Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 16:55   #2191
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Przeglądałam KWC,jednak tam czytałam opinie iż może on wysuszać skórę,a ja mam niby mieszaną a,le odwodnioną(zbyt dużo kawy,a mało wody piję,w ogóle kawoszką jestem:D )
o! narzekałam na gigaprzesusz, a na to nie wpadłam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39706452]Mnie wiele podkladow wysusza. LS nigdy.

Tez jestem wysuszonym mieszancem.[/QUOTE]

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:00   #2192
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39706452]Mnie wiele podkladow wysusza. LS nigdy.

Tez jestem wysuszonym mieszancem.[/QUOTE]
Dzięki,biorę jak coś to Ci wcisnę
Chyba,że Eliza da się na coś namówić i odda swojego

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o! narzekałam na gigaprzesusz, a na to nie wpadłam



No,ja to wiem od czego mam odwodnioną,tylko latem jest ok,bo wtedy pic mi się chce
zimą to tylko ciepłego kakao,czekolady i KAWY rzadko herbata,ale tylko owocowa z lidla,tam są super smaki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:03   #2193
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39706452]Mnie wiele podkladow wysusza. LS nigdy.

Tez jestem wysuszonym mieszancem.[/QUOTE]

James, a jak określiłabyś krycie LS? Jest chociaż średnie?
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:04   #2194
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39706394]Ja, jak Ciebie nie bylo, to oprocz obejrzenia drugiego odcinka Dowton Abbey (chora jestem to same takie zajecia mam ) przeszukalam siec w poszukiwaniu zastepstwa. Jest oczywiscie Delia, ktorej beznadzienosc nawet trudno w slowa ubrac (kupilam kiedys, bo zeli ID u mnie brakowalo a D. online jeszcze nie istnial), Art Deco (linia kolorystyczna uboga: bezbarwny, czern i brazowy cieplak). Najwiecej nadziei upatruje w Bobbi Brown, co prawda jest dwa razy drozszy niz Isa Dora, ale przynajmniej kolorystyka w miare (wszystko w brazach, 4 odcienie - 2 cieplaki i 2 "zimniaki").

Ktora poswieci sie dla dobra druzyny i potestuje Bobbi? [/QUOTE]

Babka polecała mi dzisiaj te od BB , ale nie próbowałam.

milko znasz te żele do brwi od Bobbi B.?

A w ogóle, to kiedyś umówię się na makijaż BB, bo już od dawna kuszą mnie jej kosmetyki...

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:07
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:04   #2195
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
...
No,ja to wiem od czego mam odwodnioną,tylko latem jest ok,bo wtedy pic mi się chce
zimą to tylko ciepłego kakao,czekolady i KAWY rzadko herbata,ale tylko owocowa z lidla,tam są super smaki
jakbym o sobie czytała, włacznie z tym o lecie (bo tylko latem wodę piję i to bardzo dużo) i drobną różnicą, że zamiast herbatek litry coli

wiesz, sądziłam, że tak czy owak, we wszystkim co piję jest ostatecznie woda

no i jeszcze zmienna w postaci klimy występowała, to mnie zmyliło
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:05
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:08   #2196
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Przeglądałam KWC,jednak tam czytałam opinie iż może on wysuszać skórę,a ja mam niby mieszaną a,le odwodnioną(zbyt dużo kawy,a mało wody piję,w ogóle kawoszką jestem )
Moja cera to samo, dodatkowo zeby była pełnia szcześcia mam naczynkową i wrażliwą

Pić tez nie lubie za bardzo, chyba ze soki Kawy raczej nie pije, bo kawa na mnie w ogole nie działa. Czasem tylko latte dla smaczku, ale rzadko naprawde.

Teraz dodatkowo cere mam przesuszoną z powodu kaloryferów, a w lato nie bedzie lepiej bo czego jak czego, ale klimy to ja sobie nie odmówie. U mnie tylko słońce zaświeci, to juz mam saune w domu i gdyby nie klima to bym padła trupem.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:12   #2197
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39703630]Sa do tego specjalne prawidla.

