Mandaryna :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-05, 16:02   #1
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837

Mandaryna :D


Skoro juz tak plotkujemy o znanych i (nie)lubianych (przyklad- Britney) to chcialam was zapytac o zdanie na temat wschodzacej gwiazdy polskiej muzyki dance czyli Marty Wiśniewskiej zwanej Mandaryna... Z tego co mi wiadomo niedlugo wychodzi jej plyta. A poza tym to ostatnio wszedzie jej pelno...
Slyszeliscie jakies jej piosenki? Ja nawet widzialam teledysk Taki baaaardzo w stylu amerykanskim, powiedzialabym ze polskie "baby, one more time"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:07   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Mandaryna :D

hey
nie bede niczego komentowac co dotyczy tej kolejnej wisniowej tandety oprócz tego iż marzeniem mym jest usłyszeć jej śpiew na żywo

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:11   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

Oj paula chyba sie nie doczekasz . Mysle ze zlituja sie nad sluchaczami i nigdy nie pozwola jej zaspiewac na zywo...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:14   #4
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: Mandaryna :D

Ines mnie tez powaliła ta sceneria, babka- 2 dzieci, a zrobiła z siebie 16-latke No i w ogóle soczyste kolorki, słodziutki głosik -ojojojojoj , tego właśnie brakuje na polskiej estradzie <hahaha>
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:23   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

Powiem tak... W Polsce rzeczywiscie nikt nie robi dobrego dance'u (nie robil i nadal nie robi, jej pojawienie sie na rynku muzycznym nie poprawilo tej sytuacji). Ale po co nam polska podróbka Kate Ryan czy innej tego typu gwiazdki? Tymbardziej ze Wisniewska nawet nie spiewa po polsku... A angielskiego podobno dopiero zaczela sie uczyc aby zrozumiec o czym "spiewa". A teledysk... Pomysl (te soczyste kolory i sloneczna sceneria) nie jest zly bo takich klipow w Polsce tez rzeczywiscie nie ma... no ale... bez przesady tak jak mowisz... stara z niej dupa a zrobila z siebie nastolatke. Mysle ze takie videoklipy sa zarezerwowane dla mlodszych dziewczyn. Duzo mlodszych. A na polskim rynku muzycznym chyba nie ma takich nastoletnich piosenkareczek...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:53   #6
kamqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do kamqa
Re: Mandaryna :D

hehe no to powiem ze jestem masochistka bo wysluchalami obejrzalam jej teledysk do koncaCzekalam tylko kiedy od tego pisku,ekhm spiweu popekaja mi szyby w szafkachWedlug mnie to naprawde teledysk "Babe One More Time'britney tylko ze spozniony o kilka lat i w polisz ediszyn Jak Dla mnie za duzo rozu i za duzo slodkosci ze az zeby bolaJa kalecze muzyke ale w domoiwym zaciszu i nie wyskakuje z tym do ludzi
kamqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 16:54   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Mandaryna :D

Wiecie co - nie lubie tej Mandaryny. Nie lubię jej śpiewu, nie toleruję jej w mediach. Po prostu "antypatia od pierwszego wejrzenia".
Poz tym źle mi się kojarzy z Wiśniewskim, nie lubię też babek, które odbijają męża czyjejś żonie (Chociaż Byłej Wiśniewskiego tylko na dobre to wyszlo )

Ale będąc sprawiedliwą, taka stara d.. to ona nie jest... Kobieta po urodzeniu dzieci nie musi zamieniać się w matronę nie te czasy. Ja to bym chciała mieć taką figurę po dwójce dzieci jak ona ma,
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 17:03   #8
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Mandaryna :D

O matko, dziewczyny, ja chcę to zobaczyć!!!
Jaki tytuł ma ta piosenka? To może sobie spróbuję
ściągnąć...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 17:55   #9
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Mandaryna :D

www.mandaryna.com - można posłuchać tego i owego i ocenić
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 18:27   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

Mowiac ze jest stara dupa mialam na mysli to ze juz nie jest nastolatka i nie pasuje do niej ten teledysk. Ale tak to nie uwazam ze jest stara, bez przesady. Z reszta uwazam tez ze jest bardzo ladna. Ale talentu (zarowno muzycznego jak i aktorskiego) nie ma.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 18:45   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Mandaryna :D

Na tej stronie ,ktora podala Shvaya jest teledysk ,wreszcie zobaczylam.Kurcze ale paznokcie ma fajne Nie no ale powaznie jej glos nie podoba mi sie.Moim zdaniem jest taki jakis dziwny bezdzwieczny...Nie podoba mi sie.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 18:51   #12
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

Jej glos jest przede wszystkim totalnie przerobiony komputerowo... No i spiewa cicho a wtedy trudno o falszowanie (nawet mi )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 18:53   #13
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Mandaryna :D

Nie potrafie opisac jak odbieram jej glos ,czuje sie jaby spiewal duch
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:02   #14
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Mandaryna :D

