Studniówka 2014 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 20:11   #811
ruda_kasia
Raczkowanie
 
Avatar ruda_kasia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 34
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Też mam kotylion na rękę, bransoletkę zakładam na drugą rękę

Co sądzicie o takiej kopertówce? Mam taką podobną i taką biorę, będzie współgrać z dodatkami, ale jak widzę, że wszyscy mają takie malusieńkie to wątpię :p
Jest bardzo ładna. Mi się nie podobają te malutkie, wole duże i cienkie
ruda_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:15   #812
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Też mam kotylion na rękę, bransoletkę zakładam na drugą rękę

Co sądzicie o takiej kopertówce? Mam taką podobną i taką biorę, będzie współgrać z dodatkami, ale jak widzę, że wszyscy mają takie malusieńkie to wątpię :p
bierz, bedziesz sie wyrozniac - w pozytywnym sensie ;d

ciekawe, jak dziewczyny sie bawią
merszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:32   #813
aniool1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 27
Dot.: Studniówka 2014

Dziewczyny, widzę, że parę z was ma buty kupione w bershkce ( chyba dobrze to napisałam ). Ja niestety nie mam butów , a widziałam w tym sklepie dużo przeceniuobych i takich, które idealnie pasowałyby do mojej sukienki. Powiedzcie, czy buty które kupiłyście są wygodne i dam radę przetańczyć w nich całą noc ?
aniool1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:24   #814
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

Dziewczyny, a co sądzicie o tej kiecce : http://allegro.pl/mala-czarna-sukien...853488052.html

Nadaje się na moją 100dniówkę?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:25   #815
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez ruda_kasia Pokaż wiadomość
Jest bardzo ładna. Mi się nie podobają te malutkie, wole duże i cienkie
Mi tak samo właśnie

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość
bierz, bedziesz sie wyrozniac - w pozytywnym sensie ;d

ciekawe, jak dziewczyny sie bawią
No ciekawe

Cytat:
Napisane przez aniool1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę, że parę z was ma buty kupione w bershkce ( chyba dobrze to napisałam ). Ja niestety nie mam butów , a widziałam w tym sklepie dużo przeceniuobych i takich, które idealnie pasowałyby do mojej sukienki. Powiedzcie, czy buty które kupiłyście są wygodne i dam radę przetańczyć w nich całą noc ?
Wygodne się wydawały, ale czy dam radę wytrzymać w nich długo to niestety Ci nie powiem, powiem za tydzień Moje są bardzo wysokie więc zobaczymy.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:41   #816
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Nie no to też trochę moje podejście, że nie będę aż tak szaleć na jedną noc Jestem podejścia, że wolę wyglądać skromnie, ale to w sumie się sprowadza do tego co napisałaś, że niepotrzebnie bym wydała pieniądze

Ten z grafitem widziałam i też mi się spodobał
lepiej skromnie niz jak choinka ) dokladnie moje kolezanki, ktore juz mialy to tez tak swirowaly 100 zlotych za loki, ktore sie zaraz rozwalily ...albo makijaz, ktory poprawialy wdomu ً:p bo taki byl widoczny hshaa
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:40   #817
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: Studniówka 2014

Cześć, ja się oczywiście budzę w lesie, co prawda studniówka dopiero za 3 tygodnie (1 luty), ale na dobrą sprawę mam tylko sukienkę. Jutro jadę kupić buty, które na pewno będą czarne
Moja sukienka wygląda tak: http://www.tkmaxx.com/dresses/navy-l...,4,shop,1,3091
I liczę, że będziecie mieć jakieś sugestie co do biżuterii. Dekolt jest dość duży, do tego ja mam raczej pełniejsze kształty, gdzieś czytałam (a przynajmniej tak mi się wydaje), że do tego typu dekoltu nie zakłada się wisiorków, naszyjników etc., ale jakoś sobie tego nie wyobrażam, więc może mi coś zasugerujecie? Myślałam o takich kaskadowych łańcuszkach cyrkonii (coś w tym guście tylko bardziej stylowe : http://www.claires.co.uk/scalloped-e...-product/14867)

A drugie moje pytanie odnośnie sugestii na temat koloru paznokci. Generalnie bardzo lubię mieć ładny manicure, chciałam pójść w jakiś taki ecru + kawa z mlekiem, ale nie jestem pewna czy będzie pasować. Co ciekawego kombinujecie z paznokciami?

