Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 11:22   #4021
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Kitkulka, a ja tak z ciekawości zapytam, masz jakieś stare zdjecię przed pielęgnacją?
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:24   #4022
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Kitkulka, a ja tak z ciekawości zapytam, masz jakieś stare zdjecię przed pielęgnacją?
z popalonymi włosami od rozjaśniacza?
gdzieś miałam, poszukam


edit: już mam. Musisz wybaczyć, że są takie małe, ale musiałabym przetrzepać wszystkie płyty ze zdjęciami, a te pobrałam z bloga Blond Bunny, której kiedyś wysłałam fotki
Najlepiej chyba widać jakie były zniszczenia na fotce w czerwonej kurteczce blleeee aż wstyd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (16,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (10,9 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (12,6 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (14,6 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (12,4 KB, 223 załadowań)

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-05 o 11:33
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:41   #4023
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z popalonymi włosami od rozjaśniacza?
gdzieś miałam, poszukam


edit: już mam. Musisz wybaczyć, że są takie małe, ale musiałabym przetrzepać wszystkie płyty ze zdjęciami, a te pobrałam z bloga Blond Bunny, której kiedyś wysłałam fotki
Najlepiej chyba widać jakie były zniszczenia na fotce w czerwonej kurteczce blleeee aż wstyd
jejku niebo a ziemia
Powiem ci szczerze że miałaś takie włosy jak wiekszość blondynek które widuje na codzień
a tak wogole to laska z ciebie
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.


Edytowane przez gwiazdeczka89
Czas edycji: 2012-01-05 o 11:44
gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:53   #4024
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z popalonymi włosami od rozjaśniacza?
gdzieś miałam, poszukam


edit: już mam. Musisz wybaczyć, że są takie małe, ale musiałabym przetrzepać wszystkie płyty ze zdjęciami, a te pobrałam z bloga Blond Bunny, której kiedyś wysłałam fotki
Najlepiej chyba widać jakie były zniszczenia na fotce w czerwonej kurteczce blleeee aż wstyd
aaaaaaj czasem jak patrze na takie sliczne blondynki to chcialabym zmienic kolor ale wygladalabym co najmniej i moje wlosy by tego nie przezyly. oksydant 3 % byl dla nich torturą.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:08   #4025
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
jejku niebo a ziemia
Powiem ci szczerze że miałaś takie włosy jak wiekszość blondynek które widuje na codzień
a tak wogole to laska z ciebie
niestety, wtedy moich włosów nie można było nazwać nawet sianem bo to by był komplement

dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
aaaaaaj czasem jak patrze na takie sliczne blondynki to chcialabym zmienic kolor ale wygladalabym co najmniej i moje wlosy by tego nie przezyly. oksydant 3 % byl dla nich torturą.
szkoda, zasiliłabyś armię blondynek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:47   #4026
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z popalonymi włosami od rozjaśniacza?
gdzieś miałam, poszukam


edit: już mam. Musisz wybaczyć, że są takie małe, ale musiałabym przetrzepać wszystkie płyty ze zdjęciami, a te pobrałam z bloga Blond Bunny, której kiedyś wysłałam fotki
Najlepiej chyba widać jakie były zniszczenia na fotce w czerwonej kurteczce blleeee aż wstyd
jaka zmiana!!! ale teraz to normalnie by cię capła i miziała po włosach wyglądają o niebo lepiej niż kiedyś... a myślałam że rozjaśniane włosy nie mogą tak wyglądać a jednak
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 16:15   #4027
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
jaka zmiana!!! ale teraz to normalnie by cię capła i miziała po włosach wyglądają o niebo lepiej niż kiedyś... a myślałam że rozjaśniane włosy nie mogą tak wyglądać a jednak
sama się cały czas miziam
pierwszy krok to było przerzucenie się z rozjaśniacza na farby
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 18:12   #4028
buntowniczka90
Przyczajenie
 
Avatar buntowniczka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04145.jpg (68,6 KB, 272 załadowań)
buntowniczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:28   #4029
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

No ja bym zdecydowanie podcięła z 5-7 cm dla "ulgi".
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:30   #4030
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
masz ładne włosy ale ja też bym je podcięła aby sobie odżyły
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:31   #4031
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

buntowniczka90 nie ścinaj, to nie pomoże. Czytałam jakiś czas temu w jednej książce-robiono właśnie takie eksperymenty i się nie sprawdziło.

