Essence cz. VII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 16:30   #4351
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. VII

W Chorzowie Natura wzbogaciła się o drugą szafę Essence

A oprócz tego mają Catrice ^^ Szafy nie są jeszcze w pełni wyposażone, ale już spędziłam przy nich dobre 15 minut i 40zł Generalnie Natura w Chorzowie pobiła katowicką.

Szukałam w wyszukiwarce tej informacji, żeby się nie powtarzać, ale nie znalazłam, dlatego dzielę się z Wami tym dzisiajszym odkryciem
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:36   #4352
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jeszcze będziemy podskakiwać w wątku z niecierpliwości, zobaczycie A pieniędzy na nowości "pójdzie" więcej niż na limitki
No wlasnie ja czuje, ze wlasnie skonczyly im sie pomysly na limitowanki fajne to teraz tymi nowosciami napelniaja kieszen. Powymieniaja najfajniejsze produkty, czesciowe je pozastepuja innymi, a my nieznajac jakosci nowosci bedziemy tak probowac roznych wariantow i kupowac coraz to wiecej rzeczy, ktore wcale czasem nie beda nam potrzebne . Chociaz i tak mam nadzieje, ze nowosci beda fajniejsze niz to co jest, albo chociaz na tym samym poziomie, bo np. nowymi rozami jestem kompletnie niepocieszona
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:40   #4353
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą ale tak jak ktoś już tu pisał:
"Nigdy nie zrozumiemy taktyki marketingowej Natury i Essence".
To ja i moja złota myśl
Taka prawda. zastanawia mnie wycofanie np. jednego odcienia błyszczyka. Ciekawe ile kasy wsadza w przemeblowanie teraz.

Rozumiem rozwój, ale niektóre rzeczy wywalają bez sensu. szkoda gadać, ale to tak zawsze jest. Wydaje mi się, ze na miejsce metal glam wskoczą linery żelowe


---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jeszcze będziemy podskakiwać w wątku z niecierpliwości, zobaczycie A pieniędzy na nowości "pójdzie" więcej niż na limitki
Możliwe, ale jakoś zbytnio się nie napalam, bo potem znowu Natura albo Essence sprowadzają mnie na ziemię. Niektóre nowe rzeczy, które są w zastępstwie są o wiele gorszej jakości.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:40   #4354
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
W Chorzowie Natura wzbogaciła się o drugą szafę Essence

A oprócz tego mają Catrice ^^ Szafy nie są jeszcze w pełni wyposażone, ale już spędziłam przy nich dobre 15 minut i 40zł Generalnie Natura w Chorzowie pobiła katowicką.

Szukałam w wyszukiwarce tej informacji, żeby się nie powtarzać, ale nie znalazłam, dlatego dzielę się z Wami tym dzisiajszym odkryciem
Info o drugiej szafie jest wstawiane przez Em do pierwszego postu więc właśnie przyczyniłaś się właśnie do rozwoju wątku.
I do mojego ślinienia się z zazdrości - dlaczego ciągle brak Catrice na północy?


Co do wycofanych i wymienionych już produktów - co Waszym zdaniem jest najnajnajwiększą wtopą? AOH i jego następca? Róże?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-02-03 o 16:42
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:41   #4355
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No wlasnie ja czuje, ze wlasnie skonczyly im sie pomysly na limitowanki fajne to teraz tymi nowosciami napelniaja kieszen. Powymieniaja najfajniejsze produkty, czesciowe je pozastepuja innymi, a my nieznajac jakosci nowosci bedziemy tak probowac roznych wariantow i kupowac coraz to wiecej rzeczy, ktore wcale czasem nie beda nam potrzebne . Chociaz i tak mam nadzieje, ze nowosci beda fajniejsze niz to co jest, albo chociaz na tym samym poziomie, bo np. nowymi rozami jestem kompletnie niepocieszona
Racja, racja Po ostatnich limitkach widać, że to może tak być
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:52   #4356
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Dzisiaj dokupilam 2 kredeczki (13&14 z Kajali) no i czailam się na te MetalGlamy ale ; granatów mam za dużo, w turkusie wyglądam strasznie, fioletowy liner ze swatchy wyglada na wyblakniety i podobny jest ten z RtP, a różowy przywiezie mi kolezanka z IloveB. Wiec zaoszczedzilam 44zł

Do tego dodaje swatche : u gory 13 nightfever; na dole 14 hola, chica!

