Młoda mama potrzebuje modowej rady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 10:44   #1
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408

Młoda mama potrzebuje modowej rady!


Witam.
Dziewczyny jeśli był już podobny wątek to mnie zabijcie ale jako młoda mama nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, więc pytam wprost. Bardzo potrzebuję pomocy w sprawach mody. Od urodzenia dziecka nie mam kompletnie czasu na śledzenie trendów i długie rajdy po sklepach. Skupiłam sie na dziecku i troche zapomniałam o sobie, więc jestem dość zagubiona jeśli chodzi o modę. Potrzebuję pomysłów na to co kupić, żeby nosić latem czy teraz cieplejszą wiosną jako "okrycie wierzchnie". Chodzi mi o to co można założyć na spacer z dzieckiem w chłodniejsze dni np na koszulkę z krótkim rękawem, żeby było wygodnie i przede wszystkim modnie. Nie chcę przecież ciągle chodzić w bluzach. Chodzi mi o pomysły na rzecz bardziej uniwersalną, żeby mozna było ubrać do jeansów i balerinek, ale też czasem do letnich spódnic takich mniej eleganckich. Strasznie licze na waszą pomoc!!! Dodam, że z figurą po porodzie nie mam problemów, więc nie trzeba niczego zakrywać.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:09   #2
linuska33
Raczkowanie
 
Avatar linuska33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 234
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

hej też jestem młodą mamą i na spacery ubieram sie tak jak na codzien, na chlodniejsze dni ubieram plaszczyk...teraz szukam luzniejszej kurtki ala skorzanej..zawsze to troche wygodniej....ale lubie wygladac dobrze na spacerach..nie nie chce utwierdzac ,ludzi w przekonaniu ze jak jestem mama nie mam czas przejrzec ie w lustrze
linuska33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:10   #3
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

może kardigan, dłuższy, wiązany w pasie, albo nie wiązany-bez guzików, np takie jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (128,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,1 KB, 19 załadowań)
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 13:47   #4
Karolajn93
Raczkowanie
 
Avatar Karolajn93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 103
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

Ja proponuję legginsy, dłuższe kardigany (jak wyżej), baleriny, koszulki oversize (popatrz w H&M), dłuższe tuniki -> http://moda.allegro.pl/nowa-markowa-...291182234.html
dżinsowe ramoneski/kurtki sa ciepłe, modne! i praktyczne ( z pewnością znajdzieszz takie też w second-handach) lub dżinsowa koszula, dłuższa którą możesz nosić do legginsów a latem do szortów i sukienek. na Twoim miejscu zaopatrzyłabym się także w zwykłe t-shirty klasyczne np beż, biel, koszule na długi rękaw które świetnie pasują do dżinsów! ponadto czasem wystarczy drobiazg np szal, kolczyki by wyglądać lepiej.
i nie zapomnij, bez względu na wszystko jesteś młodą mamą i we wszytskim Ci pięknie pokombinuj trochę i na pewno coś znajdziesz i wygodnego i praktycznego
Karolajn93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:40   #5
katarina070
Raczkowanie
 
Avatar katarina070
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 106
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

zalezy co lubisz nosić, jakieś pastelowe albo białe spodnie do nich ładna bluzeczka i wyższe buty i będzie ok
katarina070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:12   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

tez jestem mloda mama

priorytet u mnie obecnie by bylo mi wygodnie

kiedys chodzilam w szpilkach teraz zakladam od okazji

ale na codzien nosze rozne balerinki, rurki w roznych kolorach do tego tuniki, cardigany i apaszki duze okulary przeciwsloneczne


torebki przepasane bym miala wolne rece

p.s gdzie kupie takicardigan jak ten przedostatni w drugim poscie???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:05   #7
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
tez jestem mloda mama

priorytet u mnie obecnie by bylo mi wygodnie

kiedys chodzilam w szpilkach teraz zakladam od okazji

ale na codzien nosze rozne balerinki, rurki w roznych kolorach do tego tuniki, cardigany i apaszki duze okulary przeciwsloneczne


torebki przepasane bym miala wolne rece

p.s gdzie kupie takicardigan jak ten przedostatni w drugim poscie???
wg mnie on jest z mohito (tzn. pewnie już nie ma go w sklepach)
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...:10,s:23,i:206
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 20:48   #8
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

kurcze szkoda
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:19   #9
agniese79
Rozeznanie
 
Avatar agniese79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 881
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

też jestem młodą mamą i jeśli chodzi o spacery z małym to staram się przede wszystkim ubrać wygodnie i ciepło tzn. buty na płaskim obcasie, bo często sama znoszę wózek, ubranie "na cebulkę", zawsze jakiś szal w razie wiatru (mieszkam w jakiejś wietrznej okolicy). Zawsze też staram się chociaż trochę umalować żeby nie straszyć ludzi i nie wyglądać na strasznie zmęczoną Jeśli chodzi o obecną porę to jak dla mnie świetnie sprawdza się kurtka z ekoskóry (modna zawsze, można niedrogo kupić, wiele wzorów i kolorów) także polecam
__________________
wątek książkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1224116
agniese79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:08   #10
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Młoda mama potrzebuje modowej rady!

Dzięki wielkie za dobre rady. Też uważam, że czas zadbać o siebie, żeby nie wygladac jak "Matka Polka". Na spacer makijaż zawsze raczej jest, bo nie chcę straszyć ludzi wyglądem po nieprzespanych nocach. Tesknie ogromnie za zakupami, takimi beztroskimi jak dawniej wypadami na pół dnia Narazie chodzę jeszcze w mojej ukochanej "skórzanej" kurteczce, ale jak słoneczko przygrzeje to czasem jest mi za goraco. Ciągle biegam też w balerinach lub trampkach, a szpilki ubrałam raptem ze 3 razy, bo mi było szkoda, że sie kurzą w szafie i wychodzą z mody. Teraz kiedy dziecko chodzi nie ma juz szans w szpilkach prowadzić je za rękę, chyba żebym chciała się garba dorobić. Torebka obowiązkowo malutka na długim pasku zeby miec ręce wolne i nie nosić zbytecznych rzeczy. Ogólnie myślałam też o jakiejś fajnej kurtce z jeansu albo też podobają mi się marynarki z podwiniętymi rękawami, ktorych wszedzie teraz pełno, ale nie wiem z czym je zestawić. Chyba lepszym rozwiązaniem będzie jednak jakiś kardigan. Tylko gdzie znajdę takie ładne jak na fotkach powyżej?
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.