Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 19:39   #4891
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
No właśnie nas wypuścili do domu z poziomem 13 i miało się tak utrzymywać. Ale widzę że nawet jej nie schodzi i była pediatra i zauważyła że jednak trzeba skontrolować. Tym bardziej że mała mało przybrała od przyjazdu do domu. ja mam pokarm bo tryska. Dziś byłyśmy na kontroli jutro rano będą wyniki, ale badała tym przyrządem i było 14 więc w krwi jest na pewno więcej... żałuję i jestem wściekła ze nie zostawili nas po porodzie na lampach tylko teraz musimy cały nasz ułożony światek dezorganizowac miałyśmy iść już na pierwszy spacer bo pogoda piękna, a czeka nas nagrzewanie w ' ciepłych krajach' pod lampami muszę pokarm kontrolować dzisiaj ściągać i patrzeć czy mam co karmienie 45 ml i wtedy mamy pewność że mała je poprawnie i się najada. Dziewczyny jestem załamana.
głowa do góry będzie dobrze, naświetlanie zwykle ustalają na 24 godziny, to zaledwie jeden dzień szybko wyjdziecie, nie martw się
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:50   #4892
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Sciagacie po 100 ml??? ja po karmieniu do 50 nie dobijam a jak dzis TŻ musiał nakarmić mm bo musialam wyjsc na godzinę dosłownie (90 ml młody wciągnął a karmilam przed wyjscien) to jak wrocilam to naciagane 100 ml mi wyszlo moze moje dziecko dlatego spać nie moze bo sie zwyczajnie nie najada
kochana nie martw się, laktator nie jest wyznacznikiem! mi się dzisiaj udało 100 ml, a wczoraj ledwo 10 wydusiłam...

jest sukces jest wieczór, młoda zjadła z cycka bez płaczu i śpi także mam nadzieję, że to był tylko taki maluteńki kryzys chociaż nie powiem fajnie by było jakby po moim mleku spała tyle co po mm
jedyne co mnie martwi to brak kupy przez cały dzień była tylko rano i koniec...pierdzi cały czas i nie widać żeby się męczyła...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:57   #4893
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

A ja jestem totalnie udupiona. Mam tak obrzekniete wargi sromowe bolą mnie niemiłosiernie i cala cewka mnie boli i też jest obrzmiala. Jestem załamana. Aż chodzić mam problem. Wydaje mi się że mnie zawialo 2 dni temu bo miałam cienkie getry na girach. Zadzwoniłam do lekarki kupiłam leki a TŻ sok 100% z żurawiny (wstretny) i pije i się podsyłam tamtum rosa +jakiś krem na bazie kwasu hialuronowego.
Dziś praktycznie cały dzień przeplakalam ;( z tego powodu aż z TŻ się nie dogaduje przez te moje wstretne nastroje ;(
Byłam z szymkiem u lekarza z tymi oczkami, dostaliśmy kropelki i obserwacja. Ehh źle mi dziś ;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 19:57   #4894
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
My chrzcimy 10 maja, bo wtedy jest niedziela chrzcielna w naszej parafii Chrzestnymi będzie brat męża i narzeczona mojego brata Imprezka na 20 osób (samych najbliższych: rodzice, rodzeństwo, pradziadek itp.) Imprezkę robimy w domu mojej teściowej, a jedzenie przygotuję moja mama (oczywiście jej pomogę), a ciastami zajmie się szwagier (jest cukiernikiem) Szkoda mi pieniędzy na restaurację, bo za te pieniądze mogę coś małemu kupić lub mu odłożyć na konto inwestycyjne, które planujemy mu otworzyć Moja teściowa lubi czuć się potrzebna, więc ją wykorzystam i niech skacze wokół gości

A macie jakąś koncepcje co do ubioru maluszka??
Ja tak wpadłam tylko w przelocie
My już po Chrzcie - odbył się w lany poniedziałek. Najpierw Msza którą Nasz Synek przespał a potem zaprosiliśmy gości do restauracji - było Nas tylko 12 osób - najbliższa rodzina

Do Chrztu ubrałam Mikiego w ten komplecik i wyglądał rewelacyjnie http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0238363003.html

