Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 12:23   #2431
rastagirlx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Podziwiam was Ja mam 13 lat i mam 5 dziurek w uszach. Tzn w prawym uchu mam 3 dziurki, a w lewym 2 Po świętach jadę sobie zrobić w chrząstce w prawym uchu jeszcze 2 dziurki chyba i w języku bym chciała.
Może niedługo dodam fotki tych uszu
rastagirlx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:59   #2432
raterletrain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Mam techniczne pytanie. Jakiś czas temu zrobiłam kolczyk typu tragus, wszystko pięknie się goi, chciałam wymienić kolczyk na krótszy i z mniejszą kuleczką, ale nie mogę jej odkręcić. Nie orientuje się ktoś czy banany mają odkręcane kuleczki z obu stron czy tylko z jednej? Nie wiem od której strony piercer go włożył, więc obawiam sie że kręcę na marne.
z góry dziękuje
raterletrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:28   #2433
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Banany mają raczej odkręcane kuleczki z obu stron. Załatw sobie lateksowe rękawiczki i wtedy spróbuj, łatwiej uchwycić kolczyk i palce się z niego nie ześlizgują
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:40   #2434
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Próbowałam już dolne kulki w trzech kolczykach odkręcać i z pomocą rękawiczek i kombinerek i nic z tego. Więc to nie jest takie łatwe.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:43   #2435
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Próbowałam już dolne kulki w trzech kolczykach odkręcać i z pomocą rękawiczek i kombinerek i nic z tego. Więc to nie jest takie łatwe.
Dolne kulki w bananach do pępka rzadko są odkręcane. A dziewczyna pytała o zwykłego bananka do tragusa
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:52   #2436
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Ale też są przykręcane więc powinny sie też dac odkręcić. A ja mam ten problem, że w niektórych mam za długie prety i mogłabym po prostu kolory kulek sobie wymieniać i zakładac na ten krótszy ale się nie da.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 19:23   #2437
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

One są niestety zwykle mocowane na stałe. Też nad tym ubolewam, ale co zrobić...
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:07   #2438
raterletrain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

hmmm dziękuję, spróbuje jutro sposobu z rękawiczkami, może podziała
jak nie pozostaje wizyta w studio i desperackie wołanie o pomoc

jeszcze raz dzięki!
raterletrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:50   #2439
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Mi sie kiedys tez zaklinowala z jednej strony kulka wkolczyku do brwi. To bylo pierwsze takie pzreklucie i bylma siwecie pzrekonana, ze tylko jedna strona sie odkreca. Pamietam jak sie mocowalismy z TZem u lekarza, kiedy chcieli mi przeswietlic zatoki. Niestety rentgen mam zrobiony z kolcem w brwi. Okazalo sie, ze kulke z dugiej strony tez sie da odkrecic-tylko to po dluzszym czasie. Ta, z ktora tak walczylismy, tez sie w koncu poluzowala.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:00   #2440
Indefinable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 6
GG do Indefinable
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Witam! Jestem nowa! Co do moich kolczyków, to aktualnie posiadam w języku, pępku, sutku oraz w uszach (tragusa, industriala, 6x lobe). Ostatnio bardzo spodobało mi się przekłucie dolnej wargi - ashley lub vertical labret. O ile ten pierwszy podoba mi się bardziej wizualnie, o tyle zastanawiam się, czy w przyszłości nie będę miała przez niego problemu z osuwaniem się dziąseł (nawet pomimo zastosowania bioplastu). Czy mogłabym prosić te z was, które posiadają któryś z wymienionych kolczyków, a także piercerki o opinie, który będzie waszym zdaniem odpowiedniejszy?
Indefinable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:05   #2441
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

ani ashley ani vertical labret nie mają żadnego kontaktu z dziąsłami
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 19:11   #2442
Indefinable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 6
GG do Indefinable
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
ani ashley ani vertical labret nie mają żadnego kontaktu z dziąsłami
Cieszę się, że właśnie Ty odpisałaś, liczyłam najbardziej na Twoją odpowiedź A ashley od wewnętrznej strony? Gdzieś wyczytałam, że może powodować odsuwanie dziąseł.

