Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 17:23   #1201
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

wszystkie prezenty mi doszły
pakowanie zostawiam na wieczór z bratem przed świętami, otwieramy winko każemy wszystkim zainteresowanym sobie iść a sami mamy dobrą zabawę i oczywiście panikę w stylu "aaa, zginął prezent mamy"
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:27   #1202
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
wszystkie prezenty mi doszły
pakowanie zostawiam na wieczór z bratem przed świętami, otwieramy winko każemy wszystkim zainteresowanym sobie iść a sami mamy dobrą zabawę i oczywiście panikę w stylu "aaa, zginął prezent mamy"
Już masz wszystkie prezenty??? Jak Ci zazdroszczę!!! Mi jeszcze czterech brakuje, z czego dwa mam już wymyślone, a przy dwóch totalny brak pomysłu Tak jak mamie jeszcze cosik wymyślę, to z małżonem mam wielki problem Pomysłu brak
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:31   #1203
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dokładnie Rzeczy mają coraz ładniejsze. Ja od dawna nic nie mogłam znaleźć, dlatego nawet nie drukowałam kuponów bo wiedziałam, że i tak nic dla siebie nie znajdę, aż się pewnego razu zaskoczyłam Trzy ciuchy za jednym razem Teraz dawno nie byłam ze względu na mój stan Także nie jestem za bardzo na bieżąco jeśli chodzi o to, co jest w sklepach



Szarości to też bardzo lubię Czerń również, ale jakoś specjalnie dużo jej w szafie nie mam Choć na co dzień wybieram raczej stonowane kolory

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



W City haem jest rzeczywiście ogromny I chyba najlepiej zaopatrzony Tam mi jedynie zary brakuje
Ciekawe, jak będzie w tej budującej się galerii
Ja nie znoszę City Center, nie chodzę tam wcale w celach zakupowych (chodzimy z koleżankami na obiad kiedy mamy okienko, bo mamy najbliżej).

Gdzie buduje się jakaś nowa galeria ? Chyba trochę tego za dużo już.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:47   #1204
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

OnaZakupoholik, nie przegladalm reszty sklepu, bo wpadlam tylko na chwile zobaczyc, czy przecenili szaliki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:47   #1205
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Już masz wszystkie prezenty??? Jak Ci zazdroszczę!!! Mi jeszcze czterech brakuje, z czego dwa mam już wymyślone, a przy dwóch totalny brak pomysłu Tak jak mamie jeszcze cosik wymyślę, to z małżonem mam wielki problem Pomysłu brak
wszystko klikałam online i dzisiaj doszła ostatnia paczka
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:52   #1206
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja nie znoszę City Center, nie chodzę tam wcale w celach zakupowych (chodzimy z koleżankami na obiad kiedy mamy okienko, bo mamy najbliżej).

Gdzie buduje się jakaś nowa galeria ? Chyba trochę tego za dużo już.
Ja kiedyś też nie lubiłam, ale faktem jest, że sklepy i asortyment w nich jest tam największy Do moich ukochanych galerii nadal należy Browar, ale czasami gdy podjeżdżam pod City, to żałuję, że nie ma w niej zary, bo za jednym zamachem mogłabym załatwić wszystko A tak, cóż...trzeba jechać dalej

