Problemy 25 letniej dziewicy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 16:06   #1
Tech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15

Problemy 25 letniej dziewicy..


Witam,
mój wątek może się wydać komuś śmieszny, albo niepotrzebny. Wiem,że było kilka podobnych, więc wybaczcie. Więc może zacznę od początku.W moim życiu, że to tak określę-uczuciowym różnie się układało. Dlatego właśnie mam prawie 25 lat i nadal jestem dziewicą. Nigdy nie myślałam, że tak długo w takim powiedzmy stanie zostanę ale cóż tak wyszło. Dziewictwo nigdy nie było dla mnie powodem ani do dumy ani do hańby. Większość znajomych uważa, że z pewnością miałam kilku partnerów - jednonocnych. Nie jestem, jeżeli można tak powiedzieć "dziewiczym typem", nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Niedawno poznałam chłopaka-zakochałam się i wiem, że jest to ta właściwa osoba. Przeglądając forum trafiłam na wypowiedź jednej z Wizażanek, która też dziewictwo straciła w tym samym wieku. Napisałam do niej maila z pytaniem jak zareagował na to jej partner. ku mojemu zdziwieniu odpisała,że się mu nie przyznała, bo to wstyd być dziewicą w czasach kiedy 15-stki mają to dawno za sobą Od czasu kiedy przeczytałam tego maila wpadłam w wisielczy humor. Zaczęłam sie zastanawiać czy powiedzieć mojemu partnerowi czy nie powiedzieć. Jak powiedzieć to jak? A jeżeli pomyśli, że coś jest ze mną nie tak? Przecież nie skłamię, że chciałam czekać do ślubu czy zasłaniać się jakimiś religijnymi pomysłami. Ufam mu i mam nadzieje,że zrozumie, ale teraz się boje. Ehh wygadałam się i liczę, że pomożecie
Tech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:11   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

moim zdaniem jesli to "ten" facet to bedzie dumny ze bedzie tym pierwszym a moze i nawet ostatnim, wiec ja bym sie nie martwiła
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:15   #3
ada_85
Raczkowanie
 
Avatar ada_85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 121
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

skoro mu ufasz i uważasz, że to TEN facet to jak najbardziej nie masz się czym przejmować i uważam, że powinnaś mu powiedzieć, że jest to Twój pierwszy raz, a on może będzie trochę zdziwiony, ale raczej pozytywnie
ada_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:21   #4
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

powiedz, ze nie spotkalas do tej pory faceta z ktorym bys chciala uprawiac seks i tyle.

A masz w ogole jakies doswiadczenia w tej sferze?
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:29   #5
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Kochana, szczerze watpie, zeby Twoj facet uwazal, Twoj problem, za powod do wstydu.Nie martw sie!
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:32   #6
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez Tech Pokaż wiadomość
Witam,
mój wątek może się wydać komuś śmieszny, albo niepotrzebny. Wiem,że było kilka podobnych, więc wybaczcie. Więc może zacznę od początku.W moim życiu, że to tak określę-uczuciowym różnie się układało. Dlatego właśnie mam prawie 25 lat i nadal jestem dziewicą. Nigdy nie myślałam, że tak długo w takim powiedzmy stanie zostanę ale cóż tak wyszło. Dziewictwo nigdy nie było dla mnie powodem ani do dumy ani do hańby. Większość znajomych uważa, że z pewnością miałam kilku partnerów - jednonocnych. Nie jestem, jeżeli można tak powiedzieć "dziewiczym typem", nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Niedawno poznałam chłopaka-zakochałam się i wiem, że jest to ta właściwa osoba. Przeglądając forum trafiłam na wypowiedź jednej z Wizażanek, która też dziewictwo straciła w tym samym wieku. Napisałam do niej maila z pytaniem jak zareagował na to jej partner. ku mojemu zdziwieniu odpisała,że się mu nie przyznała, bo to wstyd być dziewicą w czasach kiedy 15-stki mają to dawno za sobą Od czasu kiedy przeczytałam tego maila wpadłam w wisielczy humor. Zaczęłam sie zastanawiać czy powiedzieć mojemu partnerowi czy nie powiedzieć. Jak powiedzieć to jak? A jeżeli pomyśli, że coś jest ze mną nie tak? Przecież nie skłamię, że chciałam czekać do ślubu czy zasłaniać się jakimiś religijnymi pomysłami. Ufam mu i mam nadzieje,że zrozumie, ale teraz się boje. Ehh wygadałam się i liczę, że pomożecie
Powiedz mu tak, jak napisałaś to nam: że po prostu tak się życie ułożyło i tyle. Jeśli to normalny facet i zależy mu na Tobie, to fakt, czy miałaś przed nim partnera, czy nie, niczego między Wami nie zmieni.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:46   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

jakby mój facet był dumny z bycia pierwszym to bym poczuła pewien niesmak.

