Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 12:01   #1591
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Z bólem zęba przyjmują bez kolejki. Lepiej idź do tej przychodni, powiedz, że już nie możesz wytrzymać i przyjmie cię na końcu
Jak przetrzymasz to potem możesz mieć już zapalenie miazgi i nawet tlenek cynku nie pomoże tylko ząb do trucia.
Jutro z rana pójdę do rejestracji tak jak mówicie, i powiem jak sytuacja wygląda. Ja naprawdę nie wiem jak to wygląda u dentysty bo to pierwszy raz kiedy coś mi się dzieje z zębami.. Dziękuję za rady i odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A i dzisiaj już się nie załapię- bo u mnie w przychodni rejestrują tylko do 8 rano, a kiedyś jak byłam na miejscu koło 10 to już rejestracja była zamknięta Jutro o 7 rano skoczę i mam nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki jak mówicie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:09   #1592
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czesc

Gdzie indziej zwrocic sie o porade dot. blondu jak nie tu .
Mam do Was pytanko. Czym roznia sie Garnier Color Naturals 111 od Garnier Nutrisse Creme 111 . Orientujecie sie moze ktora z tych dwoch bardziej rozjasnia ?
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:33   #1593
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Z dziećmi dobrze Ci idzie kilka takich dni ze smakołykami i będzie ich kochać jak Ciebie. jakiś czas i od Ciebie też się "odczepi" i będzie dzielić czas na całą rodzinę a z oddawaniem miśka/innej zabawki dziś Wam pokażę sposób, też na smakołyka bo ona łasuch jest a co do tego niańczenia zabawek to może mieć coś jak ciąża urojona, ale niekoniecznie, może to też być objaw tęsknoty
dzisiaj już fajniejsza nawet sama do nich posżła i głaskali ja
troche mniej już za mną chodzi a kłądzie się w pokoju na dywanie koło Tż lub dzieci jesynie idzie sprawdzi co robie i wraca do nich
kupka była po raz drugi ,ale nadal cos jej apetyt niesłuży suchego niechce wcale może jej niesmakuje co Ty jej dawałaś tzn te przysmaki to co to jest ? bo to jej smakuje
ugotowałam dziś skrzydełka z tym makaronem psim i zobacze czy tego się chyci
czekamy na wizyte
Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Czesc

Gdzie indziej zwrocic sie o porade dot. blondu jak nie tu .
Mam do Was pytanko. Czym roznia sie Garnier Color Naturals 111 od Garnier Nutrisse Creme 111 . Orientujecie sie moze ktora z tych dwoch bardziej rozjasnia ?
nutrisse jest delikatniejsze i jest mozliwość nakłądania prosto z buteleczki z aplikatorem a naturals trzeba rozrobić w miseczce i z tego co słyszałam bardziej wysusza włoski no i oczywiście cena jest roznicą

nie mogłam patrzeć na te moje włosy po tym sensation jakieś dziwne miedziane się zrobiły i na drugi dzień po myciu roznica w kolorze jak diabli między długościami
i nałożyłam londe 12/9 żeby to jakoś wyrównać i ochłodzić nadać perłowego blasku
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:36
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:35   #1594
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kotka17 widzialam u Ciebie w stopce, ze uzywasz Nutrisse 111, mozesz cos o niej powiedziec ? jaki masz naturalny kolor wlosow?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

nutrisse jest delikatniejsze i jest mozliwość nakłądania prosto z buteleczki z aplikatorem a naturals trzeba rozrobić w miseczce i z tego co słyszałam bardziej wysusza włoski no i oczywiście cena jest roznicą
Dzieki za odp! a delikatniejsze pod wzgledem wysuszenia wlosow czy rozjasniania tez ?
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:43   #1595
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
taka przytulanka,ale w oczach ma coś łagodnego, mam nadzieje ze taka właśnie będzie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
No właśnie ja ostatnio podcinałam i już się wydawało tak super. Kicha!
A dlaczego Ty zmieniłaś farbę z tego poprzedniego garnierka co robiłaś?
robiłam zawsze nutrisem 111 a zmienili go na nutrissa 111+ i jak go zrobiłam to chodziłam z tydzien z niebieskimi włosami... i tak porządnie niebieskimi i chciałam wypróbować coś innego ale zawiodłam sie i znów wróciłam do nutrissa tego 111+ tylko ze trzymam krócej , wyszedł smerf ale mniej niz wtedy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja powoli wracam do zywych, gardło boli mniej a jutro kontrola u laryngologa. W ogole wtym tyg bede mialao duzo zajec.

Ide dzis z Siostra do kina na Oza 3d

Chcialam Wam pokazac ze kolor mi sie wypral i jak by ł braz jest ciemny blond.