Ewentualnie jak skora jest miekka to ubierz skarpetki, ewentualnie dwie pary i smigaj tak po domu. Powinno pomoc .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Szewc sobie z tym poradzi,jakby cos Mi tak kiedys rozbil nuty, bo chyba tak sie to fachowo nazywa
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja bym się bała rozciągać... trza by je oddać do szewca na prawidła... kiedyś to się pasjami robiło, jak były problemy z kupnem butów (jakichkolwiek
zawsze jak mam taki dylemat to biorę większy rozmiar i dokupuję wkładkę, specjalne zapiętki i takie tam elementy.
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Są specjalne preparaty o ile dobrze pamiętam to w CCC mają takie cudo.Tylko do butów ze skóry(żadne ekologiczne nie wchodzą w grę)
Pryskasz w środek i od razu ubierasz na nogę,dopasują się same
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja też bym się bała, rozciąganie u szewca, może skończyć się zdefasonowaniam, a na własych stopach moze być bolesne
i też robię jak Małgoś, wolę kupić za duże i często to robię, bo też nie mogę na ogół dorwać tzw. połówek (38,5)

jeśli już, to radziłabym jednak na swoich stopach, a do tego kupić taki spray, wiem, że kiedyś w Kazar były i dawały radę
Dziękuję dziewczyny za porady. Może faktycznie kupię te większe + wkładki i zapiętki. Większość butów wyposażyłam w zapiętki, ale i tak czasem jeszcze spadają. Troszkę boję się, że buty po rozciąganiu stracą fason.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 17:13   #2198
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
jakbym o sobie czytała, włacznie z tym o lecie (bo tylko latem wodę piję i to bardzo dużo) i drobną różnicą, że zamiast herbatek litry coli

wiesz, sądziłam, że tak czy owak, we wszystkim co piję jest ostatecznie woda

no i jeszcze zmienna w postaci klimy występowała, to mnie zmyliło
Ja cole tylko sporadycznie do whiskacza
Niby tak,a jednak kawa jest moczopędna,więc należy wypijać dodatkowo szklankę wody i na domiar złego wypłukuje z organizmu magnez.Jednak mnie to nie rusza,uwielbiam kawę

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Moja cera to samo, dodatkowo zeby była pełnia szcześcia mam naczynkową i wrażliwą
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Pić tez nie lubie za bardzo, chyba ze soki Kawy raczej nie pije, bo kawa na mnie w ogole nie działa. Czasem tylko latte dla smaczku, ale rzadko naprawde.

Teraz dodatkowo cere mam przesuszoną z powodu kaloryferów, a w lato nie bedzie lepiej bo czego jak czego, ale klimy to ja sobie nie odmówie. U mnie tylko słońce zaświeci, to juz mam saune w domu i gdyby nie klima to bym padła trupem.
Też tak mam
ta,klima to koszmar,a jednak jazda latem autem bez klimy to już masakra
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:14   #2199
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
James, a jak określiłabyś krycie LS? Jest chociaż średnie?
Pewnie. Kryje calkiem niezle. To nie szpachla w stylu MAP, ale kryje przyzwocie. Zdecydowanie lepiej niz podklady pokroju Perfect Touch YSL.

Kryje zdecydowanie lepiej niz Aqualumiere Chanela.
Nie swieci sie po chwili jak ten nowy Parure (wersja kremowa).
Nie smierdzi jak Sisley.
Nie wysusza jak MAP.
Kryje lepiej niz Maestro Armaniego.
Rozprowadza sie lepiej niz Double Wear.
Pompka sie nigdy nie zaciela a jestem na trzecim opakowaniu.
Nie robi tez plam jak jakis naturalny cudak, ktorego probowalam.
Sama buteleczka swietnie zrobiona. Spadla mi raz czy dwa a jest cala. Korek i pompka tez super: gruby plastik. Chyba zniszczyc badz popsuc sie nie da.

Poza cena i kolorem (obecnie jest okej bo prawie kazdy podklad na mojej skorze jasnieje) nie ma minusow. Do tego to chyba podklad, ktory najlepiej mi sie rozjasnialo. Jest na tyle rzadki, ze latwo sie z czyms miesza i na tyle gesty, aby nie leciec przez palce.

