Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 13:54   #1441
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Kitka
ja bym tez nawyzywala sory,ale mogla chociaz zapytać
wyzywać nie będę, nie zniżę się do ich poziomu
ale wkurza mnie to, bo to kolejny raz, a jak pisałam do Złośliwca w tej sprawie i nawet napisałam, która wizażanka wtedy ukradła foty i że nawet mnie nawyzywała to nic, zero odzewu :/ skasowałam album włosowy. Niech się walą złodzieje jedne :P

teraz napisałam do naszej Kasi w tej sprawie, zobaczymy co mi odpowie.
Na blogu już też podpisuję wszystkie foty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:05   #1442
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dobra to nadrabiaj

u mnie dziś grad zaczął padać jak wracałam do domku
Lepszy grad niż śnieg po kostki.. Chyba..
U mnie dziś bjutasnie tylko mogłoby być 16 stopni a nie 6

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj latałam w tych botkach, bo tak zimno, tylko 8 stopni :/
Heh jak ja zazdroszczę tych butów.. Nadal nie mogę tego znieść, że nie było czarnych potem to już plułam sobie w brodę, że mogłam wziąć te szare No ale po ptokach

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a słyszałaś jak jedna wyciągała zużyte podpaski z kosza w szkolnej toalecie i potem zanosiła je do domu?
No weź przestań


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
e, my już nie nawet trudno mi powiedzieć od kiedy...
A czemu ? To takie słodkie jest i zbliżające
Mogę spytać ile jesteście razem?



Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wyzywać nie będę, nie zniżę się do ich poziomu
ale wkurza mnie to, bo to kolejny raz, a jak pisałam do Złośliwca w tej sprawie i nawet napisałam, która wizażanka wtedy ukradła foty i że nawet mnie nawyzywała to nic, zero odzewu :/ skasowałam album włosowy. Niech się walą złodzieje jedne :P

teraz napisałam do naszej Kasi w tej sprawie, zobaczymy co mi odpowie.
Na blogu już też podpisuję wszystkie foty
Trzeba było od razu do Kasi ona kobieta lepiej zrozumie powagę sytuacji

A na blogu.. może znak wodny ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:09   #1443
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Trzeba było od razu do Kasi ona kobieta lepiej zrozumie powagę sytuacji

A na blogu.. może znak wodny ?
teraz napisałam do Kasi

nie wiem jak się robi znak wodny, zrobiłam normalny - w paintcie wielki czarny napis, przez cały łeb, i tak będzie przy każdej focie.
Skończyła się litość

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że kupiłam w rossie Lirene a w innej drogerii chusteczki Daxa były po 2,50
i jeszcze kupiłam pierścionek, lakier do paznokci, maseczki z glinki do pyska, tonik też do pyska i tusz do rzęs Astora
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:11   #1444
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry blondaski
byłam w rossmanie na zakupach i wydałam stówę

dopiszę te rzeczy do swojej listy

ja dzisiaj latałam w tych botkach, bo tak zimno, tylko 8 stopni :/

kolor włosów i same włosy miodzio ale twarz już mnie nie zachwyca

ostatnia najlepsza

jakby mnie było stać na te buty to wzięłabym nawet z obcasem wysokim jak wieża Eiffla

jakaś głupia ta baba z drogerii, kopnij ją w łeb i pokaż zdjęcie pudełka



ale się wkur*wiłam znowu złodzieje walone, blokuję swoją galerię na wizażu :/ zaraz napiszę do tej dziewczyny i ją zjadę jak burą sukę, co z tego jak twarzy nie widać, mogła chociaż zapytać czy może wziąć zdjęcie :/

mogę być reklamą, ale niech mi zapłacą

dzięki kochana
wiem, że coś by się znalazło, nawet w regulaminie wizażu jest o tym napisane, żę kradzież fotek podlega karze

nie chcę wyjść na kreta czepialskiego, bo jak twarzy nie widać to czego się czepiam? ale jestem wkur*wiona no bo jakim prawem biorą te fotki?

dziewczyny pisać do moderatora a tamtą zjechać za fotkę?
pokaz co kupilas
a z ta laska ja bym napisala i do moda i do niej- no ✂✂✂✂a...
mogla chociaz podpisac ze zdjecie dziewczyny o nicku kitkulka z wizazu...chamstwo straszne.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ja tylko na chwilkę padłam się przywitać i lecę szykować się do pracy.Od rana miałam tyle spraw do załatwienia ale wszystko zrobiłamPotem Was nadrobię. Wpadłam wrzucić wam foty zakupów.
I tak zważając na duże promocje skusiłam się na inny tusz niż Lash arhitect 4D bo miał jakąś taka gęstą konsystencje i obawiałam się ze szybko zaschnie.Kupiłam wiec z Manhatana.Jeszcze go nie miałam ale ze kosztował grosze to nie było mi szkoda.
No i co do kremu Alterry to się zawiodłam ale jeszcze nie próbowałam.Wygląda na fluid w kremie choć przy próbie na ręce bardzo delikatnie się rozprowadza i super wchłania.Ma tez bardzo przyjemna konsystencje i zapach morelowy.Zaraz się zabieram za robienie m-apu to wszystko wypróbuje i zdam wam relacje.Acha no i jeszcze kupilam perłowy cien z essence.A u mnie Essence pojawil sie w rossmanie wiec moze w pl tez go wprowadza.No i sa kosmetyki z Alterry naturalne.Juz upatrzyłam sobie puder mineralny za 2.99 i kredkę perłowa co ma Snow z Nyx chyba tak się zwie ta firma
Ok lecę pod prysznic i do później.Sorry za tak długiego posta.
adzi super zakupki- a odzywke z babasu probujesz czy juz mialas?
ja czekam na ten kremik z alterry mimo wszystko ale jak pouzywasz daj znac jaki on jest...

