Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-15, 09:25   #3601
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja jako¶ nie mog³am siê przekonaæ do mycia od¿ywk±, ju¿ na pewno nie przy encanto... Za bardzo mi siê grzywka przet³uszcza I powiem wiêcej, wolê jaki¶ mocny detergent (nie musi byæ od razu SLS, mog± byc jego trochê s³absze odpowiedniki), bo przynajmniej w³osy mi 2 dni trzymaj±, a tak to codzienne mycie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:12   #3602
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Smerfetka696969 moje s± troche podniszczone ale by³y te¿ takie przed prostowaniem. Jutro idê malowaæ w³osy i na czwartek mam fryzjera wiêc podetnê koñcówki
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:35   #3603
Inaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hey kobietki ;-)

Mnie raz uratowa³o prostowanie ... mia³am totalnie ³ami±ce sie koñce po rozja¶nianiu wystarczy³o tylko przeci±gn±æ palcami po w³osach i koñce zostawa³y na nich. To by³o 4 lata temu ... wyszpera³am w internecie o wpisy i artyku³y na temat keratynowego prostowania. Znalaz³am tak¿e pewna pani± która to robila i za³amana stanem wlosów d³ugo sie nie zastanawia³am. To by³o firmy QOD GOLD - byly dwie do wyboru : bardziej prostuj±ca i bardziej od¿ywcza , owa pani zrobi³a mi t± drug± . W³osy przesta³y siê lamaæ by³y falowane ( mam krêcone) ale jak¿e piêkne !

Wczoraj zrobi³am sobie w salonie mojej kole¿anki tym razem encanto... nie mogê doczekaæ siê jutra by umyæ w³osy.. chocia¿ nie wiem czemu boje siê, ¿e nie bêdzie takiego efektu ... teraz mam proste jak druty ale czy moje loki zosta³y ujarzmione? Zobaczymy ....

Buziaki !
Inaaa17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:52   #3604
shamarh
Przyczajenie
 
Avatar shamarh
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie
Nawet nie widzia³am ¿e encanto zrobi³o sie takie popularne, kilka lat temu jak jeszcze nie mo¿na by³o encanto dostaæ zamawia³am z kole¿ankami na spó³kê z ebaya, ale pamiêtam ¿e wtedy nie do¶æ okropny zapach, oczy ³zawi³y to ten nie fajny przyliz, no i nie bardzo jestem pewna czy na mnie zdzia³a³o bo jako¶ spektakularnego efektu nie mia³am.
teraz postanowi³am dac znowu encanto szanse, zauwa¿y³am pewnie ró¿nice, co do poszczególnych etapów wykonywania zabiegu, np: wtedy z ¿róde³ internetowych, po na³o¿eniu keratyny i odzywki nie suszy³am w³osów tylko od razu mokre prostowa³am
zastanawiam sie te¿ na po³o¿eniem encanto nie kilka 3cm od czubka g³owy tylko dopiero gdzie¶ w okolicach karku?
Próbowa³a która¶ z Was tak nak³adaæ, by zniwelowaæ przyklapniête w³osy?
shamarh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:05   #3605
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez shamarh Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Nawet nie widzia³am ¿e encanto zrobi³o sie takie popularne, kilka lat temu jak jeszcze nie mo¿na by³o encanto dostaæ zamawia³am z kole¿ankami na spó³kê z ebaya, ale pamiêtam ¿e wtedy nie do¶æ okropny zapach, oczy ³zawi³y to ten nie fajny przyliz, no i nie bardzo jestem pewna czy na mnie zdzia³a³o bo jako¶ spektakularnego efektu nie mia³am.
teraz postanowi³am dac znowu encanto szanse, zauwa¿y³am pewnie ró¿nice, co do poszczególnych etapów wykonywania zabiegu, np: wtedy z ¿róde³ internetowych, po na³o¿eniu keratyny i odzywki nie suszy³am w³osów tylko od razu mokre prostowa³am
zastanawiam sie te¿ na po³o¿eniem encanto nie kilka 3cm od czubka g³owy tylko dopiero gdzie¶ w okolicach karku?
Próbowa³a która¶ z Was tak nak³adaæ, by zniwelowaæ przyklapniête w³osy?