Nowa galeria powstaje na Ratajach Jakbyś jechała od Rataj w stronę Śródki, to po prawej stronie. W okolicy ulicy Łacina i niby od niej ma mieć nazwę Ma być podobno największa w Europie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 93194.jpg (62,2 KB, 61 załadowań)
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 17:53   #1207
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
wszystko klikałam online i dzisiaj doszła ostatnia paczka
A może masz jakiś pomysł co by tu kupić dla faceta?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 17:53   #1208
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Tak sie ciesze, ze jest juz kilka sezonow Good Wife, nie znosze ogladac na biezaco i czekac na kolejny odcinek
Dlatego przewaznie odkopuje starocie sprzed kilku lat
Musialam sie podzielic ta refleksja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:01   #1209
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
A może masz jakiś pomysł co by tu kupić dla faceta?
ojj to ciężki temat, mój najbardziej cieszył się z czytnika, ale dostawał już ode mnie wszystko: perfumy, ciuchy, buty, karty podarunkowe jako element prezentu, książki, jakąś dziwną część do komputera (nie wiem co to ale opłaciłam ), myślałam też nad konsolą w tym roku, ale jak mu to kupię to już w ogóle nie będziemy się widywać, więc nie ma opcji planujemy też wakacje w styczniu, więc jego część miałam mu opłacić, ale boję się, że jak nie wypali to zostanie z niczym. wiem, że u nas zaczną się prezenty do auta jak już je kupi (na razie mam spokój), planowałam też bilety na mecz koszykówki (mój tż sam gra), pomysłów dla tż mam dużo, ale to nic jakiegoś wymyślnego, raczej reagowanie na jego potrzeby bo jak za czymś jęczy to znaczy, że to chce
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:07   #1210
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Tak sie ciesze, ze jest juz kilka sezonow Good Wife, nie znosze ogladac na biezaco i czekac na kolejny odcinek
Dlatego przewaznie odkopuje starocie sprzed kilku lat
Musialam sie podzielic ta refleksja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też lubię odkrywać takie seriale
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:11   #1211
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ojj to ciężki temat, mój najbardziej cieszył się z czytnika, ale dostawał już ode mnie wszystko: perfumy, ciuchy, buty, karty podarunkowe jako element prezentu, książki, jakąś dziwną część do komputera (nie wiem co to ale opłaciłam ), myślałam też nad konsolą w tym roku, ale jak mu to kupię to już w ogóle nie będziemy się widywać, więc nie ma opcji planujemy też wakacje w styczniu, więc jego część miałam mu opłacić, ale boję się, że jak nie wypali to zostanie z niczym. wiem, że u nas zaczną się prezenty do auta jak już je kupi (na razie mam spokój), planowałam też bilety na mecz koszykówki (mój tż sam gra), pomysłów dla tż mam dużo, ale to nic jakiegoś wymyślnego, raczej reagowanie na jego potrzeby bo jak za czymś jęczy to znaczy, że to chce
Właśnie myślałam o jakiś fajnych butach, ale sama nie wiem. Jeden pomysł miałam, chciałam kupić kierownicę do xbox'a, ale przestał grać w gry z wyścigami Do auta rzeczy odpadają, bo małżon jest wielkim zapaleńcem, czyta po forach na temat kosmetyków do auta, więc wolałabym nie ryzykować, bo okażę się, że kupiłam jakiś bubel i będzie
Najlepsze, że prezent urodzinowo-imieninowy mam już wymyślony, a z gwiazdkowym mam wielki problem
Staram się wyłapywać to, o czym mówi, ale cwaniak w ostatnim czasie twierdzi, że wszystko ma i brakuje mu teraz tylko samochodu A tego to mu nie kupię No chyba, że resoraka
Kupowałam już i ciuchy, i zegarki, dostał skok spadochronowy, xboxa, jakieś gry, perfumy, a teraz mam kurde problem
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 18:22   #1212
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
widziałam dzisiaj w H&M na wyprzedaży
też widziałam



Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie



Jak to zrobiłaś?
Zdaję sobie sprawę z tego, że to kwestia przyzwyczajenia, ale... Eh. Ja muszę wstawać o 6:00, a że kładę się po 1:00, to wiadomo, że w ciągu dnia ziewam jak smok, a odsypiam przez pół weekendu. Jeszcze całe szczęście, że mam taką możliwość, bo w przyszłości, przy dzieciach... n-i-e-w-y-o-b-r-a-ż-a-l-n-e.
[QUOTE=mm111111;49266788][QUOTE=kobea;49265251][QUOTE=mm111111;49252868]
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia względem balsamów.


jak Ci się udało to wypracować? :O

Nie wiem jak ja to zrobiłam,sama jestem w szoku:P Staram się teraz nie stresować i myśleć pozytywnie,jak na razie działa dosyć dobrze
Zmieniłam trochę dietę i biorę dosyć duże dawki witaminy B12 w suplemencie na tarczycę i myślę że to mnie troszkę wzmocniło
A dla osób które mają problem z zaśnięciem bardzo polecam preparaty z walerianą,fajnie się po nich zasypia,sen jest mocniejszy i budzę się bardziej wypoczęta

