Kosmetyki Revlon - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 13:37   #31
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zobaczylam ten blyszczyk na Allegro i teraz sie tak zastanawiam i zastanawiam? Co o nim myslicie? I ma ktos pojecie jak ten odcien preentuje sie na zywo?

Bo nie chce efektu Pani spod latarni

http://www.allegro.pl/item677799242_...thorb_red.html
fajne sa te blyszczyki on nie wyglada na silnie kryjacy, raczej da lekki kolor ale nie taki mocny jak w opakowaniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:48   #32
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

ja mam dwa poczworne cienie... Revlon Colorstay -12 Hour Eyeshadow Quad ... lubie je... sa trwale i dobrze sie je naklada...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:49   #33
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

a moje cienie są rewelacyjne, bez problemu nabierają się na pędzelek jak i na powiekę. Poniżej moje małe zaopatrzenie, ale przy okazji się powiekszy. Polecam!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7470.jpg (76,0 KB, 85 załadowań)
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 06:44   #34
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Mnie te kusza te cienie. Tylko nadal nie wiem czy lepsze sa gladkie czy karbowane?

No i co myslicie o tym blyszczyku?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:45   #35
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mnie te kusza te cienie. Tylko nadal nie wiem czy lepsze sa gladkie czy karbowane?
ja mam jedne karbowane a drugie gladkie ... karbowane bardziej lubie... maja lepiej nasycone kolory i dluzej sie trzymaja...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:40   #36
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Tak tez myslalam, dzieki za odpowiedź
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:21   #37
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Ja też mam kilka rzeczy z revlonu - standardowo używałam podkładu colorstay z softlexem - super sprawa, dopóki nie odkryłam minerałów, ale nie wykluczam że na zimę do niego wrócę Poza tym mam puder prasowany w dwóch kolorach - jeden naprawdę jasny a drugi ciemny - niestety w UK nie było zbyt dużego wyboru jeżeli chodzi o kolory tych prasowańców, a ja je bardzo chciałam mieć, ten ciemny jest teraz idealny na lato, w inne pory roku kombinuję makijaż dwoma odcieniami, jestem zadowolona z efektu, no i na dodatek pudry mają w środku naprawdę urzekające lustereczko
Z cieni do powiek mam poczwórna paletkę sultry smoke - kolory: prawie czarny, ciemnoszary, granatowy i liliowy (fuj, nie lubie tego liliowego ), oraz zestaw trzech cieni plum like it hot (poniżej na zdjęciu). Te śliwkowe po prostu uwielbiam, cudny kolor mają, świetnie się rozprowadzają i są jak dla mnie supertrwałe
Testowałam kiedyś jeszcze lakiery z revlonu - miałam taki bordowy, numeru niestety nie pamiętam, dobrze się nim malowało, szybko wysychał na płytce paznokcia, duży plus za metalowe kuleczki w pojemniczku zapobiegajace zbijaniu się lakieru
O mamo jaki referat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00002.jpg (47,5 KB, 37 załadowań)
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 12:10   #38
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Właśnie przyszedł do mnie mój nowiutki Revlon z Softflexem!
Wymaziałam się od razu i jestem mmmm... zadowolona

misiakasiulec, powiedz mi jak ten puder prasowany, dobry jest? bo szukam jakiegoś i nie wiem, co zakupić. Zależałoby mi na recenzji tego jasnego Ładniutkie te cienie ze zdjęcia

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:37
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:36   #39
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Właśnie przyszedł do mnie mój nowiutki Revlon z Softflexem!
Wymaziałam się od razu i jestem mmmm... zadowolona

misiakasiulec, powiedz mi jak ten puder prasowany, dobry jest? bo szukam jakiegoś i nie wiem, co zakupić. Zależałoby mi na recenzji tego jasnego Ładniutkie te cienie ze zdjęcia
Ja z moich prasowańców revlon colorstay zadowolona jestem dają matowy efekt, nie mam po nich wrażenia "tynku" na twarzy, ten jasny (kolor light) stworzony jest z pewnością dla bladolicych, ja go raczej używam do rozbielenia ciemniejszego pudru do tej pory są najlepsze wśród tych których używałam wcześniej
Zamieszczam zdjęcia poniżej, w rzeczywistości kolor ciemnego pudru jest jeszcze ciemniejszy niż na fotkach (ciemna wersja nadaje się dla opalonych osób)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00003 (2).jpg (23,4 KB, 35 załadowań)
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:39   #40
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Och! Dziękuję bardzo, ten jasny będzie chyba dla mnie stworzony! Matowy efekt bez tynku na twarzy.... tego właśnie szukam, dziękuję Ci bardzo za informację i za zdjęcie!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:03   #41
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Och! Dziękuję bardzo, ten jasny będzie chyba dla mnie stworzony! Matowy efekt bez tynku na twarzy.... tego właśnie szukam, dziękuję Ci bardzo za informację i za zdjęcie!
Nie ma za co zapomniałam tylko dodać że gdy używałam go z podkładem colorstay dawał naprawdę fajny efekt (aha, i ten jasny, jest naprawdę jasny, na nieco ciemniejszej skórze może dawać efekt "mąki", ale jeżeli jesteś bladolica to żaden problem )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:15   #42
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

