wizażanki mieszkające w Nicei - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 21:48   #1
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598

wizażanki mieszkające w Nicei


Cześć dziewczyny, mam 26 lat i mieszkam w Nicei, przeprowadziłam się tu ok. 2 miesiące temu, miejsce jest cudowne, mnóstwo atrakcji, ale czuję się samotna... Bardzo zależy mi aby poznać dziewczyny z którymi można wybrać się na piwo/plażę/imprezę. Mam znajomych z pracy ale to nie do końca moje towarzystwo, poza tym wszyscy to faceci. Dziś widziałam w centrum dwie dziewczyny z Polski i pomyślałam o wizażu, więc jeśli mieszkacie w Nicei lub pobliżu i brakuje wam towarzystwa odezwijcie się
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:51   #2
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Na Plotkowym (emigrantki) jest wątek dla wizażanek z Francji, może tam spróbuj.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:26   #3
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Dzieki bardzo
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 18:44   #4
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Jak długo jeszcze tolerowanie [...] patologii będzie prowadziło do takich sytuacji? Szczerze mnie to przeraża. Tracę wiarę w ludzi.


Edytowane przez 201609140906
Czas edycji: 2016-07-15 o 18:47 Powód: usunięcie określenia, napisanego pod wpływem emocji
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 21:46   #5
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

No nieźle, zawstydził nawet Breivika.

https://www.youtube.com/watch?v=NkhzhBIXTGU

https://www.youtube.com/watch?v=NzShjVtn0K0
Wzruszyło mnie dziecko, które z zaciekawianiem podeszło do trupa (0:39). Ślady masakry wzdłuż całej ulicy, ciekawe jaki wpływ miało to na psychikę tych malców...

__________________

http://s10.ifotos.pl/img/wizard-be_aphpqws.png
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 22:09   #6
Pangloss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 23
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Doraźnie, podkreślam doraźnie, Europa wymaga terapii wstrząsowej. Tzn. Trzeba co najmniej kilka dywizji, trochę zwartych oddziałów, bardzo dużo ostrej amunicji i trochę dołów za miastem żeby rozprawić się z bandytami teraźniejszymi, którzy chcą mordować ludzi w imię pierdooolenia "rajskich" dziewic. Dodatkowo należy zamknąć w więzieniach hunwejbinów polit-poprawności, których jedyną realną propozycją dla społeczeństwa jest to "że do zamachów terrorystycznych należy się przyzwyczaić". Mam na myśli tych durniów, którzy poprzez realizację swoich pomysłów sprowadzają na nasz kontynent zwyczaje z Bliskiego Wschodu.Temat to jednak trudny nie warto jednak tej dyskusji w tym miejscu prowadzić. A na koniec wszystkim eurokretynom może zacytuje jak brzmiała pierwotna wersja hasła, które jest tak ochoczo dzisiaj deformowane, także przez eurokretynów rządzących Francją " Liberte, egalite, fraternite, ou la mort". Właśnie "ou la mort".

Edytowane przez Pangloss
Czas edycji: 2016-07-15 o 22:12 Powód: literówki
Pangloss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 22:39   #7
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

ee tam bedzie jak zwykle- kwiaty znicze flagi na fb słowa potepienia przez gadajace głowy i tyle.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 11:01   #8
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Co tu dużo mówić, niedawno dyskutując tu na forum z najbardziej "postępowymi" wizażankami, gdzie poruszałem sprawę poprawności politycznej Europy zachodniej i islamizacji usłyszałem że piszę "teorie spiskowe" i wklejam źródła z "gooo.wnostronek"

Tymczasem w ciągu dwóch tygodni odkąd zacząłem pisać "teorie spiskowe" zdarzyły się dwa zamachy w USA (jeden udaremniony), zamach w Turcji gdzie zginęło około 30 osób, wypłynął skandal z dwoma amerykańskimi kongresmenami powiązanymi z ISIS, zamach w Nicei i jeszcze na dokładkę wczorajsza próba puczu w Turcji, w którym też gdzieś tam w tle mamy islam.

