Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-20, 10:12   #3691
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny !
przy okazji ¶wi±t ¿yczê pysznych jajeczek i mokrego podkoszulka jutro

chcia³am zapytaæ- bo robilam encanto metod± tradycyjn± - w lutym,ale teraz juz chcialam calkowicie SLSami j± wyp³ukac zeby zrobic sobie nowe -w maju.no i wlasnie- dobrze oceniacie metodê mieszan± ? mam po 50ml ka¿dego produktu,mysle ze na moje wlosy chyba powinno mi to wystarczyæ na ten jeden raz zmieszanie po 25ml - odzywka+keratyna-ale w³a¶nie - macie jak±¶ sprawdzony przepis na robienie metody mieszanej?
pomo¿ecie?
kole¿ance bêdê robi³a w najblizszym czasie -ona akurat nigdy nie miala robionej- i mysle ze na pierwszy raz to jednak metoda tradycyjna ?
Doradzicie ??
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 10:16   #3692
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Generalnie to dziewczyny polecaj± na pierwszy raz metodê tradycyjn±. Osobi¶cie nigdy mi siê nie chcia³o z ni± bawiæ Metodê mieszan± robiê 50/50, tzn. po³owa keratyny i po³owa od¿ywki. Jestem zadowolona z trwa³o¶ci. Na pocz±tku powtarza³am co 3 miesi±ce, pó¼niej w³osy wytrzyma³y 4, a ostatnio nawet 5 Nie wiem jakby by³o z metod± tradycyjn± - byæ mo¿e trwa³o¶æ by³aby jeszcze lepsza, nie mam porównania.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 10:22   #3693
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie to dziewczyny polecaj± na pierwszy raz metodê tradycyjn±. Osobi¶cie nigdy mi siê nie chcia³o z ni± bawiæ Metodê mieszan± robiê 50/50, tzn. po³owa keratyny i po³owa od¿ywki. Jestem zadowolona z trwa³o¶ci. Na pocz±tku powtarza³am co 3 miesi±ce, pó¼niej w³osy wytrzyma³y 4, a ostatnio nawet 5 Nie wiem jakby by³o z metod± tradycyjn± - byæ mo¿e trwa³o¶æ by³aby jeszcze lepsza, nie mam porównania.

dziêkujê Ci Vinnga za szybk± odpowied¼ chyba zaryzykujê,szkoda czasu na zabawê z w³osami przez 5godzin
mam wlosy do ramion-wiec chyba wystarczy mi po 25ml z kazdego produktu ?? duzo Wam schodzi kosmetyków przy prostowaniu ?
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 10:31   #3694
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Powinno starczyæ, najwy¿ej sobie dolejesz wiêcej jak Ci zabraknie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:01   #3695
klaudusia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja rowniez zycze wam wesolych swiat ) zdecydowalam sie na encanto, teraz tylko poprosic kolezanke zeby podjla sie zrobienia nie za bardzo wiem na czym polega metoda mieszana czy mogly byscie mi przyblizyc? I czy 100ml powinno wystarczyc na moje wlosy? Zdjecia wyzej. Czytalam ze zabieg powinno sie robic w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Czy mozna to zrobic w pokoju prz zamknietych drzwiach ale uchylonym oknie i otwartym balkonie? Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi przy 1 razie i napewno podziele sie opiniami i zdjêciami juz po zabiegu nie moge sie doczekac!!!
klaudusia1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:09   #3696
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Klaudusia- spokojnie otwarte okno + balkon wystarcz±

Encanto nie jest takim potworem jak wiele osób my¶li- gdyby tak by³o to uwa¿am ze potrzebowaliby¶my masek tlenowych do nak³adania i suszenia go,a przecie¿ tak zle nie jest.
ja nakladalam go w pomieszczeniu tylko z otwartym oknem i ¿yjê - wiadomo, lepiej miec pod rêk± rêcznik zeby w razie mocnego dra¿nienia oczu / nosa przylozyc sobie dla ulgi
no i metoda mieszana :
masz linka ponizej-ja dzisiaj sie zaznajomi³am o planujê siê wzi±c za to niedlugo: https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU
zaznaczam ze wklejenie linku nie ma na celu promowania ¿adnek osoby -to jedyny link ktory na filmie cos w skrócie pokazuje
czyli mieszasz w proporcji 1:1 i nakladasz na wlosy , suszysz , prostujjesz i zostawiasz na przynajmniej 3 godziny ( ja planujê nawet zostawic na ca³± noc).
pozdrawiam i zyczê udanych ¶wi±t: )
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:19   #3697
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Monic spoko, jak co¶ to mnie promujesz haha