Zdjecie 1 z lampą
Zdjęcie 2 bez lampy


Miłego dnia
bardzo sie wyplukały, witamy blondyne

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak uklad pies-tz? jak reaguje na faceta w domu? bo np moja lola jest tz bezwzglednie posluszna, robi co kaze zawsze, widac ze najbardziej uznaje jego autorytet.
aha i ucz ja powoli stalych godzin karmienia i wychodzenia na spacery zeby ladnie trzymala pozostaly czas a nie ze latasz co 2-3 godziny a ona nie robi.
szkoda ze nie wiesz jak i czego byla uczona/przyzwyczajona po tamtych wlascicielach... to by duzo ulatwilo.
u mnie było odwrotnie pies przy TŻ to haj lajf miał robił co chciał w ogóle nie ma autorytetu dla zwierzęcia nie słucha sie go żadne
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:48   #1596
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Kotka17 widzialam u Ciebie w stopce, ze uzywasz Nutrisse 111, mozesz cos o niej powiedziec ? jaki masz naturalny kolor wlosow?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



Dzieki za odp! a delikatniejsze pod wzgledem wysuszenia wlosow czy rozjasniania tez ?
rozjąsniają chyba tak samo ale pod względem wysuszenia włosków delikatniejsza jest nutrisse


sukces zrobiłam jej jedzonko i troche opendzlowała może pomału zacznie jeść bo na pewno tamta pani jej inaczej gotowała ,a ja inaczej ale ciesze się
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:49   #1597
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oczywiście że nie nie mam zamiaru jej oddawać będziemy się szkolić i tłumaczyć
dziś troche w ciągu dnia jej dałam do zrozumienia z tym wnoszeniem zabawek zakażdym razem jej wynosiłam do jej posłania ona oczywiście leciała po to spowrotem ,a ja znowu powrót i tak w kółko, aż przestała zauważyłam że to jest tak jak nikt przez chwile niezwraca na nia uwagi to po to leci i przynosi ,ale jak jej zwróciłam znów dziś uwage to cholera mała znowu werknęła na mnie a ja wtedy niemam odwagi jej to spod pyska wyciagać bo wiem że by mnie dziabnęła to Tż wziął i wyniósł a ona za tym jest bardzo zaborcza na punkcie tych zabawek i nie da sobie zabrać .
z dzieciakami dziś przećwiczyłam żeby usiadły przy niej i dawały z ręki smakołyki i brała ,ale widać że podchodzi niepewnie z podkulonym ogonem ale zapach ją wabi więc capnie i ucieka na bok
no ale największy problem z tym jej lataniem za mną bo poprostu ruszyć się nie mogę bo jest przy nodze nieraz się aż potykam o nią bo włazi mi pod nogi a jak siąde to ona chce na kolana i żeby ją głaskać i lezy niemalże na moich nogach a jak niezwracam uwagi to jak pisałam leci bo te zabawki
może ona ma jakiś instykt macierzyński bo widze, że tego misia to liże tuli i śpi z nim
widzisz bardzo szybko sie uczy teskni pewnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc , lece do pracy pozniej zajrze
zobaczcie jaka piekna tecze wczoraj mialam wieczorem szkoda ze taki slaby aparat mam




oo witamy w naszych skromnych progach
tecza super

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Nie chcę już truć Bunny na maila, więc piszę tutaj...
Ogólnie dzięki poradom Bunny uzyskałam naturalny odcień blondu

Kiedyś miałam rozjaśniane rozjaśniaczem. Potem przyciemniłam Majirel na poziom 9, potem zaszalałam i poszłam w poziom 8.2. Początkowo kolor wyszedł brzydko - szary i brudy. Z czasem się wypłukał.

Jednak ja dochodzę do wniosku, że nie czuję się w takim naturalnym kolorze Teoretycznie mam blond włosy, ale nawet wszyscy z mojego otoczenia mi mówią, że wolą mnie w jaśniejszych. Nie chcę wracać do rozjaśniacza i platynowego odcienia.

Aktualnie moja kita wygląda tak jak na pierwszej focie.

Podoba mi się taki świetlisty blond jak u Anety Kręglickiej.
Jestem też fanką włosów Leae

Czy jest szansa uzyskać coś w tym stylu przy pomocy farb drogeryjnych?
Niedługo idę do fryzjera (na cięcie) i czuję się tak zdesperowana, że mam ochotę powierzyć się fryzjerowi...
kreglicka ma cos jak 10 z 10.1 pol na pol... i w to bym celowala jesli to 8.2 masz juz wyplukane.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja swojego uczyłam żeby oddawał zabawkę, aport, coś co znajdzie na ulicy w zamian za smakołyk. W jednej ręce dawałam ciastko, on otwierał pysk i zabawka wypadała, a ja jedną ręką brałam zabawę, a drugą częstowałam ciachem. Teoretycznie pies później powinien i bez nagrody oddać, ale mój odda tylko za smakołyk
ja lole uczylam tak- ze jak oddac nie chciala np po aporcie to mowilam oddaj! oddaj! do znudzenia. albo lapalam za koniec dlonia, ona trzymala w pysku i sie silowala. ja nie szarpalam tylko trzymalam i mowilam : pusc! pusc! az puszczala po chwili szarpania i czekala az sie rzuci jej ;D jesli nie polozyla przy mnie to koniec zabawy- udawalam ze ide robic cos innego to leciala za mna z ta zabawka a w koncu tak zaczaila ze ma zostawic bo zabawy nei bedzie, ze teraz rzuca we mnie ta zabawka jakby w koszykowke grala

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
hej

a ja mam pytanie.. mianowicie:
Mam rozjaśnione włosy do bardzo jasnego blondu, ostatnio farbowane wellatonem 12/1.. moja natura to dośc ciemny brąz.
Zamarzył mi sie taki kolorek, tzn, wiem,że tu są jakieś pasemka/refleksy.. ale chciałabym uzyskac jakas baze, poźniej na tym ewentualnie zrobic ombre np.

