Dziś w kioskach Glamour :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 15:40   #31
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dziś w kioskach Glamour/Brawurka

ooo, mi też się to zdjęcie podobało... I nawet modelka nie taka wychudzona, przynajmniej robi takie wrażenie, no a nie tak jak zwykle są..

W ogóle wydaje mi się, że pokazują modelki niektóre trochę normalniejsze, albo ja już nie wiem co jest normalne, albo mam skrzywienie po naszym fitnesei, hihihi...

Ale to zdjątko mi się też baaaaaaaaaaaaardzo podoba - ale nie aż tak, co by je wycinać... Chociaż gazetę i tak wyrzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuucam, a myślałam, że będę iała kolejną do zbierania, w zyciu!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 15:42   #32
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dziś w kioskach Glamour/Dori

O, Przyjaciółka niezła jest i modelki jeszcze normalniejsze niż w reszcie - chociaż pod tym względem w Glamour nie jest źle, ale w Przyjaciółce są NORMALNE... I kosmetyki też...

Ciekawe ile się to Glamour u nas utrzyma??? Pewno padnie po kilku miesiącach...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 15:45   #33
Italia100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9
Re: Dziś w kioskach Glamour :)/ eeee tam...

Ale nawet ten wywiad z J. Brodzik jest kiepski - blabla - Czyta się jak tekst sponsorowany.Nudy
Ja myślę, ze katalogi reklamowe to się powinno dostawac za darmo. A to jest raczej katalog reklamowy. Teksty o kosmetykach nie wychodzą poza tekst reklamowy firmy-producenta. Nudy, nudy, nigdy więcej nie kupię..
Anika
Italia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 16:27   #34
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dziś w kioskach Glamour/na humorowe

Dzięki za słowa uznania, zabawne pisemko, jak będzie konkurs na najzabawniejsze pisemko kobiece, mają jak w banku 1 nagrodę... [img]icons/icon12.gif[/img]

Na miejscu pani Skrzyneckiej podałabym ich do sądu za zniszczenie image'u kobiety pięknej i zadbanej. Ja tak wyglądam po przedświątecznych porządkach: też taka spocona i potargana, za opaleniznę robi mi kurz... [img]icons/icon12.gif[/img]

Bardzo mi się podobają modelki z polskiej firmy bieliźniarskiej... Swoją drogą zauważyłyście, ze bielizny NIGDY nie reklamują "wieszaki"?

Cmokasy dla wszystkich [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 16:29   #35
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: Dziś w kioskach Glamour :)/ eeee tam...

Te panienki pokazane przez Babcię mogłyby straszyć [img]icons/icon30.gif[/img] ,ale jedno jest w nich dobre: człowiek od razu pozbywa się kompleksów patrząc na ich wampirowate buźki
[img]icons/icon12.gif[/img]
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 16:43   #36
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dziś w kioskach Glamour/na humorowe

Yhy!!! Widać bielizna lepeij leży na normalnych kobitkach, a ciuchy na chudzinach...

Chociaż ostatnio jest taka reklama, billboard, gdzie jest facet i taka czarniawa, brunetka znaczy się, kobitka, która ma na sobie chyba zielony komplecik... Niwe wiem, czy wici o co mi chodzi? W każdym razie ona jest dosyć chuda...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 17:18   #37
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Dziś w kioskach Glamour/Lejka

Masz rację Lejka [img]icons/1cmok.gif[/img]
Glamour zrobił wielkie Halo, że wychodzi na rynek, reklamował sie jak może, niestety ja też nie widzę dla niego zbytnio u nas miejsca- powód? prosty, wiekszość z nas nie stać na kosmetyki z górnej półki a już na pewno nie na ciuchy z drabiny (??) a skoro mnie nie stać, to czytać o tym też mi się nie chce [img]icons/icon7.gif[/img] Wolę więc wybrać pismo na moim poziomie, które pomoże wybrać mi to, co MNIE intersuje i na co mnie stać.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-28, 17:59   #38
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Dziś w kioskach Glamour/Lejka

hehe- po waszych recezjach daje temu pisemkowi (aaaa niech bedzie).. ze 2 wydania [img]icons/icon10.gif[/img] oczywiscie juz zrezygnowalam z kupna, zreszta tutaj sa ciekawsze rzeczy do czytania (szczegolnie dzieki Babci, ktora za wroga miec nie warto [img]icons/icon7.gif[/img] )
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 18:41   #39
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dziś w kioskach Glamour/Lejka

kreska napisał(a):
> szczegolnie dzieki Babci, ktora za wroga miec nie warto [img]icons/icon7.gif[/img]

Czemuż to Kreseczko? [img]icons/icon12.gif[/img] Bo napisałam co panie z Glamoura zaprezentowały polskim wyrobionym czytelniczkom? Ja jestem łagodna jak baranek, hehehehhe... [img]icons/1czarodziej.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 13:13   #40
Foremka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25
Re: Dziś w kioskach Glamour :)/ eeee tam...

Kupiłam przeczytałam i upadłam ... moralnie. Wiecie naprawdę wolę Cosmo. Jestem jego zwolenniczką. Od kiedy Pani Olbrych nie jest już jego redaktorką chyba będzie lepiej .. bo ostatnio jakoś do mnie nie docierała treść kilki ostatnich numerów.
A co do Glamoura ... nigdy więcej nie kupię. Za dużo reklam, mało ciekawa treść, to wszystko jakoś tak podane jak papka dla mało rozgarniętej panienki z biura. Ja taka nie jestem a sama gazetka posłuży mi za wycinanki:P
Foremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:45   #41
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Dziś w kioskach Glamour :)/ eeee tam...

hihi...to ja już lepiej tej gazetki nie kupie [img]icons/icon10.gif[/img] własnie z całych sił próbuje sobie wyobrazić siebie w tych ciuszkach,co to tam u góry Bunia wkliła [img]icons/icon10.gif[/img] ooo strój z drugiego zdjęcia jest idealny na zajęcia [img]icons/icon12.gif[/img] ...chyba z Uczelni by mnie wywalili [img]icons/icon10.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 17:22   #42
mmoniao17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 45
Dot.: Dziś w kioskach Glamour :)

kiedy w kioskach jest nowe cosmopolitan?
mmoniao17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.