terminacja ciąży - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 18:49   #5011
Nata35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 34
Dot.: terminacja ciąży

Koniczyna82



Niestety po fishu jakies 3 tygodnie po dostaliśmy wyniki z długiej hodowli i tutaj potwierdzono zd na szczescie w linii prostej , kariotypy mamy z mężem ok, juz jedno dziecko mamy całkowicie zdrowe , Pani genetyk powiedziała tylko ze mielismy pecha :-( jeden poród juz przeżyłam ktory trwał 12h i ten ból mnie totalnie przerósł . Minęło juz sporo czasu od tamtej pory jednak jak dziewczyny na forach zaczęły pisac ze terminacja to zwykły porod , ogromny ból to wpadłam w panikę a do tego jeszcze fakt urodzenia synka ktory nie bedzie żył zrobił swoje . Tu mialam absolutne wsparcie meza ktory wspierając mnie wszystko załatwił za granica dzieki czemu dlugo nie czekałam na zabieg a bardzo chcialam miec to juz za sobą zeby tylko nie czuć ruchów dzidziusia:-( teraz ginekolog kazał odczekać średnio 12 tygodni i moge dalej sie starać . Powiedział ze za granica terminacje przeprowadzane sa bardzo dobrymi metodami ktore nie wymagają łyżeczkowania i tak bylo w moim przypadku . Jak dostanę okres to po 2 tyg mam przyjsc aby sprawdzić endo , jesli wszystko bedzie dobrze to pod podejdę do kolejnego in vitro . Boje sie bardzo bo wiem ze kolejna ciaza bedzie okupiona tylko strachem i nerwami. Z drugiej strony nie chce sie poddawać i chce spróbować bo jak nie spróbuje to bede żałowała . Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Dziewczyny widze ze każda z nas to przechodziła i najlepiej pogadac wlasnie z osobami podobnymi do siebie, ktore nie oceniają tylko wspierają cieszę sie ze tutaj trafiłam

Kiedy czytam przez co każda z nas musiała przechodzić to az łzy mi lecą bo jakbym czytała o sobie. Najgorsze dla mnie bylo to ze musiałam strasznie szybko podejmować decyzje ktore dotyczyły mojego dziecka zaczynajac od ryzyka związanego z biopsja po terminację .

Ach te zycie , wszystko sie pomieszało , jak tu teraz sie odnaleźć .... :-(

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Karmen27,

Tak wszystko odbyło sie bardzo szybko , wtorek usg, piatek rozmowa z genetykiem celem biopsji , poniedziałek biopsja, zaraz po biopsji we wtorek wynik pappa, środa wynik Fish, piatek telefon do kliniki w Niemczech, poniedziałek - terminacja, tak to mniej wiecej wyglądało:-(
Nata35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 19:01   #5012
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: terminacja ciąży

Nowa część wątku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=951916
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 20:01:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.