Co powinno mi dac podobny efekt?
nie osiagniesz takiego koloru bo to baza z popielatego i bedziesz miec zielone wlosy.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem jak tam jest u Ciebie w przychodni,ale lepiej nie dzwoń tylko leć, wybłagaj,żeby ktoś Cię przyjął, bo bardzo Cię boli, powinno się udać rejestratorki też mają serce i jak ktoś ich mocno prosi to ulegają, a przez tel łatwo kogoś spławić a jak nie to obleć gabinety na nfz u siebie, gdzieś Cię na pewno wezmą i to jak najszybciej, bo jak masz czerwone czyli obrzęk to pewnie masz stan zapalny i nie zdziw się jak dostaniesz antybiotyk i nic Ci nawet z zębem nie zrobią, bo będą czekać aż Ci to zejdzie.
dokladnie! moj tz tak mial

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiesz, wtedy to mówili że nie da rady nigdzie wcisnąć bo mają zapełnione i najszybciej na 8 kwietnia, także może być ciężko w mojej przychodni A przyjmą mnie w drugiej przychodni do której nie chodzę do dentysty? Bo u mnie w mieście takich gabinetów na nfz to nie ma raczej, to małe, 20tys miasto i większość dentystów to prywatnie niestety
nie ma juz scislej rejonizacji- idzie sie tam gdzie sa na nfz krotsze kolejki.
ja bym nawet weszla z pacjentem do gabinetu i ublagala sama lekarke o przyjecie z bolem od kilku dni- wtedy rejstracja nie ma nic do gadania ale i tak dostaniesz antybiotyk na pewno i wtedy spokojnie doczekasz wizyty u siebie...
bo z takim stanem zapalnym raczej nikt ci nic robic nie bedzie ( moj tz mial to samo juz kilka razy)
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 12:50   #1598
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



dzisiaj już fajniejsza nawet sama do nich posżła i głaskali ja
troche mniej już za mną chodzi a kłądzie się w pokoju na dywanie koło Tż lub dzieci jesynie idzie sprawdzi co robie i wraca do nich
kupka była po raz drugi ,ale nadal cos jej apetyt niesłuży suchego niechce wcale może jej niesmakuje co Ty jej dawałaś tzn te przysmaki to co to jest ? bo to jej smakuje
ugotowałam dziś skrzydełka z tym makaronem psim i zobacze czy tego się chyci
czekamy na wizyte

nutrisse jest delikatniejsze i jest mozliwość nakłądania prosto z buteleczki z aplikatorem a naturals trzeba rozrobić w miseczce i z tego co słyszałam bardziej wysusza włoski no i oczywiście cena jest roznicą

nie mogłam patrzeć na te moje włosy po tym sensation jakieś dziwne miedziane się zrobiły i na drugi dzień po myciu roznica w kolorze jak diabli między długościami
i nałożyłam londe 12/9 żeby to jakoś wyrównać i ochłodzić nadać perłowego blasku
Mój garnier naturals 111 też się dziwnie zmył, właśnie w taki miedziany jakby odcień A na początku tak ładnie wyszedł, tak popielato/szaro.
I jak po londzie? U mnie szybko się ocieplała.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:50   #1599
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Ale przepiękny masz naturalny kolor A masz może jakieś aktualne zdjęcia włosów? Bardzo lubię oglądać motywujące zdjęcia długich fryzur
Dziękuję Nie robię całościowych fotek włosów, ciężko mi trochę samej, a samowyzwalaczem też nie wychodzi. Może za jakiś czas coś uwiecznie, poproszę kogoś o pomoc

BTW Nie wiem czy się ze mną ktoś ze mną zgodzi, ale moim zdaniem blond włosy (najbardziej te jaśniejsze odcienie) są generalnie mało fotogeniczne, a jak są z natury lekko falujące to już dopiero. O wieeele lepiej prezentują się na żywo. Odwrotnie jest z ciemniejszymi włosami, często wyglądają na fotkach tak WOW, a na żywo bardzo zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Truskawkowa[/B]
Za każdym razem malaks robię, no ale to 5 minutek raptem. Przy c10 nie zauważyłam żadnego pogorszenia stanu włosów. No właśnie też już pierdziele te przeciąganie. Tylko odrost będę robić , a i teraz dam im trochę spokoju i po świętach zrobię w połowie kwietnia, o (krzyczcie , gdy wcześniej będę chciała!!!). A co to za zestaw, o którym mówisz? (dobra, doczytałam)
Ja A 1o robiłam jakieś dwa miesiące temu, wyrównywałam trochę kolor, więc malaks był dłuższy. Nie zauważyłam pogorszenia się stanu włosów jak przy Milli czy Joannie Naturii. Niestety A10 byłam rozczarowana trochę, naoglądałam się fotek i spodziewałam się jaśniejszego koloru. Nie mam ciemnego blondu, raczej średni, przetrzymałam farbę dłużej i nie kładłam na olej. Wyszło mi ciemniej niż Tobie. Może moje włosy są trudniej rozjaśniające się

Cytat:
Co do szamponów to Pinio się chowa przy Schaumie białej!
Kupiłam Schaumę kiedy Bunny o niej pisała na blogu, potwierdzam, świetny szampon, ale oddałam go chłopakowi. Świetnie mu się loki układają po niej Chyba trochę swędziała mnie głowa, ale może to po tych wszystkich farbach, jak będzie w promocji, to sobie chyba znowu kupię


Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Czesc

Gdzie indziej zwrocic sie o porade dot. blondu jak nie tu .
Mam do Was pytanko. Czym roznia sie Garnier Color Naturals 111 od Garnier Nutrisse Creme 111 . Orientujecie sie moze ktora z tych dwoch bardziej rozjasnia ?
Też się ostatnio nad tym zastanawiałam. Po Naturalsie 111 wyszedł mi ładny kolor (po spraniu), ale nie tak jasny jak oczekiwałam. Myślałam czy nie spróbować 111 Nutrisse, ale w końcu wzięłam te Białe Złoto Palette.