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a słyszałaś jak jedna wyciągała zużyte podpaski z kosza w szkolnej toalecie i potem zanosiła je do domu?



napisz koniecznie



e, my już nie nawet trudno mi powiedzieć od kiedy...




chyba sobie żartujesz idę o zakład, że kilku to od ręki by brało, nawet zasmarkaną




gratulacje!



rozświetlacz....
haha no co ty wiesz jak ja dzis wygladam?!
nawet tz sie mnie boi jak jestem chora i omija szerokim łukiem- mam wory pod oczami prawie czarne- jakby mi kto oko podbil, nos czerwony i zdarty od smarkania...
naprawde widok potworny...
chociaz jak to mowia- torba na łeb i za ojczyzne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:13   #1445
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wyzywać nie będę, nie zniżę się do ich poziomu
ale wkurza mnie to, bo to kolejny raz, a jak pisałam do Złośliwca w tej sprawie i nawet napisałam, która wizażanka wtedy ukradła foty i że nawet mnie nawyzywała to nic, zero odzewu :/ skasowałam album włosowy. Niech się walą złodzieje jedne :P

teraz napisałam do naszej Kasi w tej sprawie, zobaczymy co mi odpowie.
Na blogu już też podpisuję wszystkie foty
no i bardzo dobrze. Postrasz troche te dziewczyny,a do londy napisz,że chcesz pieniążki za reklamę

daj znać jak Kasia coś odpisze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:14   #1446
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

witam, mam nietypowe pytanie, pytałęm w wątku o dekoloryzacji ale nie odpowiedział mi nikt, może nikt nie wie bo nie ma takiego problemu, ale jeśli coś wiecie na ten temat prosze wypowiedzcie się.
otóż planuję koleżance przeprowadzić dekoloryzację, z koloru 5-4 ciepły, na poziom 8-7, jesli da się wyciągnąć to popiel, ale nic się nie stanie jak będzie złoty. do czego zmierzam, koleżanka ma uczulenie na metale, różne chemikalia itp, włosy ma farbowane trwałymi farbami, zwykle kłade jej ciemny brąz lub średni, trwałe farby i półtrwałe, różne marki ostatnio lorealem i nie wywoływało to nigdy uczulenia ani nic niepokojącego, jednak raz, rozjaśniałem jej jedno pasemko od spodu na próbę (rozjaśniacz joanna do pasemek) i duża ilość z tego pasemka jej wypadła, i teraz zalezy mi aby przeprowadzić dekoloryzację tak, aby nie wywołała uczulenia, co polecacie? zastanawiałem się nad jakimś rozjaśniaczem fryzjerskim z wodą 6% albo 9%, moze nawet rozjaśniaczem bez amoniaku ale nie wiem jak daleko wyciągnie taki rozjaśniacz. nie zalezy nam na zniszczeniu włosów, bo planuje dużo ściąć z długości, ale chodzi o to uczulenie, czym ściągnąć kolor aby nie wywołać alergi? farby palette, garnier loreal, nie wywołały nic, a rozjasniacz joanna tak.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:23   #1447
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz napisałam do Kasi

nie wiem jak się robi znak wodny, zrobiłam normalny - w paintcie wielki czarny napis, przez cały łeb, i tak będzie przy każdej focie.
Skończyła się litość

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że kupiłam w rossie Lirene a w innej drogerii chusteczki Daxa były po 2,50
i jeszcze kupiłam pierścionek, lakier do paznokci, maseczki z glinki do pyska, tonik też do pyska i tusz do rzęs Astora
ale pokaz fotki co kupilas

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam, mam nietypowe pytanie, pytałęm w wątku o dekoloryzacji ale nie odpowiedział mi nikt, może nikt nie wie bo nie ma takiego problemu, ale jeśli coś wiecie na ten temat prosze wypowiedzcie się.
otóż planuję koleżance przeprowadzić dekoloryzację, z koloru 5-4 ciepły, na poziom 8-7, jesli da się wyciągnąć to popiel, ale nic się nie stanie jak będzie złoty. do czego zmierzam, koleżanka ma uczulenie na metale, różne chemikalia itp, włosy ma farbowane trwałymi farbami, zwykle kłade jej ciemny brąz lub średni, trwałe farby i półtrwałe, różne marki ostatnio lorealem i nie wywoływało to nigdy uczulenia ani nic niepokojącego, jednak raz, rozjaśniałem jej jedno pasemko od spodu na próbę (rozjaśniacz joanna do pasemek) i duża ilość z tego pasemka jej wypadła, i teraz zalezy mi aby przeprowadzić dekoloryzację tak, aby nie wywołała uczulenia, co polecacie? zastanawiałem się nad jakimś rozjaśniaczem fryzjerskim z wodą 6% albo 9%, moze nawet rozjaśniaczem bez amoniaku ale nie wiem jak daleko wyciągnie taki rozjaśniacz. nie zalezy nam na zniszczeniu włosów, bo planuje dużo ściąć z długości, ale chodzi o to uczulenie, czym ściągnąć kolor aby nie wywołać alergi? farby palette, garnier loreal, nie wywołały nic, a rozjasniacz joanna tak.
odpowiedz masz prosta
zrob dekoloryzacje obojetnie jakim rozjasniaczem ale tak by do skory glowy nie dotykac- przeciez wlos jest martwy a wiec sie uczulic nie moze, jesli wypada to powodowane to jest uczuleniem na skorze.
najlepiej niech ta laska poczeka na 2cm odrost i wtedy jej dekoloryzuj to co z farba, a potem na naturalny odrost i reszte po dekolorze nalozysz jej farbe, ktora jej nie uczula.
z tym ze po dekolorze nie ma szansy od reki na popiel- za 2 podejsciem juz tak
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 14:27   #1448
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka
u mnie panie mowily ze rozswietlacz sprzedał sie w ciagu 15 min i akurat trafilam dzis jak była jakas dostawa.
Ale polowałam na niego długo, wszedzie sprzedany.
ulala 15 minut? to chyba ja go już nie upoluje... ale mam taką nadzieje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

