Sprawa Oscar'a Pistorius'a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 11:36   #1
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290

Sprawa Oscar'a Pistorius'a


Co sądzicie o jego sprawie? Wierzycie mu? Bo jak dla mnie to jego wersja nie trzyma się kupy ani trochę. Chciałam poznać Waszą opinię.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:02   #2
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Moja opinia jest taka, że od wydawania wyroków jest sąd, To będzie jednak trudna sprawa do rozstrzygnięcia, wiele osób już wydało na niego wyrok, ale co się tam wydarzyło wie tylko on sam. Prawda i tak wyjdzie na jaw.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:05   #3
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Błagam admina/moderatora o popraw'ę nazw'y temat'u

Sprawa jest ciekawa, ale poczekam na ostateczne werdykty, bo tak to można stworzyć kilka bardzo ciekawych historii godnych ekranizacji
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:08   #4
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Błagam admina/moderatora o popraw'ę nazw'y temat'u

Sprawa jest ciekawa, ale poczekam na ostateczne werdykty, bo tak to można stworzyć kilka bardzo ciekawych historii godnych ekranizacji
Mi się wydaje, że szybciej się wezmą za ekranizację historii Armstronga
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:15   #5
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

A mnie ta sprawa ciut kojarzy się z O.J Simpsonem. Tu finał pewnie będzie taki sam.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:19   #6
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
A mnie ta sprawa ciut kojarzy się z O.J Simpsonem. Tu finał pewnie będzie taki sam.
Z tego co kojarzę to on i tak siedzi teraz w więzieniu
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:23   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to on i tak siedzi teraz w więzieniu
za napad i porwanie a jeszcze wczesniej miał jakieś incydenty z włamaniem.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 12:52   #8
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

a jaka jest ta oficjalna wersja? Że wziął ją za włamywacza?
Mi go troszkę szkoda, młody, piękny i bogaty (czyli sytuacja, o jakiej marzy chyba większość ludzi..? ;-)), i taka historia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:58   #9
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Sąd może wydać wyrok, ale to się wcale nie musi równać wersji prawdziwej. Kasę ma, na prawników go stać, więc moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo, że wyrok będzie pomyślny dla niego.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:03   #10
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Dla mnie frapujące jest, że po wstaniu z łóżka nie zlokalizował swojej narzeczonej, obok której miał zasnąć...
Wobec tego, istotny wydaje się być wpływ nieznanej, jak dotąd, substancji wprowadzonej do organizmu.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:08   #11
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Przypomniała mi się także sprawa Jedrzejczak Spowodowała wypadek w którym zginął jej brat, niestety nie wiem jaki zapadł wyrok w tej sprawie. Ale pewnie dostała wyrok w zawiasach.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 13:16   #12
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a jaka jest ta oficjalna wersja? Że wziął ją za włamywacza?
Mi go troszkę szkoda, młody, piękny i bogaty (czyli sytuacja, o jakiej marzy chyba większość ludzi..? ;-)), i taka historia.
teraz chyba wersja trochę się zmieniła, bo początkowo mówił, że nie miał protez, później okazało się, że były. Poza tym i tak i siak jakiś wyrok w tej sprawie będzie, bo wg sędziego strzały były wymierzone tak żeby od razu zabić domniemanego złodzieja. No i sąsiedzi ponoć zeznali, że często były tam awantury, bo jemu właćzał się agresor. Może to i przez testosteron [bo chyba juz podali, co to było].

A Otylia dostała chyba zawiasy.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:26   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

ja słyszalam, że wstał, poszedł na balkon (bez protez) usłyszał hałas (wystraszył się, bo był bez protez), wrócił do łóżka, protezy zalożył, i usłyszał hałas z łazienki. Jakoś tak. Potem strzały i zorientowanie się, że jej nie było w łóżku.
Dla mnie dziwne bardzo w każdym razie to jest to, że ktoś podejrzewa, że ma w domu być może włamywacza i w 1 kolejności nie sprawdza, gdzie jest jego połówka (czyli nie zainteresował się w 1kolejności, czy jego dziewczyna śpi obok).
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:33   #14
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Czy ktoś, wiedząc, że nie jest w domu sam i słysząc odgłosy w łazience, pierwsze co myśli to, że to włamywacz? Czy faktycznie mógł nie zauważyć, że jej nie ma w łóżku? Albo czy ktoś, kto się włamuje do domu z zamiarem rabunku czy morderstwa zamyka się w łazience? Ciężko mi w to uwierzyć. Chociaż, jeśli jakimś cudem jego wersja jest prawdziwa to musi się czuć okropnie.

