Matura 2014 :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 20:24   #3031
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Puola Pokaż wiadomość
A może założymy klub?? Bo czasem chcę się wygadać, a tu za bardzo nie chcę pisać...
chyba, ze już jest, a ja o nim nie wiem
Nic mi nie wiadomo o istnieniu klubu. A nie jest to zły pomysł.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:03   #3032
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Ja uznaję ściąganie, jeżeli jest coś naprawdę ciężkiego, albo masz się człowieku uczyć pół dnia czegoś, czego na maturze pisać nie będziesz, np. fizyki zaawansowanej uczą humanistów jednak uważam za kretyństwo ściąganie np. z języka polskiego, jeżeli za rok muszę zdać maturę

Też mam takie osoby w klasie, pusty zeszyt, przychodzą na sprawdzian, a nie wiedzą z czego... jednak najbardziej mnie rozwaliła koleżanka, która na sprawdzian z geografii pytała się mnie, co jest stolicą Francji...albo mój kolega szukał Brazylii w Azji...naprawdę...ja nie wiem wtedy, czy się śmiać, czy płakać, bo ja rozumiem, nie wiedzieć gdzie jest jakieś małe państewko itd., ale kurde, szukać Brazylii w Azji?



http://www.youtube.com/watch?v=3D_KKa0UeA0
:hahahaha:
U mnie też ściągają na potęgę. Dobra biologia, czy tam fizyka to zrozumiem... ale coś co się przyda w życiu ? Mapa ? Pierwsza pomoc ? No to już by sobie darowali i się nauczyli, bo to są akurat ważne i potrzebne rzeczy

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Nic nie pobije mojego pana od PO i jednocześnie wychowawcy, którytwierdzi że mam zagrożenie, chociaż moje oceny to 1 z odpowiedzi i 3 ze sprawdzianu. Nie wiem jakim cudem mogło wyjść z tego zagrożenie
W ogóle on nie jest zbyt normalny, za 2 tygodnie mamy wycieczkę, wszycy zapłacili, a okazało się, że nie ma miejsca dla 1 osoby, bo on stwierdził, że na pewno ktoś zachoruje A jak nikt nikt zachoruje, to będzie losowanie kto nie jedzie


Ja jestem z 14 grudnia.
U mnie koleś od PO potrafi stwierdzić, że ktoś ma zagrożenie przy ocenach 5,4,3 i jednej zaległej nie pisanej A jak się tą zaległą napisało, to już wtedy nie było zagrożenia

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
incredible, nie dostałam :< aż sprawdzę, czy Ci dobrego maila podałam :<

marcinosz, a jak tam twoje języki obce?

Mnie babka z PO grozi nieklasyfikowaniem?:O
Babka ?
A nawet ok, aczkolwiek czasu mam mało. Wymyśliłam nawet, że założę sobie zeszyt i będę tam wpisała postępy nad językami i dalsze plany
A chwilowo jestem na etapie poszukiwania podcastów z rosyjskiego Ale głupia sprawa bo nigdzie nie mogę znaleźć takich na poziom podstawowy
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:19   #3033
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: Matura 2014 :)

A ja mam podobno nie zdać z geografii tylko dlatego, że biologia jest dla mnie ważniejsza!

U mnie facet od PO wystawia oceny jak mu się podoba, nawet jak kogoś nie ma , sprawdza ilość zapisanych kartek w zeszycie i kolorków którymi się pisało.
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:26   #3034
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Ja nawet zeszytu z PO nie prowadzę
Nie sprawdza nam zeszytów. W ogóle nic tam nie piszemy, no może oprócz tematu
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:43   #3035
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość


Babka ?
A nawet ok, aczkolwiek czasu mam mało. Wymyśliłam nawet, że założę sobie zeszyt i będę tam wpisała postępy nad językami i dalsze plany
A chwilowo jestem na etapie poszukiwania podcastów z rosyjskiego Ale głupia sprawa bo nigdzie nie mogę znaleźć takich na poziom podstawowy
Tak, babka! Nie trawimy się wzajemnie
Masz jakieś dalsze plany? :d Ja staram się ich unikać bo coraz więcej języków na mojej liście, coraz więcej 'liznę' i już nie mam czasu na nic ;d obecnie mam mały kryzys przy tych 5 językach + łacina i dlatego ciekawa byłam :d
Podcasty na poziomie podstawowym jeśli idzie o rosyjski chyba nie istnieją. Ja zaczęłam od średnio zaawansowanych
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:13   #3036
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Tak, babka! Nie trawimy się wzajemnie
Masz jakieś dalsze plany? :d Ja staram się ich unikać bo coraz więcej języków na mojej liście, coraz więcej 'liznę' i już nie mam czasu na nic ;d obecnie mam mały kryzys przy tych 5 językach + łacina i dlatego ciekawa byłam :d
Podcasty na poziomie podstawowym jeśli idzie o rosyjski chyba nie istnieją. Ja zaczęłam od średnio zaawansowanych
Moje dalsze plany językowe Co raz więcej języków chce znać, ale muszę zacząć się ograniczać, bo zamiast się uczyć do szkoły, to z językami siedzę i coraz gorsze oceny mam

Obecnie stawiam na : Szwedzki, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i łacinę, a francuski to sobie odpuszczę, albo przynajmniej poziom komunikatywny
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:43   #3037
twenty_eleven
Rozeznanie
 
Avatar twenty_eleven
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 858
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Moje dalsze plany językowe Co raz więcej języków chce znać, ale muszę zacząć się ograniczać, bo zamiast się uczyć do szkoły, to z językami siedzę i coraz gorsze oceny mam

Obecnie stawiam na : Szwedzki, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i łacinę, a francuski to sobie odpuszczę, albo przynajmniej poziom komunikatywny
łał - masz głowe do języków, a przede wszystkim chęci ja narazie męcze hiszp, troche włoski i ang musze mieć perfect : D szukam łaciny, bo by mi się przydała - nie znasz jakiś stron z ćw może (jakoś mi te koniungacje nie idą) ?
__________________
Kosmetyki, naturalna pielęgnacja i makijaż - przegląd kosmetycznych nowości, recenzje i wskazówki dot. makijażu - zapraszam na Instagram
twenty_eleven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:12   #3038
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
A nawet ok, aczkolwiek czasu mam mało. Wymyśliłam nawet, że założę sobie zeszyt i będę tam wpisała postępy nad językami i dalsze plany
Owszem, polecam, ja założyłam taki zeszyt do ćwiczeń, bo niby ćwiczę, ale albo za mało, albo za dużo, bardzo chaotycznie to wszystko urządzone i taki zeszyt bardzo pomógł, bo po tygodniu można zobaczyć, jakie błędy się popełnia i co trzeba polepszyć. Mam tez taki zeszyt 'czytelniczy' do książek i do nauki języków poświęciłam aż dwie strony

Cytat:
Napisane przez Sisisa Pokaż wiadomość
U mnie facet od PO wystawia oceny jak mu się podoba, nawet jak kogoś nie ma , sprawdza ilość zapisanych kartek w zeszycie i kolorków którymi się pisało.
Boże...nie ważne, czy umiesz kogoś uratować od udławienia czynem 'Hajmliśa' (przepraszam, nie wiem, jak się to po niemiecku pisze ), ważne, że masz kolorowy zeszyt współczuję Ci, to naprawdę żałosne jest...

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Masz jakieś dalsze plany? :d Ja staram się ich unikać bo coraz więcej języków na mojej liście, coraz więcej 'liznę' i już nie mam czasu na nic ;d obecnie mam mały kryzys przy tych 5 językach + łacina i dlatego ciekawa byłam :d

Phi phi phi już Cię Martynko widzę, bez planów językowych w sumie chciałabym mieć taki zapał jak ty, oddaj mi go trochę

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Co raz więcej języków chce znać, ale muszę zacząć się ograniczać, bo zamiast się uczyć do szkoły, to z językami siedzę i coraz gorsze oceny mam

Obecnie stawiam na : Szwedzki, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i łacinę, a francuski to sobie odpuszczę, albo przynajmniej poziom komunikatywny
Ja mam na odwrót, zamiast języków, czyli czegoś co mi się przyda, to uczę się np. fizyki i oczywiście tydzień po sprawdzianie nic nie pamiętam np. z tych zwierciadeł, więc po co mi to

