maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 09:13   #1261
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: henna treatment wax

Nie wiem, czy to co napisze wam w czymś pomoże, ale napisze a więc stosuje waxa jakiś miesiąc, zawsze robilam tak ze nakładałam na umyte włosy, owijałam folią i grzałam takim grzejniczkiem tylko ze zawsze garść włosów po tym zostawała mi w wannie..

Mimo to wszystko bylo ok. Ale pewnego dnia postanowilam wypróbowac go w saunie. Posiedziałam jakoś tak 15-20 minut, zmyłam i.. zaniemówiłam poprostu. Zero 'wypadających włosów. Następnego dnia - też nic. Nic a nic ;] przez cały dzien wypadło mi chyba 10 włosów <szok> :P

czy ktos też miał takie coś wlasnie po skorzystaniu z sauny? dla mnie bomba - zachęcam gorąco :P
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:52   #1262
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Ja też używam Waxa do włosów brązowych dwa razy w tygodniu. Wziełam się na sposób, nie podgrzewam włosów suszarką. Przekładam trzy łYŻKI WAXa do filiżanki (mam bardzo długie włosy) i wkładam na 20 sekund do mikrofalówki. Potem takiego ciepłego nakladam na włosy (jest żadszy i lepiej sie rozprowadza ) i nakładam czepek do farbowania włosów, trzymam 20 min. Miodzio
Muszę spróbować Wypróbuje już niedługo , za 2 dni..
A może by tak dziewczyny połączyć sposoby?? Najpierw Waxik do Mikrofali , potem na włoski -folia i suszareczka?? ha ha ... No to wtedy to już MUSI zadziałać...

A tak na marginesie.. Posłuchałam waszych rad i stosuje Wax co 5 dni, nie częściej więc zastosowałam go może z 3 razy i.. mam głupie wrażenie żę włosy są zdrowsze?? Widzę połysk na włosach.. Może to tylko moja wiara w Wax Ale przekonuje do systematyczności
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:57   #1263
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: henna treatment wax

wlasnie siedze z WAXem na glowie dzisiaj zaczelam 2 opakowanie 400 g + 80 g gratis
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 06:53   #1264
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Ja też używam Waxa do włosów brązowych dwa razy w tygodniu. Wziełam się na sposób, nie podgrzewam włosów suszarką. Przekładam trzy łYŻKI WAXa do filiżanki (mam bardzo długie włosy) i wkładam na 20 sekund do mikrofalówki. Potem takiego ciepłego nakladam na włosy (jest żadszy i lepiej sie rozprowadza ) i nakładam czepek do farbowania włosów, trzymam 20 min. Miodzio


nie parzy Cię wcale?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:08   #1265
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: henna treatment wax

dziewczyny a co powiecie na temat tego waxa

https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/118064/0
https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/119977/0
https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/51926/0


czy ktos tego uzywał?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 10:09   #1266
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: henna treatment wax

dziuniaaa, w glowe nie parzy tylko trzeba uwazac na palce Nejlepiej najpierw sprawdzic czy sie nie podgrzal zabardzo zanim wlosy sie cala dlon do filizanki hihih. A i jeszcze jedno po wyjeciu z mikrofalowki trzeba wymieszac waxa lezeczka Ostatnio do dwoch lyzek waxa dodalam jedna lezyczke odzywki biosilk do splukiwania, wymieszlami tez podgrzalam w mikrofalowce - cudo


Ja nie uzywalam ale chyba sie skusze jak skończe opakowanie, którego teraz używam
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:16   #1267
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: henna treatment wax

Wczoraj zrobiłam sobie Waxa w mikrofalówce, nic nie podgrzewałam suszarką po domu chodizłam i efekt najlepszy. Następnym razem dam go do mikrofalii i wejde do gorącej kąpieli.
Po podgrzaniu taki wodnisty jest, a zaraz potem znowu gęstnieje jak taki wosk:P
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 11:24   #1268
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: henna treatment wax

sposoby z mikrofalowka nie probowalam jeszcze wszytsko przed mna
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 14:06   #1269
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Różnica między Treament WAX a Moc Natury Wax ??

Ostatnio namówiłam mamę, żeby kupiła szampon Vichy regenerujący i odżywkę Henna Treatment Wax. Kupiła obydwa... Wax za ok 16 zł. Zdziwiło mnie to trochę - ale jak się przyjrzałam pudełku to zobaczyłam, że to Moc Natury Wax. Jeszcze nie wypróbowałam - ale mam nadzieję, że będzie dobra...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 15:30   #1270
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: henna treatment wax

a ja nie mam mikrofalówki
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 20:08   #1271
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
a ja nie mam mikrofalówki

Możesz dać Wax'a do kubeczka i zanurzyć go w innym, w którym byłby wrzątek i w ten sposób podnieść jego temperature i ładnie rozpuścić.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 20:26   #1272
^FrOzEn^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 14
Dot.: Różnica między Treament WAX a Moc Natury Wax ??