Wys³ane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 11:22   #3698
ArtBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny jestem swiezakiem z encanto od 4 dni, jakie olejki najlepsze sa ? poradzce cos bo encanto co prawda i tak duzo pomoglo na moje popalone wlosy ale chce je jeszcze wzmocnic bo tragedia po ostatniej fryzjerce zostala mi na glowie
ArtBeauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:34   #3699
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy przesta³y siê pl±taæ gdy je podciê³am- widocznie to zniszczone koñcówki siê pl±ta³y.

Dziewczyny, a co u¿ywacie, by zabezpieczyæ koñcówki? Do tej pory u¿ywa³am Marion z olejkiem arganowym czy po prostowaniu nadal mogê?
Ja kropla oleju arganowego + jedwab chi. Cokolwiek u¿yjesz dobrego, to bêdzie dobre )
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 15:38   #3700
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿esz spróbowaæ ciêcia na prosto, w jakim¶ stopniu powinno pomóc bo w³osy bêd± mia³y jedn± liniê i bêd± trochê ciêzsze Dodatkowo spróbuj olejowania , byæ mo¿e w³osy dlatego siê faluj± bo s± podniszczone.
Troszkê s± zw³aszcza koñcówki ;x
Oleluje ju¿ jaki¶ czas olejkiem lnianym,ry¿owym,rzepakowy m i niebieskim BD
Na razie nic nowego nie kupiê bo brak kasy....
Pyta³am fryzjerski jak podcina maszynk± i prostuje i podcina na mokro tylko problem w tym, ¿e podcinanie na mokro chyba kruszy w³osy ?
I wiem, ¿e musi siê wyprostowaæ ale ja ledwo udajê, ¿e w moim domu nie istnieje prostownica
Polecacie jaki¶ olejek na koñcówki pod serum silikonowe ?
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 17:30   #3701
hanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny!
Od kilku lat czytam o encanto i w koñcu zdecydowa³am ¿e wypróbuje i ja wyprostowaæ sobie tym w³osy, zw³aszcza ,¿e prostownicy u¿ywam codziennie. My¶lê, ¿e bêdzie to wielka wygoda dla mnie i moich w³osów. Mam tylko jeden problem, chodzê 3 razy w tygodniu na basen, i pewnie nie bêdzie to dobre dla keratyny. Macie jaki¶ sposób ¿eby zabezpieczyæ w³osy przed chlorowan± wod±? Czy wystarczy na³o¿enie od¿ywki z keratyn± przed basenem ?
Keratynowe prostowanie zamierzam wykonaæ w weekend majowy. Wstawiê zdjêcia przed i po
Pozdrawiam
hanta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 17:48   #3702
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez hanta Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Od kilku lat czytam o encanto i w koñcu zdecydowa³am ¿e wypróbuje i ja wyprostowaæ sobie tym w³osy, zw³aszcza ,¿e prostownicy u¿ywam codziennie. My¶lê, ¿e bêdzie to wielka wygoda dla mnie i moich w³osów. Mam tylko jeden problem, chodzê 3 razy w tygodniu na basen, i pewnie nie bêdzie to dobre dla keratyny. Macie jaki¶ sposób ¿eby zabezpieczyæ w³osy przed chlorowan± wod±? Czy wystarczy na³o¿enie od¿ywki z keratyn± przed basenem ?
Keratynowe prostowanie zamierzam wykonaæ w weekend majowy. Wstawiê zdjêcia przed i po
Pozdrawiam
Dobrze by by³o jakby¶ zak³ada³a czepek
I by³abym bardzo wdziêczna za informowanie na w±tku jak Twoje w³osy reaguj± na chlor, bo sama te¿ chodzê co jaki¶ czas na basen, ale je¿eli jestem ju¿ wiêcej ni¿ miesi±c po prostowaniu to nie widzê ¿adnej diametralnej ró¿nicy w ich stanie W wakacje przez miesi±c chodzi³am kilka razy w tygodniu to keratyna siê te¿ trzyma³a dobrze, ale nigdy nie chodzi³am tak czêsto przez d³u¿szy czas. Czepka nie noszê, bo nie cierpiê, ale my¶lê, ¿e na pewno to dodatkowe zabezpieczenie.
Zagmatwa³am trochê, ale my¶lê, ¿e warto siê dzieliæ do¶wiadczeniem
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:26   #3703
klaudusia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

