Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 16:30   #241
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

porównanie bąka do opuszczenia szatana genialne

do Szczyta? oo ryzykowne, później w tv się pokazywać omg ja zawsze miałam balony to cycki luzik, ale brzuch narazie to by się do operacji nadaał, ale powalcze z ćwiczkami, a z tym znowu poczekam do końca połodu, żeby żadnych komedii nie narobić i tak narazie pozostaje z pasiastą oponką

no dzień kupy u nas dalj trzyma, chyba się małolatce spodobało, bo zasrała się znowu, że wyciekło a później postanowiła się zasikać, bo taka najpierw za ubieranie się bierze, a dupa goła a i zarzygała wózek, chyba jej się nie spodobało to że ją tam na chwile zostawiliśmy i tak się zastanawiam czy nie kupić jeszcze jednej suszarki,bo pralka to ciągle w oborach, a wieszać nie ma gdzie, a ja nie lubie zbierać kupy ubrań

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
a co do lamowania to u nas nie było czasu brak, siły brak, ale trzeba zacząć uskuteczniać
mam już receptę na tabletki, ale nie wiem czy chcę je brać
o rajciu to ty możesz a jeszcze nie korzystasz? toż to grzech, przecież przysięgałaś, toż to obowiązek małżeński
ja to pewnie od razu po wizycie gina bzyk bzyk, małż już mi tarło odwala przed spaniem sam się śmieje że z rana to się "czuje" znowu jak piętnastolatek no wiecie,..
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 16:33   #242
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja tez się czuje znów jak nastolatka i jak mąż się tak fajnie do mnie dobiera. Kurde a tu 4 tygodnie jesCze.. Czad;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:10   #243
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

ale jaka majówka będzie szalona ja to sobie prezent pewnie na urodziny zrobie
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:22   #244
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
no wiecie co, wczorajszy dzień wielkiej kupy nawet nas na chrzcinach nie ominął malutka ochrzczona przyjechała do restauracji, zobaczyła że tyle ludzi i pruuuuk, dobrze że szybko poszłam przebrać bo ja kiecke do góry a tam żółto całe szczęście obesrany cały bodziak a sukieneczka się uchowała, pierwszy raz posrana po same pachy, omg i w takim dniu, tatusia musiałam wysłać do domu po bodziaka na zmianę, bo przecież zapomniałam ala: to tak się u nas wczorajsza imprezka zaczęła, od zasrania na szczęście a poza tym bardzo milusio, na samym chrzcie malutka spała, obudziła się jak swoje imie usłyszała i dalej poszła spać, później już na sali bankietowej jako dusza towarzystwa dzielnie walczyła ze snem i gugała sobie do wszystkich, wynoszona została na rękach za wsze czasy, tata chrzestny to zakochał się w mojej córci a jaki piękny krzyżyk od niego dostała że sama bym go z chęcią ponosiła, poza tym mega preznty, tona słodkości, które upchnnęłam w szafce żeby nie korciły, pieniążków też sporo, to dorzuci się do większego samochodziku, bo sportowym z dzieckiem to słabiutko ^^ i tyle z atrakcji wczorajszego dnia, malusia padła dopiero po 19,ululalam i grzecznie spała

i........... mamy w domu małą chrześcijanke

dziewczyny, czytam że też wybieracie karuzelki dla swoich pociech, proszę o recenzje wszelakich bo też stoimy przed wyborem i zastanawiam się nad bujaczkiem leżaczkiem czy już kupić czy sobie jeszcze darować hm.....? jak myślicie? narazie sobie radzimy bez i dodatkowo odstrasza mnie kolejne zagracanie mieszkania

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

co wy chcecieoperować? mi się narazie fajnie ugniata mój "worek" w którym była sobie Olcia przez 9 miesięcy, ale pewnie przestanie mi się podobać jak przyjdzie do rozbierania się i zbliżenia z mężem

dziewczyny wy już lamowałyście? ja sobie nie wyobrażam jakoś tego, wizja tego że jestem na górze, nachylam się nad małżem a jemu mleko cieknie z cycek na twarz i w tym momencie mi się odechciewa bzykania tak ja to widzę, chyba trzeba to będzie robić w staniku i ogólnie cycki to wykluczyć z zabawy całkowicie ala:
czyli wszystko się udało, super!
Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
No i jestem w szoku. Jak młody usnął ok. 10.30 tak z małą przerwą na karmienie i przewiniecie śpi do teraz. Położyłam go w kuchni, bo robiłam obiad dla męża i naszych robotników, zrobiłam w spokoju obiad, panowie zjedli, ja też zjadłam CIEPŁY obiad i nie wiem o co chodzi???


