Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 21:04   #331
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość

Co kupiłaś??
Nic ciekawego . Wzielam dwie maseczki Dermiki (jedna nawilzajaca, druga na dooczna starosc), worek tea lightow i serum L'oreal'a Kod Mlodosci. Na drugim miejscu w skladzie ma Bifida Ferment Lysate. Niby tu pisza, ze dziala. Paula Begoun ocenia dzialanie jednak jako przecietne piszac, ze nie ma badan, ktore potwierdzalyby skutecznosc przy stosowaniu miejscowym. Zreszta dosc niefortunne okreslenie, bo co to znaczy miejscowo. Miejscowo to twarz, 1 cm kwadratowy skory czy skora pod oczami? Tu sa badania L'oreala. Patent pochodzi z 2009 roku.

Genifique rowniez ma na drugim miejscu ta substancje czynna. Co ciekawe poczatek skladu maja identyczny, nawet ta sama kolejnosc: Water, Bifida Ferment Lysate, Glycerin, Alcohol Denatured, Dimethicone,
Hydoxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Sodium Hyaluronate,
Phenoxyethenol, Peg-20 Methyl Glucose Sequistrate. Niesamowite jak dla mnie .

ANR EL rowniez ma na drugim miejscu ten skladnik. Forever Youth Liberator YSL tez. Dior Capture XP cos tam Wrinkle cos tam na piatym.


Mam ten problem, ze sera mnie wysuszaja uzyte solo. Zbyt bogate sa z kolei pod krem. Aqua Serum Guerlain bylo zbyt bogate, z ANR roznie bywalo, Genifique mnie wysuszal. Podstanowilam daj jeszcze jedna szanse i zanabylam Kod Mlodosci.

Wysmarowalam lapy i pozytywne wrazenia. Od pol godziny mam solo na twarz. Bardzo delikatnie sciagnieta. W okolicach okoloocznych nie szczypie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-27 o 21:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:16   #332
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41027905]Nic ciekawego . Wzielam dwie maseczki Dermiki (jedna nawilzajaca, druga na dooczna starosc), worek tea lightow i serum L'oreal'a Kod Mlodosci. Na drugim miejscu w skladzie ma Bifida Ferment Lysate. Niby tu pisza, ze dziala. Paula Begoun ocenia dzialanie jednak jako przecietne piszac, ze nie ma badan, ktore potwierdzalyby skutecznosc przy stosowaniu miejscowym. Zreszta dosc niefortunne okreslenie, bo co to znaczy miejscowo. Miejscowo to twarz, 1 cm kwadratowy skory czy skora pod oczami? Tu sa badania L'oreala. Patent pochodzi z 2009 roku.

Genifique rowniez ma na drugim miejscu ta substancje czynna. Co ciekawe poczatek skladu maja identyczny, nawet ta sama kolejnosc: Water, Bifida Ferment Lysate, Glycerin, Alcohol Denatured, Dimethicone,
Hydoxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Sodium Hyaluronate,
Phenoxyethenol, Peg-20 Methyl Glucose Sequistrate. Niesamowite jak dla mnie .

ANR EL rowniez ma na drugim miejscu ten skladnik. Forever Youth Liberator YSL tez. Dior Capture XP cos tam Wrinkle cos tam na piatym.

QUOTE]