Kupiłam dzisiaj choinkę
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:30   #1213
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
U mnie taka potrzeba rodzi się zawsze na wiosnę Teraz mam największą ochotę na szarości, granaty, czernie. W bluzkach oki, biele, beże czy pudrowe róże mogą być, ale jakoś zimą wolę ciemniejsze kolory. Co nie jest wcale dobre, bo te ciemne kolory przygnębiają jeszcze bardziej Najwyraźniej lubię się dołować
Jasny róż błeeee Róż akceptuję w formie fuksji, ale jasny absolutnie nie zwłaszcza że jestem blondynką i czułabym się niedobrze w takim różu Jeszcze dwa kucyki, krótka spódniczka i dawaj american cheerleader blondi!
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:30   #1214
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też nie lubiłam, ale faktem jest, że sklepy i asortyment w nich jest tam największy Do moich ukochanych galerii nadal należy Browar, ale czasami gdy podjeżdżam pod City, to żałuję, że nie ma w niej zary, bo za jednym zamachem mogłabym załatwić wszystko A tak, cóż...trzeba jechać dalej

Nowa galeria powstaje na Ratajach Jakbyś jechała od Rataj w stronę Śródki, to po prawej stronie. W okolicy ulicy Łacina i niby od niej ma mieć nazwę Ma być podobno największa w Europie

Ale ładne to centrum handlowe Ja nie widzę nic złego w tym, ze powstają nowe centra handlowe W Warszawie ciągle są kolejki i dużo ludzi a poza tym to też nowe miejsca pracy. Jeśli miasto ma wolne działki i jest zapotrzebowanie na takie miejsca to nic tylko budować W Poznaniu myślę podobnie jest.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:33   #1215
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, mam typowy kobiecy problem. Jak już niektóre z Was pewnie widziały na insta kupiłam te buty w Zarze, które męczyły mnie już od dłuższego czasu : http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1984155.html Kupiłam z zamiarem noszenia ich do spódniczek/sukienek wraz z czarnymi rajstopami (choć do czarnych rurek też wyglądają fajnie, ale to dopiero wiosną). Ogólnie w sklepie byłam średnio zadowolona, zakupiłam będąc przekonana, że pójdą do zwrotu, ale w domu poprzymierzałam i ogólnie widzę je bardzo na plus.
Aczkolwiek moje rozterki skupiają się na tym, że mój TŻ po oglądnięciu tych butów stwierdził, że chyba nie są dobrej jakości jak na 300zł i nie zdziwiłby się jakbym powiedziała, że wcale nie są skórzane i kupiłam je po 50zł No i druga sprawa - jakoś szczególnie praktyczne to też one nie są, na śniegi nie założę, na upały też nie.
Jakie jest wasze zdanie?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:47   #1216
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jasny róż błeeee Róż akceptuję w formie fuksji, ale jasny absolutnie nie zwłaszcza że jestem blondynką i czułabym się niedobrze w takim różu Jeszcze dwa kucyki, krótka spódniczka i dawaj american cheerleader blondi!
Fuksję to kocham A jasny róż lubię Kojarzy mi się z taką delikatnością Z cheerleader kojarzy mi się taki lizakowy róż I takiego nie toleruję

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Ale ładne to centrum handlowe Ja nie widzę nic złego w tym, ze powstają nowe centra handlowe W Warszawie ciągle są kolejki i dużo ludzi a poza tym to też nowe miejsca pracy. Jeśli miasto ma wolne działki i jest zapotrzebowanie na takie miejsca to nic tylko budować W Poznaniu myślę podobnie jest.
Też mi się podoba Niby to ma być największe centrum handlowe w Poznaniu. Lokalizację będzie mieć fajną, choć rzeczywiście blisko Malty będzie. W Poznaniu centra w ogóle są blisko siebie. City Centre blisko Browaru, obok Malty będzie to nowe, blisko Plazy jest Pestka Choć mi też ilość galerii nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. W tych moich ulubionych się nieco przerzedza, a to jest akurat fajne bo nie znoszę tłumów