Jakieś 10 lat temu używałam 111 ale z serii Belle Color i wyszły mi prawie białe włosy, cudo (natura mi się zmieniła raczej). Potem wycofali całą serię w PL. Z Nutrisse najjaśniejszych blondów nie próbowałam, ale mam przeczucie, że kilka lat temu Garniery miały lepiej rozjaśniające blondy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:51
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:51   #1600
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
robiłam zawsze nutrisem 111 a zmienili go na nutrissa 111+ i jak go zrobiłam to chodziłam z tydzien z niebieskimi włosami... i tak porządnie niebieskimi i chciałam wypróbować coś innego ale zawiodłam sie i znów wróciłam do nutrissa tego 111+ tylko ze trzymam krócej , wyszedł smerf ale mniej niz wtedy
UUUU smerf ? A jaki masz swoj naturalny kolor? I ile czasu trzymasz farbke na wlosach ?
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:51   #1601
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

blond bunny- w takim razie co powinnam polozyc teraz, zeby dazyc do kolorku ze zdjecia?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 12:51   #1602
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
rozjąsniają chyba tak samo ale pod względem wysuszenia włosków delikatniejsza jest nutrisse


sukces zrobiłam jej jedzonko i troche opendzlowała może pomału zacznie jeść bo na pewno tamta pani jej inaczej gotowała ,a ja inaczej ale ciesze się
Bardzo dobrze
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:51   #1603
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asia ja te przysmaki co jej dawałam do Frolic jak będzie w plejadzie zoologiczny to kupię jej trochę do nauki a czym ją karmiła właścicielka to jeszcze pogadamy. Jak coś to jestem pod telefon bo wychodzę właśnie z pracy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:54   #1604
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Mój garnier naturals 111 też się dziwnie zmył, właśnie w taki miedziany jakby odcień A na początku tak ładnie wyszedł, tak popielato/szaro.
I jak po londzie? U mnie szybko się ocieplała.
Wlasnie ja aktualnie uzywam sensation 111 i ostatnim razem wyszedl mi dosc fajnie... do 1 mycia wlosow.. pozniej wychodzi rudosc
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:55   #1605
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex ja też bym szła od razu i wpierdzieliła się do gabinetu, błagała aż mnie przyjmą sama jak u kuzyna siedzę na fotelu i widzą, że kogoś naprawdę boli to przyjmują z jeszcze jednym lekarzem, więc pójdź, z zębami nie ma żartów. Niech Ci stanie przed oczami wizja protezy to może szybciej pobiegniesz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:56   #1606
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jutro z rana pójdę do rejestracji tak jak mówicie, i powiem jak sytuacja wygląda. Ja naprawdę nie wiem jak to wygląda u dentysty bo to pierwszy raz kiedy coś mi się dzieje z zębami.. Dziękuję za rady i odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A i dzisiaj już się nie załapię- bo u mnie w przychodni rejestrują tylko do 8 rano, a kiedyś jak byłam na miejscu koło 10 to już rejestracja była zamknięta Jutro o 7 rano skoczę i mam nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki jak mówicie
idziesz mowisz ze od kilku dni jedziesz na ketonalu i po nocach nie spisz... ze masz zapis na 8kwietnia ale nei doczekasz i musza przyjac
i żądasz- łaski ci nie zrobia jak masz ubezpieczenie
jakby mowili ze nie ma opcji to żądaj zeby ci dali adres gdzie cie skieruja z bolem i cie przyjma!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
taka przytulanka,ale w oczach ma coś łagodnego, mam nadzieje ze taka właśnie będzie



robiłam zawsze nutrisem 111 a zmienili go na nutrissa 111+ i jak go zrobiłam to chodziłam z tydzien z niebieskimi włosami... i tak porządnie niebieskimi i chciałam wypróbować coś innego ale zawiodłam sie i znów wróciłam do nutrissa tego 111+ tylko ze trzymam krócej , wyszedł smerf ale mniej niz wtedy



bardzo sie wyplukały, witamy blondyne



u mnie było odwrotnie pies przy TŻ to haj lajf miał robił co chciał w ogóle nie ma autorytetu dla zwierzęcia nie słucha sie go żadne
mial zle podejscie, zwierze powinno znac granice
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
rozjąsniają chyba tak samo ale pod względem wysuszenia włosków delikatniejsza jest nutrisse


sukces zrobiłam jej jedzonko i troche opendzlowała może pomału zacznie jeść bo na pewno tamta pani jej inaczej gotowała ,a ja inaczej ale ciesze się
spokojnie, nadrobi te straty w zarciu w kolejnych dniach tylko nie daj od razu za duzo po ci sie porzyga- czesto jak pies dostanie cos dobrego to zezre wszystko co jest chocby mial odchorowac ile razy lolka mi zalatwila podloge to nei zlicze jak juz beka nad miska to wiecej nie karmic. az zobaczysz ile ona zjada zwykle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:00   #1607
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też się ostatnio nad tym zastanawiałam. Po Naturalsie 111 wyszedł mi ładny kolor (po spraniu), ale nie tak jasny jak oczekiwałam. Myślałam czy nie spróbować 111 Nutrisse, ale w końcu wzięłam te Białe Złoto Palette.