Acha, musiałam jednak odwinąć rączki mojemu skarbowi, bo nie znosi mieć schowanych rączek.



Dzięki za pocieszenie. Ja sobie codziennie mówię, że mały podrośnie i sie uspokoi
To faktycznie pięknie śpi a probowalas masażu Shantala? Dziś położna mi o nim opowiadała i pokazywała jak robić. On jest właśnie dla takich niespokojnych dzieci, mi go polecala na te wieczorne szały u małej

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Witam się


znudzona bo nie chce mi się sprzątnąć śmieci w chałpie

kuchnia też woła o małe sprzątańko ale nie woła :

widzę że dzieciaczki wam się rozwijają, a to wędrują po łóżeczku a to zmywają naczynia

moja w niebogłosy wczoraj wrzeszczała przy kąpaniu i ubieraniu, 3 razy lulałam do snu i wreszcie się udało, naprawdę mi się dziecko popsuło

to pewnie skok rozwojowy

nouvelle w meliskach nie jest za ciepło w stopy, tzn nie pocą się ? bo bardzo ładne ale ja to nie lubię się ślizgać w bucie
Chodziłam w nich póki co przy temp. 17-19 stopni i noga się nie spocila, ale to jest pewnie indywidualna kwestia
Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Piszę się na to do dr. Szczyta?


to mieliście udaną uroczystość
operować chcemy cycki, bo porosły za duże i będą w opłakanym stanie... no właśnie sex- jeszcze się wstrzymuję, ale wiem, że u mnie to tylko w staniku, bo są ciężkie i obwisłe

hahaha dobre
Koniecznie do szczyta!

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Młoda nerwowa od 15, wiec poszlysmy na dluuuugi spacer i teraz śpi. Oby jak najdłużej, marzę o spokojnym wieczorze
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:32   #245
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ale bym pizze zjadła

Byłam z małą w sklepie i kupiłam jej tę poduszkę klin, bo dzisiaj w nocy co ją podnosiłam do karmienia to jej się ulewało. Dziwne, że po takim czasie, po 3 - 4 godzinach od karmienia. No i to nie był serek tylko chyba mleko jeszcze.

Wzięłam jej jeszcze podusię Angel Wings z La Millou czaiłam się na nią od dawna a tak to chociaż na przesyłce zaoszczędziłam a i jeszcze ochraniacza od słońca na szybę z ..... Minnie . TŻ powiedział, że jak ma sportowym samochodem z takimi felusami jeździć i z Minnie na szybie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:41   #246
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ale bym pizze zjadła

Byłam z małą w sklepie i kupiłam jej tę poduszkę klin, bo dzisiaj w nocy co ją podnosiłam do karmienia to jej się ulewało. Dziwne, że po takim czasie, po 3 - 4 godzinach od karmienia. No i to nie był serek tylko chyba mleko jeszcze.

Wzięłam jej jeszcze podusię Angel Wings z La Millou czaiłam się na nią od dawna a tak to chociaż na przesyłce zaoszczędziłam a i jeszcze ochraniacza od słońca na szybę z ..... Minnie . TŻ powiedział, że jak ma sportowym samochodem z takimi felusami jeździć i z Minnie na szybie
a mój się naklejki że jedzie z nami bobo wstydzi chyba też podjade po taki ochraniaczyk na szybkę z minnie obowiązkowo chyba że znajde coś takiego "bardziej"

moja też ulewa, wogle jakoś po jedzeniu to leżeć na płasko to marudzi, widocznie je aż pod korek i jej się w gardle mleko gulgocze by mi się przydał taki klinek do wózka, widziałyście jakieś takie cuda?
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:43   #247
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
a mój się naklejki że jedzie z nami bobo wstydzi chyba też podjade po taki ochraniaczyk na szybkę z minnie obowiązkowo chyba że znajde coś takiego "bardziej"

moja też ulewa, wogle jakoś po jedzeniu to leżeć na płasko to marudzi, widocznie je aż pod korek i jej się w gardle mleko gulgocze by mi się przydał taki klinek do wózka, widziałyście jakieś takie cuda?
Są różnych rozmiarów. Widziałam takie węższe, więc pewnie by się zmieścił. A nie masz regulacji pozycji w gondoli?
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 17:59   #248
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cześć dziewczyny