jeszcze raz prosze aby ktoras z dziewczyn maj±ca juz doswiadczenie spojrzala na moje fotki i powiedziala ile encanto powinnam kupic;p i czy ktoras z was ktora niedawno zamawiala moze polecic smialo u kogo w tej chwili na allegro mozna kupic??

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

ok, widze ze JOLANDER ma wystawiona aukcje i jest w zaufanych sprzedawcach wiec zamowie od niego. Pozostaje pytanie o ilosc:P sama mysle o zakupie dwoch zestawow po 50ml ale nie wiem czy to nie za malo? mam dosc geste wlosy
klaudusia1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:01   #3704
hanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czepek zak³adam ale materia³owy, wiêc zaopatrze siê w silikonowy bo bardziej chroni w³osy przed chlorem. Oczywi¶cie zdam relacjê
hanta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:26   #3705
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

silikony silikony silikony. mam w³osy do rowka i silikony ca³kowicie wyeliminowa³y mi rozdwajanie koncowek
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-20, 22:14   #3706
nefretete88
Raczkowanie
 
Avatar nefretete88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny podpowiedzcie...
czy która¶ robi³a prostowanie na w³osach cienkich, bez zycia i oklapnietych?
Mam w³osy zniszczone (proste) i chcia³abym poprawiæ ich kondycjê, ale bojê siê, ¿e bêd± jeszcze bardziej przylizane, i ze w zasadzie bedzie gorzej.
Pomózcie prosze, bo nie wiem czy sobie nie narobie krzywdy.
__________________
Kosmetologia to moje ¿ycie
nefretete88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 08:00   #3707
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Troszkê s± zw³aszcza koñcówki ;x
Oleluje ju¿ jaki¶ czas olejkiem lnianym,ry¿owym,rzepakowy m i niebieskim BD
Na razie nic nowego nie kupiê bo brak kasy....
Pyta³am fryzjerski jak podcina maszynk± i prostuje i podcina na mokro tylko problem w tym, ¿e podcinanie na mokro chyba kruszy w³osy ?
I wiem, ¿e musi siê wyprostowaæ ale ja ledwo udajê, ¿e w moim domu nie istnieje prostownica
Polecacie jaki¶ olejek na koñcówki pod serum silikonowe ?
Podcinanie na mokro nie niszczy w³osów A je¿eli nie chcesz ¿eby fryzjerka prostowa³a Ci w³osy prostownic±, popro¶ ¿eby wyprostowa³a Ci je na szczotce. Ja zawsze tak mówiê jak idê do fryzjera i nigdy nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny podpowiedzcie...
czy która¶ robi³a prostowanie na w³osach cienkich, bez zycia i oklapnietych?
Mam w³osy zniszczone (proste) i chcia³abym poprawiæ ich kondycjê, ale bojê siê, ¿e bêd± jeszcze bardziej przylizane, i ze w zasadzie bedzie gorzej.
Pomózcie prosze, bo nie wiem czy sobie nie narobie krzywdy.
Je¿eli z natury masz w³osy ze sk³onn¶ci± do przyklapu, po encanto mo¿e byæ jeszcze gorzej. Nie wiem jak ma siê sprawa z innymi produktami do keratynowego prostowania w³osów (póki co robi³am tylko encanto), mo¿e np. po cocochoco mia³yby wiêcej objêto¶ci. Albo najwy¿ej mo¿esz zrobiæ prostowanie np. od po³owy w³osów
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 09:51   #3708
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny podpowiedzcie...
czy która¶ robi³a prostowanie na w³osach cienkich, bez zycia i oklapnietych?
Mam w³osy zniszczone (proste) i chcia³abym poprawiæ ich kondycjê, ale bojê siê, ¿e bêd± jeszcze bardziej przylizane, i ze w zasadzie bedzie gorzej.
Pomózcie prosze, bo nie wiem czy sobie nie narobie krzywdy.
