kulki gejszy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 02:15   #331
basia305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1
Dot.: kulki gejszy

zamowilam dzisiaj ,przyjdzie to zobacze co z nich bedzie,mam nadzieje ze beda sie sprawdzaly
basia305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:20   #332
AdrianSP
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: kulki gejszy

Chętnie co nie co podpowiem, ponieważ pracuję w sklepie erotycznym.

Kulki gejszy służą do treningu mięśni kegla i są idealnym rozwiązaniem, dla kobiet które mają problemy. Padło tutaj kilka nazw m.in. marka FunFactory (smarts duo x2 i smarts uno pojedyncze). Ze swojej strony proponowałbym zakup kulek marki LELO Luna. Wykonane z bardzo dobrego materiału, przebadanego klinicznie i dermatologicznie. Ich koszt to około 140 zł za opakowanie (w opakowaniu znajdują się 4 wymienne kulki o różnej wadze).
Są dwie opcje Luna i Luna Mini (przeznaczona dla Kobiet do 25 roku życia, lub kobiet które nie urodziły dziecka).

Bardzo dobry trening - większość seksuologów poleca ten produkt. Pamiętajcie - jeżeli myślicie poważnie o zakupie tego przedmiotu to lepiej zapłacić trochę więcej niż później martwić się przedmiotem z Allegro za 50 zł bo w tej branży podróbek jest strasznie dużo.
AdrianSP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:51   #333
neys
Raczkowanie
 
Avatar neys
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez AdrianSP Pokaż wiadomość
Chętnie co nie co podpowiem, ponieważ pracuję w sklepie erotycznym.

Kulki gejszy służą do treningu mięśni kegla i są idealnym rozwiązaniem, dla kobiet które mają problemy. Padło tutaj kilka nazw m.in. marka FunFactory (smarts duo x2 i smarts uno pojedyncze). Ze swojej strony proponowałbym zakup kulek marki LELO Luna. Wykonane z bardzo dobrego materiału, przebadanego klinicznie i dermatologicznie. Ich koszt to około 140 zł za opakowanie (w opakowaniu znajdują się 4 wymienne kulki o różnej wadze).
Są dwie opcje Luna i Luna Mini (przeznaczona dla Kobiet do 25 roku życia, lub kobiet które nie urodziły dziecka).

Bardzo dobry trening - większość seksuologów poleca ten produkt. Pamiętajcie - jeżeli myślicie poważnie o zakupie tego przedmiotu to lepiej zapłacić trochę więcej niż później martwić się przedmiotem z Allegro za 50 zł bo w tej branży podróbek jest strasznie dużo.
Wiele stron przejrzałam ale nie widziałam ich w wersji mini, znacznie różnią się rozmiarem od zwykłych?bo takie właśnie posiadam a nie rodziłam dziecka ani nie tak blisko mi do 25 :p
__________________
neys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:55   #334
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez AdrianSP Pokaż wiadomość
Chętnie co nie co podpowiem, ponieważ pracuję w sklepie erotycznym.

Kulki gejszy służą do treningu mięśni kegla i są idealnym rozwiązaniem, dla kobiet które mają problemy. Padło tutaj kilka nazw m.in. marka FunFactory (smarts duo x2 i smarts uno pojedyncze). Ze swojej strony proponowałbym zakup kulek marki LELO Luna. Wykonane z bardzo dobrego materiału, przebadanego klinicznie i dermatologicznie. Ich koszt to około 140 zł za opakowanie (w opakowaniu znajdują się 4 wymienne kulki o różnej wadze).
Są dwie opcje Luna i Luna Mini (przeznaczona dla Kobiet do 25 roku życia, lub kobiet które nie urodziły dziecka).

