Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 22:32   #511
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, u nas sezon grillowy jeszcze nie otwarty. Ale w domu tez jem ciężko. Mały czasem ok 18 wpada w szał ale trwa to max 15 min. Myślę że bardziej ze zmęczenia albo nadmiaru wrażeń.

Ja dziś rano karmiłam małego w bardzo zimnym pomieszczeniu i znów z kapuchą w staniku śpię bo boli mnie pierś no masakra co ja mam ostatnio z tymi cyckami!!!
U nas tez ostatnio mamy ataki aczu, po ok 20 minutach jest spokój. Nie dzieje sie to codziennie, strasznie mi wtedy żal młodego

Mnie piersi bolą jak jest chłodno na dworzu, jednak na szczescie nie na tyle, aby pomagać sobie okladami.


U nas tydzien temu mieliśmy pierwszego grilla marzy mi sie jeszcze kiełbaska z ogniska


Rano mamy badanie bioderek. Jestem ciekawa jak ogarne dwójkę dzieciaków, wozek i schody od parkingu do szpitala
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 23:51   #512
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
A co to za lek?
Debridat

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A używacie tej Biogai?
Tak, ale to na mala nie działa :/

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
87marta78 a dajecie delicol? u nas mala po nim miala problem z kupka musialam odstawic.
u nas dzis atak kolki, mala jeszcze nie spi choc normalnie kolo 21 juz dawno w lozeczku
Nie, delicolu nie dajemy.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 02:14   #513
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Jest śmiesznie, Zochan tej nocy nawet na moment oczu nie zamknął. Na dodatek wkurza się ciągle.... co za noc
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 02:26   #514
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Synek zrobil mi niespodziankę, to pierwsze karmienie od 21 ciekawe cp mi pozniej szykuje
U nas bez grilla, nie ma najwazniejszego sprzetu:d
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 04:35   #515
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
U nas już po weekendzie. Melduje, że po ciężkim żarciu z grilla młodej nic nie jest
Jesteś niesamowita z tym jedzeniem


Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
My to już rozmiar 62 mamy na styk
Ładnie Jagódka rośnie


Cytat:
Napisane przez 87marta78
Tak, ale to na mala nie działa :/
Koleżanka polecała mi espumisan w kropelkach dla dzieci. Podobno świetnie działa
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 05:14   #516
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie pierwsze karmienie od 23, ale tak naprawdę to zasnęła o 2...coś nie mogła porządnie zasnąć...przebudzała się co chwilę, niby chciała smoczek, ale nim pluła, masakra. Niby mąż do niej wstawał, ale czuję się jakbym prawie nie spała :/
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 05:26   #517
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Nouvelle- omg! Współczuję, może zochan to nocny marek
Tepsa- a tobie zazdroszczę tych godzin snu, chociaż mój dzisiaj też był łaskawy i jadł 21:00, 24:00, 3:00 i 6:00. Teraz się wścieka w łóżeczku. Chyba czas wstać.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 05:55   #518
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

No to mamy rekord. W ciągu nocy Zosia spala godzinę i 15 minut. Nie wiem jak się nazywam........ teraz siedzę, gapie się w ścianę i bujam fotelikiem, oczywiście spać Zochan nie zamierza. W nocy poszłam się z nią wykąpać, myślałam że może po tym padnie, ale niestety się mylilam. Ale kąpiel z takim bobasem jest super, tak fajnie plywala w wannie, u mnie na rękach oczywiście

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nouvelle- omg! Współczuję, może zochan to nocny marek
Tepsa- a tobie zazdroszczę tych godzin snu, chociaż mój dzisiaj też był łaskawy i jadł 21:00, 24:00, 3:00 i 6:00. Teraz się wścieka w łóżeczku. Chyba czas wstać.
Ale idealnie się budził, Ty mu budzik nastawiasz?