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Błagam admina/moderatora o popraw'ę nazw'y temat'u
Chodzi o te ' ? Właśnie nie byłam pewna i wychodzi na to, że jednak napisałam źle. Mogę to jakoś poprawić czy teraz tylko administrator?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Sprawa jest ciekawa, ale poczekam na ostateczne werdykty, bo tak to można stworzyć kilka bardzo ciekawych historii godnych ekranizacji
Nawet nie zdziwię się, jeśli faktycznie coś nakręcą :P.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:43   #15
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Nie wiem jak dokładnie wymawia się nazwisko, więc nie mogę dać sobie uciąć ręki, ale w przypadku Oscara bez apostrofu Nie wiem czy możesz poprawić nazwę tematu tak, by wyświetlała się potem poprawnie Jak ktoś ma pewność to sama byłabym wdzięczna za informację, bo staram się poprawić to jak piszę
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 13:45   #16
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Dla mnie frapujące jest, że po wstaniu z łóżka nie zlokalizował swojej narzeczonej, obok której miał zasnąć...
Wobec tego, istotny wydaje się być wpływ nieznanej, jak dotąd, substancji wprowadzonej do organizmu.

to pierwsze o czym pomyślałam...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 14:45   #17
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nie wiem jak dokładnie wymawia się nazwisko, więc nie mogę dać sobie uciąć ręki, ale w przypadku Oscara bez apostrofu Nie wiem czy możesz poprawić nazwę tematu tak, by wyświetlała się potem poprawnie Jak ktoś ma pewność to sama byłabym wdzięczna za informację, bo staram się poprawić to jak piszę
Wydaje mi się, że apostrof to tylko po samogłosce, ale nie mam na to żadnego źródła, tak intuicyjnie bym zrobiła.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 14:47   #18
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:00   #19
Ines_Ines
Raczkowanie
 
Avatar Ines_Ines
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 290
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Chyba już nie można zmienić tematu, albo ja jestem ślepa i nie widzę, gdzie kliknąć.
__________________
Bloguję:
http://szczyptapieprzu.blogspot.com/


Blogi o związkach i seksie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:18   #20
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Ines_Ines Pokaż wiadomość
Albo czy ktoś, kto się włamuje do domu z zamiarem rabunku czy morderstwa zamyka się w łazience?
Domniemany włamywacz nie zamknął się w łazience, tylko miał wejść do domu przez okno w tym pomieszczeniu Taką wersję zeznań Pistoriusa słyszałam w mediach.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:23   #21
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja słyszalam, że wstał, poszedł na balkon (bez protez) usłyszał hałas (wystraszył się, bo był bez protez), wrócił do łóżka, protezy zalożył, i usłyszał hałas z łazienki. Jakoś tak. Potem strzały i zorientowanie się, że jej nie było w łóżku.
Dla mnie dziwne bardzo w każdym razie to jest to, że ktoś podejrzewa, że ma w domu być może włamywacza i w 1 kolejności nie sprawdza, gdzie jest jego połówka (czyli nie zainteresował się w 1kolejności, czy jego dziewczyna śpi obok).
Słyszałam taką samą wersję. Właśnie nie sprawdził czy dziewczyna dalej śpi. Dziwne
Cytat:
Napisane przez Ines_Ines Pokaż wiadomość
Chyba już nie można zmienić tematu, albo ja jestem ślepa i nie widzę, gdzie kliknąć.
Tylko moderator może zmienić tytuł.

On podobno tłumaczył się tym, że mieszka w niebezpiecznej dzielnicy i wcześniej ktoś mu groził, dlatego pierwsze o czym pomyślał, że to włamywacz.
Ale ja mu nie wierzę
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:27   #22
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Mi też się to wydaje dziwne..
Mieszkam z TŻtem i jak w nocy cokolwiek usłyszę, to pierwsze co, to patrzę, gdzie on jest, bo pierwsza myśl, to: poszedł do łazienki na siku, albo do kuchni się napić czegoś. A nie zakładam od razu, że to włamywacz i na dodatek przez ZAMKNIĘTE drzwi do niego strzelam (nie wiedząc, kto tam jest..).

Ale znając życie dostanie zawiasy, albo uniewinnią go, bo tak to jest w takich sprawach.

Tak samo, jak wspomniana tu Otylia, również dostała tylko zawiasy, gdzie zwykły szary Kowalski dostałby wyrok Bo nie oszukujmy się, to ona była 100% winna temu wypadkowi..
Jasne, żal mi jej, bo musiała przejść piekło i pewnie do końca życia będzie je przechodzić, żyjąc z myślą, że zabiła własnego brata.
No ale nie oszukujmy się, była kierowcą, jako kierowca powinna wiedzieć, kiedy można wyprzedzać, a kiedy nie.
Czasem są takie warunki na drodze, że trzeba kilka km jechać za kimś no i cóż, mówi się trudno i się tak jedzie.

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2013-02-23 o 15:28
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:45   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Też mnie to dziwi, nam kiedyś obraz spadł na głowę jak spaliśmy - myślałam że dom sie bawi, pierwsze co krzyczałam to przekleństwo, a potem jego imię więc dziwne że kobiety nie szukał.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:06   #24
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Szczerze, nawet jak by to był włamywacz, to i tak z facetem musi być coś teges, że strzela do człowieka bez ostrzeżenia. Ok, ewentualnie w nogę, rękę :P a nie w głowę/klatkę piersiową. Wiem, drzwi były zamknięte, ale skoro łazienka miała taki metraż, że nie sposób nie trafić, to sorry.
Nawet gdyby to był włamywacz, czy to jest jakieś usprawiedliwienie?

