Narzekamy na KWC :D - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 10:53   #391
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ironia? A wiesz co to ironia? Mam wrazenie, ze nie.

Ja korzystam z KWC dlatego, ze szukam recenzji kosmetykow a nie dlatego, ze lubie czytac bzdety.


Dla mnie taka recenzja przejawia zerowa wartosc: jest zupelnie nieprzydatna, denna i nieprzemyslana. Moze mam ograniczone horyzonty, ale nie wiem jaki to zapach "normalny", jaka to "normalna" trwalosc. Tak samo pojecie "normalnego" opakowania czy wydajnosci nie jest mi znane. Nic sie z tej recenzji dowiedziec nie da.

dla mnie to kolejna przyćpana wizażanka albo życiowa szara myszka, która tworzy recenzje bez ładu i składu mając na celu "ale jestem dżezi w necie"
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 15:12   #392
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Większość już wymieniła denerwujące rzeczy na KWC, ale dodam jeszcze od siebie:

-samoopalacz śmierdzi-no masakra po prostu,jeśli ktokolwiek znalazł gdzieś samoopalacz który po paru godzinach nie śmierdzi to niech mi da znać
-wychwalanie jakiegoś produktu,tylko dlatego że jest tani/modny na Wizażu/ekologiczny-tak jest z tuszem żółtym Lovely,z kremem aloesowym na dzień Alterry,z oliwką Babydream niebieską.

W przypadku tych produktów po prostu nie wierzę,że całe grono ich fanek wystawia im peany z powodu ich cudownego działania.

Żółty tusz z Lovely ma jedną zaletę-jest tani,ale o sklejaniu rzęs,kruszeniu się,rzęsach wyglądających jak nóżki pająka już nikt nie wspomina.
I to nie tylko mój wymysł,miało go kilka osób z mojego otoczenia i każdy po tygodniu wywalał go do kosza.Nie mam pojęcia skąd ten szał

Oliwka niebieska Babydream śmierdzi,ma niewygodny dozownik,jest strasznie leista(wiem że to oliwka ale ta dla mam,różowa taka już nie jest),nie robi nic ze skóra ani włosami.

Jednak to krem aloesowy z Alterry jest dla mnie największą zagadką.Jego popularność tłumaczę sobie tym,że jest ekologiczny i tani.Nie wypada złego słowa o nim napisać!Przecież to coś jest maziajstwem,które wygląda i śmierdzi jak klej biurowy,rozmazuje się i zastyga na twarzy zalepiając ją,ani nie nawilża,ani nie odżywia.Zapchał mnie niesamowicie,a ŻADEN krem jeszcze nigdy tego mi nie zrobił.To koszmar w najczystszej postaci Jakby ten krem wsadzono do opakowania Sisleya,pozwałybyście producenta do sądu Ale on jest ekologiczny,tani i to Alterra,więc trzeba być zachwyconym!

Rozumiem,że komuś może odpowiadać,ale tutaj historia jest podobna jak z tym tuszem.Oddałam ten krem dalej i przeszedł chyba z 10 osób i ostatnia go wyrzuciła.Nikt nie użył go więcej niż 3 razy.Także nie wierzę,że wizażanki z całej reszty Polskich miast mają inną skórę
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 17:55   #393
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Co do czasu używania ja w większości wystawiam recenzję po zużyciu całego opakowania, a i czasami jest mi trudno właściwie ocenić kosmetyk. Ale były też przypadki, że po prostu nie mogłam używać czegoś przez konieczny czas np. z powodu okropnego zapachu i niestety taka recenzja jest potem usuwana i osoba czytająca KWC już się nie dowie, że coś śmierdzi tak bardzo, że nie da się tego używać . Co do tego, że ktoś zużyje cały żel/ balsam w dwa tygodnie i brakuje koniecznego czasu użytkowania to wydaje mi się, że takie recenzje czasami są zostawiane - przynajmniej tak wynika z tego co zgłaszają dziewczyny do usunięcia na technicznym do KWC.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 18:18   #394
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co do czasu używania ja w większości wystawiam recenzję po zużyciu całego opakowania, a i czasami jest mi trudno właściwie ocenić kosmetyk. Ale były też przypadki, że po prostu nie mogłam używać czegoś przez konieczny czas np. z powodu okropnego zapachu i niestety taka recenzja jest potem usuwana i osoba czytająca KWC już się nie dowie, że coś śmierdzi tak bardzo, że nie da się tego używać . Co do tego, że ktoś zużyje cały żel/ balsam w dwa tygodnie i brakuje koniecznego czasu użytkowania to wydaje mi się, że takie recenzje czasami są zostawiane - przynajmniej tak wynika z tego co zgłaszają dziewczyny do usunięcia na technicznym do KWC.
Dokladnie. Dodatkowo jak cos zapycha, zapryszcza czy co tam jeszcze to nie wyobrazam sobie meczyc swojej cery przez pare tygodni tylko po to, aby wystawic recenzje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 18:36   #395
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
-wychwalanie jakiegoś produktu,tylko dlatego że jest tani/modny na Wizażu/ekologiczny-tak jest z tuszem żółtym Lovely,z kremem aloesowym na dzień Alterry,z oliwką Babydream niebieską.