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Ooo poskarzylam się i zasypia! No wreszcie! Szkoda tylko, że jakieś 10 godzin za późno
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 05:58   #519
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie wczoraj tez wieczor dziwny byl, bo mala plakala i nie chciala zasnac. Ile ja bym dala za smoczka.. tz dawal jej palec do buzki i ssala jak malpka mala, a piersi nie chciala, bo denerwowalo ja, ze cos leci.
Czesto tez wkladala piasteczki do buzki. Czas wiec na smoka. Biegne od razu przy porannym spacerze do apteki.

W nocy jakas glodna nie byla, obudzila sie przed 3, zjadla ksztynke, poplakala jakis czas, wzielam wiec ja na reke i zasnelysmy na lezaco przytulone i tak sie rano obudzilysmy. Teraz tez sobie je i zobaczymy co bedzie dalej

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Nouvelle o matko co za uparciuch.
Oby dala Tobie pospac w dzien za to.
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:13   #520
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No to mamy rekord. W ciągu nocy Zosia spala godzinę i 15 minut. Nie wiem jak się nazywam........ teraz siedzę, gapie się w ścianę i bujam fotelikiem, oczywiście spać Zochan nie zamierza. W nocy poszłam się z nią wykąpać, myślałam że może po tym padnie, ale niestety się mylilam. Ale kąpiel z takim bobasem jest super, tak fajnie plywala w wannie, u mnie na rękach oczywiście

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------


Ale idealnie się budził, Ty mu budzik nastawiasz?

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Ooo poskarzylam się i zasypia! No wreszcie! Szkoda tylko, że jakieś 10 godzin za późno
Ładnie Zosia poszalała w nocy. Może troszke w dzień odespisz
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:18   #521
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A ja znów dziś spałam w miarę ok. Szymcio poszedł spać ok. 22.30i pobudka 1.45 potem 3.45 i po 5 wiec luzik. Za to głowa mi pęka od paru dni ;( okropnosc
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 07:21   #522
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U nas kolki pełna gebą. Najgorszym to że nie wiadomo kiedy złapią. U nas nie ma stałych pór . po prostu zaczyna się i już. Dziś obudziły mała o 6 rano na śpiocha płakała. Coś tam pomagają sab simplex,suszarka ciepła poduszka. Ale mam hit na baczki. KMINEK! zaparzam kilka ziaren, potem jeszcze podgotowuje,daje małej i lecą jak szalone. spróbujcie dziewczyny te które mają problemy z gazami u maluszków . Taka piękna pogoda a ja nie wiem czy pójdziemy na spacer bo jak małą znowu złapie jak wczoraj to mi się nie opłaca wózka znosić na 10 minut
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:23   #523
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

raczej nie odespie, bo dziś mąż wyjeżdża i musze ogarnąć pakowanie, gotowanie i go zawieźć. Dużo bym dała za kubek mocnej kawy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:25   #524
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
raczej nie odespie, bo dziś mąż wyjeżdża i musze ogarnąć pakowanie, gotowanie i go zawieźć. Dużo bym dała za kubek mocnej kawy
Podpinam się pod kubek kawy!
Najlepiej z McCAFE!!
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:29   #525
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie też coś mały się przeżyć zaczyna baczki tez ale rzadko.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:31   #526
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Moja to prawie ciągle. przy jedzeniu się nachapie tez tego powietrza i potem cyrk. Nie daje nic odbijanie nawet. tylko jeździ po tym brzuchu. Wczoraj jak dałam jej kminek to nie wierzyłam co tam w pampersie się działo tak furkalo.
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:38   #527
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A konkretnie jak ten kminek i ile go przygotować?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:45   #528
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No to mamy rekord. W ciągu nocy Zosia spala godzinę i 15 minut. Nie wiem jak się nazywam........ teraz siedzę, gapie się w ścianę i bujam fotelikiem, oczywiście spać Zochan nie zamierza. W nocy poszłam się z nią wykąpać, myślałam że może po tym padnie, ale niestety się mylilam. Ale kąpiel z takim bobasem jest super, tak fajnie plywala w wannie, u mnie na rękach oczywiście
Zochan dał popalić w nocy mamie-a to Ci agentka Teraz śpi a mama musi sobie radzić
ulualam synka i mam chwilę na internetpóźniej wizyta u gina.
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:01   #529
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A wiecie wczoraj byłam u rodziców i teściów. Moi rodzice chodzą noszą lulaja szynka a tesciowie jak zobaczyli ze go też noszę chwile to od razu tekst "no lulaj i nos to się nauczy zobaczysz"... A wy jak nosicie czy do łóżka kladziecie i tyle? Jak tu nie ponosić własnego dzidziusia...
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 08:10   #530
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