Ambitnie czuję się przy Was dziwnie, tylko angielski i hiszpański



Nom, to teraz zdaję relację. Wróciłam do domu o 4 nad ranem, dzisiaj kaca nie miałam, ale za to bolą mnie nogi od tańca i gardło od darcia się w trakcie piosenek ale to chyba dobrze, nie? poznałam parę fajnych osób, bliżej poznałam kilka osób z którymi znałam się tylko z widzenia i co dziwne usłyszałam, że jestem bardzo komunikatywna i rozumiem ludzi-dla kogoś z tak niskim poczuciem własnej wartości było co najmniej dziwne . Naturalnie, parę osób zgonowało, a tym jubilatka ale było fajnie.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:18   #3039
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Nom, to teraz zdaję relację. Wróciłam do domu o 4 nad ranem, dzisiaj kaca nie miałam, ale za to bolą mnie nogi od tańca i gardło od darcia się w trakcie piosenek ale to chyba dobrze, nie? poznałam parę fajnych osób, bliżej poznałam kilka osób z którymi znałam się tylko z widzenia i co dziwne usłyszałam, że jestem bardzo komunikatywna i rozumiem ludzi-dla kogoś z tak niskim poczuciem własnej wartości było co najmniej dziwne . Naturalnie, parę osób zgonowało, a tym jubilatka ale było fajnie.
Fajnie, że się dobrze bawiłaś
A co z tym chłopakiem??

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ja też czuję się dziwnie. Wy uczycie się po 5 języków, a ja tylko dwa
Tzn. trzy, bo od dzisiaj ruszam z hiszpańskim
Jak znajdę jakieś materiały, to jeszcze zacznę węgierski
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:23   #3040
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Puola Pokaż wiadomość
Fajnie, że się dobrze bawiłaś
A co z tym chłopakiem??

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Ja też czuję się dziwnie. Wy uczycie się po 5 języków, a ja tylko dwa
Tzn. trzy, bo od dzisiaj ruszam z hiszpańskim
Jak znajdę jakieś materiały, to jeszcze zacznę węgierski
Tylko się przekonałam, że to frajer lepiej dla mnie

Wiem, wiem, widziałam na blogu wścibska ja
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:32   #3041
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez _incredible_ Pokaż wiadomość
Kombinowanie przez cały czas <3
Nie no, u mnie też niektórzy cały czas na ściągach, ale przychodzą do szkoły i jest sprawdzian i wtedy są wielkie oczy i "co? sprawdzian? z czego? jak ja mam pusty zeszyt". A kogo to obchodzi

Edit: trochę źle to napisałam. Chodziło mi, że czasami jest tak, że przychodzą, a tu nagle sprawdzian, a oni oczywiście nic nie wiedzą. A jak już wiedzą o jakimś sprawdzianie, to TYLKO ściągi, bo po co czegokolwiek się nauczyć ;>
A po co się uczyć czegoś co mi się nigdy nie przyda? Gdybym miała dużo czasu i chęci mogłabym powiedzieć o tym że dla samorozwoju się uczę fizyki ale tak nie jest. Więc nie widzę sensu uczenia się tego w ogóle.

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Nic nie pobije mojego pana od PO i jednocześnie wychowawcy, którytwierdzi że mam zagrożenie, chociaż moje oceny to 1 z odpowiedzi i 3 ze sprawdzianu. Nie wiem jakim cudem mogło wyjść z tego zagrożenie
W ogóle on nie jest zbyt normalny, za 2 tygodnie mamy wycieczkę, wszycy zapłacili, a okazało się, że nie ma miejsca dla 1 osoby, bo on stwierdził, że na pewno ktoś zachoruje A jak nikt nikt zachoruje, to będzie losowanie kto nie jedzie


Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość

Mnie babka z PO grozi nieklasyfikowaniem?:O
Czemu?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 13:17   #3042
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Jakbym siebie słyszała powtarzaj sobie to co ja-ta laska może teraz ma średnią 5.0, ale na maturze ściągać nie będzie miała jak i lipa
Tak właśnie sobie powtarzam
Cytat:
Napisane przez _incredible_ Pokaż wiadomość
Proszę Cię, u mnie są lepsze przypadki Jest taka jedna dziewczyna i nie wie kompletnie nic z angielskiego. Na sprawdzianie pytała mnie jak jest "mówić" po angielsku, albo co to znaczy "Can I help you?". No błagam, to są już podstawy podstaw. Było też raz takie zadanie na sprawdzianie, żeby opisać osobe na zdjęciu. I pytała mnie jak jest sukienka, albo spodnie. Bez przesady. Że też zawsze tak jest, że siada gdzieś obok mnie, a później chce się jakoś ratować ;> Najlepsze jest tak, że zawsze dostaje 1 lub 2
Ja mam taką koleżankę na niemieckim. Rozwala mnie to...

Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość


Tu się zgadzam. Nie widzę sensu ściągania na przedmiotach z których chce się zdawać maturę, bo w maju w przyszłym roku nie będzie takiej możliwości i będzie wielkie aaaa nie umiem.
Brazylia w Azji ... zdolny człowiek.
Eh, jestem na biol-chemie i 90% klasy na biologii i chemii spisuje, a potem część z nich chce isć na medycynę

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Moje dalsze plany językowe Co raz więcej języków chce znać, ale muszę zacząć się ograniczać, bo zamiast się uczyć do szkoły, to z językami siedzę i coraz gorsze oceny mam

Obecnie stawiam na : Szwedzki, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i łacinę, a francuski to sobie odpuszczę, albo przynajmniej poziom komunikatywny
ja znam tylko niemiecki i raczkuję w angielskim Jaki wstyd
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:24   #3043
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez aleksandra987x Pokaż wiadomość
ja znam tylko niemiecki i raczkuję w angielskim Jaki wstyd
Ja po niemiecku umiem liczyć tylko trochę i powiedzieć Ich Bin Klaudia
Zazdroszczę tych 5 języków, ja czasem nie daję rady z angielskim a co dopiero z 5 Chociaż rosyjskiego bym mogła się uczyć ale znowu cyrylica. ;d
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:20   #3044
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Matura 2014 :)

Jeśli mówicie o językach, to ja jedynie angielski, a francuski tylko na lekcje, sama dla siebie nic się nie uczę, bo przechodzi mi motywacja jak widzę 3 i czas, jaki poświęcam na naukę... W wakacje zaczęłam hiszpański, ale przestałam, bo doszłam do wniosku, że powinnam cały mój czas poświęcać na angielski, ponieważ muszę bardzo dobrze zdać maturę, żeby później uczyć się mojego hiszpańskiego

Oglądałyście wczoraj The Voice of Poland? http://www.youtube.com/watch?v=eEtWtldCwck
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:36   #3045
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Moje dalsze plany językowe Co raz więcej języków chce znać, ale muszę zacząć się ograniczać, bo zamiast się uczyć do szkoły, to z językami siedzę i coraz gorsze oceny mam

Obecnie stawiam na : Szwedzki, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i łacinę, a francuski to sobie odpuszczę, albo przynajmniej poziom komunikatywny
to w części języków się zgadzamy angielski, rosyjski i norweski <3 francuski odpuszczam albo dojdę do komunikatywnego, ale lista języków oczekujących mi się wydłuża.. No i do języków których się uczę doszedł czeski <3

Paula to nie zapał, a miłość do języków :d Naprawdę próbuję się ograniczyć bo im więcej ich mam to mi gorzej idzie.. Zapał to bym miała jakbym całe dni nad językami siedziała :d Jeszcze rzeczy szkolne muszę jakoś ogarniać.. Matura już za 386 dni
Poza tym pisałam Ci już milion razy, żebyś bardziej uwierzyła w siebie, prawda?

Dziewczyny, w językach chodzi o jakość, a nie ilość
Puola, do węgierskiego masz książkę z serii 'ucz się sam'. To przetłumaczona na polski seria 'teach yourself...' i wydawała mi się całkiem niezła Kumplowi chciałam kupić i jak tak przejrzałam to wersja węgierska też tłumaczona źle nie była

natalkaa7522, chorowałam i raz uciekłam, ale ona twierdzi, że ja notorycznie wagaruję:d

lovelybaka
cyrylica to godzinka nauki i już potem możesz spokojnie czytać na głos W MIARĘ poprawnie, bo nie na 100% ale jednak.
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:44   #3046
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A po co się uczyć czegoś co mi się nigdy nie przyda? Gdybym miała dużo czasu i chęci mogłabym powiedzieć o tym że dla samorozwoju się uczę fizyki ale tak nie jest. Więc nie widzę sensu uczenia się tego w ogóle.
Polać jej prawda, prawda!