Bardzo dobry trening - większość seksuologów poleca ten produkt. Pamiętajcie - jeżeli myślicie poważnie o zakupie tego przedmiotu to lepiej zapłacić trochę więcej niż później martwić się przedmiotem z Allegro za 50 zł bo w tej branży podróbek jest strasznie dużo.
jak czesto trzeba takie kulki nosic? moje sa ciezkie, nawet bardzo i prawie natychmiast wypadaja.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:03   #335
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: kulki gejszy

Tekila, a jakie masz kulki? Moje mają ok. 3,5 cm (z opisu na aukcji) i nie używam ich w sumie przez to, że dla mnie są za duże i muszę bardzo się nagimnastykować, żeby je wsadzić. Pytam, bo może kupiłabym jakieś mniejsze.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:16   #336
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Tekila, a jakie masz kulki? Moje mają ok. 3,5 cm (z opisu na aukcji) i nie używam ich w sumie przez to, że dla mnie są za duże i muszę bardzo się nagimnastykować, żeby je wsadzić. Pytam, bo może kupiłabym jakieś mniejsze.
nie mam opakowania, ale kulki maja ok. 3cm srednicy i sa metalowe, a wiec ciezkie.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:08   #337
bu_ba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: kulki gejszy

@AdrianSP, może wiesz, co z tym fantem zrobić - skoro średnia kobieca pochwa ma 8-10cm długości, a te kulki mają 13cm, to co z tym zrobić? kiedyś ginekolog mi powiedział, że mam bardzo długą pochwę - dochodzę do wniosku, że skoro jestem powyżej średniej, to te kulki muszą być dla naprawdę ostro rozepchanych kobiet nie jestem w stanie ich wsadzić nie powodując bólu. może one są po prostu nie dla mnie i niepotrzebnie je kupiłam?
bu_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 02:39   #338
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: kulki gejszy

Dziewczyny jak macie podwójne kulki to wkładacie od razu dwie ?
I jak to jest kiedy mam nie wyleczoną nadżerkę ? Czy nie zrobię sobie jeszcze większej krzywdy?

U mnie kulki nie działają w ogóle jeśli chodzi o doprowadzanie do orgazmu, po prostu mam je w sobie i tyle niespecjalnie też je czuję może wina jest tego, że nie używam ich zbyt długo. Jutro może zaaplikuję je i poćwiczę trochę / pobiegam albo po prostu zacznę robić porządki w mieszkaniu żeby mieć jakiś większy ruch i potrzymać je dłużej. Póki co próbowałam sobie z nimi tylko potańczyć. Kulki kupiłam w sexshopie. Wydała na nie jakoś 30,- - wzięłam je dlatego że wydawały mi się łatwe w utrzymaniu" (jedyna sylikonowa para jaka została mi zaproponowana)
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:28   #339
super 50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: kulki gejszy

A ja zapomniałam o swoich kulkach. Muszę je zacząć znowu używać. Przestałam, bo mój nowy kochanek jest tak zafascynowany moją ścisłością (ciasnotą wewnątrz), że w ogóle wyparłam posiadanie kulek ze świadomości. Niemniej muszę ćwiczyć mięśnie, żeby działały dalej jak trzeba. Odezwę się za parę dni, jak kulki trochę ponoszę...
super 50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:13   #340
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez super 50 Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam o swoich kulkach. Muszę je zacząć znowu używać. Przestałam, bo mój nowy kochanek jest tak zafascynowany moją ścisłością (ciasnotą wewnątrz), że w ogóle wyparłam posiadanie kulek ze świadomości. Niemniej muszę ćwiczyć mięśnie, żeby działały dalej jak trzeba. Odezwę się za parę dni, jak kulki trochę ponoszę...

Mam takie pytanie czy te kulki masz 2? Bo właśnie zakupiłam i już kilka razy użyłam ale mam wrażenie że robię się bardziej rozciągnięta niż ściślejsza.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:16   #341
ButterflyDefect
Raczkowanie
 
Avatar ButterflyDefect
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Disneyland
Wiadomości: 81
Dot.: kulki gejszy

tak, tak, tak! Nie zapomnę miny TŻ jak pierwszy raz je włożyłam. Poszliśmy ze znajomymi do pubu i w którymś momencie zadziornie wyszeptałam mu o ich obecności, myślałam, że zje mnie wzrokiem :p

Same kulki w każdym razie dają dużo frajdy i naprawdę nakręcają. Przyjemne jest też dostawanie klapsów jak się je ma w środku :P

