Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 18:33   #4831
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
My chrzcimy 10 maja, bo wtedy jest niedziela chrzcielna w naszej parafii Chrzestnymi będzie brat męża i narzeczona mojego brata Imprezka na 20 osób (samych najbliższych: rodzice, rodzeństwo, pradziadek itp.) Imprezkę robimy w domu mojej teściowej, a jedzenie przygotuję moja mama (oczywiście jej pomogę), a ciastami zajmie się szwagier (jest cukiernikiem) Szkoda mi pieniędzy na restaurację, bo za te pieniądze mogę coś małemu kupić lub mu odłożyć na konto inwestycyjne, które planujemy mu otworzyć Moja teściowa lubi czuć się potrzebna, więc ją wykorzystam i niech skacze wokół gości

A macie jakąś koncepcje co do ubioru maluszka??


My chrzcimy 21 czerwca, impreza później w szkole mojego taty wiec za darmo, a jedzenie zrobi ciocia, która ma firmę cateringową, więc pewnie weźmie tylko za produkty. Ciasto i tort zrobi moja mama. Także powinno być niedrogo. Będzie ok 20 osób- zapraszamy rodziców, rodzeństwo o dziadków.

Zamierzacie mieć alkohol na chrzcinach? U nas jako, że impreza w szkole alkoholu być nie może, ale się z tego cieszę właściwie, bo to taka uroczystość, ze konieczny nie jest. Jakbym robiła w domu czy w restauracji to podałabym ewentualnie jedynie wino.

Co do ubrania to zamierzam kupić skromną, białą sukienkę, którą będę mogła wykorzystać później. Ostatnio widziałam piękną w f&f ale był tylko rozmiar 56
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 21:16   #4832
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

U mnie jeśli alkohol to na pewno tylko wino.

A u mnie widzę po porodzie znów się zaczynają sensacje dowcipne. Nie dość ze piecze mnie przy siku to jeszcze zaczyna pipcia swedziec no masakra
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:08   #4833
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

U nas będzie wódka na chrzcinach bo mamy zostawione dwie butelki z naszego wesela na tą okazję.
Niby taka 'tradycja'.
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:26   #4834
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

My chcemy ochrzcic na Lato może lipiec. Tak późno ze względu na pracę wyjazdową tż I jednak po tych wielkich wydatkach trzeba na chrzciny zarobić więcej.
Będziemy robić na pewno w restauracji bo mamy za małe mieszkanie.
My dzisiaj mieliśmy kąpiel i wyobrazcie sobie że moja mała nienawidzi się kapac.Jest taki płacz wtedy jakbym ja obdzierala ze skóry conajmniej.COŚ STRASZNEGO. Teraz biedna w końcu usunęła i ma ciągle te odruchy moro może to że stresu:/
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 23:20   #4835
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dezire - a moze jest glodna jak kapiecie? U mnie tez byl placz. A teraz daje jej przed kapiela na cheile cycka i jest dziecko aniol. Do tego maz troche cieplejsza wode nalewa
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 02:24   #4836
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

U nas właśnie pierwsze nocne karmienie Młoda padła dopiero po północy, myślałam że zwariuje. Na dodatek ma delikatne rozwolnienie, tyle dobrze, że bez bólu i krzyku
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 04:57   #4837
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

A my wczoraj wieczorem musieliśmy podać mm...z cycka chyba nie leciało, mloda próbowała ciągnąć i zaraz ryk jak chciałam ściągnąć laktatorem to udało się jakieś 10 ml, gdzie zawsze ok 100 ml ściągałam...no i po mm jak zasnęła o 22 to obudziła się o 5.15. Po tylu godzinach cycki dalej flaki, ale trochę pojadła i przysypia. Oby to był chwilowy kryzys...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 05:50   #4838
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

W końcu udało mi się napisać tu do Was. Mam jeszcze 4strony do nadrobienia.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:36   #4839
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