Wreszcie dotarłam na odchowalnie i zostały mi jeszcze 4 strony do nadrobienia, żeby być na bieżąco


Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Hej witam sie z Małym przy cycuchu Dzisiaj w nocy były trzy karmienia, a normalnie są dwa, ale za to od razu Oluś zasypiał także nocka nawet udana. Miała któraś z Was tą karuzele http://allegro.pl/smoby-cotoons-karu...088834536.html
Widzę, że cieszy sie bardzo dużą popularnością a w końcu musze się na jakąś zdecydować
właśnie też się nad nią zastanawiam jeśli byś ją kupiła to napisz co o niej sądzisz

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
jaki śliczny

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zaczynam zmieniac zdanie na temat tesciowej.zaczyna mnie draznic i to niezle.mala chce spac, wiadomo nie zasnie od razu a ta stoi nad nia, cały czas do niej gada bo skoro nie ma zamkniętych oczu to nie śpi... ale nie pomysli ze dziecko sie wycisza.non stop poprawia cos przy niej i jakby mogła to wsadzila by ja pod kołdrę.nic do niej nie dociera ze mala sie przegrzewa i dostaje potowek.normalnie gryze sie w język...
powiedz jej konkretnie co myślisz
moja też mnie wnerwiała swoimi mądrościami i kilka razy jej powiedziałam co sądzę teraz jak przychodzi do nas to siada koło łóżeczka, gada coś do Radka i idzie do domu- do mnie się nie odzywa i nie powiem, żeby mi było tęskno za jej mądrościami
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 18:17   #249
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Młoda nerwowa od 15, wiec poszlysmy na dluuuugi spacer i teraz śpi. Oby jak najdłużej, marzę o spokojnym wieczorze
oby wieczór był spokojny!!

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ale bym pizze zjadła

Byłam z małą w sklepie i kupiłam jej tę poduszkę klin, bo dzisiaj w nocy co ją podnosiłam do karmienia to jej się ulewało. Dziwne, że po takim czasie, po 3 - 4 godzinach od karmienia. No i to nie był serek tylko chyba mleko jeszcze.

Wzięłam jej jeszcze podusię Angel Wings z La Millou czaiłam się na nią od dawna a tak to chociaż na przesyłce zaoszczędziłam a i jeszcze ochraniacza od słońca na szybę z ..... Minnie . TŻ powiedział, że jak ma sportowym samochodem z takimi felusami jeździć i z Minnie na szybie
też koniecznie muszę kupić taką osłonkę na szybę, ale cały czas zapominam
a Angel Wings mnie tak kusi...chyba muszę dziadkom przez przypadek pokazać



u mnie dzień piękny płaczu było razem może 10 minut, a tak jedzenie, chwila aktywności i spanie teraz czekam aż się obudzi, myję ją, przebieram i mam nadzieję, że nie będzie szału na wieczornym karmieniu
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 18:32   #250
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Dzis mamy miesiąc
śliczna

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A bo jak czytam Na innych forach to widzę ze Smoczki to coś strasznego
nie sugeruj się innymi ja też daje smoczka i nie uważam tego za coś strasznego
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 18:49   #251
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
oby wieczór był spokojny!!



też koniecznie muszę kupić taką osłonkę na szybę, ale cały czas zapominam
a Angel Wings mnie tak kusi...chyba muszę dziadkom przez przypadek pokazać



u mnie dzień piękny płaczu było razem może 10 minut, a tak jedzenie, chwila aktywności i spanie teraz czekam aż się obudzi, myję ją, przebieram i mam nadzieję, że nie będzie szału na wieczornym karmieniu
Ja tak gadałam o kocyku mojej mamie i zafundowała