Robi³am cocochoco i nie wiem czy zdecydowa³abym siê gdybym mia³a oklapniête w³osy Naturalne mam bardzo pusz±ce, falowane i objêto¶ciowo by³o ich bardzo, bardzo du¿o. Po cocochoco pierwsze 2 dni jest przyklap straszny, bo keratyna ma byæ niesp³ukana przez 2/3 dni, a po myciu u mnie by³o idealnie, czyli bez puszenia, ale w³osów objêto¶ciowo o 70% mniej. Tak jak mówiê mi to bardzo pasuje, ale ja mia³am na g³owie siano, pe³no siana. Nie wiem czy nie lepiej tak jak kto¶ wcze¶niej pisa³ wyprostowaæ od po³owy i zobaczyæ jak siê w³osy zachowaj±
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 10:14   #3709
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja nawet jak prostowanie robiê od czê¶ci w³osów, to choæ unikam przyklapu, objêto¶ciowo w³osów i tak jest znacznie mniej, wiêc raczej na ju¿ cienkie i oklapniête w³osy bym nie robi³a encanto
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 11:10   #3710
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Troszkê s± zw³aszcza koñcówki ;x
Oleluje ju¿ jaki¶ czas olejkiem lnianym,ry¿owym,rzepakowy m i niebieskim BD
Na razie nic nowego nie kupiê bo brak kasy....
Pyta³am fryzjerski jak podcina maszynk± i prostuje i podcina na mokro tylko problem w tym, ¿e podcinanie na mokro chyba kruszy w³osy ?
I wiem, ¿e musi siê wyprostowaæ ale ja ledwo udajê, ¿e w moim domu nie istnieje prostownica
Polecacie jaki¶ olejek na koñcówki pod serum silikonowe ?
Podcina siê na mokro, dopiero formuje w³osy na sucho. Podcinanie na mokro jest dla w³osów lepsze chyba, ¿e tniesz maszynk±.

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nawet jak prostowanie robiê od czê¶ci w³osów, to choæ unikam przyklapu, objêto¶ciowo w³osów i tak jest znacznie mniej, wiêc raczej na ju¿ cienkie i oklapniête w³osy bym nie robi³a encanto
ja mam cienkie i oklapniête i mimo wszystko po encanto mo¿e i jest ich trochê mniej, ale s± du¿o ³adniejsze zawsze mo¿na dopi±æ jedn± ta¶mê clip-in na zagêszczenie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 14:03   #3711
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ty masz ¶liczne w³osy
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 15:07   #3712
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze by by³o jakby¶ zak³ada³a czepek
I by³abym bardzo wdziêczna za informowanie na w±tku jak Twoje w³osy reaguj± na chlor, bo sama te¿ chodzê co jaki¶ czas na basen, ale je¿eli jestem ju¿ wiêcej ni¿ miesi±c po prostowaniu to nie widzê ¿adnej diametralnej ró¿nicy w ich stanie W wakacje przez miesi±c chodzi³am kilka razy w tygodniu to keratyna siê te¿ trzyma³a dobrze, ale nigdy nie chodzi³am tak czêsto przez d³u¿szy czas. Czepka nie noszê, bo nie cierpiê, ale my¶lê, ¿e na pewno to dodatkowe zabezpieczenie.
Zagmatwa³am trochê, ale my¶lê, ¿e warto siê dzieliæ do¶wiadczeniem
To mo¿e ja siê wypowiem
W maju zr. po praz pierwszy zrobi³am encanto. Od czerwca mia³am na podwórku basen ogrodowy. Wiadomo - jak nie chce siê wymieniaæ co tydzieñ 5 ton wody to trzeba u¿ywaæ chloru. K±pa³am siê ¶rednio 4 razy w tyg - nie raz razy dziennie - zale¿nie od pogody. W³osy po wyschniêciu by³y "niefajne" ale po umyciu od razu wraca³y do swojej formy Encanto utrzyma³o mi siê do listopada - tzn w³osy nadal by³y prostsze i ³adniejsze ni¿ przed, ale w listopadzie postanowi³am je znowu przeprostowaæ. Od listopada do teraz ani razu nie by³am na basenie a w³osy nadal mam proste - znowu bêdê powtarzaæ encanto w maju ¿eby od¶wie¿yæ efekt. Tak¿e u mnie chlor nie wp³yn±³ negatywnie na w³osy, mimo ¿e przez 3 miesi±ce regularnie mia³ z nimi styczno¶æ.
Kasiasta89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 20:16   #3713
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Podcinanie na mokro nie niszczy w³osów A je¿eli nie chcesz ¿eby fryzjerka prostowa³a Ci w³osy prostownic±, popro¶ ¿eby wyprostowa³a Ci je na szczotce. Ja zawsze tak mówiê jak idê do fryzjera i nigdy nie ma problemu



