Essence cz. IX - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 11:15   #1291
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Obudzili się tam nareszcie Według mnie, taka szafa w centrum powinna być najwcześniej uzupełniana w nowości, limitki. A coś wiadomo kiedy będą nowości z drugiej szafy, doszło to już do nich czy w ogóle nie?
Wiesz, nawet o drugą szafę nie pytałam, bo pewnie i tak nic nie wiedzą , przeca wg jednej z Pań tam pracujących uzupełniali ją we wtorek , co się będę denerwować
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:20   #1292
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
Porobiłam trochę zdjęć to pokażę Wam co nieco z bliska
czy ta pęseta jest skośna?

A ja juz mam wszystko co chcialam z Blossom
cieszę sie jak głupia :P

Tylko trochę sie zezłościłam, bo maja wszystkie nowości, a jeszcze ich nie wyłożyli.... Ale może to i dobrze... fortunę zostawiam w tych drogeriach dziś zapłaciłam za moje zakupy ponad 100 zł

imho woda toaletowa z limitki pachnie paskudnie... bleeehhhh.... jak odświeżacz do powietrza
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2011-04-28 o 11:40
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:26   #1293
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Red face Dot.: Essence cz. IX

A ja ostatnio zaszłam sobie po gumki do włosów do sklepu wszystko po 3 zł i tak patrzę na półkę a tam peeling do stóp z essence oczywiście zakupiłam, ale jest taki średnio bo strasznie tłusty :P

Z nowości zakupiłam już pędzelek do smokey, balsam coralize me i błyszczyk stay with me. Reszta nowości jeszcze się nie pojawiła więc cierpliwie czekam (No dobra może nie aż tak cierpliwie)
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:27   #1294
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
O matko nowe pasiaki. Teraz będą mi po głowie chodzić cały czas. A mam poprzednią wersję i dla blondynek i dla brunetek. Używam często jako cieni.
Też się zachwyciłam, ale też zmartwiłam, bo przedwczoraj kupiłam starą wersję... I nigdy jej nie zużyję, a do tego nawet nie umiem się nim posługiwać i ma zbyt ciepłą tonację.

Jak je wycofają i będzie polowanie na niedobitki, to chyba wystawię na all taniej, niż kupiłam, chociaż to była taniocha, ale teraz cierpię na taki zakupoholizm, że liczę każdą złotówkę, żeby móc więcej kupić
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:38   #1295
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
czy ta pęseta jest skośna?
lekko skośna jest, ale na pewno nie jest prosta
już ją wypróbowałam wczoraj i to najlepsza jakiej używałam
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:42   #1296
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Essence cz. IX

Nie doczekam się chyba u mnie tych nowości.
ale kupiłam dzisiaj jaśniejszy błyszczyk z Blossoms, nawet jeden puder jeszcze został : )

Mam na paznokciach fiołkowy lakier z limitki i jakoś długo się trzyma. Już 4-ty dzień, a wygląda jakbym dzisiaj pomalowała
__________________

arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:42   #1297
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
lekko skośna jest, ale na pewno nie jest prosta
już ją wypróbowałam wczoraj i to najlepsza jakiej używałam
to super przekażę siostrze, bo jak na razie to podbiera moją
Też uważam, że skośnymi lepiej się operuje niż prostymi
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 11:45   #1298
kocurek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Essence cz. IX

Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
kocurek 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:47   #1299
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
to super przekażę siostrze, bo jak na razie to podbiera moją
Też uważam, że skośnymi lepiej się operuje niż prostymi
jak dla mnie ona jest idealna bo ma szeroki ten skos a nie taki maciupki że trudno cokolwiek złapać i to nie taki mocny skos a taki w sam raz i ta kolorystyka

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
czyli generalnie mają w d.pie to, że limitka POWINNA się dziś pojawić z racji jej ukazania się w nowej gazetce no ale cóż, niektórzy są po prostu "stworzeni" do swojej pracy i tak też ją traktują
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:48   #1300
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Nie doczekam się chyba u mnie tych nowości.
ale kupiłam dzisiaj jaśniejszy błyszczyk z Blossoms, nawet jeden puder jeszcze został : )

Mam na paznokciach fiołkowy lakier z limitki i jakoś długo się trzyma. Już 4-ty dzień, a wygląda jakbym dzisiaj pomalowała
a mogłabyś powiedzieć jak wygląda na ustach błyszczyk, czy jest bardzo jasny ??
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:51   #1301
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Nie doczekam się chyba u mnie tych nowości.
ale kupiłam dzisiaj jaśniejszy błyszczyk z Blossoms, nawet jeden puder jeszcze został : )