misiakasiulec a powiedz mi prosze czy ten jasny pouder z Revlonu jest jasniejszy od Creme Puff 05 Translucent? I jak z jego trwaloscia? Masz porownanie do Creme Puff z Max Factor. Bo jesli jest lepszy to przerzuce sie na Revlona
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:41   #43
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
misiakasiulec a powiedz mi prosze czy ten jasny pouder z Revlonu jest jasniejszy od Creme Puff 05 Translucent? I jak z jego trwaloscia? Masz porownanie do Creme Puff z Max Factor. Bo jesli jest lepszy to przerzuce sie na Revlona
Nie mam niestety porównania co creme puff max factora, ale jeżeli chcesz mogę się w najbliższych dniach wybrać do Bootsa i porównać kolory testerów tych obu pudrów. Prasowaniec revlonu jest (przynajmniej u mnie) naprawdę trwały, dopiero pod koniec dnia zaczyna mi się świecić strefa T, nie warzy się na twarzy, mam cerę mieszaną ze skłonnością do niespodzianek, po nałożeniu podkładu mineralnego i odrobiny pudru revlonu mam naprawdę zadowalający efekt
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:47   #44
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

No to super. U mnie Creme Puff trzyma sie idealnie caly dzien, swietnie matuje, niewazy sie, nie sciera. Tego tez oczekuje od innego pudru- jesli bym zmieniala. No i chcialabym zeby byl jansiejszy. A jaka jest cena?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:52   #45
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mnie te kusza te cienie. Tylko nadal nie wiem czy lepsze sa gladkie czy karbowane?

No i co myslicie o tym blyszczyku?
ja juz napisalam co mysle o blyszczolu

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja z moich prasowańców revlon colorstay zadowolona jestem dają matowy efekt, nie mam po nich wrażenia "tynku" na twarzy, ten jasny (kolor light) stworzony jest z pewnością dla bladolicych, ja go raczej używam do rozbielenia ciemniejszego pudru do tej pory są najlepsze wśród tych których używałam wcześniej
Zamieszczam zdjęcia poniżej, w rzeczywistości kolor ciemnego pudru jest jeszcze ciemniejszy niż na fotkach (ciemna wersja nadaje się dla opalonych osób)
ladniutki kolor a jakie uzywalas wczesniej?
myslalam nad tym revlonem bo byly na all komplety podkladu i tego pudru, ale w koncu wzielam isadore, teraz mam ochote na MACa potrzebuje czegos co mi mat bedzie trzymalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:03   #46
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Ja już kupiłam Na allegro są w okolicach 20-30zł + przesyłka. jest też jeden wystawiony do licytacji za 16zł, za trzy dni się kończy, a przesyłka 7zł. Ja kupiłam w Kup Teraz za 22zł, mam nadzieję, że to nie podróba, bo reszta przedmiotów u tego sprzedawcy niby markowa, ale ceny niskie Cóż, najwyżej - tak czy siak potrzebuję na gwałt jakiegokolwiek pudru, a ten ma taaaaaakie ładne lustereczko

EDIT: Dzięki misiakasiulec, będę miała dzięki Tobie nowy puder

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-07-09 o 14:04
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:18   #47
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to super. U mnie Creme Puff trzyma sie idealnie caly dzien, swietnie matuje, niewazy sie, nie sciera. Tego tez oczekuje od innego pudru- jesli bym zmieniala. No i chcialabym zeby byl jansiejszy. A jaka jest cena?
W UK kosztuje 10 funtów.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja juz napisalam co mysle o blyszczolu

ladniutki kolor a jakie uzywalas wczesniej?
myslalam nad tym revlonem bo byly na all komplety podkladu i tego pudru, ale w koncu wzielam isadore, teraz mam ochote na MACa potrzebuje czegos co mi mat bedzie trzymalo
Miałam Gosha, ale szybko znikał z twarzy, miałam clinique stay-matte, ale też się nie polubiliśmy, miałam też inglota, ale ciemniał mi na buzi były też jakieś epizody z maybelline, ale nawet nie pamiętam nazwy tego pudru.
Jak do tej pory dla mnie prasowany revlon jest najlepszy, ale jak mi się skończy niewykluczone że przerzucę się na minerały