gratuluję kochana
dzięki

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ja tylko na chwilkę padłam się przywitać i lecę szykować się do pracy.Od rana miałam tyle spraw do załatwienia ale wszystko zrobiłamPotem Was nadrobię. Wpadłam wrzucić wam foty zakupów.
I tak zważając na duże promocje skusiłam się na inny tusz niż Lash arhitect 4D bo miał jakąś taka gęstą konsystencje i obawiałam się ze szybko zaschnie.Kupiłam wiec z Manhatana.Jeszcze go nie miałam ale ze kosztował grosze to nie było mi szkoda.
No i co do kremu Alterry to się zawiodłam ale jeszcze nie próbowałam.Wygląda na fluid w kremie choć przy próbie na ręce bardzo delikatnie się rozprowadza i super wchłania.Ma tez bardzo przyjemna konsystencje i zapach morelowy.Zaraz się zabieram za robienie m-apu to wszystko wypróbuje i zdam wam relacje.Acha no i jeszcze kupilam perłowy cien z essence.A u mnie Essence pojawil sie w rossmanie wiec moze w pl tez go wprowadza.No i sa kosmetyki z Alterry naturalne.Juz upatrzyłam sobie puder mineralny za 2.99 i kredkę perłowa co ma Snow z Nyx chyba tak się zwie ta firma
Ok lecę pod prysznic i do później.Sorry za tak długiego posta.
no proszę,a testowałaś ten tusz już??

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

gratulacje!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:28   #1449
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No weź przestań
serio, serio
a swoją drogą, nie wiem jak matka może nie zauważyć 7 miesięcznej ciąży u swojej córki, no sorry, ale jak patrzę na swój brzuch to nie wiem jak można wytłumaczyć jego rozmiar inaczej niż ciążą

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A czemu ? To takie słodkie jest i zbliżające
Mogę spytać ile jesteście razem?
hmmmm, niech no policzę... 7 lat po ślubie, rok narzeczeństwa, rok chodzenia czyli razem 9 lat jako para a znamy się od 13 lat
matko jak ten czas leci
a czemu? bo np mało mamy okazji spacerować, częściej rower a w centrum handlowym to ja ciągle bym go holowała do jakiejś witryny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz napisałam do Kasi

nie wiem jak się robi znak wodny, zrobiłam normalny - w paintcie wielki czarny napis, przez cały łeb, i tak będzie przy każdej focie.
Skończyła się litość
z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że kupiłam w rossie Lirene a w innej drogerii chusteczki Daxa były po 2,50
i jeszcze kupiłam pierścionek, lakier do paznokci, maseczki z glinki do pyska, tonik też do pyska i tusz do rzęs Astora
brawo za znak wodny i za zakupy też

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
haha no co ty wiesz jak ja dzis wygladam?!
nawet tz sie mnie boi jak jestem chora i omija szerokim łukiem- mam wory pod oczami prawie czarne- jakby mi kto oko podbil, nos czerwony i zdarty od smarkania...
naprawde widok potworny...
chociaz jak to mowia- torba na łeb i za ojczyzne
właśnie chciałam napisać, że reszta ciała chyba nie straciła na urodzie a poza tym zawsze można od tyłu

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:30
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:28   #1450
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale pokaz fotki co kupilas
pokażę troszkę później, ale zrobię to na pewno, przecież wiesz
nie mam teraz aparatu, bo rodzice nad morze pojechali
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:30   #1451
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem przeciwna by wlosy farbowaly osoby bez nawet minimalnej wiedzy- dlatego milcze. wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajduja sie w naszych watkach lub moich wczesniejszych postach- mozesz poszukac.
ja nie bede pisac miliard razy tego samego, a jesli ty nawet nie wiesz jakie stezenie wody powinnas dac to nie mam nic do powiedzenia
Jestem wdzięczna za sczerość mówię serio
za dwa lata kończe studia na wydziale prawa.Więc o farbowaniu włosów pojęcia bladego nie mam
Jak wczesniej wspomniałam farbowałam włosy w salonie matrixa w okolicach Katowic.Niestety fryzjerki zmieniaja się tam co chwila, a ceny doszły do zbyt wygorowanych, bo za odświezenie koloru zostawiam prawie dwie stówki. Stąd pomyślałam, ze cos sama sobie zmaluję na włosach no i zmalowałam, ale z nieciekawym efektem końcowym.

pozdr
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 14:41   #1452
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale pokaz fotki co kupilas


odpowiedz masz prosta
zrob dekoloryzacje obojetnie jakim rozjasniaczem ale tak by do skory glowy nie dotykac- przeciez wlos jest martwy a wiec sie uczulic nie moze, jesli wypada to powodowane to jest uczuleniem na skorze.
najlepiej niech ta laska poczeka na 2cm odrost i wtedy jej dekoloryzuj to co z farba, a potem na naturalny odrost i reszte po dekolorze nalozysz jej farbe, ktora jej nie uczula.
z tym ze po dekolorze nie ma szansy od reki na popiel- za 2 podejsciem juz tak
wiesz, odrostu ma 3-4cm także i tak planuje nakładac jej rozjaśniacz na leżąco, tak aby jakikolwiek kontakt ze skórą był niemożliwy, ale i tak się obawiam, uczulenie to uczulenie.
powiedzi mi jaki rozjaśniacz byłby dobry? myślałem o tym:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl/?a=opis&k=683&id=3476

tak link nie działa widze, znajde moze na innej stronie, wklejam opis:

Vincent LEDIER * INTENSIVE - puder rozjaśniający z proteinami kaszmiru i aktywnymi pigmentami, 500g

Techniczna dekoloryzacja o mocy rozjaśnienia do 8 tonów, dodatkowo wsparta zielonymi aktywnymi pigmentami, które w pierwszej fazie rozjaśnienia neutralizują czerwony pigment, występujący we włosach naturalnych i farbowanych uzyskując chłodny odcień rozjaśnienia.

