Blizny-wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 13:21   #481
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Red face Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mamba_2008 Pokaż wiadomość
Rany, ale mnie tu nie było a więc mi na moją bliznę wystarczyły dwa zabiegi Na tą bliznę na nodze jak na razie polecam maść póki jest świeża, a dopiero potem jak nie zejdzie będziesz się dalej martwić Ale myślę, że na świeżaka maść powinna poskutkować

2 zabiegi wystarczyły? ale super! Czytałam ostatnio o tym programie stop bliznom i przyznam, że dość ciekawa oferta ale mam strasznie daleko Powiedz ile kosztowały Cię zabiegi? Blizny zniknęły całkowicie czy coś zostało? Pozdrawiam!
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:21   #482
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam takie pytanie.Mam dosyć bladą cerę i raczej delikatną skórę,na której nawet najdrobniejsze przebarwienie jest bardzo widoczne.Na rękach i nogach brzydkie blizny które w rzeczywistości są jedynie śladami po ugryzieniu komara lub zadrapaniu przez kota.Niektóre znikają,ale widze że niektóre niestety zostały i nie chcą zejść.Czy istnieje jakiś preparat który pomógłby mi pozbyć się tego?
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:00   #483
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
2 zabiegi wystarczyły? ale super! Czytałam ostatnio o tym programie stop bliznom i przyznam, że dość ciekawa oferta ale mam strasznie daleko Powiedz ile kosztowały Cię zabiegi? Blizny zniknęły całkowicie czy coś zostało? Pozdrawiam!
Hej ja miałam niewielką bliznę po wypadku ale bardzo widoczną. Zabieg kosztował mnie jakieś 400 zł i jestem zadowolona. Nie wstydzę się już mojego wyglądu i nawet jeśli nikt na to nie zwracał uwagi to dla mnie to była masakra, bo wiedziałam że ona tam jest. Rozmawiałam z panią dr i pytałam o blizny różnego typu bo ogólnie jestem starsznie ciekawska i naprawdę efekty po laserze zależą od głebokości, wielkości blizn no i równiez od doświadczenia lekarza. A i są jeszcze różne rodzaje laserów, ale tutaj się nie będe wymądrzać bo żaden ze mnie znawca Wrzuciłabym zdjęcia, ale przed zabiagami nie byłam skora do fotografowania mojej facjaty
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:29   #484
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
czoło + szyba....

Mam bliznę na czole, w kształcie niepełnego półkola. Mam ją już prawie rok, grzywkę też i ogólnie prawie by mi nie przeszkadzała, bo same miejsca po szwach są już słabo widoczne, poza tym na codzień jej nie widac, ale... Grzywki mam już dośc, a z moją blizną mam taki kłopot, że p. doktor dziwnie ją zszyła i z góry odstaje, mam taki śmieszny schodek, jest wkurzająco wypukła. Contractubexem smarowałam już, ale na to to nic nie pomaga....

@Czarodziejka18 - spróbuj właśnie contractubexem, jeśli są delikatne powinno pomóc.
Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:21   #485
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: czoło + szyba....

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Mam bliznę na czole, w kształcie niepełnego półkola. Mam ją już prawie rok, grzywkę też i ogólnie prawie by mi nie przeszkadzała, bo same miejsca po szwach są już słabo widoczne, poza tym na codzień jej nie widac, ale... Grzywki mam już dośc, a z moją blizną mam taki kłopot, że p. doktor dziwnie ją zszyła i z góry odstaje, mam taki śmieszny schodek, jest wkurzająco wypukła. Contractubexem smarowałam już, ale na to to nic nie pomaga....

@Czarodziejka18 - spróbuj właśnie contractubexem, jeśli są delikatne powinno pomóc.
Ja też tą maścią smarowałam ale ona pomaga na w miarę świeżą bliznę. Zapisz się do jakiejś kliniki na wizyte konsultacujną i pokaż bliznę lekarzowi. Myśle że takiej wielkości blizna nie będzie dużo kosztować ( myślę o usuwaniu laserem)
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 06:34   #486
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: czoło + szyba....

