Bezrobotny facet powodem sporów. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 12:15   #61
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Jak Ci tak źle w swojej firmie to ją zlikwiduj i idź pracować u kogoś. Bo przecież tak Ci w niej ciężko

To tylko świadczy o Twojej niewiedzy.
Zerowe pojęcie o własnej działalności gospodarczej.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:16   #62
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyno,wiesz co w ogóle napisałaś?
Myślisz,że własna firma = spanie na pieniądzach?
Zwykły właściciel małej firmy musi ostro zasuwać,żeby sobie wypracować pensję.
Czasami lepiej siedzieć na przysłowiowym stołku i pierdzieć w stołek,a 10 każdego miesiąca kasować stałą pensję.
No niestety, większość ludzi ma taki pogląd o przedsiębiorcach, wiadomo - prywaciarz, tu nakombinuje, tu nakradnie, tu biednego pracownika wykorzysta i na swoje wyjdzie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:17   #63
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24990034]Post zgloszony. Jakim trzeba byc czlowiekiem, zeby tak kogos obrazac i insynuowac chorobe psychiczna?[/QUOTE]

__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:18   #64
Catenaccio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 171
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Bez przesady, takie rzeczy zgłaszać. W moim męskim towarzystwie już dawno wszyscy byliby na siebie obrażeni, gdyby każdy brał ironię do serca.

A moim zdaniem prywaciarze nie są wzorem dobrego człowieka. Jeśli traktują pracowników jak Chińczyków w fabryce, czy Murzynów na plantacji, to nie dziwię się, że "ja udaję, że pracuję, bo oni udają, że mi płacą".

Edytowane przez Catenaccio
Czas edycji: 2011-02-10 o 12:20
Catenaccio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:19   #65
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Jak Ci tak źle w swojej firmie to ją zlikwiduj i idź pracować u kogoś. Bo przecież tak Ci w niej ciężko
Dziękuję Ci za tę złotą radę, wydrukuję i sobie powieszę nad biurkiem

Cytat:
Napisane przez Catenaccio Pokaż wiadomość
Na przykładzie rodzinnym wiem, jak osoby prowadzące własną działalność są bardzo butne w stosunku do innych. Nawet jak mają straty czy im nie idzie, to i tak są lepsi od innych.
No to w końcu jak jest ?

Ja, prowadząc własną firmę, piszę, że jest źle i beznadziejnie.
Pani powyżej pisze, że jest przecież lepiej.
A Ty piszesz, że właściciele uważają się za lepszych.

Byście się zdecydowali
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:22   #66
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No i w patyczki musiał jeszcze zainwestować
Fakt. Widzisz jaka ze mnie biznesmenka

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale tak serio, to co szkodzi np. facetowi autorki w zimie się przerzucać na watę cukrową czy tez coś innego i przenieść się z biznesem właśnie nw te Krupówki czy gdzieś tam, gdzie dzieci na ferie jeżdżą? I już znowu kaska leci, nie? Ja bym na takiego człowieka złego słowa nie powiedziała, gdybym widziała, że on po prostu robotny i obrotny jest.

A facet autorki w ogóle nie ma zmysłu przedsiębiorcy moim zdaniem. Ten handel który teraz chce uprawiać to jakoś chyba nie jest dobry pomysł, forsę właduje a zarobku nie będzie, bo jakoś nie chce mi sie wierzyc, że tak ludzie masowo będa u neigo kupowac jak to samo moga mieć w jakimś sklepie nie dla idiotów albo od rodziny/znajomych w Anglii.
Yup, też coś tak mi się wydaje, że pan raczej z tych biznesmenów co najbardziej specjalizują się w pomysłach na (mają ich z pięć na godzinę) i topieniu w tychże piniundza. Raczej bezpowrotnie. Znam takiego jednego. Z każdego nowego "biznesu" wynosi kolejne długi, z których na pewno, na bank i na 100% wyciągnie go kolejny - tylko pożycz z pięć tysia, bo na razie nie mam czego zakładać ale biznes pewny, mówię ci !. Tia, bywa.
Ale choinka wie - może z naszego bohatera będzie jednak ajskrimowy potentat Mam ślepą wiarę w człowieka jak widzicie Obserwować można ale rodziny z nim nie zakładać !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:25   #67
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