Czekam w oknie na pizzermana az mi kolacje przywiezie
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 19:00   #252
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

oglądam z nią, tzn. telewizor czy muzyka są włączone w pokoju, w którym przebywa dziecko. Ale nigdy nie kładę jej tak, żeby widziała obraz. Raczej ściany obserwuje ja nie jestem zwolenniczką wychowywania dziecka w ciszy, u nas w zasadzie non stop coś gra, z siostrzencem robiliśmy tak samo i nigdy nie trzeba było chodzić w domu na paluszkach
my też tak robimy dzięki temu jak przychodzą goście to normalnie możemy porozmawiać, a młody śpi

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
mam już receptę na tabletki, ale nie wiem czy chcę je brać...
ja też miałam receptę na tabletki, ale w końcu skończyło się na prezerwatywach
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 19:51   #253
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Witam na odchowalni i nadrabiam, bo Zuza zasypia. My juz po pierwszym szczepieniu poza szpitalem, niebylo tak zle. W porownaniu z kolki to prawie nic nie plakala.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 19:58   #254
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
oby wieczór był spokojny!!



też koniecznie muszę kupić taką osłonkę na szybę, ale cały czas zapominam
a Angel Wings mnie tak kusi...chyba muszę dziadkom przez przypadek pokazać



u mnie dzień piękny płaczu było razem może 10 minut, a tak jedzenie, chwila aktywności i spanie teraz czekam aż się obudzi, myję ją, przebieram i mam nadzieję, że nie będzie szału na wieczornym karmieniu
Zazdroszcze, u mnie niestety kolejny dzień nerwusa i to chyba gorszy niż wczoraj.

Ale za to wydaje mi się, że powoli moje dziecię zaczyna zauważać, że ma rączki i można coś z nimi robić a nie tylko machać bez celu.
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 20:39   #255
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Witam na odchowalni i nadrabiam, bo Zuza zasypia. My juz po pierwszym szczepieniu poza szpitalem, niebylo tak zle. W porownaniu z kolki to prawie nic nie plakala.
Zazdroszczę, że już po szczepieniu jesteście. My idziemy jutro i strasznie się stresuję. Młoda na pewno będzie płakała a ja z nią
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 20:50   #256
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Witam na odchowalni i nadrabiam, bo Zuza zasypia. My juz po pierwszym szczepieniu poza szpitalem, niebylo tak zle. W porownaniu z kolki to prawie nic nie plakala.
Zazdroszcze ze juz po,my mamy w czwartek i juz się stresuje😥oby było szybko i bezbolesne.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez irish cream Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których maluchy ważą ok. 5kg jaki rozmiar pieluch używacie? olek w ostatni czwartek miał 4800, a ja mam jeszcze całe opakowanie Dady 2 (ok. 70 szt) i całe Pampersów 2 (94szt.) i nie wiem czy opłaca się otwierać? Już widzę, że są takie na styk te 2. Przed chwilą otworzyłam Pampersy 3 i dla mnie są ok, ale tż twierdzi, że dużo za duże i teraz jestem w kropce
Jeszcze lecimy na 2 ale 3 były by juz ok,z tym ze chce wykończyć opakowanie rady i pampersow bo kupilam za duzo
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 21:17   #257
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Witam na odchowalni i nadrabiam, bo Zuza zasypia. My juz po pierwszym szczepieniu poza szpitalem, niebylo tak zle. W porownaniu z kolki to prawie nic nie plakala.
zazdroszczę ja idę z młodym jutro i strasznie się obawiam co to będzie
a jaką wybrałaś szczepionkę? każdą pojedynczo, czy może wieloskładnikową?
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 21:20   #258
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ale bym pizze zjadła

Byłam z małą w sklepie i kupiłam jej tę poduszkę klin, bo dzisiaj w nocy co ją podnosiłam do karmienia to jej się ulewało. Dziwne, że po takim czasie, po 3 - 4 godzinach od karmienia. No i to nie był serek tylko chyba mleko jeszcze.