Co do rozciągnięcia. Hmm nie zauważyłam, żebym się rozciągnęła (przy czym ja mam dwa razy po dwie kulki i aplikuje w zależności od tego na jakie doznania mam ochotę :p) , TŻ też się nie skarżył. Natomiast faktycznie wzmacniają mięśnie Kegla i to już się spotkało z aplauzem ;]
__________________
"Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

Zapuszczam włosy
Drożdże: 10.01.2013r
Skrzyp: 10.01.2013r
Siemię Lniane: 01.01.2006r


Totalna rewolucja
ButterflyDefect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 15:49   #342
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: kulki gejszy

Ja tam parę razy użyłam, ale też zapomniałam o nich całkowicie... może przed świętami ponoszę trochę... a żeby ukochanemu zrobić niespodziankę.... wskoczę w jakiś fajny strój i pod choinkę dostanie nie tylko prezenciki ale i fajny orgazm ;P
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:16   #343
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: kulki gejszy

ButterflyDefect powiedz mi jakie masz te kulki? Moze znajdziesz je gdzies w internecie dla zobrazowania? Bo ciekawei mnie 2x po 2kulki A jeszcze jak fajne uczucie z klapsami jak sie ma je w srodku to juz wogole, bo TZ luuubi to Ja rowniez chyba przed swietami zakupie bo mamy zamiar sie wybrac do jakiegos sex-shopu zeby cos ciekawego znalezc
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:24   #344
ButterflyDefect
Raczkowanie
 
Avatar ButterflyDefect
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Disneyland
Wiadomości: 81
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez saguara Pokaż wiadomość
ButterflyDefect powiedz mi jakie masz te kulki? Moze znajdziesz je gdzies w internecie dla zobrazowania? Bo ciekawei mnie 2x po 2kulki A jeszcze jak fajne uczucie z klapsami jak sie ma je w srodku to juz wogole, bo TZ luuubi to Ja rowniez chyba przed swietami zakupie bo mamy zamiar sie wybrac do jakiegos sex-shopu zeby cos ciekawego znalezc
Kochana zwykłe silikonowe (mam problem z alergiami na metale-wolałam nie ryzykować). Tak jak masz sprzedawane po dwie sztuki, ja sobie po prostu kupiłam dwie pary :P Tu przykładowy link do aukcji na allegro:

http://allegro.pl/silky-smooth-balls...760451898.html

Po prostu normalnie (jak gdzieś wychodzimy) wkładam sobie dwie, jak możemy poszaleć wkładam cztery (można zaczepić sznurek o kulkę chociaż i bez tego da się je łatwo wyjąć :p Cztery polecam właśnie do klapsów Bosssskie uczucie. Ale na wyjście jest to za dużo, przynajmniej dla mnie, bo jestem bardzo wrażliwa i po kilku krokach wiłabym się z rozkoszy, a to w miejscu publicznym niewskazane :P
__________________
"Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

Zapuszczam włosy
Drożdże: 10.01.2013r
Skrzyp: 10.01.2013r
Siemię Lniane: 01.01.2006r


Totalna rewolucja
ButterflyDefect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 17:31   #345
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: kulki gejszy

Ja raczej tez bym sie sklaniala ku silikonowym, metal miec w srodku to tak troche nie bardzo. I dzisiaj jakos nachodzi mnie duzo ciekawych pomyslow... Niestety z TZ dopiero za tydzien sie zobacze, to wtedy sie wybierzemy, cos wybierzemy i bedzie mozna poszalec Dzieki za linka i odpowiedz
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 17:47   #346
ButterflyDefect
Raczkowanie
 
Avatar ButterflyDefect
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Disneyland
Wiadomości: 81
Dot.: kulki gejszy

Polecam się na przyszłość xD
__________________
"Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

Zapuszczam włosy
Drożdże: 10.01.2013r
Skrzyp: 10.01.2013r
Siemię Lniane: 01.01.2006r


Totalna rewolucja
ButterflyDefect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:30   #347
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: kulki gejszy