Ale długie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:27   #4032
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
Po prostu włosy nie są jednakowej długości i przy sukcesywnym ścinaniu dół będzie wyglądał coraz lepiej Chyba, że je naprawdę regularnie podcinasz i nie miałaś robionego cieniowania

Włosy nie staną się grubsze po podcięciu, po prostu się wyrównają, przez co nie będzie na dole takich prześwitów. Ja zamierzam niedługo rozpocząć akcję "wyrównywanie końcówek", ale podejrzewam, że zajmie mi tak ze 2 lata Bo jakbym od razu obcięła do miejsca, gdzie włosów jest naprawdę dużo, to później przy zapuszczaniu do upragnionej długości i tak by się znowu zrobiło, że bym miała mysie ogonki, które by trzeba było stale obcinać.

Warto mieć na uwadze fakt, iż włosy w różnych miejscach głowy rosną z różną prędkością. Najszybciej zazwyczaj z tyłu głowy, przez co właśnie się te ogonki tworzą
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:58   #4033
Mademoiselle94
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 155
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
Ładne włosy ale według mnie powinnaś podciąć kilka cm

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Po prostu włosy nie są jednakowej długości i przy sukcesywnym ścinaniu dół będzie wyglądał coraz lepiej Chyba, że je naprawdę regularnie podcinasz i nie miałaś robionego cieniowania

Włosy nie staną się grubsze po podcięciu, po prostu się wyrównają, przez co nie będzie na dole takich prześwitów. Ja zamierzam niedługo rozpocząć akcję "wyrównywanie końcówek", ale podejrzewam, że zajmie mi tak ze 2 lata Bo jakbym od razu obcięła do miejsca, gdzie włosów jest naprawdę dużo, to później przy zapuszczaniu do upragnionej długości i tak by się znowu zrobiło, że bym miała mysie ogonki, które by trzeba było stale obcinać.

Warto mieć na uwadze fakt, iż włosy w różnych miejscach głowy rosną z różną prędkością. Najszybciej zazwyczaj z tyłu głowy, przez co właśnie się te ogonki tworzą


Twoje włosy są przesliczne
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"




Mademoiselle94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:25   #4034
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Witam ponownie,

olejuję włosy gdy mam czas, efekty są
Nakładam maski.
Ale mam problem z nawilżeniem końcówek, chciałabym je jakoś bardziej zabezpieczyć i nawilżyć po myciu, ale nie mam pomysłu czym?
Czy polecicie mi jakiś dobry, niedrogi produkt?
Poza tym wydaje mi się, że moje włosy są bardzo cienkie i niezbyt gęste, gdy są po olejowaniu, owszem, wyglądają super, ale gdy zwiążę je w kitkę, jest ona cieniutka i nie podoba mi się to

Piękne macie te włosy, a jak patrzę na te zadbane ufarbowane, to mi się już całkiem wierzyć nie chce, chyba jestem nadal zbyt zielona w pielęgnacji.
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:28   #4035
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Sternchen_7 Pokaż wiadomość
bardziej zabezpieczyć i nawilżyć po myciu, ale nie mam pomysłu czym?
Czy polecicie mi jakiś dobry, niedrogi produkt?
jedwab chi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:10   #4036
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
ja bym podcięła kilka cm
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:24   #4037
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.

Aleee ładne! Też bym podcięła kilka cm i zaczęła stosować wcierki w skalp. Włosy powinny się choć trochę zagęścić
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:12   #4038
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

weegirl pewnie że się jej nie zagęszczą ale nie będą obciążone taką długością i właśnie jak tu ktoś wspominał wcierki i intensywna pielęgnacja je zagęści pozbędzie się ogonków i będą pewnie wyglądały lepiej

ale zetnij tylko trochę :P
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:19   #4039
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Dziś ja chcę się pochwalić swoimi włosami, rzadko kiedy udzielam się na forum, ale podczytuje wasz watek i o olejowaniu. Ja stosuję na swoich włosach oleje od ponad 6 miesięcy, różnicę widzę ale nie jest to coś wielkiego. Moje włosy są strasznie cienkie na końcach. Mam pytanie dla Was, czy powinnam ściąć włosy ponieważ niektórzy ludzie radzą mi tak i wtedy powinny one stać się grubsze. Dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam.
Ale masz takie cienkie z natury ,czy nie? Mi to wygląda na przerzedzenie i osłabienie od rozjaśniacza ,a widzę że masz pasemka.Ja przez to przechodziłam po balejażu rozjaśniającym - nigdy nie miałam tak cienkich włosów jak wtedy.Doradzałabym obciąć ,i to nie trochę,a z 10-15 cm za ramiona i wziąść się za porządną pielęgnację,bo w tym miejscu co już masz przerzedzone ,to już niestety nie zgęstnieją.Albo dbaj,podcinaj i rób fryzury dodające objętości, np. warkocze na noc,albo świderki.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:24   #4040
buntowniczka90
Przyczajenie
 