Powiedzcie mi tez jak podoba sie jakosc zdjecia bo chce reaktowowac bloga a to zdjecie z telefonu i wysylanie zdjec z tel->komp jest 100 razy szybsze niz podlaczanie kabelka do cyfrowki itd. a tak robie to przed bluetooth
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0039.jpg (94,6 KB, 135 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:05
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:12   #4357
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
W Chorzowie Natura wzbogaciła się o drugą szafę Essence

A oprócz tego mają Catrice ^^ Szafy nie są jeszcze w pełni wyposażone, ale już spędziłam przy nich dobre 15 minut i 40zł Generalnie Natura w Chorzowie pobiła katowicką.

Szukałam w wyszukiwarce tej informacji, żeby się nie powtarzać, ale nie znalazłam, dlatego dzielę się z Wami tym dzisiajszym odkryciem
A to Catrice jest tam od niedawna? Jeśli tak to może do innych miast jeszcze zawita a w tym do łodzi ?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 19:15   #4358
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dokupilam 2 kredeczki (13&14 z Kajali) no i czailam się na te MetalGlamy ale ; granatów mam za dużo, w turkusie wyglądam strasznie, fioletowy liner ze swatchy wyglada na wyblakniety i podobny jest ten z RtP, a różowy przywiezie mi kolezanka z IloveB. Wiec zaoszczedzilam 44zł

Do tego dodaje swatche : u gory 13 nightfever; na dole 14 hola, chica!

Powiedzcie mi tez jak podoba sie jakosc zdjecia bo chce reaktowowac bloga a to zdjecie z telefonu i wysylanie zdjec z tel->komp jest 100 razy szybsze niz podlaczanie kabelka do cyfrowki itd. a tak robie to przed bluetooth
Świetne to zdjęcie, wszystko dobrze widać. Ta kredka u dołu jest chyba słabo napigmentowana
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:26   #4359
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tez jak podoba sie jakosc zdjecia bo chce reaktowowac bloga a to zdjecie z telefonu i wysylanie zdjec z tel->komp jest 100 razy szybsze niz podlaczanie kabelka do cyfrowki itd. a tak robie to przed bluetooth
Super zdjęcie Co to za telefon i jaki ma aparat? Odpisz na Off Topach
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:31   #4360
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Świetne to zdjęcie, wszystko dobrze widać. Ta kredka u dołu jest chyba słabo napigmentowana
Nie, ona ma taki kolor po prostu Uwielbiam już ten kolorek
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:43   #4361
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mnie nie będzie. Nawet nie wiem kiedy się wybiorę do Natury albo do Douglasa. Mam nadzieję, że mi nie wykupią wszystkich błystków
Ja tez dzis sie nie wyrobiłam Nie wykupcie wszystkiego przede wszystkim z Sun Club

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, jeśli wywalają tak dużo, to może i odpowiednio dużo będzie nowości?
Mam nadzieje i w sumie na to licze W ramach rekompensaty i stresu dwa razy więcej nowości proszę

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Świetne to zdjęcie, wszystko dobrze widać. Ta kredka u dołu jest chyba słabo napigmentowana
Hola Chica jest całkiem dobrze napigementowana Jakiegos "wow" moze nie ma ale nie jest źle. Jak już pisałam wcześniej na moim blogu mam nią oko pomalowane i poprawiałam te kreskę może 2 razy żeby kolor był ładnie nasycony
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:03   #4362
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Świetne to zdjęcie, wszystko dobrze widać. Ta kredka u dołu jest chyba słabo napigmentowana
Wydaje mi się, ze ona jest taka po prostu. Lila czy coś takiego. Taka delikatniejsza Ładna. Jak jutro zaliczę koło to sobie kupię

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A to Catrice jest tam od niedawna? Jeśli tak to może do innych miast jeszcze zawita a w tym do łodzi ?
Tak Ja ce. Jak przyszłaby szafa Catrcie ( zapewne do Natury w GŁ) to kochane łodzianki robimy ustawkę przy niej i opijamy sukces
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:29   #4363
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze ona jest taka po prostu. Lila czy coś takiego. Taka delikatniejsza Ładna. Jak jutro zaliczę koło to sobie kupię

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


Tak Ja ce. Jak przyszłaby szafa Catrcie ( zapewne do Natury w GŁ) to kochane łodzianki robimy ustawkę przy niej i opijamy sukces
Hola chica mi sie baaardzo podoba ze wzgl. na kolor i nazwe
a szafa Catrice wymaga opicia koniecznie !
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:38   #4364
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak Ja ce. Jak przyszłaby szafa Catrcie ( zapewne do Natury w GŁ) to kochane łodzianki robimy ustawkę przy niej i opijamy sukces
Chcę to zobaczyć
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:52   #4365
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Chcę to zobaczyć
Zapraszam. Jak tylko nam wstawią łódzkie wizażanki zapraszają wizażanki za całej Polski do opijania
Przez Was jutro pójdę po ta kredkę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:58   #4366
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VII