czemu miałabyś nie mówić?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 16:47   #8
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

powiedz. jeśli Cię kocha i mu zależy, będzie dumny że jest Twoim pierwszym
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:50   #9
Tech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Dziękuję Wam wiedziałam, że podtrzymacie mnie na duchu. Sama myślałam w ten sposób, tylko przeraził mnie mail od tamtej Wizazanki. Ona swojemu partnerowi powiedziała, że ma "kobiece problemy " dlatego na początku stosunku musi być bardzo delikatny. Podobno się nie zorientował, ale ja sobie takich ceregieli nie wyobrażam
Tech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:55   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
jakby mój facet był dumny z bycia pierwszym to bym poczuła pewien niesmak.
(...)
Jak wyżej.

Jeżeli nie będzie o tym rozmowy, to nie zaczynaj tematu, no chyba, że będziesz czuła taką potrzebę. Możesz powiedzieć jakiś czas po pierwszym razie, możesz nie mówić wcale. Generalnie fajnie by było - taka moja opinia - gdybyś trafiła na faceta, którego mało będzie interesowało, czy jest pierwszy, czy trzeci, a po prostu będzie się skupiał na znajomości i związku z Tobą, na teraźniejszości. Tak Ci się życie ułożyło, nie jesteś jakaś nawiedzona, nie robisz z dziewictwa ani towaru, ani karty przetargowej, co jest bardzo fajne. Po prostu nie spotkałaś jeszcze nikogo z kim znajomość doszła by aż to tego etapu - tyle, zwyczajne życie, czego tu się wstydzić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:58   #11
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Powiedz, po pierwsze jeśli uważasz że to "ten" facet, to powinnaś być z nim szczera, a po drugie to dość istotna informacja dla w miarę komfortowego przebiegu tego wydarzenia lepiej, żeby facet wiedział chociażby, że musi być trochę bardziej delikatny. Powodzenia

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
jakby mój facet był dumny z bycia pierwszym to bym poczuła pewien niesmak.

czemu miałabyś nie mówić?
O, to to swoją drogą... Generalnie uważam, że z ludźmi, którzy przywiązują jakąś wielką wagę do przeszłości seksualnej partnera (zaznaczam, że nie chodzi mi o zdrowotne znaczenie takich informacji), coś jest zazwyczaj nie tak i lepiej ich omijać szerokim łukiem
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 17:05   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
(...)
Generalnie uważam, że z ludźmi, którzy przywiązują jakąś wielką wagę do przeszłości seksualnej partnera (zaznaczam, że nie chodzi mi o zdrowotne znaczenie takich informacji), coś jest zazwyczaj nie tak i lepiej ich omijać szerokim łukiem
Hehe, z ust mi to wyjęłaś.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:25   #13
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Facet bedzie dumny,ze jestes jego pierwsza .Mysle,ze jestsm rozsadna dziewczyna i partner,ktorego wybralas jest odpowiedni i wyrozumialy,takze nie powinno byc problemu.Pozatym moj byly stracil wianuszek majac 23lata Moze Cie to podniesie na duchu ;D
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:29 Powód: Jak bylo to sory
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:33   #14
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak wyżej.

Jeżeli nie będzie o tym rozmowy, to nie zaczynaj tematu, no chyba, że będziesz czuła taką potrzebę. Możesz powiedzieć jakiś czas po pierwszym razie, możesz nie mówić wcale. Generalnie fajnie by było - taka moja opinia - gdybyś trafiła na faceta, którego mało będzie interesowało, czy jest pierwszy, czy trzeci, a po prostu będzie się skupiał na znajomości i związku z Tobą, na teraźniejszości. Tak Ci się życie ułożyło, nie jesteś jakaś nawiedzona, nie robisz z dziewictwa ani towaru, ani karty przetargowej, co jest bardzo fajne. Po prostu nie spotkałaś jeszcze nikogo z kim znajomość doszła by aż to tego etapu - tyle, zwyczajne życie, czego tu się wstydzić?
Tyle, że zazwyczaj w takich przypadkach dziewczyny się boją, że on się w trakcie zorientuje, że one w tym temacie zielona całkowicie
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:44   #15
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Poza tym, jak chcecie u dziewczyny ukryc pierwszy raz? Przeciez ja to bedzie bolec i pewnei bedzie krwawic Wiec po co klamac? I tak sie dowie.
To zaden powod do wstydu. Znam chlopcow ktorzy maja 22 lata i sa prawiczkami i tez jakos nie ida na "dziw***" zeby tylko ten pierwszy raz miec za soba. Czekaja i tyle
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:49   #16
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Ja bym powiedziała Po pierwsze, pierwszy raz jest na tyle specyficzny, że mężczyzna musi być jednak bardziej delikatny i uważny, niż z kobietą, która już ma to za sobą. Po drugie, w sumie i tak się pewnie zorientuje, więc po co udawać?

