maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 11:45   #1471
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Mam nadzieje ze mi tez urosna jakies dodatkowe wlosywtedy beda bardziej puszyste
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 16:56   #1472
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wax mnie znowu nie zawiódł Wczoraj przy myciu wypadło mi masę włosów chyba ze 300 powód?Stres niestety.No i zaraz po umyciu Wax na głowę i 40min w ręczniku.Dziś jest o wiele lepiej,przy myciu wypadło może 50 No i wiecie co widzę,nowe włoski mi wyrosły huraaa.

Nieciekawie Współczuje. Ale właśnie tu widać działanie Wax'a-Dobrze że pomaga.. ja go stosowałam i... lekko się zniechęciłam po kilku razach. Bo efektów wielkich nie było .. a obciążał włoski i zaczęły mi się szybciej przetłuszczać.
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 18:18   #1473
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

ja wlasnie dzisiaj kupilam sobie saszetkę. jednak jest to wax do wlosow zniszczonych... nie ma podzialu na blond czy ciemne... widocznie tak jest w saszetkach... niedługo wyprobuje;];]
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:18   #1474
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez cat.
Czas edycji: 2008-10-08 o 13:37
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 14:53   #1475
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: henna treatment wax

teraz dopiero zauwazylam ze ta saszetka ktora kupilam to wax MOC NATURY WAX DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
... niby prosilam o wax dla blondynek lub chociaz ten klasyczny ale powiedziala ze w saszetkach tylko ten.... ale chyba zadziala podobnie...

edit: kurcze.... to jest podróba jakas a nie prawdziwy wax prawdziwy to Richards & Appleby a ja sie dałam naciągnąc... dobrze ze to tylko saszetka : http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&pr=16
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 15:27   #1476
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Nieciekawie Współczuje. Ale właśnie tu widać działanie Wax'a-Dobrze że pomaga.. ja go stosowałam i... lekko się zniechęciłam po kilku razach. Bo efektów wielkich nie było .. a obciążał włoski i zaczęły mi się szybciej przetłuszczać.
Mi tez niestety obciaza wlosy ale naszczescie nie przetluszcza...narazie bo dopiero raz uzylam


Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam dziś Wax (po raz pierwszy, nakłoniona Waszymi opiniami) w cenie dwudziestu złotych z groszem za opakowanie 480 g. Z tego co się orientuję to trafiłam na okazję
Rzeczywiscie okazja z tego co sie orientuje za 20zł to sa opakowania 240g w polskiej wersji "Moc Natury". No chyba ze jak masz ta zagraniczna to moze ta jest tansza

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
teraz dopiero zauwazylam ze ta saszetka ktora kupilam to wax MOC NATURY WAX DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
... niby prosilam o wax dla blondynek lub chociaz ten klasyczny ale powiedziala ze w saszetkach tylko ten.... ale chyba zadziala podobnie...

edit: kurcze.... to jest podróba jakas a nie prawdziwy wax prawdziwy to Richards & Appleby a ja sie dałam naciągnąc... dobrze ze to tylko saszetka : http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&pr=16
Sa dwie wersje polska l'biotica MOC NATURY ta ktora wlasnie masz http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&gr=2&page=2
i zagraniczna (ponoc ta jest oryginalna...(? ) www.wax.com.pl.

Roznia sie od siebie skladem: polska wersja nie ma SLS-(ponoc)szkodliwego skladnika. Wiec nie sadze zeby ta pierwsza byla jakąs podrobą i sluzyla do naciagania ludzi na kase Tak mi sie wydaje ze jest poprostu mniej szkodliwa i bardziej naturalna I roznica jest jeszcze taka ze polska wersja ma dodatkowo w ofercie szampony i saszetki (3 rodzaje rowniez do blondu!) a ta zagraniczna tylko maseczki Ja tez jak kupowalam to w saszetkach byly tylko do suchych i zniszczonych:/ Wogule te baby takie zorientowane w tych waxach ze szkoda gadac. Rownie dobrze mnie by mogli zatrudnic w tej aptece
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 16:33   #1477
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez cat.
Czas edycji: 2008-10-08 o 13:37
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 17:17   #1478
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

A ktora z Was kupowala ten polski Wax w aptece ale nie saszetke tylko całe opakowanie? Ja szukam i szukam ale jest tylko ten zagraniczny Nawet babka w aptece miala dla mnie zamowic ale okazalo sie ze tego polskiego wogule nie sprowadzaja
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 20:41   #1479
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A ktora z Was kupowala ten polski Wax w aptece ale nie saszetke tylko całe opakowanie? Ja szukam i szukam ale jest tylko ten zagraniczny Nawet babka w aptece miala dla mnie zamowic ale okazalo sie ze tego polskiego wogule nie sprowadzaja
Ja kupiłam W pierwszej lepszej aptece
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 21:21   #1480
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
teraz dopiero zauwazylam ze ta saszetka ktora kupilam to wax MOC NATURY WAX DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
... niby prosilam o wax dla blondynek lub chociaz ten klasyczny ale powiedziala ze w saszetkach tylko ten.... ale chyba zadziala podobnie...