Cytat:
Napisane przez Mamba_2008 Pokaż wiadomość
Ja też tą maścią smarowałam ale ona pomaga na w miarę świeżą bliznę. Zapisz się do jakiejś kliniki na wizyte konsultacujną i pokaż bliznę lekarzowi. Myśle że takiej wielkości blizna nie będzie dużo kosztować ( myślę o usuwaniu laserem)
Jej i tak prawie nie widac, ale chodziło mi o to czy da sie wygładzic tą górkę? ;/
Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 09:35   #487
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martynika01 Pokaż wiadomość
Hmmm Mamba ty mialaś małą bliznę a jak to jest z bliznami np po trądziku??? W takim wypadku całą twarz to jedna wielka blizna w zależności od tego jak rozległy był trądzik
Czy w tym projekcie w którym brałaś udział też usuwa sie takie blizny??
Z tego co wiem to tak Musiałabyś sobie wejśc na ich stronę i poczytać wyślę ci na privie linka i sobie lukniesz. Możesz tam zadzwonić i się dopytać
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 09:39   #488
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
Ja miałam własnie zabiegi w tym projekcie Fajnie, bo oszczędziłam sporo pieniędzy.
Robiłaś w Juwenie??
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:21   #489
baidik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cześć, chciałem trochę odświeżyć temat. A mianowicie - czy ktoś używał nowych maści, takich jak Scagel albo Dermabliz? Czy pomogą choć trochę na blizny potrądzikowe?
baidik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:26   #490
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Maści bardzo słabo działają na blizny niestety. Ich główne działanie to zazwyczaj rozjaśnianie blizn, ewentualnie bardzo delikatne złuszczanie skóry. Może jeśli masz całkiem świeże blizny efekt będzie silniejszy ale z własnego doświadczenia wiem, że te wszystkie kremy i maści mogą być tylko dodatkiem do mocniejszej kuracji- np. którymś z laserów.
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:05   #491
sandrusska18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

miałam robionych 5 zabiegow laserem pixel w Centrum Terapi Laserowej we Wrocławiu, słabo mi to jednak pomoglo na moje blizny potrądzikowe. chciałabym spróbować czegoś silniejszego, np laser Fraxel , mogłybyście może polecić kogoś we Wroclawiu?
sandrusska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:26   #492
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandrusska18 Pokaż wiadomość
miałam robionych 5 zabiegow laserem pixel w Centrum Terapi Laserowej we Wrocławiu, słabo mi to jednak pomoglo na moje blizny potrądzikowe. chciałabym spróbować czegoś silniejszego, np laser Fraxel , mogłybyście może polecić kogoś we Wroclawiu?
Ja chodzę we Wrocławiu do CTL na Jaracza. Jestem po 3 zabiegach i widzę duże efekty ale jeszcze trochę przede mną. Z tym, że ja mam blizny po pogryzieniu przez psa i są raczej głębokie.
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 15:22   #493
Shannah
Raczkowanie
 
Avatar Shannah
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Chciałam zapytać czy ktoś poleca dobry gabinet w Krakowie i jaki zabieg na blizny potrądzikowe? Zależy mi, aby pozbyć się tego. Bardzo dziękuję za odpowiedz.
__________________
"Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać."

58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Shannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:07   #494
Kos1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Nie znam Krakowa, polecam metodę mikroigłową, robiłam zabiegi w Kształtosferze we Wrocławiu. Oni też są w Poznaniu i Warszawie. Po 3 zabiegach w zasadzie mam gładką skórę. Wcześniej robiłam fraksel, ale nie widziałam specjalnie efektów.
Kos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 15:19   #495
Shannah
Raczkowanie
 
Avatar Shannah
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kos1 Pokaż wiadomość
Nie znam Krakowa, polecam metodę mikroigłową, robiłam zabiegi w Kształtosferze we Wrocławiu. Oni też są w Poznaniu i Warszawie. Po 3 zabiegach w zasadzie mam gładką skórę. Wcześniej robiłam fraksel, ale nie widziałam specjalnie efektów.
Też robię fraksel i nie jest to dobra metota... Jaki koszt był zabiegu i opowiesz mi coś więcej o tej metodzie, jak to wygląda?
__________________
"Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać."

58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Shannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 09:35   #496
Kos1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shannah Pokaż wiadomość
Też robię fraksel i nie jest to dobra metota... Jaki koszt był zabiegu i opowiesz mi coś więcej o tej metodzie, jak to wygląda?
Każdy zabieg kosztował 1000zł, ale można było kupić serię 3 za 2500, tylko ja się nie zdecydowałam od razu na 3 chociaż tak mi polecali. Rzeczywiście nie ma co liczyć na jakieś cuda po 1 zabiegu, ale widać, że skóra się poprawia. Dlatego zrobiłam w efekcie całą serię i polecam. Po zabiegu skóra jest czerwona i trzeba się liczyć, że z 2-3 dni wygląda kiepsko potem się goi. To duuuuużo mniej boli niż fraksel, w zasadzie jest ok. Jest taka nakładka z cieniutkimi igłami (nie wiem ile ich jest) i one się wysuwają, wkłuwają i potem jest impuls. W zasadzie kłucia nie czuć, tylko sam impuls. Robi się jakby 3 przejścia podczas zabiegu - 3 impulsy w jednym miejscu na różnych głębokościach. Mam wrażenie, że w porównaniu z frakselem, to uszkodzenie skóry jest robione głębiej, a nie tak na powierzchni i chyba dzięki temu lepiej działa. Pozdrawiam
Kos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 10:35:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.