W przypadku tych produktów po prostu nie wierzę,że całe grono ich fanek wystawia im peany z powodu ich cudownego działania.
Nie używałam tego tuszu ani kremu, ale powiem coś o oliwce. Oczywiście fakt, że coś jest "modne" sprawia, że wiele osób to kupi, ale czy rzeczywiście będzie wciąż używać, jeśli ta rzecz będzie beznadziejna? Moim zdaniem w takich produktach jak oliwka Babydream opakowanie czy zapach (mi akurat nie przeszkadza) schodzi na dalszy plan, bo produkt jest zwyczajnie dobry. Jak już napisałam kilka stron wcześniej, jeśli coś działa tak jak powinno, a jednocześnie ma np. kiepską konsystencję, to co mnie to obchodzi? Przemęczę, dla działania. Kwestia ceny też ma jakieśznaczenie, bo jeśli mogę kupić dobrą oliwkę za kilka złotych, a inne firmy tego typu produkt (ze względu na skład) nazywają super naturalnym i ekologicznym i żądają ogromnych sum, to ja myślę - wolę za tak prostą rzecz zapłacić mniej, niż więcej i to jest dla tego kosmetyku atut. Są kosmetyki "skomplikowane", za które można dużo zapłacić, ale oliwka? Cena jest zaletą w przypadku rzeczy, które zwykle są przeceniane, a nagle znajdujemy coś, co kosztuje tyle, ile powinno.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 18:50   #396
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co do czasu używania ja w większości wystawiam recenzję po zużyciu całego opakowania, a i czasami jest mi trudno właściwie ocenić kosmetyk. Ale były też przypadki, że po prostu nie mogłam używać czegoś przez konieczny czas np. z powodu okropnego zapachu i niestety taka recenzja jest potem usuwana i osoba czytająca KWC już się nie dowie, że coś śmierdzi tak bardzo, że nie da się tego używać . Co do tego, że ktoś zużyje cały żel/ balsam w dwa tygodnie i brakuje koniecznego czasu użytkowania to wydaje mi się, że takie recenzje czasami są zostawiane - przynajmniej tak wynika z tego co zgłaszają dziewczyny do usunięcia na technicznym do KWC.
To samo stało się z moją recenzją pewnego balsamu do ciała Napisałam w niej m.in, że balsam na skórze strasznie śmierdzi i ubrania tez przesiąkają tym smrodem Na drugi dzień mojej recenzji już nie było
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:03   #397
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To samo stało się z moją recenzją pewnego balsamu do ciała Napisałam w niej m.in, że balsam na skórze strasznie śmierdzi i ubrania tez przesiąkają tym smrodem Na drugi dzień mojej recenzji już nie było
W moim przypadku usunęli recenzję balsamu do ust w słoiczku firmy Lovely. Śmierdział tak bardzo, że aż mnie skręcało. To przyznaj się jaki balsam do ciała oceniałaś ?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2013-05-02 o 20:06
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 20:19   #398
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Narzekamy na KWC :D

