wizażanki mieszkające w Nicei - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 23:02   #31
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
A co jest nienormalnego w Polsce?
Skoro w Niemczech zycie jest taka trauma, ze boisz sie z domu wyjsc to wroc do Polski. Tu jest milo i przyjaznie.
co jest niby lepszego w takiej Australii?
Czy trzeba być jakimś ponadprzeciętnie inteligentnym, by rozumieć, że spokojne i bezpieczne życie to kwestia większej liczby czynników niż tylko braku islamistów ujawnionych bądź utajnionych w okolicy?
Widzisz, jako kobieta pragnę żyć w kraju, w którym zapewnione jest prawo do samodecydowania, czyli np. do nieograniczonego dostępu do aborcji. Dopóki jestem w wieku reprodukcyjnym raczej nie wrócę do Polski, o ile takie podstawowe prawo kobiet nie zostanie przywrócone.
I nie rozumiem po co takie bezsensowne komentarze, tak, na pewno człowiek rzuci wszystko co tu ma i pojedzie do Polski biedę klepać
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 06:15   #32
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Czy trzeba być jakimś ponadprzeciętnie inteligentnym, by rozumieć, że spokojne i bezpieczne życie to kwestia większej liczby czynników niż tylko braku islamistów ujawnionych bądź utajnionych w okolicy?
Widzisz, jako kobieta pragnę żyć w kraju, w którym zapewnione jest prawo do samodecydowania, czyli np. do nieograniczonego dostępu do aborcji. Dopóki jestem w wieku reprodukcyjnym raczej nie wrócę do Polski, o ile takie podstawowe prawo kobiet nie zostanie przywrócone.
I nie rozumiem po co takie bezsensowne komentarze, tak, na pewno człowiek rzuci wszystko co tu ma i pojedzie do Polski biedę klepać
Cos za cos.

I po kij dorabiac ideologie o samodecydowaniu (no chyba, ze tej aborcji co miesiac potrzebujesz) gdzie chodzi o hajs i tyle.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 18:42   #33
claireholt
Raczkowanie
 
Avatar claireholt
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 102
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Czy trzeba być jakimś ponadprzeciętnie inteligentnym, by rozumieć, że spokojne i bezpieczne życie to kwestia większej liczby czynników niż tylko braku islamistów ujawnionych bądź utajnionych w okolicy?
Widzisz, jako kobieta pragnę żyć w kraju, w którym zapewnione jest prawo do samodecydowania, czyli np. do nieograniczonego dostępu do aborcji. Dopóki jestem w wieku reprodukcyjnym raczej nie wrócę do Polski, o ile takie podstawowe prawo kobiet nie zostanie przywrócone.
I nie rozumiem po co takie bezsensowne komentarze, tak, na pewno człowiek rzuci wszystko co tu ma i pojedzie do Polski biedę klepać

Strasznie przykre jest to co napisałaś. Może pora się w ogóle wysterylizować skoro ot tak stać cię na to aby zabić nienarodzone dziecko. Żal i wstyd czytać twojej wypowiedzi. Nie mam szacunku do takich 'ludzi'.
claireholt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 21:00   #34
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: wizażanki mieszkające w Nicei

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Cos za cos.

I po kij dorabiac ideologie o samodecydowaniu (no chyba, ze tej aborcji co miesiac potrzebujesz) gdzie chodzi o hajs i tyle.
Każdy ocenia po sobie Widocznie ty masz taką hierarchę wartości.
Podziwiam prostotę myślenia, jednak dla mnie sprawa jest bardziej złożona, tutaj ważne jest także samo poczucie poszanowania jako kobiety przez prawo, poczucie, że np. pracując czy wypełniając inne role w społeczeństwie nie przykładam ręki do czegoś, z czym się dogłębnie nie zgadzam i co budzi we mnie ogromny opór.

Cytat:
Napisane przez claireholt Pokaż wiadomość
Strasznie przykre jest to co napisałaś. Może pora się w ogóle wysterylizować skoro ot tak stać cię na to aby zabić nienarodzone dziecko. Żal i wstyd czytać twojej wypowiedzi. Nie mam szacunku do takich 'ludzi'.
No to masz problem, bo miliony kobiet "zabija" te "dzieci" bez mrugnięcia okiem Dla mnie "ludźmi" - tymi w cudzysłowie - są osoby, które domagają się urodzenia przez kobietę wbrew jej woli. Ródź sobie sama, od mojej macicy się odjajeczkuj
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 22:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.