Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 12:46   #1021
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Co wzięłaś i na jaki rozmiar? Ja bym chciała coś wziąć na rozm.3-6m. Czy te 68 wychodzi tak 3-6m w smyku czy one są większe?
ja biorę na 56 bo po wczorajszej wizycie moje dziecie może być małe. Nie brałam jeszcze nic ze smyka na 68 więc nie wiem.

http://www.smyk.com/catalog/product/...cy-body-pajac/

http://www.smyk.com/catalog/product/...rekawem-2-szt/

i skarpetki

zrobiłam przegląd swoich butów na jesień i słabiutko :/ 3 pary muszę zawieźć do szewca i obowiązkowo kupić muszę jakieś botki
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:47   #1022
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Nie potrafię dodać dwóch zdjeć w jednym poście
Paula skąd masz to coś w misie i tą kołuderkę obok ?
I co to są te misie?
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:55   #1023
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Paula skąd masz to coś w misie i tą kołuderkę obok ?

I co to są te misie?

Ten w misie to kocyk z wypełnieniem, z drugiej strony jest minky w komplecie z płaska poduszka z tej strony:

http://pokochaj-minky.shoplo.com/#/k...ny-szary-minky

Składając zamowienie możesz wybrać normalna albo płaska poduszkę i kocyk z wypełnieniem albo bez.

A ten błękitny zestaw to kołderka plus płaska poduszka, z drugiej strony ma szara dresówke. Generalnie to jest niby kocyk ale dziewczyna oferuje za extra dopłata grubsze wypełnienie, więc spr sie jako kołderka. Ten zestaw zamawiałam u Jagu Jagu, znajdziesz ja na ig i na FB. Ma dużo fajnych materiałów do wyboru


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:57   #1024
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Słonik, withi_as, ja skończyłam strange things z miesiąc temu. Bardzo fajny serial. Faktycznie trzyma w napięciu. Teraz oglądamy z Tz shameless. Trochę dramat, trochę komedia, ale super się ogląda. Genialnie pokazuje relacje i zachowania w patologicznej rodzinie. W 'Orange is the New black' mamy przerwę, czekamy ma nowy odcinek. Podobnie z 'gra o tron' i 'the walking dead'. Ten to jest dopiero straszny. Pierwszy film, na którym wrzeszczalam
aż taki straszny? to ja się nie biorę
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Uwielbiam Stranger <3 W ogóle Netflix szykuje drugi sezon
Z takich mocnych seriali polecam Black Mirror jak ktoś jeszcze nie widział. Każdy odcinek to inna historia, każda jedna bardziej chora od poprzedniej ... całość skoncentrowana na przyszłości, jaka być może (oby nie) nas czeka.




Ok w takim razie nie rozglądam się jeszcze za zimowymi czapkami, a na wyjście wezmę bawełnianą + kapturek zwłaszcza że rzeczywiście to kwestia przejścia ze szpitala do samochodu
dzięki zobaczę sobie ten serial
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:58   #1025
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Jak Szymek przyszedł na świat

W sobotę miałam preindukcję żelem. W niedzielę podłączyli mnie do oxy. Przy dawcę 24ml/h młodemu zaczęło tętno wariować i zdecydowali o odłączeniu. W poniedziałek rano założyli cewnik Foleya. Balonik po godzinie pękł. Cały dzień spokój. Na wieczór kolejna próba cewnika, który utrzymał się do rana. Rano we wtorek wyjęli i lekarka określiła warunki dobre do porodu. Podłączą do oxy która powinna skrócić jeszcze bardziej szyjkę. Zbadał mnie lekarz który stwierdził że "pani dzisiaj nie urodzi" I rzucił hasłem że szyjka ma 3,5cm i jest twarda. Wkurzyłam się i zapytałam czy to możliwe że się wydłużyła od ostatnich ocen. Nie odezwał się słowem... Podłączyli do oxy... Przy wlewie chyba 36 ml/h zbadał i ocenił szyjkę na 1cm rozwarcie na trzy palce. Właściwie chwile pózniej odeszły wody, czyste (14:55) Dowalili oxy na 40 chyba i zaczęła się jazda bez trzymanki. Skurcze były bardzo bolesne. Tętno młodego zaczęło świrować. Ja juz gryzłam ręcznik dosłownie i masakrowalam rękę męża. W czasie jednego ze skurczy zdarzyło mi sie zawyć i pomyślał sobie że poproszę męża by powiedział personelowi że chce CC... W tej samej chwili lekarz przyszedł i zapytał czy wysmażam zgodę na cc bo tętno jest niestabilne. Tak! No i pojechałam na stół. O 16:10 usłyszałam najcudniejszy dźwięk życia, płacz Szymusia!!
Lekarka, która była przy mnie na sali pooperacyjnej po zapoznaniu sie z historia choroby stwierdziła, że CC powinnam miec od razu po przyjściu do szpitala i niepotrzebnie miałam podejmowanych tyle prób indukcji, bo przecież szyjka była zupełnie nieprzygotowana bo na przygotowanie miała czas ...
Ot nasza historia
Mój mąż był cały czas ze mną, jego wsparcie, obecność jest na miarę złota!! Tysiąc razy usłyszałam że jest ze mnie dumny!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:03   #1026
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Paula1010 idź z tym do lekarza. Grzybica lub bakterioza może nie dawać żadnych objawów wizualnych. Wiem bo męczyłam się z tym cholerstwem 10 lat, przeszło mi o dziwo wszystko w ciąży. Najlepiej nosić majtki z bawełny 100% i nie używać wkładek. Lepiej po prostu zmienić drugi raz tego dnia majtki jeśli się pomoczą.

