Dieta 3d chili - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 20:48   #1711
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Dieta 3d chili

Ja ważyłam 70kg przy 160cm, więc trochę nadwagi miałam. Najlepiej byłoby, gdybym ważyła 50kg, ale aż taką optymistką nie jestem Wszyscy widzą efekty i mówią, że wyglądam dobrze więc jestem przeszczęśliwa
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:53   #1712
alessandrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 4
GG do alessandrie Send a message via Skype™ to alessandrie
Dot.: Dieta 3d chili

Dieta wydaje się bardzo rozsądna, choć niektóre potrawy mnie przerażają. Na przykład pomidory w ziołach. OHYDA!

Edytowane przez alessandrie
Czas edycji: 2013-09-21 o 10:23
alessandrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 17:23   #1713
martulka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Mogłabym również prosic o wyslanie diety na maila marta-uroda@wp.pl
martulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 09:44   #1714
KORCIA08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

WITAM, czy mogłabym prosić o przesłanie diety krusz16@wp.pl.pozdrawiam,
KORCIA08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:41   #1715
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Dieta 3d chili

Mogę prosić dietę myszka19906@onet.eu
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:12   #1716
mamba26
Przyczajenie
 
Avatar mamba26
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

I ja bardzo proszę o przesłanie diety na e-mail: chocolate92@wp.pl
mamba26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:09   #1717
Dieta 3D Chili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 3d chili

Witam
Dostajemy informacje, że bezprawnie kopiujecie i przesyłacie maile z Dietą 3d chili ! Czy Panie sobie zdają sprawę, czym to grozi?
Chyba nie.
Bardzo proszę o zaprzestanie procederu, ponieważ grozi za to sankcja karna. Dieta 3D Chili jest chroniona prawami autorskimi.
Wszelkie e-booki udostępniane na łamach Serwisu - odpłatnie lub nieodpłatnie - podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).
Proszę o rozwagę!
Dieta 3D Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 17:27   #1718
kitka416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Witam
Waga startowa 63 cel 57.
Dziś mój 3 dzień diety.
kitka416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 07:13   #1719
alessandrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 4
GG do alessandrie Send a message via Skype™ to alessandrie
Dot.: Dieta 3d chili

kitka, u mnie dzień 11.
Na teraz ubytek wagi 2,4kg
Idę jak burza
alessandrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 08:58   #1720
kitka416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Witam
Dziewczyny na dzień dzisiejszy waga 60,6.
Ja dietę modyfikuje i dodatkowo dodałam słodzik . Kawę piję codziennie. No i dodałam makrelę na kolacje bez chleba bo uwielbiam.Dodatkowo zumba codziennie . A jak u Was ?
kitka416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:35   #1721
kenya_
Raczkowanie
 
Avatar kenya_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 181
Dot.: Dieta 3d chili

Witajcie Postanowiłam, że odezwę się po długieej przerwie. Dietę (2 miesięczną) skończyłam już prawie pół roku temu, w jej trakcie zrzuciłam ok 7kg (64,3 -> 57,5), później dłuugo waga się utrzymywała, potem spadł kilogram po wyjeździe, gdzie chodziłam całymi dniami i nawet dosyć długo waga się utrzymywała na poziomie 56,5 Potem chwilowe wachnięcia do 57,5, pare dni nawet 58, a teraz bez żadnych wysiłków - waga zeszła do 56kg. Reasumując - po takim czasie moge już chyba śmiało stwierdzić, że jojo mnie nie dopadło, przemiana materii jakby się poprawiła, a wierzcie mi, że miewam okresy, kiedy jem karygodnie.. Choć walczę o to, by było ich jak najmniej Jednym słowem - jestem szczęśliwa, że nie muszę obsesyjnie myśleć o tym co jem, w obawie, że zaraz wróci mi te ponad 8kg, których udało mi się pozbyć. Powodzenia wszystkim
kenya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 14:44   #1722
_magically
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Witam:) Wczoraj właśnie natknęłam się na tą dietę. Mam odnośnie niej parę pytań.