edit: kurcze.... to jest podróba jakas a nie prawdziwy wax prawdziwy to Richards & Appleby a ja sie dałam naciągnąc... dobrze ze to tylko saszetka : http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&pr=16
To nie podróba, tylko polska wersja bez szkodliwego SLS w składzie. Zresztą Karla już wytłumaczyła o co chodzi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A ktora z Was kupowala ten polski Wax w aptece ale nie saszetke tylko całe opakowanie? Ja szukam i szukam ale jest tylko ten zagraniczny Nawet babka w aptece miala dla mnie zamowic ale okazalo sie ze tego polskiego wogule nie sprowadzaja
U mnie są bez problemu zarówno saszetki, jak i duże opakowania.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 02:38   #1481
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Trzymam juz ten Wax chyba z dwa tygodnie i boje sie go uzyc Jeszcze jak przeczytalam ,ze nusi 300 wlosow wypadlo to juz w ogole Tez niestety mialam prawie dwa tygodnie stresu duzego i zauwazylam ,ze wlosow mi wiecej przy myciu i czesaniu wypada
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 09:19   #1482
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ja kupiłam W pierwszej lepszej aptece
Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
U mnie są bez problemu zarówno saszetki, jak i duże opakowania.
To chyba tylko ja mam takie szczescie Jak szukalam saszetek to tez nigdzie nie było

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Trzymam juz ten Wax chyba z dwa tygodnie i boje sie go uzyc Jeszcze jak przeczytalam ,ze nusi 300 wlosow wypadlo to juz w ogole Tez niestety mialam prawie dwa tygodnie stresu duzego i zauwazylam ,ze wlosow mi wiecej przy myciu i czesaniu wypada
Ale nusi wypadlo tych 300 wlosow ze stresu A po uzyciu waxa wypadlo ich juz o wiele mniej
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 09:43   #1483
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Mam to samo opakowanie. W Zamościu zapłaciłam 26.90 za 480 ml.
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 09:56   #1484
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: WAX - wątek zbiorczy



że jak?! :O Kupiłyście Wax'a za 20 zł 480g? Eh... ja kupiłam za 20 zł 240 g, i jeszcze jest napisane że to promocja :O. Kurcze, ale moja wieś jest droga :/ Eh
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 10:20   #1485
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

To rzeczywiscie troche drogo u mnie kosztuje ok.21zł Ale chyba ten zagraniczny a ty jaki masz?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 10:24   #1486
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wax mnie znowu nie zawiódł Wczoraj przy myciu wypadło mi masę włosów chyba ze 300 powód?Stres niestety.No i zaraz po umyciu Wax na głowę i 40min w ręczniku.Dziś jest o wiele lepiej,przy myciu wypadło może 50 No i wiecie co widzę,nowe włoski mi wyrosły huraaa.
W ciągu 24h?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 11:28   #1487
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Jak myślicie nie zniechęcać się tym szybszym przetłuszczaniem i obciążeniem?? eh.. podobno najlepsza maseczka na rynku ??
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 13:55   #1488
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

byłam już w 4 aptekach i polskiego waxa-brak!!! Pani mi powiedziała że nie sprowadzają, szukam dalej ale zaczynam sie złościć
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 16:22   #1489
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

uzylam wczorja tego polskiego waxa z saszetki milutki zapach, mi sie kojarzyl tak morelowo wlosy lekko mieciutkie i tyle niedlugo kupie cale opakowanie i wtedy bede czekala na efekty


PS- dziewczyny te ktore tak zachwalaja waxa, uzywacie polskiej czy zagranicznej wersji?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 20:21   #1490
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Wax nie bedzie wam przetluszczal wlosow jesli bardzo dokladnie go splukacie!
__________________
___________


14.06 Moje włoski - 45 cm - wciąż za mało
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 21:42   #1491
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Pokaż wiadomość
Wax nie bedzie wam przetluszczal wlosow jesli bardzo dokladnie go splukacie!
potwierdzam, ja mam z natury przetłuszczajace sie ale po WAXie trzymaja sie 2 dni bez mycia tylko dobrze spłukac
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 22:22   #1492
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
byłam już w 4 aptekach i polskiego waxa-brak!!! Pani mi powiedziała że nie sprowadzają, szukam dalej ale zaczynam sie złościć
Możesz go zamówić z sieci
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 08:26   #1493
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Ja używam zagranicznej wersji, ale dzisiaj zamawiam polską. Na początek 2 saszetki, ale jak działanie będzie podobne, to zamówię całe opakowanie. Dobrze, że mam znajomości w aptece. Za ten zagraniczny 480 g zapłaciłam ok. 26 zł. Polski podobno jest ok. 10 zł tańszy. Oby działał tak samo.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 13:17   #1494
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Jak myślicie nie zniechęcać się tym szybszym przetłuszczaniem i obciążeniem?? eh.. podobno najlepsza maseczka na rynku ??
Mi nie przetluszcza a mam szybko przetluszczajace sie wlosy. Trzeba poprostu dokladnie splukac tak jak juz było pisane a jesli chodzi o to obciazanie to mi tez obciaza wlosy ale taki los posiadaczek cienkich wlosow Chyba z tym nie da sie nic zrobic no chyba ze mozna mniej nakladac ale wtedy moze nie zadzialac tak jak powinnien