Cytat:
Napisane przez aleksandra987x Pokaż wiadomość
ja znam tylko niemiecki i raczkuję w angielskim Jaki wstyd
Właśnie nie wstyd, cóż ty dziewczyno chcesz, niemiecki znać to też sztuka

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Ja po niemiecku umiem liczyć tylko trochę i powiedzieć Ich Bin Klaudia
Zazdroszczę tych 5 języków, ja czasem nie daję rady z angielskim a co dopiero z 5 Chociaż rosyjskiego bym mogła się uczyć ale znowu cyrylica. ;d

sad true...jakbym siebie słyszała...patrze na te znaczki i one mnie przerażają tak samo jak wielomiany

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Paula to nie zapał, a miłość do języków :d Naprawdę próbuję się ograniczyć bo im więcej ich mam to mi gorzej idzie.. Zapał to bym miała jakbym całe dni nad językami siedziała :d Jeszcze rzeczy szkolne muszę jakoś ogarniać.. Matura już za 386 dni
Poza tym pisałam Ci już milion razy, żebyś bardziej uwierzyła w siebie, prawda?
(do pogrubionego) Jadę do Łodzi Ci w.......ć nie dobijaj, proszę
Ano mówiłaś, juści, mówiłaś
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:14   #3047
_incredible_
Zakorzenienie
 
Avatar _incredible_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 913
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
incredible, nie dostałam :< aż sprawdzę, czy Ci dobrego maila podałam :<
jak to? Zaraz wyślę jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez Sisisa Pokaż wiadomość
U mnie facet od PO wystawia oceny jak mu się podoba, nawet jak kogoś nie ma , sprawdza ilość zapisanych kartek w zeszycie i kolorków którymi się pisało.
Mistrz

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Nom, to teraz zdaję relację. Wróciłam do domu o 4 nad ranem, dzisiaj kaca nie miałam, ale za to bolą mnie nogi od tańca i gardło od darcia się w trakcie piosenek ale to chyba dobrze, nie? poznałam parę fajnych osób, bliżej poznałam kilka osób z którymi znałam się tylko z widzenia i co dziwne usłyszałam, że jestem bardzo komunikatywna i rozumiem ludzi-dla kogoś z tak niskim poczuciem własnej wartości było co najmniej dziwne . Naturalnie, parę osób zgonowało, a tym jubilatka ale było fajnie.
błagam, tylko nie "nom"
Ja wróciłam o 1, bo kilka osób tak się upiło, że nie było sensu tam siedzieć A kaca jeszcze nigdy nie miałam No i też właśnie u niektórych był zgon, jeden to później już sam sobie polewał Ale ogólnie fajnie było

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A po co się uczyć czegoś co mi się nigdy nie przyda? Gdybym miała dużo czasu i chęci mogłabym powiedzieć o tym że dla samorozwoju się uczę fizyki ale tak nie jest. Więc nie widzę sensu uczenia się tego w ogóle.
Nie pisałam nic o nauce czegoś co się przyda/nie przyda, tylko o uczeniu się czegokolwiek. Bo niektórzy tak mają, że nie uczą się z niczego, nieważne czy to się przyda czy nie i jadą tylko na ściągach.

Edit: Co do języków to ja to dopiero powinnam się wstydzić Uczę się tylko angielskiego, niemiecki olewam, a jak się czegoś trzeba nauczyć do szkoły, to się nauczę, ale później o tym zapominam. Niedawno zaczęłam sama z hiszpańskim, ale obecnie nauka stanęła w miejscu.
__________________
#wizażPORN

Edytowane przez _incredible_
Czas edycji: 2013-04-14 o 15:16
_incredible_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:29   #3048
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Puola Pokaż wiadomość
Ja nawet zeszytu z PO nie prowadzę
Nie sprawdza nam zeszytów. W ogóle nic tam nie piszemy, no może oprócz tematu
Nasz nawet nie wymaga posiadania zeszytów. Powiedział, że on poleca sobie kupić zeszyt 16 kartkowy. Jakieś notateczki to nam zajmą kilka stron a reszta będzie do wyrywania na kartkówki. Więc nie kupiłam.

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Ambitnie czuję się przy Was dziwnie, tylko angielski i hiszpański
Ja też tylko angielski i hiszpański. Ale przy moich zdolnościach językowych, to jak te dwa opanuję to będzie super.

