Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 08:40   #1
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Smile

Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników


Witam, proszę o opinie użytkowników takich ofert abonamentów telefonicznych/kart jak heayh no limits, nju mobile, red bull mobile. Czy są jakieś haczyki, na które należy zwrócić uwagę? Jesteście zadowolone?
Zależy mi na nielimitowanych rozmowach, smsach i połączeniach na stacjonarne-oferta bez telefonu.

Regulaminy sa dla mnie napisane tak, że nie zawsze widać wszystko czarno na białym.

Czekam na odzew, jeśli jest już taki temat, proszę o połączenie, nie znalazłam nic podobnego

Buziaki
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 09:38   #2
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Ja mam formule 4,0 w playu, minusem jest bardzo slaby zasieg, za miastem sie konczy, czasem w miescie tez nie lapie. Uruchamia wtedy roaming przez orange, ale internetu wtedy nie uzyjesz. A poza tym to koszty poki co faktycznie mam stałe.

Wiem, ze orange wprowadzilo tez taki abonament ale cos sie tym nie chwali zupelnie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:52   #3
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

ja tez mam formule 4.0 play, juz od roku i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej mialam na karte w playu z internetem, i i tak ok 100zl miesiecznie wydawałam na doladowania. Teraz sobie gadam i pisze bez zahamowan (a zdarzalo mi sie wygadac w miesiacu po 1700 minut). Internetu mam 2gb, jak sie skonczy dokupuje.

Z zasiegiem nie mam wiekszych problemów, a mieszkam przy samym lesie.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:04   #4
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Mi w miescie nawet zasieg czasem pada.

Place 92 zl, umowa na rok, 3gb internetu, bez telefonu
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:28   #5
lastsevenwords
Przyczajenie
 
Avatar lastsevenwords
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

A ja mam formułę mini max na kartę w play i moim zdaniem jest to najlepsza opcja, jaką tylko mogłam wybrać

Płacę 43zł, z czego 9zł przeznaczam na smsy, 29zł na rozmowy i 5 zł na internet. Po tej kwocie wszystkie połączenia i smsy do każdej sieci są za darmo. Z internetem jest tylko jeden mały problem - po wykorzystaniu tej umownej piątki jego prędkość zwalnia tak bardzo, że czasami aż nie chce mi się z niego korzystać Oczywiście jeżeli mówimy o jakiegoś rodzaju komunikatorach tekstowych, to spoko, śmiga bez problemu, bo taka prędkość dla nich jest wystarczająca, ale jeśli już mam przeglądać jakieś strony internetowe... sory ale nie.

Oczywiście play daje możliwość wykupienia na własną rękę pakietu internetu o dowolnej wielkości. I wtedy śmiga wszystko bez zarzutu ze stałą prędkością.

Po za tym nie zauważyłam żadnych haczyków i szczerze nie wydaje mi się, żeby takowe w ogóle były, bo przeczytałam aż regulamin oferty, tak bardzo nieprawdopodobna mi się wydawała a jednak
__________________
love lives forever
lastsevenwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:03   #6
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Smile Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

dziękuję Wam za odp

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lastsevenwords Pokaż wiadomość
A ja mam formułę mini max na kartę w play i moim zdaniem jest to najlepsza opcja, jaką tylko mogłam wybrać

Płacę 43zł, z czego 9zł przeznaczam na smsy, 29zł na rozmowy i 5 zł na internet. Po tej kwocie wszystkie połączenia i smsy do każdej sieci są za darmo. Z internetem jest tylko jeden mały problem - po wykorzystaniu tej umownej piątki jego prędkość zwalnia tak bardzo, że czasami aż nie chce mi się z niego korzystać Oczywiście jeżeli mówimy o jakiegoś rodzaju komunikatorach tekstowych, to spoko, śmiga bez problemu, bo taka prędkość dla nich jest wystarczająca, ale jeśli już mam przeglądać jakieś strony internetowe... sory ale nie.

Oczywiście play daje możliwość wykupienia na własną rękę pakietu internetu o dowolnej wielkości. I wtedy śmiga wszystko bez zarzutu ze stałą prędkością.

Po za tym nie zauważyłam żadnych haczyków i szczerze nie wydaje mi się, żeby takowe w ogóle były, bo przeczytałam aż regulamin oferty, tak bardzo nieprawdopodobna mi się wydawała a jednak
czy przy tej ofercie konieczne jest posiadanie wszystkich składników, czy można wziąć np tylko rozmowy i smsy, bez internetu?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:04   #7
lastsevenwords
Przyczajenie
 
Avatar lastsevenwords
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za odp

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



czy przy tej ofercie konieczne jest posiadanie wszystkich składników, czy można wziąć np tylko rozmowy i smsy, bez internetu?
Oczywiście, że możesz wybrać opcję bez internetu Wówczas doładowujesz sobie 29 + 9 na rozmowy i smsy, wykorzystujesz 38 złotych i później gadasz bez ograniczeń
Tylko jeszcze jedna istotna kwestia o której mi się przypomniało - musisz pamiętać, że połączenia i smsy bez limitu są do końca miesiąca KALENDRZOWEGO. Czyli od pierwszego tak jak by zaczyna Ci się nowy okres rozliczeniowy. Ja doładowuję sobie zawsze pierwszego i wszystko śmiga bez zarzutu
__________________
love lives forever
lastsevenwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 20:21   #8
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Smile Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Cytat:
Napisane przez lastsevenwords Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz wybrać opcję bez internetu Wówczas doładowujesz sobie 29 + 9 na rozmowy i smsy, wykorzystujesz 38 złotych i później gadasz bez ograniczeń
Tylko jeszcze jedna istotna kwestia o której mi się przypomniało - musisz pamiętać, że połączenia i smsy bez limitu są do końca miesiąca KALENDRZOWEGO. Czyli od pierwszego tak jak by zaczyna Ci się nowy okres rozliczeniowy. Ja doładowuję sobie zawsze pierwszego i wszystko śmiga bez zarzutu
dzięki
rozmawiałam z konsultantem, czy jest to możliwe że trzeba nabyć nowy nr mini max?
chciałam przenieść z orange karty na play kartę i z play karty na mini max...

Ty nabyłaś zupełnie nowy nr?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:31   #9
lastsevenwords
Przyczajenie
 
Avatar lastsevenwords
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
dzięki
rozmawiałam z konsultantem, czy jest to możliwe że trzeba nabyć nowy nr mini max?
chciałam przenieść z orange karty na play kartę i z play karty na mini max...

Ty nabyłaś zupełnie nowy nr?
Ale poczekaj, bo nie bardzo rozumiem, rozmawiałaś z konsultantem i on Ci tak powiedział? Że musisz mieć nowy numer?

Ja zmieniałam tylko taryfę, ponieważ numer w play już miałam.

Ale jak na mój gust to z przeniesieniem nie powinno być raczej problemu, przecież to już teraz normalna usługa
__________________
love lives forever
lastsevenwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:38   #10
needemergency
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Oferty no-limits- doświadczenia użytkowników

Podbijam temat

znalazłam ofertę xx mobile na xxx, że jak aktywujesz numer to dostajesz 50 zł na przejazdy taxówkami,
niestety tylko w Warszawie działa...

jakie macie doświadczenia z takimi promocjami?
[Spam]

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-09-23 o 12:46
needemergency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-23 13:38:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.