1. Byłam na stronie internetowej, gdzie można kupić książkę. Były tam 3 pytania dotyczące wieku, sprawności fizycznej i wcześniejszego korzystania z diet. Ciekawi mnie czy faktycznie jest jakaś różnica w jadłospisie, biorąc pod uwagę różne odpowiedzi. Nie wiem czy po prostu zadali te pytania, żeby każdy miał wrażenie, że ta dieta jest specjalnie stworzona dla niego ;p

2. Każda dieta wiąże się z niemałymi wydatkami. Czy tak jest w przypadku tej diety? W sieci znalazłam parę przepisów i mam wrażenie, że produkty są ogólnie dostępne, a także nie takie drogie. Czy któraś z Was ma może książkę i jest w stanie mi powiedzieć jak sprawa przedstawia się z resztą przepisów? Nie chcę kupować książki w ciemno, dlatego wolę się dowiedzieć, że w późniejszych przepisach nie wyskoczą z Bóg wie czym ;)

3. Chciałabym kupić książkę, ale zanim by do mnie doszła to chciałabym się jakoś przygotować i kupić odpowiednie produkty, które będą dość często się pojawiać. Widziałam na jakimś filmiku, że w książce jest spis takich produktów "pierwszej potrzeby". Tak więc co na początek mi się przyda?

Póki co, nie mam więcej pytań. Byłbym wdzięczna, gdyby ktoś rozwiał moje wątpliwości. Pozdrawiam :)
_magically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 15:25   #1723
Klaudia5552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Czy ja też mogłabym prosić dietę będę bardzo wdzięczna WielkieZmiany@interia.pl
Klaudia5552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 15:53   #1724
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Dieta 3d chili

a ja chcialabym dolaczyc, zaczynam w weekend. Nie wiem czy ebde trzymac sie w 100% ale po prostu szukam czegos jako bazowy jadlospis.
Poza tym przeczytalam ok 10 stron watku wstecz i pozwolcie ze odwolam sie do kilku rzeczy o ktorych pisalyscie

- od cwiczenia z Ewa, Mel B czy innymi "dywanowkami" miesnie wam nie urosna, nie bedziecie wygladac jak kulturystki bo jest to zwyczajnie niemozliwe. Zeby miesnie urosly kobiecie, trzeba wiele wyrzeczen, duzo pracy na silowni z prawdziwymi ciezarami a nie 3kg hantelka i odpowiednia do tego celu dieta, na pewno nie taka ktora ma 1200 kcali tylko taka ktora ma ich calkiem sporo. Miesnie wam nagle nie rosna, one sie "budza" i ladnie ksztaltuja, gubicie tluszczyk wiec dlatego je widac a nie dlatego ze wam urosly i ze beda rosly dalej w niesamowitym tempie.
- warto cwiczyc silowo, nie tylko kardio, bo cwiczenia silowe rowniez spalaja kalorie, a dodatkowo miesnie ktore obudzimy z "zimowego snu", spalaja kalorie nawet przez jakis czas po skonczonych cwiczeniach. Cialo z delikatnie zarysowanymi miesniami wyglada lepiej niz takie mieciutkie, nawet jesli szczuple - to juz moja prywatna opinia
- jesli waga stoi w miejscu to raczej nie nabralyscie miesni, prawdopodobnie zatrzymujecie wode lub zwyczajnie nie zrzucacie tluszczu, wtedy warto pokombinowac z dieta i cwiczeniami, cos zmodyfikowac itd. Chwilowe zastoje sa normalne jesli przemiana materii lezy i kwiczy.
- odstepstwa od diety niestety czesto rujnuja jej efekt lepiej zaplanowac w diecie kostke czekolady czy ciastko zamiast czegos innego i wlaczyc to w bilans kalorii niz na koniec dnia dolozyc to ciastko do wszystkiego co sie juz zjadlo
- weglowodany same w sobie nie tucza. Tuczy spozywanie zbyt wielkiej ilosci kalorii w stosunku do ilosci kalorii spalanych plus brak ruchu, plus inne problemy np hormonalne. Wszystkim potrzebne jest bialko, weglowodany i tluszcz w odpowiednich proporcjach i nie mozna eliminowac zadnego skladnika z dobrze zbilansowanej diety.
- nie warto patrzec na wage podczas odchudzania, bo na poczatku na ogol i tak leci woda a nam chyba najbardziej zalezy na tluszczu. Lepiej sie pomierzyc i przygotowac sobie np ulubione spodnie ktore staly sie nagle za ciasne a po diecie chcemy sie w nie zmiescic. Niezla motywacja jak dla mnie.
- osoba ktora ma realna nadwage lub otylosc szybciej i wiecej schudnie na poczatku niz osoba ktora wazy w normie ale przy gornej granicy i chce zrzucic tylko np 5 kg. Dlatego nie warto porownywac kto ile schudl w kilogramach ale dodac do tego wzrost i ocenic czy faktycznie bylo z czego chudnac, lub policzyc procentowy ubytek masy ciala.
- nie warto sie glodzic i zmniejszac ilosci porcji, tak samo nie warto tej diety rozdrabniac na jeszcze mniejsze posilki bo to prowadzi do nieustannego podjadania i glodu bo organizm nie przyswaja niczego jako posilku. Nie warto nie jesc po 18 jesli chodzimy spac o 24. Kolacja powinna byc ok 2-3h przed snem, w zaleznosci od samopoczucia