Je¿eli z natury masz w³osy ze sk³onn¶ci± do przyklapu, po encanto mo¿e byæ jeszcze gorzej. Nie wiem jak ma siê sprawa z innymi produktami do keratynowego prostowania w³osów (póki co robi³am tylko encanto), mo¿e np. po cocochoco mia³yby wiêcej objêto¶ci. Albo najwy¿ej mo¿esz zrobiæ prostowanie np. od po³owy w³osów

Jejku na sucho mia³o byæ :d bo chyba to kruszy w³osy...;x
A fryzjerka prostuje i podcina na sucho xd
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 20:47   #3714
hanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e ja siê wypowiem
W maju zr. po praz pierwszy zrobi³am encanto. Od czerwca mia³am na podwórku basen ogrodowy. Wiadomo - jak nie chce siê wymieniaæ co tydzieñ 5 ton wody to trzeba u¿ywaæ chloru. K±pa³am siê ¶rednio 4 razy w tyg - nie raz razy dziennie - zale¿nie od pogody. W³osy po wyschniêciu by³y "niefajne" ale po umyciu od razu wraca³y do swojej formy Encanto utrzyma³o mi siê do listopada - tzn w³osy nadal by³y prostsze i ³adniejsze ni¿ przed, ale w listopadzie postanowi³am je znowu przeprostowaæ. Od listopada do teraz ani razu nie by³am na basenie a w³osy nadal mam proste - znowu bêdê powtarzaæ encanto w maju ¿eby od¶wie¿yæ efekt. Tak¿e u mnie chlor nie wp³yn±³ negatywnie na w³osy, mimo ¿e przez 3 miesi±ce regularnie mia³ z nimi styczno¶æ.
Dziêki za odpowied¼. Mam nadziejê ¿e i w moim przypadku tak bêdzie, postaram siê przed basenem nak³adaæ jeszcze od¿ywkê na w³osy, zawsze to jakie¶ zabezpieczenie przed tym chlorem
hanta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 21:45   #3715
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W zesz³ym tygodniu robi³am 3ci raz encanto
Tym razem sp³aka³am siê jak nie wiem co, straaasznie robi³am prawie przy samym oknie - obecnie mam nogê w gipsie i ciê¿ko mi siê by³o przetransportowaæ na balkon
Efekt nie jest taki super jak po poprzednich razach, mo¿e moje w³osy siê przyzwyczai³y ?
Nie ma takiego super blasku i prostych w³osów, no chocia¿ siê nie pusz± - tyle dobrego
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 22:07   #3716
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e ja siê wypowiem
W maju zr. po praz pierwszy zrobi³am encanto. Od czerwca mia³am na podwórku basen ogrodowy. Wiadomo - jak nie chce siê wymieniaæ co tydzieñ 5 ton wody to trzeba u¿ywaæ chloru. K±pa³am siê ¶rednio 4 razy w tyg - nie raz razy dziennie - zale¿nie od pogody. W³osy po wyschniêciu by³y "niefajne" ale po umyciu od razu wraca³y do swojej formy Encanto utrzyma³o mi siê do listopada - tzn w³osy nadal by³y prostsze i ³adniejsze ni¿ przed, ale w listopadzie postanowi³am je znowu przeprostowaæ. Od listopada do teraz ani razu nie by³am na basenie a w³osy nadal mam proste - znowu bêdê powtarzaæ encanto w maju ¿eby od¶wie¿yæ efekt. Tak¿e u mnie chlor nie wp³yn±³ negatywnie na w³osy, mimo ¿e przez 3 miesi±ce regularnie mia³ z nimi styczno¶æ.
Dobre wie¶ci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Jejku na sucho mia³o byæ :d bo chyba to kruszy w³osy...;x
A fryzjerka prostuje i podcina na sucho xd
A ciep³ymi no¿ycami?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-21, 23:11   #3717
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dobre wie¶ci