Już jest nowa limitka w preview w języku niemieckim, a w polskim nic nie ma
http://www.essence.eu/de/produkte/tr...d-preview.html


z nowej limitki zainteresował mnie błyszczyk zmieniajacy kolor, ale nie spodziewalam sie czzegos takiego
Cytat:
the color of the lipgloss changes from blue to pink or from yellow to fuchsia depending on your mood!!!
__________________


Edytowane przez martita666
Czas edycji: 2011-02-03 o 21:01
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:29   #4367
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Już jest nowa limitka w preview w języku niemieckim, a w polskim nic nie ma
http://www.essence.eu/de/produkte/tr...d-preview.html


z nowej limitki zainteresował mnie błyszczyk zmieniajacy kolor, ale nie spodziewalam sie czzegos takiego
od razu przypomniały mi się takie "uczuciomierze" dodawane do młodzieżowych gazet w 2 połowie lat 90tych (czyli za czasów mojej późnej podstawówki ) - dotykało się kciukiem takiego kółeczka i w zależności od temperatury ciała zmieniał się kolor kółeczka. Oczywiście im cieplejsze tym większą miłość pokazywało
Taka "technologia" wykorzystywana była też przy innych cudach, ale czy i tu o to chodzi - czas pokaże
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:57   #4368
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Niee to jest ten sam myk co w szminkach utleniających. Od razu widać że essence zerżnął pomysł z ostatnich produktów too faced i chyba urban decay też to wypuściło ale mogę się mylić co do drugiej firmy. Ostatnio widziałam recenzję właśnie tego błyszczyka z too faced i nawet na kartce zamienił się w różowy. Wystarczył kontakt z powietrzem. Przypuszczam że to samo proponuje essence bo błyszczyk który zmienia kolor zależnie od temperatury - możliwe to jest ale jeszcze o tym nie słyszałam a essence do najoryginalniejszych i twórczych firm nie należy :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:06   #4369
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VII

Kasza,musimy być z podobnego rocznika,bo doskonale pamiętam te wszystkie cuda dodawane do różnych gazetek.


Arianna
Takie szminki ma jeszcze chyba Celia.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-02-03 o 22:07
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 22:15   #4370
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

marryme21 - 83 rok
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:15   #4371
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Essence cz. VII

http://www.zeberka.pl/art.php?id=11615
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:23   #4372
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Info o drugiej szafie jest wstawiane przez Em do pierwszego postu więc właśnie przyczyniłaś się właśnie do rozwoju wątku.
I do mojego ślinienia się z zazdrości - dlaczego ciągle brak Catrice na północy?
no właśnie

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Już jest nowa limitka w preview w języku niemieckim, a w polskim nic nie ma
http://www.essence.eu/de/produkte/tr...d-preview.html


z nowej limitki zainteresował mnie błyszczyk zmieniajacy kolor, ale nie spodziewalam sie czzegos takiego
avon color trend miał takie błyszczyki
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:37   #4373
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
no właśnie



avon color trend miał takie błyszczyki
Dokładnie. Nawet go mam.
Utleniające pomadki ma też Celia, więc to nie jest ściągnięte tylko z zagranicznych kosmetyków. Z tego co wiem to Celia ma to już od dłuższego czasu. Takie myki kosmetyczne są ogólnie znane.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:37   #4374
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
od razu przypomniały mi się takie "uczuciomierze" dodawane do młodzieżowych gazet w 2 połowie lat 90tych (czyli za czasów mojej późnej podstawówki ) - dotykało się kciukiem takiego kółeczka i w zależności od temperatury ciała zmieniał się kolor kółeczka. Oczywiście im cieplejsze tym większą miłość pokazywało
Taka "technologia" wykorzystywana była też przy innych cudach, ale czy i tu o to chodzi - czas pokaże
Pamiętam te uczuciomierze i taką gazetę- Nasza Miss, tam było dużo dodatków. Ale to były czasy
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:50   #4375
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Pamiętam te uczuciomierze i taką gazetę- Nasza Miss, tam było dużo dodatków. Ale to były czasy
Ech, łezka się kręci w oku

Szkoda, że wtedy nie było u nas Essence, tylko młodziaki były skazane na kosmetyki podbierane mamom/starszym siostrom itd. O dobraniu koloru do karnacji można było pomarzyć .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:52   #4376
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
marryme21 - 83 rok
Jestem trochę młodsza.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Pamiętam te uczuciomierze i taką gazetę- Nasza Miss, tam było dużo dodatków. Ale to były czasy

Oj,były,były.
Pamiętam,że w Bravo Girl też nie żałowali tych pierdółek.
A Nasza Miss to taka mała gazetka(rozmiarowo)-dobrze pamiętam?




