3 razy prawie Rush :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 13:15   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

3 razy prawie Rush :D


Nie bardzo wiem, w ktorym watku moglabym umiescic ten post... Ale coraz czesciej odkrywam wsrod kilku zapachow z nizszej polki podobienstwo do Rush Gucci. Oto moje "odkrycia":

Cat deluxe - na poczatku truskawkowy, potem robi sie coraz slodszy i slodszy... i wylazi z niego Rush

Darling Kylie Minogue - Rush, wzbogacony swiezymi nutami i owocami

Bruno Banani Not for everybody (rozowy) - na poczatku taki sobie, delikatny bardzo. Po jakims czasie wyciagam blotter a tu... hmm... Rush? A moze Kylie Minogue? Na szczescie podpisalam

Do klasycznego Rusha nie mam wcia przekonania, podoba mi sie, ale jest bardzo mocny. Lubie jak perfumy sa trwale i mocne, ale ten to killer. Bylby super gdyby nie nuta lakieru do wlosow. W wyzej wymienionych praiwe Rushach nie czuje niczego sztucznego, zadnego lakieru... Ktory zapach wg Was jest najlepszy? Nie bardzo potrafie ocenic trwalosc. Kylie jest na mnie bardzo subtelna, z blottera szybko sie ulatnia. Nie bardzo wiem, co wybrac. Nurtuje mnie tez podobienstwo tych trzech zapachow - chyba poszukam nut i moze cos mi sie wyjasni...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:09   #2
*Ania**
Raczkowanie
 
Avatar *Ania**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 192
Dot.: 3 razy prawie Rush :D

Dziś byłam w drogeri, w poszukiwaniu letniego zapachu dla siebie. Akórat wpadły mi w oczy Cat Delux i Bruno Banani.
Cat ... jest jak dla mnie bardzo pudrowy, chyba za bardzo. Kojaży mi się z zapacchem mojego slonu fryzjerskiego. Puźniej puderek przemija i zapach jest OK, ale nie powala mnie.
Natomiast bruno według mnie pachnie lepiej, lżej. Jednak zapach szybciutko sie ulatnia. Po powrocie do domu już nic kompletnie nie czułam .
I znów nie znalazłam dla siebie perfum
*Ania** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 20:55   #3
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 3 razy prawie Rush :D

Ropuszko spróbuj jeszcze Giordani White Gold Oriflame to jest dopiero Rush ja jednak bardzo je lubię
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:22   #4
basia.plewik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 82
GG do basia.plewik
Dot.: 3 razy prawie Rush :D

To co wymieniłaś to zapachy szyprowe, jest dużo takich zapachów(też je uwielbiam) które mają podobną nutę..
pozdrawiam!
basia.plewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:51   #5
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: 3 razy prawie Rush :D

No wlasnie, to jest chyba nawet zapach szyprowo-owocowy. Dzis psiknelam Bananiego na lape, czuje do teraz, ale psik byl malutki no i jakos nie wiem czy te perfumy beda trwale. Szukam Rusha, ale lzejszego i Banani bylby idealny, gdyby nie ta watpliwa trwalosc... Hmmm... najwyzej potestuje go jesczez razem z Rushem i ewentualnie kupie 20 ml Kasiulko, dzieki za rade, postaram sie powachac Giordani
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.