Ja tylko przed zakupem obawiam sie ich wsadzenia tam i chodzenia z 2, a co dopiero 4 jak pisalas Niby dziecko sie tam powinno zmiescic ale jakos tak trudno mi sobie to wyobrazic No nic, trzeba kupic i sprobowac A podczas zabaw z TZ, (oprocz klapsow) tez ich uzywalas?
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:46   #348
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: kulki gejszy

Ja używałam raz z analem. Bosko było. Ale na codzień ich nie używam, bo mam problemy z ich wsadzeniem. Wolałabym, żeby były mniejsze, tak np. 2,5 cm zamiast 3,5.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:48   #349
ButterflyDefect
Raczkowanie
 
Avatar ButterflyDefect
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Disneyland
Wiadomości: 81
Dot.: kulki gejszy

Mieszczą się spokojnie, chociaż nikt Ci nie każe od razu 4 wkładać, możesz je testować powoli, na spokojnie

Oj różnie się nimi bawiliśmy. TŻ bardzo lubi je wkładać, trochę nimi poruszać i wyciągać jak jestem blisko szczytu. Możecie z nimi robić na co macie tylko ochotę, ogranicza Was w sumie tylko wyobraźnia
__________________
"Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

Zapuszczam włosy
Drożdże: 10.01.2013r
Skrzyp: 10.01.2013r
Siemię Lniane: 01.01.2006r


Totalna rewolucja
ButterflyDefect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 21:24   #350
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Ja używałam raz z analem. Bosko było. Ale na codzień ich nie używam, bo mam problemy z ich wsadzeniem. Wolałabym, żeby były mniejsze, tak np. 2,5 cm zamiast 3,5.
Ja własnie zamówiłam te Luny Mini, o których wyżej ktoś wspominał i wg opisu mają 2,9 cm średnicy, zobaczymy za kilka dni, jak pierwsze wrażenia^^ Link macie tu.
__________________

Edytowane przez BlackGlass
Czas edycji: 2012-12-03 o 23:00
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:39   #351
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez saguara Pokaż wiadomość
ButterflyDefect powiedz mi jakie masz te kulki? Moze znajdziesz je gdzies w internecie dla zobrazowania? Bo ciekawei mnie 2x po 2kulki A jeszcze jak fajne uczucie z klapsami jak sie ma je w srodku to juz wogole, bo TZ luuubi to Ja rowniez chyba przed swietami zakupie bo mamy zamiar sie wybrac do jakiegos sex-shopu zeby cos ciekawego znalezc
Potrójne: http://www.bazarek.pl/produkt/199393...ted-balls.html
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 22:17   #352
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: kulki gejszy

Uwaga, kulki wypróbowane przede wszystkim dziwne uczucie... ale jak już się nauczyłam w nich chodzić, żeby nie wypadały, to jakoś... w czasie chodzenia nie za bardzo mam wrażenie, żeby mi mięśnie pracowały, póki ich nie wyciągnę. Wtedy to fakt, czuję, że "coś pracowało"(znacie takie uczucie po siłowni/fitnessie rozruszania mięśni? To tak lekko w tym stylu).
A, takie głupie pytanie... bo mam cały czas dzikie wrażenie, że słychać stukanie tych kulek, jak ich używam, to normalne? Się nie przejmować na codzień?
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 00:37   #353
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez BlackGlass Pokaż wiadomość
Uwaga, kulki wypróbowane przede wszystkim dziwne uczucie... ale jak już się nauczyłam w nich chodzić, żeby nie wypadały, to jakoś... w czasie chodzenia nie za bardzo mam wrażenie, żeby mi mięśnie pracowały, póki ich nie wyciągnę. Wtedy to fakt, czuję, że "coś pracowało"(znacie takie uczucie po siłowni/fitnessie rozruszania mięśni? To tak lekko w tym stylu).
A, takie głupie pytanie... bo mam cały czas dzikie wrażenie, że słychać stukanie tych kulek, jak ich używam, to normalne? Się nie przejmować na codzień?
wypadały Ci ? Mi to się trzyma, że hej Dzisiaj rano je włożę i będę nadsłuchiwać a tak poważnie, nie wiem jak tam u innych ale u mnie stukania nie słychać
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 13:39   #354
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: kulki gejszy

