Nadmierna potliwość pach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-20, 11:34   #1
yocar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Unhappy

Nadmierna potliwość pach


Witajcie,
Odkąd pamiętam mam problem z nadmierną potliwością pach.
Od jakiegoś roku mój problem nasilił się do takiego stopnia, że niemal każde wyjście z domu powoduje bardzo duże plamy pod pachami.
Próbowałem już wielu rzeczy dezodoranty, tabletki, kulki i nic.
W zeszłym roku zrobiłem botox, jedna ampułka na dwie pachy, efekt rewelacyjny !!! ale... trwał zaledwie 1,5 miesiąca maksymalnie.
W tym roku wybrałem się do renomowanej kliniki gdzie zrobiłem zabieg laserowego wypalania gruczołów potowych, efekt ? ŻADEN ! Wydałem mnóstwo pieniędzy (koszt zabiegu + leki), po dwóch miesiącach wróciłem z problemem i zabieg został wykonany ponownie, dziś minęły kolejne miesiące a ja nadal pocę się tak samo jak to było wcześniej.
Na początku października ponownie wybieram się na wizytę do owej kliniki z kolejną "reklamacją", jak uważacie co powinienem powiedzieć lekarzowi, czego wymagać, co robić dalej ?
Pomóżcie,
yocar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:31   #2
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Nadmierna potliwość pach

Laserowe wypalanie gruczołów potowych?
Matko, pierwszy raz o czymś takim słyszę, brzmi strasznie.
I autentycznie żadnych kompletnie nie masz efektów?
Może taki zabieg trzeba powtarzać?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 10:23   #3
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Nadmierna potliwość pach

Już jak się czyta brzmi paskudnie a co dopiero zrobić taki zabieg, współczuję Ci strasznie. Wydaje mi się, że jak już te gruczoły potowe zostają wypalone to powinieneś przestać się pocić, walcz w tej klinice do skutku, w końcu zapłaciłeś.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 19:23   #4
yocar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość pach

Kiedy powiedziałem drugiemu lekarzowi o tak krótkim działaniu botoxu też był zdziwiony. Jestem jednak przekonany, że lekarz u którego wykonywałem zabieg nie miał duszy oszusta, a nawet sam przestrzegał przed tanimi zabiegami tego typu. Botoxu dostałem jedną ampułkę na obydwie pachy. (buteleczka była świeżo przy mnie otwierana)

Wracając do zabiegu laserowego, faktycznie nic przyjemnego ale miałem cichą nadzieję, że jest to rozwiązanie mojego problemu. Tak jak wspominałem zabieg robiony był dwa razy w przeciągu 4-5 miesięcy, efekt moim zdaniem jest ZEROWY, nie zauważyłem żadnej zmiany, klinika w której zabieg był wykonywany to renomowane miejsce, moim zdaniem jedno z bardziej znanych. Laser na pewno niczego sobie, przy drugiej próbie były użyte nowe światłowody oraz większa "moc" niż przy pierwszej próbie.

Sam już nie wiem czego teraz oczekiwać, czego się domagać.
yocar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:59   #5
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: Nadmierna potliwość pach

moja kolezanka tak sie wyleczyła z nadpotliwości pach i poki co chyba nie ma nawrotu, b o nie narzeka
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 09:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.