Prostowanie od pewnej d³ugo¶ci jest OK, je¶li nie masz krêcio³ków od czubka g³owy Ja zwykle tak robiê prostowanie w³a¶nie (jedynie grzywkê muszê prostowaæ ca³±, bo jest zbyt krótka i lubi siê wywijaæ)
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:35   #3606
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez shamarh Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Nawet nie widzia³am ¿e encanto zrobi³o sie takie popularne, kilka lat temu jak jeszcze nie mo¿na by³o encanto dostaæ zamawia³am z kole¿ankami na spó³kê z ebaya, ale pamiêtam ¿e wtedy nie do¶æ okropny zapach, oczy ³zawi³y to ten nie fajny przyliz, no i nie bardzo jestem pewna czy na mnie zdzia³a³o bo jako¶ spektakularnego efektu nie mia³am.
teraz postanowi³am dac znowu encanto szanse, zauwa¿y³am pewnie ró¿nice, co do poszczególnych etapów wykonywania zabiegu, np: wtedy z ¿róde³ internetowych, po na³o¿eniu keratyny i odzywki nie suszy³am w³osów tylko od razu mokre prostowa³am
zastanawiam sie te¿ na po³o¿eniem encanto nie kilka 3cm od czubka g³owy tylko dopiero gdzie¶ w okolicach karku?
Próbowa³a która¶ z Was tak nak³adaæ, by zniwelowaæ przyklapniête w³osy?

Ja prostujê od karku i jest jak najbardziej ok, jedyne, co mnie denerwuje to to, ¿e w³osy te od góry s± bardziej spuszone.. ró¿nica nie jest wielka i w sumie tylko ja j± widzê

Teraz jak bêdziesz robi³a nie prostuj na mokro, b³agam to zabójstwo dla w³osów. No i dok³adnie sobie zaznacz miejsce, gdzie po³ozy³a¶ preparat, ¿eby nie spalic w³osów wy¿ej. Ja np. spinam w³osy na dwie gumki pod uszami i nak³adam centymetr od gumki ale mam cienkie w³osy, wiêc u mnie ³atwo ogarn±c nak³adanie preparatu, je¶li masz grubsze, to metoda na kucyki mo¿e siê nie sprawdziæ.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:21   #3607
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Bylam dzisiaj podciac koncowki, a fryzjerka:
- ma pani prostowane? keratyna?
- tak
- u nas?
- nie, sama prostuje
- wow, sama?
podchodzi druga fryzjerka
- pani sama prostuje sobie wlosy keratyna...
- wow, sama?
z zaplecza wychodzi kolejna fryzjerka
- patrz, pani sama prostuje sobie wlosy keratyna!
- wow, sama? a takie ladne sa!
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 18:50   #3608
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Bylam dzisiaj podciac koncowki, a fryzjerka:
- ma pani prostowane? keratyna?
- tak
- u nas?
- nie, sama prostuje
- wow, sama?
podchodzi druga fryzjerka
- pani sama prostuje sobie wlosy keratyna...
- wow, sama?
z zaplecza wychodzi kolejna fryzjerka
- patrz, pani sama prostuje sobie wlosy keratyna!
- wow, sama? a takie ladne sa!
To fajne fryzjerki, ¿e jeszcze Ciê pochwali³y
Ja siê dwa razy przyzna³am i dwa razy spotka³am siê z opini±, ¿e "mog³y mi powypadaæ w³osy" oraz "encanto nie jest bezpiecznym preparatem"/"encanto? nie znam, pracujê tylko na sprawdzonych produktach"
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:02   #3609
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez pusiaczekk Poka¿ wiadomo¶æ
wiem widzialam to ale, pytam raz jeszcze bo na innych stronach widzialam o slsach a tu w pierwszym poscie o soli
ja na innych stronach widzialam info o nie uzywaniu silikonow(???) a nawet ze nie powinno sie zadnych ( OMG!) masek ani odzywek uzywac.....a pozniej placz e niezabezpieczane wlosy wygladaja jak siano i wyrzuty ze to encanto im zniszczylo wlosy...litosci!!
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 07:04   #3610
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

U mnie dzi¶ minê³y dwa tygodnie i bêdê dzi¶ malowaæ, by na ¶wiêta wygl±daæ jak cz³owiek trochê siê obawiam, ¿eby farbowanie nic nie zmieni³o