HYDROLYZED – KASHMERE FORMULA

Formuła HKS – Hydrolyzed Kashmere Formula wykorzystuje niską masę cząsteczkową kaszmiru, dzięki czemu bardzo łatwo łączy się z keratyną, występującą w zewnętrznych partiach włosów. Poprawia nawilżenie, chroni przed uszkodzeniami, a także daje efekt liftingu włosa – wypełnia luki w jego budowie, czyniąc włos idealnie gładkim. Molekuły kaszmiru osłaniają aktywne pigmenty zawarte w rozjaśniaczu, dzięki czemu dekoloryzacja jest jeszcze bardziej precyzyjna i efektowna. Bezpyłowa formuła pozwala na bardziej komfortową, sprawniejszą i zdrowszą pracę.

Dane techniczne:
Kolor odbarwienia: chłodny blond i biały
Zalecany na włosy w tonie od 1 do 5
Rozrabianie w proporcjach 1:2
Mieszanie:
Włosy naturalne: woda utleniona w kremie 9%-12%.
Włosy farbowane: woda utleniona w kremie 6%-9%.
Czas trzymania: do 50 min
Formuła bezpyłowa.

Waga: 500 g

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:43
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:44   #1453
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
serio, serio
a swoją drogą, nie wiem jak matka może nie zauważyć 7 miesięcznej ciąży u swojej córki, no sorry, ale jak patrzę na swój brzuch to nie wiem jak można wytłumaczyć jego rozmiar inaczej niż ciążą



hmmmm, niech no policzę... 7 lat po ślubie, rok narzeczeństwa, rok chodzenia czyli razem 9 lat jako para a znamy się od 13 lat
matko jak ten czas leci
a czemu? bo np mało mamy okazji spacerować, częściej rower a w centrum handlowym to ja ciągle bym go holowała do jakiejś witryny



brawo za znak wodny i za zakupy też



właśnie chciałam napisać, że reszta ciała chyba nie straciła na urodzie a poza tym zawsze można od tyłu
dzieki wielkie
ale w sumie jakby pomyslec to ja nawet wole od tylu- tak najbardziej lubie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pokażę troszkę później, ale zrobię to na pewno, przecież wiesz
nie mam teraz aparatu, bo rodzice nad morze pojechali
a buuu
to ja jajo zniose do tego czasu...
albo tz wroci z pracy i mnie zgoni z kompa

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Jestem wdzięczna za sczerość mówię serio
za dwa lata kończe studia na wydziale prawa.Więc o farbowaniu włosów pojęcia bladego nie mam
Jak wczesniej wspomniałam farbowałam włosy w salonie matrixa w okolicach Katowic.Niestety fryzjerki zmieniaja się tam co chwila, a ceny doszły do zbyt wygorowanych, bo za odświezenie koloru zostawiam prawie dwie stówki. Stąd pomyślałam, ze cos sama sobie zmaluję na włosach no i zmalowałam, ale z nieciekawym efektem końcowym.

pozdr
to ciesze sie ze nie zarzucilas mega focha jak niektore tutaj od dawna... po prostu ja mam zawsze wyrzuty sumienia ze ktos niedoswiadczony zrobi sobie krzywde przez te wszystkie moje rady...
jak widze ze ktos wie z czym sie to je to moge pomoc, podpowiedziec...
ale jak ktos pisze- farbuje pierwszy raz napiszcie jak to zrobic krok po kroku to sorry ale nie...
a innych fryzjerek nie ma u ciebie?
teraz salony sie mnoza za kazdym rogiem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:46   #1454
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz napisałam do Kasi

nie wiem jak się robi znak wodny, zrobiłam normalny - w paintcie wielki czarny napis, przez cały łeb, i tak będzie przy każdej focie.
Skończyła się litość
Orędzie do narodu Dobre
Ale dobrze jest jak jest - napis jest niech się nikt nie waży kopiować - a na jakość zdjęcia nie wpływa bo nie zakrywa w dużej mierze więc ok.. Możesz jeszcze dodawać po każdym poście w którym wrzucasz fotki notkę, że kopiowanie zdjęć blabla i rzucić paragrafem tak jak pisała ostatnio Infatuated kilka str wcześniej.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chociaz jak to mowia- torba na łeb i za ojczyzne


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
serio, serio
a swoją drogą, nie wiem jak matka może nie zauważyć 7 miesięcznej ciąży u swojej córki, no sorry, ale jak patrzę na swój brzuch to nie wiem jak można wytłumaczyć jego rozmiar inaczej niż ciążą
Hmm no Twoja ciąża jest normalna, że tak powiem, ale..

Oglądałam kiedyś na TLC taki program ciąża z zaskoczenia - w każdym odcinku były dwie historie kobiet które dowiadywały się, że są w ciąży dopiero w momencie porodu.. I cała historia była opowiadana, że np dziewczyna nie przytyła, nie miała zachcianek, że okresy miała nieregularne zawsze więc się nie przejmowała, że nie ma okresu, i lekarz też tłumaczył jak to możliwe że mogły się nie zorientować - szok jednym słowem, ale.. jak widać można


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
hmmmm, niech no policzę... 7 lat po ślubie, rok narzeczeństwa, rok chodzenia czyli razem 9 lat jako para a znamy się od 13 lat
matko jak ten czas leci
a czemu? bo np mało mamy okazji spacerować, częściej rower a w centrum handlowym to ja ciągle bym go holowała do jakiejś witryny
A latka lecą to fakt Niedługo maleństwo się urodzi to będziecie mieli więcej okazji do wspólnych spacerów



Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
właśnie chciałam napisać, że reszta ciała chyba nie straciła na urodzie a poza tym zawsze można od tyłu
No tak - zawsze to jakieś wyjście
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:50   #1455
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiesz, odrostu ma 3-4cm także i tak planuje nakładac jej rozjaśniacz na leżąco, tak aby jakikolwiek kontakt ze skórą był niemożliwy, ale i tak się obawiam, uczulenie to uczulenie.
powiedzi mi jaki rozjaśniacz byłby dobry? myślałem o tym:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl/?a=opis&k=683&id=3476

tak link nie działa widze, znajde moze na innej stronie, wklejam opis:

Vincent LEDIER * INTENSIVE - puder rozjaśniający z proteinami kaszmiru i aktywnymi pigmentami, 500g

Techniczna dekoloryzacja o mocy rozjaśnienia do 8 tonów, dodatkowo wsparta zielonymi aktywnymi pigmentami, które w pierwszej fazie rozjaśnienia neutralizują czerwony pigment, występujący we włosach naturalnych i farbowanych uzyskując chłodny odcień rozjaśnienia.