Wrzucam też zdjęcie tortu - był przepyszny

Buziaki dla Was Kobietki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0377.jpg (104,4 KB, 25 załadowań)
__________________
Tymuś 27 tc.
Aniołek 7 tc,

II kreseczki 08.07.2014
Mikołajek już z Nami
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 20:12   #4895
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A ja jestem totalnie udupiona. Mam tak obrzekniete wargi sromowe bolą mnie niemiłosiernie i cala cewka mnie boli i też jest obrzmiala. Jestem załamana. Aż chodzić mam problem. Wydaje mi się że mnie zawialo 2 dni temu bo miałam cienkie getry na girach. Zadzwoniłam do lekarki kupiłam leki a TŻ sok 100% z żurawiny (wstretny) i pije i się podsyłam tamtum rosa +jakiś krem na bazie kwasu hialuronowego.
Dziś praktycznie cały dzień przeplakalam ;( z tego powodu aż z TŻ się nie dogaduje przez te moje wstretne nastroje ;(
Byłam z szymkiem u lekarza z tymi oczkami, dostaliśmy kropelki i obserwacja. Ehh źle mi dziś ;(
a nie dasz rady pójść do ginekologa żeby dał Ci coś na receptę? bo nie wygląda to dobrze a Ty się biedna męczysz

Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Ja tak wpadłam tylko w przelocie
My już po Chrzcie - odbył się w lany poniedziałek. Najpierw Msza którą Nasz Synek przespał a potem zaprosiliśmy gości do restauracji - było Nas tylko 12 osób - najbliższa rodzina

Do Chrztu ubrałam Mikiego w ten komplecik i wyglądał rewelacyjnie http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0238363003.html

Wrzucam też zdjęcie tortu - był przepyszny

Buziaki dla Was Kobietki
super komplecik i przyda się jeszcze a torcik cudny
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 20:52   #4896
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
\

Femaltiker, jutro pójdę kupić mam nadzieje że będą mieć w aptece
A czy one działają?
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:00   #4897
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Witam się po przerwie. wybaczcie ale ledwo ogarniam wszystko.. z mała wszystko w sumie ok. po za tym ze ma krostki na twarzy.. kurcze juz troszke sie trzyma zaczynam sie zastanawiac czy nie udac sie z tym do lekarza;/
no bo juz sama nie wiem czy to potowki tylko czy tez nie..
juz troszke poznalam zachowania mojej coreczki i czasem placze bo placze.. bo juz tyle sposobow uspokajania probuje ze nic nie dziala to odpuszczam na chwile by mogla sobie poplakac .. no i o dziwo pomaga..

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Ja tak wpadłam tylko w przelocie
My już po Chrzcie - odbył się w lany poniedziałek. Najpierw Msza którą Nasz Synek przespał a potem zaprosiliśmy gości do restauracji - było Nas tylko 12 osób - najbliższa rodzina

Do Chrztu ubrałam Mikiego w ten komplecik i wyglądał rewelacyjnie http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0238363003.html

Wrzucam też zdjęcie tortu - był przepyszny

Buziaki dla Was Kobietki
super torcik wyglada

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A ja jestem totalnie udupiona. Mam tak obrzekniete wargi sromowe bolą mnie niemiłosiernie i cala cewka mnie boli i też jest obrzmiala. Jestem załamana. Aż chodzić mam problem. Wydaje mi się że mnie zawialo 2 dni temu bo miałam cienkie getry na girach. Zadzwoniłam do lekarki kupiłam leki a TŻ sok 100% z żurawiny (wstretny) i pije i się podsyłam tamtum rosa +jakiś krem na bazie kwasu hialuronowego.
Dziś praktycznie cały dzień przeplakalam ;( z tego powodu aż z TŻ się nie dogaduje przez te moje wstretne nastroje ;(
Byłam z szymkiem u lekarza z tymi oczkami, dostaliśmy kropelki i obserwacja. Ehh źle mi dziś ;(
o jej zdrowka zycze.. zawsze cos po porodzie.. wspolczuje.. ja tez sie dlugo meczylam i niestety krocze dalej dziwnie ciagnie i jakos trace nadzieje ze bedzie jak kiedys;/
bo dziwne ze tyle czasu a mi tak ciagnie eh ..

