Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 23:17   #4201
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak to ten JMO - nie roluje sie, nie bieli
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
U mnie filtr SPF30 JMO nie roluje się A nakładam go na krem pielęgnacyjny (latem na fluid pielęgnacyjny). Używam podkładów o różnych konsystencjach i wszystko jest ok.
Generalnie jest najlepszy ze wszystkich, które do tej pory używałam.


Faktycznie mają dobre ceny UGG

chyba tez kupie, skoro tak chwalicie

Nurtuje mnie jedno pytanie jeszcze... czytam, ze najpierw nakładasz krem, a potem filtr. Czy kolejnośc ma jakies znaczenie? Moze głupie pytanie , ale od jakiegos czasu mnie to zastanawia
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 05:29   #4202
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
łoooooo


Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
chyba tez kupie, skoro tak chwalicie

Nurtuje mnie jedno pytanie jeszcze... czytam, ze najpierw nakładasz krem, a potem filtr. Czy kolejnośc ma jakies znaczenie? Moze głupie pytanie , ale od jakiegos czasu mnie to zastanawia
filtr to taka warstwa ochronna. niektórzy producenci (jak Jamesowgo Vichy) pewnie w ogóle nie biorą pod uwagę łączenia go z czymkolwiek.

Wg mnie filtry lepiej się rozprowadzają na skórze "zagruntowanej" odpowiednią pielęgnacją, nawilżonej. Chociaż niektóre kremy (jak JMO właśnie) mają opinię wystarczająco pielęgnujących, by używać je samodzielnie.

Ja pod krem z filtrem (mineralnym) nakładam serum (w typie ekoampułki); na wierzch zaś makijaż mineralny (sypki).

Część filtrów niemineralnych (chemicznych) nie może być łączona z tradycyjną kolorówką, bo tracą swoje właściwości ochronne.

Ogólnie pod filtry poleca się jakieś substancje antyoksydacyjne (wit C, E) wzmacniające ochronę. Ale wszystko zależy od stanu Twojej skóry i tego, który filtr wybierzesz.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:53   #4203
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


filtr to taka warstwa ochronna. niektórzy producenci (jak Jamesowgo Vichy) pewnie w ogóle nie biorą pod uwagę łączenia go z czymkolwiek.

Wg mnie filtry lepiej się rozprowadzają na skórze "zagruntowanej" odpowiednią pielęgnacją, nawilżonej. Chociaż niektóre kremy (jak JMO właśnie) mają opinię wystarczająco pielęgnujących, by używać je samodzielnie.

Ja pod krem z filtrem (mineralnym) nakładam serum (w typie ekoampułki); na wierzch zaś makijaż mineralny (sypki).

Część filtrów niemineralnych (chemicznych) nie może być łączona z tradycyjną kolorówką, bo tracą swoje właściwości ochronne.

Ogólnie pod filtry poleca się jakieś substancje antyoksydacyjne (wit C, E) wzmacniające ochronę. Ale wszystko zależy od stanu Twojej skóry i tego, który filtr wybierzesz.
Dokladnie. Dodatkowo czasami filtr wysusza buzie lub uzytkownik jest z natury sucharkiem, wiec potrzebuje dodatkowej pielegnacji. Dlatego wlasnie kladzie sie najpierw krem a potem filtr.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:24   #4204
czerwone_usta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Nie orientujecie się może czy zniżki w Douglasie łączą się?
czerwone_usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:03   #4205
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40565546]Dokladnie. Dodatkowo czasami filtr wysusza buzie lub uzytkownik jest z natury sucharkiem, wiec potrzebuje dodatkowej pielegnacji. Dlatego wlasnie kladzie sie najpierw krem a potem filtr.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


filtr to taka warstwa ochronna. niektórzy producenci (jak Jamesowgo Vichy) pewnie w ogóle nie biorą pod uwagę łączenia go z czymkolwiek.

Wg mnie filtry lepiej się rozprowadzają na skórze "zagruntowanej" odpowiednią pielęgnacją, nawilżonej. Chociaż niektóre kremy (jak JMO właśnie) mają opinię wystarczająco pielęgnujących, by używać je samodzielnie.

Ja pod krem z filtrem (mineralnym) nakładam serum (w typie ekoampułki); na wierzch zaś makijaż mineralny (sypki).