To wlasciwie dotyczy wszystkich diet, sposobow odzywiania czy jak to nazwiecie, mam nadzieje ze komus sie to przyda oparte na wiedzy jaka udalo mi sie zgromadzic w ostatnich latach

Edytowane przez fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Czas edycji: 2013-10-03 o 15:55
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:49   #1725
alessandrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 4
GG do alessandrie Send a message via Skype™ to alessandrie
Dot.: Dieta 3d chili

kenya, Twój post jest bardzo budujący i rozbudza nadzieje na to, że rzeczywiście waga nie wróci
magically, ja uważam, że dieta do tanich nie zależy, ale to wszystko zależy od tego co kto ma w lodówce na co dzień.
KotVonGot, dobrze, że wyjaśniłaś niektóre kwestie związane z ćwiczeniami, bo sama nie byłam pewna tego co się dzieje czasem z moim ciałem. Uspokoiłaś mnie

__
U mnie dzisiaj XX dzień diety i dotychczas 3,6kg w dół
alessandrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 23:31   #1726
goondiet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny jak tam Wasze postępy?? U mnie niestety nic ciekawego !! +2kg ale niestety z mojej winy ! Za dużo piwa !! i słodyczy

jakoś ostatnio nie mogę się zebrać i niestety do widać po wadze i ubraniach ;/


Pozdrawiam Was, mam nadzieję że Wam idzie lepiej!! Ściskam!!
goondiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 19:33   #1727
_magically
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Właśnie od dzisiaj zaczynam moją przygodę z 3d chilli.
Dziewczyny, powiedzcie mi jak sprawa ma się z alkoholem i papierosami? Nie można pić w ogóle czy czasem można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa? ;D
_magically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 14:03   #1728
Kakolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta 3d chili

ach , pomijając fakt ze te uzywki sa niezdrowe, to powiem Ci, ze ja i palę i piję ale nie w sensie "patologicznym" Papierochy są moim nałogiem, niestety ale nie umiem ich rzucić. A alkohol? lubię winko, czerwone, wytrawne no lubię no. I mimo, ze jestem na diecie 3 d chili, i waga mi leci książkowo, to czasami skuszę się na carlo rosi-lampkę
Kakolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:55   #1729
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta 3d chili

Ja jestem na 8 dniu diety i po tygodniu schudłam 2 kg .Bardzo fajna i smaczna dieta tylko te zioła prowansalskie mi jakoś nie podchodzą musze je na proszek w moździerzu mielić i jakoś je przełknę.Już kilka razy próbowałam i kończyłam na 5 dniu a teraz jestem zdeterminowana i skończę ją.Dziewczyny damy rade !!
niki1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 07:53   #1730
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Dieta 3d chili

Ja przy tej diecie pozwalałam sobie od czasu do czasu na sobotnie szaleństwo i nie uważam żeby alkohol w jakiś sposób wpłynął na efekt diety.