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, już się trochę podbudowałam. Do gina idę za 2tyg i ona kazała wcześniej iść do tego szpitala, ale za tydzień mam jeszcze u niej KTG to może się coś dopytam. Ale z tego co wyczytałam na forum cukrzycowym to dziewczyny na insulinie rodzą różnie, Ujastek, Kopernik lub Żeromski, i żadna nie miała indukcji, więc trochę się uspokoiłam że może jednak jeszcze wybór jest przede mną i nie ma co snuć czarnych wizji. A poza tym tak jak pisałyście, wybór metod porodu czy szpitala jest zasadniczo drugorzędny, najważniejsze by dziecko było zdrowe i na razie zasadniczo nic nie wskazuje by było inaczej

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Kasia super że wszystko dobrze się skończyło Bez sensu że się męczyłaś bez powodu, ale mam nadzieję że Szymek ci wszystko wynagrodzi
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:07   #1027
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

A... Młody ma idealny odruch ssania, ale ze mnie nic nie leci, wklęsły mi sutki... kapturki nic nie pomogły jak na razie. Zaraz będę działać z laktatorem, co by pobudzić. Mam nadzieje że ruszy coś.

Dostałam na obiad wstrętny kleik!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 13:09   #1028
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
A... Młody ma idealny odruch ssania, ale ze mnie nic nie leci, wklęsły mi sutki... kapturki nic nie pomogły jak na razie. Zaraz będę działać z laktatorem, co by pobudzić. Mam nadzieje że ruszy coś.

Dostałam na obiad wstrętny kleik!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia myśl pozytywnie a pokarm sam poleci jesteś po CC to organizm potrzebuje więcej czasu, najważniejsze to się nie denerwuj !c
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:12   #1029
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Kasiu, byłaś dzielna szkoda, że Cię tak męczyli, ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło


Słonik, potwierdzam, black Mirror jest super!
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:14   #1030
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Stokrotko Shameless o totalnym patolstwie w USA. My z mężem lubimy niestety nie przepadam za si-fi wiec jestem juz cała w skowronkach ze w tym tygodniu zaczynaja wypuszczać nowe sezony od shondy shimes - uwielbiam wszystko od niej ❤️

Zai ja mam muślinowe z aden anais. Jak zjem to Ci pstrykne fotkę

Kasiu jestem z Ciebie dumna! Popłakałam sie. Niby nic a jednak mnie ruszyło. Ale Ci zazdroszczę ze mozesz juz dotykać te małe paluszki szkoda bidulko ze musiałaś sie troche nacierpieć ale najważniejsze ze z wami wszystko dobrze teraz trzymamy kciuki za Twoje cycuszki

Paula ja bym poszła to sprawdzic. Nie ma co ryzykować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:15   #1031
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

A ja zaczęłam rozpakowywanie Tomka... i po 1.5 godzinie i kawie bo ledwo na nogach chodziłam jest mi mega słabo i ręce się trzęsą. ... aż padlam na tapczan i chwilowo nie mam siły wstać takie to przeprowadzanie się w 9 miesiącu. .. płakać mi się chce