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja już kupiłam Na allegro są w okolicach 20-30zł + przesyłka. jest też jeden wystawiony do licytacji za 16zł, za trzy dni się kończy, a przesyłka 7zł. Ja kupiłam w Kup Teraz za 22zł, mam nadzieję, że to nie podróba, bo reszta przedmiotów u tego sprzedawcy niby markowa, ale ceny niskie Cóż, najwyżej - tak czy siak potrzebuję na gwałt jakiegokolwiek pudru, a ten ma taaaaaakie ładne lustereczko

EDIT: Dzięki misiakasiulec, będę miała dzięki Tobie nowy puder
Nie ma za co mam tylko nadzieję że się u ciebie sprawdzi, jak nie to baty dostanę jak przyjdzie to zdaj relację
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:30   #48
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

10 funtow... czyli kolo 40zl niby?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:48   #49
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
W UK kosztuje 10 funtów.



Miałam Gosha, ale szybko znikał z twarzy, miałam clinique stay-matte, ale też się nie polubiliśmy, miałam też inglota, ale ciemniał mi na buzi były też jakieś epizody z maybelline, ale nawet nie pamiętam nazwy tego pudru.
Jak do tej pory dla mnie prasowany revlon jest najlepszy, ale jak mi się skończy niewykluczone że przerzucę się na minerały

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Nie ma za co mam tylko nadzieję że się u ciebie sprawdzi, jak nie to baty dostanę jak przyjdzie to zdaj relację
aaaaa no to z tych to tylko clinique uzywalam, ale dla mnie za matowy
szkoda, ze nie ma po sklepach tych prasowancow revlona!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 18:43   #50
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
10 funtow... czyli kolo 40zl niby?
Raczej 50 zł, teraz funt jest po troszkę więcej niż5 zł sprawdziłam na allegro - tam możesz je znaleźć od 23 do 64 zł (tylko poszukaj wiarygodnego sprzedawcy), sprawdziłam też na Amazonie (przekierowanie z amerykańskiej strony revlonu, nie wiem czemu nie można kupić na stronce bezpośrednio) - cena prasowańca to 15 dolarów

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaaaa no to z tych to tylko clinique uzywalam, ale dla mnie za matowy
szkoda, ze nie ma po sklepach tych prasowancow revlona!
Ja tez jak w Polsce byłam to się z revlonem często nie spotykałam, tak poza tym wcześniej pudrów wykańczających używałam tylko w okresie jesienno-zimowym żeby bardziej otulić buzię latem wyznawałam zasadę "im mniej tym lepiej"
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:22   #51
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Raczej 50 zł, teraz funt jest po troszkę więcej niż5 zł sprawdziłam na allegro - tam możesz je znaleźć od 23 do 64 zł (tylko poszukaj wiarygodnego sprzedawcy), sprawdziłam też na Amazonie (przekierowanie z amerykańskiej strony revlonu, nie wiem czemu nie można kupić na stronce bezpośrednio) - cena prasowańca to 15 dolarów