Część filtrów niemineralnych (chemicznych) nie może być łączona z tradycyjną kolorówką, bo tracą swoje właściwości ochronne.

Ogólnie pod filtry poleca się jakieś substancje antyoksydacyjne (wit C, E) wzmacniające ochronę. Ale wszystko zależy od stanu Twojej skóry i tego, który filtr wybierzesz.
Dziękuje za wyjasnienie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:21   #4206
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Do 12 maja rabaty na cały asortyment w Douglas online:
5% za zakupy pow. 100 zł kod: MINUS5
10% pow. 200 zł MINUS10
15% pow. 250 zł MINUS15
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:39   #4207
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
chyba tez kupie, skoro tak chwalicie

Nurtuje mnie jedno pytanie jeszcze... czytam, ze najpierw nakładasz krem, a potem filtr. Czy kolejnośc ma jakies znaczenie? Moze głupie pytanie , ale od jakiegos czasu mnie to zastanawia
Dokładnie jest tak jak napisały mhm i James. Filtry Vichy czy LRP dla cer mieszanych, tłustych posiadają alkohol i wysuszają buźkę Przynajmniej tak było przedtem, ale nie sądzę, by wyzbyli się w składzie tego alkoholu.

Ja mam cerę mieszaną (35+) i dla mnie sam filtr JMO jest za mało pielęgnujący, bym mogła używać go solo pod podkład. Dlatego latem używam zawsze jakiejś emulsji pielęgnującej/nawilżającej, a potem na to filtr JMO. Próbowałam używać go solo lub na jakieś serum, ale pod koniec dnia miałam oznaki suchości - podkład wchodził w linie zmarszczkowe itd.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 14:20   #4208
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Do 12 maja rabaty na cały asortyment w Douglas online:
5% za zakupy pow. 100 zł kod: MINUS5
10% pow. 200 zł MINUS10
15% pow. 250 zł MINUS15
Że też zawsze nowe, lepsze promocje ukazują się zaraz po tym, jak zrobiłam już zakupy . Ja to jakiegoś pecha mam normalnie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:59   #4209
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Potwierdzam, ze podkład YSL Touche Eclat jest świetny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:20   #4210
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak napisały mhm i James. Filtry Vichy czy LRP dla cer mieszanych, tłustych posiadają alkohol i wysuszają buźkę Przynajmniej tak było przedtem, ale nie sądzę, by wyzbyli się w składzie tego alkoholu.

Ja mam cerę mieszaną (35+) i dla mnie sam filtr JMO jest za mało pielęgnujący, bym mogła używać go solo pod podkład. Dlatego latem używam zawsze jakiejś emulsji pielęgnującej/nawilżającej, a potem na to filtr JMO. Próbowałam używać go solo lub na jakieś serum, ale pod koniec dnia miałam oznaki suchości - podkład wchodził w linie zmarszczkowe itd.

Kochana, a jakiego podkladu uzywasz na ten filtr, zeby dobrze wygladal? I jaką ilość uzywaz tego filtru JMO jednorazowo?
Z filtrów zastanawiam sie jeszcze nad Phenome, ale nie wiem jak on sie zachowuje pod podkladem.. Miala ktoraś i moze sie podzielic wiedzą?

Od tego roku zamierzam zmienic mojgo Antheliosa na JMO albo Phenome wlasnie, ale zastanawiam sie jak one wspólgraja z plynnymi czy kremowymi podkladami ( bo co jak co, ale na mineraly sie nigdy nie przerzuce )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 16:09   #4211
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kochana, a jakiego podkladu uzywasz na ten filtr, zeby dobrze wygladal? I jaką ilość uzywaz tego filtru JMO jednorazowo?
Z filtrów zastanawiam sie jeszcze nad Phenome, ale nie wiem jak on sie zachowuje pod podkladem.. Miala ktoraś i moze sie podzielic wiedzą?