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Sciagacie po 100 ml??? ja po karmieniu do 50 nie dobijam a jak dzis TŻ musiał nakarmić mm bo musialam wyjsc na godzinę dosłownie (90 ml młody wciągnął a karmilam przed wyjscien) to jak wrocilam to naciagane 100 ml mi wyszlo moze moje dziecko dlatego spać nie moze bo sie zwyczajnie nie najada
dziewczyny gratuluje i zazdroszcze ze macie tyle pokarmu.. szkoda ze mi sie nie udalo z karmieniem;/
no ale co poradzic.. i tak bywa na niektore sprawy nie ma sie wplywu , staralam sie nie wyszlo ale niema co narzekac , jest dobrze
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 21:09   #4898
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
A czy one działają?
Dołączał się do pytania. Bo dość drogi jest. Przynajmniej u mnie. 13 eu za 12 saszetek

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
A czy one działają?
Dołączał się do pytania. Bo dość drogi jest. Przynajmniej u mnie. 13 eu za 12 saszetek
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:12   #4899
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Właśnie do mojej gin dzwoniłam i mówi póki odchody odchodzą nie da mi globulek wiec kazała tamtym rosa i krem
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:46   #4900
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Dołączał się do pytania. Bo dość drogi jest. Przynajmniej u mnie. 13 eu za 12 saszetek

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Dołączał się do pytania. Bo dość drogi jest. Przynajmniej u mnie. 13 eu za 12 saszetek
o matko, ale cena!
u mnie działa, tzn. nie wiem tego na pewno, ale pokarm mam i w sumie karmie bez wiekszych problemów. A, że tak powiem genetycznie nie mam ku temu predyspozycji, bo ani moja mama, ani siostra pokarmu nie miały prawie w ogóle.
I w sumie jak tak teraz myślę, to jedyny raz kiedy podalam mm, to był właśnie na przestrzeni tych dni, kiedy F. nie piłam
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:50   #4901
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
o matko, ale cena!


u mnie działa, tzn. nie wiem tego na pewno, ale pokarm mam i w sumie karmie bez wiekszych problemów. A, że tak powiem genetycznie nie mam ku temu predyspozycji, bo ani moja mama, ani siostra pokarmu nie miały prawie w ogóle.


I w sumie jak tak teraz myślę, to jedyny raz kiedy podalam mm, to był właśnie na przestrzeni tych dni, kiedy F. nie piłam


Ja w sumie nie wiem jaka cena ale kupię na pewno żeby wypróbować. Kupiłam też karmi żurawinowe i patrzy na mnie z lodówki, ale narazie sie wstrzymuję



Klade się spać, młoda zasnęła 21.30, zobaczymy do której da mi pospać jakby się obudziła koło 2 byłoby pięknie bo na powtórkę z wczoraj nie liczę :P

Będę informować na bieżąco jak ktoś to jeszcze czyta tutaj :P
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 22:54   #4902
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie jest źle. Moja też na początku mało przybierała i mnie straszyli. I niepotrzebnie, jak zaczęła jeść więcej, to w ostatnim tygodniu przytyła 0,5 kg. No i teraz mam ją przepajać herbatkami.

Co do spacerów, to ja zaczęłam po 4 dniach chyba. A dziś to w ogóle jest 20 stopni i byłyśmy 2 godziny Za jakąś chwilę znowu pójdziemy na chwilę, bo tatuś z pracy wraca.
Ale to na samej piersi te 0,5kg, tak? Po co masz ją przepajać herbatka? żeby nie utyła za bardzo? Nie kumam. Przy kp nie ma czegoś takiego, jak "za duży" przyrost.
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 23:34   #4903
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Mój Szymek w 9 dni przybrał 680 gr hhe
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 00:02   #4904
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Mój Szymek w 9 dni przybrał 680 gr hhe


O kurde no to niezła masz mleczarnie :P





No niestety dziecko nie posluchalo matki i mamy karmienie numer 1...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 01:07   #4905
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Witam się po przerwie. wybaczcie ale ledwo ogarniam wszystko.. z mała wszystko w sumie ok. po za tym ze ma krostki na twarzy.. kurcze juz troszke sie trzyma zaczynam sie zastanawiac czy nie udac sie z tym do lekarza;/
no bo juz sama nie wiem czy to potowki tylko czy tez nie..
juz troszke poznalam zachowania mojej coreczki i czasem placze bo placze.. bo juz tyle sposobow uspokajania probuje ze nic nie dziala to odpuszczam na chwile by mogla sobie poplakac .. no i o dziwo pomaga..