Dziewczyny,chyba skuszę się na pasiak z SC.
Szkoda,że nie testerów.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:57   #4377
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ech, łezka się kręci w oku

Szkoda, że wtedy nie było u nas Essence, tylko młodziaki były skazane na kosmetyki podbierane mamom/starszym siostrom itd. O dobraniu koloru do karnacji można było pomarzyć .
Mój pierwszy podklad to oczywiście puder w kremie z Under20, oczywiście pewnie był za ciemny miałam wszystkie zestawy kosmetyków z NM, były m.in. brokatowe cienie (czyli żel z brokatem), oglądałam moje skarby godzinami
I oczywiście pierwsze błyszczyki w kulce, i pierwszy dezodorant Rapp, a potem Impulse (Spice był u mnie jak relikwia, bo uwielbiałam Spicetki ) a do makijażu Miss Sporty - to było już coś!

Nastolatki mają się o wiele lepiej teraz, masz rację. My też się mamy lepiej, bo same mamy zbiory pełne Essence. Niedrogie, świetne jakościowo i w takich słodkich opakowaniach

Marryme21 tak, taka nietypowa wielkość. Z Bravo Girl pamiętam cienie na kartce, wystarczyło na kilka makijaży, jakieś tatuaże zmywalne, ozdóbki... a potem była era Twista u mnie. Miał świetną okładkę, taką grubszą i strony z historiami o największych żenadach, lol

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2011-02-04 o 00:00
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:58   #4378
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

pochwale się wam, ze dorwałam dziś pędzel o który ostatnio się pytałam - kompaktowy z Pocket beuty
cieszę sie jak głupia :P
w dodatku zapłaciłam za niego 10.99 mimo, że miał cenę 13.99
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 00:16   #4379
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jestem trochę młodsza.

Oj,były,były.
Pamiętam,że w Bravo Girl też nie żałowali tych pierdółek.
A Nasza Miss to taka mała gazetka(rozmiarowo)-dobrze pamiętam?
Dziewczyny,chyba skuszę się na pasiak z SC.
Szkoda,że nie testerów.
Bierz pasiak, nie ma co się zastanawiać
Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Mój pierwszy podklad to oczywiście puder w kremie z Under20, oczywiście pewnie był za ciemny miałam wszystkie zestawy kosmetyków z NM, były m.in. brokatowe cienie (czyli żel z brokatem), oglądałam moje skarby godzinami
I oczywiście pierwsze błyszczyki w kulce, i pierwszy dezodorant Rapp, a potem Impulse (Spice był u mnie jak relikwia, bo uwielbiałam Spicetki ) a do makijażu Miss Sporty - to było już coś!

Nastolatki mają się o wiele lepiej teraz, masz rację. My też się mamy lepiej, bo same mamy zbiory pełne Essence. Niedrogie, świetne jakościowo i w takich słodkich opakowaniach

Marryme21 tak, taka nietypowa wielkość. Z Bravo Girl pamiętam cienie na kartce, wystarczyło na kilka makijaży, jakieś tatuaże zmywalne, ozdóbki... a potem była era Twista u mnie. Miał świetną okładkę, taką grubszą i strony z historiami o największych żenadach, lol
Hm, wtedy, kiedy jeszcze sie takimi gazetkami jakkolwiek interesowałam (Bravo, Popcorn) to jeszcze nie dodawali kosmetyków, raczej właśnie gadżety typu naklejki, tatuaże itd. Naszą Miss kojarzę, bo z nudów czasem przeglądałam przy okazji wizyty u jakichś dalekich kuzynek.

A teraz to i Essence dodają gdzieniegdzie (to nic, że przeterminowane ), ktoś kiedyś wspominał, że miał coś ze starej limitki z gazetą

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
pochwale się wam, ze dorwałam dziś pędzel o który ostatnio się pytałam - kompaktowy z Pocket beuty
cieszę sie jak głupia :P
w dodatku zapłaciłam za niego 10.99 mimo, że miał cenę 13.99
A dlaczego zapłaciłaś mniej?
Czyżby w 3city były jakieś przeceny?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 00:40   #4380
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Dla mnie nie wazne jest to, ze Essence cos sciaga. Wazne, zeby bylo fajne, dobrej jakosci i tanie (co z tego, ze inne firmy juz to maja jak mnie nawet na 1/10 nie stac takiego produktu ). Ja w weekend moze przelece wszystkie drogerie z Essence i posprawdzam jak z tymi przecenami...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.