Od tego roku zamierzam zmienic mojgo Antheliosa na JMO albo Phenome wlasnie, ale zastanawiam sie jak one wspólgraja z plynnymi czy kremowymi podkladami ( bo co jak co, ale na mineraly sie nigdy nie przerzuce )
ja kładę też filtr na krem zazwyczaj od razu po przebudzeniu myję twarz i kładę krem, krzątam się po domu, budzę dziecko, robię kawę... potem dopiero się maluję i daję filtr pod podkład - zazwyczaj ok 2 ziarnka pieprzu starczają na twarz, ew dodaję na szyję

------------
w temacie brązera Armaniego - wczoraj na minerałach i dziś na pudrze w kamieniu Chanel rozprowadził się idealnie, zatem winowajcą jest puder La Prairie jest zbyt kremowy do tego brązera
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 16:15   #4212
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny, mam ogromna prosbe. Macie jakiegos lekarza w rodzinie albo orientujecie sie ja wygladaja kolejki na operacje jaskry? We Wroclawiu konsultacje dopiero w 2014 i 2015 roku (na konsultacji dopiero wyznaczaja termin operacji - kilkuletni czas oczekiwania).
Bede wdzieczna za wszelki info i porady. Sprawa dotyczy bliskiej mi osoby, wiec to dla mnie wazne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:03   #4213
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

na pewno chodzi o jaskrę? moze o zaćmę?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:09   #4214
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
na pewno chodzi o jaskrę? moze o zaćmę?
Tak, o zacme. Przepraszam za pomylke. Od kilku godzin widze na telefonie i troche zamotana juz jestem.
Wstepnie udalo mi sie cos znalezc. Chyba. Kilkuletni czas oczekiwania nie jest kompatybilny z moim checiami i symaptia dla mojej babci . Za kilka dni powinnam wiedziec wiecej, bo wszyscy na majowke wybyli i juz moich telefonow nie odbieraja .


Zreszta moge powiedziec jedno: masakra. W niektorych miastach czas oczekiwania przekracza 1000 dni . Straszne to.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:22   #4215
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40572068]


Zreszta moge powiedziec jedno: masakra. W niektorych miastach czas oczekiwania przekracza 1000 dni . Straszne to.[/QUOTE]
nie pocieszę Cię, ale to nie tylko w okulistyce takie terminy

ja na ten temat wiem tylko tyle,że siostra mego męża miała zabieg w zeszłym roku (niecałe 50 lat) i poszła prywatnie; trzymamy kciuki za Babcię, z Twoją pomocą na pewno coś się uda wywalczyć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:36   #4216
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie pocieszę Cię, ale to nie tylko w okulistyce takie terminy

ja na ten temat wiem tylko tyle,że siostra mego męża miała zabieg w zeszłym roku (niecałe 50 lat) i poszła prywatnie; trzymamy kciuki za Babcię, z Twoją pomocą na pewno coś się uda wywalczyć
Widze, ze nie tylko tam wlasnie. Przegladam z ciekawosci rozne wykresy, sprawdozdania i przywidywania. Noz sie w kieszeni otwiera. Ludzie haruja, placa podatki, skladki a potem lata na glupia wizyte u lekarza czekaja.

Zreszta mnie nie sama kolejka bulwersuje. Byla moja matka w jakies klinice (mieszka z babcia w innym miescie) i powiedzieli jej, ze lista oczekujacych liczy prawie 1000 osob i trzeba czekac lata, ale prywatnie moze za parenascie tysiecy zabieg zrobic bez wiekszego oczekiwania. Ja sie wzielam za sprawdzanie tego oczywiscie. Okazalo sie, ze na stronie NFZ jest lista z placowkami i przewidywanym czasem oczekiwania. I roznica jest spora. Babol powiedzial pare lat a ja widze pare miesiecy . Lekka roznica . Zaczelam sprawdzac dalej, sprawdzilam oczekiwania z innego miesiaca i sie pokrywaja. Nagle wiec albo przybylo kilkaset osob, albo pani matce chciala zasugerowac, zeby operowac babcie prywatnie. Wpienilam sie nieco. Przejrzalam ustawe, poczytalam strone, doszkolilam matke z zakresu niezbednej wiedzy i zobaczymy .