HYDROLYZED – KASHMERE FORMULA

Formuła HKS – Hydrolyzed Kashmere Formula wykorzystuje niską masę cząsteczkową kaszmiru, dzięki czemu bardzo łatwo łączy się z keratyną, występującą w zewnętrznych partiach włosów. Poprawia nawilżenie, chroni przed uszkodzeniami, a także daje efekt liftingu włosa – wypełnia luki w jego budowie, czyniąc włos idealnie gładkim. Molekuły kaszmiru osłaniają aktywne pigmenty zawarte w rozjaśniaczu, dzięki czemu dekoloryzacja jest jeszcze bardziej precyzyjna i efektowna. Bezpyłowa formuła pozwala na bardziej komfortową, sprawniejszą i zdrowszą pracę.

Dane techniczne:
Kolor odbarwienia: chłodny blond i biały
Zalecany na włosy w tonie od 1 do 5
Rozrabianie w proporcjach 1:2
Mieszanie:
Włosy naturalne: woda utleniona w kremie 9%-12%.
Włosy farbowane: woda utleniona w kremie 6%-9%.
Czas trzymania: do 50 min
Formuła bezpyłowa.

Waga: 500 g
oj juz nie przesadzaj
uczulenie uczuleniem, ale zeby do niego doszlo musi miec charakter kontaktowy- jesli nie pomazesz skory a ona bedzie siedziec spokojnie to nic sie nie zdarzy.
pamietaj zeby szeroko okna pootwierac- bardziej bym sie bala jesli to uczulenie ze ci zemdleje na fotelu
sam rozjasniacz jak rozjasniacz- ja tam specjalnie nie wierze w super-hiper formuly i opisy producenta.
kladz z woda 9%.
powodzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:52   #1456
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dzień dobry blondasy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie dziękuję
mam nadzieję że ją dorwę
wampirki coraz ciekawsze
a jeśli chodzi o rozmowy w toku to już nie mają chyba czego pokazywać
chusteczki super też dziś je kupię nogi sobie przejadę nimi
no właśnie akurat w tych się czuję stabilnie jak w żadnych innych z tego modelu
idę zobaczyć jakie kolorki jeszcze są
marynarka ślicznie wygląda ale martwi mnie ten dres
idę szybko się ogarnąć i jadę do banku i na zakupy będę szybko bo już mam zaplanowane gdzie idziemy więc ze 2 godzinki i z powrotem
wampirki mogliby codziennie puszczac nowy odcinek, bo się wkręciłam
(Yatta nie czytaj tego na biało! ) to ugryzienie Damona nie wyglądało zbyt fajnie.. ciekawe co wymyślą na następny odcinek.. no chyba nie pozwolą mu kipnąc
a tak w ogóle - to moim zdaniem trochę lipnego gościa wzięli na tego Klausa..

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A no właśnie dziewczyny jak to z Wami jest Chodzicie jeszcze ze swoimi facetami za rączki? Ja tak, pomimo że jesteśmy już 4 lata to nic się nie zmieniło
My chodzimy ale jak idziemy np. z domu do samochodu to raczej się nie łapiemy
i tak jak bunny pisała - paluszki splecione, a moja ręka pod spodem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha wstawie fotki bucikow jak bede gdzies juz w nich wychodzic, bo z tej zlosci na pogode schowalam je do szafy na dno

jestem znow chora
cholerne wyjscie do kosciola co deszcz mnie zmoczyl
zatoki juz bola tak ze glowy nie schylam i nie podnosze...
miesiac temu chorowalam co za gowniane zycie!
i do tego zeby skutecznie sie wyleczy musze sie pogodzic z tz
pamietacie jak bunny sie leczy... przeciez w takim stanie i wygladzie zaden nowy amant mnie nie zechce
ok to niech pogoda się poprawia

oj, znowu jakaś zaraza Cię dopadła... kuruj się kochana

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To dobrze - przejrzyj sobie paletę choć powiem Ci, że na palecie w hurtowni te kolorki wydają się być ciemniejsze niż wychodzą - zupełnie nie wiem czemu
wezmę to pod uwagę

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
O no i masz.. zdążyłam napisać o kichaniu.. a tu seria 4 kichnięć..
stooo laaat

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laseczki po weekendzie!!! moj był nie specialny
ile ja mam do nadrobienia
aaaa wchodzę na wizaz i odrazu prezencik wygrałam kartę podarunkową do rossmana na 50 zł kocham wizaz!!!!!
gratulacje farciarko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia, szczerze mowiac nie mam do tej pory niczego z Essence więc mam cichą nadzieję że będę zadowolona
nono, jakie cacuszka a ten lakier to jaki nr?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a więc tak jestem rozczarowana
kupiłam tylko bluzeczkę i sweterek krotki z rękawem3/4
na razie nie zrobię fotek bo baterie muszę podładować
nie ma już marynarek pomarańczowych tylko czerwone beżowe czarne i granatowe różowa była ale nie pasuje mi
mama pytała mnie ile ta z zary kosztuje może będę ją miała tylko z drugiej strony szkoda mi tyle kasy na nią wydać i mam dylemat bo wydaje mi się że nie jest warta tej ceny
oj przykro mi ale może jeszcze będą mieli dostawę

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny pisać do moderatora a tamtą zjechać za fotkę?
zjedź może w końcu się oduczą podkradania cudzych włosów..