Mam na paznokciach fiołkowy lakier z limitki i jakoś długo się trzyma. Już 4-ty dzień, a wygląda jakbym dzisiaj pomalowała
To zupełnie jak ja tylko, że ja mam ten pękający czarny. Pomalowała jeszcze przed świętami a trzyma się idealnie do dziś Ale chyba zmyję, bo kolor mi się już znudził
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 11:51   #1302
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Essence cz. IX

Tak się czaiłam i czaiłam aż w końcu postanowiłam napisać
Maniaczką Essence jestem od daawna ale na ten wątek trafiłam niedawno i namiętnie czytam
i cieszę się że nie tylko ja mam przyspieszone tętno jak z końca Natury widzę że COŚ jest w miejscu dla limitowanek
na Blossoms czaiłam się długo aż w końcu dzisiaj wyłożyli- ale nic nie kupiłam były 2 pudry, wszystkie lakiery, 3 wody, kilka błyszczyków.
Czekam niecierpliwie na nowości- eye liner żelowy (zielony) i pędzelek do niego ale nie wiem czy się doczekam- pani zapytana czy coś wie kiedy będą odpowiedziała krótko i na temat- "Nie"
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:52   #1303
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
a mogłabyś powiedzieć jak wygląda na ustach błyszczyk, czy jest bardzo jasny ??
jest jaśniutki
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:53   #1304
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
jak dla mnie ona jest idealna bo ma szeroki ten skos a nie taki maciupki że trudno cokolwiek złapać i to nie taki mocny skos a taki w sam raz i ta kolorystyka
hehe... mój czuły punkt
dla mnie nie musi być praktyczne - ma być ładne
no ale drugiej nie będę kupować.. chyba...

a co do limitki.
Chodziłam do Natury codziennie, az pracownica sama mi zaproponowała, ze mi odłoży a dziś rano jak już odebrałam zamówienie, to mi się trochę głupio zrobiło, bo w sumie limitka nie ruszona, nie licząc tego co było odłożone dla mnie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:56   #1305
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

A czy ktoś z Was może wkleić porównanie 2 odcieni korektora Pure Skin? Proszę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:57   #1306
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Essence cz. IX

W Poznaniu klapa

Byłam dzisiaj w City Park i okazuje się że limitka była już w piątek i pudry poszły od razu.
Jutro mają dostawe ale Panie wątpią czy będzie coś z limitki.
Poza tym wszystko jest z limitki ale ten nieszczęsny puder niet

Na pocieszkę kupiłam sobie kulkowy pędzelek, bo go na Malcie nie było.

No trudno!
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:58   #1307
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

ciemniejszy błyszczyk Blossoms- uwielbiam. można stopniować efekt, nałożyć cieńszą lub grubszą warstwą i otrzymać albo podkreślony naturalny wygląd ust albo bardziej cukierkowy efekt. ale bez żadnej zbędnej perły, itp.
jest gęsty, bardzo- dla mnie to zaleta. nie spływa z ust.
średnio trwały. ale właściwości pielęgnacyjne to jakoś równoważą.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:58   #1308
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
Może poproś, żeby Ci odłożyły to, co chcesz? Skoro jesteś tam tak często, to chyba już Cię zapamiętały i wiedzą, że Ci zależy
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:01   #1309
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
jest jaśniutki
dziękuje za odpowiedź chyba się nie skusze jednak.
a u mnie leży limitka nieruszana ale nic nie kupiłam wkońcu.
Tylko pędzelek do smokey i lakier z My Secret pachnący przy malowaniu
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 12:07   #1310
kocurek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Może poproś, żeby Ci odłożyły to, co chcesz? Skoro jesteś tam tak często, to chyba już Cię zapamiętały i wiedzą, że Ci zależy
Oj właśnie zapomniałam wspomnieć o najważniejszym. Wczoraj jak tam byłam też poprosiłam o odłożenie pudru zaproponowałam nawet, że z góry zapłacę. Na to Pani, że nie ma takiej opcji bo one nie wiedzą co dostaną!!! Zaczęłam się tłumaczyć, że ja dobrze wiem co jest dostępne w tej limitowance, ale były nieugięte i wmawiały, że w każdym sklepie różnie to wygląda. Dzisiaj nawet nie miałam już siły znowu się prosić . Tak więc dzięki za radę, ale obawiam, że poprostu te kobiety są niereformowalne
kocurek 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:10   #1311
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To zupełnie jak ja tylko, że ja mam ten pękający czarny. Pomalowała jeszcze przed świętami a trzyma się idealnie do dziś Ale chyba zmyję, bo kolor mi się już znudził
ja tam się cieszę, bo zazwyczaj wystarczą 2 dni i wszystko mi odprysuje

partycypacja jak już napisała chiddy jest jaśniutki : ) ten ciemniejszy też kusił, ale stwierdziłam, że i tak zamierzam kupić pare błyszczyków Stay With Me, a tam ciemniejszych odcieni pod dostatkiem.
__________________

arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:14   #1312
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Ja też mam pęsete i lepszej w życiu nie miałam.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:15   #1313
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IX

wymalowałam się niezapominajkowym lakierem
piękny kolor
i do tego wspaniałe krycie przy 1 warstwie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:16   #1314
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Oj właśnie zapomniałam wspomnieć o najważniejszym. Wczoraj jak tam byłam też poprosiłam o odłożenie pudru zaproponowałam nawet, że z góry zapłacę. Na to Pani, że nie ma takiej opcji bo one nie wiedzą co dostaną!!! Zaczęłam się tłumaczyć, że ja dobrze wiem co jest dostępne w tej limitowance, ale były nieugięte i wmawiały, że w każdym sklepie różnie to wygląda. Dzisiaj nawet nie miałam już siły znowu się prosić . Tak więc dzięki za radę, ale obawiam, że poprostu te kobiety są niereformowalne
Przykro mi, że trafiłaś na takie.. hm.. . Z nudów może dzwoń codziennie i proś (nadal) o odłożenie. W końcu zmiękną (oby). Ale nie proponuj nigdy kasy z góry bo nigdy nie wiadomo.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:44   #1315
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
Robię to samo dziennie, byłam o 12 i dalej klapa. Tez nie mam do nich siły, one są jakieś nienormalne. Wczoraj Pani blondynka z krótkimi włosami przede mną i znajomą uciekała między pułkami tylko żeby z nami nie pogadać. One się nudzą, ale wmawiają że jest TAAAAAAAAAAAAKI ruch ;/ Jutro wieczorem jadę OSTATNI raz, a potem jadę na majówkę i będę mieć wy****ne.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Aaaa i z racji tego że chyba jedyna tutaj mam róż z Blossoms, pojechałam do Rudy Śląskiej po róż w płynie z Basic żeby wam porównać, i muszę powiedzieć że Basic mnie oczarował, jest o wiele lepszy niż Blossoms Jest mniejszy, bardziej chłodny, i raczej bezdrobinkowy, a Blossoms ma brzoskwiniowy shimmer U mnie wygrał Basic, później postaram się coś obfocić i wrzucić na bloga porównanie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:55   #1316
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kocurek 27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w waszych Naturach są limitki Blossoms jeszcze? Bo jestem strasznie wściekła na zabrzańską Naturę. To, że pracują tam nierozgarnięte kobiety to jedno, ale to co oni wyprawiają to już szczyt. W zeszłym tygodniu Panie powiedziały, że jest już dostawa (to był wielki piątek) od tej pory łażę tam codziennie i non stop słyszę, że są tak zajęte, że nie mają czasu wyładować towaro. Oki niech im będzie, co prawda widziałam sama jak w Wielką Sobotę snuły się jak cienie po sklepie a klientów było dosłownie trzech. Zgodnie z gazetką, która obowiązuje od dziś limitowanka powinna być w sprzedaży. Pojechałam tam około godziny 11 i jakież było moje zaskoczenie jak się okazało że limitowanki nie ma. Myślę sobie oki wszystko wykupione, no trudno, ale od czapy spytałam. No i tu uwaga szok. Pani mi mówi, że mają limitowankę, ale jeszcze nie zdąrzyły jej wypakować!!!! Może wypakują jutro, ale raczej prawdopodobne, że po jutrze Hello co to ma być, tak nie można to jest robienie z ludzi debili. Sorry za takie osobiste wycieczki, ale naprawdę nie mogłam sie opanować. Wydałam już masę kasy na paliwo na dojazdy do Zabrza.
nie Ty jedna masz tej Natury powyżej uszu o tym, że przyszedł nowy towar już w piątek dowiedziałam się od goooooosieńki i zaraz po świętach we wtorek wyciągnęłam chłopaka i pojechaliśmy do Zabrza (z Gliwic)...wchodzę do Natury a tam...d.upa za przeproszeniem...Pani jak tylko mnie zobaczyła (wcześniej pracowała w Naturze w Gliwicach i chyba mnie kojarzyła :P) to zanurkowała między półki i udawała wielce zajętą...więc razem z Gośką zaczęłyśmy ją dopytywać kiedy/co i jak..więc Pani pokazała nam zaplecze na którym stało w trzy i trochę pudeł i powiedziała, ze one to muszą rozpakować i , że dzisiaj (czyli we wtorek) oraz jutro (czyli w środę) będą to wykładać. Całę szczęście, że tam wczoraj nie pojechałam ani dzisiaj bo z tego co wiem dalej nic nie jest wyłożone,niby z Gliwic do Zabrza wydawałoby się hop siup, ale autobusem jednak 40 minut się jedzie (dodatkowo teraz Zabrze jest całe rozkopane przez dtś-kę więc w ogóle z 2 godziny by poszły na podróż w jedną stronę jak nic).
W Naturze w CH Forum od jutra już ma być wszystko wyłożone, bo oni po prostu zamiast towaru mieli dzisiaj wymieniać całą szafę, bo przyszła nowa i te półki nowe i cały nowy asortyment (z tego co zrozumiałam przez telefon) i pytałam Panią o limitkę i dowiedziałam się, ze również mają także jak nie robi Ci różnicy czy Zabrze czy Gliwice-to zapraszam do nas