A ja dziś tez masakrę mialam:22.30 zasnął po północy. Potem 3 zasnął przed 5 i teraz 7 i je.. O kupa poszła właśnie
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:38   #4840
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A my wczoraj wieczorem musieliśmy podać mm...z cycka chyba nie leciało, mloda próbowała ciągnąć i zaraz ryk jak chciałam ściągnąć laktatorem to udało się jakieś 10 ml, gdzie zawsze ok 100 ml ściągałam...no i po mm jak zasnęła o 22 to obudziła się o 5.15. Po tylu godzinach cycki dalej flaki, ale trochę pojadła i przysypia. Oby to był chwilowy kryzys...
A ręcznie próbowałaś? Jak ostatnio mi nie leciało to najpierw palcami pościągałam, jak się rozruszało przyztawiłam laktator.

A u nas młoda od 5 spała z nami bo jakaś marudna była. Usnęła dopiero na moim brzuchu.

Wczoraj włączyłam sobie Top Chef'a i nie wytrwałam do końca bo usnęłam, nawet nie wiem kiedy
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 06:50   #4841
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
My chcemy ochrzcic na Lato może lipiec. Tak późno ze względu na pracę wyjazdową tż I jednak po tych wielkich wydatkach trzeba na chrzciny zarobić więcej.
Będziemy robić na pewno w restauracji bo mamy za małe mieszkanie.
My dzisiaj mieliśmy kąpiel i wyobrazcie sobie że moja mała nienawidzi się kapac.Jest taki płacz wtedy jakbym ja obdzierala ze skóry conajmniej.COŚ STRASZNEGO. Teraz biedna w końcu usunęła i ma ciągle te odruchy moro może to że stresu:/
Moze woda byla ciut za zimna? Pierwsza kapiel Nikoli to tez byl placz. Byla wtedy jeszcze moja mama, zaufalam wiec jej w kwestii temperatury wody. Następna kapiel byla juz z TŻ i
to ja ustaliłam jak ciepla ma byc woda, wedlug mojego przeczucia. Byla cieplejsza od tej za pierwszym razem i do tej pory kazda kapiel ma podobna temp. Krzyku zeeerrrooo, lezy i ladnie patrzy




Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A my wczoraj wieczorem musieliśmy podać mm...z cycka chyba nie leciało, mloda próbowała ciągnąć i zaraz ryk jak chciałam ściągnąć laktatorem to udało się jakieś 10 ml, gdzie zawsze ok 100 ml ściągałam...no i po mm jak zasnęła o 22 to obudziła się o 5.15. Po tylu godzinach cycki dalej flaki, ale trochę pojadła i przysypia. Oby to był chwilowy kryzys...
Biedulko na pewno to chwilowe, daj znac jak teraz.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Otworzyli u nas mini outlet z ubrankami Name It, a oni maja super wzornictwo i rewelacyjna jakość
Piekne ciuszki!

Ja okolo tydzien temu dostalam wielka torbe ubran od kolezanki z tej samej ulicy, a przedwczoraj 3 torby od znajomej z Londynu.
Mam tego juz az za duzo, nieee chce wiecej ubran, bo ona wiekszosci nie bedzie miala czasu zalozyc


Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Tout-petit-fille a jak to się robi z tym rumiankiem? Zaparzyć i robić takie nasiadowki?