Hm, interesujące to co piszesz, myślę czy może nie potrzebuję to serum Kod Młodości
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:22   #333
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hm, interesujące to co piszesz, myślę czy może nie potrzebuję to serum Kod Młodości
Ja zawsze interesujace rzeczy pisze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:42   #334
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no naturalny to on nie jest parabeny, propylene glycol..
Już zerknęłam na opakowanie, skład niestety... fatalny... szkoda.
Drugiego opakowania nie będzie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:48   #335
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wy to już lepiej nic ńie piszcie
Kupiłam lumi magika loreala bo mnie Misianka milionem dolcow skusila
A teraz James jeszcze mlodoscia daje po oczach
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:03   #336
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
No właśnie ciężko mi coś jednoznacznie wywnioskować z tego stwierdzenia, że za dowolne stare kosmetyki można kupić ich sephorowe odpowiedniki ze zniżką No nic, okaże się wszystko co i jak jutro. Mam jednak cichą nadzieję, że będzie tak, jak piszesz
Pędzle w ramach tamtej promocji wymieniali 1:1. Kupiłam wtedy 3 i pani skrupulatnie liczyła czy oddaję też 3.
Była też kiedyś taka promocja na kolorówkę Sephory i pamiętam, że w regulaminie był opis co można na co wymieniać. Generalnie trzeba się było trzymać fragmentów twarzy, np. podkład na puder, eye liner na tusz, ale cienie tylko na cienie. Ale tym razem nie ma regulaminu na stronie, a przynajmniej ja nie znalazłam.
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 05:41   #337
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Planuje skorzystać z tej promocji, ale mam taką małą wątpliwość Napisane jest, że stary produkt do makijażu możemy wymienić na sephorowy odpowiednik z rabatem, ale czy to musi być dokładnie ten sam produkt? Tzn cień za rabat na cień, a szminka za rabat na inną szminkę? I czy jak chcę kupić dajmy na to ten cień i pomadkę, to muszę przynieść dwie rzeczy czy wystarczy jedna, żeby dostać rabat i mogę kupić za to więcej niż jedną rzecz?
no to jak zwykle trochę uznaniowo będzie, dobrze pamiętam, jak kiedyś była taka akcja, oddałam kilka wykończonych/przestarzałych pomadek koło mnie, w Reducie - chciałam wziąć puder mineralny sephorowy dla mojej przyjaciółki, ale niestety, mogłam wziąć tylko pomadki... a już pod koniec tej akcji olśniło mnie, że mogę sobie "wymienić" pędzel i poleciałam do Złotych Tarasów. a że nie byłam pewna, czy jeszcze to obowiązuje, więc zapytałam - akurat trafiłam na kierowniczkę (czy kogoś w tym stylu), która gorrrąco zachęcała mnie do poszerzenia wyboru o dowolne kosmetyki. Za jeden pędzel wtedy wzięłam kilka pędzli, ten puder i jeszcze coś tam.. no w każdym razie sporo tego było
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 06:45   #338
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no to jak zwykle trochę uznaniowo będzie, dobrze pamiętam, jak kiedyś była taka akcja, oddałam kilka wykończonych/przestarzałych pomadek koło mnie, w Reducie - chciałam wziąć puder mineralny sephorowy dla mojej przyjaciółki, ale niestety, mogłam wziąć tylko pomadki... a już pod koniec tej akcji olśniło mnie, że mogę sobie "wymienić" pędzel i poleciałam do Złotych Tarasów. a że nie byłam pewna, czy jeszcze to obowiązuje, więc zapytałam - akurat trafiłam na kierowniczkę (czy kogoś w tym stylu), która gorrrąco zachęcała mnie do poszerzenia wyboru o dowolne kosmetyki. Za jeden pędzel wtedy wzięłam kilka pędzli, ten puder i jeszcze coś tam.. no w każdym razie sporo tego było
Też kiedyś skorzystałam z takiej promocji, tyle, że wówczas było -50% pamiętam, że wówczas istotna była tylko ilość produktów, panie nie zwracały uwagi co na co wymieniają. W końcu im większa sprzedaż tym większe prowizje...
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:52   #339
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Wy to już lepiej nic ńie piszcie
Kupiłam lumi magika loreala bo mnie Misianka milionem dolcow skusila
A teraz James jeszcze mlodoscia daje po oczach


z tego co wiem, to Corii testowała i też pozytywne wrażenie było
a na KWC kiepkie opinie ma tylko za słabe krycie (a wszak nie jest obiecywane mocne) i przez posiadaczki cer tłustych (dla których jakby z natury swojej też nie jest przeznaczone)
swego czasu dawałam odlewki znajomym i też były pod wrażeniem

mam nadzieję, że Ci się spodoba

a co do ser L'Oreala to mi się właśnie przypomniało, że miałam też serum Lumi Magique i bardzo mi pasowało
dla mnie to wersja dla mniej zamożnych tego Idealista EL w wersji rozświetlającej, dla mnie nawet lepsza, bo ma chłodniejszy kolor i szczerze - różnicy jakościowej jakoś nie zaoważyłam, a miałam oba
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-28 o 08:03
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:29   #340
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dzis sie pomalowałam i jak dla mnie krycie jest wystarczające, a wydaje mi się, że mam duzo do ukrycia Pierwsze wrażenia pozytywne, jedynie kolor odrobine za ciemny.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:52   #341
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dzis sie pomalowałam i jak dla mnie krycie jest wystarczające, a wydaje mi się, że mam duzo do ukrycia Pierwsze wrażenia pozytywne, jedynie kolor odrobine za ciemny.
no właśnie dla mnie też krycie wystarczające
a jaki masz kolor?
bo ja mam podobny problem - N3 jest na lato idealny, ale jak przyblednę zimowo, to kompletnie nie
aczkolwiek, odkryłam na all, że można tam kupić N1
ale ta tę zimę i tak za późno, bo kupiłam inny jaśniutki i dla mnie znakomity
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-28 o 08:54
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 08:59   #342
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość


z tego co wiem, to Corii testowała i też pozytywne wrażenie było
a na KWC kiepkie opinie ma tylko za słabe krycie (a wszak nie jest obiecywane mocne) i przez posiadaczki cer tłustych (dla których jakby z natury swojej też nie jest przeznaczone)
swego czasu dawałam odlewki znajomym i też były pod wrażeniem
Potwierdzam, Misian mi oddał resztkę swoją do testów i byłam pod wielkim wrażeniem tego podkładu Buzia jak z obrazka. Pominę kolor, bo za ciemny był, ale reszta pasowala mi idealnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:59   #343
JestemTegoWarta
Raczkowanie
 
Avatar JestemTegoWarta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Hej,
widzę że same tu znawczynie Douglasa itd.
W moich okolicach jest tylko jeden Douglas, rzadko mam okazję tam jechać. Jak już jestem to nie umiem ogarnąć tych wszystkich zapachów, kosmetyków, kolorów itd. Douglas jest mały a do tego asortyment przebrany no i dziewczyny zbytnio porządku nie trzymają w ogóle wydaje mi się że, ten sklep to jakaś podróbka Douglasa heheh. Jak byłam w tym sklepie ale w innym mieście np. Poznań, Wrocław to nie ma porównania. Panie tam pracujące, ładne zadbane , pięknie umalowane a do tego z wiedzą na temat asortymentu. Gdy zadaje pytanie to słyszę odpowiedz taką jaką oczekuję a tu u nas wychodzi na to że ja wiem więcej niż te dziewczyny co tam pracują :/ Dlatego też mam problem z zakupami. Znam marki z rożnych półek ,ale nie znam wszystkich kosmetyków, może akurat któraś z Was zna jakąś perełkę na która warto się skusić.

Może napiszecie mi na co warto zwrócić uwagę z kolorówki ( według Was/ z rożnych półek cenowych ) przy następnych zakupach. Co jest warte uwagi a co omijać łukiem?
__________________
Michałek
ur. 11.11.11 godz. 15:00
3900 g i 56 cm

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci mi, że moja praca nie jest profesjonalna niech pamięta,
że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanica profesjonaliści
JestemTegoWarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:02   #344
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Też kiedyś skorzystałam z takiej promocji, tyle, że wówczas było -50% pamiętam, że wówczas istotna była tylko ilość produktów, panie nie zwracały uwagi co na co wymieniają. W końcu im większa sprzedaż tym większe prowizje...
Na stronie jest napisane:"Przynosząc do perfumerii Sephora, w dniach od 28 maja do 10 czerwca, dowolne stare kosmetyki do makijażu, odpowiednik marki Sephora kupisz 40% taniej*."Więc raczej,gdy przyniesiemy tusz otrzymamy tusz marki Sephora z rabatem,jednak z autopsji wiemy,iż zdarzają się wyjątki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:05   #345
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wziełam C2, bo N3 był za ciemny.
Boje sie, ze mi róz z niego wylezie, ale na razie jest ok.
Zreszta wybór był niewielki, c2 jedno opakowanie sie ostało i to dopiero w drugim rossie, a z burzujków jasnych nic nie było.
A jaki masz na zime ?


W sprawie pudrów wysłałam PW
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:08   #346
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

no promo do 29. nawet na stronie rossmanna takie info przecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rossnet_960x150_ogol.jpg (45,2 KB, 17 załadowań)
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:55   #347
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Wziełam C2, bo N3 był za ciemny.
Boje sie, ze mi róz z niego wylezie, ale na razie jest ok.
Zreszta wybór był niewielki, c2 jedno opakowanie sie ostało i to dopiero w drugim rossie, a z burzujków jasnych nic nie było.
A jaki masz na zime ?