Mam nadzieje, ze porownania komus pomogly .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:27   #2200
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za porady. Może faktycznie kupię te większe + wkładki i zapiętki. Większość butów wyposażyłam w zapiętki, ale i tak czasem jeszcze spadają. Troszkę boję się, że buty po rozciąganiu stracą fason.
oj,nie .Ja mam super piękne,odlotowe buty,ale co z tego,że za duże właśnie o te pół nr.Kupiłam we Francji śliczniutkie i mam wkładki a i tak jakoś klapią.Ja gdybym miała wybrać,wybrałabym o pół nr. mniejsze i spray.jak ubierzesz na nogę to sie dopasują,a te duże i tak mogę się rozciągnąć(skóra ma to do siebie).
Nawet jak mierzysz w sklepie,widzisz,że jeden but jest luźniejszy,to pod wpływem przymierzania różnych stóp troszkę się rozciaga.ja jak kupuje to proszę o nową pare,bo nieraz tak miałam,lewy ok idealnie dopasowany,a prawy klapie

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Pewnie. Kryje calkiem niezle. To nie szpachla w stylu MAP, ale kryje przyzwocie. Zdecydowanie lepiej niz podklady pokroju Perfect Touch YSL.

Kryje zdecydowanie lepiej niz Aqualumiere Chanela.
Nie swieci sie po chwili jak ten nowy Parure (wersja kremowa).
Nie smierdzi jak Sisley.
Nie wysusza jak MAP.
Kryje lepiej niz Maestro Armaniego.
Rozprowadza sie lepiej niz Double Wear.
Pompka sie nigdy nie zaciela a jestem na trzecim opakowaniu.
Nie robi tez plam jak jakis naturalny cudak, ktorego probowalam.
Sama buteleczka swietnie zrobiona. Spadla mi raz czy dwa a jest cala. Korek i pompka tez super: gruby plastik. Chyba zniszczyc badz popsuc sie nie da.

Poza cena i kolorem (obecnie jest okej bo prawie kazdy podklad na mojej skorze jasnieje) nie ma minusow. Do tego to chyba podklad, ktory najlepiej mi sie rozjasnialo. Jest na tyle rzadki, ze latwo sie z czyms miesza i na tyle gesty, aby nie leciec przez palce.

Mam nadzieje, ze porownania komus pomogly .
James,ale Ty pewnie nie masz czego kryć,a ja mam naczynka i tak czytam te opinie i jakoś mam obawy,poza tym Ty piękna i młoda,a ja już wiekowa dziewczyna jestem

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

chyba dla mnie bardziej będzie ten odpowiedni,jak sądzicie?nigdy nie miałam BB,ani Armaniego,więc nie mam porównania
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:30   #2201
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39702652]Wymacaj Nude 00 .[/QUOTE]

Bylam, zmacalam i zostalam zaatakowana przez sniezyce, a o tej porze w UK to nie jest normalne

Co do broznerkow: fajne Ktorys przygarne, tylko poczekam na -10% ( ktore wczoraj sie skonczylo, a bronzery weszly dzis do sprzedazy ), bo 46.5Ł to troche przesada
Najjasniejszy Nude: rozowy trojkacik ma w sobie drobinki, ale dosc delikatne, dajace glow. Dwa razy go macalam, za kazdym razem wychodzil mi na rece dosc rozowy, moze nierownomiernie mieszalam kolory, ale wlasnie to mi sie rzucilo w oczy. Poza tym sa trwale, wymazalam pol przedramienia, w domu umylam mydlem i wlasnie zobaczylam, ze cos tam jeszcze zostalo. Ide poprawic
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 17:34   #2202
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James,ale Ty pewnie nie masz czego kryć,a ja mam naczynka i tak czytam te opinie i jakoś mam obawy,poza tym Ty piękna i młoda,a ja już wiekowa dziewczyna jestem:brzydal
No co Ty. Ja jak potwor z Loch Ness wygladam, serio . Pory jak kratery, przebarwienia. Do tego mam tak okropna skore, ze po kazdym pryszczu zostaje mi slad.
Odkad odstawilam tabsy to "niespodziankuje" mi sie cera bardzo. Wygladam jak mlodsza siostra Freddiego Krugera.