Do fryzjera już jestem umówiona, ale makijaż robię sobie sama. Jestem szatynką, o niebieskich oczach, brązowe cienie ładnie podbijają mi tęczówkę więc chyba na tę paletę kolorystyczną się zdecyduję, nie jestem tylko pewna czy postawić na maty czy coś iskrzącego, jak sądzicie?
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 00:04   #818
punkyasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Studniówka 2014

hanayome, wydaję mi się, że bardziej pasowałyby długie srebrne kolczyki i bransoletka. co do paznokci, może matowa kawa z mlekiem + brokatowy srebrny lakier na palcach serdecznych? widziałam gdzieś zdjęcie tego, ale nie pamiętam w tej chwili gdzie...
punkyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 00:34   #819
anczyka
Raczkowanie
 
Avatar anczyka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 64
Dot.: Studniówka 2014

Planuję kupić biało-czarną sukienkę maxi (bo taki wymóg niestety).
Która marynarka będzie pasowała?
1) http://des.rosewholesale.com/uploads...1022089210.jpg

2)
z ebaya z taką "zakładką" z tyłu..niestety teraz nie mogę znaleźć linku.
Dziewczyny zachwycały się nią na wątku "Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki "

Ta odpada ze względu na torebkę.. moim zdaniem byłoby za dużo połączenia biel-czerń
3)http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA...E3!~~60_12.JPG

Dodam,że będę miała taką torebkę:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...61199388_n.jpg


Czy paznokcie w załączniku będą pasować? Nie będzie za pstrokato? Oczywiście zamiast srebra na skosie,dam złoto
Czy lepiej czarne i złotym ombre?

Stawiam na złote/złoto-czarne dodatki,skłaniam się wyłącznie ku bransoletkom.Kupuje czarne szpilki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pyryry.jpg (13,7 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez anczyka
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:36
anczyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 08:15   #820
Beatrice_Parker
Raczkowanie
 
Avatar Beatrice_Parker
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 251
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez ItsmeJo Pokaż wiadomość
Moja studniówka już jutro, a dzisiaj obudziłam się ze strasznym bólem głowy i gorączką. Ach, takie moje szczęścia
Witam w klubie... Od tygodnia, po Sylwestrze, mam zapalenie oskrzeli. Ale trudno, studniówka to studniówka, nie zrezygnuje
Tylko zero alkoholu, bo antybiotyki, ajjj ;(
__________________
By music to the heart...
Beatrice_Parker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 08:47   #821
ruda_kasia
Raczkowanie
 
Avatar ruda_kasia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 34
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez ruda_kasia Pokaż wiadomość
Już za tydzień moja studniówka, a ja zaczynam wątpić w moją sukienkę

Jest maxi z aksamitu, na zdjęciach nie widać materiału za bardzo ale to jest taki jak miała Angelina Jolie na słynnym zdjęciu z nogą nic się nie błyszczy ani nic.

Wygląda TAK TAK TAK, bez ramiączek klasyczna góra, odcięta pod piersiami z mega dużym wycięciem.
Do niej mam takie buty, taki naszyjnik i fryzurę z avatara. I teraz nie wiem czy nie będę "za sztywna" ( POMOCY ! Jak mogę się trochę ozywić?
Jakie polecacie mi paznokcie? Klasyvznie czetwone, bordo czy moze nudziaki?
ruda_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 09:12   #822
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

http://allegro.pl/mala-czarna-sukien...853488052.html

Nadaje się??
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:05   #823
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Studniówka 2014

Ja robię już ostatnie przymiarki, ostatnie poprawki, ostatnie zakupy bo studniówka już za tydzień. A wogóle to u nas przesadzają z tą studniówką, wczoraj mnie jeden dzień w szkole nie było to kumpela za mną wydzwaniała że trzeba podać swój pesel, numer dowodu i numer telefonu i to samo z partnerem , ale po co komu takie informacje?
No ale cóż... Ponadto musimy jeszcze dopłacać bo od 150 osób nauczyciele mają za darmo, a u nas nie ma tyle..
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:15   #824
kwkroniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
zależy jaką masz figure... ta sukienka pasuje bardzo szczupłym dziewczynom, o niezbyt obfitych kształtach
na zdjęciu wygląda ok, ale nie wiem czy w rzeczywistości ten tiulowy dół nie bedzie sie brzydko układał/ odstawał
__________________
Włosy:
- piję herbatę pokrzywową 03.03.2011
- tabletki skrzyp optima 24.02.2011
- olejek rycynowy, jajko oliwa z oliwek

- projekt denko
- nauka, nauka, nauka !