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam typowy kobiecy problem. Jak już niektóre z Was pewnie widziały na insta kupiłam te buty w Zarze, które męczyły mnie już od dłuższego czasu : http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1984155.html Kupiłam z zamiarem noszenia ich do spódniczek/sukienek wraz z czarnymi rajstopami (choć do czarnych rurek też wyglądają fajnie, ale to dopiero wiosną). Ogólnie w sklepie byłam średnio zadowolona, zakupiłam będąc przekonana, że pójdą do zwrotu, ale w domu poprzymierzałam i ogólnie widzę je bardzo na plus.
Aczkolwiek moje rozterki skupiają się na tym, że mój TŻ po oglądnięciu tych butów stwierdził, że chyba nie są dobrej jakości jak na 300zł i nie zdziwiłby się jakbym powiedziała, że wcale nie są skórzane i kupiłam je po 50zł No i druga sprawa - jakoś szczególnie praktyczne to też one nie są, na śniegi nie założę, na upały też nie.
Jakie jest wasze zdanie?
Podobają mi się te buty Widziałam je jedynie na stronie, dlatego nie wypowiem się co do jakości. Przed zakupem powstrzymuje mnie jak na razie ich cena, bo 300 zł to sporo. Tym bardziej, że nie są one uniwersalne, bo na upał się ich nie założy, kiedy będzie deszczowo też już nie. Także dla mnie jak najbardziej na tak, ale nie za te pieniądze
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:56   #1217
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny help ... musze kupic jakis prezent dla kolezanki z pracy , a zupelnie nie mam pomyslu ... Mamy "gwiazdke" w pracy , prezenty do 50 zl ...Moze cos podpowiecie ?
Eh ciezko jest kupic cos komus kogo sie zbytnio nie zna ...
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:07   #1218
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny help ... musze kupic jakis prezent dla kolezanki z pracy , a zupelnie nie mam pomyslu ... Mamy "gwiazdke" w pracy , prezenty do 50 zl ...Moze cos podpowiecie ?
Eh ciezko jest kupic cos komus kogo sie zbytnio nie zna ...
Jakiś fajny kubek i do tego jakaś smaczna herbata
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:28   #1219
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość



Podobają mi się te buty Widziałam je jedynie na stronie, dlatego nie wypowiem się co do jakości. Przed zakupem powstrzymuje mnie jak na razie ich cena, bo 300 zł to sporo. Tym bardziej, że nie są one uniwersalne, bo na upał się ich nie założy, kiedy będzie deszczowo też już nie. Także dla mnie jak najbardziej na tak, ale nie za te pieniądze
Nie zakładałam, że będę na nie czekać do wyprzedaży. Mam pospolity numer buta, zaraz by się rozpłynęły, po za tym pierwsza tura w Zarze to góra 50zł, wolę tyle dołożyć i nosić je już np. podczas świątecznych wizyt u rodziny. Gdybym czekała na drugą turę to już na 100% by ich nie było.
Dodam jeszcze, że nie płacę za nie. TŻ się zaoferował, że to będzie prezent od niego jeżeli zdecyduję się je zostawić (swoją drogą u nas to dość zabawne, bo TŻ robi mi jeden duży prezent na 5 okazji - w ciągu jednego miesiąca są Mikołajki, Gwiazdka, moje urodziny, nasza rocznica i moje imieniny )