ja mam takiego tatusia. 10 lat nie płacił mi alimentów, bo "on u kogoś pracować nie będzie" więc i pieniędzy nie było. na prawdę, chcesz takiego ojca dla swoich dzieci?
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:26   #68
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyno,wiesz co w ogóle napisałaś?
Myślisz,że własna firma = spanie na pieniądzach?
Zwykły właściciel małej firmy musi ostro zasuwać,żeby sobie wypracować pensję.
Czasami lepiej siedzieć na przysłowiowym stołku i pierdzieć w stołek,a 10 każdego miesiąca kasować stałą pensję.
Dziewczyno a umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałam, że własna firma to spanie na pieniądzach? Gdzie napisałam, że jest lekko? Gdzie to widzisz? Bo ja nigdzie
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:28   #69
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Catenaccio Pokaż wiadomość
A moim zdaniem prywaciarze nie są wzorem dobrego człowieka. Jeśli traktują pracowników jak Chińczyków w fabryce, czy Murzynów na plantacji, to nie dziwię się, że "ja udaję, że pracuję, bo oni udają, że mi płacą".
Niby dlaczego?
Wszędzie są ludzie i ludziska,tak samo można spotkać lekarza skur...a,jak i prywatnego przedsiębiorcę.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No niestety, większość ludzi ma taki pogląd o przedsiębiorcach, wiadomo - prywaciarz, tu nakombinuje, tu nakradnie, tu biednego pracownika wykorzysta i na swoje wyjdzie
Dla wszystkich myślących w ten sposób mam małą radę,najprostszą z możliwych:

Pójść do Urzędu Gminy,ZUSu i Urzędu Skarbowego,wszędzie w tych miejscach wypełnić odpowiednie wnioski i założyć własną firmę.
Proste,prawda?
Potem już tylko rozpocząć słodkie i beztroskie życie prywatnego przedsiębiorcy.
Plaże,hamaki,drinki z palemką,ptasie mleczko i high life.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:30   #70
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To tylko świadczy o Twojej niewiedzy.
Zerowe pojęcie o własnej działalności gospodarczej.
Ale co przepraszam? To, ze jej radzę, żeby zlikwidowała działalność skoro jej tak z nią źle? Jak ma się męczyć psychicznie i być taka zgryźliwa to chyba lepiej dla niej
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:31   #71
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Potem już tylko rozpocząć słodkie i beztroskie życie prywatnego przedsiębiorcy.
Plaże,hamaki,drinki z palemką,ptasie mleczko i high life.
Jak Ci tak źle, to szukaj etatu, nie widziałaś, co Ci pani wcześniej radziła ?

Cytat:
ja mam takiego tatusia. 10 lat nie płacił mi alimentów, bo "on u kogoś pracować nie będzie" więc i pieniędzy nie było. na prawdę, chcesz takiego ojca dla swoich dzieci?
Nie no, tak źle to chyba nie jest, dziewczyna nie ma jeszcze planów z nim rodziny zakładać, chyba że nie doczytałam
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:33   #72
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Catenaccio Pokaż wiadomość

A moim zdaniem prywaciarze nie są wzorem dobrego człowieka. Jeśli traktują pracowników jak Chińczyków w fabryce, czy Murzynów na plantacji, to nie dziwię się, że "ja udaję, że pracuję, bo oni udają, że mi płacą".
Co znaczy "prywaciarz"?
To w socjalizmie tępiło się przedsiębiorczych ludzi którzy sami za własne pieniądze, ryzykując własnym majątkiem, tworzyli miejsca pracy dla siebie i innych i obrzucało epitetami i wyzywało od złodziei.
A teraz to co niby znaczy?

W głowie się nie mieści, że tyle lat po zmianie ustroju takie teksty się czyta. Tragedia po prostu.

Czyli co? Ty jak widzę nie planujesz tworzyć własnej firmy bo nie chcesz być prywaciarzem czyli... złym człowiekiem?
Żeś wymyślił.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:34   #73
Catenaccio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 171
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Prawdopodobnie ja będę musiał kombinować jako prywatny przedsiębiorca, bo grozi mi oblanie roku. Pocieszam się tym, że najbogatsi ludzie nie studiowali w młodych latach! Mam mały plan, ale nie mam pieniędzy i zabezpieczenia na ewentualny kredyt.

Mówię tylko o tym, że pracodawcę trudno zadowolić. Zwłaszcza w małych firmach. W dużych korporacjach już jest znośnie, do momentu redukcji zatrudnienia/

Edytowane przez Catenaccio
Czas edycji: 2011-02-10 o 12:36
Catenaccio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:35   #74
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
800 zł przez 2 lub 3 miesiące dałoby kwotę 48-72 tyś, podzielić na 12 msc dałoby 4 - 6 tyś miesięcznie. Jestem tak jakby w szoku.

---------- Dopisano o 04:05 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Na czysto ?
jeśli tak to w tym sezonie zapraszam wszytskich na lody do mnie ,adres,podam pozniej



Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mnie się to podejrzane wydaje. Czy przypadkiem nie jakiś paser albo coś w ten deseń.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------
.
Dokładnie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:36   #75
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W głowie się nie mieści, że tyle lat po zmianie ustroju takie teksty się czyta. Tragedia po prostu.
Dobrze, że nie czytałaś kilku wątków dot. prowadzenia firmy.