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------


super torcik wyglada

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------


o jej zdrowka zycze.. zawsze cos po porodzie.. wspolczuje.. ja tez sie dlugo meczylam i niestety krocze dalej dziwnie ciagnie i jakos trace nadzieje ze bedzie jak kiedys;/
bo dziwne ze tyle czasu a mi tak ciagnie eh ..

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


dziewczyny gratuluje i zazdroszcze ze macie tyle pokarmu.. szkoda ze mi sie nie udalo z karmieniem;/
no ale co poradzic.. i tak bywa na niektore sprawy nie ma sie wplywu , staralam sie nie wyszlo ale niema co narzekac , jest dobrze
Moja tez ma krostki i polozna powiedziala ze to trądzik niemowlecy.ja smaruje malej mupiroxem i jest lepiej. Ale one i tak samoistnie znikaja ale dłużej to trwa.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 01:08   #4906
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
O kurde no to niezła masz mleczarnie :P





No niestety dziecko nie posluchalo matki i mamy karmienie numer 1...

u nas też było pierwsze karmienie, teraz siedzę sobie przed TV, bo jakoś spać się nie chce
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 01:41   #4907
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Witam się po przerwie. wybaczcie ale ledwo ogarniam wszystko.. z mała wszystko w sumie ok. po za tym ze ma krostki na twarzy.. kurcze juz troszke sie trzyma zaczynam sie zastanawiac czy nie udac sie z tym do lekarza;/
no bo juz sama nie wiem czy to potowki tylko czy tez nie..


Mój mały też ma na buzi krostki. Polozna powiedziała, ze to trądzik niemowlęcy i ze samo zejdzie
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wiem jaka cena ale kupię na pewno żeby wypróbować. Kupiłam też karmi żurawinowe i patrzy na mnie z lodówki, ale narazie sie wstrzymuję
:P
Jak chodziłam na SR, to polozna mówiła, że karmi można pić i żeby się nie bać tego do 0, 5proc. alkoholu, bo wszystkie produkty fermentujace tyle mają, a jemy je normalnie, np kefir
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Mój Szymek w 9 dni przybrał 680 gr hhe
Wow :klaski: to mój przybrał w 8 dni 300g i polozna sugerowala, że trochę dużo

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

A mój Pawełek od wczoraj denerwuje się przy 1 cycku, krzyczy i się rzuca, z drugiego je normalnie i nie wiem, o co chodzi
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 03:32   #4908
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
O kurde no to niezła masz mleczarnie





No niestety dziecko nie posluchalo matki i mamy karmienie numer 1...
No, żebyś za dobrze nie miała u mnie karmienie numer 2 zakończone właśnie, bo padla. Dałam jej 40 ml butelki (moje mleko) i cycka dosłownie na 3 minuty. Wyplula cycka i śpi to mi się podoba, bo cała akcja nie trwała nawet 10 min
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Mój Szymek w 9 dni przybrał 680 gr hhe
Nieźle!

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Mój mały też ma na buzi krostki. Polozna powiedziała, ze to trądzik niemowlęcy i ze samo zejdzie

Jak chodziłam na SR, to polozna mówiła, że karmi można pić i żeby się nie bać tego do 0, 5proc. alkoholu, bo wszystkie produkty fermentujace tyle mają, a jemy je normalnie, np kefir

Wow :klaski: to mój przybrał w 8 dni 300g i polozna sugerowala, że trochę dużo

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

A mój Pawełek od wczoraj denerwuje się przy 1 cycku, krzyczy i się rzuca, z drugiego je normalnie i nie wiem, o co chodzi
U mnie też tak było na początku. Myślę, że słabiej z tego jednego mleko leciało. Rozbujalam go laktatorem i jest ok