Zreszta wiesz, babcia pracowala cale zycie, skladki placila. Ja jej oplacam prywatna opieke medyczna, zeby mogla isc do lekarza od razu, gdy potrzebuje, zeby na zadne badania czekac nie musiala miesiace. Fakt wprowadzania mojej matki w blad i mowienie, ze tylko prywatnie jest opcja zabiegu sprawia, ze trafia mnie szlag .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:59   #4217
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

o widzę że w temacie podobnym jestesmy - moja babcia po odczekaniu 1,5 roku na konsultację też się wybiera na ten zabieg - na szczęście od konsultacji do zabiegu już nie trzeba było czekać znów tak długo, bo ok 2 miesiące

ale za każdym razem jak widzę/słyszę o takich akcjach to mnie szlag trafia. Po co my te grube składki płacimy? Żeby się prywatnie leczyć jak przyjdzie co do czego??? Wkurza mnie to
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:03   #4218
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40572068]Tak, o zacme. Przepraszam za pomylke. Od kilku godzin widze na telefonie i troche zamotana juz jestem.
Wstepnie udalo mi sie cos znalezc. Chyba. Kilkuletni czas oczekiwania nie jest kompatybilny z moim checiami i symaptia dla mojej babci . Za kilka dni powinnam wiedziec wiecej, bo wszyscy na majowke wybyli i juz moich telefonow nie odbieraja .


Zreszta moge powiedziec jedno: masakra. W niektorych miastach czas oczekiwania przekracza 1000 dni . Straszne to.[/QUOTE]

W miescie gdzie pracuje sredni czas oczekiwania to 3-4 lata.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:11   #4219
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o widzę że w temacie podobnym jestesmy - moja babcia po odczekaniu 1,5 roku na konsultację też się wybiera na ten zabieg - na szczęście od konsultacji do zabiegu już nie trzeba było czekać znów tak długo, bo ok 2 miesiące

ale za każdym razem jak widzę/słyszę o takich akcjach to mnie szlag trafia. Po co my te grube składki płacimy? Żeby się prywatnie leczyć jak przyjdzie co do czego??? Wkurza mnie to
We Wroclawiu w Szpitalu Wojewowdzkim konsultacje w 2014 a w Klinicznym w 2015 roku. Na konsultacji dopiero lekarz wyznacza termin operacji, na ktory trzeba czekac kilka lat.

Wszystkiego dobrego Twojej Babuli zycze

btw: propo's tej prywatnej opieki to moja babcia kilka lat temu chodzila do pewnego znanego kardiologa publicznie. Norma wiec bylo, ze "doktor przyjmuje od 16". I tyle. Pacjent nie mial wyznaczonej godziny. Bywalo, ze ludzie wiec po 5-6 h (starsi ludzie!) czekali, bo kto pierwszy ten lepszy. W miedzyczasie jednak lekarz przyjmowal pomiedzy tymi pacjentami tych z gotowka bez kolejki (prywatna wizyta), co bylo megaburaczarskie i naprawde mnie bulwersowalo.
Babuli swej oplacam opieke prywatnie teraz. Chodzi dalej do tego samego dziada, ale przynajmniej chodzi na konkretna godzinie i nie musi czekac nie wiadomo ile.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
W miescie gdzie pracuje sredni czas oczekiwania to 3-4 lata.
Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 18:13   #4220
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

James, my Babci prywatnie zabieg zalatwilismy, bo masakrycznie dlugie kolejki byly. Wkurzajace bardzo.

W temacie filtrow: koncze flaszke JMO i kupie TEN.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:18   #4221
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kładę też filtr na krem zazwyczaj od razu po przebudzeniu myję twarz i kładę krem, krzątam się po domu, budzę dziecko, robię kawę... potem dopiero się maluję i daję filtr pod podkład - zazwyczaj ok 2 ziarnka pieprzu starczają na twarz, ew dodaję na szyję

------------
w temacie brązera Armaniego - wczoraj na minerałach i dziś na pudrze w kamieniu Chanel rozprowadził się idealnie, zatem winowajcą jest puder La Prairie jest zbyt kremowy do tego brązera
Dzieki za informacje
A propos la Prairie, to mam dokladnie tak samo.. Jest dosc kremowy jak na sypanca i niektore produkty robia mi na nim plamy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40572068]Tak, o zacme. Przepraszam za pomylke. Od kilku godzin widze na telefonie i troche zamotana juz jestem.
Wstepnie udalo mi sie cos znalezc. Chyba. Kilkuletni czas oczekiwania nie jest kompatybilny z moim checiami i symaptia dla mojej babci . Za kilka dni powinnam wiedziec wiecej, bo wszyscy na majowke wybyli i juz moich telefonow nie odbieraja .


Zreszta moge powiedziec jedno: masakra. W niektorych miastach czas oczekiwania przekracza 1000 dni . Straszne to.[/QUOTE]

Wspólczuje... To Polska wlasnie ...