"talent" męża zwiądł, więc ona wzięła sprawy w swoje ręce Co, jak co, ale kasę potrafią robić.. A czy to się komuś podoba, czy nie to inna sprawa - widocznie tak. Konkluzja: skoro oni mają z tego pieniądze, to ktoś widocznie za to płaci. Znam osobiście jej byłego narzeczonego (byli już po zaręczynach), chłopak baardzo przystojny notabene, okropnie to wszystko przeżył, że wybrała kasę - cóż takie czasy, że rządzi portfel.
Ja myślę, że Wiśniewski jeszcze trochę, a stoczy się na samo dno, gdy już na dobre zniknie z afisza. I nawet pseudomuzyka żony niewiele mu pomoże..
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:21   #15
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

paula78 napisał(a):
> ... marzeniem mym jest usłyszeć jej śpiew na żywo <

A ja sie modle za nas wszystkich, abysmy nie musieli tego slyszec, bo ona nawet po tych wszystkich studyjnych trikach NIE potrafi spiewac, co dopiero na zywo ...

A co do niej ogolnie, jak dla mnie to tak jak juz pisylascie ogolnie ja ja hate. Jak zobaczylam ja tanczaca w tych pomaranczach w tym centrum handlowym, to dla mnie jest to poprostu jakas laleczka, a nie wokalistka.

Wogle bawi mnie robienie kariery na kims, bo przeciez gdyby nie jej mezulek to ona bylaby nikim. Ogladalam czasami 1 edycje 'Jestem jaki jestem' i jak dla mnie to ona jest pusciutka. Pamietam jak u Wojewodzkiego byly wywiady z Justyna Majkowska i Magda Femme, to tez o niej ostro mowily, Femme jeszcze przytaczala, jakto Mandaryna chciala ja zbluzgac przed cala Polska, ale jej nie wyszlo z deczka ... ogolnie to nie wiem do konca o co chodzilo, ale daze do tego ze inni ... slawni ... o niej niezbyd pozytywnie sie wyrazaja.


dormonka napisał(a):
> Co, jak co, ale kasę potrafią robić.. <

Ostatnio czytalam ze Wisniewski ma na czysto rocznie 3 miliony, mozecie se policzyc ile wychodzi miesiecznie


A co do Wisniewskiego zarabiania kasy, mi osobiscie (chociaz moge sie mylic) wydaje sie ze Ich Troje mialo najwiekszy odbior wsrod malych dzieci i staruszkow.

Ale pamietajcie, najwiekszy kicz zawsze najlepeij sie sprzedaje. Pamietacie Disco Polo ... ?
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:26   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

Kasia.1986 napisał(a):

>mi osobiscie (chociaz moge sie mylic) wydaje sie ze Ich Troje mialo najwiekszy odbior wsrod malych dzieci i staruszkow.

No mi naprzykład (a mam 22 lata) podobają się utwory Ich Troje. Nie wszystkie, ale tak mniej więcej pół na pół
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:30   #17
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

JESUS! Obejrzałam to, trochę się pośmiałam nawet na początku, ale potem jak się wsłuchałam w jej głos...o nie, przeciez ona kompletnie nawet z palybacku nie ma głosu, a podejrzewam, że i tak był poprawiany w studio I sama nie wiem, czy gorszy jest teledysk, czy sam jej głos. Jak można coś takiego wymyślić! awet wisniak powinien się wstydzić za nią Prz okazji zwiedziłam strone-najbardziej podoba mi się, że biografii nie ma wystarczy, że ma jeden teledysk i już zrobiła miejsce na TELEDYSKI- więc planuje nas katować następnymi, no chyba że nie wie jaka jest różnica między liczbą mnogą a pojedynczą.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:31   #18
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

Dlatego napisalam ze mi sie wydaje, bo na 100% nie wiem I nie mowie ze wsrod mlodziezy nie maja wogle, tylko ze wsrod innego przedzialu wiekowego jest wiecej tych fanow

Chociaz Wam powiem, ze jak sie pojdzie na koncert Ich Troje to i tak w przewazajacej wiekszosci bedzie mlodziez. Ja sie musze przyznac ze tez 1 bylam na ich koncercie, ale to tylko i wylacznie dlatego ze koncert byl darmowy, pod ratuszem, a poszlam tam sie pobawic ze znajomymi, a Wisniewskiego nawet nie dojrzalam A najzabawniejsze bylo to, ze odrazu na poczatku zaczelo niemilosiernie lac, i Ich Troje spiewala, a ludzie sie na nich kompletnie wypieli i se poszli Tylko takie male fanki z plakatami pod scena zostaly
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:36   #19
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

Tak sobei pomyślałam jeszcze w związku z teledyskiem- albo ona kibluje albo chciała pokazac co polska szkoła robi z człowiekiem
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 19:37   #20
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

Kurcze, oni nawet tam jej FunClub zalozyli! Niestety emaila do naszej super gwiazdy nie podali A chcialam jej napisac blagalna prosbe o zaprzestanie katowania naszych oczu i uszu, ale obiecuje ze jak tylko umieszta to jej napisze
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:38   #21
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