I jak z gojeniem (wiem, że głupie pytanie, bo zależy od organizmu,ale pytam ogólnie )
Indefinable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:16   #2443
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

przeta ashley przechodzi wysokościa przez czerwień wargową-trzeba by mieć dziwaczną wadę zgryzu żeby na tej wysokości miec linie dziąseł
ja do tego miejsca polecam specjalnie dogiętego labreta z bioplastu-bo od strony wewnętrznej kulka jest niezbyt wygodna
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:22   #2444
Indefinable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 6
GG do Indefinable
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Dziękuję za odpowiedzi, niedługo pewnie dołączę zdjęcia moich obecnych kolczyków
Indefinable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 10:13   #2445
twobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Post Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Hej Ludzie mam pytanko w sprawie rook'a.Bardzo mi sie podoba i juz dzisiaj mialam isc go zrobic,ale jak zaczelam czytac forum to sie przestraszylam-wiedzialam,ze przebicie chrzastki bedzie bolec bardziej niz innego miejsca (a mam kilka kolczykow,m.in.w pepku,w uchu daith),ale nie spodziewalam sie,ze az tak..i jeszcze jak ktos napisal o "chruonieciu pekającej chrzastki" to malo nie dostalam zawalu..I jeszcze dlugi czas gojenia sie :/ mogly ktos mi powiedziec czy to rzeczywiscie az tak boli i tak dlugo sie goi?Rozwazam zrobienie sobie rook'a od bardzo dawna,strasznie mi sie podoba,ale dopiero teraz zainteresowalam sie nim za powaznie i straszie sie przestraszylam :/ z gory dziekuje za odpowiedz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Zapomnialam dodac,ze mialam jeszcze w jezyku,przeklucie bolalo mnie dosc mocno,ale ladnie sie zagoilo,mialam go jakis rok,ale wyjelam,bo mi przeszkadzal,teraz troche zaluje
twobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:36   #2446
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Miałam rooka i mnie przekłucie nie bolało jakoś szczególnie, nie bardziej niż inne przekłucia chrząstki ucha. Poza tym każdy inaczej odczuwa ból, tak więc chyba nie warto się zniechęcać opiniami innych Goi się jak to chrząstka dość długo, ale da się wytrzymać, myślę, że skoro masz już daitha to masz jakieś pojęcie o gojeniu chrząstek - potrafią być upierdliwe.
A co do chrupnięcia - chrząstka na szczęście przy przekłuciu nie pęka, ale owszem, przy kilku kolczykach w chrząstce też słyszałam ów dźwięk, brzmi trochę obrzydliwie, ale to trwa ułamek sekundy
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 00:18   #2447
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

mialam 2 razy przebijanego tragusa. pierwsze przeklucie bardzo mnie bolalo, ale dalo sie wytrzymac. tak, i to chrupniecie troche przerazajace, ale faktycznie, tylko przez chwile bylo to slychac.
natomiast moja przyjaciolka w ogole nic nie poczula przy przekluciu, natomiast przy industrialu prawie sie poplakala wiec kto wie jak z tym u Ciebie bedzie.
jak myslicie, jak krotki pret ma ten gosciu http://farm1.static.flickr.com/158/3...ce9abae03e.jpg ? bo boje sie, ze jak zrobie sobie rooka, to bedzie mi wystawac dolna koleczka z pretem, a wolalabym zeby byl kolczyk bardziej przylegajacy do ucha..
__________________
the only difference between pierced and non pierced people, is that pierced people don't care if your not pierced.
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:41   #2448
raterletrain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

myślę, że to koło 8 mm, ale jak świeże kłucie to nawet według mnie powinno się włożyć dłuższy pręt ze względu na możliwość puchnięcia i tak dalej, jak już się podgoi i nie będzie puchnąć wymień na krótszy.
raterletrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:18   #2449
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