LS wiadomo, ze przebarwien nie przykryje, ale najwiekszy dramat na mej twarzy maskuje.


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Bylam, zmacalam i zostalam zaatakowana przez sniezyce, a o tej porze w UK to nie jest normalne

Co do broznerkow: fajne Ktorys przygarne, tylko poczekam na -10% ( ktore wczoraj sie skonczylo, a bronzery weszly dzis do sprzedazy ), bo 46.5Ł to troche przesada
Najjasniejszy Nude: rozowy trojkacik ma w sobie drobinki, ale dosc delikatne, dajace glow. Dwa razy go macalam, za kazdym razem wychodzil mi na rece dosc rozowy, moze nierownomiernie mieszalam kolory, ale wlasnie to mi sie rzucilo w oczy. Poza tym sa trwale, wymazalam pol przedramienia, w domu umylam mydlem i wlasnie zobaczylam, ze cos tam jeszcze zostalo. Ide poprawic
Pomacam wiec jak beda. Choc dzis przegladalam blogi i znalazlam takie fotki, ze mam wrazenie iz na mojej bladej dloni wybije tradycyjnie pomarancz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:35   #2203
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39706938]Pewnie. Kryje calkiem niezle. To nie szpachla w stylu MAP, ale kryje przyzwocie. Zdecydowanie lepiej niz podklady pokroju Perfect Touch YSL.

Kryje zdecydowanie lepiej niz Aqualumiere Chanela.
Nie swieci sie po chwili jak ten nowy Parure (wersja kremowa).
Nie smierdzi jak Sisley.
Nie wysusza jak MAP.
Kryje lepiej niz Maestro Armaniego.
Rozprowadza sie lepiej niz Double Wear.
Pompka sie nigdy nie zaciela a jestem na trzecim opakowaniu.
Nie robi tez plam jak jakis naturalny cudak, ktorego probowalam.
Sama buteleczka swietnie zrobiona. Spadla mi raz czy dwa a jest cala. Korek i pompka tez super: gruby plastik. Chyba zniszczyc badz popsuc sie nie da.

Poza cena i kolorem (obecnie jest okej bo prawie kazdy podklad na mojej skorze jasnieje) nie ma minusow. Do tego to chyba podklad, ktory najlepiej mi sie rozjasnialo. Jest na tyle rzadki, ze latwo sie z czyms miesza i na tyle gesty, aby nie leciec przez palce.

Mam nadzieje, ze porownania komus pomogly .[/QUOTE]

Oj i się chciejstwo wygenerowało
Dziękuję
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:35   #2204
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
... klimy to ja sobie nie odmówie. U mnie tylko słońce zaświeci, to juz mam saune w domu i gdyby nie klima to bym padła trupem.
ja miałam klimę w pracy, starego typu, no i komputerom miało być dobrze, czyli było baaardzo sucho

ale widzisz, latem jakoś mi cera odżywała, choć w klimie nadal, nie to że było super, ale lepiej, więc po tym co ddiana napisała, to wpadłam, ze jednak brak wody do wewnątrz
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:42
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:37   #2205
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
chyba dla mnie bardziej będzie ten odpowiedni,jak sądzicie?nigdy nie miałam BB,ani Armaniego,więc nie mam porównania
Wiosna idzie (teoretycznie). Nie za ciezki? Wyglada bardziej na zimowy.
Armani z kolei lekki jak chmurka .

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Oj i się chciejstwo wygenerowało
Dziękuję
Prosze.

Ja megawybrzdzam. Zawsze szukam czegos perfekcyjnego. To pierwszy podklad, ktorego zuzylam wiecej niz jedna butelke. Naprawde warto go miec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:40   #2206
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707430]No co Ty. Ja jak potwor z Loch Ness wygladam, serio . Pory jak kratery, przebarwienia. Do tego mam tak okropna skore, ze po kazdym pryszczu zostaje mi slad.
Odkad odstawilam tabsy to "niespodziankuje" mi sie cera bardzo. Wygladam jak mlodsza siostra Freddiego Krugera.