Avatar buntowniczka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Dziękuję bardzo dziewczyny za rady. Ja swoje włosy miałam ostatnio cieniowane jakoś 6 lat temu i właśnie od tamtego czasu stały się ona jakieś takie cienkie, jak byłam młodsza to miałam grubsze włosy.
Podetnę je trochę i zaczynam jeszcze bardziej intensywnie o nie dbać.

weegirl zazdroszczę włosów

ricca166 tak jak pisałam kiedyś miałam grube włosy, fakt mam kilka pasemek ale już przed nimi moje włosy stały się takie cienkie! Aż tyle centymetrów strasznie mi szkoda, ale jak nie będzie innej możliwości i sposobu to będzie trzeba tak zrobić.

Edytowane przez buntowniczka90
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:29
buntowniczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:14   #4041
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle94 Pokaż wiadomość
Twoje włosy są przesliczne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
weegirl pewnie że się jej nie zagęszczą ale nie będą obciążone taką długością i właśnie jak tu ktoś wspominał wcierki i intensywna pielęgnacja je zagęści pozbędzie się ogonków i będą pewnie wyglądały lepiej
Ależ ja tego nie neguję Po prostu i tak przy tej długości trzeba sporo czasu, by włosy się zagęściły u dołu. Wszystko zależy od tego, czy ktoś chce zacząć od długości czy od równej linii U mnie druga metoda się nie sprawdziła- cały czas stałam w miejscu. A po paru latach stania w miejscu z długością miałam już dosyć

Cytat:
Napisane przez buntowniczka90 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny za rady. Ja swoje włosy miałam ostatnio cieniowane jakoś 6 lat temu i właśnie od tamtego czasu stały się ona jakieś takie cienkie, jak byłam młodsza to miałam grubsze włosy.
Podetnę je trochę i zaczynam jeszcze bardziej intensywnie o nie dbać.

weegirl zazdroszczę włosów

ricca166 tak jak pisałam kiedyś miałam grube włosy, fakt mam kilka pasemek ale już przed nimi moje włosy stały się takie cienkie! Aż tyle centymetrów strasznie mi szkoda, ale jak nie będzie innej możliwości i sposobu to będzie trzeba tak zrobić.
Dziękuję, ale nie ma czego U nasady mam mniej włosów niż Ty... a może nie mniej, tylko moje włosy są cieńsze. Dlatego chyba nie ma aż takiego efektu, jak u Ciebie... ale też na dole mam sporo prześwitów, chyba, że mi się włosy ładnie sfalują- wtedy optycznie jest ich więcej.

No i właśnie, na zamieszczonym przez Ciebie zdjęciu góra jest lekko pofalowana a dół idealnie prosty. I to też sprawia, że wygląda to tak, jakbyś u góry miała dużo włosów, a na dole już mniej. Może jakbyś wstawiła zdjęcie, na którym włosy całe byłyby pofalowane albo całe proste, byłoby ono bardziej miarodajne?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:44   #4042
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez Sternchen_7 Pokaż wiadomość
Witam ponownie,

olejuję włosy gdy mam czas, efekty są
Nakładam maski.
Ale mam problem z nawilżeniem końcówek, chciałabym je jakoś bardziej zabezpieczyć i nawilżyć po myciu, ale nie mam pomysłu czym?
Czy polecicie mi jakiś dobry, niedrogi produkt?
Poza tym wydaje mi się, że moje włosy są bardzo cienkie i niezbyt gęste, gdy są po olejowaniu, owszem, wyglądają super, ale gdy zwiążę je w kitkę, jest ona cieniutka i nie podoba mi się to

Piękne macie te włosy, a jak patrzę na te zadbane ufarbowane, to mi się już całkiem wierzyć nie chce, chyba jestem nadal zbyt zielona w pielęgnacji.
jedwab CHI, serum z jedwabiem gliss kur

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja bym podcięła kilka cm
ja też
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:19   #4043
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