Edytowane przez kwkroniu
Czas edycji: 2014-01-11 o 10:17
kwkroniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:29   #825
zaakochana18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Studniówka 2014

WitajCie

Moja studniówka jest już tu tuż, bo 25 stycznia
Nie wiem jak to będzie, skoro ja jeszcze nic nie mam, ani sukienki, ani bucików ani pomysłu na fryzurę. Masakra

Zapraszam na mojego bloga, tam dowiecie się więcej

Buziaczki

AnDzia

Wbijajcieee
<ciach>

Miłego weekendu

Edytowane przez magda20003
Czas edycji: 2014-01-11 o 16:57
zaakochana18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:42   #826
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez punkyasia Pokaż wiadomość
hanayome, wydaję mi się, że bardziej pasowałyby długie srebrne kolczyki i bransoletka. co do paznokci, może matowa kawa z mlekiem + brokatowy srebrny lakier na palcach serdecznych? widziałam gdzieś zdjęcie tego, ale nie pamiętam w tej chwili gdzie...
Dziękuję Może rzeczywiście pokombinuję coś ze srebrem, zrobię sobie wycieczkę po sixach, accesorize etc. i coś wymyślę
Ale jakoś do brokatowego srebrnego lakieru nie jestem przekonana

Mam kolejne pytanie. Chciałabym wykonać sobie na oczku makijaż w guście tego: http://youtu.be/BHJ_P9XUlIA?t=3m40s
Wiadomo, że nie uda mi się skompletować identycznych cieni, ale zastanawiam się... polecacie jakąś dobrą paletkę? Rozważałam au naturel ze sleeka, ale po namyśle dochodzę do wniosku, że mogłabym w niej nie znaleźć odpowiednich kolorów. Jakieś pomysły?

+ nie wiem czy nabyć sobie Hakuro h76 czy h78. Przymierzałam się do h76 od dłuższego czasu, ale h78 jest odrobinkę większy i wydaje się miększy. Jak uważacie?
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 13:36   #827
Loumee
Przyczajenie
 
Avatar Loumee
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 17
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez ruda_kasia Pokaż wiadomość
Jakie polecacie mi paznokcie? Klasyvznie czetwone, bordo czy moze nudziaki?
Myślę, że nude będzie trochę zbyt nudny. Twoją stylizację wypadałoby ożywić, np. za pomocą bordo. Choć skoro masz złotą biżuterię, to może pójść w złoto? Do tego jakiś złoty akcent w makijażu...

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna Ale wszystko zależy od tego, jak wyglądałaby na tobie...
Loumee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:13   #828
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Ja robię już ostatnie przymiarki, ostatnie poprawki, ostatnie zakupy bo studniówka już za tydzień. A wogóle to u nas przesadzają z tą studniówką, wczoraj mnie jeden dzień w szkole nie było to kumpela za mną wydzwaniała że trzeba podać swój pesel, numer dowodu i numer telefonu i to samo z partnerem , ale po co komu takie informacje?
No ale cóż... Ponadto musimy jeszcze dopłacać bo od 150 osób nauczyciele mają za darmo, a u nas nie ma tyle..
pobije Cie, w mojej szkole ponadto trzeba podać numer do rodziców (partnerzy też ) hahah, dobrze ze nei ide na ta w mojej szkole
merszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:22   #829
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez kwkroniu Pokaż wiadomość
zależy jaką masz figure... ta sukienka pasuje bardzo szczupłym dziewczynom, o niezbyt obfitych kształtach
na zdjęciu wygląda ok, ale nie wiem czy w rzeczywistości ten tiulowy dół nie bedzie sie brzydko układał/ odstawał
właśnie jestem bardzo drobna, noszę 34 i zastanawiam się, czy będę dobrze wyglądać z tego względu, ze ta sukienka może poszerzać biodra...więc nie wiem, czy szerokie biodra względem drobnej góry będą ładnie wyglądały. Tiul jest ponoć miękki, lejący się
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:55   #830
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez merszja Pokaż wiadomość
pobije Cie, w mojej szkole ponadto trzeba podać numer do rodziców (partnerzy też ) hahah, dobrze ze nei ide na ta w mojej szkole
No jednak mnie nie pobijesz, bo numer rodzica też trzeba podać ale dla mnie to było oczywiste. Mało tego- rodzice osób które idą na studniówke muszą podpisać takie oświadczenie, że biorą w pełni odpowiedzialność za własne dziecko i jego partnera. To jest według mnie chore, bo wkońcu jesteśmy pełnoletni i chyba sami za siebie odpowiadamy?
Mi to tam wszystko jedno, bo moi rodzice mają dobre kontakty z moim TŻ więc oni spokojnie podpiszą, ale co np. mają powiedzieć rodzice mojej kumpeli, którzy nawet nie znają osoby z którą ona idzie?