---------- Dopisano o 04:29 ---------- Poprzedni post napisano o 04:28 ----------

Ja karmi kawowe uwielbiam i jak mówicie ze można, to chyba sobie wypije tak dla smaku

---------- Dopisano o 04:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Teraz to mi się spać nie chce....a musze się wyspać, bo mamy z Zochanem co robić jutro najpierw jedziemy na zakupy (weekend zniżek jest z TS i Grazia ), a potem lecimy do salonu fryzjerskiego mojej przyjaciółki na ploty. Ja chyba przy okazji sobie przody włosów wycieniuje, żeby tak smetnie nie wisiały.
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 03:55   #4909
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
u nas też było pierwsze karmienie, teraz siedzę sobie przed TV, bo jakoś spać się nie chce


Ale jak to spać Ci sie nie chce?? To w ogóle jest możliwe? :P

---------- Dopisano o 04:50 ---------- Poprzedni post napisano o 04:49 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Mój mały też ma na buzi krostki. Polozna powiedziała, ze to trądzik niemowlęcy i ze samo zejdzie

Jak chodziłam na SR, to polozna mówiła, że karmi można pić i żeby się nie bać tego do 0, 5proc. alkoholu, bo wszystkie produkty fermentujace tyle mają, a jemy je normalnie, np kefir

Wow :klaski: to mój przybrał w 8 dni 300g i polozna sugerowala, że trochę dużo

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

A mój Pawełek od wczoraj denerwuje się przy 1 cycku, krzyczy i się rzuca, z drugiego je normalnie i nie wiem, o co chodzi


No to chyba spróbuję to karmi

---------- Dopisano o 04:53 ---------- Poprzedni post napisano o 04:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No, żebyś za dobrze nie miała u mnie karmienie numer 2 zakończone właśnie, bo padla. Dałam jej 40 ml butelki (moje mleko) i cycka dosłownie na 3 minuty. Wyplula cycka i śpi to mi się podoba, bo cała akcja nie trwała nawet 10 min

Nieźle!

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------


U mnie też tak było na początku. Myślę, że słabiej z tego jednego mleko leciało. Rozbujalam go laktatorem i jest ok

---------- Dopisano o 04:29 ---------- Poprzedni post napisano o 04:28 ----------

Ja karmi kawowe uwielbiam i jak mówicie ze można, to chyba sobie wypije tak dla smaku

---------- Dopisano o 04:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Teraz to mi się spać nie chce....a musze się wyspać, bo mamy z Zochanem co robić jutro najpierw jedziemy na zakupy (weekend zniżek jest z TS i Grazia ), a potem lecimy do salonu fryzjerskiego mojej przyjaciółki na ploty. Ja chyba przy okazji sobie przody włosów wycieniuje, żeby tak smetnie nie wisiały.


Wy jak zawsze aktywnie ale młoda na pewno przyzwyczajona, bo całą ciążę mama biegała

Co do fryzjera to ja zamierzam iść w przyszłym tygodniu bo już nie mogę patrzeć na swoje włosy :/

---------- Dopisano o 04:55 ---------- Poprzedni post napisano o 04:53 ----------

U nas karmienie numer 2, coś mnie mała nie rozpieszcza dzisiejszej nocy :P a przyssała się jakby tydzień nie jadła :P
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 04:21   #4910
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Witam się z karmienia. Mała oczy jak 5 zł już daje 3 cyca. Ona chyba naprawdę się nie najada...wczoraj ściągnęłam 50 ml z dwóch piersi Ale tak przy tym się wycierpialam,bo musiałam na szybko kupić laktator bo mój ręczny z tomee tipiee się zepsuł i taki na proznie w aptece musiałam. Czekam na elektryczny z canpolu. Ta zóltaczka Chyba nie schodzi bo mała nie dojada naprawdę jestem załamana. nie chce skończyć na mm , tyle się wycierpialam to zapalenie piersi przezwyciężylam dla małej siedziałam noc i dzień jak zniknal pokarm z tej chorej piersi. Wygrałam tą walkę Ale jak widać ledwo 50 ml z dwóch udaje mi się ściągać...
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 04:58   #4911
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ale dziecko ściąga więcej niż laktator! Podobno ok. 30 ml więcej. A jeszcze, jak mówisz masz słaby laktator.Nie poddawaj się. Ile mała przybrała? Może nie tak mało.