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ja tylko na chwilkę padłam się przywitać i lecę szykować się do pracy.Od rana miałam tyle spraw do załatwienia ale wszystko zrobiłam
Potem Was nadrobię. Wpadłam wrzucić wam foty zakupów.
I tak zważając na duże promocje skusiłam się na inny tusz niż Lash arhitect 4D bo miał jakąś taka gęstą konsystencje i obawiałam się ze szybko zaschnie.Kupiłam wiec z Manhatana.Jeszcze go nie miałam ale ze kosztował grosze to nie było mi szkoda.
No i co do kremu Alterry to się zawiodłam ale jeszcze nie próbowałam.Wygląda na fluid w kremie choć przy próbie na ręce bardzo delikatnie się rozprowadza i super wchłania.Ma tez bardzo przyjemna konsystencje i zapach morelowy
.Zaraz się zabieram za robienie m-apu to wszystko wypróbuje
i zdam wam relacje.Acha no i jeszcze kupilam perłowy cien z essence.A u mnie Essence pojawil sie w rossmanie wiec moze w pl tez go wprowadza.No i sa kosmetyki z Alterry naturalne.Juz upatrzyłam sobie puder mineralny za 2.99 i kredkę perłowa co ma Snow z Nyx chyba tak się zwie ta firma
Ok lecę pod prysznic i do później.Sorry za tak długiego posta.
oho kolejna z zakupkami
superaśne
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:53
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:00   #1457
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj juz nie przesadzaj
uczulenie uczuleniem, ale zeby do niego doszlo musi miec charakter kontaktowy- jesli nie pomazesz skory a ona bedzie siedziec spokojnie to nic sie nie zdarzy.
pamietaj zeby szeroko okna pootwierac- bardziej bym sie bala jesli to uczulenie ze ci zemdleje na fotelu
sam rozjasniacz jak rozjasniacz- ja tam specjalnie nie wierze w super-hiper formuly i opisy producenta.
kladz z woda 9%.
powodzenia!
dzięki bunny !

wszystko napisze jak poszło i wkleje zdjęcia
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:04   #1458
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


to ciesze sie ze nie zarzucilas mega focha jak niektore tutaj od dawna... po prostu ja mam zawsze wyrzuty sumienia ze ktos niedoswiadczony zrobi sobie krzywde przez te wszystkie moje rady...
jak widze ze ktos wie z czym sie to je to moge pomoc, podpowiedziec...
ale jak ktos pisze- farbuje pierwszy raz napiszcie jak to zrobic krok po kroku to sorry ale nie...
a innych fryzjerek nie ma u ciebie?
teraz salony sie mnoza za kazdym rogiem
wiesz co, może się i mnożą, ale na dobrą fryzjerkę trafić trudno.
Podobają mi się Wasze blondy po zwykłej londzie 12/9 ale i po majirel.Więc pomyslam sobie, ze znajdę salon który parcuje na londzie lub lorealu w K-cach, ale nie jest łatwo. Z reszta, trochę sie obawiam ze umówie sie w salonie loreala, zostawie kupe kasy i wyjdę niezadowolona.

Mam do Ciebie wobec tego inne pytanie.Do tej pory fryzjerki kładły mi rozjasniacz a potem farbkę lub toner z kolorem końcowym.Wyglądało to tak, że przez dwa tygodnie miałam piekny kolor, a potem farbka się wyplukiwała i pozostawał wstrętny i tandetny żółty.

Czy samymi farbami spokojnie mozna uzyskać fajne blondy?Moze pójdę do swojej starej fryzjerki i powiem jej zero rozjasniacza, dajesz mi farbę i tylko farbę ???

a co sądzisz o produktach matrixa? tym do tej pory farbowano mi włosy
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:13   #1459
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzieki wielkie
ale w sumie jakby pomyslec to ja nawet wole od tylu- tak najbardziej lubie
to tak jak ja!!!

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hmm no Twoja ciąża jest normalna, że tak powiem, ale..

Oglądałam kiedyś na TLC taki program ciąża z zaskoczenia - w każdym odcinku były dwie historie kobiet które dowiadywały się, że są w ciąży dopiero w momencie porodu.. I cała historia była opowiadana, że np dziewczyna nie przytyła, nie miała zachcianek, że okresy miała nieregularne zawsze więc się nie przejmowała, że nie ma okresu, i lekarz też tłumaczył jak to możliwe że mogły się nie zorientować - szok jednym słowem, ale.. jak widać można

A latka lecą to fakt Niedługo maleństwo się urodzi to będziecie mieli więcej okazji do wspólnych spacerów

No tak - zawsze to jakieś wyjście
ależ to musi być szok z dnia na dzień zostajesz rodzicem, bez żadnego przygotowania, pewnie nawet nie wiadomo kto jest ojcem niesamowite historie

a do spacerów to będę musiała się przyzwyczaić, bo strasznie nie lubię chodzić (no, chyba że zakupy ) no i jeszcze musimy nauczyć psa chodzić przy wózku, żebym mogła sama czasem gdzieś się wybrać
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 15:33   #1460
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
wiesz co, może się i mnożą, ale na dobrą fryzjerkę trafić trudno.
Podobają mi się Wasze blondy po zwykłej londzie 12/9 ale i po majirel.Więc pomyslam sobie, ze znajdę salon który parcuje na londzie lub lorealu w K-cach, ale nie jest łatwo. Z reszta, trochę sie obawiam ze umówie sie w salonie loreala, zostawie kupe kasy i wyjdę niezadowolona.

Mam do Ciebie wobec tego inne pytanie.Do tej pory fryzjerki kładły mi rozjasniacz a potem farbkę lub toner z kolorem końcowym.Wyglądało to tak, że przez dwa tygodnie miałam piekny kolor, a potem farbka się wyplukiwała i pozostawał wstrętny i tandetny żółty.