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Nom, to teraz zdaję relację. Wróciłam do domu o 4 nad ranem, dzisiaj kaca nie miałam, ale za to bolą mnie nogi od tańca i gardło od darcia się w trakcie piosenek ale to chyba dobrze, nie? poznałam parę fajnych osób, bliżej poznałam kilka osób z którymi znałam się tylko z widzenia i co dziwne usłyszałam, że jestem bardzo komunikatywna i rozumiem ludzi-dla kogoś z tak niskim poczuciem własnej wartości było co najmniej dziwne . Naturalnie, parę osób zgonowało, a tym jubilatka ale było fajnie.
To fajnie, ze się dobrze bawiłaś.
Nie ogarniam co może być fajnego w upiciu się i wynikającym z tego wymiotowaniu przez pół nocy.

Cytat:
Napisane przez aleksandra987x Pokaż wiadomość
Eh, jestem na biol-chemie i 90% klasy na biologii i chemii spisuje, a potem część z nich chce isć na medycynę
Ja mam biologię rozszerzoną i też spisują, ale ja osobiście uważam, że to bez sensu. No i jeszcze ostatnio wyczaili, że piszę drukowanymi i ładnie na zdjęciach widać, więc sami piszą notatki jak im się zachce. No ale ich wybór.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:45   #3049
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Tylko się przekonałam, że to frajer lepiej dla mnie

Wiem, wiem, widziałam na blogu wścibska ja
Niestety pełno takich po świecie łazi

Eee tam od razu wścibska

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Puola, do węgierskiego masz książkę z serii 'ucz się sam'. To przetłumaczona na polski seria 'teach yourself...' i wydawała mi się całkiem niezła Kumplowi chciałam kupić i jak tak przejrzałam to wersja węgierska też tłumaczona źle nie była
Oo nie wiedziałam. Dzięki za cynk, obczaję
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 16:07   #3050
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez twenty_eleven Pokaż wiadomość
łał - masz głowe do języków, a przede wszystkim chęci ja narazie męcze hiszp, troche włoski i ang musze mieć perfect : D szukam łaciny, bo by mi się przydała - nie znasz jakiś stron z ćw może (jakoś mi te koniungacje nie idą) ?
Do łaciny to ja polecam Łacina dla początkujących (czy jakoś tak) z Edgarda

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
to w części języków się zgadzamy angielski, rosyjski i norweski <3 francuski odpuszczam albo dojdę do komunikatywnego, ale lista języków oczekujących mi się wydłuża.. No i do języków których się uczę doszedł czeski <3

Paula to nie zapał, a miłość do języków :d Naprawdę próbuję się ograniczyć bo im więcej ich mam to mi gorzej idzie.. Zapał to bym miała jakbym całe dni nad językami siedziała :d Jeszcze rzeczy szkolne muszę jakoś ogarniać.. Matura już za 386 dni
Poza tym pisałam Ci już milion razy, żebyś bardziej uwierzyła w siebie, prawda?

Dziewczyny, w językach chodzi o jakość, a nie ilość
Puola, do węgierskiego masz książkę z serii 'ucz się sam'. To przetłumaczona na polski seria 'teach yourself...' i wydawała mi się całkiem niezła Kumplowi chciałam kupić i jak tak przejrzałam to wersja węgierska też tłumaczona źle nie była

natalkaa7522, chorowałam i raz uciekłam, ale ona twierdzi, że ja notorycznie wagaruję:d

lovelybaka
cyrylica to godzinka nauki i już potem możesz spokojnie czytać na głos W MIARĘ poprawnie, bo nie na 100% ale jednak.
Języki to jedna z moich big big love Nie wyobrażam sobie bez tego życia
Pamiętam jak był kiedyś DDTVN koleś znający około 20 języków I nawet po polsku rozmawiał
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:56   #3051
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Matura 2014 :)

Ja kocham obcokrajowców mówiących po polsku, jeśli nie mówią z włoskim akcentem Mój znajomy Amerykanin coś mi ostatnio opowiadał po polsku i nagle rzucił 'no i przyszedł ten, pan który pracuje na poczcie...tak czy siak, przeszkodził mi w najlepszym momencie!' i on wszędzie ostatnio to tak czy siak wrzuca

Ja z łaciny lubię Porta Latina bo jak się człowiek przyzwyczai to się rozumie wszystko o czym piszą, no i najbardziej podoba mi się to, że jak masz nowe słówka to wypisują też słówka z ang, franc i niem, które od nich pochodzą <3

Paula, zaaaapraszam

Puola, daj znać jak się spodobało Korzystam do wersji czeskiej i naprawdę nie jest źle

