potrafiszschudnac i vivalavita - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 11:48   #1
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133

potrafiszschudnac i vivalavita


Hej

Czy któraś z Was korzystała z oferowanej przez portal potrafiszschudnac.pl diety online? Działa podobnie jak Vitalia. Zastanawiam się nad zakupem, szukam opinii ale bezskutecznie.

Drugie pytanie o vivalavita. Tam można wygenerować pierwszy m-c za darmo (co niestety ze względów technicznych mi się nie udaje, ale obiecano mi rozwiązać ten problem).

Wiem, że może dieta online to nie jest jakieś rewelacyjne rozwiązanie, ale wiem, że i takie w połączeniu z ćwiczeniami mogą przynieść efekty. Kiedyś miałam do czynienia z Vitalią, jednak szukam czegoś tańszego tym razem...

Czy któraś z Was korzystała? jakie przemyślenia? Jakie opinie? Jakie efekty przede wszystkim?
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 09:59   #2
pacika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 69
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Hej, od miesiąca jestem na diecie z potrafiszschudnac (czas diety 3 m-ce, ustaliłam tempo chudnięcia na 3-4 kg miesięcznie). Nie schudłam ani grama, ani cm mniej w obwodach. Dopasowano mi dietę 1200kcal, bo średnio u mnie z ćwiczeniami. Trzymam się diety restrykcyjnie, nawet mimo złego samopoczucia w pierwszych dniach.
MINUSY:
- średnio działająca opcja powiadomień o posiłku przez sms, spodziewałam się, że smsem przyjdzie info, co mam zjeść, a tu info: zjedz śniadanie. Nie mówiąc o tym, że najpierw nie przychodziły wcale, a potem trzy o tej samej treści pod rząd
- Bardzo myląca jest funkcja "anioł stróż" - myślałam, ze jest to wsparcie fachowca, a okazało się, że to wskazana bliska osoba ma otrzymywać info o postępach jako dodatkowy motywator.
- monotematyczność, np w pierwszym tygodniu non stop brokuły i kalafior, w drugim ser biały, w trzecim jaglanka, a można było to bardziej sensownie poukładać
- posiłek typu kromka wasy na śniadanie uważam za porażkę, choć nigdy nie jadłam dużo
- odpowiedź na moje pytanie, czemu nie mam efektów po miesiącu - w stylu: to niemożliwe

PLUSY:
- wprowadziłam do jadłospisu więcej warzyw i soków warzywnych

Trzy lata temu byłam na diecie z vitalii - po miesiącu były bardzo widoczne efekty, był wybór posiłku (jeśli czegoś nie lubisz, możesz zmienić). Żałuję, że teraz szkoda mi było kasy i poleciałam na tańszą alternatywę.
Vivalavita nie znam.

Chyba lepiej przeprosić się z Chodakowską ;-)
pacika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:59   #3
Anette_Warsaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Nie polecam. Jestem wegetarianką, ale chciałam spróbować diety wegańskiej. Wypełniłam ankietę z preferencjami żywieniowymi i zaznaczyłam opcję wegańską. Jakież było moje zdziwienie kiedy otrzymałam jadłospis z grzankami z szynką, kaszą z indykiem...to jest "maszyna", w dodatku zepsuta.
Anette_Warsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 14:00   #4
monba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

o tych dwóch stronach nie słyszałam, ale o vitalii tak, wiem, że jest coś podobnego do tego - bioportal - akurat tam to sobie korzystam z opcji porównywania różnych produktów spożywczych, z opcji diety jeszcze nie korzystałam
monba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:59   #5
agastrzelec
Przyczajenie
 
Avatar agastrzelec
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Holandia- Purmerend
Wiadomości: 11
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Zakupiłam tą diete przyszedł mi jadłospis i lista zakupów produkty nie do zdobycia mieszkam za granicą ( chleb 10 odmian, amaratus, kiełki fasoli mung to tylko mała cząstka) napisałam im o tym wypisałam produkty które nie moge zdobyć następne menu i lista zakupów porażka produkty inne ale tez problem ze zdobyciem ....anioł stróż ...haha chyba ten w niebie
agastrzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 08:42   #6
jola12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 75
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Dlatego vitalia jest fajna, proste składniki, do kupienia w każdym sklepie, dbają o to, żeby jedzenie się nie marnowało.A co najwazniejsze- nie chodzę głodna i chudnę! Dla mnie bomba
jola12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:19   #7
malanna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Ja miałam dietę w potrafiszschudnac i byłam zadowolona. Faktycznie, trochę za dużo składników i potraw, ale napisałam maila i szybko zmienili tak jak chcialam. Superkontaktowa jest dietetyczka Iwona, ktora poradzila mi w paru sprawach
Genialne są smsy, które przypominają o jedzeniu. Schudłam u nich około 12 kilo w niecałe 3 miesiące. Ale co wazniejsze nauczylam sie regularnie gotowac zgodnie z planem, jem w miare regularnie i nie przybieram
Gdzieś na facebooku widziałam ich wpis z pania, ktora schudla z nimi 30 kilo w pol roku szczerze mowiac nie wydaje mi sie to niemozliwe
w sumie polacam
malanna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 09:22   #8
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

A jaki jest koszt tych diet, mniejszy niż konsultacji u dietetyka?
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 08:25   #9
malanna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: potrafiszschudnac i vivalavita

Wiesz co, koszt jest na pewno mniejszy niz wisyta u dietetyka. Nie pamietam juz ile placilam za pottrfiszschudnac, ale to byly niewielkie pieniądze. Tylko musisz pamiętać, że musisz jeśc to, co Ci wskażą - a to już kosztuje Choć u mnie nie byly to jakieś większe pieniądze niż te, które na codzien wydaje na jedzenie.
Tu masz link do cennika na potrafiszschudnac: https://potrafiszschudnac.pl/moje-konto/pakiet/

Trzymam kciuki
malanna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-28 09:25:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.