nad wc przemywam sobie naparem za pomoca wacika. Okolo 5 min to trwa


Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Czy wy po porodzie tez nie moglyście/nie możecie się wyproznic? Minął tydzień a ja dalej siedzę na WC i mecze się niemiłosiernie bo czuję że muszę a nie mam sił na tyle by wyprzeć bo twardo tam a wody pije baaaardzo dużo.. Juz sama nie wiem ;(
Czopki glicerynowe i masz wyproznienie jak marzenie
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 07:38   #4842
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A my wczoraj wieczorem musieliśmy podać mm...z cycka chyba nie leciało, mloda próbowała ciągnąć i zaraz ryk jak chciałam ściągnąć laktatorem to udało się jakieś 10 ml, gdzie zawsze ok 100 ml ściągałam...no i po mm jak zasnęła o 22 to obudziła się o 5.15. Po tylu godzinach cycki dalej flaki, ale trochę pojadła i przysypia. Oby to był chwilowy kryzys...
Mam to samo czytałam że jest to kryzys laktacyjny i że powinno się dziecko jak najwięcej przystawiać do piersi tylko że mam z tym duży problem bo mój żarłok dostaje szału jak nic nie leci wczoraj to przerobiłam po kąpieli i pozwolił się nakarmić dopiero po jakiejś godzinie i tak spał 4 godziny więc mleko zdążyło najść i pił już spokojnie ale teraz znowu to samo ryk i krzyk przy piersi z której prawie nic nie leci też zastanawiam się czy nie podać mm tylko że Kuba nie chce pić z butelki mam już dość znowu się obudził i pis idę spróbuję go nakarmić
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:48   #4843
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dzień dobry! Jemy cycusia a mama pisze do ciotek wizazowych...
Dzisiaj jadę po odbiór skierowania do poradni neonatologicznej,bo ostatnio była u nas pediatra i kazała już zrobić usg przezciemiaczkowe. Chyba Wam pisałam że mała miała krwawienie wewnątrzczaszkowe I stopnia i trzeba to kontrolować. dodatkowo mamy na serduszko bo ona chce być pewna że wszystko ok i sprawdzić poziom bilirubiny bo Nina wyszła ze szpitala na poziomie 13 żółtaczki I minęło już prawie 3 tygodnie a dalej się utrzymuje bo widać. pewnie skończy się pobytem w szpitalu i naswietlaniem..żałuję że nas nie zostawili przed wypisem to nie było by problemu jeszcze chciałabym aby to było szybko, w sensie wizyty bo tż jedzie do pracy a ja miałabym 80 km do tej poradni.
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:52   #4844
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle2 piękne ciuszki zawsze coś ślicznego dla Zochana wynajdziesz
my z chrzcinami szybciej jak chyba na wrzesień sie nie wyrobimy, zresztą nam się nie śpieszy siostra chrzciła dwójkę dzieci jak miały rok i możliwe, że z naszym tempem załatwiania spraw też jakos tak zejdzie
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 07:59   #4845
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
A my wczoraj wieczorem musieliśmy podać mm...z cycka chyba nie leciało, mloda próbowała ciągnąć i zaraz ryk jak chciałam ściągnąć laktatorem to udało się jakieś 10 ml, gdzie zawsze ok 100 ml ściągałam...no i po mm jak zasnęła o 22 to obudziła się o 5.15. Po tylu godzinach cycki dalej flaki, ale trochę pojadła i przysypia. Oby to był chwilowy kryzys...
Mam to samo czytałam że jest to kryzys laktacyjny i że powinno się dziecko jak najwięcej przystawiać do piersi tylko że mam z tym duży problem bo mój żarłok dostaje szału jak nic nie leci wczoraj to przerobiłam po kąpieli i pozwolił się nakarmić dopiero po jakiejś godzinie i tak spał 4 godziny więc mleko zdążyło najść i pił już spokojnie ale teraz znowu to samo ryk i krzyk przy piersi z której prawie nic nie leci też zastanawiam się czy nie podać mm tylko że Kuba nie chce pić z butelki mam już dość znowu się obudził i pis idę spróbuję go nakarmić

Aha i najważniejsze jest to żeby się nie denerwować bo wtedy pokarmu nie będzie, wiem łatwo powiedzieć ale ja to już przerabiam od niedzieli i mam nadzieję że wkrótce minie, póki co widzę że mały chyba się najada bo pieluszki są mocno zasiusiane więc nie podaję mm tylko cierpliwie przystawiam synka do piersi nawet co 5-10 minut, pocieszam się że w nocy ładnie je i śpi i tylko w dzień daje mi popalić,polecam jeszcze picie melisy mnie pomaga.