buuu, a ja bym chciała, żeby był jakiś zakres cenowy w sensie od 0-50 zł, od 50-100 itd. Bo co z tego, że znajdę genialny tusz, jak się okaże, że jest z Diora czy innego Chanel i kosztuje 150 zł! pffff, to by było duże ułatwienie A czytanie całego wątku "dobre i tanie kosmetyki" mi się nie uśmiecha
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:26   #399
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
buuu, a ja bym chciała, żeby był jakiś zakres cenowy w sensie od 0-50 zł, od 50-100 itd. Bo co z tego, że znajdę genialny tusz, jak się okaże, że jest z Diora czy innego Chanel i kosztuje 150 zł! pffff, to by było duże ułatwienie A czytanie całego wątku "dobre i tanie kosmetyki" mi się nie uśmiecha
Ja sądzę, że wyszukiwanie wg cen powinno być jeszcze prostsze, niż proponujesz Mianowicie, ja bym chciała sama ustalić jaka cena mnie interesuje. Czyli nie od 0 do 50, tylko chcę sobie sama wpisać - cena od: 12zł do: 57zł. I to samo z markami. Ja bym chciała wybrać, spośród jakich firm szukać są firmy, których nie lubię i już i nie zamierzam zmieniać zdania. To byłoby prostsze
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:50   #400
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że wyszukiwanie wg cen powinno być jeszcze prostsze, niż proponujesz Mianowicie, ja bym chciała sama ustalić jaka cena mnie interesuje. Czyli nie od 0 do 50, tylko chcę sobie sama wpisać - cena od: 12zł do: 57zł. I to samo z markami. Ja bym chciała wybrać, spośród jakich firm szukać są firmy, których nie lubię i już i nie zamierzam zmieniać zdania. To byłoby prostsze
Tez bym chciala choc mam odwrotny problem . Nie sadze jednak, aby to bylo mozliwe.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
buuu, a ja bym chciała, żeby był jakiś zakres cenowy w sensie od 0-50 zł, od 50-100 itd. Bo co z tego, że znajdę genialny tusz, jak się okaże, że jest z Diora czy innego Chanel i kosztuje 150 zł! pffff, to by było duże ułatwienie A czytanie całego wątku "dobre i tanie kosmetyki" mi się nie uśmiecha
Niestety wyszukiwania po cenach sie nie na zrobic, bo byloby bardzo nielogiczne i trudne. Przykladowo ceny produktow dostepnych w Polsce zawierac moglby polskie ceny. Pytanie ktore ceny? J'adore L'Or kosztuje w Douglasie ponad 500 zł. W sieci da sie je kupic juz za ponad 300 zl. Rozrzut spory. Nie wiadomo, ktora cene brac. Co z produktami, ktorych w Polsce nie ma? Serum Kiehl'a MR kosztuje w USA 46 dolarow a w UK 36 funtow. Znow roznica. I tez nie wiadomo ktora cene brac pod uwage.
Sadze, ze takie podzialu przeprowadzic sie nie da. Gdyby takowy zrobic byloby jeszcze wiecej zamieszania niz teraz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 21:28   #401
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co do tego, że ktoś zużyje cały żel/ balsam w dwa tygodnie i brakuje koniecznego czasu użytkowania to wydaje mi się, że takie recenzje czasami są zostawiane - przynajmniej tak wynika z tego co zgłaszają dziewczyny do usunięcia na technicznym do KWC.

Oczywiście, że recenzje kiedy zużyje się cały kosmetyk w 2 tygodnie nie są usuwane. Kryterium w większości przypadków jest miesiąc używania bądź zużycie całego opakowania. Kolorówkę i środki do stylizacji włosów mozna oceniać po 7 dniach.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To samo stało się z moją recenzją pewnego balsamu do ciała Napisałam w niej m.in, że balsam na skórze strasznie śmierdzi i ubrania tez przesiąkają tym smrodem Na drugi dzień mojej recenzji już nie było
A ile go używałaś? Czy może użyłaś raz i jedynym kryterium oceny było stwierdzenie, że smierdzi?

Dziewczyny czytajcie regulamin
Bo potem sa właśnie na forum technicznym wylewane gorzkie żale, że "recenzję mi usunęli a przecież była dobra"
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 22:42   #402
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że recenzje kiedy zużyje się cały kosmetyk w 2 tygodnie nie są usuwane. Kryterium w większości przypadków jest miesiąc używania bądź zużycie całego opakowania. Kolorówkę i środki do stylizacji włosów mozna oceniać po 7 dniach.



A ile go używałaś? Czy może użyłaś raz i jedynym kryterium oceny było stwierdzenie, że smierdzi?