No właśnie nie wypadają już. Ale co do dźwięków to chyba jestem przewrażliwiona chociaż mój chłopak się śmieje, że teraz jestem jego grzechotką
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:35   #355
super 50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: kulki gejszy

Witajcie! Mam spore kulki, jak pisałam kiedyś wcześniej, ok. 4 cm średnicy. Z tym grzechotaniem to przesada. Tego nie słychać. A wystarczy je ponosić ze dwa-trzy dni i już się organizm przyzwyczaja. Ja mam tak, że zapominam o istnieniu moich kulek i całymi tygodniami lezą zapomniane. Ale po jakimś czasie przypominam sobie o ich istnieniu i mam znowu fajne uczucie na początku... Po godzince sie przyzwyczajam i zapominam z kolei, że są we mnie.
Nie stosowałam ich nigdy w czasie kochania się. Chociaż uważam się za osobę postępową, może nawet bezpruderyjną, nie wyobrażam sobie, żebym mogła się kochać mając kulki w środku... Nie! Mimo że rodziłam w przeszłości 2x nie sądzę, żeby można było we mnie wepchnąć coś więcej niż słusznych rozmiarów penisa...
Poza tym mam takie wewnętrzne poczucie, że gdybym któremukolwiek z moich partnerów zaproponowała, żeby nadziewał mnie czymś więcej niż jego pen, chyba wymiękłby z miejsca. Mam wrażenie, że dojrzali faceci maja zbyt wielkie mniemanie o swoich możliwościach. Nie śmiałabym tego podważać...
super 50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 21:33   #356
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: kulki gejszy

chciałam się zapytać dziewczyn, które mają kulki "z wyższej półki", np. wspomniane Lelo Luna - czy jesteście z nich zadowolone?
Zawsze mówię "nie stać mnie na tanie, bo będzie trzeba kupić kilka razy, i wyjdzie drożej". Czy uważacie te droższe kulki za warte swojej ceny? nie chodzi mi o same doznania, bo każda z nas jest inna; mam na myśli jakość wykonania, materiały - czy silikon się nie niszczy itp.
Zamierzam sobie kupić te kulki, ale zdecydowanie wersję mini. Mam problem z wsadzeniem sobie dwóch palców, każdy stosunek poprzedzony musi być długą grą wstępną, więc 3.5cm to zdecydowanie za dużo dla mnie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:37   #357
agucha088
Jnes
 
Avatar agucha088
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 39
Dot.: kulki gejszy

Mam zamiar kupic sobie takie kuleczki;p zastanawiam sie które wybrać. Na allegro sporo jest złotych, srebrnych lub silikonowych...
Najbardziej skłaniem sie ku "MINI KULKI GEJSZY SUPER PREZENT" (nie mogę skopiowac linku) spory popyt jest na metalowe,ale mnie jakos bardziej przekonuja te silikonowe,choc to tylko ze względu na wyglad bo zadnych nie wzywałam.
Które Wy polecacie ? z którymi macie najlepsze doświadczenia?
agucha088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:17   #358
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez marta_p Pokaż wiadomość
Uzywala ktoras kolezanka??

Ja dzisiaj zakupilam takie, tylko nie na allegro, a w sexshopie http://allegro.pl/show_item.php?item=81171208
Witaj, ja posiadam takie kulki, satysfakcja gwarantowana pod warunkiem, że się wie, czego się chce....miłej zabawy
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:32   #359
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kulki gejszy

Aż się napaliłam na nie! Tylko zastanawiam się, wybrać te dwie czy cztery
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:23   #360
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: kulki gejszy

Dziewczyny, głupia sprawa. Zamówiłam sobie kulki gejszy, raczej z tych tańszych, ale nie totalne badziewie. Jak przyszły okazało się, że jestem na nie zdecydowanie za ciasna, nie ma szans, żebym je wcisnęła do pochwy Żałuję, że nie pomyślałam o tym wcześniej, bo w sumie nawet tampony muszę mieć mini, bo inne nie chcą wejść. Macie może doświadczenie z wymiarami kulek? Może ktoś poleci jakieś mini kulki?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-23 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.