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 13:16   #1032
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Kasiu myślę, że wszystkie jesteśmy z Ciebie bardzo dumne! tyle oczekiwania aby usłyszeć płacz swojego synusia powiedz sama.. ciąża i poród jest warte tego maleństwa prawda? no i gratulacje dla męża! o laktację się nie martw - wierzę w Ciebie! buziaki dla Twojej rodzinki!
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:27   #1033
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez EveryGirl Pokaż wiadomość

Ja mam 90 x 60. I własnie się zastanawiam czy nie powinnam zacząć ich już używać do spania, bo jak mi odejdą wody w nocy to nie uśmiecha mi się prać materaca
ja już spie na podkładzie, ale zciąga się to cholerstwo i mam wrażenie, że jakby ze mnie chlusnęło, to i tak nie ochroni łóżka..
no ale ponoć najpierw lepiej jak są skurcze, to mam nadzieje, że będzie kałuża dopiero w szpitalu

Stokrotka, Shameless jest taki komediowy, mnie nie wciągnął, a orange bardzo polecam, o damskim więzieniu
Ewula, na co do kina? odnośnie czapek, to mam jedną z HM, taką z uszami miśka, pluszową z bawełnianą podszewką, ale mam wrażenie, że jest strasznie wielka i chyba bęzie dopiero na później...

Konwalia
, świetne info! Gratki

Kasia,
czytałam Twoją historię z wypiekami na twarzy dobrze, że wszystko sie dobrze skonczyło, ale szkoda, że tak Cię meczyli niepotrzebnie! ale to już nieważne, jesteście teraz cali i zdrowi razem Jesteś bardzo dzielna! Teraz trzymamy kciuki za laktacje, będzie dobrze,zobaczysz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ewula, proszę daj linka do tych 40% na smyku, bo nie mogę tego znaleźć z głównej strony :/
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:40   #1034
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Brawo Kasia jesteś naprawdę bardzo dzielna! Jestem pod wrażeniem ja na dzień dzisiejszy obstawiam, że jak zaczną się lekkie skurcze będę wołać, że chce cesarke. Dlatego jestem pod wielkim wrażeniem, że tyle się męczyłas a nie poddałaś się teraz trzymam kciuki za laktacje. A jak się czujesz po cc?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 13:56   #1035
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Jak Szymek przyszedł na świat

W sobotę miałam preindukcję żelem. W niedzielę podłączyli mnie do oxy. Przy dawcę 24ml/h młodemu zaczęło tętno wariować i zdecydowali o odłączeniu. W poniedziałek rano założyli cewnik Foleya. Balonik po godzinie pękł. Cały dzień spokój. Na wieczór kolejna próba cewnika, który utrzymał się do rana. Rano we wtorek wyjęli i lekarka określiła warunki dobre do porodu. Podłączą do oxy która powinna skrócić jeszcze bardziej szyjkę. Zbadał mnie lekarz który stwierdził że "pani dzisiaj nie urodzi" I rzucił hasłem że szyjka ma 3,5cm i jest twarda. Wkurzyłam się i zapytałam czy to możliwe że się wydłużyła od ostatnich ocen. Nie odezwał się słowem... Podłączyli do oxy... Przy wlewie chyba 36 ml/h zbadał i ocenił szyjkę na 1cm rozwarcie na trzy palce. Właściwie chwile pózniej odeszły wody, czyste (14:55) Dowalili oxy na 40 chyba i zaczęła się jazda bez trzymanki. Skurcze były bardzo bolesne. Tętno młodego zaczęło świrować. Ja juz gryzłam ręcznik dosłownie i masakrowalam rękę męża. W czasie jednego ze skurczy zdarzyło mi sie zawyć i pomyślał sobie że poproszę męża by powiedział personelowi że chce CC... W tej samej chwili lekarz przyszedł i zapytał czy wysmażam zgodę na cc bo tętno jest niestabilne. Tak! No i pojechałam na stół. O 16:10 usłyszałam najcudniejszy dźwięk życia, płacz Szymusia!!
Lekarka, która była przy mnie na sali pooperacyjnej po zapoznaniu sie z historia choroby stwierdziła, że CC powinnam miec od razu po przyjściu do szpitala i niepotrzebnie miałam podejmowanych tyle prób indukcji, bo przecież szyjka była zupełnie nieprzygotowana bo na przygotowanie miała czas ...
Ot nasza historia
Mój mąż był cały czas ze mną, jego wsparcie, obecność jest na miarę złota!! Tysiąc razy usłyszałam że jest ze mnie dumny!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie szkoda że tyle to trwało, na szczęście pop poprzednie dniu chyba nie były takie straszne? I w jakim sensie szyjka była nie gotowa? Bo będę na temat indukcji rozmawiać w piątek...
Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
A... Młody ma idealny odruch ssania, ale ze mnie nic nie leci, wklęsły mi sutki... kapturki nic nie pomogły jak na razie. Zaraz będę działać z laktatorem, co by pobudzić. Mam nadzieje że ruszy coś.