Nie wiem czemu ale podczas mycia w³osy strasznie mi siê pl±cz± zanim rozczeszê je palcami z od¿ywk± to wyrywam gar¶æ w³osów (myjê szamponem CeCe keratyna i wi¶nia)
__________________
15.08.2015

Edytowane przez czerwonapanienka
Czas edycji: 2014-04-16 o 07:55
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 08:27   #3611
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
ja na innych stronach widzialam info o nie uzywaniu silikonow(???) a nawet ze nie powinno sie zadnych ( OMG!) masek ani odzywek uzywac.....a pozniej placz e niezabezpieczane wlosy wygladaja jak siano i wyrzuty ze to encanto im zniszczylo wlosy...litosci!!
W mojej instrukcji do prostowania w³osów by³o napisane, ¿e trzeba unikaæ szamponów z SLS i silikonów Napisa³am do sprzedawcy, ¿e ten detergent nie ma wp³ywu na keratynê, jedynie (teoretycznie) sól, a tak to mo¿na wszystkiego u¿ywaæ i otrzyma³am odpowied¼, ¿e... takie s± zalecenia producenta
Nie wiem po co tak wprowadzaæ ludzi w b³±d
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 09:15   #3612
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
W mojej instrukcji do prostowania w³osów by³o napisane, ¿e trzeba unikaæ szamponów z SLS i silikonów Napisa³am do sprzedawcy, ¿e ten detergent nie ma wp³ywu na keratynê, jedynie (teoretycznie) sól, a tak to mo¿na wszystkiego u¿ywaæ i otrzyma³am odpowied¼, ¿e... takie s± zalecenia producenta

Nie wiem po co tak wprowadzaæ ludzi w b³±d

Ja te¿ tego nie rozumiem. Poza tym z pewnoscia producent pisal takim ¶miesznym tonem i u¿ywa³ milion wykrzykników :P


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:54   #3613
Inaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Umy³am w³osy i.....

ULGA



PROSTE !

Nawet nie wiecie jaka ulga patrzeæ na w³osy w dobrym w miare stanie po popalonym sianie na dodatek s± proste ... marzenie siê spe³ni³o ..

Ja kupi³am babydream hihi skusi³am sie nawet na ¿el do k±pieli - uwielbiam zapach dzieciaczków . Od¿ywke kupi³am z Isany regeneracyjn±. Jest okey !

Mo¿na upi±æ kucyka czy siê zdeformuj± na 3 miesiace?
Inaaa17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 10:50   #3614
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mo¿esz robiæ z w³osami co chcesz Je¶li w ogóle siê zdeformuj±, to tylko do nastêpnego mycia
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 11:17   #3615
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam dziewczyny,
jestem nowa
Chce zdecydowaæ siê na encanto...ale, no w³a¶nie..
Moje w³osy wiele przesz³y..zosta³y na czê¶ci spalone lokówk±, która mia³a zbyt wysok± temperaturê. Fryzjer mi doradzi³, ¿eby nie by³o widaæ tych spalonych pasm (pokarbowanych) mam zrobiæ keratynowe od¿ywianie w³osów. Oferowa³ zabieg w salonie za 600 z³ (no co jak co, ale na g³owê nie upad³am), dlatego wolê zamówiæ z neta i zrobi mi kumpela. I tak szczerze..czy jazda prostownic± po zniszczonych pasmach - nie zabije mi tych w³osów doszczêtnie?

Je¶li kto¶ ma mi ochotê napisaæ - poczytaj ca³e forum, sorry dziewczyny ale pracujê po 12h dziennie i nie jestem w stanie przewertowaæ ca³ego forum, dlatego mam nadzieje, ¿e znajdzie siê jaka¶ ¿yczliwa osoba która te¿ mia³a MEGA zniszczone w³osy i albo odradzi, albo doradzi

EDIT : po mojej w³osowej kraksie, czê¶æ spalonych w³osów ¶cie³am, czê¶æ siê wykruszy³a. olejuje od 6 miesiêcy, zapuszczam naturalsy ale wiadomo ¿e w³osy od po³owy ucha s± w op³akanym stanie, ¿e chodzê ci±gle w kitku. W³osy generalnie rozja¶niane, cienkie ale OKROPNIE PUSZ¡CE SIÊ..
__________________
*****************
Dbam o w³osy
Zapuszczam
Jestem aktywna