LS wiadomo, ze przebarwien nie przykryje, ale najwiekszy dramat na mej twarzy maskuje.




Pomacam wiec jak beda. Choc dzis przegladalam blogi i znalazlam takie fotki, ze mam wrazenie iz na mojej bladej dloni wybije tradycyjnie pomarancz.[/QUOTE]

to samo mam, masakra Co cos wyskoczy to potem czerwony placek w tym miejscu przez 2 miesiące
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:40   #2207
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707430]

Pomacam wiec jak beda. Choc dzis przegladalam blogi i znalazlam takie fotki, ze mam wrazenie iz na mojej bladej dloni wybije tradycyjnie pomarancz.[/QUOTE]

Mam wraznenie, ze ten nude moze bardziej swinkowac niz pomaranczowic( jest takie slowo? ), ale to moja indywidualna opinia. Ciekawa jestem jak bedzie u Ciebie, pochwalisz sie?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:40   #2208
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za porady. Może faktycznie kupię te większe + wkładki i zapiętki. Większość butów wyposażyłam w zapiętki, ale i tak czasem jeszcze spadają. Troszkę boję się, że buty po rozciąganiu stracą fason.
no tak nie wpadłam na to, ze nie wiem jaki to fason
bo ja nieczesto nosze pantofelki, jeśli to nie są buty typu kozaki, bikery, botki czy inny buciory, to za duże lepiej nie, bo Ci spadną
powiem więcej - nawet pół numeru, jak skórzane lepiej - kiedyś dorwałam idealny numer 38,5, piękne włoskie buty, lakierki na słupku, nawet ja w nich zasuwałam non stop i niestety - rozklapały sie i wkładki nie pomogły, bo za delikatna skóra była
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:42   #2209
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dzięki,biorę jak coś to Ci wcisnę
Chyba,że Eliza da się na coś namówić i odda swojego
---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


No,ja to wiem od czego mam odwodnioną,tylko latem jest ok,bo wtedy pic mi się chce
zimą to tylko ciepłego kakao,czekolady i KAWY rzadko herbata,ale tylko owocowa z lidla,tam są super smaki
Kolor ma swietny, ale szybko splywa z T..


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za porady. Może faktycznie kupię te większe + wkładki i zapiętki. Większość butów wyposażyłam w zapiętki, ale i tak czasem jeszcze spadają. Troszkę boję się, że buty po rozciąganiu stracą fason.
Nie nie ... Ja mam taki sam problem, stopa 39,5. Mam 2 pary swietnych koturnów, jedna 39 a druga 40 (kupilam najpierw 40 i zapiętki itp.. ) 40tki strasznie klapią, zadne zapiętki im nie pomagaja..
39 sie fajnie dopasowaly (sa oczywiscie ze skory) i nie stracily fasonu. Na poczatku mnie oczywiscie troche obtarly, ale co tam Efekt sie liczy

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Pewnie. Kryje calkiem niezle. To nie szpachla w stylu MAP, ale kryje przyzwocie. Zdecydowanie lepiej niz podklady pokroju Perfect Touch YSL.

Kryje zdecydowanie lepiej niz Aqualumiere Chanela.
Nie swieci sie po chwili jak ten nowy Parure (wersja kremowa).
Nie smierdzi jak Sisley.
Nie wysusza jak MAP.
Kryje lepiej niz Maestro Armaniego.
Rozprowadza sie lepiej niz Double Wear.
Pompka sie nigdy nie zaciela a jestem na trzecim opakowaniu.
Nie robi tez plam jak jakis naturalny cudak, ktorego probowalam.
Sama buteleczka swietnie zrobiona. Spadla mi raz czy dwa a jest cala. Korek i pompka tez super: gruby plastik. Chyba zniszczyc badz popsuc sie nie da.