Kataszka5 właśnie myślę, że tego typu sukienka będzie bardzo dobra dla bardzo szczupłych osób, bo doda im troche "objętości". Sama teraz jestem dość szczupła i kupiłam sukienkę właśnie tiulową a u góry gorset i fajnie to wygląda jak taka księżniczka. Właśnie moim zdaniem takie sukienki są właśnie dla osób szczuplejszych.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"

Edytowane przez Madzialena7
Czas edycji: 2014-01-11 o 14:57
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:01   #831
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
No jednak mnie nie pobijesz, bo numer rodzica też trzeba podać ale dla mnie to było oczywiste. Mało tego- rodzice osób które idą na studniówke muszą podpisać takie oświadczenie, że biorą w pełni odpowiedzialność za własne dziecko i jego partnera. To jest według mnie chore, bo wkońcu jesteśmy pełnoletni i chyba sami za siebie odpowiadamy?
Mi to tam wszystko jedno, bo moi rodzice mają dobre kontakty z moim TŻ więc oni spokojnie podpiszą, ale co np. mają powiedzieć rodzice mojej kumpeli, którzy nawet nie znają osoby z którą ona idzie?

Kataszka5 właśnie myślę, że tego typu sukienka będzie bardzo dobra dla bardzo szczupłych osób, bo doda im troche "objętości". Sama teraz jestem dość szczupła i kupiłam sukienkę właśnie tiulową a u góry gorset i fajnie to wygląda jak taka księżniczka. Właśnie moim zdaniem takie sukienki są właśnie dla osób szczuplejszych.
Oo, to dobrze, moje obawy już są mniejsze tylko właśnie ja biodra mam troszeczkę rozbudowane, tzn. mam odstającą pupę, myślicie, że to nie będzie przeszkadzało i nie zrobi mi z bioder beczki?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:06   #832
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
Oo, to dobrze, moje obawy już są mniejsze tylko właśnie ja biodra mam troszeczkę rozbudowane, tzn. mam odstającą pupę, myślicie, że to nie będzie przeszkadzało i nie zrobi mi z bioder beczki?
Nie, taka sukienka jest szersza niż biodra, więc je zakryje a nie podkreśli. Przynajmniej moim zdaniem
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:34   #833
merszja
Raczkowanie
 
Avatar merszja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 443
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
No jednak mnie nie pobijesz, bo numer rodzica też trzeba podać ale dla mnie to było oczywiste. Mało tego- rodzice osób które idą na studniówke muszą podpisać takie oświadczenie, że biorą w pełni odpowiedzialność za własne dziecko i jego partnera. To jest według mnie chore, bo wkońcu jesteśmy pełnoletni i chyba sami za siebie odpowiadamy?
Mi to tam wszystko jedno, bo moi rodzice mają dobre kontakty z moim TŻ więc oni spokojnie podpiszą, ale co np. mają powiedzieć rodzice mojej kumpeli, którzy nawet nie znają osoby z którą ona idzie?

Kataszka5 właśnie myślę, że tego typu sukienka będzie bardzo dobra dla bardzo szczupłych osób, bo doda im troche "objętości". Sama teraz jestem dość szczupła i kupiłam sukienkę właśnie tiulową a u góry gorset i fajnie to wygląda jak taka księżniczka. Właśnie moim zdaniem takie sukienki są właśnie dla osób szczuplejszych.
ciekawe co w tej sytuacji mialyby zrobic takie osoby jak moja kolezanka, ktora do tego stopnia nie dogaduje sie z rodzicami, ze nie mieszka z nimi od dluzszego czasu
merszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:35   #834
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Studniówka 2014

Dziwnie z tymi podpisami... u mnie nie bylo nic takiego potrzebne, nie podawalismy nawet z kim idziemy, nic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:47   #835
judge_
Przyczajenie
 
Avatar judge_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 20
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Ja robię już ostatnie przymiarki, ostatnie poprawki, ostatnie zakupy bo studniówka już za tydzień. A wogóle to u nas przesadzają z tą studniówką, wczoraj mnie jeden dzień w szkole nie było to kumpela za mną wydzwaniała że trzeba podać swój pesel, numer dowodu i numer telefonu i to samo z partnerem , ale po co komu takie informacje?
No ale cóż... Ponadto musimy jeszcze dopłacać bo od 150 osób nauczyciele mają za darmo, a u nas nie ma tyle..
U mnie podawaliśmy jedynie imię i nazwisko partnera. Rzeczywiście przesada z tymi peselami i numerami tel.