Inc, doszło. Dzięęęęękuuuuję!
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:01   #3052
_incredible_
Zakorzenienie
 
Avatar _incredible_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 913
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Inc, doszło. Dzięęęęękuuuuję!
nie ma za co
__________________
#wizażPORN
_incredible_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:20   #3053
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Ja kocham obcokrajowców mówiących po polsku, jeśli nie mówią z włoskim akcentem Mój znajomy Amerykanin coś mi ostatnio opowiadał po polsku i nagle rzucił 'no i przyszedł ten, pan który pracuje na poczcie...tak czy siak, przeszkodził mi w najlepszym momencie!' i on wszędzie ostatnio to tak czy siak wrzuca

Ja z łaciny lubię Porta Latina bo jak się człowiek przyzwyczai to się rozumie wszystko o czym piszą, no i najbardziej podoba mi się to, że jak masz nowe słówka to wypisują też słówka z ang, franc i niem, które od nich pochodzą <3

Paula, zaaaapraszam

Puola, daj znać jak się spodobało Korzystam do wersji czeskiej i naprawdę nie jest źle

Inc, doszło. Dzięęęęękuuuuję!
Ja też. To jest takie urocze
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:26   #3054
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
lovelybaka cyrylica to godzinka nauki i już potem możesz spokojnie czytać na głos W MIARĘ poprawnie, bo nie na 100% ale jednak.
To może się wezmę kiedys jak już angielski opanuję

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość

sad true...jakbym siebie słyszała...patrze na te znaczki i one mnie przerażają tak samo jak wielomiany
Wielomiany nawet są spoko, w czwartek mam sprawdzian
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:27   #3055
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Założyłam prywatny klub
Zaraz powysyłam Wam zaproszenia


Edit. Jeżeli o kimś zapomniałam to piszcie
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”

Edytowane przez Puola
Czas edycji: 2013-04-14 o 17:42
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:29   #3056
_incredible_
Zakorzenienie
 
Avatar _incredible_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 913
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Puola Pokaż wiadomość
Założyłam prywatny klub
Zaraz powysyłam Wam zaproszenia
A cóż to?
__________________
#wizażPORN
_incredible_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:29   #3057
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Matura 2014 :)

Mi się podoba jak ten Francuz z tego programu co przed Faktami leci, ''Doradca smaku'' coś mówi ostatnio nie widział jak powiedzieć, że woda ma wrzeć, więc powiedział ''i ta woda się ma...ma się...takie bul bul robić!''-chodziło mu o te bąbelki w wodzie

Na poprawę humoru, moje drogie
http://www.youtube.com/watch?v=NHy1AEtK61k
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:33   #3058
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez _incredible_ Pokaż wiadomość
A cóż to?
Są kluby ogólne, otwarte i prywatne. Ja stworzyłam prywatny dla naszego wątku. Tam są tylko Ci, którzy otrzymają zaproszenia.
Tylko oni mogą tam pisać. Osoby spoza klubu prywatnego nie widzą co tam jest.
Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Mi się podoba jak ten Francuz z tego programu co przed Faktami leci, ''Doradca smaku'' coś mówi ostatnio nie widział jak powiedzieć, że woda ma wrzeć, więc powiedział ''i ta woda się ma...ma się...takie bul bul robić!''-chodziło mu o te bąbelki w wodzie

Na poprawę humoru, moje drogie
http://www.youtube.com/watch?v=NHy1AEtK61k
Też go lubię
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:34   #3059
_incredible_
Zakorzenienie
 
Avatar _incredible_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 913
Dot.: Matura 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Mi się podoba jak ten Francuz z tego programu co przed Faktami leci, ''Doradca smaku'' coś mówi ostatnio nie widział jak powiedzieć, że woda ma wrzeć, więc powiedział ''i ta woda się ma...ma się...takie bul bul robić!''-chodziło mu o te bąbelki w wodzie

Na poprawę humoru, moje drogie
http://www.youtube.com/watch?v=NHy1AEtK61k
Też to czasami oglądam


Najlepszy moment jak rusza nóżkami
__________________
#wizażPORN
_incredible_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:49   #3060
Puola
Zadomowienie
 
Avatar Puola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 961
Dot.: Matura 2014 :)

Właśnie zjadłam całą czekoladę
__________________
„Erfolg hat nur, wer etwas tut, während er auf dem Erfolg wartet.”
Puola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.