialam ze te woski sie podgrzewa...mam takich kilka i trzymam je w szafach- piekny aromat wchodzi w ubrania, posciel, reczniki...
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 13:46   #42
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
CUDA!

Szczególnie zainteresowały mnie woski - nie wiedziałam, że coś w takiej formie można podgrzewać w kominku zapachowym. I ten oszałamiający wybór zapachów Z pewnością coś tam zamówię tylko ochłonę nieco - w tym momencie musiałabym wziąć połowę asortymentu
Uwielbiam te woski. Nie znam innych, które by tak długo, intensywnie i pięknie pachniały
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:44   #43
Archilochus
Raczkowanie
 
Avatar Archilochus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 186
Dot.: Świece zapachowe

Uwaga fanki zapachów Yankee Candle z okolic Rybnika w woj. śląskim!
o ile dobrze kojarzę i pamiętam, świece tej firmy (a przynajmniej woski w kształcie małych babeczek) widziałam w sklepie z porcelaną Villeroy & Boch w pasażu między Placem Wolności a Rynkiem.
Archilochus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:13   #44
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Świece zapachowe

Taka świeca to musi być boska sprawa podobnie jak legendarne świeczki Diptyque i podobne - ale ceny...
To żesz chyba efektywniej wyjdzie, jak się kupi odpowiednie perfumy i używa ich jako roomspray’e


Ja palę świece z IKEA, miałam m.in. ten apetyczny zestaw, o którym pisały Tymena i Angel, chwalę sobie. Oprócz tego duże waniliowe świece w szkle i podgrzewacze jabłkowo-cynamonowe. Fajne.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:59   #45
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Świece zapachowe

Ja z kolei od świec dużo bardziej lubię olejki zapachowe do kominków zapachowych
Dzisiaj kupiłam kolejne 3 ,a mam już małą kolekcyjkę
Dzisiaj wzięłam cynamon, wanilia z kokosem i capuccino, mam też dwie inne wanilie w tym french vanilla, truskawkę, zapach morski, magnolia, róża i jakiś jeszcze...
Planuję jeszcze zakup kilku innych ciekawych kompozycji...
Na tyle oszalałam na tym punkcie ,że mam trzy kominki, w tym jeden najfajniejszy dostałam od mamy na święta, śliczne złote słonie trzymające naczynko na olejek - cudo...

Zapach unosi się w całym domu, po świecach nigdy nie było takiego efektu dlatego przerzuciłam się na olejki, naprawdę polecam
Rozcieńczam kilka kropel z wodą i wlewam do naczynka
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 07:37   #46
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Świece zapachowe

Wklejam jeszcze link do Krainy L'Occitane, o której była mowa wcześniej.
http://www.krainaloccitane.pl/index.php

jak dobrze, że istnieją sklepy internetowe
w moim rodzinnym Koninie w życiu nie upolowałabym czegoś takiego...
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:01   #47
Quentin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 55
Dot.: Świece zapachowe

Dziewczyny i jak zamówiłyście te świece ( lub woski ) z Yankee Candles?
Interesują mnie gł te sampler(y).Rzeczywiście tak pięknie i intensywnie pachną ?
Quentin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 01:07   #48
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Świece zapachowe

Yankee Candles są mocno przereklamowane. Cena nie jest współmierna z jakością. Moim zdaniem najlepsze są świeczki z korony, zapach jest cudowny a cena mieści się w rozsadnym przedziale.
debauche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 01:19   #49
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez debauche Pokaż wiadomość
Yankee Candles są mocno przereklamowane. Cena nie jest współmierna z jakością. Moim zdaniem najlepsze są świeczki z korony, zapach jest cudowny a cena mieści się w rozsadnym przedziale.
Jakie świeczki z korony?
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 13:10   #50
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez debauche Pokaż wiadomość
Yankee Candles są mocno przereklamowane. Cena nie jest współmierna z jakością. Moim zdaniem najlepsze są świeczki z korony, zapach jest cudowny a cena mieści się w rozsadnym przedziale.
Oj, zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Używam wosków do kominków Yankee Candles. Odkruszam kawałek i po podgrzaniu pachnie całe mieszkanie. Jeden wosk starcza mi na jakieś 10 razy, a kosztuje około 6 zł. Nie wydaje mi się żeby to było za dużo jak na taką jakość.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 13:56   #51
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Jakie świeczki z korony?
Takie oto świeczki zapachowe Korony http://www.candles4you.pl/, ja osobiście wolę je od Yankee, a nawet od Diptique.
debauche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:30   #52
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Świece zapachowe

Nie chciałam zaśmiecać forum i zakłądać nowego wątku, toteż pozwolę sobie zapytać tutaj.

