Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 17:58   #751
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
w całym tym bólu pęknięcie na pół to małe piwo ot co.


z każdym Twoim postem ciarki mnie przechodząpo plecach a mój instynkt macierzyński osiąnął dno i pięć metrów mułu
Zawsze może być gorzej daj sobie Aszu na dzisiejszy wieczór o ignorowanych, bo inaczej całkiem zrezygnujesz z macierzyństwa
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:06   #752
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=3&permPage=1 ale super!! Chcę to!!

Wiecie co, moim głównym problemem jest to, że ja bym chciała wszystko... Wiem o tym odkąd spodobały mi się dwie bardzo odmienne sale i musiał wybierać TŻ, bo ja płakałam nad niemożnością wyprawienia sobioe wesela w dwóch odmiennych stylach... I nie chcę mieć wszystkiego, bo goście, bo moi gpście potrafią i w stodole się świetnie bawić, ale chodzi o mnie, ze zawsze o tym marzyłam i czuję się jak dzieciak w sklepie z cukierkami, chcę wszystko! A tak łatwo przesadzić, nie mówiąc o tym ile kasy idzie na to...

EDIT: Ale takie coś też bym chciała, tylko w fiolecie albo bieli: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-12-14 o 18:08
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:08   #753
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was w miastach, ale u mnie jest jeden szpital - niedaleko mojej mamy - tam się porody nie odbywają, a porodówka jest koło centrum miasta... inne to szpitaliki, pogotowia, przychodnie... jedynie chyba rozważę dwa miejsca 30km ode mnie na poród... bo u mnie w mieście odpada, bo to samobójstwo
U mnie jest jeden szpital z porodówką, najbliżej jeszcze w Chełmży (20km), tam podobno rodzi się całkiem nieźle, ale nie mają żadnego zaplecza medycznego w razie "w", dla maluchów i wszystkie dzieciaczki z problemem wiozą na szybkości do nas do Torunia.
Ja liczę na to, że jak będę miała obstawę mamy i teściowej (obie pracują w szpitalu w Toruniu), to potraktują mnie po ludzku.

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Nasza sala za to jest bardzo duża i boję się, że przy naszych 100 osobach będzie ciut pusto

A propo drzewek - patrzcie co moja znajoma za cuda robi

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Aszu - mów chcemy wiedzieć wszystko Film mi się ściągnął, więc zaraz idę oglądać
Cudowne, takie lekkie i zwiewne
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:21   #754
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Nasza sala za to jest bardzo duża i boję się, że przy naszych 100 osobach będzie ciut pusto

A propo drzewek - patrzcie co moja znajoma za cuda robi

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Aszu - mów chcemy wiedzieć wszystko Film mi się ściągnął, więc zaraz idę oglądać
szkoda,ze ja nie mam takiego talentu

misiadelko ja mam podobnie, z tym, że w wielu kwestiach hamuje mnie tż... i wkurzam sie na niego za to, ale z drugiej strony go rozumiem - on zachowuje w tym wszystkim rozsądek... Bo my też będziemy mieć takich gości, którzy naprawdę potrafią się dobrze bawic w każdych warunkach, którym takie szczegóły i detale nie są potrzebne do dobrej zabawy, ale tu chodzi o mnie - bo ja chcę zeby to wszystko było idealne...
Chciałabym mieć idealna salę, idealnego kam, fot. DJa, super dekoracje, oprawę ślubu itd.. ale to kosztuje, sporo...

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...ko-n64722.html

__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:24   #755
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Witam Was
Właśnie wróciłam z pogotowia :/ Mam bardzo silne uczulenie na PPD (głównie występuje w chemicznych farbach do włosów), od 2 lat nie maluję włosów chemią bo wylądowałam na oddziale z bardzo silną alergią.
Koleżanka poprosiła mnie, żebym pomalowała jej włosy. Raz kiedyś już malowałam i było wszystko ok. Zawsze kupuję inne rękawiczki niż te foliowe w farbach.
Ale teraz coś dostało się do mojej krwi, całą noc nie mogłam spać tak mnie ręce swędziały, rano jak wstałam były tak spuchnięte, że nie mogłam zacisnąć dłoni w pięść, a o założeniu pierścionka mogłam sobie pomarzyć...
Posiedziałam trochę w pracy i poleciałam na pogotowie bo było coraz gorzej, dostałam sterydowy zastrzyk domięśniowy i opuchlizna troszkę zeszła, ale swędzi jak cholera i porobiły mi się takie ropne krostki
O kurczę zdrowia życzę