...
no ja właśnie w przypływie pomroczności jasnej pierwszy kupiłam C2, myślałam, że za ciemny, a on był ... za ciepły
potem wpadłam na to że N=neutralny, a C=ciepły
i nabyłam N3, za radą zresztą Konsultantki w SP i się akurat okazało że super, ale latem

a podkładzik zimowy to se zanabyłam Eris, Illu'Sphere, rozświetlający, nr 101, neutalny, b. jasny beżyk, taki:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-718197


po nader zresztą wnikliwych testach wielkiej próby od miłej pani w S. i używając go już sporo czasu
Teraz jestem coraz bardziej zachwycona, nawet zamierzam edytować recenzję, bo naisałam, że suche skórki się ujawniły, a potem się okazalo, że ogólnie się łuszczę i z całkiem innej przyczyny - jak się wykurowaałam, to przestało się łuszczyć

a jeśli miałabym go porównywać z droższymi to z Clarinsem, niegdyś ulubionym, ale od czasu nowej wersji mi miłość przeszła:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...dojrzalej.html

natomiast do starej wersji Clarinsa ten Eris jest bardzo podobny efektem. Tyle że konsystencję Eris ma inną, taki ciut piankowy, lżejszy jakby, ale efekt nawilżająco-kołderkowo-kryjący ma tak samo rewelacyjny

ufff, a to się rozpisałam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:10   #348
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no właśnie dla mnie też krycie wystarczające
a jaki masz kolor?
bo ja mam podobny problem - N3 jest na lato idealny, ale jak przyblednę zimowo, to kompletnie nie
aczkolwiek, odkryłam na all, że można tam kupić N1
ale ta tę zimę i tak za późno, bo kupiłam inny jaśniutki i dla mnie znakomity
też uwielbiam Lumi Magique przebija niejeden górnopółkowiec
przy ostatniej większej promocji w Rossmannie kupiłam buteleczkę na zapas kupiłam też True Match, ale to nie to - podkreśla każdą linię, załamania, o suchych skórkach nie wspominając (choć kolor boski na zimę - Golden Vanilla)
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no ja właśnie w przypływie pomroczności jasnej pierwszy kupiłam C2, myślałam, że za ciemny, a on był ... za ciepły
potem wpadłam na to że N=neutralny, a C=ciepły
i nabyłam N3, za radą zresztą Konsultantki w SP
teoretycznie c=cool, ale mój C4 też jest pięknym ciepłym beżem, odpowiednio żółty - mi pasuje idealnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:12   #349
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A ja myslałam ze C to od cold
U mnie ten Lumi daje mniej wiec taki efekty jak YSl Touche eclat, ale takie pierwsze wrazenie

Ja jak na razie miłościa niezmienna darzę Skin Illusion Clarinsa.
Aczkolwiek bywa humorzasty odrobinę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 10:20   #350
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też uwielbiam Lumi Magique przebija niejeden górnopółkowiec
przy ostatniej większej promocji w Rossmannie kupiłam buteleczkę na zapas kupiłam też True Match, ale to nie to - podkreśla każdą linię, załamania, o suchych skórkach nie wspominając (choć kolor boski na zimę - Golden Vanilla)
teoretycznie c=cool, ale mój C4 też jest pięknym ciepłym beżem, odpowiednio żółty - mi pasuje idealnie
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja myslałam ze C to od cold
U mnie ten Lumi daje mniej wiec taki efekty jak YSl Touche eclat, ale takie pierwsze wrazenie

Ja jak na razie miłościa niezmienna darzę Skin Illusion Clarinsa.
Aczkolwiek bywa humorzasty odrobinę
ja też tak myślałam, a tu wtopa
zresztą, potem wymazałam łapę: w jednym rządku te z N, w drugim te z C, wylazłam na światło dzienne i ... okazało się, że wszystkie C są ciepłe po prostu

co do porównania Lumi z YSl Touche eclat się zgadzam absolutnie, więc tym bardziej cieszy mnie cenka Lumi
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 11:27   #351
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no promo do 29. nawet na stronie rossmanna takie info przecie

Mialam dylemat, bo w sieci dwie wersje sa. Na stronie Rossa znalazlam tez taka informacje, ze do 29-go. Nawet dyskusja pop spodem byla. Widze, ze juz tej strony nie ma, bo sprawdzilam historie i adres strony sie zmienil (odysla na strone o promocjach).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:55   #352
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
W drogeriach hebe jest promocja na lakiery i odzywki essie. Przy zakupie jednego produktu drugi jest za 1 zł. Ja sobie wzięlam good to go i do tego lakier bahama mama i zaplacilam 33 zl.
Do kiedy ta promocja? W każdym hebe?
Got ot go z chęcią bym dwa wzięła

