teściowa się do mnie nie odzywa.... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 15:00   #181
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Co Cię obchodzi teściowa, skoro macie złe relacje, to po cholerę tam jeździsz?
Powtarzam, zajmij sie własną matką, bo tego akurat kiedyś będziesz gorzko w życiu żałowała, a nie relacjami z obcą kobietą i jej paskudnym synkiem.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:03   #182
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
a co do sytuacji z teściową to napewno nie mam zamiaru się jej z niczego tłumaczy, przepraszać itp.. ... ona sama podobno TŻ powiedziała, że ona się pierwsza do mnie nie odezwie... ok, ja też.. nie zależy mi, nie każdy musi mieć dobre stosunki z teściową...
Teściowa to Twój najmniejszy problem.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:20   #183
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze.
Tylko wiesz, to, że Ty do niego nie pojedziesz, nie rozwiązuje wszystkich problemów.
Przeczytaj moje podsumowanko.
jak on był u mnie pare razy na weekend to było zawsze dobrze, nie kłóciliśmy się, wręcz idealnie było.....

już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
wiem, że macie wszystkie racje, że to bardzo chory układ ale nie potrafię tak nagle wszystko skończyć... chcę mu dać jeszcze szansę, porozmawiać z nim, spróbować go zmienić a jak dalej będę nieszczęśliwa to będziemy musieli się rozstać.... wiem, że całe życie takie jak teraz było by bez sensu...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

najchętniej to bym mu pokazała ten cały wątek, żeby przejrzał na oczy i zobaczył jak ten nasz związek wygląda...

ok dziewczynki, dziękuje za mądre słowa, naprawdę wszystko czytam !! ja narazie mykam na zakupy...
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:24   #184
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
jak on był u mnie pare razy na weekend to było zawsze dobrze, nie kłóciliśmy się, wręcz idealnie było.....

już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
wiem, że macie wszystkie racje, że to bardzo chory układ ale nie potrafię tak nagle wszystko skończyć... chcę mu dać jeszcze szansę, porozmawiać z nim, spróbować go zmienić a jak dalej będę nieszczęśliwa to będziemy musieli się rozstać.... wiem, że całe życie takie jak teraz było by bez sensu...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

najchętniej to bym mu pokazała ten cały wątek, żeby przejrzał na oczy i zobaczył jak ten nasz związek wygląda...

ok dziewczynki, dziękuje za mądre słowa, naprawdę wszystko czytam !! ja narazie mykam na zakupy...
Tak juz to widze pewnie polecialby tekst "co te glupie baby wiedza".
No coz na sile Cie do niczego nie zmusimy.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:31   #185
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
myśle, że nasze problemy są też przez różnicę wieku (6 lat..) ja bym chciała często gdzieś wychodzić, jakieś imprezki, kino, basen itp... a on siedział by tylko w domu.. jak już idziemy do knajpki to siedzimy i on ogląda się za innymi dziewczynami i nie mamy o czym rozmawiać w knajpie, ja się wściekam, robię mu pretensje, a on się tłumaczy, że w pracy tam gdzie pracuje nie ma żadnych ludzi (chyba dziewczyn..) i musi sobie pooglądać... jak już mu dużo marudzę, to mówi, żebym wróciła sobie do mojego ex...
mój Tż ma 29 lat i jakoś ma te same potrzeby co co: kino, basen ect. Poza tym tym też ma męskie towarzystwo w pracy a jakoś za innymi sie nie ogląda Po prostu ma Cię gdzieś i tyle, jesteś do pomiatania, usługiwania i robienia mu dobrze, na pewno nie kocha Cię i nie jesteś dla niego partnerką.