Takie moje zdanie, bo ja z TŻ o tym rozmawiałam (że nie tylko jestem 20letnią dziewicą, ale i nie mam żadnych doświadczeń okołoseksualnych, że tak to ujmę ), i na dobre mi to wyszło. Gdy się dowiedział, był zaskoczony, ale przez to spowolnił tempo poznawania się fizycznie, a przy pierwszym razie był bardzo delikatny i ostrożny, więc wspominam to naprawdę dobrze i bezboleśnie
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:54   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Poza tym, jak chcecie u dziewczyny ukryc pierwszy raz? Przeciez ja to bedzie bolec i pewnei bedzie krwawic Wiec po co klamac? I tak sie dowie.
To zaden powod do wstydu.
(...)
Tu nie chodzi o kłamanie, ale nic nie mówienie, jeżeli nie ma się na to ochoty i nie widzi powodu. Znam dwie dziewczyny, w których przypadku faceci się nie zorientowali, że to ich pierwszy raz. Żadnego krwawienia, czy innych spraw. Boli również i bez powodu - gdy się np. bardzo długo nie uprawiało seksu (ja już po kilku dniach nie uprawiania seksu jestem jak taka "dziewica" - mega ciasno i nieraz boli). Boleć może i z braku odpowiedniego nawilżenia. Więc takie gadanie, że facet się od razu zorientuje, to wiesz... takie gadanie. Jakby byli tacy sprytni wszyscy i spostrzegawczy, to niektóre dziewczyny by im nie wmawiały, że dziewicami są - a bywa przecież i tak.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:57
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:59   #18
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

A gdyby Twojego TZ to był pierwszy raz to chciałabyś wiedzieć?
Ja bym powiedziała.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:26   #19
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Nie masz czego się wstydzic, w odróżnieniu od tych piętnastek, o których wspomniałaś
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 19:33   #20
XYXYXY30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 358
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Nie masz czego się wstydzic, w odróżnieniu od tych piętnastek, o których wspomniałaś
Otóż to Jeśli go w jakiś sposób zaskoczysz tym faktem, to tylko pozytywnie. Żaden normalny facet nie przyjmie negatywnie tego, że jest pierwszym partnerem dziewczyny.

Edytowane przez XYXYXY30
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:33 Powód: literówka
XYXYXY30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:41   #21
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Red face Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Jeśli masz kompleksy z tego powodu i bardzo boisz się jego reakcji, to nic mu nie mów.
Jednak radziłabym podejść do sprawy ze zdrowym poczuciem humoru Może delikatnie cuś zasugerować. Jeżeli go wcześniej uprzedzisz, że do tej pory nigdy nie kochałaś się z facetem, to pewnie będzie dla Ciebie delikatniejszy.
Poza tym po jego reakcji możesz ocenić, czy warto akurat z nim to zrobić
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:06   #22
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Jak najbardziej powiedz, inaczej facet może mieć taki jakiś żal do Ciebie, że nie wiedział albo też i wyrzuty sumienia że nieświadomie był niewystarczająco delikatny

A tak poza tym ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 23 lat więc wielkiej różnicy nie ma I wcale nie żałuje, wręcz cieszę się że stało się to z kimś naprawdę konkretnym
Heh no i ja się przyznałam, co prawda usłyszałam coś w stylu "o nie, kolejna" ale żartem oczywiście Przynajmniej wiedział jak delikatnie podejść
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:18   #23
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
jakby mój facet był dumny z bycia pierwszym to bym poczuła pewien niesmak.
i ja, szczerze mówiąc, też oO

jeśli nie chcesz, to mu nie mów. jeśli chcesz, to powiedz.
ale radziłabym nie robić z tego faktu cyrku typu `kochanie, musimy poważnie porozmawiać, ponieważ muszę ci powiedzieć coś bardzo ważnego, proszę tylko się nie śmiej, bo widzisz ja.. ja.. *dramatyczna cisza* jestem dziewicą! `.
powiedziałabym to na luzie, przy okazji jakiegoś tematu, że nie mam doświadczenia w sprawach seksu.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:22   #24
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

facet będzie szczęśliwy, że jest tym pierwszym
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:10   #25
hannahxunicorn
Sylwiaobi
 