Dziewczyny czytajcie regulamin
Bo potem sa właśnie na forum technicznym wylewane gorzkie żale, że "recenzję mi usunęli a przecież była dobra"
Wyobraź sobie, że regulamin przeczytałam. Wątek ma tytuł "Narzekamy na KWC" to też narzekam . Ja w przypadku balsamu do ust miałam tydzień używania i wiem, że to nie przepisowo. Co nie zmienia faktu, że śmierdział i pewnie wiele osób jeszcze się przez to na niego nadzieje
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 07:56   #403
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Narzekamy na KWC :D

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40610440]Tez bym chciala choc mam odwrotny problem . [/QUOTE]

Nie rozumiem w jakim sensie odwrotny Mój problem jest taki, że sama chcę określić zakres cenowy.

No i masz rację, że to w ogóle niewykonalne, bo ceny się wahają, pomijając już fakt, że ceny podane na KWC w ogóle się biorą z kosmosu, w rzeczywistości często są inne.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 08:43   #404
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Lubię recenzje wystawione po zużyciu całego opakowania również dlatego, że można w nich uzyskać informację o wydajności produktu, co dla mnie jest istotne, dobrze, gdy jest jasno określone, że np. odżywka do włosów starczyła na miesiąc czy dwa, używana co tyle i tyle dni, przy włosach długich/krótkich itd.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 09:52   #405
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że regulamin przeczytałam. Wątek ma tytuł "Narzekamy na KWC" to też narzekam . Ja w przypadku balsamu do ust miałam tydzień używania i wiem, że to nie przepisowo. Co nie zmienia faktu, że śmierdział i pewnie wiele osób jeszcze się przez to na niego nadzieje

Nie wiem po co narzekać na rzeczy oczywiste. Serio.

Jeśli balsam śmierdzi albo ma inne dziwne cechy a Ty używasz go za krótko aby wystawić recenzję zawsze możesz napisać o tym na forum, prawda?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:36   #406
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie wiem po co narzekać na rzeczy oczywiste. Serio.

Jeśli balsam śmierdzi albo ma inne dziwne cechy a Ty używasz go za krótko aby wystawić recenzję zawsze możesz napisać o tym na forum, prawda?
Poza tym, kosmetyk dla jednej osoby może straszliwie śmierdzi, a innej ten zapach może wręcz się spodobać... różnie to bywa. Druga sprawa jest taka, że wiele rzeczy przed zakupem można powąchać i stwierdzić, jak pachnie. Jeśli śmierdzi, nie kupuję i tyle, albo kupuję, bo ważne są dla mnie efekty, jakie kosmetyk przynosi i jakoś godzę się z tym, że nie pachnie zbyt pięknie, to nie jest takie aż znowu najważniejsze.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:47   #407
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Poza tym, kosmetyk dla jednej osoby może straszliwie śmierdzi, a innej ten zapach może wręcz się spodobać... różnie to bywa. Druga sprawa jest taka, że wiele rzeczy przed zakupem można powąchać i stwierdzić, jak pachnie. Jeśli śmierdzi, nie kupuję i tyle, albo kupuję, bo ważne są dla mnie efekty, jakie kosmetyk przynosi i jakoś godzę się z tym, że nie pachnie zbyt pięknie, to nie jest takie aż znowu najważniejsze.
Gdzie na przykład, jakie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:47   #408
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Większość już wymieniła denerwujące rzeczy na KWC, ale dodam jeszcze od siebie:

-samoopalacz śmierdzi-no masakra po prostu,jeśli ktokolwiek znalazł gdzieś samoopalacz który po paru godzinach nie śmierdzi to niech mi da znać
-wychwalanie jakiegoś produktu,tylko dlatego że jest tani/modny na Wizażu/ekologiczny-tak jest z tuszem żółtym Lovely,z kremem aloesowym na dzień Alterry,z oliwką Babydream niebieską.

W przypadku tych produktów po prostu nie wierzę,że całe grono ich fanek wystawia im peany z powodu ich cudownego działania.