A ciep³ymi no¿ycami?

Maszynk± i raczej nie ciep³± xd
Pierwsze s³yszê o ciep³ych no¿ycach ;d ;o
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:45   #3718
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Paati89 Poka¿ wiadomo¶æ
W zesz³ym tygodniu robi³am 3ci raz encanto
Tym razem sp³aka³am siê jak nie wiem co, straaasznie robi³am prawie przy samym oknie - obecnie mam nogê w gipsie i ciê¿ko mi siê by³o przetransportowaæ na balkon
Efekt nie jest taki super jak po poprzednich razach, mo¿e moje w³osy siê przyzwyczai³y ?
Nie ma takiego super blasku i prostych w³osów, no chocia¿ siê nie pusz± - tyle dobrego
Hmmm, je¿eli zrobi³a¶ zabieg dok³adnie, to jedyne co mi przychodzi na my¶l to to, ¿e mo¿e Twoje w³osy po prostu s± ju¿ na tyle zdrowe, ¿e nie widzisz a¿ takiej ró¿nicy po prostowaniu Najbardziej spektakularny efekt jest za pierwszym razem, bo w³osy mamy zniszczone i niefajne, a tu nagle takie g³adkie i b³yszcz±ce... Pó¼niej siê przyzwyczajamy do tego

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Maszynk± i raczej nie ciep³± xd
Pierwsze s³yszê o ciep³ych no¿ycach ;d ;o
Co¶ takiego, o:
http://www.papilot.pl/wlosy/430/Eksp...la-wlosow.html
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 15:49   #3719
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomo¶ci: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dzieñ dobry
uwielbiam wiza¿ bo tu jest wszytsko, najlepsze jest to ze chce siê na co¶ zdecydowaæ my¶lê ¿e to nowo¶æ a na wiza¿u ju¿ milion postów o tym

proszê o podpowied¼
skoro zabieg robimy 2 -3 cm od skóry g³owy to jakim cudem w³osy przy nasadzie tez maj± byæ proste ?
mam do¶æ krêcone w³osy st±d to pytanie.
__________________
bardzo przepraszam za b³êdy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2014-04-22 o 16:34
aakkzzii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:28   #3720
klaudusia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny mam jeszcze pytanie... otó¿ zamówi³am ju¿ keratynê i czyta³am sobie od pocz±tku wasze posty i natknê³am siê na dziewczynê która po 1 razie encanto napisala ze nigdy wiêcej, ¿e ma ca³e drogi oddechowe popalone i ogólnie masakra... a ja mam problem ze zdrowiem, tzn jestem 3mce po zabiegu przegrody i czyszczenia zatok ale nadal mam dolegliwo¶ci i czêsto choruje na zapalenie zatok, angine itd. W tej chwili tez mam problemy i biore antybiotyk i masc do nosa. wiem, ¿e nie jeste¶cie lekarzami, ja dopiero co dzi¶ bylam u lekarza, kolejn± wizyte mam za tydzieñ ale nawet nie wiem co mia³abym mu powiedzieæ ;p czy to naprawdê az tak zle dzia³a na drogi oddechowy? co byscie zrobily na moim miejscu?;p
klaudusia1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.