Czy samymi farbami spokojnie mozna uzyskać fajne blondy?Moze pójdę do swojej starej fryzjerki i powiem jej zero rozjasniacza, dajesz mi farbę i tylko farbę ???

a co sądzisz o produktach matrixa? tym do tej pory farbowano mi włosy
ja uwazam ze zdrowe blondy robi sie tylko farbami- rozjasniacz niszczy wlosy a jeszcze plus farba to w ogole bez sensu...bo wiadomo ze farba sie zmyje z rozjasniacza zawsze.
z tym ze jesli wlosy naturalne masz ciemne to bardzo jasniutkiego blondu sama farba nie uzyskasz.
a matrix jest taki sobie... wlosy sa suche po nim a i kolor srednio sie trzyma...i wiele dziewczyn z wizazu sie juz o tym przekonalo.

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
to tak jak ja!!!



ależ to musi być szok z dnia na dzień zostajesz rodzicem, bez żadnego przygotowania, pewnie nawet nie wiadomo kto jest ojcem niesamowite historie

a do spacerów to będę musiała się przyzwyczaić, bo strasznie nie lubię chodzić (no, chyba że zakupy ) no i jeszcze musimy nauczyć psa chodzić przy wózku, żebym mogła sama czasem gdzieś się wybrać
no prosze mamy nawet podobne upodobania
ja tez jak bede miec dzidzie to czekaja mnie spacerki z dzidzia i psiakiem- ale to oby nie predko...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:41   #1461
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja uwazam ze zdrowe blondy robi sie tylko farbami- rozjasniacz niszczy wlosy a jeszcze plus farba to w ogole bez sensu...bo wiadomo ze farba sie zmyje z rozjasniacza zawsze.
z tym ze jesli wlosy naturalne masz ciemne to bardzo jasniutkiego blondu sama farba nie uzyskasz.
a matrix jest taki sobie... wlosy sa suche po nim a i kolor srednio sie trzyma...i wiele dziewczyn z wizazu sie juz o tym przekonalo.

ok, więc zostaje przy lorealach.teraz trzeba mi tylko znaleźć dobrego fryzjera
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:50   #1462
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz napisałam do Kasi

nie wiem jak się robi znak wodny, zrobiłam normalny - w paintcie wielki czarny napis, przez cały łeb, i tak będzie przy każdej focie.
Skończyła się litość

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że kupiłam w rossie Lirene a w innej drogerii chusteczki Daxa były po 2,50
i jeszcze kupiłam pierścionek, lakier do paznokci, maseczki z glinki do pyska, tonik też do pyska i tusz do rzęs Astora
a miałam pytać czy kupiłaś chusteczki daj znać jak wypróbujesz
ja astora tusz też mam i mi odpowiada
jaki pierścionek?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:54   #1463
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

czesc kochane witajcie zaraz napisze pare slow w klubie zeby tu nie zasmiecac
tesknilam za wami blondaski u mnie zero zmian jesli chodzi o pielegnacje wlosow nadal jest duzo pracy z nimi przybylo rowniez wiele nowych kosmetykow do nich i wogole nowe ciuszki malowidla
ale najwazniejsze ze brakowalo mi was
lece do klubu cos skrobnac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:54   #1464
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry blondasy


wampirki mogliby codziennie puszczac nowy odcinek, bo się wkręciłam
(Yatta nie czytaj tego na biało! ) to ugryzienie Damona nie wyglądało zbyt fajnie.. ciekawe co wymyślą na następny odcinek.. no chyba nie pozwolą mu kipnąc
a tak w ogóle - to moim zdaniem trochę lipnego gościa wzięli na tego Klausa..


My chodzimy ale jak idziemy np. z domu do samochodu to raczej się nie łapiemy
i tak jak bunny pisała - paluszki splecione, a moja ręka pod spodem


ok to niech pogoda się poprawia

oj, znowu jakaś zaraza Cię dopadła... kuruj się kochana


wezmę to pod uwagę


stooo laaat


gratulacje farciarko


nono, jakie cacuszka a ten lakier to jaki nr?


oj przykro mi ale może jeszcze będą mieli dostawę


zjedź może w końcu się oduczą podkradania cudzych włosów..


oho kolejna z zakupkami
superaśne
Yatta nie czytaj tego na biało Damon nie może umrzeć już bym wolała żeby Stefan zmarł Klaus to jakaś lipa miał być straszny a taki lalusiowaty

mam nadzieję że gdzieś znajdę pomarańczkę
Pani mówiła że dostawy już z tych marynarek nie będzie żeby brać z tych co są ale ewidentnie chciała mi wcisnąć wiecie o co chodzi

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-04 o 15:57
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:55   #1465
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no prosze mamy nawet podobne upodobania
ja tez jak bede miec dzidzie to czekaja mnie spacerki z dzidzia i psiakiem- ale to oby nie predko...
a nie wszystkie dziewczyny tak lubią


Słyszałyście kiedyś o farbie Pur Hair? Nie znalazłam nic w wyszukiwarce a mają duży wybór specjalnych blondów i mnie zaintrygowało toto
http://allegro.pl/pur-hair-farba-do-...596469595.html
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:58   #1466
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane witajcie zaraz napisze pare slow w klubie zeby tu nie zasmiecac
tesknilam za wami blondaski u mnie zero zmian jesli chodzi o pielegnacje wlosow nadal jest duzo pracy z nimi przybylo rowniez wiele nowych kosmetykow do nich i wogole nowe ciuszki malowidla
ale najwazniejsze ze brakowalo mi was
lece do klubu cos skrobnac
o Caskada witaj
pochwal się nam co ciekawego i u nas też nowości wiele

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a nie wszystkie dziewczyny tak lubią


