Klub Malucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 12:42   #1
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832

Klub Malucha


Hej. Zapisałam moja córkę do klubu malucha, ma 20 miesiecy. Mam pytanie do mam, których dzieci uczęszczały bądz uczęszczają do takich klubów. Spotkania są raz w tygodniu ok. godzinke trwają.
Jak wasze maluchy sie tam odnazaly wśród innych dzieci?
Jakie pozytywne wrazenia wam towarzyszą? Jakie plusy? A jakie negatywne?
Jak to postrzegacie?
Nigdy nie nalezałysmy do takich klubików, ale moja córka ma bardzo maly kontakt z dziecmi dlatego chcialam to zmienic i ja tam zapisałam.
Jak wasze wrażenia?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 17:40   #2
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Klub Malucha

Doriss mysmy nasza corke jeszcze przed przedszkolem tez.zapisalismy do klubu, jak miala ok 1'5 roku. chodzila kilka miesiecy. Pierwsze zajecia przesiedziala na moich kolanach, potem bylo juz lepiej- fajnie patrzec jak dzieci bawia sie w zabawy organizowane przez animatorki i maja kontakt z innymi dziecmi. Ten kontakt z rowieesnikami trudno bylo nazwac wspolna zabawa, to troche jeszcze jak takie wolne elektrony, raczej nie wchodza w glebsze interakcje ze soba. Natomiast cora nauczyla sie kilku nowych piosenek i zabaw, mnie też dalo to kilka pomysloww na ciekawe zabawy z dzieckiem. mama siedzi z tylu, gdzies popija kawke przy stoliku i tylko obserwowuje szkraba, nie bierze udzialu w zabawie. To dobre przygotowanie przed przedszkolem, dziecko zauwaza, ze mozna siee fajnie bawic nie tylko z mamą.
Czasem mozna tez pogadac z innymi mamami o swoich pociechach i nawiazac dluzsze znajomosci.
No i jak pogoda marna w okresiee jesien-zima-wiosna i szaro buro i ponuro na placu zabaw to takie zajecia sa nieocenione.

Edytowane przez jola35
Czas edycji: 2016-08-08 o 17:44
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 17:51   #3
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Klub Malucha

Cytat:
Napisane przez jola35 Pokaż wiadomość
Doriss mysmy nasza corke jeszcze przed przedszkolem tez.zapisalismy do klubu, jak miala ok 1'5 roku. chodzila kilka miesiecy. Pierwsze zajecia przesiedziala na moich kolanach, potem bylo juz lepiej- fajnie patrzec jak dzieci bawia sie w zabawy organizowane przez animatorki i maja kontakt z innymi dziecmi. Ten kontakt z rowieesnikami trudno bylo nazwac wspolna zabawa, to troche jeszcze jak takie wolne elektrony, raczej nie wchodza w glebsze interakcje ze soba. Natomiast cora nauczyla sie kilku nowych piosenek i zabaw, mnie też dalo to kilka pomysloww na ciekawe zabawy z dzieckiem. mama siedzi z tylu, gdzies popija kawke przy stoliku i tylko obserwowuje szkraba, nie bierze udzialu w zabawie. To dobre przygotowanie przed przedszkolem, dziecko zauwaza, ze mozna siee fajnie bawic nie tylko z mamą.
Czasem mozna tez pogadac z innymi mamami o swoich pociechach i nawiazac dluzsze znajomosci.
No i jak pogoda marna w okresiee jesien-zima-wiosna i szaro buro i ponuro na placu zabaw to takie zajecia sa nieocenione.
No własnie. W naszej miejscowosci praktycznie nie ma malych dzieci, zblizonych wiekiem do jej wieku. Moze z 5 sztuk i bardzo rzadko sie widuja. A ona jak zobaczy dzieci to normalnie kwiczy z radości i odrazu do nich goni. Widac, ze bardzo brakuje jej tego kontaktu z dzieciakami.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-08 18:51:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.