Edytowane przez sztukakamuflazu
Czas edycji: 2014-04-16 o 11:18
sztukakamuflazu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:22   #3616
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny,
jestem nowa
Chce zdecydowaæ siê na encanto...ale, no w³a¶nie..
Moje w³osy wiele przesz³y..zosta³y na czê¶ci spalone lokówk±, która mia³a zbyt wysok± temperaturê. Fryzjer mi doradzi³, ¿eby nie by³o widaæ tych spalonych pasm (pokarbowanych) mam zrobiæ keratynowe od¿ywianie w³osów. Oferowa³ zabieg w salonie za 600 z³ (no co jak co, ale na g³owê nie upad³am), dlatego wolê zamówiæ z neta i zrobi mi kumpela. I tak szczerze..czy jazda prostownic± po zniszczonych pasmach - nie zabije mi tych w³osów doszczêtnie?

Je¶li kto¶ ma mi ochotê napisaæ - poczytaj ca³e forum, sorry dziewczyny ale pracujê po 12h dziennie i nie jestem w stanie przewertowaæ ca³ego forum, dlatego mam nadzieje, ¿e znajdzie siê jaka¶ ¿yczliwa osoba która te¿ mia³a MEGA zniszczone w³osy i albo odradzi, albo doradzi

EDIT : po mojej w³osowej kraksie, czê¶æ spalonych w³osów ¶cie³am, czê¶æ siê wykruszy³a. olejuje od 6 miesiêcy, zapuszczam naturalsy ale wiadomo ¿e w³osy od po³owy ucha s± w op³akanym stanie, ¿e chodzê ci±gle w kitku. W³osy generalnie rozja¶niane, cienkie ale OKROPNIE PUSZ¡CE SIÊ..
Tu kole¿anka równie¿ mia³a zniszczone w³osy i zobacz co napisa³a:
Cytat:
Napisane przez Inaaa17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey kobietki ;-)

Mnie raz uratowa³o prostowanie ... mia³am totalnie ³ami±ce sie koñce po rozja¶nianiu wystarczy³o tylko przeci±gn±æ palcami po w³osach i koñce zostawa³y na nich. To by³o 4 lata temu ... wyszpera³am w internecie o wpisy i artyku³y na temat keratynowego prostowania. Znalaz³am tak¿e pewna pani± która to robila i za³amana stanem wlosów d³ugo sie nie zastanawia³am. To by³o firmy QOD GOLD - byly dwie do wyboru : bardziej prostuj±ca i bardziej od¿ywcza , owa pani zrobi³a mi t± drug± . W³osy przesta³y siê lamaæ by³y falowane ( mam krêcone) ale jak¿e piêkne !

Wczoraj zrobi³am sobie w salonie mojej kole¿anki tym razem encanto... nie mogê doczekaæ siê jutra by umyæ w³osy.. chocia¿ nie wiem czemu boje siê, ¿e nie bêdzie takiego efektu ... teraz mam proste jak druty ale czy moje loki zosta³y ujarzmione? Zobaczymy ....

Buziaki !
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:27   #3617
Inaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hmm z tego co s³ysza³am to owe je¿d¿enie prostownic± to ju¿ pó¼niej nie po samych "go³ych" w³osach tylko po keratynie która dziêki temperaturze wtapia siê w w³osy. Te¿ mia³am tak zniszczone w³osy i voila ! Nie ¿a³ujê.

Mo¿e na pocz±tek spróbuj jakiego¶ ³agodniejszego ¶rodka ni¿ encanto... tu ju¿ reszta dziewczyn bardziej orientujê siê co do firm...
Inaaa17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:01   #3618
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej. W koñcu i ja zdecydowa³am siê na keratynowe prostowanie.
Nie mam krêconych w³osów - mam w³osy falowane, wykrêcaj±ce siê bardzo dziwnie, niesforne, bardzo podatne, pusz±ce siê. od wielu lat prostujê, bo nie da siê nic innego z nimi zrobiæ. Moje w³osy to moja najwiêksza zmora. ¬le wygl±dam w zwi±zanych, a prostowanie te¿ nie zawsze dawa³o fajne efekty, jest mêcz±ce no i strasznie zniszczy³o mi w³osy. Zreszt± ja prostujê, a one pod wp³ywem wilgoci, wiatru, innych czynników zaraz znów lataj± na wszystkie strony. Pomy¶la³am, ¿e czas aby odpoczê³y od prostownicy i ¿e mo¿e to jedyny ratunek dla nich. Bo choæ stosujê od jakiego¶ czasu najró¿niejsze maseczki, od¿ywki i oleje to prostownica dalej robi swoje.