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
a on sam nie dba o siebie, goli się w niedziele wieczorem, jak ma do pracy jechać... nosi jakieś stare swetry i spodnie przy mnie, choć ma dużo fajnych ciuchów, ale po co ma mi się już podobać....
Bo przecież po co skoro nie jesteś nikim ważnym dla niego tylko popychadłem i osobistą dziwką
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:32   #186
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Ty Autorko,lepiej zajmij sie soba,swoim zyciem.To co nam tu opisalas,to jakas masakra.Nic Ci sie w pseudo narzeczonym nie podoba,i slusznie. Szukasz problemu w sytuacji z przyszla,niedoszla tesciowka,a sama masz z soba problem.Dziwie sie,bo niby zdajesz sobie sprawe z bezsensu tego zwiazku,a mimo to, tkwisz w tym bagnie po uszy.Ogarnij sie wreszcie,bo w przyszlosci czeka Cie samotnosc u boku szowinisty i tylko łzy.A tak swoja droga,co wejde na ten watek,wsciekla wychodze.Jak mozna byc taka,sorry,glupia.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:47   #187
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
jak on był u mnie pare razy na weekend to było zawsze dobrze, nie kłóciliśmy się, wręcz idealnie było.....

już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
wiem, że macie wszystkie racje, że to bardzo chory układ ale nie potrafię tak nagle wszystko skończyć... chcę mu dać jeszcze szansę, porozmawiać z nim, spróbować go zmienić a jak dalej będę nieszczęśliwa to będziemy musieli się rozstać.... wiem, że całe życie takie jak teraz było by bez sensu...
To nie on musi się zmienić. To WASZE wspólne podejście musi się zmienić. Twoje przede wszystkim. Masz złe priorytety. Bardzo złe.

A powiedz, jak wygladały święta w tym roku? Były w weekend. Gdzie je spędziłaś?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 16:24   #188
aimal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 64
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Hmm ani ja, ani mój facet jeszcze u siebie nie pomieszkujemy (nawet jednej nocy u siebie nie spędziliśmy), ale tyle ile my dla siebie i swoich rodzin wzajemnie robimy to glowa mała. I wcale nie widziałam problemu w tym, że np. wykopywalam z moim facetem słupki u niego na ogrodzie, czy pomagałam mu przy ściętym drzewie. "Teściowa" jeszcze chodziła dookoła nas, robiła swoje i tyle. Nikt nie widział w tym problemu, a już tym bardziej ja, mimo że były to naprawdę ciężkie prace. A mam raptem 19 lat, mój facet 21 i żadnych deklaracji na przyszlość... On za to pomagał przy remoncie naszej łazienki, naprawiał mi drzwi i wiele, wiele innych, więc szczerze mówiąc nie rozumiem problemu z zakupami...
Gdyby mnie "teściowa" poprosiła o zrobienie zakupów, ani bym okiem nie mrugnęła i to wcale nie znaczy, że dałabym sobą rządzić. Czysta uprzejmość, pomoc, etc... I na zakupach z "teściową" też byłam. Prosiłam faceta, żeby mi tego nie robił, że nie chcę, ale skwitował, że muszę, bo czas zapoznać się lepiej i do siebie przywyknąć. I jestem mu za to wdzięczna, bo teraz mamy lepszy kontakt z "teściową". Więc drogie Wizażanki nie najeżdżajcie tak na faceta Autorki, bo może miał podobny zamiar, żeby dwie najważniejsze kobiety w jego życiu lepiej się poznały...
__________________
Fascynująca historia młodej dziewczyny
opisywana na łamach prywatnego blogu
o miłości, problemach, codziennym życiu...
aimal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:28   #189
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez aimal Pokaż wiadomość
Hmm ani ja, ani mój facet jeszcze u siebie nie pomieszkujemy (nawet jednej nocy u siebie nie spędziliśmy), ale tyle ile my dla siebie i swoich rodzin wzajemnie robimy to glowa mała. I wcale nie widziałam problemu w tym, że np. wykopywalam z moim facetem słupki u niego na ogrodzie, czy pomagałam mu przy ściętym drzewie. "Teściowa" jeszcze chodziła dookoła nas, robiła swoje i tyle. Nikt nie widział w tym problemu, a już tym bardziej ja, mimo że były to naprawdę ciężkie prace. A mam raptem 19 lat, mój facet 21 i żadnych deklaracji na przyszlość... On za to pomagał przy remoncie naszej łazienki, naprawiał mi drzwi i wiele, wiele innych, więc szczerze mówiąc nie rozumiem problemu z zakupami...
Gdyby mnie "teściowa" poprosiła o zrobienie zakupów, ani bym okiem nie mrugnęła i to wcale nie znaczy, że dałabym sobą rządzić. Czysta uprzejmość, pomoc, etc... I na zakupach z "teściową" też byłam. Prosiłam faceta, żeby mi tego nie robił, że nie chcę, ale skwitował, że muszę, bo czas zapoznać się lepiej i do siebie przywyknąć. I jestem mu za to wdzięczna, bo teraz mamy lepszy kontakt z "teściową". Więc drogie Wizażanki nie najeżdżajcie tak na faceta Autorki, bo może miał podobny zamiar, żeby dwie najważniejsze kobiety w jego życiu lepiej się poznały...
Rozumiem, że całego wątku nie przeczytałaś?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:46   #190
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez aimal Pokaż wiadomość
Więc drogie Wizażanki nie najeżdżajcie tak na faceta Autorki, bo może miał podobny zamiar, żeby dwie najważniejsze kobiety w jego życiu lepiej się poznały...
i dla jej dobra nie szanuje jej matki bo jest zaniedbana a tylko zadbane kobiety mają prawo do szacunku, i dla jej dobra olewa jej mamę, i dla jej dobra ogląda się za innymi i nie tylko... itd. itp. Może lepiej by było przed wypowiedzią zapoznać się z całością tematu
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:48   #191
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez aimal Pokaż wiadomość
... I na zakupach z "teściową" też byłam. Prosiłam faceta, żeby mi tego nie robił, że nie chcę, ale skwitował, że muszę, bo czas zapoznać się lepiej i do siebie przywyknąć. I jestem mu za to wdzięczna, bo teraz mamy lepszy kontakt z "teściową". Więc drogie Wizażanki nie najeżdżajcie tak na faceta Autorki, bo może miał podobny zamiar, żeby dwie najważniejsze kobiety w jego życiu lepiej się poznały...
I nastepna nawiedzona ,co musi,nie chce,ale,MUSI.czy wy dziewczyny normalne jestescie?I przeczytaj tak jak napisala juz Karolynka caly watek.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 16:51   #192
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Dokładnie.... musieć to zrobić kupę a nie na siłę się z ludźmi integrować czy też robić bo facet każe
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:52   #193
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez DO SKUTKU Pokaż wiadomość
I nastepna nawiedzona ,co musi,nie chce,ale,MUSI.czy wy dziewczyny normalne jestescie?I przeczytaj tak jak napisala juz Karolynka caly watek.
No nie?
Mnie już nawet nie chciało się tego komentować.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:57   #194
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
a co do sytuacji z teściową to napewno nie mam zamiaru się jej z niczego tłumaczy, przepraszać itp.. ... ona sama podobno TŻ powiedziała, że ona się pierwsza do mnie nie odezwie... ok, ja też.. nie zależy mi, nie każdy musi mieć dobre stosunki z teściową...
to akurat fatalnie, ze Ci nie zależy