ja mam wszystkie na bioplascie, najpierw byl dluzszy, a pozniej mi piercer docinal, zeby wlasnie mi nic nie wystawalo poza kulkami
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:57   #2450
renata ata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Hej Weszłam na to forum,bo mam problemy z wrażliwą cerą i makijażem,a wylądowałam na kolczykach
Nie wiedziałam,że tutaj tyle można przeczytać i to wszystko z "pierwszej ręki" Mam do was pytanie,bo chcę sprawić sobie parę kolczyków(mam "zwykłe" w uszach 5sztuk).Myślałam nad brodą i.......intymnymi sutki albo christina-przyznam,że mnie "kręcą"tylko trochę się boję.Poradźcie od czego zacząć,które się łatwiej goją....? Mam wrażenie ,że sutki chyba gorsze,ale to może tylko wrażenie.A mogłabym wszystkie trzy(czy dwa-jeden u góry,jeden na dole) zrobić jednego dnia.No i czy christinę można później wyciągać jak te z ucha i sobie wymieniać?A może lepszy jest horizontal hood?albo te na wargach? Sorry,że tyle pytań-kto pyta nie błądzi

Edytowane przez renata ata
Czas edycji: 2010-12-21 o 21:59
renata ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:30   #2451
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
Poradźcie od czego zacząć,które się łatwiej goją....?
Ogólnie intymne goją się bardzo przyzwoicie może rzeczywiście z sutkami jest więcej trochę zachodu.

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
A mogłabym wszystkie trzy(czy dwa-jeden u góry,jeden na dole) zrobić jednego dnia.
Można, czemu nie.. sutki często się przekłuwane za jednym razem.

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
No i czy christinę można później wyciągać jak te z ucha i sobie wymieniać?
A może lepszy jest horizontal hood?albo te na wargach?
No, raczej christiny się nie wyciąga - to kapryśny kolczyk, lubi migrować, więc raczej ciężko byłoby stale go zmieniać tak jak w płatku ucha. A co lepsze to już sama musisz zdecydować, co Ci się bardziej podoba napewno horizontal hood i przekłucie warg jest o tyle lepsze, że ryzyko migracji jest praktycznie zerowe, a przy christinie jednak całkiem spore. No i śluzówki szybciej się goją. Sama mam kilka przekłuć intymnych i z żadnym problemów nie miałam
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:31   #2452
renata ata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź To z christiny rezygnuję,nie chcę,żeby mi tam coś migrowało A jak długo się tam goi-tzn do całkowitego wygojenia? No i jak długo....hm trzeba "pościć" ?Bo pewnie dopóki nie zagojone,to nie można działać -i tak by bolało,więc żadna przyjemność.Nie wiem,jak mój chłopak były w stanie długo czekać-i tak nie jest tym pomysłem zachwycony
A masz może kolczyk w brodzie-bo na twarzy chyba bym taki(tylko jeden,malutki)chciała? Goi się łatwo? Ja mam bardzo wrażliwą skórę,ale nie mam żadnych uczuleń.

Acha,jeszcze jedno pytanko Czy można zrobić piercing na wzgórku łonowym?Tzn rozumiem,że wszędzie można,ale jak później z goleniem by było? I jaki ewentualnie?czy się raczej nie robi? Może ktoś wie ?

Edytowane przez renata ata
Czas edycji: 2010-12-22 o 10:48
renata ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:56   #2453
_natalka_
Przyczajenie
 
Avatar _natalka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez rastagirlx Pokaż wiadomość
Podziwiam was Ja mam 13 lat i mam 5 dziurek w uszach. Tzn w prawym uchu mam 3 dziurki, a w lewym 2 Po świętach jadę sobie zrobić w chrząstce w prawym uchu jeszcze 2 dziurki chyba i w języku bym chciała.
Może niedługo dodam fotki tych uszu
... i jeszcze w pępku i w nosie sobie zrób i bedziesz wygladała jak Prawdziwa 13-nastka...
Przerażasz mnie Dziewczynko...;/