Zrobi³am prostowanie w poniedzia³ek, u fryzjera, bo sama bym siê ba³a i nie mam nikogo kto móg³by pomóc. Jestem za³amana. jasne, w³osy wysz³y fajnie proste i po 1 myciu efekt siê trzyma. Mo¿e delikatnie faluj± koñcówki jak wstanê rano, ale jest nie do porównania. Mycie, wysuszenie i u³o¿enie nie zajmuje mi ju¿ 2-3 h tylko pó³ godz. Ale problem jest wiêkszy. Mo¿e gdybym bardziej wczyta³a siê w±tki... Moje w³osy by³y prostowane na ca³ej d³ugo¶ci i teraz s± okropnie ulizane, przyklapniête u nasady. Wygl±da to strasznie. Mam z natury cienkie w³osy, a z przodu bardzo rzadkie, takie ³yse placki. Nie s±dzi³am ¿e a¿ tak stracê na objêto¶ci. Nie mogê patrzeæ w lustro i wcale nie cieszê siê z zabiegu i bojê siê wychodziæ do ludzi, do pracy. Co zrobiæ? Dzi¶ próbowa³am unie¶æ je piank±, ale to niewiele daje, szybko opadaj± znów. czy która¶ z Was te¿ mia³a ten problem? Czy d³ugo to potrwa, w³osy siê podnios±? Czy mo¿e mam je kilkakrotnie umyæ i wyp³ukaæ keratynê - to jedyna nadzieja? Nie wiem co robiæ i nie wiem jak d³ugo wytrzymam z takim czym¶ na g³owie - wygl±daj± brzydko, jak przet³uszczone.
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:42   #3619
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 029
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. W koñcu i ja zdecydowa³am siê na keratynowe prostowanie.
Nie mam krêconych w³osów - mam w³osy falowane, wykrêcaj±ce siê bardzo dziwnie, niesforne, bardzo podatne, pusz±ce siê. od wielu lat prostujê, bo nie da siê nic innego z nimi zrobiæ. Moje w³osy to moja najwiêksza zmora. ¬le wygl±dam w zwi±zanych, a prostowanie te¿ nie zawsze dawa³o fajne efekty, jest mêcz±ce no i strasznie zniszczy³o mi w³osy. Zreszt± ja prostujê, a one pod wp³ywem wilgoci, wiatru, innych czynników zaraz znów lataj± na wszystkie strony. Pomy¶la³am, ¿e czas aby odpoczê³y od prostownicy i ¿e mo¿e to jedyny ratunek dla nich. Bo choæ stosujê od jakiego¶ czasu najró¿niejsze maseczki, od¿ywki i oleje to prostownica dalej robi swoje.

Zrobi³am prostowanie w poniedzia³ek, u fryzjera, bo sama bym siê ba³a i nie mam nikogo kto móg³by pomóc. Jestem za³amana. jasne, w³osy wysz³y fajnie proste i po 1 myciu efekt siê trzyma. Mo¿e delikatnie faluj± koñcówki jak wstanê rano, ale jest nie do porównania. Mycie, wysuszenie i u³o¿enie nie zajmuje mi ju¿ 2-3 h tylko pó³ godz. Ale problem jest wiêkszy. Mo¿e gdybym bardziej wczyta³a siê w±tki... Moje w³osy by³y prostowane na ca³ej d³ugo¶ci i teraz s± okropnie ulizane, przyklapniête u nasady. Wygl±da to strasznie. Mam z natury cienkie w³osy, a z przodu bardzo rzadkie, takie ³yse placki. Nie s±dzi³am ¿e a¿ tak stracê na objêto¶ci. Nie mogê patrzeæ w lustro i wcale nie cieszê siê z zabiegu i bojê siê wychodziæ do ludzi, do pracy. Co zrobiæ? Dzi¶ próbowa³am unie¶æ je piank±, ale to niewiele daje, szybko opadaj± znów. czy która¶ z Was te¿ mia³a ten problem? Czy d³ugo to potrwa, w³osy siê podnios±? Czy mo¿e mam je kilkakrotnie umyæ i wyp³ukaæ keratynê - to jedyna nadzieja? Nie wiem co robiæ i nie wiem jak d³ugo wytrzymam z takim czym¶ na g³owie - wygl±daj± brzydko, jak przet³uszczone.
podobno to mija po ok 2 tyg kilka dni temu robi³am encanto i tez mam w³osy strasznie obci±zone i wygl±daja na t³uste chociaz myje je codziennie (wczesnej co 2 dni) tyle ze bardzo nie narzekam bo wlosy mam geste
__________________

karolajn91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 16:53   #3620
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