Poza cena i kolorem (obecnie jest okej bo prawie kazdy podklad na mojej skorze jasnieje) nie ma minusow. Do tego to chyba podklad, ktory najlepiej mi sie rozjasnialo. Jest na tyle rzadki, ze latwo sie z czyms miesza i na tyle gesty, aby nie leciec przez palce.

Mam nadzieje, ze porownania komus pomogly .
Taka reklama Zastanowie sie nad armaniakiem ...
Wlasnie odkrylam ze mam jednak kolor cery jasniejszy niz parure 02.. Bardziej zóltawo, bezowy (cos w typie burżujowego healthy mixa 51). Jaki kolor bedzie dla mnie odpowiedni z Armaniaka Jamesiku?

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
oj,nie .Ja mam super piękne,odlotowe buty,ale co z tego,że za duże właśnie o te pół nr.Kupiłam we Francji śliczniutkie i mam wkładki a i tak jakoś klapią.Ja gdybym miała wybrać,wybrałabym o pół nr. mniejsze i spray.jak ubierzesz na nogę to sie dopasują,a te duże i tak mogę się rozciągnąć(skóra ma to do siebie).
Nawet jak mierzysz w sklepie,widzisz,że jeden but jest luźniejszy,to pod wpływem przymierzania różnych stóp troszkę się rozciaga.ja jak kupuje to proszę o nową pare,bo nieraz tak miałam,lewy ok idealnie dopasowany,a prawy klapie

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


James,ale Ty pewnie nie masz czego kryć,a ja mam naczynka i tak czytam te opinie i jakoś mam obawy,poza tym Ty piękna i młoda,a ja już wiekowa dziewczyna jestem

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

chyba dla mnie bardziej będzie ten odpowiedni,jak sądzicie?nigdy nie miałam BB,ani Armaniego,więc nie mam porównania
Popieram )



Wiecie co, ostatnio kupilam podklad burżuja healthy mix z czerwona nakretka - nie ten zelowy, tylko jakis nowy (w promo za 45zl byl w rossmanie) i niespodziewanie dobrze sie trzyma . Krycie średnie, nie wyswieca sie, nie splywa, jest delikatny, ladnie pachnie, ma przyzwoite kolorki.. Nie jest ciezki i jest TANI
Polecam na wiosne/lato
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 17:46   #2210
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
to samo mam, masakra Co cos wyskoczy to potem czerwony placek w tym miejscu przez 2 miesiące
Oby tylko przez 2.
Zastanawiam sie czy jakis niespodziankowy wysuszacz w typie Mario Badescu czy Kate Somerville by pomogl.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mam wraznenie, ze ten nude moze bardziej swinkowac niz pomaranczowic( jest takie slowo? ), ale to moja indywidualna opinia. Ciekawa jestem jak bedzie u Ciebie, pochwalisz sie?
Pewnie, ale to za dwa tygodnie minimum znajac tempo naszych dystrybutorow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:46   #2211
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
...
Wiecie co, ostatnio kupilam podklad burżuja healthy mix z czerwona nakretka - nie ten zelowy, tylko jakis nowy (w promo za 45zl byl w rossmanie) i niespodziewanie dobrze sie trzyma . Krycie średnie, nie wyswieca sie, nie splywa, jest delikatny, ladnie pachnie, ma przyzwoite kolorki.. Nie jest ciezki i jest TANI
Polecam na wiosne/lato
to jest ten sam co był Healthy Mix, z czarną zakrętką, tylko mu sukienkę zmienili
o nim pisałam, że nie do odróżnienia na mojej skórze od Teint Idole Ultra
no chyba, że na plus, bo glow ładniejszy, taki naprawdę zdrowy, dziecięcy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:54   #2212
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707696]Oby tylko przez 2.
Zastanawiam sie czy jakis niespodziankowy wysuszacz w typie Mario Badescu czy Kate Somerville by pomogl.
.[/QUOTE]



mi jakos szybciej wszystko schodzi jak naprawde sie przyłoże do nawilżania
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:58   #2213
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707430]No co Ty. Ja jak potwor z Loch Ness wygladam, serio . Pory jak kratery, przebarwienia. Do tego mam tak okropna skore, ze po kazdym pryszczu zostaje mi slad.
Odkad odstawilam tabsy to "niespodziankuje" mi sie cera bardzo. Wygladam jak mlodsza siostra Freddiego Krugera.