Młodzi ludzie, a mentalność jak z Plutona.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:38   #76
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
mozna



jest to możliwe
w moim mieście jest taka znana lodziarnia, (a własciwie okienko) w sezonie codziennie jest kolejka, kiedyś jak stałam w kolejce obliczyłam że własciwciel wyciąga 2oo w pół h ....od razu napisze że prcują dla niego młode dziewczyny a własciciel podjeżdza tylko swoim ładnym autkiem



jak wyżej
Jasne ,jasne ,widział ktoś z was ich zeznania podatkowe ?
bo takich co podjeżdzają ładnym autkiem jest wielu tylko nikt nie widzi co robia na boku .Typy w stylu fura,skóra i komora do tego kark i łancuch maja interesy wakacyjne jako pralnie lewej kasy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:40   #77
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Typy w stylu fura,skóra i komora do tego kark i łancuch maja interesy wakacyjne jako pralnie lewej kasy.
Dokładnie, tak samo jak połowa solariów, gabinetów kosmetycznych itp. lombardów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:40   #78
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Przede wszystkim to te "ładne autka" są często brane "na firmę", w leasing, a nie kupowane za gotówkę. Więc wrażenie, że ktoś śpi na kasie, bo ma firmę i super furę, może być złudne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:41   #79
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak samo jak połowa solariów, gabinetów kosmetycznych itp. lombardów.

U mnie w mieście koleś od lombardów to król miasta
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:43   #80
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak samo jak połowa solariów, gabinetów kosmetycznych itp. lombardów.
I to nie tylko w turystycznych kurortach.

Interes z lodami - super, niech rozkręca, tylko, że dla rozsądnie i przyszłościowo myślącego przedsiębiorcy taki interes to jest najczęściej tylko jeden z wielu biznesów i na pewno nie osiada na laurach na kilka miesięcy w roku. Ten "interes z elektroniką" na czym polega, autorko wątku?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:51   #81
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Na czysto ?
jeśli tak to w tym sezonie zapraszam wszytskich na lody do mnie ,adres,podam pozniej

Dokładnie
Właśnie, że nie na czysto, pomnożyłam i widać, że Hultaj nie ujęła kosztów prowadzenia własnej działalności, a te nie są wcale małe, co tłumaczy dlaczego facet żeruje na swojej wybrance.

A odnosząc się do drugiego i wypowiedzi Doris, zdziwiłybyście się. Moja rodzinna miejscowość to nadmorski kurort, obroty tego typu budek bywają naprawdę spore.
Na przykładzie mojego taty wiem, że jak ktoś jest pracowity i przedsiębiorczy, potrafi zrobić świetny biznes na - wydawało by się niepozornych rzeczach. Dzięki temu mamy z siostrą własne mieszkania, a rodzice niczego sobie nie żałują i jeszcze nam (często na siłę) pomagają.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:56   #82
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I to nie tylko w turystycznych kurortach.

Interes z lodami - super, niech rozkręca, tylko, że dla rozsądnie i przyszłościowo myślącego przedsiębiorcy taki interes to jest najczęściej tylko jeden z wielu biznesów i na pewno nie osiada na laurach na kilka miesięcy w roku. ?
Nic dodać nic ująć
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:57   #83
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość

A odnosząc się do drugiego i wypowiedzi Doris, zdziwiłybyście się. Moja rodzinna miejscowość to nadmorski kurort, obroty tego typu budek bywają naprawdę spore.
Na przykładzie mojego taty wiem, że jak ktoś jest pracowity i przedsiębiorczy, potrafi zrobić świetny biznes na - wydawało by się niepozornych rzeczach. Dzięki temu mamy z siostrą własne mieszkania, a rodzice niczego sobie nie żałują i jeszcze nam (często na siłę) pomagają.
Mnie tam po kazusie z watą cukrową nic nie zdziwi Aczkolwiek, dla odmiany, moja kuzynka mieszka we Władysławowie i bidę klepie jak smok.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:58   #84
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez Catenaccio Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie ja będę musiał kombinować jako prywatny przedsiębiorca, bo grozi mi oblanie roku. Pocieszam się tym, że najbogatsi ludzie nie studiowali w młodych latach!
Jakbym miała brać się za interesy z takim nastawieniem że nie da się inaczej jak kombinować (czyli co? Kraść i oszukiwać?)- to bym poszła na etacie pracować za jakiekolwiek pieniądze.
Współczuję nastawienia i braku umiejętnosci skończenia studiów. Skończyć studia to pryszcz w porównaniu do prowadzenia własnej działalności która daje utrzymanie a nie tylko straty przynosi. Trzeba być o wiele bardziej zorganizowanym, operatywnym,sumiennym, elastycznym, i przede wszystkim pracowitym.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:59   #85
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Trzeba być o wiele bardziej zorganizowanym, operatywnym,sumiennym, elastycznym, i przede wszystkim pracowitym.
Zdrowym cavo, zdrowym
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:01   #86
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mnie tam po kazusie z watą cukrową nic nie zdziwi Aczkolwiek, dla odmiany, moja kuzynka mieszka we Władysławowie i bidę klepie jak smok.
Jak większość ludzi w malutkich nadmorskich miejscowościach, niestety.
No i nie oszukujmy się, najczęściej ludziom się nie chce harować, bo praca na swoim - ogólnie mówię, czy to w małej miejscowości, czy dużej, to bardzo ciężka praca. Dużo do stracenia, ale i zyski bywają duże, często nie do zarobienia na etacie.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:02   #87
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Ale co przepraszam? To, ze jej radzę, żeby zlikwidowała działalność skoro jej tak z nią źle? Jak ma się męczyć psychicznie i być taka zgryźliwa to chyba lepiej dla niej