Edytowane przez MaMusKA29
Czas edycji: 2015-04-09 o 08:18
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:26   #4846
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Aaakarolina to pewnie tylko chwilowe, przynajmniej się wyspalas. A może to z nerwów? Bo ja jak jestem zdenerwowana, to automatycznie mam mniej pokarmu, a laktatorem nic nie uciagne.
Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Moze woda byla ciut za zimna? Pierwsza kapiel Nikoli to tez byl placz. Byla wtedy jeszcze moja mama, zaufalam wiec jej w kwestii temperatury wody. Następna kapiel byla juz z TŻ i
to ja ustaliłam jak ciepla ma byc woda, wedlug mojego przeczucia. Byla cieplejsza od tej za pierwszym razem i do tej pory kazda kapiel ma podobna temp. Krzyku zeeerrrooo, lezy i ladnie patrzy






Biedulko na pewno to chwilowe, daj znac jak teraz.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------



Piekne ciuszki!

Ja okolo tydzien temu dostalam wielka torbe ubran od kolezanki z tej samej ulicy, a przedwczoraj 3 torby od znajomej z Londynu.
Mam tego juz az za duzo, nieee chce wiecej ubran, bo ona wiekszosci nie bedzie miala czasu zalozyc





nad wc przemywam sobie naparem za pomoca wacika. Okolo 5 min to trwa




Czopki glicerynowe i masz wyproznienie jak marzenie
dzięki, dziś spróbuję tego sposobu

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
nouvelle2 piękne ciuszki zawsze coś ślicznego dla Zochana wynajdziesz:
my z chrzcinami szybciej jak chyba na wrzesień sie nie wyrobimy, zresztą nam się nie śpieszy siostra chrzciła dwójkę dzieci jak miały rok i możliwe, że z naszym tempem załatwiania spraw też jakos tak zejdzie
Mi też jakoś się nie spieszy z tymi chrzcinami, pewnie w lipcu zrobimy. marzy mi się przyjęcie w ogrodzie tak jak tout-petit-fille, ale że względu na nieprzewidywalna, polska pogodę, przyjecie będzie w restauracji
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:38   #4847
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość





Biedulko na pewno to chwilowe, daj znac jak teraz.[COLOR="Silver"]
od 5 rano młoda tylko na cycku, przystawiam często i liczę,że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Mam to samo czytałam że jest to kryzys laktacyjny i że powinno się dziecko jak najwięcej przystawiać do piersi tylko że mam z tym duży problem bo mój żarłok dostaje szału jak nic nie leci wczoraj to przerobiłam po kąpieli i pozwolił się nakarmić dopiero po jakiejś godzinie i tak spał 4 godziny więc mleko zdążyło najść i pił już spokojnie ale teraz znowu to samo ryk i krzyk przy piersi z której prawie nic nie leci też zastanawiam się czy nie podać mm tylko że Kuba nie chce pić z butelki mam już dość znowu się obudził i pis idę spróbuję go nakarmić
no i mnie chyba dopadł ten kryzys wiem, że trzeba przystawiać często, ale wczoraj wieczorem już był taki ryk, że nie miałam serca głodzić dziecka dzisiaj od rana przystawiam cały czas i chyba coś leci, bo nie płacze...jak pójdę na spacer to wejdę po herbatkę laktacyjną, a jak już będę bardzo zdesperowana to kupię karmi
powodzenia w walce o mleko!

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A ręcznie próbowałaś? Jak ostatnio mi nie leciało to najpierw palcami pościągałam, jak się rozruszało przyztawiłam laktator.

A u nas młoda od 5 spała z nami bo jakaś marudna była. Usnęła dopiero na moim brzuchu.