takie podejście nie rozwiąże Twoich problemów, a jest ich masa - to że teściowa sie obraziła to jeszcze najmniejszy problem..
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:45   #195
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Najważniejsze że wszystkie zgromadzone tu osoby mają życie poukładane dokładnie tak jak miało być i że są zawsze tacy idealni, pomocni i dają z siebie maximum .
Autorko nie znajdziesz tu wsparcia, gdyż one jakby mogły to by cię na stosie spaliły .
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:48   #196
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
mądre słowa postaram się zapamiętać je sobie na długo... na szczęście my nie mamy jeszcze żadnej daty ustalonej ani nic...
on czasami jest kochany, wspiera mnie, motywuje.... ale te jego wady.... jeszcze niekiedy jest wulgarny, obraża się, jak mu się nie da.... i bezczelnie ogląda się za innymi pannami na ulicy i je komentuje przy mnie, jakie to piękne itp.. tłumaczy się, że menu przeczytać można, ale zjeść w domu...
raz cały wieczór nie odbierał telefonów ani nic.. następnego dnia tłumaczył się, że spał... wydwało się, żę był wtedy w knajpie z kolegą i panienkami, jak dostałam smsa o treści mniej więcej: "Kasiu już wiem czemu tak się zachowywałaś bo to by był twój pierwszy raz ale nie przejmuj się to żaden powód do wstydu pozdrawiam i miłego dnia życzę...." oczywiście nie mam na imię Kasia... tłumaczył się, że był wtedy z kolegą w knajpie i poznali tam jakieś dziewczyny i niby ten jego kolega miał do czynienia z tą Kasią i pisał od niego tego smsa, bo ten kolega ma dziewczynę i ona nie mogłaby znalezc w jego telefonie, że on ją zdradza...... ale jak chciałam poznać tego kolegę i porozmawiać o tym, to oczywiście się nie udało, były pretensje, że mu nie ufam itp.. potem za pare tyg. dostałam pierśćionek....


