Med Shape - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 16:51   #1
kaatarzyyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1

Med Shape


Hej,
chciałam zasięgnąc porady czy któraś z Was spotkała sie z zabiegiem przy użyciu MedShape'a? Ponoć świetnie usuwa celullit ale zabiegi są dość drogie... dlatego byłabym wdzięczna za jakąkolwiek opinie
kaatarzyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:39   #2
paplyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Med Shape

Ja przed wakacjami zafundowałam sobie serię tych zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Cellulit zniknął, a próbowałam już wielu sposobów na pozbycie się tego dziadostwa od wklepywania balsamów przez masaże po owijanie się folią. Ja już po jednym Med Shape widziałam efekty skóra była gładziutka i przyjemna w dotyku. A na wakacjach nawet mój chłopak zauważył, że mam gładką i jędrną skórę. Fakt zabiegi w wielu gabinetach są dość drogie, ja jeździłam z Łodzi do Pabianic do gabinetu masażu pani Krystyny Bartoszek, bo się bardziej opłacało, nawet jak doliczyłam koszty dojazdu, od razu wykupiłam pakiet 10 zabiegów i dostałam naprawdę dużą zniżkę. A podobno przy użyciu innych głowic dobrze sprawdza się też a jako zabieg liftingujący skórę twarzy i szyi... może w przyszłości się skuszę
paplyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:53   #3
arni70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Med Shape

Ja właśnie robię sobie Med-shape brzuch - bo po dzieciach mam okropny. (skóra mi się naciągła i wisi mino że jestem szczupła )
Byłam już nawet na konsultacji w k-cach i nawet w Ostrawie (Czechy) żeby zrobić sobie go operacyjnie - ale po prostu bałam się bólu i za długi czas rekonwalescencji. Jako że jestem z południa Polski to do W-wy nie bardzo mi się chciało jeździć więc znalazłam nowy gabinet w Żorach - który ma tą maszynę. Jestem już po 4 zabiegach jutro idę na 5 i muszę powiedzieć że widzę różnicę. Nawet moja córka mi powiedziała, że mój brzuszek jest taki bardziej zwarty. Zobaczę, jaki będzie efekt końcowy - ale na ten moment jest naprawdę dobrze. Jeżeli będzie oki to zrobię sobie twarz, bo ta babka w Żorach jest bardzo fajna - zaangażowana i szczera bez ściemy i to mi się podoba. Sama jak dotykam sobie brzuch to ta skóra już mi tak mocno nie wisi i jak robię te zabiegi to ta głowica już mi tak mocno nie wsysa tej skóry. liczę bardzo na te zabiegi.
arni70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:32   #4
Fshmod
Przyczajenie
 
Avatar Fshmod
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Med Shape

czy moglby wyrazic opinie jakis staly uzytkownik forum a nie osoby zbanowene lub majace 1 post napisany..?
mnie takze interesuje ten zabieg ale czy warto?
__________________
http://fshmod.blogspot.com/
Fshmod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 15:50   #5
anna_sikorska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Med Shape

Byłam na zabiegach. Po ciąży został mi problem z brzuchem przede wszystkim. Wykupiłam 6 zabiegów i byłam bardzo zadowolona, potem dokupiłam jeszcze 4, żeby skorzystać z promocji w serii i jestem naprawdę mile zaskoczona. Teraz raz na miesiąc, dwa (jak mam czas) robię sobie zabieg przypominający i czasem bańkę chińską w domu i nawet mąż powiedział, że mam lepszy brzuch jak przed ciążą więc chyba to najlepszy komplement! Polecam
anna_sikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:21   #6
monikastoch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Med Shape

Witam, Medshape jako zabieg antycellulitowy sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Jedyny minus to ilość zabiegów jakie musiałam wybrać - bo aż 9. no i na pierwsze efekty trzeba czekać nawet z 5 tyg od momentu rozpoczęcia serii. Potem z zabiegu na zabieg poprawa jędrności skóry jest coraz bardziej widoczna no i dodatkowo widać znaczne zmniejszenie obwodu ud. Po skończonej serii teraz regularnie co 5 tyg robie sobie zabieg przypominający i efekt się utrzymuje już jakies 5 miesięcy. Ogólnie polecam. Trzeba tylko się uzbroić w cierpliwość - minusem jest to że cała seria trwa ok 2,5 miesiąca. Ja mieszkam w Rzeszowie - tutaj nie ma gabinetu który wykonuje te zabiegi - ale znalazłam gabinet, który robi te zabiegi już za 100 zł w Kolbuszowej - czyli jakieś 30 km od Rzeszowa.
Ogólnie pollecam. w maju mam w planach jeszcze zrobić serię na brzuch - napiszę potem jakie są efekty.
monikastoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:06   #7
zofcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Med Shape

Ja robiłam zabiegi med shape w ub. roku na brzuch.... rewelacja. Skóra nabrała jędrności i super gładkości a co najważniejsze po serii 10 zabiegów obwód bioder i brzucha o cały rozmiar w dół!!!!
Teraz jestem w trakcie zabiegów na uda i pośladki i już po czwartym razie efekt zadziwiający!!!! Wszystko wraca do utraconej normy sprzed urodzenia dziecka. Polecam, polecam, zachwalam. Ja korzystam z usług w Papilio w Ząbkach k/ Warszawy. Właścicielka niezwykle sympatyczna i dzieli się swoją ogromną wiedzą na wiele tematów. Czas tam spędzony to ogromny relaks a efekty ??? SUPER!!!!klas ki:
zofcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 09:50   #8
Mmmm12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Med Shape

Absolutna strata pieniędzy. Żeruja na pragnacych cudow kobietach. Gdyby to tak dzialalo to juz wiekszosc choc troche majetnych nie mialaby celulitu a tak nie jest. Sprawdzilam na sobie - zero efektow, a jestem szczupla, uprawiajaca sport osoba. Traktuje to jednak jako terapie psychologiczna - wyleczylam sie z tego typu zabiegow
Mmmm12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 21:17   #9
predyspozycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Med Shape

Hej dziewczyny!!!
Czy jest tu jakaś nowa osoba, która robiła zabieg medshape? Ja jestem po pierwszym zabiegu i bardzo mi się podobało!!!
predyspozycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 22:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.