smv- moja mama tez nosi i lula Kubusia,a teściowa też uważa ze dziecko powinno lezec w lózeczku i nie kaze go nosic za to ja jak jestesmy u nich to nosze go przez cały czas, corke tez nosiła i przytulałam i jakos sie nie przyzwyczaiła
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:12   #531
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No to mamy rekord. W ciągu nocy Zosia spala godzinę i 15 minut. Nie wiem jak się nazywam........ teraz siedzę, gapie się w ścianę i bujam fotelikiem, oczywiście spać Zochan nie zamierza. W nocy poszłam się z nią wykąpać, myślałam że może po tym padnie, ale niestety się mylilam. Ale kąpiel z takim bobasem jest super, tak fajnie plywala w wannie, u mnie na rękach oczywiście

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------


Ale idealnie się budził, Ty mu budzik nastawiasz?

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Ooo poskarzylam się i zasypia! No wreszcie! Szkoda tylko, że jakieś 10 godzin za późno
ale Ci Zosia dała popalić ale ta kąpiel mi też chodzi po głowie i jak mówisz, że jej się podobało to ja chyba też z Igą spróbuję

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj tez wieczor dziwny byl, bo mala plakala i nie chciala zasnac. Ile ja bym dala za smoczka.. tz dawal jej palec do buzki i ssala jak malpka mala, a piersi nie chciala, bo denerwowalo ja, ze cos leci.
Czesto tez wkladala piasteczki do buzki. Czas wiec na smoka. Biegne od razu przy porannym spacerze do apteki.

W nocy jakas glodna nie byla, obudzila sie przed 3, zjadla ksztynke, poplakala jakis czas, wzielam wiec ja na reke i zasnelysmy na lezaco przytulone i tak sie rano obudzilysmy. Teraz tez sobie je i zobaczymy co bedzie dalej

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Nouvelle o matko co za uparciuch.
Oby dala Tobie pospac w dzien za to.
i tak długo wytrzymałaś bez smoczka
chociaż ja w nocy miałam ochotę go wyrzucić przez okno bo niby go chciała, ale wypluwała co 5 sekund...

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A wiecie wczoraj byłam u rodziców i teściów. Moi rodzice chodzą noszą lulaja szynka a tesciowie jak zobaczyli ze go też noszę chwile to od razu tekst "no lulaj i nos to się nauczy zobaczysz"... A wy jak nosicie czy do łóżka kladziecie i tyle? Jak tu nie ponosić własnego dzidziusia...
ja noszę jak płaczę, usypiać na szczęście nie muszę nosząc, ale jakby trzeba było to bym cały dzień nosiła a teściom nic do tego
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:18   #532
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Zochan odsypia noc :cwaniak: a ja się moczę w wannie, domowe mini spa
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A wiecie wczoraj byłam u rodziców i teściów. Moi rodzice chodzą noszą lulaja szynka a tesciowie jak zobaczyli ze go też noszę chwile to od razu tekst "no lulaj i nos to się nauczy zobaczysz"... A wy jak nosicie czy do łóżka kladziecie i tyle? Jak tu nie ponosić własnego dzidziusia...
Jak ostatnio byłam u teściów, to jeszcze nie zdążyłam położyć fotelika na ziemi żeby buty zdjąć, a już zaczęło się pouczanie co do lulania, bujania i noszenia
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ale Ci Zosia dała popalić ale ta kąpiel mi też chodzi po głowie i jak mówisz, że jej się podobało to ja chyba też z Igą spróbuję



i tak długo wytrzymałaś bez smoczka
chociaż ja w nocy miałam ochotę go wyrzucić przez okno bo niby go chciała, ale wypluwała co 5 sekund...