@karolajn91

Te¿ s³ysza³am co¶ o tych 2 tyg ale nie wiem jak to wytrzymaæ i czy to prawda - teraz jeszcze ¶wiêta, jakie¶ rodzinne odwiedziny, koszmar, jak siê tu pokazaæ ludziom. Nie mia³am pojêcia ¿e wiele z tych w³osków, które tak sobie rosn± po bokach i delikatnie podnosz± wszystko mo¿e robiæ tak± ró¿nicê - teraz s± g³adko przyg³adzone, trzymaj± siê skóry g³owy i jest to masakra. Nie mówiê tylko o czubku g³owy, ale o ca³o¶ci. Ca³y ty³, boki, choæ przedzia³ek chyba wygl±da najgorzej :/ Ja umy³am raz, nastêpnego dnia po zabiegu (czyli wczoraj), a teraz staram siê trochê z nimi pochodziæ, choæ od tego ci±g³ego dotykania i poprawiania nie wiem ju¿ czy tez s± t³uste, czy to taki efekt wyg³adzania hehe.

Edytowane przez keskese87
Czas edycji: 2014-04-16 o 16:55
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:54   #3621
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

keskese87 g³owa do góry, podobno przyli¿ mija po 2-4 tygodniach. Póki co mo¿e próbuj je jako¶ lekko tapirowaæ?

Dziewczyny
ja mam pytanie, czy Cocochoco mo¿na stosowaæ w ci±¿y lub w okresie karmienia piersi±? Encanto ma w sk³adzie ten szkodliwy sk³adnik. Cocochoco podobno nie. a Mo¿e doradzicie co¶ jeszcze delikatniejszego?
Mam w³osy falowane. po wysuszeniu suszark± tylko lekko falowane na ¶rodku s³owy, koñce proste. Chcia³abym je wyg³adziæ na d³ugo¶ci i od¿ywiæ keratyn±, tylko tyle.

Chcia³abym wykonaæ keratynowe prostowanie na w³osach, ale nie chcia³abym zaszkodziæ dziecku. Chcia³abym jeszcze przez ci±¿ê zapu¶ciæ w³osy i po porodzie po¶wiêciæ im trochê mniej uwagi, ¿eby skupiæ siê tylko na maluszku. wiadomo, ¿e dobre samopoczucie mamy tez jest wa¿ne

magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 17:21   #3622
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

na coco jest napisane, ¿e nie wolno w ci±¿y i podczas karmienia
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 17:26   #3623
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêki za odpowied¼. w takim razie wstrzymam siê jeszcze rok
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 17:57   #3624
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. W koñcu i ja zdecydowa³am siê na keratynowe prostowanie.
Nie mam krêconych w³osów - mam w³osy falowane, wykrêcaj±ce siê bardzo dziwnie, niesforne, bardzo podatne, pusz±ce siê. od wielu lat prostujê, bo nie da siê nic innego z nimi zrobiæ. Moje w³osy to moja najwiêksza zmora. ¬le wygl±dam w zwi±zanych, a prostowanie te¿ nie zawsze dawa³o fajne efekty, jest mêcz±ce no i strasznie zniszczy³o mi w³osy. Zreszt± ja prostujê, a one pod wp³ywem wilgoci, wiatru, innych czynników zaraz znów lataj± na wszystkie strony. Pomy¶la³am, ¿e czas aby odpoczê³y od prostownicy i ¿e mo¿e to jedyny ratunek dla nich. Bo choæ stosujê od jakiego¶ czasu najró¿niejsze maseczki, od¿ywki i oleje to prostownica dalej robi swoje.