Co do mojej studniówki to baaaardzo się udała, parkiet praktycznie non stop był pełny i to mi się podobało, bo jak byłam na studniówce ze znajomym 2 lata temu to było wręcz przeciwnie, aż dziwnie się tańczyło kiedy parkiet był pusty Zabawa skończyła się około 5/6 tak na dobrą sprawę mimo, że bawiły się już tylko jednostki. Jedyne co mnie trochę denerwowało to dosyć długie przerwy w zabawie (na jedzenie), no ale wiadomo jak to jest kiedy trzeba obsłużyć tyle osób. Ja akurat miałam to szczęście, że jedzenie szybko do mnie docierało, bo niektórzy troszkę musieli na nie czekać. Stwierdzam, że zabawa była godna tych pieniędzy wydanych na tą imprezę.

Życzę udanej studniówki wszystkim którzy bawią się dzisiaj wieczorem!

Edytowane przez judge_
Czas edycji: 2014-01-11 o 15:51
judge_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:12   #836
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Studniówka 2014

Hejka, powracam po krótkiej przerwie. Spędziłam dzisiaj 6 godzin w galerii z koleżankami ale przynajmniej mam już z 90% potrzebnych rzeczy. A sukienka nie skrócona jeszcze. Mam 2 tygodnie wiec chyba się wyrobię ;P
W załączniku dodaję moją sukienkę i kopertówkę. A oto moje nabytki do niej http://www.claires.co.uk/pretty-ston...-product/13489 (ślicznie się błyszczy i układa), srebrny pierścionek z czerwonym kamieniem w środku (coś w tym klimacie http://media.bodaclick.com/img/img_r...f6017578ec.jpg , ale sporo się różniący, nie taki zaręczynowy) oraz do makijażu (uznałam, że zrobię czerwone usta) i kupiłam Wibo Eliksir nr. 08 (taki fajny czerwony, lekko różowawy) i chyba będzie ok. Do tego lekko oczu jasnymi cieniami, kreska i powinno byc ok
Jeszcze tylko kolczyki, bransoletka i skrócić sukienkę i gotowa będę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (39,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 4(1).jpg (40,6 KB, 95 załadowań)
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:30   #837
anczyka
Raczkowanie
 
Avatar anczyka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 64
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez anczyka Pokaż wiadomość
Planuję kupić biało-czarną sukienkę maxi (bo taki wymóg niestety).
Która marynarka będzie pasowała?
1) http://des.rosewholesale.com/uploads...1022089210.jpg

2)
z ebaya z taką "zakładką" z tyłu..niestety teraz nie mogę znaleźć linku.
Dziewczyny zachwycały się nią na wątku "Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki "

Ta odpada ze względu na torebkę.. moim zdaniem byłoby za dużo połączenia biel-czerń
3)http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA...E3!~~60_12.JPG

Dodam,że będę miała taką torebkę:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...61199388_n.jpg


Czy paznokcie w załączniku będą pasować? Nie będzie za pstrokato? Oczywiście zamiast srebra na skosie,dam złoto
Czy lepiej czarne i złotym ombre?

Stawiam na złote/złoto-czarne dodatki,skłaniam się wyłącznie ku bransoletkom.Kupuje czarne szpilki.



Jednak poszukam czarnej marynarki,czy taka dłuższa do pupy będzie wyglądała okej?

Proszę, niech ktoś się wypowie.
Im bliżej tym bardziej się denerwuje,bo praktycznie nie mam nic.


Sent from my GT-S5830i using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez anczyka
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:37
anczyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:16   #838
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

A ja jednak zdecydowałam się na tą : http://allegro.pl/sukienka-jones-and...tml#tabsAnchor ??
Co myślicie?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:21   #839
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
A ja jednak zdecydowałam się na tą : http://allegro.pl/sukienka-jones-and...tml#tabsAnchor ??
Co myślicie?
Dół ładny... Ale co chcesz założyć pod górę? (Mam nadzieję że coś chcesz)
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:28   #840
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Studniówka 2014

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Dół ładny... Ale co chcesz założyć pod górę? (Mam nadzieję że coś chcesz)
Jasne, że chcę. albo opaskę na biust albo samonośną bardotkę
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 16:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.