Dostałam na obiad wstrętny kleik!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laktator da radę! Mija koleżanka urodziła w 36tc przez CC i teraz ponad litr mleka odciąga także musisz tylko być cierpliwa
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 14:00   #1036
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Withi wrzucam zdjęcie czapki. Ja ją zapakowałam tak na wszelki wypadek. U mnie jest jeszcze ciepło, dzisiaj 23 stopnie. Oprócz tego mam jeszcze właśnie taką ciecnką zawiązywaną. I chciałabym coś pomiędzy bo jedna mi się wydaje za cienka a druga za gruba, ale nie wiem czy zdąże kupić.

Paula ja tak miałam od wkładek. Podobno w ciąży często tak się zdarza. Spróbuj jakiś czas chodzić bez wkładki. Troche to uciążliwe, bo trzeba często zmieniać bielizne, ale u mnie nie ma innej opcji niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160921_13_44_57_Pro.jpg (122,9 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez marta0o01
Czas edycji: 2016-09-21 o 14:01
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 14:05   #1037
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka bawełnianych czapeczek, a na to najwyżej kaptur od kombinezonu. Wydaje mi sie, ze to wystarczy na przejście ze szpitala do samochodu i z samochodu do domu.

Dziewczyny cała ciąże nie miałam żadnych bakterii w moczu, infekcji i mam wrażenie, ze mnie teraz dopadło na koniec. Od kilku dni strasznie mnie tam na dole swędzi, ale nie mam żadnej wysypki, zaczerwienienia, upławy też takie, jak zawsze... Miała któraś z Was podobny problem? Mam wrażenie, że wszystko sie zaczęło od momentu, jak zaczęłam nosić nim stop wkładki higieniczne i skóra po prostu nie oddycha. Ostatnie dwie noce spałam bez bielizny i mam wrażenie, ze jest trochę lepiej. Powinnam z tym pójść do lekarza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam podobnie.Zaczyna swędzieć jakby na zewnątrz, nie w środku wiec przypuszczałam,ze to nie infekcja. Tez próbowałam juz spac bez majtek, clotrimazolum, tantum rose. Zmieniłam płyn do higieny intymnej i problem zniknął
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 15:29   #1038
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Kasiu, ostatnio słyszałam że po cc pokarm się produkuje normalnie dopiero po tygodniu. Także głową do góry 😊 masz czas i dasz radę.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 15:32   #1039
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
ja już spie na podkładzie, ale zciąga się to cholerstwo i mam wrażenie, że jakby ze mnie chlusnęło, to i tak nie ochroni łóżka..
no ale ponoć najpierw lepiej jak są skurcze, to mam nadzieje, że będzie kałuża dopiero w szpitalu

Stokrotka, Shameless jest taki komediowy, mnie nie wciągnął, a orange bardzo polecam, o damskim więzieniu
Ewula, na co do kina? odnośnie czapek, to mam jedną z HM, taką z uszami miśka, pluszową z bawełnianą podszewką, ale mam wrażenie, że jest strasznie wielka i chyba bęzie dopiero na później...

Konwalia
, świetne info! Gratki

Kasia,
czytałam Twoją historię z wypiekami na twarzy dobrze, że wszystko sie dobrze skonczyło, ale szkoda, że tak Cię meczyli niepotrzebnie! ale to już nieważne, jesteście teraz cali i zdrowi razem Jesteś bardzo dzielna! Teraz trzymamy kciuki za laktacje, będzie dobrze,zobaczysz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ewula, proszę daj linka do tych 40% na smyku, bo nie mogę tego znaleźć z głównej strony :/
link

http://www.smyk.com/promocje/moda-dz...ce-taniej.html


do kina idę na sekretne życie zwierzaków domowych
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 15:49   #1040
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość

Zai ja mam muślinowe z aden anais. Jak zjem to Ci pstrykne fotkę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Byłoby super bo właśnie nad tą firmą się zastanawiam
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 15:57   #1041
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Ale się dzisiaj okropnie źle czuje, mam mega spadek mocy, wszystko mnie boli. Jeszcze tylko skurczów brakuje