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Nieśmiało się przywituję..
Witaj

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Skończyłam pierniki

Jutro jadę do TŻta, on nie lubi pierników, ale jego mama owszem. Zawiozę jej trochę, podliże się trochę teściowej
Wyglądają przepysznie

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Waniliova, Tycikata - Grycan jutro o 15 aktualny?
Z mojej strony jak najbardziej tak

Sorki, że się w ostatnich dniach mało co udzielam, ale po pierwsze mam dużo nauki na uczelnie, po drugie dużo zleceń, a po trzecie jakiś burzliwy okres z TŻ teraz też leży (a może nawet śpi) obrażony

Jutro mam zerówkę z gatunków dziennikarskich, a w niedziele kolosa z dziennikarstwa lokalnego więc trzymajcie kciuki
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:30   #756
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was w miastach, ale u mnie jest jeden szpital - niedaleko mojej mamy - tam się porody nie odbywają, a porodówka jest koło centrum miasta... inne to szpitaliki, pogotowia, przychodnie... jedynie chyba rozważę dwa miejsca 30km ode mnie na poród... bo u mnie w mieście odpada, bo to samobójstwo
Ja nie mam pojęcia jak to jest u mnie w szpitalu... Właściwie do najbliższego mam ok. 20 km, bo w moim są tylko przychodnie... Będę się martwić jak będę w ciąży
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:38   #757
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

Sorki, że się w ostatnich dniach mało co udzielam, ale po pierwsze mam dużo nauki na uczelnie, po drugie dużo zleceń, a po trzecie jakiś burzliwy okres z TŻ teraz też leży (a może nawet śpi) obrażony

Jutro mam zerówkę z gatunków dziennikarskich, a w niedziele kolosa z dziennikarstwa lokalnego więc trzymajcie kciuki

Znowu?

Trzymamy, trzymamy. Powodzenia!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 18:40   #758
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Smile Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Dobry wieczor Dziewczyny,
Niesmiało dołączam do Was, planujemy 07.06.2014 powiedziec sobie z Tz tak
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:41   #759
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Znowu?

Trzymamy, trzymamy. Powodzenia!
Znowu niestety... tym razem nie powiedział mi nic niefajnego, ale jakiś burzliwy okres mamy teraz nic się nie odzywa, tylko przykrył się kołdrą, poduszką i leży (śpi)

Nie dziękuję

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
Dobry wieczor Dziewczyny,
Niesmiało dołączam do Was, planujemy 07.06.2014 powiedziec sobie z Tz tak
Witaj

O, czyli tydzień przed nami też myśleliśmy nad tą datą, ale jednak padło na 14

Powiedz coś o Was
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:45   #760
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Sorki, że się w ostatnich dniach mało co udzielam, ale po pierwsze mam dużo nauki na uczelnie, po drugie dużo zleceń, a po trzecie jakiś burzliwy okres z TŻ teraz też leży (a może nawet śpi) obrażony

Jutro mam zerówkę z gatunków dziennikarskich, a w niedziele kolosa z dziennikarstwa lokalnego więc trzymajcie kciuki
Znowu?? O co mu tym razem poszło??
Będziemy trzymać kciuki za dobre ocenki

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
Dobry wieczor Dziewczyny,
Niesmiało dołączam do Was, planujemy 07.06.2014 powiedziec sobie z Tz tak
Witaj, napisz coś o Was
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:45   #761
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

U nas ta data do dokladnie 5 rocznica pierscionek nosze od 25 listopada planujemy tylko obiad poslubny, za to solidna podroz poslubna ! Jeszcze nie mamy nic zalatwionego, zamierzamy zaczac po nowym roku. Myslicie, ze nie bedzie za pozno na zaklepanie daty?

Edit: ja wlasnie koncze studia, TŻ jest 7 lat ode mnie starszy. Milosc od pierwszego wejrzenia mieszkamy razem juz prawie 3 lata i mamy razem psinkę - Shih tzu
__________________
07.06.2009

Edytowane przez majashih
Czas edycji: 2012-12-14 o 18:48
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 18:50   #762
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
Znowu?? O co mu tym razem poszło??
Będziemy trzymać kciuki za dobre ocenki
O to samo co zawsze chyba, czyli o komputer najpierw powiedział, że jak ja zejdę z kompa to ona pogra, ja na to ''A nie robisz nic na uczelnie? Żeby nie było, że w święta będziesz robił'', no to odpowiedział, że wie co robi. Potem wykąpałam się, wróciłam a on leży. Pytam czemu nie gra i usłyszałam ''bo szkoda prądu''