Ja tez jak w Polsce byłam to się z revlonem często nie spotykałam, tak poza tym wcześniej pudrów wykańczających używałam tylko w okresie jesienno-zimowym żeby bardziej otulić buzię latem wyznawałam zasadę "im mniej tym lepiej"
ja jak sie tylko opale to zero kosmetykow! najwyzej na jakies wyjscie jak trzeba bedzie "wygladac" to sie wymaluje denerwuje mnie podczas lata, ze szybko mi sie skora swieci i musze co chwile patrzec czy jeszcze mam w miare mat czy juz disco
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:14   #52
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jak sie tylko opale to zero kosmetykow! najwyzej na jakies wyjscie jak trzeba bedzie "wygladac" to sie wymaluje denerwuje mnie podczas lata, ze szybko mi sie skora swieci i musze co chwile patrzec czy jeszcze mam w miare mat czy juz disco
Hehehe, dobre te określenie "mat czy disco". Ja używam teraz podkładu mineralnego, prasowańcem ratuję się na wyjścia, a tak na co dzień to minerałki spełniają swoją rolę.
Wracając do revlonu, ostatnio chciałam sobie zakupić nową paletkę cieni (z tej serii co wklejone przeze mnie zdjęcie), w kolorze zieleni lub miedzio-czerwieni, ale już nie mogłam ich znaleźć. Teraz królują wszędzie matowe cienie z revlonu, tych delikatnie błyszczących ani widu ani słychu
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:23   #53
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Hehehe, dobre te określenie "mat czy disco". Ja używam teraz podkładu mineralnego, prasowańcem ratuję się na wyjścia, a tak na co dzień to minerałki spełniają swoją rolę.
Wracając do revlonu, ostatnio chciałam sobie zakupić nową paletkę cieni (z tej serii co wklejone przeze mnie zdjęcie), w kolorze zieleni lub miedzio-czerwieni, ale już nie mogłam ich znaleźć. Teraz królują wszędzie matowe cienie z revlonu, tych delikatnie błyszczących ani widu ani słychu
u mnie mineraly poki co sie wogole nie sprawdzaja
gdzies moze je znajdziesz, ale pewnie jak sie nie bedziesz spodziewala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:01   #54
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Doszedł do mnie puder!

Może komuś to pomoże - załączam zdjęcia kolorku. Fair jest kropka w kropkę jak odcień podkładu 01 Ivory, może nawet odrobinę jaśniejszy. Na drugim zdjęciu puder w tle, a na opuszku palca - Revlon Colorstay Ivory i Buff + maźnięty puder. Jest raczej dość transparentny, nałożyłam go i delikatnie rozjaśnia mi skórę - bardzo dobrze, bo Buff jest dla mnie na razie odrobinę za ciemny, a tak wszystko ładnie się wyrównuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00181.jpg (145,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00185.jpg (132,4 KB, 39 załadowań)
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:13   #55
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Czyli zadowolona jesteś? Batów nie dostanę?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:29   #56
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie puder!

Może komuś to pomoże - załączam zdjęcia kolorku. Fair jest kropka w kropkę jak odcień podkładu 01 Ivory, może nawet odrobinę jaśniejszy. Na drugim zdjęciu puder w tle, a na opuszku palca - Revlon Colorstay Ivory i Buff + maźnięty puder. Jest raczej dość transparentny, nałożyłam go i delikatnie rozjaśnia mi skórę - bardzo dobrze, bo Buff jest dla mnie na razie odrobinę za ciemny, a tak wszystko ładnie się wyrównuje
ladnie wyglada
teraz tylko musisz pouzywac i zdac relacje co myslisz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:00   #57
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Czyli zadowolona jesteś? Batów nie dostanę?
Hehe jeszcze nie wiem, bo muszę go przetestować dokładniej, potrzymam Cię jeszcze troszkę w tej okropnej niepewności

Żartuję - chyba się polubimy, buźka wygląda ładnie, więc na razie jest super, mam nadzieję, że tak zostanie Ale kolor mi naprawdę odpowiada, jaśniuuuutki jest i dobrze się z podkładem komponuje.. Nakładam pędzlem, bo gąbeczka mi się nie podoba
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:20   #58
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Moj skromy zbiór Korektor się konczy, trzeba zrobic zapas Szkoda ze go tak mało w tym opakowaniu...

No i moj ulubiony błyszczyk.. w nowej gamie nie ma tego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (119,1 KB, 79 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:47   #59
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

Oj wprawdzie w niewpore

Ja mam 2 paletki 4rek revlona, gladkie i karbawane. Z cala pewnoscia pisze, ze wg mnie karbowane sa kiepskie, jak je dostalam to myslalam,ze to podrobka.
Na mm sie kiedys pytalam innej Wizaznaki o nie, to mi napisala, ze ona roznicy nie widzi z tego co pamietam
Z gladkich jestem zadowolona

ewelina011 tez mam cienie Lavender

Btw, ciekawa jestem jaki jest roz w galaretce Revlon Pinch me
http://allegro.pl/item682468405_revl...galaretce.html
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-13 o 20:10
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:02   #60
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki Revlon - zbiorczy

wiecie moze co to jest za kolor pomadki ??? ... bo wyglada ciekawie ... a ja niestety nie mam Revlona w poblizu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 134.jpg (23,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 134_3.jpg (7,1 KB, 18 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 14:33:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.