Wzięłam jej jeszcze podusię Angel Wings z La Millou czaiłam się na nią od dawna a tak to chociaż na przesyłce zaoszczędziłam a i jeszcze ochraniacza od słońca na szybę z ..... Minnie . TŻ powiedział, że jak ma sportowym samochodem z takimi felusami jeździć i z Minnie na szybie
Ja dziś kupiłam do auta takie roletki ale były też takie śmieszne ochraniacze z hello kitty
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
oby wieczór był spokojny!!



też koniecznie muszę kupić taką osłonkę na szybę, ale cały czas zapominam
a Angel Wings mnie tak kusi...chyba muszę dziadkom przez przypadek pokazać



u mnie dzień piękny płaczu było razem może 10 minut, a tak jedzenie, chwila aktywności i spanie teraz czekam aż się obudzi, myję ją, przebieram i mam nadzieję, że nie będzie szału na wieczornym karmieniu
No i niestety wieczór nie jest spokojny... ale w sumie dosyć mało się wkurza jak na nią, w sumie jest dobrze, tyle że nie śpi
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 21:47   #259
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam do auta takie roletki ale były też takie śmieszne ochraniacze z hello kitty

No i niestety wieczór nie jest spokojny... ale w sumie dosyć mało się wkurza jak na nią, w sumie jest dobrze, tyle że nie śpi


No moja też jakaś niechętna do spania, ale w sumie się nie dziwię, jakbym spała tyle w dzień to też by mi sie teraz nie chciało :P była juz jedna próba odłożenia do łóżeczka, ale nie wyszła, zaraz będziemy próbować drugi raz

Mąż powiedzial, że może w nocy ogarniać małą, wiec może skorzystam i jedno karmienie prześpię



Zamówilam sobie w końcu kurtkę
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 22:17   #260
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
No moja też jakaś niechętna do spania, ale w sumie się nie dziwię, jakbym spała tyle w dzień to też by mi sie teraz nie chciało była juz jedna próba odłożenia do łóżeczka, ale nie wyszła, zaraz będziemy próbować drugi raz

Mąż powiedzial, że może w nocy ogarniać małą, wiec może skorzystam i jedno karmienie prześpię



Zamówilam sobie w końcu kurtkę
Pokaż jaka ja se skórę trzasnelam

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

musze przyznać, że dzisiejszy wieczorny szał jest całkiem przyjemny. Mala nie śpi, marudzi, wisi co chwile na cycku, ale nie krzyczy i nie wkurza się to wszystko zasługa tego, że od kilku godzin gra muzyka klasyczna na zmianę z jazzem. Czujemy się z mama, jakbyśmy siedziały w jakiejś eleganckiej kawiarni
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.

Edytowane przez nouvelle2
Czas edycji: 2015-04-14 o 22:20
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 22:55   #261
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

od trzech dni tu wchodze boze kiedys was nadrobie jak sie ogarne

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Pokaż jaka ja se skórę trzasnelam

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

musze przyznać, że dzisiejszy wieczorny szał jest całkiem przyjemny. Mala nie śpi, marudzi, wisi co chwile na cycku, ale nie krzyczy i nie wkurza się to wszystko zasługa tego, że od kilku godzin gra muzyka klasyczna na zmianę z jazzem. Czujemy się z mama, jakbyśmy siedziały w jakiejś eleganckiej kawiarni
pokazujcie ja nie mam czasu znalesc dla siebie kurtki na wiosne, jestem wybredna chociaz dla tz znalezlismy
my z tz puszczamy synkowi z youtuba kolysanki dla dzieci, o zwierzatkach, itd, i to na niego dziala ale od rana synek nie spal prawie nic, jedynie tyle co na spacerze ze mna, i do lekarza jak poszlismy

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
a mój się naklejki że jedzie z nami bobo wstydzi chyba też podjade po taki ochraniaczyk na szybkę z minnie obowiązkowo chyba że znajde coś takiego "bardziej"

moja też ulewa, wogle jakoś po jedzeniu to leżeć na płasko to marudzi, widocznie je aż pod korek i jej się w gardle mleko gulgocze by mi się przydał taki klinek do wózka, widziałyście jakieś takie cuda?
moj tez ulewa po godzinie noszenia w koncu cos mu sie odbije i dziecko spi my sie rozgladalismy tez za tym czyms na szybe ale nie bylo , u nas grzeje rowno, widzialam dzis ludziow w koszulkach i krotkich spodenkach nawet
my musimy synka przyzwyczaic do lezenia na plasko, ciezko z tym, bardzo sie denerwuje....
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 00:03   #262
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A ja wlssnie usypia małego. Obsral się i musiałam szukać coś na przebranie. Ulalo się mu na mnie i cala mokra jestem a TŻ śpi jak susel;/wr. Jutro porządki w szafce małego bo szukanie na szybko to o du.. rozbic. Ale wam fajnie z zakupami
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 02:12   #263
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Jednak wstałam na karmienie :P niestety 6 godzin spania nie jest regułą, ale 4,5 nie jest złe