a wątek zaczął się do mnie nie odzywa
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:53   #197
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Ten wątek to jak góra lodowa..... ciekawe co jeszcze wyjdzie na wierzch...
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:54   #198
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Kolejny cudowny wątek. Przeczytałam wszystkie wiadomości autorki i do głowy przychodzi mi tylko jedno: aktualnie robisz za służącą i prywatną, darmową prostytutkę i to by było na tyle. Na pewno tak nie traktuje się kobiety, którą się kocha. No chyba, że koleś ma aż spaczony obraz rodziny
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:01   #199
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Naprawdę nie wierzycie, że dziewczyna mogła założyć wątek o czymś, co uważała za problem - czyli o sytuacji z teściową - a dodatkowo wyszły znacznie gorsze problemy?
Bo mnie się zdaje, że ludzie dość często skupiają się na mniej ważnej sprawie, zamiast na tych najważniejszych. Tak jest łatwiej.
Nie lexie, to nawet nie chodzi o treść, tylko chodzi o pewien sposób budowania zdań i ogólnego wrażenia, że wątek jest, no właśnie... budowany. Takie coś .

Uważam, że to chyba rzecz ludzka, wypierać pewne fakty, skupiać się nad pierdołą zamiast nad sednem problemu - inaczej nikomu nie byłby potrzebny psycholog/psychiatra, policjant, pedagod i wielu innych, bo wiedziałby, gdzie tkwi problem...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 18:03   #200
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Dokładnie.... musieć to zrobić kupę a nie na siłę się z ludźmi integrować czy też robić bo facet każe


Chociaz troche mozna sie posmiac,bo czytajac Autorki perypetie z zycia wziete,to nic tylko wyc jak bóbr,z żałosci nad nią.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:39   #201
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

A mnie się w głowie nie mieści jak można mieć tyle tupetu i być takim niekulturalnym, by przyjeżdżać na weekendy do domu, którego właścicielka i gospodyni wyraźnie nas nie toleruje i swoją niechęć okazuje w sposób jawny.

Ale to tylko jeszcze jeden klocek do układanki jaka się wyłania z tego wątku.

Dla mnie wszystko jest jasne. Facet ma kasę a ona nie. Dla jego pieniędzy zniesie każde upokorzenie, zegnie nisko kark i będzie się narzucać. Prostytucja fizyczna i psychiczna w zamian za wyrwanie się z biedy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:52   #202
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Darmowa prostytutka? Fajny żart

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

A poza tym to przecież jeszcze siksa jest. Nie każdy musi być przystosowany społecznie. Przynajmniej nie od razu.
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:02   #203
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
masz rację.. nawet nie raz mówił, że on sobie mnie wytresuje na porządną żonkę... myśle, że nasze problemy są też przez różnicę wieku (6 lat..) ja bym chciała często gdzieś wychodzić, jakieś imprezki, kino, basen itp... a on siedział by tylko w domu.. jak już idziemy do knajpki to siedzimy i on ogląda się za innymi dziewczynami i nie mamy o czym rozmawiać w knajpie, ja się wściekam, robię mu pretensje, a on się tłumaczy, że w pracy tam gdzie pracuje nie ma żadnych ludzi (chyba dziewczyn..) i musi sobie pooglądać... jak już mu dużo marudzę, to mówi, żebym wróciła sobie do mojego ex...
napiszę tylko tyle, Naiwność ma pewną granicę, głupota nie.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:03   #204
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Nikt tu z piszacych nie chce Autorki,ani osmieszyc,ani wymadrzac sie.Przeslanie jest takie,by wreszcie poznala zdanie innych,postronnych ludzi,przezyla szok, przejrzala na oczy i otrzasnela sie z tego marazmu w jakim jest.Dziewczyno!!!!zostaw to cos w czym jestes i uloz sobie zycie na nowo.Nie pozwol na to,aby cale zycie liczyc tylko na siebie i plakac przez wlasna glupote.Ja nie wiem,niby widzisz wszystko to co zle,sama to opisujesz ,a nic z tym nie robisz.Zycie masz tylko jedno,chcesz cale miec przechlapane jak widac ?Badz wreszcie szczesliwa.To w czym tkwisz to chore.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:05   #205
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