Żółty tusz z Lovely ma jedną zaletę-jest tani,ale o sklejaniu rzęs,kruszeniu się,rzęsach wyglądających jak nóżki pająka już nikt nie wspomina.
I to nie tylko mój wymysł,miało go kilka osób z mojego otoczenia i każdy po tygodniu wywalał go do kosza.Nie mam pojęcia skąd ten szał

Oliwka niebieska Babydream śmierdzi,ma niewygodny dozownik,jest strasznie leista(wiem że to oliwka ale ta dla mam,różowa taka już nie jest),nie robi nic ze skóra ani włosami.

Jednak to krem aloesowy z Alterry jest dla mnie największą zagadką.Jego popularność tłumaczę sobie tym,że jest ekologiczny i tani.Nie wypada złego słowa o nim napisać!Przecież to coś jest maziajstwem,które wygląda i śmierdzi jak klej biurowy,rozmazuje się i zastyga na twarzy zalepiając ją,ani nie nawilża,ani nie odżywia.Zapchał mnie niesamowicie,a ŻADEN krem jeszcze nigdy tego mi nie zrobił.To koszmar w najczystszej postaci Jakby ten krem wsadzono do opakowania Sisleya,pozwałybyście producenta do sądu Ale on jest ekologiczny,tani i to Alterra,więc trzeba być zachwyconym!

Rozumiem,że komuś może odpowiadać,ale tutaj historia jest podobna jak z tym tuszem.Oddałam ten krem dalej i przeszedł chyba z 10 osób i ostatnia go wyrzuciła.Nikt nie użył go więcej niż 3 razy.Także nie wierzę,że wizażanki z całej reszty Polskich miast mają inną skórę
częściowo się z Tobą zgodzę, ale co do pewnych punktów muszę się jeszcze odnieść:

ja znalazłam taki, który nie śmierdzi Slim Extreme 3D Eveline Balsam brązujący do ciała

Oliwkę Babydream uwielbiam, dałam jej jak się nie mylę 4,5 gwiazdki za ten nieszczęsny dozownik, ale skuteczność (zapach również, w pozytywnym sensie) powala na kolana

używam różowego tuszu z Wibo, równie popularnego jak ten żółty i muszę powiedzieć, że jest świetny, czego bym się nie spodziewała za taką cenę
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:08   #409
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
ja znalazłam taki, który nie śmierdzi Slim Extreme 3D Eveline Balsam brązujący do ciała

Oliwkę Babydream uwielbiam, dałam jej jak się nie mylę 4,5 gwiazdki za ten nieszczęsny dozownik, ale skuteczność (zapach również, w pozytywnym sensie) powala na kolana

używam różowego tuszu z Wibo, równie popularnego jak ten żółty i muszę powiedzieć, że jest świetny, czego bym się nie spodziewała za taką cenę
A czy ten Slim Extreme 3D działa rzeczywiście brązująco? Bo może nie śmierdzi, bo zapomnieli do niego dodać tych samoopalaczy

Też używałam różowego Wibo i byłam w szoku, bo to do dziś jeden z moich ulubionych tuszy (obok legendarnego 2000 kalorii). Wygląda okropnie tandetnie i kosztuje tyle co nic. Wydaje mi się, że problemem tych tanich tuszy (i kosmetyków ogólnie) jest to, że firmy może niekoniecznie dbają o swoje szafy, kosmetyki nie są zabezpieczone przez co są otwierane i szybko się psują. Sama trafiłam kilka razy na np. lakier Essence, który był dobry, a kilka razy na gęsty i ewidentnie popsuty. Gdybym pierwszy raz kupiła ich lakier i zobaczyła gęstą, nie dającą się nałożyć mazię, pewnie bym wystawiła okropną recenzję i więcej tego nie kupiła, ale wiem, że te lakiery są dobre, tylko czasami zepsute. Trochę kupowanie kota w worku, jeśli chodzi o tanią kolorówkę. Może dlatego tak jest z tymi tuszami, że niektóre dziewczyny są zachwycone, a inne pomstują.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:12   #410
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Gdzie na przykład, jakie?
Np. balsam do ciała, no nie mówcie mi, że gdy jesteście w Rossmanie i szukacie jakiegoś kosmetyku, to go nie otwieracie i nie wąchacie( o ile nie jest zabezpieczony w jakis sposób)
Ja tak robię, przyznaję się bez bicia;p i wiele razy widziałam, jak inne kobitki też tak robią.
A jeżeli się zdecyduję na kupno, to wyciągam egzemplarz z samego końca półki, wtedy wiem, że raczej nie był otwierany.
W wielu sklepach są też testery, które można wąchać np. w Yves Rocher, Sepchorze, Douglasie.
oczywiście nie mówię tu o otwieraniu np. tuszy do rzęs czy lakierów, to jest bez sensu.

