Middlesex University w Londynie - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-31, 23:03   #1351
anika19900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Middlesex University w Londynie

Hej! Chcialabym zaaplikowac o pozyczke na zycie, od wrzesnia zaczne drugi rok i chcialabym zapytac Was, czy ktos z Was bral i jesli tak jak i gdzie aplikowac. Widzialam dziewczyny cos pisaly wyzej o pozyczce dla pracujacych studentow, na co ja bym sie kwalifikowala ( part time od 3miesiecy), ale nie bardzo wiem gdzie na to aplikowac. Niestety na maintenance loan z tego co na student finance wyczytalam EU studenci nie moga aplikowac. Bede wdzieczna za pomoc!
anika19900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 21:31   #1352
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Middlesex University w Londynie

Cytat:
Napisane przez anika19900 Pokaż wiadomość
Hej! Chcialabym zaaplikowac o pozyczke na zycie, od wrzesnia zaczne drugi rok i chcialabym zapytac Was, czy ktos z Was bral i jesli tak jak i gdzie aplikowac. Widzialam dziewczyny cos pisaly wyzej o pozyczce dla pracujacych studentow, na co ja bym sie kwalifikowala ( part time od 3miesiecy), ale nie bardzo wiem gdzie na to aplikowac. Niestety na maintenance loan z tego co na student finance wyczytalam EU studenci nie moga aplikowac. Bede wdzieczna za pomoc!
Hej. Sciagnij z neta forme pn1 i wypelnij ja. Ja podawalam tam dochod moich rodzicow (na ten rok musisz podac dochod za rok 2013/14. Mi do tego kazali doslac kopie kontraktu z pracy, 3 ostatnie payslipy, kopie biletu lotniczego i oryginalny paszport (takze lepiej nadaj przesylke rejestrowana). W tym roku aplikowalam drugi raz, wiec wyslalam 3 payslipy i to w sumie tyle. Ogolnie powiem Ci, ze caly proces jest nieskomplikowany, przy odrobinie szczescia powinno pojsc jak po masle, czego Ci zycze Jak masz jakies pytania to pisz.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-06-06 o 21:33
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 11:54   #1353
vulturelone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Middlesex University w Londynie

Witam. Czy są tu osoby które aplikują na Middlesex w roku 2015? Aktualnie czekam na wyniki z matury, kierunek który wybrałam to Psychology with Neuroscience. Powoli zaczynam rozglądać się za sprawami związanymi z mieszkaniem i pracą. Jeżeli ktoś również planuje w tym roku wyjeżdżać proponuję skontaktować się przez facebooka. W grupie zawsze raźniej
vulturelone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 17:53   #1354
_blackberryy
Przyczajenie
 
Avatar _blackberryy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
GG do _blackberryy
Dot.: Middlesex University w Londynie

Hej Ja w tym roku składałam papiery na Middlesex, kierunek Music Business and Arts Management, dostałam conditional offer i czekam na wyniki z matur
_blackberryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 14:26   #1355
vulturelone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Middlesex University w Londynie

Cytat:
Napisane przez _blackberryy Pokaż wiadomość
Hej Ja w tym roku składałam papiery na Middlesex, kierunek Music Business and Arts Management, dostałam conditional offer i czekam na wyniki z matur
To podobnie jak ja, teraz też czekam na wyniki. Może jakiś kontakt przez facebooka?
vulturelone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 08:30   #1356
londonaddict13
Przyczajenie
 
Avatar londonaddict13
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Middlesex University w Londynie

Bardzo tu cicho ostatnio. Napiszcie co u was, bo ja już oficjalnie zrezygnowałam ze studiowania na Mdx. Dostałam się, nie dostałam tego akademika co chciałam, ale szukałam pokoi, dostałam kredyt, ale od jakiegoś czasu myślałam czy to w ogóle jest warte zachodu. Doszłam do wniosku, że ten uniwersytet nie jest warty oszczędzania i nerwów moich i moich rodziców. A potem wyjdziesz z dosłownie papierkiem, który nic się nie liczy, bo powiedzmy sobie szczerze, ten uniwersytet to żart. Ten wpis nie ma na celu obrażenia nikogo, czy zniechęcenia ( szczególnie, jeżeli już jesteście w Londynie ). Ja sama uważam, że uniwersytet jest ważny, ale najwięcej zależy od samego człowieka, tego co chce osiągnąć i pewności tego co chce studiować. Zdałam sobie sprawę, że byłam zaślepiona samym faktem, że bd studiować i mieszkać w Londynie. Co jest strasznie dziecinne. Teraz przygotowuję się do matury na rozszerzeniu i bd zdawać do uniwersytetów, które moim zdaniem są tego warte ( dosłownie i w przenośni ). Od razu zaznaczę, że korzystałam z pomocy episteme. Nie mam nic do nich, zrobili co mieli zrobić, bo się dostałam ( co nie jest jakimś wyczynem w tej sytuacji ), ale jeżeli rozważasz wysyłanie papierów przez nich to zrób sobie przysługę i tego nie rób. Sam/a wyślij przez UCAS nawet do tego Middlesex, masz zawsze więcej wyborów uni, a nie zostajesz z jednym tak jak ja ( episteme wysyła aplikację do jednego uni). Musisz pisać certyfikat, ale zawsze masz zabezpieczenie, jeżeli rozważał/abyś transfer. Teraz biję się w głowę, że chciałam iść do Middlesex. Mam nadzieję, że dostane się tam, gdzie chce. Lepiej późno niż wcale .
londonaddict13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:16   #1357
EveL0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 60
Dot.: Middlesex University w Londynie

Hej,
ktos w tym roku sie wybiera na Mdx?
ja zaczynam za miesiac
EveL0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 05:05   #1358
Onaa_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Middlesex University w Londynie

Hej, chciałam sie zapytać jak jest na tym Middlesex University ? Dostałam sie na niego ale nie wiem czy warto isc - mimo wszystko mam mieszane uczucia.

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------

Przeraziły mnie te negatywne komentarze - chociaz teraz to myśle , ze wole nawet i skończyć ten uwm w Olsztynie i potem jechać do pracy za granice tylko watpię zeby z polskim papierkiem było łatwiej
Onaa_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-29 06:05:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.