No, a nie? Przecież jak nie 'da' to Pan wielce obrażony. I przez to dziewczyna jest już tak zmanipulowana, że dać musi byle się nie obraził i to nie tylko o seks tu chodzi. Jak widać to lista rzeczy, które ona musi jest dosyć długa
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:07   #206
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez tatiana22 Pokaż wiadomość
Najważniejsze że wszystkie zgromadzone tu osoby mają życie poukładane dokładnie tak jak miało być i że są zawsze tacy idealni, pomocni i dają z siebie maximum .
Autorko nie znajdziesz tu wsparcia, gdyż one jakby mogły to by cię na stosie spaliły .
bez przesady
między idealnie poukładanym życiem (nie ma chyba czegoś takiego, bo życie to zycie, płata figle), a takim bałąganem w życiu jest przepaść
ale tak jak ktoś tu juz napisał, ktoś musi mieć przerąbane - tj. nie wszyscy potrafią jakoś sensownie poukłada sobie życie;
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:18   #207
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Dla mnie wszystko jest jasne. Facet ma kasę a ona nie. Dla jego pieniędzy zniesie każde upokorzenie, zegnie nisko kark i będzie się narzucać. Prostytucja fizyczna i psychiczna w zamian za wyrwanie się z biedy.
Też coś naszło mnie podejrzenie, że tutaj chyba o pieniądze i ten budowany dom chodzi.

Niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy (zwłaszcza, jeśli są z biedy), że dobre warunki materialne może i dają szczęście, ale na krótko. Bardzo krótko.

Autorko wątku, zajdź w ciążę. TŻ wtedy pewnie na jakieś 2-3 miechy ciąży się zmieni, a jak dobrze pójdzie, to nawet do narodzin dziecka i miesiąc po wytrzyma (chwalenie sie, zdjęcia na fb, nk, i tak dalej).
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:37   #208
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Ciekawe czy autorka jakoś finansowo do tego domu dokłada? Bo jeśli nie to pomysł z dzieckiem dobry, bo tak to kiedyś koleś może zapomnieć, że pracując fizycznie pomagała
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:31   #209
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Przeczytałam całość i szczena mi opadła .
Wiele pytań mi się nasuwa ,ale najważniejsze :

Czy masz zamiar zrobić coś z tym jak on traktuje twoją matkę (tzn.nie szanuje jej ,bo jest brzydsza od jego matki )...... ? Będziesz to dalej tolerować ?Jak dojdzie to ślubu i wesela ,to co ? ukryjecie ją pod stołem czy "przed "wyślecie do programu o metamorfozach ?
a może w ogóle nie zaprosicie,bo to obciach i ona takie "głupoty "opowiada ...









moja rada :uciekaj gdzie pieprz rośnie jak sobie pościelisz,tak się wyśpisz i tylko do siebie będziesz mogła mieć potem pretensje o zmarnowane życie u boku surowego dyktatora i jego mamuśki
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:44   #210
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: teściowa się do mnie nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Ciekawe czy autorka jakoś finansowo do tego domu dokłada? Bo jeśli nie to pomysł z dzieckiem dobry, bo tak to kiedyś koleś może zapomnieć, że pracując fizycznie pomagała
nie dokładam się ani grosza, bo po mnie na to nie stać... ledwo na studia mnie stać z renty po ojcu... ona sam wykłada pieniądze na dom z wypłaty
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.