...albo, że przebywaniez Wiśniakiem jest niebezpieczne...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:42   #22
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

Kasia.1986 napisał(a):
> Kurcze, oni nawet tam jej FunClub zalozyli! Niestety emaila do naszej super gwiazdy nie podali A chcialam jej napisac blagalna prosbe o zaprzestanie katowania naszych oczu i uszu, ale obiecuje ze jak tylko umieszta to jej napisze

Wg mnie to by było wredne i złośliwe. Nie chcesz - nie słuchaj. Śpiewa masa beztalencia a Wy się czepiacie tylko jej. Kto nie chce - nie musi jej słuchać, może przełączać stację w radiu i nie kupować płyt!
Niech sobie śpiewa... na pewno komuś się to podoba. Mało wymagający ludzie też istnieją i dlaczego mają nie mieć czego słuchać? Bo Wam się to nie podoba?
Bo Wy macie dobry gust, a oni mają zły, tak?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:42   #23
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

zobaczcie, co stylista potrafi z czlowiekiem zrobic:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lodz01.jpg (26,8 KB, 687 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2545x.jpg (9,4 KB, 490 załadowań)
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:48   #24
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

No moze i masz racje

Nie denerwuje sie
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:48   #25
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Mandaryna :D

O Boże... obejrzałam ten teledysk-to jest przecież totalny kicz, chociaż widać ze mężuś sypnął kasą bo jest dość profesjonalny, ale taki słodki, banalny i w ogóle nie w moim guście. Piosenka może i niektórym by wpadała w ucho...gdyby spiewał to ktoś inny. No bo już nie mówię o tym, że nawet ja mam lepszą wymowę jeśli chodzi o angielski ale ten jej głos..! Ona w ogóle nie umie śpiewać! Juz niech lepiej śpiewa pod prysznicem, zamęczy tylko domownikow a nie całą Polskę...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:52   #26
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

Ale tak z innej strony (oczywiscie nie neguje tego ze byloby to werdne) ... po to artysci umieszczaja na swoich stronach emaile, fora itp itd aby ludzie wyrazali tam swoje opinie, a pomimo iz 'gwiazdy' tego nie chca, sa ludzie, ktorym nie podoba sie ich tworczosc (a mi osobiscie sie Mandaryny nie podoba), i kazdy ma prawo to im napisac.
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:55   #27
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

Kasiu- dodam jeszcze, że ona nie jest artystką
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:57   #28
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

Ale zobaczcie jak opanowała nasze forum! Właśnie- więc jak to jest?Jednak można urodzić 2 dzieci i nadal byc taką superlaską? Jak to się robi? Powaznie, bo ja byłam gotowa zrezygnowac z dzieci na rzecz figury..Pod tym względem będzie moją idolka, niech mi tylko zdradzi tajniki...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 19:57   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Mandaryna :D

Karola napisała :"Wg mnie to by było wredne i złośliwe. Nie chcesz - nie słuchaj. Śpiewa masa beztalencia a Wy się czepiacie tylko jej. Kto nie chce - nie musi jej słuchać, może przełączać stację w radiu i nie kupować płyt! "

czepiamy sie jej bo to częśc jej bycia lub nie -wiesz zasada niewaznae jak sie mówi byle sie mówiło działa najlepiej w przypadku beztalencia.
płyt owszem nie kupuje a dlaczego mam zmieniac program w radio?
na szczescie wiele stacji nie puszcza kaszany.
pozatym nie kazde beztalencie ma tyle kasy zrobionej na kiepski guście staruszków i dzieciach które nie mają ukształtowanego gustu aby wydawac płyty i robic teledyski.

"Niech sobie śpiewa... na pewno komuś się to podoba. Mało wymagający ludzie też istnieją i dlaczego mają nie mieć czego słuchać?"

dobrze niech spiewa ale swoim dzieciom ,zapewne miałby w nocy koszmary ,sama piszesz ,ze słuchaja tego mało wymagający ludzie ,to może wypadałaby podnieśc ich poziom a nie pozwalac staczac sie na disco polo.

"Bo Wam się to nie podoba?"

mnie sie nie podoba ,ze ludzie dają nabierac sie pajacom ,robiącym show ze swojego dzieciństwa ,rodziny ,itp.

"Bo Wy macie dobry gust, a oni mają zły, tak?"

tak dokładnie , a oni mają bardzo zły gust .

podobaja mi sie ludzie którzy przez swoje wygłupy robią kase ale sami sie z siebie smieja i maja do swojego show dystans np. brygada klaudiusza ,gulczasa i tego 3 -spiewaja disco polo po weselach a jednoczesnie smieja sie z tego ,a wisnie wierzą ,ze śpiewaja dobrze i są super gwiazdami.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:00   #30
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna :D

Paula, ale opanuj się, chcociaz niestety chętnie bym się zgodziła w zupełności, jednak stety-lub niestety jest wolnośc wyboru. Niektórym się to podoba, a to że lubią rytmy disco-polo nie znaczy, że nalezy zabronić im słuchania tych dzwięków.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.