żeby nie było całkiem offtopu-z limitki na początku chciałam wszystko ale teraz chyba tylko puder wezmę za to z nowości już udało mi się szminkę in the nude upolować i jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupu-polecam ją bardzo
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:56   #1317
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

W Astrze jest już Blossoms wyłożone czy dalej wszystko jest w koszach?
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:57   #1318
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Essence cz. IX

To i ja pochwalę się swoimi zdobyczami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 014.jpg (56,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (49,5 KB, 75 załadowań)
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:57   #1319
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
mianownik - esens, dopełniacz - esensa, .... wołacz - o! limitka!


Cytat:
Napisane przez plus que parfaite Pokaż wiadomość
stwierdziłam, że odświeżę sobie mój portugalski i przetłumaczę co pani mówi o "You Rock"

no więc co do paletki: jest zrobiona z lakierowanego kartonu i przypomina nieco paletki z Urban Decay (a szkoda, miałam nadzieję na paletkę wykonaną z solidnego plastiku jak ILB). Paletka zamykana jest na magnes i jak widać ma duze lusterko. Zawiera też aplikator, z jednej strony zakończony bardzo miękkim pędzelkiem oraz kredkę do oczu, którą z kolei pani się nie zachwyca, ale mówi, że zła nie jest Za to zadowolona jest z aplikatora, za pomocą którego zrobiła praktycznie cały makijaż na filmiku. Pigmentacja niezła, jej ulubieńcem jest najjaśniejszy cień z paletki, który ładnie rozświetla oko.

baza - tu szczerze mówiąc niewiele zrozumiałam :P

błyszczyki - jest z nich bardzo zadowolona, mówi że są trwałe i przetrwają nawet imprezę, na której jak wiadomo co jakiś czas coś się je i pije, a także namiętne buziaki

balsam do ust - niewiele o nim mówi bo jeszcze nie próbowała, tyle że jest klasyczny w formie sztyftu

chusteczki do demakijażu - jak widać na filmiku zmyła sobie nimi makijaż ust, ale mówi że bardzo jej te usta wysuszyły

szczotka z lusterkiem - praktyczna do torebki czy w podróż

lakiery - jest z nich bardzo zadowolona, ale mówi tylko o kolorach, nie powiedziała czy szybko schną/nie odpryskują ani nic takiego

mgiełka odświeżająca - bardzo ładnie pachnie i delikatnie pachnie, ani zbyt słodko ani zbyt cytrusowo

już wiem, że na pewno chcę lakiery
Hmmm... Sztyftowy balsam do ust - trzeba będzie wypróbować (o ile do nas dotrze

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Mały OT na nasz ulubiony temat
Ostatnio byłam świadkiem takiego oto wydarzenia w osiedlowej drogerii: przychodzi klientka i pyta pania sprzedającą: 'po ile te lakiery? no ładne są ale wie pani tak w opakowaniu to zawsze inaczej niż na paznokciach a pewnie nie można otwierać?' na co ekspedienta: 'no jak nie można? nawet trzeba!!! a jak pani kolor chce zobaczyć?! proszę ooo widzi pani jak ten ładnie na paznokciu wygląda?' i zaczęły po kolei wszystkie lakiery otwierać i malowac sobie paznokcie.



Cytat:
Napisane przez strilinga Pokaż wiadomość
proponuję oflagować takie drogerie. ja to się nawet zastanawiałam czy nie ogarnąć na serio tematu i nie poinformować jakichś "władz", np kogoś wyżej w sieci drogerii rossmann albo sieci drogerii natura. no przecież WTF. bo ja rozumiem, że można klienta nie upilnować, ale ekspedientki? epic fail. następnym razem zrobię zdjęcie i wyślę mailem do jakiejś obsługi klienta. dramat jakiś. och, jak mnie to wkurzaaaaaaaaaaa. GRR

Podpisuję się obiema ręcami pod tym co masz zamiar zrobić

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
To ja sie pochwale swoimi zakupami
Jak przetestujesz balsamik to podziel się opinią
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:59   #1320
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
W Astrze jest już Blossoms wyłożone czy dalej wszystko jest w koszach?
Wyłożone zostały cienie, perfumy, dwa kolory lakierów i jeden kolor błyszczyków
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.