ja noszę jak płaczę, usypiać na szczęście nie muszę nosząc, ale jakby trzeba było to bym cały dzień nosiła a teściom nic do tego
Spróbuj, jest super muszę częściej tak robić
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:19   #533
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja tam noszę i lulam. Moje dziecko chce bliskości i tyle nikt mi nie bedzie mowil co robic.
Moja jedna babcia nawet delikatnie hustac w wozku mi nie pozolila hahaha no hollou a na spacerze to wozek ma lewitowac na wertepach?

Moje dziecie wrocilo do pobudek co 3 godziny. Koniec spania po 6 godzin

I zielone kupy przeszly!!! jak cos sie pojawi to pedze do lekarza
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:38   #534
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej,
muszę się pochwalić, że powoli opanowuję dziecko
Dzisiaj spał od około 20 do 2, potem godzina na karmienie, przewijanie i usypianie, kolejna pobudka o 4 i 5. Od 5 nie chciał spać, więc go wzięłam do naszego łóżka i dałam pierś na leżąco. Zasnął przy piersi i wstał o 7.45.
Teraz śpi od pół godziny i mam nadzieję, że pośpi.


Cytat:
Napisane przez JoaMro Pokaż wiadomość
A my dziś kończymy 2 miesiące.

Ale niezbyt radośnie kończyny. Moje dziecko, do tej pory cud miód od poniedziałku wariuje. Tzn wygląda to tak, jakby najmniejszy impuls (którego ja nie jestem w stanie przewidzieć) wywoływał u niego histerię. Wczoraj była kulminacja. Mam nadzieję, bo jak bedzie jeszcze gorzej to ja się rzucę przez okno chyba (mieszkam na parterze jakby co ;P). Więc tak, wczoraj wpadł w histerię po odbiciu, po pierdnięciu, po zrobieniu kupy, po odwróceniu z brzuszka na plecki, przy ubieraniu. Ale to nie jest taki płacz zwykły, to jest taki płacz jakby on był tym przerażony! Ja już ryczę razem z nim, wczoraj jak mnie mama zaobaczyła, to chciała mnie do psychiatry zabrać, szczególnie, że akurat przy niej mały był w miarę spokojny i ona myśli, że wyolbrzymiam. Szczęśliwie mąż widział parę takich wybuchów, więc wie, że to prawda, choć za kazdym razem szczerze zdziwiony pyta, czy "on już tak robił". No robił.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Acha i jeszcze zapomniałam się pożalić, a to w sumie najbardziej mi spędza sen z powiek. Zaczął być bardzo niespokojny przy jedzeniu. Szczególnie rano. Macha rączkami, drapie, uderza, puszcza, płacze po 5 minutach ssania. I przyrósł mi bardzo słabo przez ostatni tydzień ;/ A byłam taka dumna z siebie, że tak dobrze mi idzie kp. I tak bardzo nie chciałabym przerywać tego...
Tak zachowywał się mój syn od około 3 tygodni. Jakieś piski i wrzaski z byle powodu. Do tego kłopoty ze snem - godzina usypiania i 10-15 minut snu. Na początku byłam przerażona, że coś mu się złego dzieje, teraz już się do tego przyzwyczaiłam, a i krzyki zdarzają się rzadziej - tylko gdy coś go porządnie wkurzy, albo budzi się ze złego snu. Konsultowałam to z pediatrą i ona nie zauważyła żadnej nieprawidłowości. Spytała tylko, czy miałam dużo stresów w ciąży.
Mały też tak mi piszczał w szpitalu po urodzeniu, i tam też oglądało go przez te 5 dni pobytu kilku pediatrów i nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości.


Może to kolejny skok rozwojowy?