Jakieś 10 lat temu używałam 111 ale z serii Belle Color i wyszły mi prawie białe włosy, cudo (natura mi się zmieniła raczej). Potem wycofali całą serię w PL. Z Nutrisse najjaśniejszych blondów nie próbowałam, ale mam przeczucie, że kilka lat temu Garniery miały lepiej rozjaśniające blondy

Masz jakas fotke po Naturalsie ?

Kurcze zastanawiam sie czy nie dac jeszcze szansy garnierowi, bo kondycje po sensation mam bardzo dobra tylko irytuje mnie te wymywanie sie koloru .
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:03   #1608
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie robię całościowych fotek włosów, ciężko mi trochę samej, a samowyzwalaczem też nie wychodzi. Może za jakiś czas coś uwiecznie, poproszę kogoś o pomoc

BTW Nie wiem czy się ze mną ktoś ze mną zgodzi, ale moim zdaniem blond włosy (najbardziej te jaśniejsze odcienie) są generalnie mało fotogeniczne, a jak są z natury lekko falujące to już dopiero. O wieeele lepiej prezentują się na żywo. Odwrotnie jest z ciemniejszymi włosami, często wyglądają na fotkach tak WOW, a na żywo bardzo zwyczajnie.

Ja A 1o robiłam jakieś dwa miesiące temu, wyrównywałam trochę kolor, więc malaks był dłuższy. Nie zauważyłam pogorszenia się stanu włosów jak przy Milli czy Joannie Naturii. Niestety A10 byłam rozczarowana trochę, naoglądałam się fotek i spodziewałam się jaśniejszego koloru. Nie mam ciemnego blondu, raczej średni, przetrzymałam farbę dłużej i nie kładłam na olej. Wyszło mi ciemniej niż Tobie. Może moje włosy są trudniej rozjaśniające się

Kupiłam Schaumę kiedy Bunny o niej pisała na blogu, potwierdzam, świetny szampon, ale oddałam go chłopakowi. Świetnie mu się loki układają po niej Chyba trochę swędziała mnie głowa, ale może to po tych wszystkich farbach, jak będzie w promocji, to sobie chyba znowu kupię



Też się ostatnio nad tym zastanawiałam. Po Naturalsie 111 wyszedł mi ładny kolor (po spraniu), ale nie tak jasny jak oczekiwałam. Myślałam czy nie spróbować 111 Nutrisse, ale w końcu wzięłam te Białe Złoto Palette.

Jakieś 10 lat temu używałam 111 ale z serii Belle Color i wyszły mi prawie białe włosy, cudo (natura mi się zmieniła raczej). Potem wycofali całą serię w PL. Z Nutrisse najjaśniejszych blondów nie próbowałam, ale mam przeczucie, że kilka lat temu Garniery miały lepiej rozjaśniające blondy
zgadzam sie na 100% najczesciej kolor wychodzi pod rudawy lub cieply bez, odrosty ciemniej a wlosy matowe a w realu moze byc biel np popiele znow wychodza zielone na foto jesli mamy zle oswietlenie

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
blond bunny- w takim razie co powinnam polozyc teraz, zeby dazyc do kolorku ze zdjecia?
naturalna 8ke, np z loreala 8. albo 8.0 z garniera...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:04   #1609
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Mój garnier naturals 111 też się dziwnie zmył, właśnie w taki miedziany jakby odcień A na początku tak ładnie wyszedł, tak popielato/szaro.
I jak po londzie? U mnie szybko się ocieplała.
zaraz zmywam
u mnie też szybko sie ociepla sam odrost, ale wole to niż miedziano rude na pół głowy
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia ja te przysmaki co jej dawałam do Frolic jak będzie w plejadzie zoologiczny to kupię jej trochę do nauki a czym ją karmiła właścicielka to jeszcze pogadamy. Jak coś to jestem pod telefon bo wychodzę właśnie z pracy
acha to może jej kupie frolica, a ja kupiłam inną karme i widocznie jej niepodchodzi
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
spokojnie, nadrobi te straty w zarciu w kolejnych dniach tylko nie daj od razu za duzo po ci sie porzyga- czesto jak pies dostanie cos dobrego to zezre wszystko co jest chocby mial odchorowac ile razy lolka mi zalatwila podloge to nei zlicze jak juz beka nad miska to wiecej nie karmic. az zobaczysz ile ona zjada zwykle.
widać, że nie jest łapczywa trochę zjadła głównie mięsko i pochlipała troszke rosołku i odeszła widocznie sie najadła może niepotrzebuje aż tyle zjeść



ide zmywać farbe i podać dzieciakom obiadek
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 13:12   #1610
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zaraz zmywam
u mnie też szybko sie ociepla sam odrost, ale wole to niż miedziano rude na pół głowy


acha to może jej kupie frolica, a ja kupiłam inną karme i widocznie jej niepodchodzi


widać, że nie jest łapczywa trochę zjadła głównie mięsko i pochlipała troszke rosołku i odeszła widocznie sie najadła może niepotrzebuje aż tyle zjeść