Słyszałyście kiedyś o farbie Pur Hair? Nie znalazłam nic w wyszukiwarce a mają duży wybór specjalnych blondów i mnie zaintrygowało toto
http://allegro.pl/pur-hair-farba-do-...596469595.html
ja nie słyszałam zaraz zobaczę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:00   #1467
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hejka
jej oglądałam dzisiaj czary mary Goka
Jak ja bym chciała robić takie rzeczy ze zwykłych szmatek. W tym odcinku zrobił z okropnego płaszcza śliczną, a'la militarną sukienkę
Tak sobie myślę, czy by się nie wybrać na lumpy i sama tego nie spróbować... to jest genialne za grosze takie cudo!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

wczoraj umylam wloski i uzylam nowej isany tej z babasu odzywki.
no i na mnie mega wrazenia nie zrobila...
nalozylam tone- bo byla lekka i po 10 minutach moje wloski cala ja wypily- rozczesanie przyjemnoscia nie bylo...
ale dalo rade...
zapach mnie nie powalil...
dobrze ze wloski sliskie i miekkie- bo tak dostalaby ode mnie 3 a tak ma 4+.
no i ja nie widze zeby prostowala wloski- ktos to zauwazyl ale kto -
wygladza na pewno.
:
też ostatnio kupilam tą odżywkę i szału macicy nie było
Chociaż końcówki się "zlepiły", a przynajmniej nie widać, że są zjechane.
Z rozczesywaniem też lipa ;<

Bunny jak to się dzieje z tymi końcówkami. Zaraz po umyciu, odżywce są ładne, a po dwóch dniach znowu fe?



nadrabiam dalej ...
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:05   #1468
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Lepszy grad niż śnieg po kostki.. Chyba..
U mnie dziś bjutasnie tylko mogłoby być 16 stopni a nie 6



Heh jak ja zazdroszczę tych butów.. Nadal nie mogę tego znieść, że nie było czarnych potem to już plułam sobie w brodę, że mogłam wziąć te szare No ale po ptokach



No weź przestań




A czemu ? To takie słodkie jest i zbliżające
Mogę spytać ile jesteście razem?





Trzeba było od razu do Kasi ona kobieta lepiej zrozumie powagę sytuacji

A na blogu.. może znak wodny ?
lepszy grad wiadomo zwłaszcza że 3minutowy
i spokój słoneczko
rano troszkę popadało ale też z 5 minut

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hejka
jej oglądałam dzisiaj czary mary Goka
Jak ja bym chciała robić takie rzeczy ze zwykłych szmatek. W tym odcinku zrobił z okropnego płaszcza śliczną, a'la militarną sukienkę
Tak sobie myślę, czy by się nie wybrać na lumpy i sama tego nie spróbować... to jest genialne za grosze takie cudo!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


też ostatnio kupilam tą odżywkę i szału macicy nie było
Chociaż końcówki się "zlepiły", a przynajmniej nie widać, że są zjechane.
Z rozczesywaniem też lipa ;<

Bunny jak to się dzieje z tymi końcówkami. Zaraz po umyciu, odżywce są ładne, a po dwóch dniach znowu fe?



nadrabiam dalej ...
szału macicy

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ja tylko na chwilkę padłam się przywitać i lecę szykować się do pracy.Od rana miałam tyle spraw do załatwienia ale wszystko zrobiłamPotem Was nadrobię. Wpadłam wrzucić wam foty zakupów.
I tak zważając na duże promocje skusiłam się na inny tusz niż Lash arhitect 4D bo miał jakąś taka gęstą konsystencje i obawiałam się ze szybko zaschnie.Kupiłam wiec z Manhatana.Jeszcze go nie miałam ale ze kosztował grosze to nie było mi szkoda.
No i co do kremu Alterry to się zawiodłam ale jeszcze nie próbowałam.Wygląda na fluid w kremie choć przy próbie na ręce bardzo delikatnie się rozprowadza i super wchłania.Ma tez bardzo przyjemna konsystencje i zapach morelowy.Zaraz się zabieram za robienie m-apu to wszystko wypróbuje i zdam wam relacje.Acha no i jeszcze kupilam perłowy cien z essence.A u mnie Essence pojawil sie w rossmanie wiec moze w pl tez go wprowadza.No i sa kosmetyki z Alterry naturalne.Juz upatrzyłam sobie puder mineralny za 2.99 i kredkę perłowa co ma Snow z Nyx chyba tak się zwie ta firma
Ok lecę pod prysznic i do później.Sorry za tak długiego posta.

Adzi
faktycznie wygląda jak fluid ja mam taki 2 w 1 z under twenty tak samo krem matujacy+puder antybakteryjny i wygląda właśnie identycznie to chyba odpuszczę ten zakup ale daj znać jak się sprawuje
cień i tusz fajne
widzę też wkładeczki jak Ci się z tym chodzi ja nigdy nie używałam dlatego pytam

szkoda że u nas tylko na all te komstyki z Nyxa i z Elfa
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:07   #1469
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

caskada
Witaj Kochana myslalam o Tobie wczoraj
Fajnie ze juz jestes?
jak tam, wszystko w porzadku?

jak bedziesz miala nastrój pochwal sie jakie nowe kosmetyki kupilas-zaswze po Tobie małpuję
I co z wloskami robilas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:13   #1470
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[/COLOR]z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że kupiłam w rossie Lirene a w innej drogerii chusteczki Daxa były po 2,50
i jeszcze kupiłam pierścionek, lakier do paznokci, maseczki z glinki do pyska, tonik też do pyska i tusz do rzęs Astora
:brzyda l:


co za kitkulka... buźka się mówi, japka, paszczak..łotewer, ale nie pyska xd

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a nie wszystkie dziewczyny tak lubią


Słyszałyście kiedyś o farbie Pur Hair? Nie znalazłam nic w wyszukiwarce a mają duży wybór specjalnych blondów i mnie zaintrygowało toto
http://allegro.pl/pur-hair-farba-do-...596469595.html

Asia to Ty coś parę stron wcześniej pisałaś o operacji nosa? Że miałaś? Czy mi się znowu coś pomieszało ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.