Zapotrzebowanie na mleko takich maluchów na prawdę nie jest takie duże http://pediatria.mp.pl/lista/show.html?id=98558.


Jeżeli masz jeszcze siły i chcesz kp, to warto chyba jeszcze powalczyć.
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015

Edytowane przez JoaMro
Czas edycji: 2015-04-10 o 05:09
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 05:31   #4912
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

O matko noc ciężka wczoraj po kapaniu mały mi zasnął na prawie 4godziny. Pobudka przed 12 i tak się bujalas do 1 potem pobudka po 2,3 i teraz przed 6. A TŻ biedny padnięty i zmęczony może z raz słyszał jak ja wstaje.
Niech mi ktoś powie jak kobieta np samotna ma załatwić wszystkie sprawy urzędowe. Mój TŻ juz 3 dzień biega - jakaś masakra;/tu ZUS tu USC tu ubezpieczenie tu skarbowka i mopr. A papierologii podpisów i podpisikow od cholery!
Nouvelle ale ci fajnie ze na zakupy chodzisz. Sama bym poszla

No aż się sama dziwie ze mój taki przyrost ma w taką małą ilość dni ale biorę poprawk ze w przychodni waga taka staroswiecka z przesuwanymi odwaznikami to się może myli heh bo nie chce kluchacza na cycuchach wykarmic.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 06:17   #4913
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Karmienie numer 3 to była bardzo ładna noc jak mała zaśnie, to idę chociaż siebie ogarnąć, bo jak chce wyjść z domu o 10, to trzeba wstać o 7 a i tak wszystko w biegu. Wcześniej wystarczało mi 20 minut na ogarniecie siebie, domu, zjedzenie śniadania....
Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Witam się z karmienia. Mała oczy jak 5 zł już daje 3 cyca. Ona chyba naprawdę się nie najada...wczoraj ściągnęłam 50 ml z dwóch piersi Ale tak przy tym się wycierpialam,bo musiałam na szybko kupić laktator bo mój ręczny z tomee tipiee się zepsuł i taki na proznie w aptece musiałam. Czekam na elektryczny z canpolu. Ta zóltaczka Chyba nie schodzi bo mała nie dojada naprawdę jestem załamana. nie chce skończyć na mm , tyle się wycierpialam to zapalenie piersi przezwyciężylam dla małej siedziałam noc i dzień jak zniknal pokarm z tej chorej piersi. Wygrałam tą walkę Ale jak widać ledwo 50 ml z dwóch udaje mi się ściągać...
Nie poddawaj się, z nerwów tez masz mniej pokarmu, pamiętaj
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
O matko noc ciężka wczoraj po kapaniu mały mi zasnął na prawie 4godziny. Pobudka przed 12 i tak się bujalas do 1 potem pobudka po 2,3 i teraz przed 6. A TŻ biedny padnięty i zmęczony może z raz słyszał jak ja wstaje.
Niech mi ktoś powie jak kobieta np samotna ma załatwić wszystkie sprawy urzędowe. Mój TŻ juz 3 dzień biega - jakaś masakra;/tu ZUS tu USC tu ubezpieczenie tu skarbowka i mopr. A papierologii podpisów i podpisikow od cholery!
Nouvelle ale ci fajnie ze na zakupy chodzisz. Sama bym poszla

No aż się sama dziwie ze mój taki przyrost ma w taką małą ilość dni ale biorę poprawk ze w przychodni waga taka staroswiecka z przesuwanymi odwaznikami to się może myli heh bo nie chce kluchacza na cycuchach wykarmic.
Wykurujesz się troszkę i tez będziesz latać
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.