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
byłam już w 4 aptekach i polskiego waxa-brak!!! Pani mi powiedziała że nie sprowadzają, szukam dalej ale zaczynam sie złościć
Ja tez nie moge znalezc Znalazlam w jedej ale tylko saszetki a byłam chyba w 6 aptekach. Moze ktos pamieta jak sie te apteki z polskimi waxami nazywały?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
potwierdzam, ja mam z natury przetłuszczajace sie ale po WAXie trzymaja sie 2 dni bez mycia tylko dobrze spłukac
To masz zapewne zagranicznego?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:06   #1495
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Tutaj są szampony i wax L'biotici http://www.apteka-centrum.pl/lbiotic...8591c3163bac40
i tu http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog...589f12c8759ff0

Niedawno przeorałam google pod kątem pełnej oferty polskiego waxa i tylko w tych dwóch miejscach jest
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:16   #1496
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

a jak pachnie wax zagraniczny?? bo ja uzywalam do zniszczonych waxa polskiego i byl piekny, jak dla mnie morelkowy
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:54   #1497
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Dawno nie interesowałam się waxem i widzę ze mam spore zaległosci... Mam pytania:
1) O co chodzi z tą polską wersją Waxa, czy to jest ta na 2 zdjęciu? Ja miałam kiedys wax dla blondynek ale wyglądał jak ten z 1 zdjęcia (rozumiem ze to jest "zagraniczna"wersja.. .?
2) Gdzie w Krakowie mozna kupic tanio wax (chodzi mi o tą największą pojemność - 480
3) Lepszy jes polski czy ten zagraniczny wax?

z góry dziekuje za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wax1.jpg (27,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wax2.jpg (10,8 KB, 60 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 14:57   #1498
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
a jak pachnie wax zagraniczny?? bo ja uzywalam do zniszczonych waxa polskiego i byl piekny, jak dla mnie morelkowy
Mam zagraniczny WAX .. do ciemnych włosów i.... niestety Cie rozczaruję.. On wogóle ładnie nie pachnie.. pachnie czystym woskiem i henną .. po prostu.. Nie ma co marzyć o zapachu brzoskwini czy innego owocu..
A jak Sprawował się u Ciebie agiii ten Polski?? tak samo jest dobry jak Zagraniczny?? Bo mnie zainteresowałaś nim
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 15:09   #1499
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dawno nie interesowałam się waxem i widzę ze mam spore zaległosci... Mam pytania:
1) O co chodzi z tą polską wersją Waxa, czy to jest ta na 2 zdjęciu? Ja miałam kiedys wax dla blondynek ale wyglądał jak ten z 1 zdjęcia (rozumiem ze to jest "zagraniczna"wersja.. .?
2) Gdzie w Krakowie mozna kupic tanio wax (chodzi mi o tą największą pojemność - 480
3) Lepszy jes polski czy ten zagraniczny wax?

z góry dziekuje za odpowiedzi
Tak ten polski jest na 2 zdjeciu Tu masz pełna oferte http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&gr=2&page=2 http://www.lbiotica.pl/?sub=produkt&gr=2&page=3 a to jest ten zagraniczny www.wax.com.pl i wyglada na to ze 480g dostepne jest tylko w tym czarnym
A co do tego ktory jest lepszy to nie mam pojecia Ten polski nie ma SLS czyli spieniajacego i oczyszczajacego(?) skladnika ponoc szkodliwego jaki znajduje sie w np.szamponach. Ta polska wersja wydaje sie "zdrowsza" Ale za to wyglada na to ze ten zagraniczny oczyszcza (sls) bo dziewczyny pisza ze wlosy po uzyciu dluzej sa swieze I teraz nie wiem wkoncu ktory mam kupic

Edit: chyba jednak nie oczyszcza...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 15:12   #1500
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Mam zagraniczny WAX .. do ciemnych włosów i.... niestety Cie rozczaruję.. On wogóle ładnie nie pachnie.. pachnie czystym woskiem i henną .. po prostu.. Nie ma co marzyć o zapachu brzoskwini czy innego owocu..
A jak Sprawował się u Ciebie agiii ten Polski?? tak samo jest dobry jak Zagraniczny?? Bo mnie zainteresowałaś nim
A wlosy bardzo Ci sie przetluszczaja od tego zagranicznego? A ja juz myslalam ze on ogranicza przetluszczanie

A co do pytania to mnie tez interesuje porownanie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.