ide zmywać farbe i podać dzieciakom obiadek
Pochwal się jak ci wyszło Ja też lubiłam malować tą londą, i tak malowałam co 3/4 tyg, więc to ocieplanie nie było takie straszne. Później zaczęłam kombinować z innymi farbami, i teraz mam takie nierówne. I też rudo na połowie głowy
My już po obiadku. Później zrobię sałatkę z tuńczykiem i makaronem
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:14   #1611
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oczywiście że nie nie mam zamiaru jej oddawać będziemy się szkolić i tłumaczyć
dziś troche w ciągu dnia jej dałam do zrozumienia z tym wnoszeniem zabawek zakażdym razem jej wynosiłam do jej posłania ona oczywiście leciała po to spowrotem ,a ja znowu powrót i tak w kółko, aż przestała zauważyłam że to jest tak jak nikt przez chwile niezwraca na nia uwagi to po to leci i przynosi ,ale jak jej zwróciłam znów dziś uwage to cholera mała znowu werknęła na mnie a ja wtedy niemam odwagi jej to spod pyska wyciagać bo wiem że by mnie dziabnęła to Tż wziął i wyniósł a ona za tym jest bardzo zaborcza na punkcie tych zabawek i nie da sobie zabrać .
z dzieciakami dziś przećwiczyłam żeby usiadły przy niej i dawały z ręki smakołyki i brała ,ale widać że podchodzi niepewnie z podkulonym ogonem ale zapach ją wabi więc capnie i ucieka na bok
no ale największy problem z tym jej lataniem za mną bo poprostu ruszyć się nie mogę bo jest przy nodze nieraz się aż potykam o nią bo włazi mi pod nogi a jak siąde to ona chce na kolana i żeby ją głaskać i lezy niemalże na moich nogach a jak niezwracam uwagi to jak pisałam leci bo te zabawki
może ona ma jakiś instykt macierzyński bo widze, że tego misia to liże tuli i śpi z nim
też tak miałam z każdym psem,do kibelka za mna łaziły, bo zwierze sie przywiązuje do tej osoby która ją wzieła i nie odpuszcza na krok, to sie zmieni ale trzeba czasu jak ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Kotka17 widzialam u Ciebie w stopce, ze uzywasz Nutrisse 111, mozesz cos o niej powiedziec ? jaki masz naturalny kolor wlosow?
ja mam dość ciemne włosy które wpadają w rudy blask, niestety przez to farby mi "rudzieją" a nutris bardzo fajna farba łagodna nie niszczy włosów, tylko ze teraz ma dużo niebieskiego pigmentu który powoduje "smerfa"

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
rozjąsniają chyba tak samo ale pod względem wysuszenia włosków delikatniejsza jest nutrisse


sukces zrobiłam jej jedzonko i troche opendzlowała może pomału zacznie jeść bo na pewno tamta pani jej inaczej gotowała ,a ja inaczej ale ciesze się
nutriss wręcz nawilża

o widzisz to super a czemu ktoś ja oddał? bo nie wiem co to za historia z nia była,a ile ona ma lat?

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Mój garnier naturals 111 też się dziwnie zmył, właśnie w taki miedziany jakby odcień A na początku tak ładnie wyszedł, tak popielato/szaro.
I jak po londzie? U mnie szybko się ocieplała.

mi też sie bardzo zmył na rudawo i zniszczył wlosy, mega sie po nim plątały , na szczescie doprowadziłam je do porządku

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
UUUU smerf ? A jaki masz swoj naturalny kolor? I ile czasu trzymasz farbke na wlosach ?
naturalny dośc ciemny blond chyba na poziome 6,5-7 wpadający w ciepło rudy blask. A jak trzymałam 55 minut miałam niebieskiego smerfa ale takiego fest

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mial zle podejscie, zwierze powinno znac granice
tak wiem kochana, ale ja tego wnim nie zmienie, nie ma autorytetu i nie bedzie miał puki sam w sobie tego nie zauwarzy i nie zechce zmienić, zwierze nad nim góruje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:16   #1612
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Tylko, co zrobić, żeby piesek oddawał bez przysmaku? W książce, którą kupiłam nie jest taka sytuacja opisana Mój młody jest bardzo przebiegły
Ja moją nauczyłam oddawać bez przysmaków. Spróbuj tak: Jak już Ci przyniesie i nie będzie chciała oddać, to mów "puść" i ściśnij lekko szczękę po bokach tak żeby się poluzowała zabawka i wtedy sama wypadnie i wtedy ją pochwal, pogłaskaj, mów "dobry pies" ale nie dawaj żadnych smakołyków. I tak za każdym razem, zobaczysz nauczy się, że nagrodą też może być pochwała czy głaskanie
Moja mi przynosiła na komendę "aport" i oddawała do ręki, nawet nie rzucała przede mnie tylko wciskała do ręki
Dajcie mi te psy, wyszkolę Wam je hihi

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jutro z rana pójdę do rejestracji tak jak mówicie, i powiem jak sytuacja wygląda. Ja naprawdę nie wiem jak to wygląda u dentysty bo to pierwszy raz kiedy coś mi się dzieje z zębami.. Dziękuję za rady i odpowiedzi