No i moje dziecko przypomniało sobie jak się robi kupę :P teraz była już 4 od rana, wiec wraca do starych nawyków



Kurtkę pokażę jak będę na kompie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 02:17   #264
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Jednak wstałam na karmienie :P niestety 6 godzin spania nie jest regułą, ale 4,5 nie jest złe

No i moje dziecko przypomniało sobie jak się robi kupę :P teraz była już 4 od rana, wiec wraca do starych nawyków



Kurtkę pokażę jak będę na kompie
To cale szczescie, ze robi kupke
A ja mialam drugie karmienie, Niki jadla po 1 i przed 3.
Okrutny z niej glodomor, bo mleko mi leci az sie krztusi. Teraz sobie spi, kreci sie i steka, a mi standardowo nie chce sie spac ;P
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 03:14   #265
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ale bym pizze zjadła

Byłam z małą w sklepie i kupiłam jej tę poduszkę klin, bo dzisiaj w nocy co ją podnosiłam do karmienia to jej się ulewało. Dziwne, że po takim czasie, po 3 - 4 godzinach od karmienia. No i to nie był serek tylko chyba mleko jeszcze.

Wzięłam jej jeszcze podusię Angel Wings z La Millou czaiłam się na nią od dawna a tak to chociaż na przesyłce zaoszczędziłam a i jeszcze ochraniacza od słońca na szybę z ..... Minnie . TŻ powiedział, że jak ma sportowym samochodem z takimi felusami jeździć i z Minnie na szybie
Ja wczoraj jadlam.

---------- Dopisano o 03:14 ---------- Poprzedni post napisano o 03:11 ----------

Mała waży 3700 g ma 54 cm.
Szczepienie pierwsze mamy 2.06
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 04:55   #266
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Witam sie prz porannym karmieniu

Dobra noc to byla, 5 godzin snu wow
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 05:38   #267
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Młoda zasnęła przed 21 i obudzila sie, a raczej ja ja obudzilam o 1.30, bo spala w poprzek lozeczka. A drugie karmienie o 5 także nocka całkiem całkiem tylko dlaczego ja nie czuję się bardziej wyspana

No to trzeba się ogarniać na te noeszczęsne szczepienie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy jak najmniej płakały

A pizza wczoraj była pyyyyyysznaaaa
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 06:36   #268
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Masakra u nas dziś nie pospane. Pobudka po północy po 3 i wtedy aż do 5 nie chciał spać i o 6.44...porazka
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 06:56   #269
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A u nas znow problemy z wyproznianiem a juz bylo tak dobrze ;( wczoraj plakalam razem z nią, bo strasznie się meczyla ze nie moze kupy zrobić
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 06:57   #270
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
od trzech dni tu wchodze boze kiedys was nadrobie jak sie ogarne

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



pokazujcie ja nie mam czasu znalesc dla siebie kurtki na wiosne, jestem wybredna chociaz dla tz znalezlismy
my z tz puszczamy synkowi z youtuba kolysanki dla dzieci, o zwierzatkach, itd, i to na niego dziala ale od rana synek nie spal prawie nic, jedynie tyle co na spacerze ze mna, i do lekarza jak poszlismy

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



moj tez ulewa po godzinie noszenia w koncu cos mu sie odbije i dziecko spi my sie rozgladalismy tez za tym czyms na szybe ale nie bylo , u nas grzeje rowno, widzialam dzis ludziow w koszulkach i krotkich spodenkach nawet
my musimy synka przyzwyczaic do lezenia na plasko, ciezko z tym, bardzo sie denerwuje....
Ja taką

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Masakra u nas dziś nie pospane. Pobudka po północy po 3 i wtedy aż do 5 nie chciał spać i o 6.44...porazka
Może w dzień da Co odespac, bo pewnie jest zmęczony
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.