Eh, skąd się biorą takie oszołomy jak ja? Może jeszcze ktoś powie że przejmowanie kontroli nad mocarstwem atomowym jakim jest Francja też jest groźne?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:25   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Co tu dużo mówić, niedawno dyskutując tu na forum z najbardziej "postępowymi" wizażankami, gdzie poruszałem sprawę poprawności politycznej Europy zachodniej i islamizacji usłyszałem że piszę "teorie spiskowe" i wklejam źródła z "gooo.wnostronek"

Tymczasem w ciągu dwóch tygodni odkąd zacząłem pisać "teorie spiskowe" zdarzyły się dwa zamachy w USA (jeden udaremniony), zamach w Turcji gdzie zginęło około 30 osób, wypłynął skandal z dwoma amerykańskimi kongresmenami powiązanymi z ISIS, zamach w Nicei i jeszcze na dokładkę wczorajsza próba puczu w Turcji, w którym też gdzieś tam w tle mamy islam.

Eh, skąd się biorą takie oszołomy jak ja? Może jeszcze ktoś powie że przejmowanie kontroli nad mocarstwem atomowym jakim jest Francja też jest groźne?
Będzie na szaro, bo zaraz ktoś mnie posądzi o rozsiewanie teorii spiskowych, albo coś podobnego.
Mam znajomą, która mieszka za granicą w jednym z hm. ważniejszych państw Europy i ma dość specyficzną pracę. Nie chcę pisać co robi, ale w pracy ma ciągle kontakt z osobami bardzo wysoko postawionymi - z politykami, wielkimi przedsiębiorcami, topowymi sportowcami, itp. Ogólnie z bogatymi i wpływowymi. Jest obecna przy ich rozmowach. Różne sprawy, które są powszechnie uważane za teorie spiskowe są w w pewnych kręgach oczywiste i nikt w nie nie wątpi. Kilka lat temu myślałam, że znajoma zwyczajnie zmyśla, ale trudno jej nie wierzyć w momencie, gdy np. w ciągu ostatniego roku zrobiło się głośno o sprawie, o której ona mówiła już 3 lata temu

Wyjdę na złą kobietę, ale zamachami w USA się nie ekscytuje za bardzo. Daleki kraj, daleki kontynent, przyczyny i problemy zupełnie inne, niż w Europie, z powszechnym posiadaniem broni na czele.

Dochodzę też do wniosku, że francuskie siły specjalne muszą być w kiepskim stanie, skoro tyle tam się dzieje.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:37   #10
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Noane - dokładnie, to samo wiem od ludzi mieszkających we Francji, Szwecji, Niemczech, Włoszech itp. od dobrych 3 lat. To co się teraz oficjalnie mówi w mediach to jest pikuś, maleńkie ziarenko tego co jest w realu. I ludzie to wiedzą, widzą na własne oczy. Wczoraj zaledwie dostałem info od gościa mającego znajomego pracującego we Francji, że obecnie wręcz 100% ludzi dosłownie boi się wychodzić z domu. No ale cóż teorie spiskowe to teorie spiskowe .

Polecam zresztą wątek i niech każdy pomyśli, kto tu mówi prawdę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=911756
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:13   #11
heterodewiant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
ee tam bedzie jak zwykle- kwiaty znicze flagi na fb słowa potepienia przez gadajace głowy i tyle.
Eee tam, jest jak zwykle - ludzie, którzy mają zerowe pojęcie o sytuacji, będą pisać, że nic się nie robi poza flagami na FB i kwiatami i słowami potępienia.

http://oi63.tinypic.com/23twzd.jpg

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Co tu dużo mówić
Lepiej dużo januszować. Wincyj, wincyj, sebixy czekajo.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Wczoraj zaledwie dostałem info od gościa mającego znajomego pracującego we Francji, że
Znajomy znajomej znajomego znajomych znajo jak jest.
heterodewiant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 12:13   #12
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Nie kumam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57887951ec174_p.jpg (140,6 KB, 116 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:22   #13
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez heterodewiant Pokaż wiadomość
Eee tam, jest jak zwykle - ludzie, którzy mają zerowe pojęcie o sytuacji, będą pisać, że nic się nie robi poza flagami na FB i kwiatami i słowami potępienia.