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A i dzisiaj już się nie załapię- bo u mnie w przychodni rejestrują tylko do 8 rano, a kiedyś jak byłam na miejscu koło 10 to już rejestracja była zamknięta Jutro o 7 rano skoczę i mam nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki jak mówicie
Idź jak najszybciej, powinni Cię przyjąć z bólem zęba, na ogół nie robią z tym problemu. Często u dentystów w przychodniach na drzwiach nawet jest napisane że pacjenci z bólem zęba są przyjmowani poza kolejnością.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja lole uczylam tak- ze jak oddac nie chciala np po aporcie to mowilam oddaj! oddaj! do znudzenia. albo lapalam za koniec dlonia, ona trzymala w pysku i sie silowala. ja nie szarpalam tylko trzymalam i mowilam : pusc! pusc! az puszczala po chwili szarpania i czekala az sie rzuci jej ;D jesli nie polozyla przy mnie to koniec zabawy- udawalam ze ide robic cos innego to leciala za mna z ta zabawka a w koncu tak zaczaila ze ma zostawic bo zabawy nei bedzie, ze teraz rzuca we mnie ta zabawka jakby w koszykowke grala
Dokładnie, krótkie komendy mówione stanowczym głosem. Nie żadne "oddasz czy nie?", "daj to się pobawimy", "no puść tę zabawkę wreszcie" Nic z tych rzeczy, konkretnie: daj, czy tam oddaj, czy puść, jak już wolisz. Ustal sobie jedną komendę i powtarzaj ją bez zbędnych ozdobników
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:17   #1613
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też tak miałam z każdym psem,do kibelka za mna łaziły, bo zwierze sie przywiązuje do tej osoby która ją wzieła i nie odpuszcza na krok, to sie zmieni ale trzeba czasu jak ze wszystkim



ja mam dość ciemne włosy które wpadają w rudy blask, niestety przez to farby mi "rudzieją" a nutris bardzo fajna farba łagodna nie niszczy włosów, tylko ze teraz ma dużo niebieskiego pigmentu który powoduje "smerfa"



nutriss wręcz nawilża

o widzisz to super a czemu ktoś ja oddał? bo nie wiem co to za historia z nia była,a ile ona ma lat?




mi też sie bardzo zmył na rudawo i zniszczył wlosy, mega sie po nim plątały , na szczescie doprowadziłam je do porządku



naturalny dośc ciemny blond chyba na poziome 6,5-7 wpadający w ciepło rudy blask. A jak trzymałam 55 minut miałam niebieskiego smerfa ale takiego fest



tak wiem kochana, ale ja tego wnim nie zmienie, nie ma autorytetu i nie bedzie miał puki sam w sobie tego nie zauwarzy i nie zechce zmienić, zwierze nad nim góruje
Moje włosy też źle zniosły tą farbę. Bardzo je przesuszyła.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 13:21   #1614
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
naturalny dośc ciemny blond chyba na poziome 6,5-7 wpadający w ciepło rudy blask. A jak trzymałam 55 minut miałam niebieskiego smerfa ale takiego fest
A wymywa sie chociaz ten smerf ?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Moje włosy też źle zniosły tą farbę. Bardzo je przesuszyła.
A jak z kolorem ?
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 14:17   #1615
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

exclusivee - ja też uważam, że z bólem zęba muszą cię przyjąć, bo to poważna sprawa i musisz dopominać się, żeby cię przyjęli. Też miałam nieraz taka awaryjną sytuacje, że miałam silny ból zęba i u mnie nie było problemu żeby tego samego dnia mnie przyjęli. Niech chociaż dentysta da ci coś na zmniejszenie bólu i zobaczy co tam się dzieje. Niestety, ja wiem, że czasem robią łaskę i nie chcą przyjąć ale w dzisiejszych czasach trzeba się wykłócać i walczyć o swoje....

Co do Garniera Nutrisse i Naturals też uważam, że ten pierwszy mniej przesusza włosy Swojego czasu robiłam Garnierami Nutrisse z poziomu 9 i 10 teraz będę robić pod koniec kwietnia 8.0
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-03-18 o 14:19
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:06   #1616
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny i Lavia to też nie jest tak do końca jak mówicie... lekarz nic nie musi, tylko może. U nas np. jest tak,że są pacjenci zapisani i jak wszyscy przyjdą to lekarz nie przyjmie, bo nie ma fizycznie takiej możliwości, bo np. na po południe przychodzi następny lekarz do tego gabinetu, a trzeba posprzątać, pozmieniać wszystkie narzędzia. To nie jest tak,że łaski wam nie robi.
I dużo więcej osiąga się jak ładnie się poprosi, wytłumaczy. Bo jak czasami siądzie taka laska naburmuszona na korytarzu albo wparuje do gabinetu i ani dzień dobry ani nic i żąda,żeby ją przyjąć to sory,ale już nawet chce się zrobić jej na złość i powiedzieć,że nie ma miejsca.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:27   #1617
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny i Lavia to też nie jest tak do końca jak mówicie... lekarz nic nie musi, tylko może. U nas np. jest tak,że są pacjenci zapisani i jak wszyscy przyjdą to lekarz nie przyjmie, bo nie ma fizycznie takiej możliwości, bo np. na po południe przychodzi następny lekarz do tego gabinetu, a trzeba posprzątać, pozmieniać wszystkie narzędzia. To nie jest tak,że łaski wam nie robi.
I dużo więcej osiąga się jak ładnie się poprosi, wytłumaczy. Bo jak czasami siądzie taka laska naburmuszona na korytarzu albo wparuje do gabinetu i ani dzień dobry ani nic i żąda,żeby ją przyjąć to sory,ale już nawet chce się zrobić jej na złość i powiedzieć,że nie ma miejsca.
wiesz princeska czasem prosba sie nie ugra
ja kazalam mowic tz w tej sytuacji ze jesli dostanie zapalenia okostnej to pozwie lekarza ktory odmowil mu udzielenia pomocy- chocby w postaci wypisania tylko recepty na odpowiedni antybiotyk
od razu go posadzili na fotel z pakietem uprzejmosci
to tak jak na pogotowiu- jak przyjezdzasz na izbe czy karetka to chocbys tam miala czekac pol dnia musza cie obejrzec.
moja mama tak stracila zeby bo dostala zapalenia okostnej- kiedys wam pisalam a zeby jak perełki byly... tylko to byly inne czasy, nie mogla się sadzic ze kazali jej czekac co innego ze i ona wtedy bol i goraczke zignorowala