Co do karmienie - mój też tak robi, gdy się czymś zdenerwuje (staram się, żeby nic go nie rozpraszało przy karmieniu) albo gdy trzeba go odbić.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:48   #535
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Mamuska29 pisałaś kilka dni temu o chrzcinach Kubusia, pytaliście może Księdza ile sobie życzy za chrzest w kościele? Ja właśnie nie wiem ile uszykować...
Hej. Myśmy dali 100 zł. U nas się daje ile się uważa..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:49   #536
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dziewczyny kupiłam po wyjściu ze szpitala puszkę mm bo balam się ze nie dam rady KP z powodu bólu piersi i sutkow i jeszcze położne i lekarz mi powiedzieli ze malutki chudzienki i można do troskę podtuczyc. Mm dałam raz i a na op. jest napisane że ważne 3 tyg po otwarciu. W ten czwartek mija te 3 tyg i ja bym wywalila a TŻ i mama mówią ze nic temu mleku się nie stanie... Jakie jest wasze zdanie?
Dodam że mm to ta największą puszka bo małych nie bylo;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:55   #537
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej,
muszę się pochwalić, że powoli opanowuję dziecko
Dzisiaj spał od około 20 do 2, potem godzina na karmienie, przewijanie i usypianie, kolejna pobudka o 4 i 5. Od 5 nie chciał spać, więc go wzięłam do naszego łóżka i dałam pierś na leżąco. Zasnął przy piersi i wstał o 7.45.
Teraz śpi od pół godziny i mam nadzieję, że pośpi.



Tak zachowywał się mój syn od około 3 tygodni. Jakieś piski i wrzaski z byle powodu. Do tego kłopoty ze snem - godzina usypiania i 10-15 minut snu. Na początku byłam przerażona, że coś mu się złego dzieje, teraz już się do tego przyzwyczaiłam, a i krzyki zdarzają się rzadziej - tylko gdy coś go porządnie wkurzy, albo budzi się ze złego snu. Konsultowałam to z pediatrą i ona nie zauważyła żadnej nieprawidłowości. Spytała tylko, czy miałam dużo stresów w ciąży.
Mały też tak mi piszczał w szpitalu po urodzeniu, i tam też oglądało go przez te 5 dni pobytu kilku pediatrów i nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości.


Może to kolejny skok rozwojowy?


Co do karmienie - mój też tak robi, gdy się czymś zdenerwuje (staram się, żeby nic go nie rozpraszało przy karmieniu) albo gdy trzeba go odbić.
No to super teraz bedzie tylko lepiej
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam po wyjściu ze szpitala puszkę mm bo balam się ze nie dam rady KP z powodu bólu piersi i sutkow i jeszcze położne i lekarz mi powiedzieli ze malutki chudzienki i można do troskę podtuczyc. Mm dałam raz i a na op. jest napisane że ważne 3 tyg po otwarciu. W ten czwartek mija te 3 tyg i ja bym wywalila a TŻ i mama mówią ze nic temu mleku się nie stanie... Jakie jest wasze zdanie?
Dodam że mm to ta największą puszka bo małych nie bylo;/
Ja wywalilam po 4 tygodniach, tak bylo napisane na puszcze. W sumie nie wywalilam a posypuje tym chrupki psicy hahaha
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:56   #538
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

I pies zjada? Heh
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:03   #539
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam po wyjściu ze szpitala puszkę mm bo balam się ze nie dam rady KP z powodu bólu piersi i sutkow i jeszcze położne i lekarz mi powiedzieli ze malutki chudzienki i można do troskę podtuczyc. Mm dałam raz i a na op. jest napisane że ważne 3 tyg po otwarciu. W ten czwartek mija te 3 tyg i ja bym wywalila a TŻ i mama mówią ze nic temu mleku się nie stanie... Jakie jest wasze zdanie?
Dodam że mm to ta największą puszka bo małych nie bylo;/
Zrob wafla na tym mleku. DZiecku bym nie dala
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:08   #540
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

W sensie jak wafla? Ja też się bym bała dac młodemu. Poza tym z KP nie mam problemu
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.