http://oi63.tinypic.com/23twzd.jpg

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------


Lepiej dużo januszować. Wincyj, wincyj, sebixy czekajo.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Znajomy znajomej znajomego znajomych znajo jak jest.
Znam takich przykładów dużo więcej, akurat tu mówię o infie z wczoraj. W najbliższym czasie pewnie dowiem się coś więcej, chociaż o "postępowych" krajach dowiedziałem się już chyba więcej niż bym chciał
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:24   #14
heterodewiant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Znam takich przykładów dużo więcej, akurat tu mówię o infie z wczoraj. W najbliższym czasie pewnie dowiem się coś więcej, chociaż o "postępowych" krajach dowiedziałem się już chyba więcej niż bym chciał
Znajomość przykładów z tyłka wziętych jest bardzo ciekawa.
heterodewiant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:28   #15
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez heterodewiant Pokaż wiadomość
Znajomość przykładów z tyłka wziętych jest bardzo ciekawa.
Nie z tyłka tylko ze zwykłej życiowej codzienności. Popytaj ludzi którzy tam mieszkają na stałe, albo pojedź tam i pomieszkaj trochę to zobaczysz jak to wygląda w praktyce.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:32   #16
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Nie z tyłka tylko ze zwykłej życiowej codzienności. Popytaj ludzi którzy tam mieszkają na stałe, albo pojedź tam i pomieszkaj trochę to zobaczysz jak to wygląda w praktyce.
Ja się zapytam TŻta jak tylko wróci ze sklepu, bo wyskoczył po coś ze znajomym (we Francji mieszka)...ale zaraz czy to oznacza, że ludzie jednak wychodzą na ulice i się nie boją?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:46   #17
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Ta, nie boją się na zasadzie "mnie tam to nie spotka". Napisz jeszcze że ostatnio rok to najbezpieczniejszy okres w historii Francji.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:46   #18
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez heterodewiant Pokaż wiadomość
Eee tam, jest jak zwykle - ludzie, którzy mają zerowe pojęcie o sytuacji, będą pisać, że nic się nie robi poza flagami na FB i kwiatami i słowami potępienia.

http://oi63.tinypic.com/23twzd.jpg
Trochę płytka ta analiza, a wyciąganie faktów wybiórcze.
Pierwsze z brzegu: niby wg autora bez sensu jest nie wpuszczanie muzułmanów, bo większość nie jest za terroryzmem. Szkoda, że nie wziął pod uwagę, że tych zamachów dokonują praktycznie sami imigranci. Wcale nie jest logiczne (), żeby nie wpuszczać aktywnej pod tym względem grupy, no w ogóle
Bo "kochajmy się bez względu na kulturę, przecież większość jest dobra" to w ogóle nie jest populizm, nic a nic
A hasztagi to jest trochę kpina. Tak jak kpiną są wszystkie fejsbukowe akcje typu "będzie 1000 lajków, to ci źli ludzie, którzy okaleczyli pieska pójdą do więzienia". Jeśli hasztagi są wykorzystywane jako wyraz solidarności to spoko, ale wiara, że wrzucenie czegoś albo polubienie na fejsbusiu czy innym portalu zmieni świat jest z deka mówiąc bardzo naiwne.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 13:23   #19
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Nie mnie sądzić innych, bo nie wiem, jak było, dlatego użyję określenia, że mi się to jedynie wydaje.

No więc ludzie, odpowiedzialni za bezpieczeństwo Francji, prawdopodobnie podejmowali jakieś działania, jestem daleka od potępiania ich w czambuł, ale wydaje mi się, że nie zdali egzaminu, jako strażnicy państwa.

Nie był to pierwszy tego typu atak. Po tym, jak w 2006 roku, w Północnej Karolinie islamista wjechał w tłum studentów, zgromadzonych na kampusie, Amerykanie wydali oficjalne ostrzeżenie - takie ataki można przeprowadzić praktycznie z marszu, bo nikogo nie trzeba szkolić, odpada też zdobywanie materiałów wybuchowych - są wyjątkowo łatwe do przeprowadzenia - i tym bardziej niebezpieczne. Wzywali policjantów, by uważniej przyglądali się samochodom - zwłaszcza tym niespodziewanym w danym miejscu o danej porze.

...ale Ameryka przecież daleko.

Po drodze był jeszcze atak - na tej samej zasadzie - w kanadyjskim Saint-Jean-sur-Richelieu.

...ale Kanada też daleko.

No więc stało się - w grudniu 2014 muzułmanie użyli pojazdów do mordowania we francuskim Dijon i (równie francuskim) Nantes. Krzycząc "Allahu Akbar" wjechali w tłum ludzi. Co zrobiły władze? Uspokajały, że mężczyźni na pewno byli psychicznie chorzy.