nie wiem jak u was, ale u nas w takich sytuacjach jak piszesz kolejke i zmiane 2 lekarza sie przesuwa albo przyjmuje w wolnym dodatkowym gabinecie. a wszyscy pacjenci musza zostac przyjeci- ci bólowi oczywiscie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:34   #1618
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
A wymywa sie chociaz ten smerf ?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------


A jak z kolorem ?
Zaraz po malowaniu był taki jak na opakowaniu, czyli taki popielato/szary. Z kolejnym myciem ładnie się spłukało, tak delikatnie. Zmył się ten szaro bury poblask, i wyszedł ładny chłodny blondzik. Niestety, z kolejnymi myciami coraz bardziej wyłaziły rudości. A szampony używam delikatne dla włosów, czyli Pinio i garnier dla dzieci.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:35   #1619
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny i Lavia to też nie jest tak do końca jak mówicie... lekarz nic nie musi, tylko może. U nas np. jest tak,że są pacjenci zapisani i jak wszyscy przyjdą to lekarz nie przyjmie, bo nie ma fizycznie takiej możliwości, bo np. na po południe przychodzi następny lekarz do tego gabinetu, a trzeba posprzątać, pozmieniać wszystkie narzędzia. To nie jest tak,że łaski wam nie robi.
I dużo więcej osiąga się jak ładnie się poprosi, wytłumaczy. Bo jak czasami siądzie taka laska naburmuszona na korytarzu albo wparuje do gabinetu i ani dzień dobry ani nic i żąda,żeby ją przyjąć to sory,ale już nawet chce się zrobić jej na złość i powiedzieć,że nie ma miejsca.
nie no wiadomo nie chodzi mi o robienie awantury tylko o to, że czasem trzeba coś dosadniej powiedzieć i postawić na swoim żeby cie przyjęli. A wiadomo we wszystkim trzeba mieć kulturę i klasę.

u mnie po prostu nigdy nie było problemu jak przychodzą pacjenci z mocnymi bólami i proszą o pomoc to nie wyrzucają ich za drzwi nigdy i chociażby pare min zawsze dentysta im poświęci. No ale co poradnia to inaczej....Teraz to wogole są cyrki wszedzie jesli chodzi o nfz....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:53   #1620
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz princeska czasem prosba sie nie ugra
ja kazalam mowic tz w tej sytuacji ze jesli dostanie zapalenia okostnej to pozwie lekarza ktory odmowil mu udzielenia pomocy- chocby w postaci wypisania tylko recepty na odpowiedni antybiotyk
od razu go posadzili na fotel z pakietem uprzejmosci
to tak jak na pogotowiu- jak przyjezdzasz na izbe czy karetka to chocbys tam miala czekac pol dnia musza cie obejrzec.
moja mama tak stracila zeby bo dostala zapalenia okostnej- kiedys wam pisalam a zeby jak perełki byly... tylko to byly inne czasy, nie mogla się sadzic ze kazali jej czekac co innego ze i ona wtedy bol i goraczke zignorowala

nie wiem jak u was, ale u nas w takich sytuacjach jak piszesz kolejke i zmiane 2 lekarza sie przesuwa albo przyjmuje w wolnym dodatkowym gabinecie. a wszyscy pacjenci musza zostac przyjeci- ci bólowi oczywiscie.
Nie no Bunny ja rozumiem wszystko,ale trochę kultury jednak wypada mieć. U nas nie można przesunąć,bo drugi lekarz gdzie ma czekać na swoją zmianę no i też ma swoich pacjentów, a ja na ogarnięcie gabinetu, swoją (!) przerwę, oddanie wszystkich dokumentów itp. mam tylko 30 min. U nas jak ktoś przyjdzie z bólem to każą czekać, jak ktoś nie przyjdzie to od razu siada,a raczej zawsze koś tam nie przychodzi. Albo jak jest wolny czas, bo szybciej poszło,bo ktoś chciał tylko przegląd.
Poza tym stomatolog to nie jest lekarz, który musi, bo sytuacji zagrożenia życia nie ma. Pewnie czekać możesz, jak nie ten to inny lekarz Cię przyjmie,ale on na serio nie musi.
A tak jak pisałaś wcześniej możemy go odesłać gdzie indziej. Pewnie,ale tam też niekoniecznie muszą go przyjąć, takie czasy niestety.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.