LS wiadomo, ze przebarwien nie przykryje, ale najwiekszy dramat na mej twarzy maskuje.




Pomacam wiec jak beda. Choc dzis przegladalam blogi i znalazlam takie fotki, ze mam wrazenie iz na mojej bladej dloni wybije tradycyjnie pomarancz.[/QUOTE]
też tak miałam,polecam spiralkę mirena to super alternatywa dla tabsów.Cera tez nie wariuje,a zdecydowanie bezpieczniejsza dla zdrowia,minus to cena ja ponad 6lat temu płaciłam 650zł i ból przy zakładaniu za to zdejmowanie nie boli
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:58   #2214
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


mi jakos szybciej wszystko schodzi jak naprawde sie przyłoże do nawilżania
To u mnie niestety nic nie daje.


Probowalas tego?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:59   #2215
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707696]Oby tylko przez 2.
Zastanawiam sie czy jakis niespodziankowy wysuszacz w typie Mario Badescu czy Kate Somerville by pomogl.

...[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
mi jakos szybciej wszystko schodzi jak naprawde sie przyłoże do nawilżaniawiem:

a próbowałyście jakiegoś produktu typu cicaplast (LRP albo Avene), na gojenie?
ja miałam paprzące się ranki (popękana na mrozie, wcześniej odmrożona ręka i kiedyś paskudne odarcie skóry od maszynki do golenia pod pachą) - po raz pierwszy obyło się bez blizn i śladów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:59   #2216
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
też tak miałam,polecam spiralkę mirena to super alternatywa dla tabsów.Cera tez nie wariuje,a zdecydowanie bezpieczniejsza dla zdrowia,minus to cena ja ponad 6lat temu płaciłam 650zł i ból przy zakładaniu za to zdejmowanie nie boli
Postanowilam prowadzic cnotliwe zycie, wiec takie grzeszne wynalazki mi niepotrzebne .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:02   #2217
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to jest ten sam co był Healthy Mix, z czarną zakrętką, tylko mu sukienkę zmienili
o nim pisałam, że nie do odróżnienia na mojej skórze od Teint Idole Ultra
no chyba, że na plus, bo glow ładniejszy, taki naprawdę zdrowy, dziecięcy
O, to fajnie Bede miala tanią alternatywę na wiosne i lato
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:06   #2218
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a próbowałyście jakiegoś produktu typu cicaplast (LRP albo Avene), na gojenie?
ja miałam paprzące się ranki (popękana na mrozie, wcześniej odmrożona ręka i kiedyś paskudne odarcie skóry od maszynki do golenia pod pachą) - po raz pierwszy obyło się bez blizn i śladów
Pewnie. Ja mialam Cicabio. Nic nie pomaga.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:07   #2219
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707467]

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------
Prosze.

Ja megawybrzdzam. Zawsze szukam czegos perfekcyjnego. To pierwszy podklad, ktorego zuzylam wiecej niz jedna butelke. Naprawde warto go miec.[/QUOTE]

To już wiem na co wykorzystam kuponik z D
Mam tylko nadzieję, że trafię z odcieniem
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:10   #2220
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39707467]Wiosna idzie (teoretycznie). Nie za ciezki? Wyglada bardziej na zimowy.
Armani z kolei lekki jak chmurka .

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Prosze.

Ja megawybrzdzam. Zawsze szukam czegos perfekcyjnego. To pierwszy podklad, ktorego zuzylam wiecej niz jedna butelke. Naprawde warto go miec.[/QUOTE]
No,właśnie już sama nie wiem,który wziąć.Chciałabym,aby gęstością i kryciem był podobny do smashboxa,tylko odcienie od Smashboxa mi nie odpowiadają.Eyeliner chyba wezmę Caviar ink,pewnie też go masz/miałaś
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.