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2014-12-09 o 19:29
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 19:41   #1220
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie zakładałam, że będę na nie czekać do wyprzedaży. Mam pospolity numer buta, zaraz by się rozpłynęły, po za tym pierwsza tura w Zarze to góra 50zł, wolę tyle dołożyć i nosić je już np. podczas świątecznych wizyt u rodziny. Gdybym czekała na drugą turę to już na 100% by ich nie było.
Dodam jeszcze, że nie płacę za nie. TŻ się zaoferował, że to będzie prezent od niego jeżeli zdecyduję się je zostawić (swoją drogą u nas to dość zabawne, bo TŻ robi mi jeden duży prezent na 5 okazji - w ciągu jednego miesiąca są Mikołajki, Gwiazdka, moje urodziny, nasza rocznica i moje imieniny )
Ja pisałam bardziej ze swojego punktu widzenia Dla mnie ta cena za te buty jest za wysoka. Nie wiem, jak jest z ich jakością, ale skoro napisałaś, że Twój Tż stwierdził, że by go nie zdziwiło jakby kosztowały 50 zł i nie były ze skóry, to domniemam, że jakościowo też jakoś super się nie prezentują. Dlatego ja osobiście czekam na niższą cenę, ale nie mam na nie parcia, więc jeśli się wyprzedadzą, płakać nie będę
Jeśli Tobie się one tak podobają, to zostaw Jeszcze jeśli ma to być prezent i nie musisz patrzeć na cenę, to tym bardziej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:46   #1221
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja pisałam bardziej ze swojego punktu widzenia Dla mnie ta cena za te buty jest za wysoka. Nie wiem, jak jest z ich jakością, ale skoro napisałaś, że Twój Tż stwierdził, że by go nie zdziwiło jakby kosztowały 50 zł i nie były ze skóry, to domniemam, że jakościowo też jakoś super się nie prezentują. Dlatego ja osobiście czekam na niższą cenę, ale nie mam na nie parcia, więc jeśli się wyprzedadzą, płakać nie będę
Jeśli Tobie się one tak podobają, to zostaw Jeszcze jeśli ma to być prezent i nie musisz patrzeć na cenę, to tym bardziej
Wiem, wiem Też uważam, że 300 zł to sporo za te buty, dlatego w dalszym ciągu mam wątpliwości
Może któraś z Was posiada te buty albo mierzyła ? Przyznam, że sama nie widzę szczególnych wad wykonania, nawet na instagramie dziewczyny pisały, że wygodne i porządne
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:54   #1222
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Też uważam, że 300 zł to sporo za te buty, dlatego w dalszym ciągu mam wątpliwości
Może któraś z Was posiada te buty albo mierzyła ? Przyznam, że sama nie widzę szczególnych wad wykonania, nawet na instagramie dziewczyny pisały, że wygodne i porządne
Wiesz, na dobrą sprawę, to faceci się za bardzo nie znają, więc...
Jeśli Tobie się podobają, to zostawiaj je Ja spróbuję na nie zapolować z początkiem wyprzedaży Bo na obejrzenie ich na żywo nie liczę
Zawsze możesz spróbować zostawić te, a w razie próbować kupić je taniej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:56   #1223
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Wiesz, na dobrą sprawę, to faceci się za bardzo nie znają, więc...
Jeśli Tobie się podobają, to zostawiaj je Ja spróbuję na nie zapolować z początkiem wyprzedaży Bo na obejrzenie ich na żywo nie liczę
Zawsze możesz spróbować zostawić te, a w razie próbować kupić je taniej
W "browarowej" Zarze jest ich jeszcze masa, jakbyś była w okolicy
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 20:01   #1224
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
W "browarowej" Zarze jest ich jeszcze masa, jakbyś była w okolicy
No właśnie w ostatnim czasie ciężko ze zakupami Sama się nie dowiozę, a z małżonem to już nie to samo Zresztą nawet nie mam za bardzo weny Choć muszę dla mamy jeszcze jakiś prezent kupić, a najlepiej by było, żeby miała możliwość przymiarki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 20:17   #1225
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jakiś fajny kubek i do tego jakaś smaczna herbata

Też pomyślałam o zestawie herbat A jeśli lubi się malować to bon do perfumerii, a może voucher na manicure?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:19   #1226
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ja to zrobiłam,sama jestem w szoku:P Staram się teraz nie stresować i myśleć pozytywnie,jak na razie działa dosyć dobrze
Zmieniłam trochę dietę i biorę dosyć duże dawki witaminy B12 w suplemencie na tarczycę i myślę że to mnie troszkę wzmocniło
A dla osób które mają problem z zaśnięciem bardzo polecam preparaty z walerianą,fajnie się po nich zasypia,sen jest mocniejszy i budzę się bardziej wypoczęta
Akurat zasnąć to ja bym mogła i w południe. W sumie nawet najłatwiej w południe. Chociaż na mocniejszy sen może i coś by się przydało. Mój problem polega na tym, że uwielbiam siedzieć w ciszy, gdy inni śpią.