weegirl ale ja cie poparłam mity o tym że włosy należy podcinać co miesiąc i że od tego robią się gęste trzeba głośno obalać no ja dlatego nie ścinałam na równi tylko mam dalej stopniowane bo wtedy ładniej falują ale jak już staną w miejscu to ich się zmotywować niczym nie da
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:03   #4044
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Moje kłaki po prawie 2 miesiącach codziennego olejowania... Trochę poprawy chyba widać... Mam nadzieję, że będą kiedyś takie jak większości z Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1070.jpg (99,8 KB, 164 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:24   #4045
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Dziewczyny, potrzebuję rady.
Idę dzisiaj do klubu, ale nie chcę za żadne skarby zostawiać włosów rozpuszczonych. Przy tańcach, potach etc mam tendencję do częstego macania ich, a jestem na tym punkcie przewrażliwiona
Chciałabym je jakoś upiąć, ale z drugiej strony chciałabym wyglądać w miarę pazurzasto
i nie wiem co mam zrobić, a szukanie po wątkach z fryzurami z moją "inteligencją" kończy się tym, że szukam nowych kosmetyków, trafiam na fryzury weselne, albo końcowo zapominam czego szukam i przed samym wyjściem jestem skazana na rozpuszczenie. Dlatego pytam Was tutaj, macie jakieś propozycje? :C
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:35   #4046
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Przejrzyj ten kanał, może znajdziesz coś dla siebie:
http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:36   #4047
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
weegirl ale ja cie poparłam mity o tym że włosy należy podcinać co miesiąc i że od tego robią się gęste trzeba głośno obalać no ja dlatego nie ścinałam na równi tylko mam dalej stopniowane bo wtedy ładniej falują ale jak już staną w miejscu to ich się zmotywować niczym nie da
No tak, ale Ty masz fale, więc lepiej, jak nie są ścięte na prosto Ja to przy Tobie mam strasznie mało na głowie Czy ja wiem, ładnie widać u Ciebie przyrost Chociaż faktycznie nie jest on jakiś powalający. Zazdroszczę szczęściarom, którym włosy rosną ponad cm na miesiąc tak same z siebie

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady.
Idę dzisiaj do klubu, ale nie chcę za żadne skarby zostawiać włosów rozpuszczonych. Przy tańcach, potach etc mam tendencję do częstego macania ich, a jestem na tym punkcie przewrażliwiona
Chciałabym je jakoś upiąć, ale z drugiej strony chciałabym wyglądać w miarę pazurzasto
i nie wiem co mam zrobić, a szukanie po wątkach z fryzurami z moją "inteligencją" kończy się tym, że szukam nowych kosmetyków, trafiam na fryzury weselne, albo końcowo zapominam czego szukam i przed samym wyjściem jestem skazana na rozpuszczenie. Dlatego pytam Was tutaj, macie jakieś propozycje? :C
A jaką masz długość włosów i czy potrafisz zrobić sobie dobierańca? Bardzo wygodny jest warkocz dobierany (ja robię odwrotnego dobierańca: włosy z boków idą pod środkowy kosmyk) idący na skos przez tył głowy Długo się trzyma. Albo np. jeden warkocz, niezbyt ściśle spleciony, żeby się wydawał grubszy, przerzucony przez ramię Do tego np. lekki tapir u nasady, żeby całość wyglądała bardziej seksownie (tylko tapirowanie do zdrowych nie należy...). Messy bun chyba się średnio sprawdzi, jeśli zamierzasz tańczyć.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:46   #4048
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

włosy mam tak z 4-5 cm za stanikiem, pod łopatkami, najdłuższe 61 cm, trochę krótsze ok 54-55cm, są prawie równe, niestety właśnie nie potrafię zrobić sobie dobierańca próbowałam wiele razy

Sugarbomb dzięki za kanał , spróbuję coś może z high pony tail, jak Blake Lively, albo coś .
albo warkocza z trzech...

tylko muszę to zrobić tak, by włosy się bardzo optycznie nie skróciły. Na im dłuższe wyglądają, tym seksowniejsze są w rzeczywistości..
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:50   #4049
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
włosy mam tak z 4-5 cm za stanikiem, pod łopatkami, najdłuższe 61 cm, trochę krótsze ok 54-55cm, są prawie równe, niestety właśnie nie potrafię zrobić sobie dobierańca próbowałam wiele razy

Sugarbomb dzięki za kanał , spróbuję coś może z high pony tail, jak Blake Lively, albo coś .
albo warkocza z trzech...

tylko muszę to zrobić tak, by włosy się bardzo optycznie nie skróciły. Na im dłuższe wyglądają, tym seksowniejsze są w rzeczywistości..
ćwiczenie czyni mistrza, próbuj z dobierańcem az ci wyjdzie, ja tez za nic nie umiałam, a teraz mi wychodzi jak ulał
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:59   #4050
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No tak, ale Ty masz fale, więc lepiej, jak nie są ścięte na prosto Ja to przy Tobie mam strasznie mało na głowie Czy ja wiem, ładnie widać u Ciebie przyrost Chociaż faktycznie nie jest on jakiś powalający. Zazdroszczę szczęściarom, którym włosy rosną ponad cm na miesiąc tak same z siebie
dołączam się do zazdroszczenia a ja znów bym chciała albo ładne loki takie luźniejsze albo całkiem proste :P ale to drugie u mnie nie wykonalne :P
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.