Edytowane przez nursii
Czas edycji: 2013-05-03 o 11:15
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:17   #411
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Np. balsam do ciała, no nie mówcie mi, że gdy jesteście w Rossmanie i szukacie jakiegoś kosmetyku, to go nie otwieracie i nie wąchacie( o ile nie jest zabezpieczony w jakis sposób)
Ja tak robię, przyznaję się bez bicia;p i wiele razy widziałam, jak inne kobitki też tak robią.
A jeżeli się zdecyduję na kupno, to wyciągam egzemplarz z samego końca półki, wtedy wiem, że raczej nie był otwierany.
W wielu sklepach są też testery, które można wąchać np. w Yves Rocher, Sepchorze, Douglasie.
oczywiście nie mówię tu o otwieraniu np. tuszy do rzęs czy lakierów, to jest bez sensu.
Dobrze zrozumiałam? Otwierasz balsam, wąchasz i jeśli decydujesz się na kupno odkładasz ten, który otworzyłaś i bierzesz inny, żeby mieć pewność, że nie był otwierany?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:19   #412
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Np. balsam do ciała, no nie mówcie mi, że gdy jesteście w Rossmanie i szukacie jakiegoś kosmetyku, to go nie otwieracie i nie wąchacie( o ile nie jest zabezpieczony w jakis sposób)
Ja tak robię, przyznaję się bez bicia;p i wiele razy widziałam, jak inne kobitki też tak robią.
A jeżeli się zdecyduję na kupno, to wyciągam egzemplarz z samego końca półki, wtedy wiem, że raczej nie był otwierany.
W wielu sklepach są też testery, które można wąchać np. w Yves Rocher, Sepchorze, Douglasie.
oczywiście nie mówię tu o otwieraniu np. tuszy do rzęs czy lakierów, to jest bez sensu.

No to już bądź uczciwa i wez ten, który otworzyłaś...
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:21   #413
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Np. balsam do ciała, no nie mówcie mi, że gdy jesteście w Rossmanie i szukacie jakiegoś kosmetyku, to go nie otwieracie i nie wąchacie( o ile nie jest zabezpieczony w jakis sposób)
Ja tak robię, przyznaję się bez bicia;p i wiele razy widziałam, jak inne kobitki też tak robią.
A jeżeli się zdecyduję na kupno, to wyciągam egzemplarz z samego końca półki, wtedy wiem, że raczej nie był otwierany.
W wielu sklepach są też testery, które można wąchać np. w Yves Rocher, Sepchorze, Douglasie.
oczywiście nie mówię tu o otwieraniu np. tuszy do rzęs czy lakierów, to jest bez sensu.
Nie, nie otwieram i nie wącham
Trochę to perfidne. Jak już otworzyłaś i Ci się spodobało mogłabyś wziąć otwarty przez siebie egzemplarz, czyż nie? A ja głupia biorę rzeczy "pierwsze z brzegu", które mogą być jak widać otwierane i wąchane przez dziesiątki kobiet
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:28   #414
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie, nie otwieram i nie wącham
Trochę to perfidne. Jak już otworzyłaś i Ci się spodobało mogłabyś wziąć otwarty przez siebie egzemplarz, czyż nie? A ja głupia biorę rzeczy "pierwsze z brzegu", które mogą być jak widać otwierane i wąchane przez dziesiątki kobiet
Tak właśnie jest, one są otwierane i wąchane przez rzesze kobiet, widziałam nie raz nawet "gorsze"akcje, np. wylewanie odrobiny balsamu na nadgarstek, żeby sprawdzić konsystencję( tak przypuszczam). Wiem, że tak nie powinni raczej być, ale mnóstwo osób tak robi i to, że ja będę taka" w porządku", nie będę niczego otwierała i wąchała, nic nie zmieni, nie nauczy nagle innych kobiet, żeby tego nie robiły.
Z resztą, często wącham coś sobie w Rossmanie na oczach pana ochroniarza czy pań tam pracujących i oni w ogóle nie zwracają na to uwagi. Odzywają się tylko, gdy ktoś otwiera kosmetyki kolorowe np. tusz, pomadkę, lakiery( jeśli nie ma testerów). Ja tego nie robię, bo nie mam takiej potrzeby, ale już balsam powąchać, czemu nie, nikt mi nie zwrócił uwagi na to.
Byłam raz świadkiem takiej sytuacji, już nie pamiętam, w której drogerii, że jakaś pani otworzyła dezodorant w sprayu i popsikała sobie nadgarstek, żeby powąchać. Zobaczył to ochroniarz, podszedł i powiedział jej, że jak chce sprawdzić zapach, to niech powącha ten sam zapach ale w kulce, a sprayami proszę nie psikać;p
oczywiście nie ma to sensu żadnego, tak czy siak kosmetyk zostaje otwarty.
Ale widzisz, takie jest prawo dżungli;p