TOMKA, a ten szampon WAX nie przesusza włosów? Jakie masz włosy - zniszczone czy w dobrej kondycji? Czytałem gdzieś w internecie, że szampon ma kremową konsystencję, więc prawdopodobnie siana z przesuszonych włosów (zwłaszcza na końcach) i plączących się podczas mycia nie powinien robić... (?)

A jeśli chodzi o maskę (mam wariant z aloesem, miodem i ekstraktem migdałowym; w saszetce - na próbę), to przyznam, że efekt jest nawet nawet (przede wszystkim wygładzona struktura włosa), mimo, iż nałożyłem na włosy na 30 minut bez użycia ciepła (maska mi troszku wyschła na włosach ;-). Po jednym razie niestety nie zauważyłem jakiejkolwiek poprawy stanu zniszczonych końcówek włosów :-(

Ale henna + aloes + miód to musi być na dłuższą metę dobry zestaw składników do pielęgnacji włosów.
^FrOzEn^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 07:59   #1273
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: Różnica między Treament WAX a Moc Natury Wax ??

Mam zawsze podniszczone włosy bo rozjaśniam,stosowałam różne szampony i maski do włosów i profesjonalne i sklepowe ostatnio nawet serie biolage Matrix ,ale dopiero zauważyłam, że włosy sa bardziej wygładzone, ale nie obciążone po kosmetykach Wax z nowej serii szampon i maska/ mam serie dla blondynek/każdy musi sam na zasadzie poszukiwan dobrac coś do swoich włosów ,każdemu soś innego służy.A tak naprawde, to cudów się nie zdziała kosmetykami jedynie poprawi się wygląd włosa od mycia do mycia.
TOMKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 10:23   #1274
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Możesz dać Wax'a do kubeczka i zanurzyć go w innym, w którym byłby wrzątek i w ten sposób podnieść jego temperature i ładnie rozpuścić.
spróbuje spróbuje

Jak juz wczesniej pisałam nie zauważyłam jakis spektakularnych efektów na moich włosach po Waxie ale stosuje go nadal wytrwale. I tak ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy taka mini grzyweczka z pojedynczych wloskow na pol centymetra to zawsze mi towarzyszyla czy pojawila sie po waxie... hmmm mowie sobie ze to ta druga opcja i ze po prostu rosna nowe wlosy :P trudniej to sprawdzic na calej glowie..
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 10:48   #1275
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
spróbuje spróbuje

Jak juz wczesniej pisałam nie zauważyłam jakis spektakularnych efektów na moich włosach po Waxie ale stosuje go nadal wytrwale. I tak ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy taka mini grzyweczka z pojedynczych wloskow na pol centymetra to zawsze mi towarzyszyla czy pojawila sie po waxie... hmmm mowie sobie ze to ta druga opcja i ze po prostu rosna nowe wlosy :P trudniej to sprawdzic na calej glowie..

Może nie masz zniszczonych włosów i dlatego nie ma efektów po WAXIE. Może spróbuj czegoś innego np. jakiś nawilżających odżywek.

Dziś dzień Waxa dziś wypróbuje metodę Słonecznika
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 11:32   #1276
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Może nie masz zniszczonych włosów i dlatego nie ma efektów po WAXIE. Może spróbuj czegoś innego np. jakiś nawilżających odżywek.
Oj zdecydowanie mam BARDZO zniszczone włosy rozjasnianiem i prostowaniem, po lewej stronie jedno pasmo nie siega mi do ucha bo włosy sie pokruszyły; jak sa mokre to boje sie ich dotykac bo jakoś dziwnie się ciągną; wiem wiem sama je sobie zniszczylam, moze im juz nic nie pomoze :/ w kazdym razie suszarki nie uzywam juz kilka miesiecy, dwa albo trzy razy w tygodniu wax lub olej rycynowy, oprocz tego odzywki, prostuje juz sporadycznie (nie mam kreconych wlosow tylko takie niesforne). Mysle ze tak czy siak to wszystko jakos wplywa pozytywnie na moje wlosy, bo gdybym nic nie robila to pewnie byloby coraz gorzej, wykryszaly sie coraz bardziej, i by byly suche jak rodzynki hehe (ale porownanie walnelam)
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 21:05   #1277
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość

Dziś dzień Waxa dziś wypróbuje metodę Słonecznika
Daj znać jak u Ciebie zadziałało
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 21:30   #1278
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: henna treatment wax

haa, fajnie, że Wam sie spodobal ten sposób. Ja używam tak WAXa po każdym myciu głowy
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 13:25   #1279
eseczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: henna treatment wax

Dziewczynki, ja używam Waxa juz jakiś miesiąc, albo trochę dłużej. Nakładam raz w tygodniu, bo częsciej nie mam czasu. Ostatnio zauważyłam, że mam bardzo dużo takich 5 centymetrowych włosków i to nie tylko w okolicy grzywki ale na calej głowie. Ogromnie sie z tego cieszę, bo mam raczej cienkie włoski , więc może mi zgęstnieją. Używam ECO WAXa zielono-białego, jest on hypoalergiczny do każdego rodzaju włosów. Za długo sie jednak nie cieszyłam bo zrobiłam sobie balejage, który wyszedł za ciemny tzn. na moich jasnych włoskach położyłam ciemne pasemka i zamiast brązowe wyszły czarne! W związku z tym mam pytanko do dziewczyn ktore używają Waxa do włosów blond, czy jest szansa że Wax do włosów blond rozjaśni trochę moje ciemne pasemka?
eseczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 14:34   #1280
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: henna treatment wax