Czy macie jakieś sprawdzone pachnidła do samochodu? Strasznie nie lubię zapachu 'nowego' samochodu i chciałam go czymś zagłuszyć, ale tak by z kolei nie udusić się inna wonią. Popularne zapachowe 'choinki' mi nie odpowiadają, szukam czegoś o ciekawszym i takim bardziej luksusowym zapachu. Przy czym nie chodzi mi o zlewanie tapicerki Diorami tudzież Chanelami
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:22   #53
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Świece zapachowe

świece-samplery yankee naprawde pachną ale mam wrazenie, ze bardziej pachną jak się ich nie zapala. I w sumie jestem ciekawa czy w samplerach jest dokladnie ten sam wosk co w sloiczkach, czy jest "slabszy" pod wzgledem zapachowym oraz czy samplery i woski zrobione są z tego samego wosku, bo jesli tak , to sprobuje odkruszyc kawalek samplera i wsadzic go do kominka
ogolnie skladam pokłony za zapachy , mam 6 roznych i nie sa to smierdziuchy jak np. z rossmanna. ale chyba i tak skocze do ikei po ten czekoladowo-ciastowy zestawik ;D
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:54   #54
agpromyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Świece zapachowe

a ja ostatnio poszukując świec kupiłam sobie taką w puszce (http://www.aromaart.pl/?15,-wiciokrzew-) i jest zaje...fajna. Pachnie nawet gdy się jej nie pali. Fajne też mają te inne świece... Jak skończę swoją to sobie sprawdzę resztę.

polecam w każdym razie, jeśli ktoś szuka czegoś co pachnie...
agpromyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:27   #55
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Swiece zapachowe

Cytat:
Napisane przez furtka123 Pokaż wiadomość
A ja polecam WoodWick - OBŁĘD - NAJLEPSZE ŚWIECE ZAPACHOWE !!! Obecnie dostępne jedynie w Manufakturze w Łodzi i na allegro :

https://ssl.allegro.pl/listing/searc...tring=woodwick

Warto!!!
nie wolno reklamować własnych aukcji furtko
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:55   #56
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Świece zapachowe

ja też uwielbiam świece zapachowe teraz mam z IKEA, Bolsius.... mam manię na wypróbowywanie nowych zapachów
orientujecie się może, czy w IKEA można dostać kominki zapachowe? (mam ochotę na coś nowego)
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 00:12   #57
kraciasta81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 33
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam świece zapachowe teraz mam z IKEA, Bolsius.... mam manię na wypróbowywanie nowych zapachów
orientujecie się może, czy w IKEA można dostać kominki zapachowe? (mam ochotę na coś nowego)
Myślę, że można dostać takie kominki w Ikei...
ale lepsze od takich kominków sa świece i kadzidełka.
Ostatnio spodobały mi się waniliowe z ... Biedronki. Tak, dobrze czytacie. Kupiłam ostatnio małe świeczuszki a'la podgrzewacze w Biedronce i pachną one niesamowicie a kosztują tylko 4zł za 20 sztuk.
Polecam, bo pachną świetnie i długo.
kraciasta81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:17   #58
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Świece zapachowe

Kupiłam wczoraj w sklepie stacjonarnym w moim mieście 3 średnie świece Yankee Candle (każda po 70+zł) i jednak są warte swojej ceny pachną intensywnie i długo. Wzięłam Evening Air (rześkie wieczorne powietrze z nutą cedru, geranium i bazylii), French Vanilla (słodka wanilia) i Tutti Frutti (kandyzowana wiśnia z cytryną). Każda pachnie pięknie i w zupełnie innym stylu-Evening Air zapaliłam po powrocie z uczelni, żeby się zrelaksować i poczułam jakbym się przeniosła nocą na polanę w środku lasu, pełnego różnych gatunków drzew i ziół. Pozostałe dwie pachną tak smakowicie, że będą dobre dla dziewczyn na diecie bo całkiem odechciewa się jeść w każdym razie bardzo Wam polecam świece Yankee Candle bo są genialne. Ja jestem zapachoholiczką i testuję wszystko co pięknie pachnie, łącznie ze świecami i tak dobrych jak te jeszcze nie spotkałam.
PS Layila pytałaś o Wedding Day-to kolejny punkt na mojej liście zakupów pachnie mocno, słodko i świeżo, białymi kwiatami głównie chyba magnolią i jaśminem. Tak samo jak ona spodobała mi się jeszcze Cinnamon&Sugar (cynamon, brązowy cukier i wanilia)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:16   #59
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Ja się czaję na pasiaste nowości od Air Wick - Imbirowe pierniczki ze szczyptą wanili, księżycowa lilia otulona satyną i cynamonowe jabłko przy wieczornym kominku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:36   #60
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Świece zapachowe

nom przyznaję że Air Wicki też są fajniutkie a do tego są akurat w promocji w Rossmannie po 16 zł za sztukę
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.