Edytowane przez nouvelle2
Czas edycji: 2015-04-10 o 06:20
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 06:28   #4914
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Jesteśmy po trzecim karmieniu, wstałam, oporządziłam się, wstawiłam pralkę na wirowanie, bo wyłączyłam przed nocą, żeby teściom nie dudnić nad głową oporządziłam zmywarkę, bo nie miałam czasu przez dwa dni wyjąć czystych i wstawić brudnych naczyń;P, posprzątałam w kuchni, zjadłam, teraz dopijam ukochanego ostatnimi czasy Anatola ;P i zaczynam prasować stertę ciuchów małej, które dostaliśmy od znajomych i trzeba było poprać. Makabra, mogłabym otworzyć szmateks dla dzieci

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Ale jak to spać Ci sie nie chce?? To w ogóle jest możliwe? :P

-
Ja jestem kosmitką. Już przed ciążą sen to była dla mnie strata czasu i spałam dlatego, że trzeba, a wnocy też lubiłam się często budzić i sobie posiedzieć;P

Teraz sen to zbawienie, ale czasem mam przebłyski kosmictwa;P

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Witam się z karmienia. Mała oczy jak 5 zł już daje 3 cyca. Ona chyba naprawdę się nie najada...wczoraj ściągnęłam 50 ml z dwóch piersi Ale tak przy tym się wycierpialam,bo musiałam na szybko kupić laktator bo mój ręczny z tomee tipiee się zepsuł i taki na proznie w aptece musiałam. Czekam na elektryczny z canpolu. Ta zóltaczka Chyba nie schodzi bo mała nie dojada naprawdę jestem załamana. nie chce skończyć na mm , tyle się wycierpialam to zapalenie piersi przezwyciężylam dla małej siedziałam noc i dzień jak zniknal pokarm z tej chorej piersi. Wygrałam tą walkę Ale jak widać ledwo 50 ml z dwóch udaje mi się ściągać...
Nie poddawaj się, to z resztą wiesz. Nie pozwól cyckom rządzić;P

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Karmienie numer 3 to była bardzo ładna noc jak mała zaśnie, to idę chociaż siebie ogarnąć, bo jak chce wyjść z domu o 10, to trzeba wstać o 7 a i tak wszystko w biegu. Wcześniej wystarczało mi 20 minut na ogarniecie siebie, domu, zjedzenie śniadania....

Nie poddawaj się, z nerwów tez masz mniej pokarmu, pamiętaj

Wykurujesz się troszkę i tez będziesz latać
To już nie to, co kiedyś, ze wstało się spokojnie, miało się czas na wszystko i można było się poprzebierać kilka razy, zanim się wyszło;P Teraz wrzuca się na siebie coś, co jakoś po prostu wygląda i jazda
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:01   #4915
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Haha ja zazwyczaj juz po 6 byłam po śniadaniu, m jak miłość obejrzałam ubrana, obiad juz przed 9 się robił, włosy umylam a teraz... Dopiero do WC Poszlam od rana bo glodomor doil cycula od 6 do 7.30 i w końcu dał se siana (chyba się mu znudzilo) i położyłam go do huśtawki - dopiero się mu zasnęło wiec ze 2e-3 godz wolnego. Oczy to mam tak podkrazone ze aż sama się siebie boję heh
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:05   #4916
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej u nas nocka taka sobie tzn karmienie było o 23, 2, 4, 6:30 więc nie tak źle ale coś po karmieniu ma problemy z zaśnięciem i chyba muszę go przyzwyczaić do spania z nami bo męczy mnie to ciągłe wstawanie do niego zanim zaśnie bo później ja nie mogę zasnąć a jak zasnę to Kuba już się wierci i ze spania nici
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:06   #4917
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cześć. Niewiele mnie tu ostatnio. Ale czytam co u Was i tu i na Fb
U nas byłoby nieźle, gdyby nie ulewanie. Bardzo to męczące. Nie wiem czy ona za dużo je, czy łyka powietrza tyle. Różne pozycje karmienia i ciągle to samo.
A mam pytanie ile wypijają wasze dzieci z butelki, jak dajecie swój pokarm. Maja wypija tylko 40ml i za godzinę głodna. A normalnie piersią to je co 2.5-3godz.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:11   #4918
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Haha ja zazwyczaj juz po 6 byłam po śniadaniu, m jak miłość obejrzałam ubrana, obiad juz przed 9 się robił, włosy umylam a teraz... Dopiero do WC Poszlam od rana bo glodomor doil cycula od 6 do 7.30 i w końcu dał se siana (chyba się mu znudzilo) i położyłam go do huśtawki - dopiero się mu zasnęło wiec ze 2e-3 godz wolnego. Oczy to mam tak podkrazone ze aż sama się siebie boję heh
Przyzwyczaisz się, ja na początku też czułam się ciągle nie wyspana a teraz po prawie pięciu tygodniach już się przyzwyczaiłam, gorzej z moim mężem ale mówię mu że ma iść do córki spać to się wyśpi ale on uparty nie śpi z nami i jak mały czasami zaczyna płakać to sie wybudza a rano musi wstać do pracy na 10 godz i widzę że ledwo daje już radę