Wczoraj włączyłam sobie Top Chef'a i nie wytrwałam do końca bo usnęłam, nawet nie wiem kiedy
nie umiem ręcznie ściągać

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Aaakarolina to pewnie tylko chwilowe, przynajmniej się wyspalas. A może to z nerwów? Bo ja jak jestem zdenerwowana, to automatycznie mam mniej pokarmu, a laktatorem nic nie uciagne.
niby się nie denerwowałam, ale jak mała tak płacze to się nie da być zupełnie spokojnym...
a co do wyspania to prawda, 7 godzin ciągiem to nie pamiętam kiedy spałam ciekawe czy to mm tak zadziałało, czy to, że mało w dzień spała i była zmęczona...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:55   #4848
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ehh miałam dzisiaj jechać rano po legginsy do lidla, ale nawet Zochan zaspal

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
od 5 rano młoda tylko na cycku, przystawiam często i liczę,że będzie dobrze



no i mnie chyba dopadł ten kryzys wiem, że trzeba przystawiać często, ale wczoraj wieczorem już był taki ryk, że nie miałam serca głodzić dziecka dzisiaj od rana przystawiam cały czas i chyba coś leci, bo nie płacze...jak pójdę na spacer to wejdę po herbatkę laktacyjną, a jak już będę bardzo zdesperowana to kupię karmi
powodzenia w walce o mleko!

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



nie umiem ręcznie ściągać



niby się nie denerwowałam, ale jak mała tak płacze to się nie da być zupełnie spokojnym...
a co do wyspania to prawda, 7 godzin ciągiem to nie pamiętam kiedy spałam ciekawe czy to mm tak zadziałało, czy to, że mało w dzień spała i była zmęczona...
Femaltiker kup spała pewnie po mm, bo ono chyba jest bardziej kaloryczne
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 08:56   #4849
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ehh miałam dzisiaj jechać rano po legginsy do lidla, ale nawet Zochan zaspal

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


Femaltiker kup spała pewnie po mm, bo ono chyba jest bardziej kaloryczne
a to w aptece dostanę??
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 08:57   #4850
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
od 5 rano młoda tylko na cycku, przystawiam często i liczę,że będzie dobrze



no i mnie chyba dopadł ten kryzys wiem, że trzeba przystawiać często, ale wczoraj wieczorem już był taki ryk, że nie miałam serca głodzić dziecka dzisiaj od rana przystawiam cały czas i chyba coś leci, bo nie płacze...jak pójdę na spacer to wejdę po herbatkę laktacyjną, a jak już będę bardzo zdesperowana to kupię karmi
powodzenia w walce o mleko!

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



nie umiem ręcznie ściągać



niby się nie denerwowałam, ale jak mała tak płacze to się nie da być zupełnie spokojnym...
a co do wyspania to prawda, 7 godzin ciągiem to nie pamiętam kiedy spałam ciekawe czy to mm tak zadziałało, czy to, że mało w dzień spała i była zmęczona...
To karmi dziala na laktacje?
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:10   #4851
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ponoć tak...

Jezu a ja dziś chodzę jakby ktoś mnie skopal po pipci. Tak mnie boli całe to Miejsce wokół cewki ale nie jak dotykam tylko tak boli.. Zrobiłam napar z rumianku idę zaraz przyłożyć moze jakaś ulga będzie. Poszlam dziś rano na sklepy - wow aż 40min heh w biedrze kupiłam chusteczki nawilżanie 3x72szt +2x20 za 15zl wiec fajna cena.
Ja to nie wiem ale chusteczki i pieluchy idą mi w takim tempie ze mnie to przeraża. Młody kupkuje i sika na potęgę heh
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:14   #4852
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
To karmi dziala na laktacje?
podobno tak...nawet położna naSR nam o tym mówiła...ale to będzie ostateczna ostateczność

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Ponoć tak...