Btw też mam niedoczynność. Ale akurat B12 się nie suplementuję, bo pogarszała mi stan cery (jeszcze przed kurację izo - tak, jestem "po").

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Też pomyślałam o zestawie herbat A jeśli lubi się malować to bon do perfumerii, a może voucher na manicure?
Herbata + filiżanka to porządny, standardowy prezent. Zdecydowałabym się na niego w drugiej kolejności. A w pierwszej kolejności pokombinowałabym właśnie z jakimś bonem/voucherem - perfumeria, manicure, to dobre pomysły. Jak lubi czytać to np. bon do empiku.
Kupon zapakowałabym w jakiś wielki, pięknie przystrojony karton i kilka coraz mniejszych.


Też macie jakieś dziwne problemy z zalogowaniem się na Wizaż?
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2014-12-09 o 21:20
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:34   #1227
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam typowy kobiecy problem. Jak już niektóre z Was pewnie widziały na insta kupiłam te buty w Zarze, które męczyły mnie już od dłuższego czasu : http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1984155.html Kupiłam z zamiarem noszenia ich do spódniczek/sukienek wraz z czarnymi rajstopami (choć do czarnych rurek też wyglądają fajnie, ale to dopiero wiosną). No i druga sprawa - jakoś szczególnie praktyczne to też one nie są, na śniegi nie założę, na upały też nie.
Jakie jest wasze zdanie?
Buty piękne i w ogóle niepraktyczne w Polsce bo IMHO do założenia tylko na gołe stopy. Nie kupiłabym / oddałabym. Na szczęscie nie mam takich rozterek bo buty z zary masakrują mi stopy do żywego mięsa o.O
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:47   #1228
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o jakiś fajnych butach, ale sama nie wiem. Jeden pomysł miałam, chciałam kupić kierownicę do xbox'a, ale przestał grać w gry z wyścigami Do auta rzeczy odpadają, bo małżon jest wielkim zapaleńcem, czyta po forach na temat kosmetyków do auta, więc wolałabym nie ryzykować, bo okażę się, że kupiłam jakiś bubel i będzie
Najlepsze, że prezent urodzinowo-imieninowy mam już wymyślony, a z gwiazdkowym mam wielki problem
Staram się wyłapywać to, o czym mówi, ale cwaniak w ostatnim czasie twierdzi, że wszystko ma i brakuje mu teraz tylko samochodu A tego to mu nie kupię No chyba, że resoraka
Kupowałam już i ciuchy, i zegarki, dostał skok spadochronowy, xboxa, jakieś gry, perfumy, a teraz mam kurde problem
koniecznie! jako dodatek do prezentu oczywiście A co do prezentu, czy nie może się powtarzać? Mój TŻ nie ma z tym problemu, że kilka razy dostał książkę, bilety na koncert czy jakiś ciuch. Po prostu zawsze dostosowuję to do aktualnych potrzeb/okazji. My już mamy mały staż, a okazji w roku jest kilka, więc to normalne, że "kategorie" prezentu się powtarzają
Może lubi planszówki? Jeśli tak, to moge podesłać na PW kilka propozycji, bo my jesteśmy fanami planszówek

