dzień po umyciu czy odrazu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-25, 18:54   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

dzień po umyciu czy odrazu ?


słyszałam ,że podobno włosy najlepiej się układają kilka godzin po umyciu ,a nawet umyte wieczorem ,najlepiej ułożyć je rano następnego dnia ,bo włosy odzyskują dopiero po jakimś czasie jakieś naturalne olejki
Także chciałam zapytać czy lepiej umyć główkę wieczorkiem ,a potem rano zabierac sie za ukladanie używając jakiejs pianki tylko czy moze lepiej umyc rano i wtedy ukladac ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-25, 18:54   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
dzień po umyciu czy odrazu ?

słyszałam ,że podobno włosy najlepiej się układają kilka godzin po umyciu ,a nawet umyte wieczorem ,najlepiej ułożyć je rano następnego dnia ,bo włosy odzyskują dopiero po jakimś czasie jakieś naturalne olejki
Także chciałam zapytać czy lepiej umyć główkę wieczorkiem ,a potem rano zabierac sie za ukladanie używając jakiejs pianki tylko czy moze lepiej umyc rano i wtedy ukladac ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-25, 20:23   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: dzień po umyciu czy odrazu ?

nie wiem jak to jest z naukowego , czy innego punktu widzenia, ale moje włosy właśnie takie są. więc sugerując się swoim doświadczeniem, mogę powiedzieć, że tak-lepiej umyć wieczorem.bo zaraz po umyciu jak staram się je ułozyć, to jest kiepsko.nic nie wychodzi, jakieś takie za miękkie są...trudno mi to opisać.z drugiej jednak strony-to zależy od włosów. poobserwuj po prostu uważnie swoje.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-25, 20:23   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: dzień po umyciu czy odrazu ?

nie wiem jak to jest z naukowego , czy innego punktu widzenia, ale moje włosy właśnie takie są. więc sugerując się swoim doświadczeniem, mogę powiedzieć, że tak-lepiej umyć wieczorem.bo zaraz po umyciu jak staram się je ułozyć, to jest kiepsko.nic nie wychodzi, jakieś takie za miękkie są...trudno mi to opisać.z drugiej jednak strony-to zależy od włosów. poobserwuj po prostu uważnie swoje.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 23:00   #5
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: dzień po umyciu czy odrazu ?

moje też są najlepsze dzień po umyciu,z reguły myję głowę wieczorem,a rano układam -jak muszę a to też wynika z mego lenistwa,kocham spać ,a śpię 5-6 godzin dziennie raczej nocnie
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 23:00   #6
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: dzień po umyciu czy odrazu ?

moje też są najlepsze dzień po umyciu,z reguły myję głowę wieczorem,a rano układam -jak muszę a to też wynika z mego lenistwa,kocham spać ,a śpię 5-6 godzin dziennie raczej nocnie
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.