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
U nas ta data do dokladnie 5 rocznica pierscionek nosze od 25 listopada planujemy tylko obiad poslubny, za to solidna podroz poslubna ! Jeszcze nie mamy nic zalatwionego, zamierzamy zaczac po nowym roku. Myslicie, ze nie bedzie za pozno na zaklepanie daty?
O, super czyli w miarę świeża narzeczona gratuluję

Ja myślę, że nie będzie za późno my na razie mamy tylko salę załatwioną (i to sąsiadów). I tak samo chcemy zrobić skromniejsze wesele, a wypasioną podróż

Ale fajne imie dla psiaka a jaki kierunek kończysz? Ja też w lipcu się bronie i mój TŻ tak samo

Dobra dziewczyny ja zmykam się położyć. Trzymajcie się i udanego wieczorku
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:54   #763
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

z każdym Twoim postem ciarki mnie przechodząpo plecach a mój instynkt macierzyński osiąnął dno i pięć metrów mułu
mój też. O ile mógł spaść niżej niż był Ciekawa jestem, czy w ogóle mnie kiedykolwiek dopadnie instynkt, bo mam 26 lat i zeroooo... No ale to dobrze dla mnie w tym momencie. Jak jeżdżę na zajęcia i dziewczyny przeżywają, że przez naukę muszą odkładać ciążę, to czuję się jak jakaś inna, bo mi się nie spieszy.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:55   #764
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

cześć dziewczyny, Wasze tępo jest zabójcze w przyszłym tygodniu napewno będe tu zaglądać częściej, ale teraz nie mam na to kompletnie czasu. mam nadzieję że wybaczycie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:55   #765
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O to samo co zawsze chyba, czyli o komputer najpierw powiedział, że jak ja zejdę z kompa to ona pogra, ja na to ''A nie robisz nic na uczelnie? Żeby nie było, że w święta będziesz robił'', no to odpowiedział, że wie co robi. Potem wykąpałam się, wróciłam a on leży. Pytam czemu nie gra i usłyszałam ''bo szkoda prądu''



O, super czyli w miarę świeża narzeczona gratuluję

Ja myślę, że nie będzie za późno my na razie mamy tylko salę załatwioną (i to sąsiadów). I tak samo chcemy zrobić skromniejsze wesele, a wypasioną podróż

Ale fajne imie dla psiaka a jaki kierunek kończysz? Ja też w lipcu się bronie i mój TŻ tak samo

Dobra dziewczyny ja zmykam się położyć. Trzymajcie się i udanego wieczorku
To wygląda tak, jakby szukał zaczepki Dobranoc i spokojnego wieczoru
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:55   #766
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, to obronie sie w styczniu i bede oficjalnie pania psycholog. Dziekuje za gratulacje i ciepłe przyjęcie
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:58   #767
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
mój też. O ile mógł spaść niżej niż był Ciekawa jestem, czy w ogóle mnie kiedykolwiek dopadnie instynkt, bo mam 26 lat i zeroooo... No ale to dobrze dla mnie w tym momencie. Jak jeżdżę na zajęcia i dziewczyny przeżywają, że przez naukę muszą odkładać ciążę, to czuję się jak jakaś inna, bo mi się nie spieszy.
Nie martw się na każdego przyjdzie pora w swoim czasie :P, a jak nie przyjdzie to też dobrze, nie każdy w końcu musi mieć małe stadko wokół siebie.
Ja chce mieć jedno dziecko, bezwzględnie jedno nie mniej i nie więcej i też niektórzy na mnie patrzą na pomyloną, a zdarzają się także takie opinie, że skrzywdzę bardzo dziecko (sama jestem jedynaczką, TŻ też i oboje nie czujemy się skrzywdzeni).
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:03   #768
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