Ja od tamtego roku mam wiecznego bulwersa dotyczącego sluzby zdrowia, począwszy od pobytu w szpitalu na zabiegu po #, poprzez wszelakie wizyty, na ktore trzeba czekac bardzo dlugo (jak nie zaplacisz prywatnie), poprzez proszenie sie i blaganie o wypisanie skierowania na badania, skonczywszy na chamskich i burackich lekarzach..

__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:22   #4222
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
James, my Babci prywatnie zabieg zalatwilismy, bo masakrycznie dlugie kolejki byly. Wkurzajace bardzo.
Fajnie, ze mieliscie mozliwosc i babcia Twoja nie czekala . Mnie obecnie nie stac na zaplacenie kilkunastu tysiecy za taki zabieg.
Zreszta jak sie dowiedzialam mozliosc operacji w klinice z terminie paru tygodni jest. Oni po prostu wola opcje prywatna .


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
W temacie filtrow: koncze flaszke JMO i kupie TEN.
Ja postanowilam dac jeszcze jedna szanse filtrom. Chce Biore.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Wspólczuje... To Polska wlasnie ...


Ja od tamtego roku mam wiecznego bulwersa dotyczącego sluzby zdrowia, począwszy od pobytu w szpitalu na zabiegu po #, poprzez wszelakie wizyty, na ktore trzeba czekac bardzo dlugo (jak nie zaplacisz prywatnie), poprzez proszenie sie i blaganie o wypisanie skierowania na badania, skonczywszy na chamskich i burackich lekarzach..

Dziekuje .
No, to prawda. Teraz jak babcia prywatnie chodzi i ma dostep do lekarza kazdej specjalizacji i praktycznie kazdego badania to nikt nie marudzi, czekac dluzej niz tydzien nigdy nie trzeba i nikt nosem nie kreci.

A jak z Toba? Pomoglo to, co Ci ostatnio pisalam? Skrobnij PW .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:24   #4223
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wiecie, jak o Babciach mowa... moja Babcia została babcią, jak miała mniej lat niż ja mam teraz
To kurcze, może powinnam się zapisać na taką konsultację... w ten sposób mam szansę zostać pierwszą w Polsce pacjentką zoperowaną rychło po rozpoznaniu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:32   #4224
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40573165]Fajnie, ze mieliscie mozliwosc i babcia Twoja nie czekala . Mnie obecnie nie stac na zaplacenie kilkunastu tysiecy za taki zabieg.
Zreszta jak sie dowiedzialam mozliosc operacji w klinice z terminie paru tygodni jest. Oni po prostu wola opcje prywatna .[/QUOTE]

Dzieci sie zlożyly, na cos sie przydaja na stare lata

Cytat:
Ja postanowilam dac jeszcze jedna szanse filtrom. Chce Biore.
Ktory dokladnie?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:38   #4225
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ktory dokladnie?
Taki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:38   #4226
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
James, my Babci prywatnie zabieg zalatwilismy, bo masakrycznie dlugie kolejki byly. Wkurzajace bardzo.

W temacie filtrow: koncze flaszke JMO i kupie TEN.
kończy mi się powoli JMO, więc czekam na relację... bo w sumie miałam zamiar kupic znów JMO

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje
A propos la Prairie, to mam dokladnie tak samo.. Jest dosc kremowy jak na sypanca i niektore produkty robia mi na nim plamy
dzięki za tą info - myślałam, ze to ja jestem jakaś inna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:39   #4227
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40573165]Fajnie, ze mieliscie mozliwosc i babcia Twoja nie czekala . Mnie obecnie nie stac na zaplacenie kilkunastu tysiecy za taki zabieg.
Zreszta jak sie dowiedzialam mozliosc operacji w klinice z terminie paru tygodni jest. Oni po prostu wola opcje prywatna .




Ja postanowilam dac jeszcze jedna szanse filtrom. Chce Biore.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Dziekuje .
No, to prawda. Teraz jak babcia prywatnie chodzi i ma dostep do lekarza kazdej specjalizacji i praktycznie kazdego badania to nikt nie marudzi, czekac dluzej niz tydzien nigdy nie trzeba i nikt nosem nie kreci.