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Karmienie numer 3 to była bardzo ładna noc jak mała zaśnie, to idę chociaż siebie ogarnąć, bo jak chce wyjść z domu o 10, to trzeba wstać o 7 a i tak wszystko w biegu. Wcześniej wystarczało mi 20 minut na ogarniecie siebie, domu, zjedzenie śniadania....

Nie poddawaj się, z nerwów tez masz mniej pokarmu, pamiętaj

Wykurujesz się troszkę i tez będziesz latać
Też tak mam wczoraj jak wyjeżdżałam z mały na usg bioderek to szykowałam się prawie 2 godziny, ale jeszcze trochę to się zmieni jak dzieciaczki będą zajęte patrzeniem na swoje rączki zabawą na macie itp mam taką nadzieję że tak będzie, przynajmniej jak córka skończyła 3 m-c to już potrafiła z godzinę sama się sobą zająć w senie nie płakała jak leżała sama w łóżeczku bo teraz Kuba wytrzymuje max 20 minut
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:26   #4919
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
No właśnie nas wypuścili do domu z poziomem 13 i miało się tak utrzymywać. Ale widzę że nawet jej nie schodzi i była pediatra i zauważyła że jednak trzeba skontrolować. Tym bardziej że mała mało przybrała od przyjazdu do domu. ja mam pokarm bo tryska. Dziś byłyśmy na kontroli jutro rano będą wyniki, ale badała tym przyrządem i było 14 więc w krwi jest na pewno więcej... żałuję i jestem wściekła ze nie zostawili nas po porodzie na lampach tylko teraz musimy cały nasz ułożony światek dezorganizowac miałyśmy iść już na pierwszy spacer bo pogoda piękna, a czeka nas nagrzewanie w ' ciepłych krajach' pod lampami muszę pokarm kontrolować dzisiaj ściągać i patrzeć czy mam co karmienie 45 ml i wtedy mamy pewność że mała je poprawnie i się najada. Dziewczyny jestem załamana.
Bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Ja tak wpadłam tylko w przelocie
My już po Chrzcie - odbył się w lany poniedziałek. Najpierw Msza którą Nasz Synek przespał a potem zaprosiliśmy gości do restauracji - było Nas tylko 12 osób - najbliższa rodzina

Do Chrztu ubrałam Mikiego w ten komplecik i wyglądał rewelacyjnie http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0238363003.html

Wrzucam też zdjęcie tortu - był przepyszny

Buziaki dla Was Kobietki
Ubranko świetne
A torcik mega

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
u nas też było pierwsze karmienie, teraz siedzę sobie przed TV, bo jakoś spać się nie chce
Dobra jesteś , ja w nocy jak karmię to ledwo patrze na oczy

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Cześć. Niewiele mnie tu ostatnio. Ale czytam co u Was i tu i na Fb
U nas byłoby nieźle, gdyby nie ulewanie. Bardzo to męczące. Nie wiem czy ona za dużo je, czy łyka powietrza tyle. Różne pozycje karmienia i ciągle to samo.
A mam pytanie ile wypijają wasze dzieci z butelki, jak dajecie swój pokarm. Maja wypija tylko 40ml i za godzinę głodna. A normalnie piersią to je co 2.5-3godz.
Jak dostała z butelki moje mleko to zjadła tak 80ml


Cześć Wam

Nouvelle udanych zakupów Ja w niedziele się wybieram, Basia zostaje z tatą
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:27   #4920
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Kasia adm mój Raz wypił 60ml no tyle ręcznie nadoilam ale dopic musiał z piersi.. Mój generalnie to glodomor he
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.