Edytowane przez _natalka_
Czas edycji: 2010-12-22 o 12:58
_natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:15   #2454
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
A jak długo się tam goi-tzn do całkowitego wygojenia? No i jak długo....hm trzeba "pościć" ?Bo pewnie dopóki nie zagojone,to nie można działać -i tak by bolało,więc żadna przyjemność.
Czas gojenia zależy od rodzaju kolczyka, ale średnio tak ze 2 miesiące (co oczywiście nie znaczy, że tak długo boli ). Teoretycznie wcale nie trzeba "pościć" ale przy świeżym przekłuciu wzrasta ryzyko infekcji, więc najlepiej, aby w pobliże kolczyka nie dostawały się żadne płyny ustrojowe partnera - stosowanie prezerwatyw w początkowym okresie obowiązkowe.

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
A masz może kolczyk w brodzie-
W brodzie akurat nie mam, ale napewno ktoś ma i może coś poradzić

Cytat:
Napisane przez renata ata Pokaż wiadomość
Czy można zrobić piercing na wzgórku łonowym?Tzn rozumiem,że wszędzie można,ale jak później z goleniem by było? I jaki ewentualnie?czy się raczej nie robi? Może ktoś wie ?
Można jak najbardziej, sama mam dwa microdermale na wzgórku łonowym mam je od pół roku, nie sprawiają żadnych problemów. Z goleniem radzę sobie w ten sposób, że wokół kolczyków wyskubuję włoski pęsetą, a resztę golę maszynką.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:54   #2455
renata ata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

O już mam odpowiedź, Widzę,że dobra jesteś ,masz doświadczenie-skorzystam i odezwę się już "po" Zachęciłaś mnie do tego wzgórka,może nawet zrezygnuję z intymnego,bo boję się trochę,że jakąś infekcje łatwiej złapać,a tego bym nie chciała Pomyślę jeszcze teraz muszę poszukać jakiejś babeczki,która to robi.Polecono mi gorąco facia (ma b.dobrą opinię),ale wolę dziewczynę,szczególnie jeśli jednak ten intymny też będzie(horizontal hood )
W razie wątpliwości (moja specjalność) będę się tutaj meldować i o radę mądrzejszych pytać
renata ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:47   #2456
asiula91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

od niedawna padło mi żeby zrobić sobie helixa. Z tym że słyszałam że często się nieciekawie goi... więc jak ktoś z Was miał helixa to czy mógł by napisać ile się goiło??
A oto mój dotychczasowy "dorobek"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2118.jpg (77,4 KB, 128 załadowań)
asiula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 21:02   #2457
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez asiula91 Pokaż wiadomość
słyszałam że często się nieciekawie goi...
Jak każdy kolczyk w chrząstce najstarszy mój helix ma 5 lat, najświeższy rok - raczej problemów z gojeniem nie było, choć ten roczny mnie do dziś lekko boli jak za niego pociągnę.. ale da się przeżyć
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 08:16   #2458
asiula91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Jak każdy kolczyk w chrząstce najstarszy mój helix ma 5 lat, najświeższy rok - raczej problemów z gojeniem nie było, choć ten roczny mnie do dziś lekko boli jak za niego pociągnę.. ale da się przeżyć

dzięki za odpowiedź poprzednie miałam robione u kosmetyczki pistoletem / wiem, nie powinnam / ale zagoiły się już. mam nadzieje że igłą przekłucie nie będzie bolało...
a czy mogłabyś wkleić zdjęcie helixa?
pozdrawiam
asiula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 12:19   #2459
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Proszę bardzo, zdjęcie mojego lewego ucha, a na nim dwa helixy, tragus, forward helix i dwa kolczyki w płatku ucha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image001.jpg (95,4 KB, 152 załadowań)
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:28   #2460
asiula91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, zdjęcie mojego lewego ucha, a na nim dwa helixy, tragus, forward helix i dwa kolczyki w płatku ucha

bardzo fajnie to wygląda extragdzie robłiaś tego helixa i mniej więcej ile płaciłaś??
asiula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-17 23:14:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.