No na razie mnie to w ogóle nie martwi, bo mogę się bez wyrzutów sumienia oddać pracy i zdobywaniu uprawnień zawodowych, a nie się miotać jak moje koleżanki, kiedy by zaciążyć. Mój chłop na szczęście też się nie spieszy, chociaż jak był młodszy, to chciał mieć szybko dzieci. Ale mu przeszło, jak zobaczył, ile życie kosztuje i ilu wyrzeczeń to wymaga.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:06   #769
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Dziołchy, która z Was ma w swoim mieście Ikeę i mogłaby mi coś tam zakupić i wysłać? bo juz raczej przed świętami nie będę

potrzebuję zakupić barierkę ochronną >> KLIK <<

Szkoda ze wczoraj nie mówiłas bo akurat byłam w ikei
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 19:09   #770
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No na razie mnie to w ogóle nie martwi, bo mogę się bez wyrzutów sumienia oddać pracy i zdobywaniu uprawnień zawodowych, a nie się miotać jak moje koleżanki, kiedy by zaciążyć. Mój chłop na szczęście też się nie spieszy, chociaż jak był młodszy, to chciał mieć szybko dzieci. Ale mu przeszło, jak zobaczył, ile życie kosztuje i ilu wyrzeczeń to wymaga.
A propos pracy :P. Mam do Ciebie interes - bo Ty się znasz na tych wszystkich prawnych i bankowych rzeczach. Właśnie developer przysłał mi wstępny rys umowy notarialnej na mieszkanie, czy mogłabym Cię prosić, żebyś ją przejrzała czy wszystko ok?
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:09   #771
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Kiedyś jak miałam doła, kumpela która chciała mi poprawić humor, kazała mi sobie wyobrazić mojego TŻta w SAMYCH skarpetkach robiącego przysiady Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to i do dziś na mnie działa
hahahaha właśnie sobie mojego wyobraziłam robiącego przysiady w samych skarpetkach xDD
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:10   #772
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
A propos pracy :P. Mam do Ciebie interes - bo Ty się znasz na tych wszystkich prawnych i bankowych rzeczach. Właśnie developer przysłał mi wstępny rys umowy notarialnej na mieszkanie, czy mogłabym Cię prosić, żebyś ją przejrzała czy wszystko ok?
dawaj
na pw poślę ci mój adres mailowy.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:10   #773
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
Dobry wieczor Dziewczyny,
Niesmiało dołączam do Was, planujemy 07.06.2014 powiedziec sobie z Tz tak

Witamy, witamy
Ile nowych Peemek do nas dołącza
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:11   #774
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Czy na pewno chcecie to wiedziec? Pytam bo moze byc hardcorowo
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:12   #775
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Waniliowa kurcze musicie cos zrobić z Tżem. Przecież teraz Wy slub planujecie, nie powinniście się tyle kłócić, coś chyba jest nie tak... przepraszam, że piszę tak wprost, ale nie wyobrażam sobie, żebym miała sie teraz codziennie z Tżem kłócić o byle g.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy na pewno chcecie to wiedziec? Pytam bo moze byc hardcorowo

Chcemy
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:14   #776
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Witamy, witamy
Ile nowych Peemek do nas dołącza
niedługo będą nam wątki śmigać jak PMkom 2013
kurcze, zaraz minie rok odkąd ustaliliśmy z moim, że bierzemy ślub... Bo u nas było nietypowo, podchmieleni czekaliśmy 1 stycznia na pociąg na dworcu we Wrocławiu i postanowiliśmy sprawdzić, kiedy się pobrać Wtedy padło, że czerwiec 2014

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy na pewno chcecie to wiedziec? Pytam bo moze byc hardcorowo
ja się nie chcę, muszę cię zablokować chyba czy coś
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:15   #777
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
Dobry wieczor Dziewczyny,
Niesmiało dołączam do Was, planujemy 07.06.2014 powiedziec sobie z Tz tak

Witaj
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:15   #778
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Napisze na bialo, te ktore chca wiedziec sobie podswietla i przeczytaja

Czasami, jesli polozna nie zareaguje w odpowiednim momencie i nie natnie kobiety, jest mozliwosc, ze moze nie tylko peknac piczka, ale np tez polowa uda
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:16   #779
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dawaj
na pw poślę ci mój adres mailowy.
Poszło mailem

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy na pewno chcecie to wiedziec? Pytam bo moze byc hardcorowo
Dawaj, wytrzymamy

Ja słyszałam, że można pęknąć, aż do odbytu (gin mi powiedział, że sam nigdy czegoś takiego nie widział, ale 1 na ileś tam się zdarzyć może), o udzie nie słyszałam
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14

Edytowane przez adziia13
Czas edycji: 2012-12-14 o 19:17
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:19   #780
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Uje muje, dzikie węże, czy wytrzymam z przyszłym mężem? ;) PM 2014 cz. 6

aszuelka żartujesz?
W zyciu bym nie pomyślała, ze aż do takiego czegoś może dojsć...
Te żarty, że dziewczyny całe popękają na pół to w sumie trochę nawet i z prawdy miały
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.