Avatar hannahxunicorn
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

wiekszosc facetow sie cieszy ze ich kobieta jest dziewicą i ze to on bedzie tym pierwszym i jedynym. Chyba, że facet nie myśli o Tobie poważnie, wtedy może mu tos prawaic problem.
hannahxunicorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:14   #26
emer
Rozeznanie
 
Avatar emer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 509
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

.
__________________
'Signora, please stop being so sad. If you continue like this, I will be forced to make love to you. And I've never been unfaithful to my wife.'
'Under the Tuscan Sun'

Edytowane przez emer
Czas edycji: 2011-02-21 o 10:53
emer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:23   #27
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Zaczynać związek od kłamstwa? Blleee.... Ja bym powiedziała, przecież to nie jest jakaś choroba. Poza tym jeśli on jest doświadczony bedzie wiedział w jaki sposób zajać sie Tobą, zeby ułatwic Ci ten pierwszy raz-jeśli sie na niego zdecydujesz Poza tym facet będzie miał do Ciebie od razu wielki szacunek ze tak powiem, skoro potrafiłaś "wytrzymać" i nie zrobić tego z pierwszym lepszym
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:40   #28
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

zastanawia mnie czemu tyle dziewczyn pisze jak jaki to facet powinien być dumny, szczęśliwy itp
ot neutralna informacja, o tyle potrzebna, że warto żeby facet był delikatniejszy i nie oczekiwał po pierwszej nocy jakiś super fajerwerków

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez hannahxunicorn Pokaż wiadomość
wiekszosc facetow sie cieszy ze ich kobieta jest dziewicą i ze to on bedzie tym pierwszym i jedynym. Chyba, że facet nie myśli o Tobie poważnie, wtedy może mu tos prawaic problem.
pierwszym może i tak czy jedynym okaże się na łożu śmierci

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez paczek1990 Pokaż wiadomość
Zaczynać związek od kłamstwa? Blleee.... Ja bym powiedziała, przecież to nie jest jakaś choroba. Poza tym jeśli on jest doświadczony bedzie wiedział w jaki sposób zajać sie Tobą, zeby ułatwic Ci ten pierwszy raz-jeśli sie na niego zdecydujesz Poza tym facet będzie miał do Ciebie od razu wielki szacunek ze tak powiem, skoro potrafiłaś "wytrzymać" i nie zrobić tego z pierwszym lepszym
aa jakby nie była dziewica to miał by od razu mniejszy? tudzież jak sie nią nie jest a ma sie mniej niz te 25 lat to sie zrobilo to z pierwszym lepszym

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-10-18 o 21:41
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:05   #29
hannahxunicorn
Sylwiaobi
 
Avatar hannahxunicorn
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

[QUOTE=maconha89;22746306]zastanawia mnie czemu tyle dziewczyn pisze jak jaki to facet powinien być dumny, szczęśliwy itp
ot neutralna informacja, o tyle potrzebna, że warto żeby facet był delikatniejszy i nie oczekiwał po pierwszej nocy jakiś super fajerwerków

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------


pierwszym może i tak czy jedynym okaże się na łożu śmierci

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

haha chodziło mi o to ,że podczas związku ma to poczucie, że jest jedyny, że wczesniej prze nim nikt inny nie był tu i uwdzie a co sie stanie pozniej to juz nigdy nie wiadomo oczywiscie :P
hannahxunicorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:14   #30
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Problemy 25 letniej dziewicy..

Cytat:
haha chodziło mi o to ,że podczas związku ma to poczucie, że jest jedyny, że wczesniej prze nim nikt inny nie był tu i uwdzie
Rozumiem że traktowanie kobiety jak gówniane nienadgryzione/nierobaczywe jabłko to jest powód do radości?
Łał super nikt nie wkładał w nią penisa, będę pierwszy, ale zabawa.
Toć to nie jest rozpakowywanie prezentów w święta w wieku 10 lat, ludzie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.