Ech..zrozum,że Jej nie jest źle.
Tylko po prostu zdaje sobie sprawę z wszystkich aspektów własnej DG.
Zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak samo jak połowa solariów, gabinetów kosmetycznych itp. lombardów.
I jeszcze siłowni.


Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A odnosząc się do drugiego i wypowiedzi Doris, zdziwiłybyście się. Moja rodzinna miejscowość to nadmorski kurort, obroty tego typu budek bywają naprawdę spore.
Na przykładzie mojego taty wiem, że jak ktoś jest pracowity i przedsiębiorczy, potrafi zrobić świetny biznes na - wydawało by się niepozornych rzeczach. Dzięki temu mamy z siostrą własne mieszkania, a rodzice niczego sobie nie żałują i jeszcze nam (często na siłę) pomagają.
Kiedy Twój ojciec rozpoczął ten biznes?Pewnie x lat temu,zdobył duże doświadczenie,być może stałych klientów(jak sprzedaje np. lody i gofry od wielu lat w tym samym miejscu-ludzie są sentymentalni ).
Zaczynać w obecnych czasach jest trudniej,w nadmorskich kurortach pełno wszystkiego.Z czym nie wystartujesz,to ogromna konkurencja.

Facet autorki twierdzi,że przez 3 miesiące zarabia tyle,że może się utrzymać pozostałe 9 miesięcy.
Tylko problem jest zasadniczo jeden-ma pusta lodówkę.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:03   #88
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie czytałaś kilku wątków dot. prowadzenia firmy.

Młodzi ludzie, a mentalność jak z Plutona.
Plutona bym zniosła, ale jak czytam młodego człowieka urodzonego po okrągłym stole, co gada jak stary komuch i nawet używa takiego samego słownictwa, to mi się flaki wywracają.
Jakiś czas temu się mówiło, ze "`to` pokolenie musi wymrzeć, żeby było lepiej" jak czytam młodych co takie rzeczy piszą, to widzę, że ten typ ludzi, nigdy nie wymiera. Nie wiem jak to możliwe, ale tyle lat po socjalizmie ten typ myślenia i mentalności wciąż ma nowych przedstawicieli.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:03   #89
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
JDużo do stracenia, ale i zyski bywają duże, często nie do zarobienia na etacie.
No spoko, tylko gdzie te zyski, skoro autorka jest tu sponsorem ?

Pan Kutwa, jak to pisała Narrhien ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:06   #90
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Bezrobotny facet powodem sporów.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Kiedy Twój ojciec rozpoczął ten biznes?Pewnie x lat temu,zdobył duże doświadczenie,być może stałych klientów(jak sprzedaje np. lody i gofry od wielu lat w tym samym miejscu-ludzie są sentymentalni ).
Zaczynać w obecnych czasach jest trudniej,w nadmorskich kurortach pełno wszystkiego.Z czym nie wystartujesz,to ogromna konkurencja.

Facet autorki twierdzi,że przez 3 miesiące zarabia tyle,że może się utrzymać pozostałe 9 miesięcy.
Tylko problem jest zasadniczo jeden-ma pusta lodówkę.
Akurat interes mojego taty nie ma nic wspólnego z kurortem i jego atrakcjami. Fakt, że tego nie zaznaczyłam.
Jak człowiek jest mądry, i twórczy przedsiębiorczy to poradzi sobie i zarobi pieniądze nawet na wydawało by się błahostkach. Ale to się nie odnosi do TŻta Autorki.

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2011-02-10 o 13:09 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 19:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.