Używam Waxa od jakiegoś roku
Na początku używałam tego "oryginalnego" dla blond wlosów ale zadnych efektów rozjasniających nie zauważyłam ani na pasemkach ani na odrostach.
Teraz kupiłam ten "nowy" wax firmy l'biotica czy jak to sie tam pisze
tez dla blondasków i zobaczymy. Efekt powinien byc lepiej widoczny
jesli oczywiści jakis efekt w ogole bedzie bo zrezygnowałam z farbowania

Niestety mam dziwne wrażenie ze Wax juz na mnie nie dziala, na początku usuwał efekt siana z mojej głowy potem przestal, moze dlatego skusilam sie zeby kupic ten nowy Wax. Uzyłam go dopiero 1 raz - zapach o niebo lepszy, włoski miłe w dotyku, dobrze się rozczesują. Co bedzie dalej zobaczymy
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:14   #1281
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez eseczka123 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja używam Waxa juz jakiś miesiąc, albo trochę dłużej. Nakładam raz w tygodniu, bo częsciej nie mam czasu. Ostatnio zauważyłam, że mam bardzo dużo takich 5 centymetrowych włosków i to nie tylko w okolicy grzywki ale na calej głowie.
5 cm w miesiąc ??
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:16   #1282
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: henna treatment wax

a może to połamane włosy ?? Jeżeli wlosy sie lamia to ugóry zaczynają wlasnie sterczec
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 17:05   #1283
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
5 cm w miesiąc ??
pewnie zaczely jej wczesniej odrstac, a dopiero teraz zauwazyla
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 17:17   #1284
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Talking Dot.: henna treatment wax

a jak urzywam prostownicy codziennie nie ceramicznej..;( to Henna Treatment Wax bd tez cos pomagac czy nie??;>
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 06:38   #1285
eseczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Nie mówię że urosły mi w miesiąc 5 cm, ale fakt faktem że mam dużo takich włosków i myślę że Wax przyspieszył ich rośnięcie. W zasadzie jestem tego pewna, wyraźnie włosy "od głowy" mi zgęstniały.
eseczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:57   #1286
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eseczka123 Pokaż wiadomość
Nie mówię że urosły mi w miesiąc 5 cm, ale fakt faktem że mam dużo takich włosków i myślę że Wax przyspieszył ich rośnięcie. W zasadzie jestem tego pewna, wyraźnie włosy "od głowy" mi zgęstniały.
jestes tego pewna? a moze po prostu wczesniej ich nie zauwazałas, bo kazdego dnia wyrastaja nam nowe wlosy na glowie a inne znowuz wypadaja...
byg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:13   #1287
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

a ja zaniedbałam się odstatanio z waxem.. używam go już od roku i zawsze wydaje mi się, że przestal działać... dopiero kiedy rezygnuję z niego, okazuje się, jak bardzo pomagal moim włoskom ;]
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:19   #1288
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Melduje ze ostatnio wyprobowalam sposob z podgrzaniem Waxu Wszystko zrobilam tak jak zwykle tylko przed aplikacja wsadzilam kubeczek z maska do garnuszka z goraca woda - efekt - ciepla, niezbyt gesta 'substancja', ktora bardzo dobrze wcieralo sie w skore glowy Niestety, co zwykle mi sie nie zdarza po 1,5 dnia byly juz troche tluste i przyklapniete.. Mam nadzieje ze to przez pogode, bo nie chcialabym sie rozczarowac tak fajnym sposobem uzywania go..

Ps. Jakie macie wloski po uzyciu Waxa? Moje sa nieco mięksiejsze , jakby bardziej odzywione i chce sie ich dotykac.. ale poza tym zadnych zniewalajacych efektow (no chyba ze te podaje wyzej) Czy to mozliwe ze mam za malo zniszczone do niego wlosy?
__________________
___________


14.06 Moje włoski - 45 cm - wciąż za mało

Edytowane przez blondi1234
Czas edycji: 2007-06-26 o 10:22 Powód: dopisek
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 09:45   #1289
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Ja sobie kupiłam brązowego Waxa ostatnio i wczoraj pierwszy raz uzyłam, praktycznie nieprzerwanie podgrzewajac wlosy suszarka. Włosy faktycznie mięciutkie ale nic szczegolnego nie zauwazyłam.
Bede uzywac regularnie, chociaz chyba nie mam bardzo zniszczonych wlosow.

A probowal ktos uzywac go codziennie przez kilka dni ? Myslicie ze tto dałoby dobre efekty ?
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 10:32   #1290
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Codziennie to za dużo. Można go stosować przez jakiś czas co 2 dzień, a przy poprawie 2 razy w tygodniu, a potem już regularnie raz.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.