No a tłumaczenie: zasypiam u boku ukochanej, budzę się w nocy, jej nie ma, w łazience ktoś siedzi - kto to? pewnie włamywacz...
Plus awantury i policja.
Śmierdzi mi to wszystko.

No ale zobaczymy jak się sprawa potoczy.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:14   #25
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cała sprawa jest bardzo dziwna. Po pierwsze, niby się wystraszył włamywacza, ale w ogóle mu do głowy nie przyszło, że jak był na tym balkonie to ona mogła to wc iść ? Przecież to byłoby najbardziej logiczne wyjaśnienie po usłyszeniu z łazienki jakiś odgłosów. Po drugie, człowiek oddaje cztery strzały (a pomieszczenie to była klitka) bez jakiegokolwiek zawahania, zastanowienia się. Musiał sobie zdawać sprawę, że ktokolwiek tam jest to nie ma szans na przeżycie po tym. Jeśli to faktycznie była felerna pomyłka to facet i tak musiał mieć jakieś zaburzenia psychiczne, bo to normalne nie jest.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:20   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Cała sprawa jest bardzo dziwna. Po pierwsze, niby się wystraszył włamywacza, ale w ogóle mu do głowy nie przyszło, że jak był na tym balkonie to ona mogła to wc iść ? Przecież to byłoby najbardziej logiczne wyjaśnienie po usłyszeniu z łazienki jakiś odgłosów. Po drugie, człowiek oddaje cztery strzały (a pomieszczenie to była klitka) bez jakiegokolwiek zawahania, zastanowienia się. Musiał sobie zdawać sprawę, że ktokolwiek tam jest to nie ma szans na przeżycie po tym. Jeśli to faktycznie była felerna pomyłka to facet i tak musiał mieć jakieś zaburzenia psychiczne, bo to normalne nie jest.
Niekoniecznie. Jeżeli naprawdę był pewien, że ona jest w łóżku, wyszła do wc po cichu, to mógł być pewien, że ktoś obcy znalazł się w łazience (wszedł przez okno). Sprawa jest dziwna, ale jego wina nie jest wcale taka pewna. Mnie się kilka razy zdarzyło myśleć, że TŻ jest w łóżku, a tu zonk - nie ma go lub że go już nie ma w domu, bo siedział cicho w pokoju. Jeżeli facet miał obsesję na punkcie napadu, tego, że ktoś się włamie, to mogło to zaburzyć jego zdrowy osąd. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnią powołani przez sąd biegli.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:22   #27
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

tak jak by ta sprawa była jakaś nadzwyczajna - na świecie jest pewnie z tysiąc podobnych sytuacji każdego dnia.

ale wracając do tematu - tak jak większość z Was pisze - bardzo dziwne, że gość nie lokalizuje wpierw swojej dziewczyny tylko zaczyna walczyć z domniemanym włamywaczem.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:24   #28
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

wina jest na pewno, przecież zabił ją. Pytanie tylko czy to faktycznie była feralna pomyłka czy morderstwo z premedytacją?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:31   #29
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Szczerze, nawet jak by to był włamywacz, to i tak z facetem musi być coś teges, że strzela do człowieka bez ostrzeżenia. Ok, ewentualnie w nogę, rękę :P a nie w głowę/klatkę piersiową. Wiem, drzwi były zamknięte, ale skoro łazienka miała taki metraż, że nie sposób nie trafić, to sorry.
Nawet gdyby to był włamywacz, czy to jest jakieś usprawiedliwienie?

No a tłumaczenie: zasypiam u boku ukochanej, budzę się w nocy, jej nie ma, w łazience ktoś siedzi - kto to? pewnie włamywacz...
Plus awantury i policja.
Śmierdzi mi to wszystko.

No ale zobaczymy jak się sprawa potoczy.
Cała sprawa mi śmierdzi tak samo jak wam ale jeśli chodzi o pogrubione to się nie zgodzę. Kiedy jest włamywacz (rabuś czy morderca? a może gwałciciel? a może mnie porwie i sprzeda i kto mnie uwolni jak nie jestem córką Liama Neesona?) to nie kombinuję żeby w łokieć i kolanko tylko tak, żeby go unieszkodliwić.
Tak samo nie będę się zastanawiać czy człowiek, który mnie napada przypadkiem nie ma problemów z sercem albo rozrusznika jak używam paralizatora.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:38   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sprawa Oscar'a Pistorius'a

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
wina jest na pewno, przecież zabił ją. Pytanie tylko czy to faktycznie była feralna pomyłka czy morderstwo z premedytacją?
Dokładnie - może zostać skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 23:59:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.