Czy to jest postępowanie służące dobru obywateli własnego państwa?
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 09:32   #20
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Media znowu rozdmuchują "jednostkowe" przypadki, które zdarzają się najwyżej kilka razy w tygodniu:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niem...pociagu/dq42v0

Tymczasem w szwedzkim raju opaski "atygwałtowe" nie zadziałały:
http://wrealu24.pl/index.php/service...w-molestowania

Feministki, "postępowcy" i tym podobni, sorry musicie wymyślić coś innego
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:37   #21
lorenn1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

pomyłka

Edytowane przez lorenn1234
Czas edycji: 2016-07-19 o 20:41
lorenn1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:42   #22
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Media znowu rozdmuchują "jednostkowe" przypadki, które zdarzają się najwyżej kilka razy w tygodniu:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niem...pociagu/dq42v0

Tymczasem w szwedzkim raju opaski "atygwałtowe" nie zadziałały:
http://wrealu24.pl/index.php/service...w-molestowania

Feministki, "postępowcy" i tym podobni, sorry musicie wymyślić coś innego
Według ciebie kilka razy w tygodniu to mało?
Te opaski to głupi pomysł, byłabym bardzo zdziwiona, gdyby zadziałał.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:10   #23
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

To była ironia dobra kobieto
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:14   #24
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

A tak z ciekawosci - czy w polskich mediach powiazano juz zamachowca z isis czy nadal jest tylko psychopatycznym przemocowcem uzaleznionym od kokainy i majacym problemy z agresja?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:20   #25
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci - czy w polskich mediach powiazano juz zamachowca z isis czy nadal jest tylko psychopatycznym przemocowcem uzaleznionym od kokainy i majacym problemy z agresja?
Na pewno powiązali tego ostatniego z Niemiec, ale nie wiem nic o tym, żeby powiązali tego z Nicei. Może ma ktoś aktualniejsze dane niż ja.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:10   #26
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tzw-...w-nicei/djj8h3

ISIS oficjalnie się przyznało, że to ich człowiek. Mogli się oczywiście tylko pod to podczepić, ale zamach był mocno w stylu islamskim. Zresztą dwa lata temu w Nates był niemal identyczny zamach z rozjeżdżaniem ludzi. Wtedy francuskie władze i media robiły wszystko żeby przedstawić sprawcę jako tylko chorego psychicznie, który w dodatku był pijany, nie mającego nic wspólnego z ISIS, chociaż w trakcie akcji krzyczał: "Allahu Akbar" . Ktoś już to zresztą wyżej linkował.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:02   #27
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

A tego Marokańczyka który wczoraj rzucił się z nożem na matkę z trzema córkami i przebił ośmiolatce płuco wiążą z isis albo z islamem, czy też tylko zestresowany człowiek?

Ja mieszkam w Niemczech i boję się wychodzić z domu. Zazdroszczę ludziom, którym sytuacja finansowa pozwala na wyprowadzkę do bezpiecznych krajów, zwłaszcza do Australii, sama mogę o tym zapomnieć, w życiu nie będzie mnie na to stać...

A btw, myślę, że biorąc pod uwagę to co się dzieje obecnie, Wizaż powinien odblokować osoby dawniej zbanowane za mówienie tego, co dziś jest faktem.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 21:05   #28
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
A tego Marokańczyka który wczoraj rzucił się z nożem na matkę z trzema córkami i przebił ośmiolatce płuco wiążą z isis albo z islamem, czy też tylko zestresowany człowiek?

Ja mieszkam w Niemczech i boję się wychodzić z domu. Zazdroszczę ludziom, którym sytuacja finansowa pozwala na wyprowadzkę do bezpiecznych krajów, zwłaszcza do Australii, sama mogę o tym zapomnieć, w życiu nie będzie mnie na to stać...

A btw, myślę, że biorąc pod uwagę to co się dzieje obecnie, Wizaż powinien odblokować osoby dawniej zbanowane za mówienie tego, co dziś jest faktem.
Wyprowadz sie do Polski. To cudowny bezpieczny kraj bez imigrantow i ciapatych
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 01:19   #29
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Wyprowadz sie do Polski. To cudowny bezpieczny kraj bez imigrantow i ciapatych
Zawsze te beznadziejne "mądre" rady. Tak jakby chcieć żyć w normalnym kraju było jakimś mega wygórowanym życzeniem
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 06:26   #30
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Zawsze te beznadziejne "mądre" rady. Tak jakby chcieć żyć w normalnym kraju było jakimś mega wygórowanym życzeniem
A co jest nienormalnego w Polsce?
Skoro w Niemczech zycie jest taka trauma, ze boisz sie z domu wyjsc to wroc do Polski. Tu jest milo i przyjaznie.
co jest niby lepszego w takiej Australii?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 22:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.