A np. w Yves Rocher nie ma takiego problemu, tak prawie wszystko można powąchać, przetestować z testerów.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:32   #415
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie wiem po co narzekać na rzeczy oczywiste. Serio.

Jeśli balsam śmierdzi albo ma inne dziwne cechy a Ty używasz go za krótko aby wystawić recenzję zawsze możesz napisać o tym na forum, prawda?
Narzekam, bo ktoś się może na to naciąć. Nie otwieram kosmetyków nie kupionych i nie miałam możliwości sprawdzić "zapachu".

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Poza tym, kosmetyk dla jednej osoby może straszliwie śmierdzi, a innej ten zapach może wręcz się spodobać... różnie to bywa. Druga sprawa jest taka, że wiele rzeczy przed zakupem można powąchać i stwierdzić, jak pachnie. Jeśli śmierdzi, nie kupuję i tyle, albo kupuję, bo ważne są dla mnie efekty, jakie kosmetyk przynosi i jakoś godzę się z tym, że nie pachnie zbyt pięknie, to nie jest takie aż znowu najważniejsze.
j.w.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:39   #416
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Np. balsam do ciała, no nie mówcie mi, że gdy jesteście w Rossmanie i szukacie jakiegoś kosmetyku, to go nie otwieracie i nie wąchacie( o ile nie jest zabezpieczony w jakis sposób)
Ja tak robię, przyznaję się bez bicia;p i wiele razy widziałam, jak inne kobitki też tak robią.
A jeżeli się zdecyduję na kupno, to wyciągam egzemplarz z samego końca półki, wtedy wiem, że raczej nie był otwierany.
W wielu sklepach są też testery, które można wąchać np. w Yves Rocher, Sepchorze, Douglasie.
oczywiście nie mówię tu o otwieraniu np. tuszy do rzęs czy lakierów, to jest bez sensu.
Wow, super i potem kupuję balsam który ma okres 6miesięcy od otwarcia i mam zgadywać czy byłam pierwszą osobą która go otwiera.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:59   #417
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A czy ten Slim Extreme 3D działa rzeczywiście brązująco? Bo może nie śmierdzi, bo zapomnieli do niego dodać tych samoopalaczy

Też używałam różowego Wibo i byłam w szoku, bo to do dziś jeden z moich ulubionych tuszy (obok legendarnego 2000 kalorii). Wygląda okropnie tandetnie i kosztuje tyle co nic. Wydaje mi się, że problemem tych tanich tuszy (i kosmetyków ogólnie) jest to, że firmy może niekoniecznie dbają o swoje szafy, kosmetyki nie są zabezpieczone przez co są otwierane i szybko się psują. Sama trafiłam kilka razy na np. lakier Essence, który był dobry, a kilka razy na gęsty i ewidentnie popsuty. Gdybym pierwszy raz kupiła ich lakier i zobaczyła gęstą, nie dającą się nałożyć mazię, pewnie bym wystawiła okropną recenzję i więcej tego nie kupiła, ale wiem, że te lakiery są dobre, tylko czasami zepsute. Trochę kupowanie kota w worku, jeśli chodzi o tanią kolorówkę. Może dlatego tak jest z tymi tuszami, że niektóre dziewczyny są zachwycone, a inne pomstują.
tak jest
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:07   #418
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
częściowo się z Tobą zgodzę, ale co do pewnych punktów muszę się jeszcze odnieść:

ja znalazłam taki, który nie śmierdzi Slim Extreme 3D Eveline Balsam brązujący do ciała