A jak z Toba? Pomoglo to, co Ci ostatnio pisalam? Skrobnij PW .[/QUOTE]

Pani prof nie chciala ze mna gadac na ten temat przez tel. Bąkneła tylko cos o tym, ze działanie nie jest udowodnione i uciela temat. Mam zamiar doczytac sporo i porządnie ją przemaglowac na wizycie. Nie pozbedzie sie mnie łatwo. W koncu jest jednym z lepszych specjalistow w tym temacie w Polsce i powinna sie orientowac wiecej niz my-wizazanki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wiecie, jak o Babciach mowa... moja Babcia została babcią, jak miała mniej lat niż ja mam teraz
To kurcze, może powinnam się zapisać na taką konsultację... w ten sposób mam szansę zostać pierwszą w Polsce pacjentką zoperowaną rychło po rozpoznaniu
To moze i ja sie zapisze :brzyda l:


Ale burza do lbn nadciaga Blyska sie przeokrutnie

A leje ze masakra


A w temacie - macie moze cienie pojedyncze Sephory? Lubicie je?
Dzis przyjaciolka mi dala kilka nowych testerow, postanowilam je wykorzystac
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 18:49   #4228
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Dzieki, opinie ma ciekawe, dasz znac jak sie bedzie sprawowac?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kończy mi się powoli JMO, więc czekam na relację... bo w sumie miałam zamiar kupic znów JMO
Ok
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:08   #4229
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40572483]Widze, ze nie tylko tam wlasnie. Przegladam z ciekawosci rozne wykresy, sprawdozdania i przywidywania. Noz sie w kieszeni otwiera. Ludzie haruja, placa podatki, skladki a potem lata na glupia wizyte u lekarza czekaja.

Zreszta mnie nie sama kolejka bulwersuje. Byla moja matka w jakies klinice (mieszka z babcia w innym miescie) i powiedzieli jej, ze lista oczekujacych liczy prawie 1000 osob i trzeba czekac lata, ale prywatnie moze za parenascie tysiecy zabieg zrobic bez wiekszego oczekiwania. Ja sie wzielam za sprawdzanie tego oczywiscie. Okazalo sie, ze na stronie NFZ jest lista z placowkami i przewidywanym czasem oczekiwania. I roznica jest spora. Babol powiedzial pare lat a ja widze pare miesiecy . Lekka roznica . Zaczelam sprawdzac dalej, sprawdzilam oczekiwania z innego miesiaca i sie pokrywaja. Nagle wiec albo przybylo kilkaset osob, albo pani matce chciala zasugerowac, zeby operowac babcie prywatnie. Wpienilam sie nieco. Przejrzalam ustawe, poczytalam strone, doszkolilam matke z zakresu niezbednej wiedzy i zobaczymy .

Zreszta wiesz, babcia pracowala cale zycie, skladki placila. Ja jej oplacam prywatna opieke medyczna, zeby mogla isc do lekarza od razu, gdy potrzebuje, zeby na zadne badania czekac nie musiala miesiace. Fakt wprowadzania mojej matki w blad i mowienie, ze tylko prywatnie jest opcja zabiegu sprawia, ze trafia mnie szlag .[/QUOTE]

Mój tata dziś sprawdzał i jest 970-któryś na liście na operację na biodro
Więc wszędzie kolejki, a prywatnie nie każdego stać.. Słów brak
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:39   #4230
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40571316]Dziewczyny, mam ogromna prosbe. Macie jakiegos lekarza w rodzinie albo orientujecie sie ja wygladaja kolejki na operacje jaskry? We Wroclawiu konsultacje dopiero w 2014 i 2015 roku (na konsultacji dopiero wyznaczaja termin operacji - kilkuletni czas oczekiwania).
Bede wdzieczna za wszelki info i porady. Sprawa dotyczy bliskiej mi osoby, wiec to dla mnie wazne.[/QUOTE]

Ja mogę napisać o Łodzi, zapisałam mamę na wiosnę w tamtym roku, miała skierowanie od okulisty z zakładu optycznego gdzie robiła okulary. Zapisałam ją bez problemu, tydzień temu miała wizytę kontrolną już w Klinice a operacje ma 27 maja. Czyli wyjdzie nam ok rok. Od razu zapisali ją na tej wizycie na drugie oko za rok.
Najlepiej szukać w prywatnych klinikach z umową z NFZ bo w szpitalach są długie kolejki. To nie jest zależne od lekarza tylko od ilości punktów na rok przydzielonych przez NFZ, tego się niestety nie da obejść.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.