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Ale ładne to centrum handlowe Ja nie widzę nic złego w tym, ze powstają nowe centra handlowe W Warszawie ciągle są kolejki i dużo ludzi a poza tym to też nowe miejsca pracy. Jeśli miasto ma wolne działki i jest zapotrzebowanie na takie miejsca to nic tylko budować W Poznaniu myślę podobnie jest.
Co ciekawe w Stanach centra handlowe są już... zamykane Pojawił się kryzys i przesyt, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach.
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam typowy kobiecy problem. Jak już niektóre z Was pewnie widziały na insta kupiłam te buty w Zarze, które męczyły mnie już od dłuższego czasu : http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1984155.html Kupiłam z zamiarem noszenia ich do spódniczek/sukienek wraz z czarnymi rajstopami (choć do czarnych rurek też wyglądają fajnie, ale to dopiero wiosną). Ogólnie w sklepie byłam średnio zadowolona, zakupiłam będąc przekonana, że pójdą do zwrotu, ale w domu poprzymierzałam i ogólnie widzę je bardzo na plus.
Aczkolwiek moje rozterki skupiają się na tym, że mój TŻ po oglądnięciu tych butów stwierdził, że chyba nie są dobrej jakości jak na 300zł i nie zdziwiłby się jakbym powiedziała, że wcale nie są skórzane i kupiłam je po 50zł No i druga sprawa - jakoś szczególnie praktyczne to też one nie są, na śniegi nie założę, na upały też nie.
Jakie jest wasze zdanie?
Bierz, nie marudź, śliczne są

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny help ... musze kupic jakis prezent dla kolezanki z pracy , a zupelnie nie mam pomyslu ... Mamy "gwiazdke" w pracy , prezenty do 50 zl ...Moze cos podpowiecie ?
Eh ciezko jest kupic cos komus kogo sie zbytnio nie zna ...
były już propozycje na prezent dla osoby z pracy Moim zdaniem bony to super rozwiązanie - ja bym się bardzo ucieszyła Nie lubię nietrafionych prezentów, bo nie lubię kiedy coś zagraca mi przestrzeń. Możesz też popytać bliższą koleżankę tej osoby co lubi, co potrzebuje albo np. zaobserwować jakie kolory nosi na paznokciach i dobrać coś z tym guście plus jakieś pralinki/herbata
Jeśli lubi piec, to zajrzyj do Empiku - mają teraz fajne gadżety do świątecznych ( i nie tylko) wypieków,część już przeceniona

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Też pomyślałam o zestawie herbat A jeśli lubi się malować to bon do perfumerii, a może voucher na manicure?
voucher na mani to super pomysl

Wiem, że jest po 22:00 dobranoc!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 22:41   #1229
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Akurat zasnąć to ja bym mogła i w południe. W sumie nawet najłatwiej w południe. Chociaż na mocniejszy sen może i coś by się przydało. Mój problem polega na tym, że uwielbiam siedzieć w ciszy, gdy inni śpią.

Btw też mam niedoczynność. Ale akurat B12 się nie suplementuję, bo pogarszała mi stan cery (jeszcze przed kurację izo - tak, jestem "po").



Herbata + filiżanka to porządny, standardowy prezent. Zdecydowałabym się na niego w drugiej kolejności. A w pierwszej kolejności pokombinowałabym właśnie z jakimś bonem/voucherem - perfumeria, manicure, to dobre pomysły. Jak lubi czytać to np. bon do empiku.
Kupon zapakowałabym w jakiś wielki, pięknie przystrojony karton i kilka coraz mniejszych.


Też macie jakieś dziwne problemy z zalogowaniem się na Wizaż?
Bardzo wolno mi chodzi i źle pokazuje ostatnie wpisy w subskrybowanych przeze mnie wątkach, jakieś godzinne opóźnienie Ostatnio coraz częściej wizaż ma problemy techniczne

To opakowanie tego bonu wyszłoby drożej niż 50 złotych
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 22:41   #1230
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
koniecznie! jako dodatek do prezentu oczywiście A co do prezentu, czy nie może się powtarzać? Mój TŻ nie ma z tym problemu, że kilka razy dostał książkę, bilety na koncert czy jakiś ciuch. Po prostu zawsze dostosowuję to do aktualnych potrzeb/okazji. My już mamy mały staż, a okazji w roku jest kilka, więc to normalne, że "kategorie" prezentu się powtarzają
Może lubi planszówki? Jeśli tak, to moge podesłać na PW kilka propozycji, bo my jesteśmy fanami planszówek

U nas też kategorie prezentów się powtarzają Na przykład książki możemy przyjąć w każdej ilości
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.