Zrobi³am prostowanie w poniedzia³ek, u fryzjera, bo sama bym siê ba³a i nie mam nikogo kto móg³by pomóc. Jestem za³amana. jasne, w³osy wysz³y fajnie proste i po 1 myciu efekt siê trzyma. Mo¿e delikatnie faluj± koñcówki jak wstanê rano, ale jest nie do porównania. Mycie, wysuszenie i u³o¿enie nie zajmuje mi ju¿ 2-3 h tylko pó³ godz. Ale problem jest wiêkszy. Mo¿e gdybym bardziej wczyta³a siê w±tki... Moje w³osy by³y prostowane na ca³ej d³ugo¶ci i teraz s± okropnie ulizane, przyklapniête u nasady. Wygl±da to strasznie. Mam z natury cienkie w³osy, a z przodu bardzo rzadkie, takie ³yse placki. Nie s±dzi³am ¿e a¿ tak stracê na objêto¶ci. Nie mogê patrzeæ w lustro i wcale nie cieszê siê z zabiegu i bojê siê wychodziæ do ludzi, do pracy. Co zrobiæ? Dzi¶ próbowa³am unie¶æ je piank±, ale to niewiele daje, szybko opadaj± znów. czy która¶ z Was te¿ mia³a ten problem? Czy d³ugo to potrwa, w³osy siê podnios±? Czy mo¿e mam je kilkakrotnie umyæ i wyp³ukaæ keratynê - to jedyna nadzieja? Nie wiem co robiæ i nie wiem jak d³ugo wytrzymam z takim czym¶ na g³owie - wygl±daj± brzydko, jak przet³uszczone.
No niestety ok 2 tygodni mo¿esz mieæ taki przyklap Susz w³osy g³ow± w dó³ i stosuj na razie jakie¶ lekkie, nieobci±¿aj±ce od¿ywki. Ewentualnie myj w³osy wieczorem i ¶pij w jakim¶ lu¼nym koczku na czubku g³owy albo kitce
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:54   #3625
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowied¼. w takim razie wstrzymam siê jeszcze rok
Dzisiaj robi³am coco i szczerze mówi±c nie polecam w ci±¿y czy podczas karmienia, reakcja moich oczów jasno dawa³a do zrozumienia, ¿e sk³adniki nie s± przyjazne. Jasne pewnie l¿ejsze od encanto, ale u mnie skoñczy³o siê czerwonymi oczami za³zawionymi przez ca³y czas nak³adania i suszenia w³osów

Dziewczyny czy podczas pierwszego zmywania cocochoco lepiej u¿ywaæ jakiego¶ szamponu w miarê lekkiego czy to nie ma za bardzo znaczenia?
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:03   #3626
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

@ Vinnga & magdaavon

dziêki za rady, postaram sie to zastosowac przy kolejnym myciu i zobaczymy. mam nadzieje, ¿e te 2 tyg. to faktycznie taka magiczna data, bo jak nie przejdzie to nie wiem... dzi¶ w pracy co 2h do ³azienki lata³am tapirowaæ w³osy :P a i tak by³o ¶rednio hehe.

Edytowane przez keskese87
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:05
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:29   #3627
pusiaczekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny! to moje w³oski prawie po tygodniu od encanto i po dwóch myciach g³owy wlosy nie sa oklapniete moze dzieki temu ze ostatnia warstwa by³a prostowania do góry.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (107,0 KB, 64 za³adowañ)

Edytowane przez pusiaczekk
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:36
pusiaczekk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:35   #3628
pusiaczekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

I jeszcze jedno zdjêcie dla porównania : przed, od razu po i dzisiaj
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (94,2 KB, 72 za³adowañ)
pusiaczekk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 22:07   #3629
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka¿ wiadomo¶æ
Tu kole¿anka równie¿ mia³a zniszczone w³osy i zobacz co napisa³a:
Super, dziêki za odpowiedz
Jak my¶licie który ¶rodek do w³osów spalonych,mocno zniszczonych,pusz±cych bêdzie najlepszy?
-encanto
-cocochoco
??
__________________
*****************
Dbam o w³osy
Zapuszczam
Jestem aktywna
sztukakamuflazu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-16, 22:48   #3630
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Poka¿ wiadomo¶æ
Super, dziêki za odpowiedz

Jak my¶licie który ¶rodek do w³osów spalonych,mocno zniszczonych,pusz±cych bêdzie najlepszy?

-encanto

-cocochoco

??

Nie mam porównania, ale encanto dobrze siê sprawdza. Jednak nie prostuj na 230st, bo to za du¿o na zniszczone w³osy.



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.