Jezu a ja dziś chodzę jakby ktoś mnie skopal po pipci. Tak mnie boli całe to Miejsce wokół cewki ale nie jak dotykam tylko tak boli.. Zrobiłam napar z rumianku idę zaraz przyłożyć moze jakaś ulga będzie. Poszlam dziś rano na sklepy - wow aż 40min heh w biedrze kupiłam chusteczki nawilżanie 3x72szt +2x20 za 15zl wiec fajna cena.
Ja to nie wiem ale chusteczki i pieluchy idą mi w takim tempie ze mnie to przeraża. Młody kupkuje i sika na potęgę heh
polecam duże płatki kosmetyczne i wodę przegotowaną, nie idzie wtedy tyle chusteczek
a pieluch u mnie też masa idzie...na szczęście młoda toleruje dady
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:39   #4853
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

a wode podgrzewaasz aaakraolina czy nie? bo chyba nie zimna?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 09:52   #4854
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
a wode podgrzewaasz aaakraolina czy nie? bo chyba nie zimna?
wodę zmieniam, a jak jest zimna to ogrzewam płatek w dłoniach chusteczki też są zimne

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

po nakarmieniu małej ściągnełam laktatorem metodą 7-5-3 100 ml
w razie czego będzie na wieczór
spała godzinkę więc jak na nią ostatnimi czasy to dużo teraz przewijanie, karminie i idziemy na spacer, pogoda piękna
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:08   #4855
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
a to w aptece dostanę??
Tak, w aptece ja na zapas kupiłam dwa opakowania I wypiłam jedną saszetkę, żeby spróbować, jakie to ohydne, no ale jak trzeba to trzeba wypić

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
wodę zmieniam, a jak jest zimna to ogrzewam płatek w dłoniach chusteczki też są zimne

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

po nakarmieniu małej ściągnełam laktatorem metodą 7-5-3 100 ml
w razie czego będzie na wieczór
spała godzinkę więc jak na nią ostatnimi czasy to dużo teraz przewijanie, karminie i idziemy na spacer, pogoda piękna
No to może chwilowe było? U mnie tak dwa wieczory było tylko.

A u nas też piękna pogoda, ma być 15 stopni podobno. Coś czuję, że będzie dłuuugi spacer
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:12   #4856
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja dziś tez w planie spacer pierwszy bo piękne słonko
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:17   #4857
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
a to w aptece dostanę??
Tak

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Tak, w aptece ja na zapas kupiłam dwa opakowania I wypiłam jedną saszetkę, żeby spróbować, jakie to ohydne, no ale jak trzeba to trzeba wypić



No to może chwilowe było? U mnie tak dwa wieczory było tylko.

A u nas też piękna pogoda, ma być 15 stopni podobno. Coś czuję, że będzie dłuuugi spacer
Przecież to jest pyszne tz mówi, że smakuje jak odżywki dla sportowców
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:27   #4858
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Tak, w aptece ja na zapas kupiłam dwa opakowania I wypiłam jedną saszetkę, żeby spróbować, jakie to ohydne, no ale jak trzeba to trzeba wypić



No to może chwilowe było? U mnie tak dwa wieczory było tylko.

A u nas też piękna pogoda, ma być 15 stopni podobno. Coś czuję, że będzie dłuuugi spacer
no mam nadzieję, że chwilowe, może po prostu wieczorem jest tego pokarmu mniej...?

ja też idę na dłuuugi spacer szkoda tylko, że sama
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 10:39   #4859
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja właśnie wróciłam z lidla, wchodzę do domu, a tu dziecko smacznie śpi i to nienakarmione ale już mówiłam, że moja mama to zaklinacz dzieci jest piękna pogoda, zaraz wskakuje w baleriny i lecimy na spacer z moja koleżanka z przedszkola i jej 6 tygodniowa córeczka
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, że chwilowe, może po prostu wieczorem jest tego pokarmu mniej...?

ja też idę na dłuuugi spacer szkoda tylko, że sama
A poszłabym z Tobą
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 11:04   #4860
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Tak

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------


Przecież to jest pyszne tz mówi, że smakuje jak odżywki dla sportowców
Fuuuuu ja to jeszcze z wodą wypiłam bo jakbym z mlekiem zrobiła na pewno wylądowałabym w kibelku pędem

U mnie na wiosze tyle mamuś z wózkami chodzi, a wszystkie jakieś dzikie I chodzę z "ciocią" (5 lat starszą ode mnie hehe) jak nasze dzieci się zgrają z ochotą na spacer
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.