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 16:00   #1042
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Boże moje dziecko jest tak aktywne że mam dość, dziurę mi zaraz wydrapie :/
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 16:13   #1043
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Moja tez dzisiaj od 4 rano szaleje i ja się pytam "kiedy ona śpi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 16:29   #1044
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
link

http://www.smyk.com/promocje/moda-dz...ce-taniej.html


do kina idę na sekretne życie zwierzaków domowych
Kocham Cie i nienawidzę jednocześnie za tego smyka piękne rzeczy, muszę coś kupić !
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 16:35   #1045
NelkaHelka
Raczkowanie
 
Avatar NelkaHelka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 385
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Witam się po krótkiej przerwie i od razu staram się Was nadrobić Nie jestem na bieżąco raptem dwa dni (przez szaleństwo dyniowe - przetwory i inne atrakcje ) a tu takie newsy!!!

iwa00 synek jest cudowny Życzymy zdrówka i szybkiego powrotu do domku! Kciuki w dalszym ciągu mocno zaciśnięte

Kasiu Ogromne gratulacje!!! Jesteś WIELKA! a Szymek to niezłe ciacho Przegapiłam akcję i nawet nie zdążyłam chipsów otworzyć, no trudno... Czekają na Ciebie wontrubko

paula super zakupy! Mnie wciąż kusi na zrobienie kolejnych zakupów, ale mam zakaz

Dziewczyny jak ja już chcę urodzić!!! Męczę się okropnie z tym brzuszkiem. Uciska mi na wszystko: krocze, kręgosłup, wszystkie żołądki inne flaczki, nawet na poślady!!! W dodatku mam go już baaardzo nisko (jedyny plus łapię normalnie oddech). Za tydzień dowiem się ile waży ten klocuszek i jestem już przerażona. Prognozy były na min. 4kg. Boże jak ja go urodzę?
NelkaHelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 16:39   #1046
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj okropnie źle czuje, mam mega spadek mocy, wszystko mnie boli. Jeszcze tylko skurczów brakuje

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
U mnie też spadek formy. Tzn rano było ok. Ale od południa już nie jest fajnie. Nogi mnie straszniee bolą i w ogóle czuje się taka zmęczona,spałam po południu ale nic mi to nie dało.

Dziewczyny które chodzą do dentysty w ciąży,które zabiegi są dozwolone? Dzisiaj znowu mnie zaczal boleć ząb i mi wyleciała plomba, jutro ide do dentysty. Czy plombowanie jest dozwolone w ciąży?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 17:11   #1047
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Kasiu, gratuluję

Przez Was zamówiłam ubranka w Smyku, a mam już bana na ubranka

Mi się dzisiaj strasznie ciężko oddycha, nawet jak siedzę i nic nie robię. Zocha coś naciska. Za to znalazłam sposób, żeby ją uspokoić jak już brzuch mnie boli od jej jogi. Trzeba wziąć na kolana kota i go wysmyrać, żeby zaczął mruczeć. Mruczenie ją usypia. Ciekawe, czy będzie działało poza brzuchem?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 17:23   #1048
Natka3008
Rozeznanie
 
Avatar Natka3008
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 635
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Kasiu jeszcze raz wielkie gratulacje

Szkoda ze tak Cię wymeczyli ale dobrze ze juz Szymus jest z Tobą Zazdroszczę Ci

A mój dzisisj jakis leniwy
__________________
Anastazja
11.03.2011 r.

Cyprian
29.10.2016 r.
Natka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 17:26   #1049
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Nic nawet nie mówcie o spadku formy...leżę dziś cały dzień i przysypiam co jakiś czas. Obiad bylejaki,pranie nie rozwieszone,tz przyszedł z pracy pochowal naczynia do zmywary.Nie nadaję się kompletnie do niczego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 17:30   #1050
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 siedzą jak na szpilkach - pogaduchy cz. 4

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
U mnie też spadek formy. Tzn rano było ok. Ale od południa już nie jest fajnie. Nogi mnie straszniee bolą i w ogóle czuje się taka zmęczona,spałam po południu ale nic mi to nie dało.



Dziewczyny które chodzą do dentysty w ciąży,które zabiegi są dozwolone? Dzisiaj znowu mnie zaczal boleć ząb i mi wyleciała plomba, jutro ide do dentysty. Czy plombowanie jest dozwolone w ciąży?

Praktycznie wszystkie zabiegi dentystyczne sa dozwolone w ciazy, a wręcz zalecane.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 15:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.