Oliwkę Babydream uwielbiam, dałam jej jak się nie mylę 4,5 gwiazdki za ten nieszczęsny dozownik, ale skuteczność (zapach również, w pozytywnym sensie) powala na kolana

używam różowego tuszu z Wibo, równie popularnego jak ten żółty i muszę powiedzieć, że jest świetny, czego bym się nie spodziewała za taką cenę
Aż sobie go kupię następnym razem,bo nie uwierzę póki nie poczuję

Właśnie skuteczność ta oliwka ma żadną,mam wrażenie że w ogóle się nie wchłania Co innego ta różowa dla mam i Hipp,one położone na wilgotną skórę cudownie utrzymują nawilżenie przez cały dzień.

Tego różowego z Wibo też używałam i tak samo jest paskudny.Ma jedną zaletę,jest naprawdę mocno czarny.I to wszystko.Usztywnia rzęsy,kruszy się niemiłosiernie,robi grudki,skleja...Koszmar
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A czy ten Slim Extreme 3D działa rzeczywiście brązująco? Bo może nie śmierdzi, bo zapomnieli do niego dodać tych samoopalaczy
Hmm no właśnie,już się natknęłam parę razy na takie kwiatki,że coś miało być brązujące a ten cały brąz spływa przy pierwszym prysznicu,albo w ogóle się nie pojawia
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:20   #419
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Narzekamy na KWC :D

Ja lubie jak ktoś wspomina w recenzji o alternatywnym użyciu
Bardzo istotne w zakupie produktu jest dla mnie opakowanie ,zapach i kolor,więc informacje o tym też są dla mnie bardzo istotne .

Za to mam ochotę powiesić za nogi i przeciągnąć po mieście bajkopisarzy ,kiedy ciężko wyłapać info o kosmetykach . Denerwuje mnie podwyższanie i obniżanie oceny za cenę produktu, nie dla każdego wydanie 50 zł na tusz czy szampon to dużo i nie powinno sprowadzać się wszystkich do tego samego wora . Chciałam sobie poczytać o hypnoze lancoma ,a tam widzę komentarze,ze drogi i dlatego fuj .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:25   #420
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Narzekamy na KWC :D

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest, one są otwierane i wąchane przez rzesze kobiet, widziałam nie raz nawet "gorsze"akcje, np. wylewanie odrobiny balsamu na nadgarstek, żeby sprawdzić konsystencję( tak przypuszczam). Wiem, że tak nie powinni raczej być, ale mnóstwo osób tak robi i to, że ja będę taka" w porządku", nie będę niczego otwierała i wąchała, nic nie zmieni, nie nauczy nagle innych kobiet, żeby tego nie robiły.
Z resztą, często wącham coś sobie w Rossmanie na oczach pana ochroniarza czy pań tam pracujących i oni w ogóle nie zwracają na to uwagi. Odzywają się tylko, gdy ktoś otwiera kosmetyki kolorowe np. tusz, pomadkę, lakiery( jeśli nie ma testerów). Ja tego nie robię, bo nie mam takiej potrzeby, ale już balsam powąchać, czemu nie, nikt mi nie zwrócił uwagi na to.
Byłam raz świadkiem takiej sytuacji, już nie pamiętam, w której drogerii, że jakaś pani otworzyła dezodorant w sprayu i popsikała sobie nadgarstek, żeby powąchać. Zobaczył to ochroniarz, podszedł i powiedział jej, że jak chce sprawdzić zapach, to niech powącha ten sam zapach ale w kulce, a sprayami proszę nie psikać;p
oczywiście nie ma to sensu żadnego, tak czy siak kosmetyk zostaje otwarty.
Ale widzisz, takie jest prawo dżungli;p

A np. w Yves Rocher nie ma takiego problemu, tak prawie wszystko można powąchać, przetestować z testerów.
No wszystko fajnie, ale skoro to jest takie normalne i nie widzisz w tym niczego zlego, to dlaczego nie wezmiesz tego produktu, ktory wlasnorecznie otworzylas? No bardzo kulturalne zachowanie, sobie wziac nowke sztuke, a na polce zostawic otwarty kosmetyk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-18 10:32:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.