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

James TY dobrałaś sobie jakiś odcień z Mat magique?? Wiem, że TY bladzioch. Ja byłam nastawiona na ten podkład. W celu kupna wybrałam się do rossmana ale wróciłam z niczym(a raczej bez podkładu bo kupiłam naście innych (nie)-zbędnych rzeczy ).
Wszystkie były dla mnie za ciemne :-( A ja i tak ciemniejsze podkłady od Ciebie kupuję. Jaki numer wzięłaś?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Misianka jakiego godnego następce lumi magique masz na zimę. Zdradź.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:06   #353
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Do kiedy ta promocja? W każdym hebe?
Got ot go z chęcią bym dwa wzięła



[/COLOR]James TY dobrałaś sobie jakiś odcień z Mat magique?? Wiem, że TY bladzioch. Ja byłam nastawiona na ten podkład. W celu kupna wybrałam się do rossmana ale wróciłam z niczym(a raczej bez podkładu bo kupiłam naście innych (nie)-zbędnych rzeczy ).
Wszystkie były dla mnie za ciemne :-( A ja i tak ciemniejsze podkłady od Ciebie kupuję. Jaki numer wzięłaś?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Misianka jakiego godnego następce lumi magique masz na zimę. Zdradź.
Była do 26.06.. a good to go to badziew, dopiero co go odsprzedałam
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2013-05-28 o 13:07
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:11   #354
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Była do 26.06.. a good to go to badziew, dopiero co go odsprzedałam
No popatrz. A tyle zachwytów słyszałam.
U mnie dobry top to konieczny składnik mani. Inaczej nawet doby lakier nie wytrzyma.
Narazie wygrywa top z essence ale szybko gęstnieje. Szukam zamiennika.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:15   #355
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

James TY dobrałaś sobie jakiś odcień z Mat magique?? Wiem, że TY bladzioch. Ja byłam nastawiona na ten podkład. W celu kupna wybrałam się do rossmana ale wróciłam z niczym(a raczej bez podkładu bo kupiłam naście innych (nie)-zbędnych rzeczy ).
Wszystkie były dla mnie za ciemne :-( A ja i tak ciemniejsze podkłady od Ciebie kupuję. Jaki numer wzięłaś?
01.

Wszystkie byly na Ciebie za ciemne? Dziwne. Na pewno o tym samym podkladzie mowimy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:21   #356
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny a co powiecie o podkładzie Clinique Even Better? Miałam próbkę wczoraj i w sumie to miło mnie zaskoczył - przy drugiej warstewce miałam krycie jak przy Revlonie (przynajmniej w popołudniowym deszczowym świetle ), ładnie się rozprowadzał itp. Tylko jest jakby rozświetlający po przypudrowaniu, no i kolor (05 neutral) był dla mnie zbyt opalony. Lepiej kryje na pewno od Teint Idole Ultra. Zastanawiam się nad opakowaniem jako zamiennik Revlona, ale miałam go na sobie tylko kilka godzin - ile wytrzymuje u Was na twarzy? Ogólnie możecie coś o nim więcej powiedzieć? Wiadomo kilka godzin jednorazowo, a regularne używanie może być różnica w odbiorze
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:21   #357
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41037253]01.

Wszystkie byly na Ciebie za ciemne? Dziwne. Na pewno o tym samym podkladzie mowimy?[/QUOTE]

O tym samym. Wygląda jednak na to, że tam nie było wszystkich testerów
Jutro kolejne podejście. O ile znajdę czas
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:41   #358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Co do podkładów, ja sie chyba skusze na promocji w Marrio na Vitalumeire Aqua, tym bardziej, za wyszłoby ok. 140 zł teraz.

Zaś zbaczając z tematu kolorówki bardziej na OT, a konkretnie butowo, uwiodły mnie ostatnio takie:
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-10 o 17:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:52   #359
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
O tym samym. Wygląda jednak na to, że tam nie było wszystkich testerów
Jutro kolejne podejście. O ile znajdę czas
Porownanie MM do Nude Diora (010).
Na pierwszym swatch MM (po prawej) a na drugim po bylejakim rozsmarowaniu (na górze).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-28 o 13:54
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:13   #360
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Była do 26.06.. a good to go to badziew, dopiero co go odsprzedałam
Chyba to kwestia indywidualna. Ja good to go bardzo sobie chwale. Jest duuuzo lepszy od seche vite, ktory strasznie potrafi obkurczac mi lakier, a juz zupelnie nie dziala z lakierami chanel.

Szkoda, ze promo w hebe juz sie skonczylo. Kupilam w sumie 5 lakierow essie i wysuszacz i cena za jeden produkt wyszla bardzo przyjemna (16,50 zl). Czekam teraz z niecierpliwoscia na kolejna taka promocje.
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.