Trzymam za was kciuki dziewczyny bo naprawdę warto dotrwać do 28dnia
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 09:16   #1731
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć! Dzisiaj zaczynam Będę musiała robić trochę modyfikacji, bo jestem wegetarianką, ale postaram się zachować taki sam bilans białka, tłuszczu i węglowodanów. Własnie wcinam przekąskowe pomidory i jest ok Śniadanko też niczego sobie, całkiem sycące.
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 18:22   #1732
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta 3d chili

Teraz namawiam moją koleżankę żeby spróbowała tej diety.nie jestem jeszcze w połowie diety ale super sie na niej czuję tak lekko i od zawsze miałam problemy z jedzeniem śniadań brało mnie na wymioty jak jadłam.Wiele razy chciałam to zmienić aż dzięki tej diecie nauczyłam sie jeść 5 razy dziennie.Na początku było to męczące jeść co 2-3 h ale teraz jestem przyzwyczajona i nie sprawia mi to problemów.
niki1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:36   #1733
agnex_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Witam wszystkich czy podzielicie sie przepisami na kurczaka w klimacie diety 3 d? poszukuje ciekawych przepisów na kurczaka w pikantnym klimacie mój email: lokum19@wp.pl
agnex_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:13   #1734
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Dieta 3d chili

Dzień 13 i 2kg mniej
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:41   #1735
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 26
Thumbs up Dot.: Dieta 3d chili

Dzisiaj minął równy miesiąc jak zaczęłam dietę i -5kg. Liczyłam na więcej ale tydzień chorowałam i nie ćwiczyłam i zjadłam kilka razy jakieś ciastko.Ale wynik i tak fajny wszystkie spodnie spadają.Chce jeszcze trochę schudnąć i jeszcze 1 miesiąc będę na diecie.Jestem z niej strasznie zadowolona
niki1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 12:43   #1736
_wiksen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 23
Dot.: Dieta 3d chili

Witam dziewczyny
Również chciałabym zrzucić coś z tą dietą, głównie zależy mi na brzuchu.
Ktoś mógłby mi wysłać na maila dorotachotomska@wp.pl
__________________
Michalinka
_wiksen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 14:22   #1737
rudziasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 3d chili

hej, zagląda ktoś tu jeszcze? temat jakby obumarł..., ja zaczynam dietę od jutra - takie postanowienie noworoczne. Czy są na forum jakieś wegetarianki ktore stosowały tę dietę?
rudziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 20:58   #1738
amelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

hej!...ja również mam takie postanowienie noworoczne i zaczynam od jutra...mam nadzieje ze wytrwam tylko ja tak mięsnie tradycyjnie nie chce mi sie kombinowac...chociaz przerwe w jedzeniu miesa mialam owszem 2 lata i coraz czesciej zastanawiam sie czy do tego nie powrócic...
amelai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 21:34   #1739
rudziasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 3d chili

To ja zaczynam trzymać kciuki za nas obie , kurczaka zamieniam na tuńczyka, to chyba dobre rozwiązanie, od ponad 2 lat pijam kawę z kardamonem, cynamonem, imbirem i goździkami jednocześnie i moja waga raczej od tego czasu nie wzrasta: +/ - jakieś 2 kilo,w zależnosci od aktywności fizycznej, dla sceptycznych polecam na start - dla mnie 2 takie kawy dziennie to juz rutyna pisze to na poważnie!!!!! aktualnie od dwóch lat ważę około 58,3 kg (wczesniej moja waga wzrastała do 64 przy wzroscie 159). Moj cel to 53 kg;D i wiem ze z dietą można to zdzialać. Motywacjo przybywaj!!!
rudziasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:03   #1740
niki1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta 3d chili

Ja znowu zaczynam diete od nowa.Po miesiącu schudłam 5kg ale jeszcze by się troche przydało . Do tego pije po każdym posiłku czerwoną herbatę Pu Erh i kupiłam jeszcze Yerbe Mate (ponoć wspomaga odchudzanie i daje niezłego kopa).No i wyzwanie z Mel B i Tiffany.
niki1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.